s Lees wat er niet staat Dit gebouw komt bij ons op de kerstkaart' mr Nieuw gebouw de Mok officieel geopend itstekende seizoensstart voor winnend Texel'94 F amilieberichten V .TEXELSE J COURANT1 I WK surfen Windmolen Spelletjesmorgen bij SV Oosterend Blik vanger 'Fexelaartjes DINSDAG 4 SEPTEMBER 2001 De nieuwe commandant Sjaak Severs spreekt zijn manschappen toe tijdens de commandowisseling. (Foto Jeroen van Hallum) Gezeten op een wagen openden burgemeester Joke Geldorp en commandant André Kerssemeijer mjdagmorgen het nieuwe Amfi bisch Logistiek Centrum (ALC) van de Joost Dourleinkazerne. Nadat lij met enige snelheid door een pepieren afrastering naar binnen «aren gereden, was het gebouw officieel geopend. Hel nieuwe centrum, vernoemd naar deGriekse oppergod Zeus, vervangt ie oude rubberbotenloods op De Bok. Behalve de opslag van rubber toten zijn het centraal magazijn, di- ierse werkplaatsen, kantoren en de lapenkamer er in ondergebracht. Hel gebouw bestaat aan de buiten- pot uit groen getint glas en bankirai- üout dat op termijn grijs moet wor- ien, waardoor het gebouw minder ipvalt in de omgeving. Mande Lawal, hoofd van de dienst ■abouwen en terreinen van Defensie, ■iereerde tijdens de opening aan de hobbels die tijdens de bouw geno men moesten worden. 'Het ontwerp lag in oktober 1997 al klaar. Het werd echter stil na de aanvraag van de bouwvergunning omdat er ook een nieuwe milieuvergunning aange vraagd moest worden. Het was met mogelijk om de bestaande vergun ning aan te passen.' In maart 2000 kon Defensie volgens haar uiteindelijk de bouwopdracht verstrekken aan aannemer Van der Wal uit Den Helder. Lawal: 'De vijf miljoen die het gebouw zou kosten, was ondertussen bijna acht miljoen gulden geworden. Gelukkig waren er uiteindelijk weinig meerkosten. Dat was twee procent, terwijl vijf procent gebruikelijker is.' Aannemer Van der Wal zei dat binnen zijn bedrijf de klus aanvankelijk met enige bedenkingen bekeken werd. 'Met onbehandeld hout aan de slag gaan op Texel. Maar al snel kreeg het gebouw de bijnaam 'mooie pallet' binnen ons bedrijf.' De aarzeling sloeg om in bewondering. 'Dit gebouw komt bij ons op de kerst kaart.' De aannemer had als cadeau een weerstation bij zich. Hij speelde daarmee in op het slechte weer waar de bouwers in het begin mee te ma ken hadden.' Tevreden Wapenkamerbeheerders Piet van Wijlen en Pieter-Johan van Tholen tonen zich erg ingenomen met hun nieuwe werkruimte in het ALC. 'We hebben nu ramen waardoor we nor maal licht hebben. Op onze vorige werkplek hadden we geen ramen', vertelt Van Tholen. 'Daar zaten we ook nog tussen de wapens.' Die zijn nu opgeslagen in een ander deel van het gebouw. Van Wijlen: 'We kunnen nu de boot van Teso zien uitvaren, dus we hebben eigenlijk ook geen klok meer nodig.' Harry Haan van het bedrijfsbureau toont zich eveneens tevreden. 'We zitten nu niet meer ver spreid met een aantal afdelingen over het terrein. Dat overlegt een stuk sneller omdat je nu gewoon even bij iemand binnen loopt. Aan het begin van de middag droeg commandant André Kerssemeijer ceremonieel het commando over De Mok over aan Sjaak Severs. '«el'94 is het seizoen uitstekend zgonnen. In Purmerend werd met H gewonnen van Purmersteyn, nor zover bekend de eerste keer ut deze ploeg in een uitwedstrijd erd bedwongen. De tegenstan- Itr, die zich vorig seizoen nog flaatste voor de nacompe- fewedstrijden om promotie naar tweede klasse, kon de ï'Orietenrol niet waarmaken en edoor verdiend. het eerste kwartier ging het spel :.er en weer en zochten beide teams ar mogelijkheden om openingen te rtëren. De snelle voorhoedespelers tri Purmersteyn gingen onzorgvul- 9 met de kansen om en schoten hrdig en onnauwkeurig. De defen- euan Texel'94 had daardoor weinig deite de zaak onder controle te wden. In de 25ste minuut was het di bijna 1-0, toen één van de selse verdedigers terug wilde spe- «op keeper Bart Heerschap, maar bal bij een tegenstander be- zorgde. Deze stormde alleen op het doel af en schoot toen naast Vanaf de zijlijn heftig aangemoedigd door de coach probeerde Purmersteyn druk uit te oefenen. Met felle, soms te harde tackles trachtten ze hun tegenstanders te belagen. Scheidsrechter Kiebenveld uit Velser- broek trad hier menigmaal te lank moedig tegen op. Aan de andere kant was Nico Schot tweemaal dichtbij een doelpunt. Eerst knalde hij vanaf links hard op doel en redde de doel man knap. Later kon hij een voorzet vanaf de linkerkant onvoldoende met het hoofd onder controle brengen. Vijf minuten voor rust kwam Texel'94 op voorsprong. Knap aangespeeld vanaf het middenveld zette Martin Koorn een rush op langs de zijlijn, waarna hij de uitkomende doelman met een fraaie boogbal in de luren legde: 0-1. In de tweede helft zette de thuisclub meteen alles op de aanval om een treffer te forceren. De Texelaars hiel den het hoofd echter koel en bleven met overtuiging en overleg voetbal len. De aan Purmersteyn toegekende corners en vrije trappen werden door de verdedigers op de juiste manier onderschept en onschadelijk ge maakt. Vooral aanvoerder John List speelde met verve en greep steeds kordaat in. De Texelse spitsen wer den zwaar op de huid gezeten door hun directe tegenstanders en vaak op onreglementaire wijze afgestopt. De vrije schoppen leverden niet de fel begeerde tweede goal op, waardoor waakzaamheid geboden bleef, te meer daar de counters van de thuis club met van gevaar waren ontbloot. De slotfase was erg spannend. Afstandsschoten van Coen Timmer en Ralph Koning verdienden een be ter lot. Ver in blessuretijd toog de doelman van de thuisclub bij hoek schoppen mee naar voren om in het strafschopgebied van de tegenstan der zijn medespelers te assisteren. Het leidde niet tot veranderingen in de stand, waardoor Texel'94 drie kostbare punten mee naar het eiland kon nemen. VERVOLG VAN PAGINA 1 lijk niets anders doen dan de Pool uit de uitslag halen, waarna onherroepe lijk hetzelfde werd gedaan met Van Riisselberghe. De organisatie, die haar zaakjes volgens Mark van Rijsselberghe slecht op orde had, toonde mededogen door de jongste Van Rijsselberghe de sportiviteitsprijs toe te kennen én het inschrijfgeld te rug te betalen. Voor Frydrychowicz is er wellicht nog hoop, want een ho gere |ury buigt zich opnieuw over de zaak. Ondanks de aardige geste van de organisatie eindigde de wereldkam pioenschappen toch in mineur voor Dorian van Rijsselberghe. die met een acute voedselvergiftiging naar het ziekenhuis moest worden gebracht. 'Toen we er binnenkwamen, waren er mensen die al vier uur zaten te wach ten. Ik zag ons daar al tussen zitten. Maar bij de balie viel Dorian flauw, daarna ging er een deur open en voor we het wisten waren we op de goede afdeling. Daarna begon het ene on derzoek na het andere en ze duurden allemaal vreselijk lang. Maar gelukkig mochten we Dorian 's avonds weer meenemen'. vertelt Van Rijsselberghe senior, die gezien de matige organisatie en de enorme cri minaliteit ('auto's werden zelfs op bewaakte parkeerterreinen openge broken') inmiddels besloten heeft zijn zoons niet meer in te schrijven voor wedstrijden in Italië. VERVOLG VAN PAGINA 1 instituut, omdat de verzekering in een aantal gevallen de schade dekte. Medewerkers van het NIOZ zullen het gemiddeld genomen niet betreuren dat de molen verdwijnt, mede door de slagschaduw die deze veroor zaakte, al heeft De Leeuw niet de in druk dat de hinder groot was. Windenergie is dus een afgesloten hoofdstuk voor het NIOZ, maar wel licht kan het instituut wel op andere wijze een bijdrage leveren aan het opwekken van alternatieve energie. Er bestaan namelijk plannen voor de bouw van een getijdencentrale nabij Texel, waarbij het instituut tot dusver overigens niet is betrokken. 'Studie naar golf- of getijde-energie ligt meer in de lijn van ons onderzoeksgebied. Wellicht dat we in de vorm van gege vens over zaken zoals water temperatuur, stroomsnelheid en - richting een steentje kunnen bijdragen.' De jeugdafdelingen van de Texelse voetbalverenigingen houden zon dag een spelletjesmorgen voor de E-pupillen. Dat gebeurt op het veld van Sportvereniging Oosterend. Daar worden tien verschillende voetbalspelletjes uitgezet. In groep jes van vier of vijf personen worden de spelletjes gespeeld. Dat begint om 11.00 uur. Vanaf 10.30 uur kunnen de deelnemertjes ingeschreven worden. Om 13.00 uur zijn de spelletjes afge lopen. om 13.15 uur is de prijs uitreiking. Leiders van de deelne mende teams begeleiden de spelletjes. Voor meer informatie, Piet Bolier, tel. 316598. Langzaamaan glijden we in een an te ntme. En in een ander land- Het eiland wordt weer van Ms. En wie ons zijn, laten we in het teiden. In ieder geval kunnen we nu drinken én eten in de Rog dat stemt geruststellend. Nog ?<en en de strandhuisjes worden -gebroken, de paviljoens verdwij nen en het allerergste is natuurlijk •at de steiger van Sil als een vredig, r#jn silhouet het veld moet ruimen joorherfst en wintertij. En nog altijd T*sikhet witte huisje achter diek als Jtaiaakte retraiteplek. Zou dat ene tegen de stroom van afbraak n. mogelijk weer terug kunnen ko- "en? te is met anders, we leven in de to van de seizoenen, al die kleder- Cfachtgewaden mogen ook weer teden opgeborgen tussen de mottenballen. De mensen gaan er zo ':e«md van lopen, ook als ze niet tosen. De wittebroeken parade ver ent met ladingen vol richting Den teder en verder volgen wij ze met Een eiland is nu eenmaal een ■'and, we kijken niet verder dan die tot, met verwachting om af te ha- ^•met lichte weemoed bij het uit toren. En nu einde zomer, met een gevoel van opluchting. Bye bye Jade vrienden, de andere eilanden T>6ók heel mooi. Werk ze, in wm- ^id is Texel kaal én met heel veel *,nd en daardoor erg koud. Blijf waar je bent, namelijk aan de over kant. Ik stapel het hout, ik stapel de an sichtkaarten uit vele landen en peins over de teksten. Voor onze zomer gasten hebben we stapels kaarten in voorraad. De vuurtoren, de Slufter, de boet, een schaap, een zonson dergang, een Schulpengat, alles ligt klaar, zelfs postzegels, zodat we voorbereid zijn op uitroepen als 'Oh pa, even een kaartje sturen' of 'Mien (of oh god), de buren, die zijn altijd zo attent'. Of ik heb het mijn moeder beloofd. Dan krast een venijnig pen netje in schuldinkt gedoopt en verkneuter ik me op de teksten die ik stiekem lees wanneer ik aanbied de rondslingerende kaarten mee te nemen om ergens in een brievenbus te gooien zodat er ook iets mee ge beurt. Voordat ze door de bewuste gleuf verdwijnen, lees ik wat met voor mij bedoeld is. Ik kan het niet laten. 'Lieve Mien, de vuurtoren is erg hoog, we zijn er bovenop geweest, dat was klimmen (leugen). Ook al drie keer gezwommen, koud, veel kwallen (leugen). Tot gauw.. 'Dag ma, het is hier zeer vroeg op staan (leugen), we drinken niet (leu gen), we blowen niet (leugen). Wat een gezond eiland, ik lijk wel zo'n veldwachter met verrekijker. Lepel aars gezien (leugen). Hoe is je been. Groet...' 'Lieve Pa, na zeven uur gaat er geen boot meer (leugen), dus kunnen we zondagavond niet meer langs ko men zoals gewoonlijk. Volgende week zondag dus. Denk veel aan je (leugen)...' Dag goeie buurtjes, Dana beult ons af met te veel en te hard fietsen (leu gen), missen de straat en natuurlijk ook jullie (leugen), vooral kleine Bennie (grote leugen). Houden jullie ons huis een beetje in de gaten, ver gaten de sleutel af te geven (leugen). Wij zouden voor geen miljoen op dit eiland willen wonen, tot gauw...' Lief zussie, jammer dat jij niet mee wilde naar Texel (leugen). Won drie keer met scrabbelen (leugen). Eten alleen maar vis hier, jasses, stinkt (leugen). Ging mee met garnalenvis- boot, pelde het meeste garnalen van iedereen (leugen). Werk hard aan mijn tentamens (leugen), zeg dat maar tegen ma. Het sterft hier van de gasten, ik word bijna sociaal (grote leugen) Ik probeer wat langer te blij ven dan ik van plan was, nog even Dana ompraten Lees wat er met staat, zeg ik zacht, en gooi twee Slufters en twee vuur torens en één schaap de ruimte in. Volgend jaar koop ik kaarten met voorgedrukte teksten. Dana Rover Mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Alida Tuinder echtgenote van Willem Vlas is overleden op de leeftijd van 79 jaar. Haar zorg en liefde voor ons zullen wij nooit vergeten. Willem Vlas Hillie en Willem Keijzer-Vlas Jacob en Jessica Willemijne en Johan Simon Gia Vlas Texel, 2 september 2001 Verpleeghuis Texel Hollewal 2, Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 6 september om 14.00 uur in de Her vormde kerk te Oudeschild, waarna de begra fenis op de Oudeschilder begraafplaats zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verpleeghuis. Correspondentie-adres: W. Vlas, Heemskerckstraat 76. 1792 AC Oudeschild. Ik wilde het niet weten, maar wist het wel. Rust zacht lieve oma. Willemijne Met veel verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoon vader en opa Willem Grisnich weduwnaar van Paula Grisnich - Beaux op de leeftijd van 84 jaar. Den Burg: Wil en Pieter Jan Roland t Yvo en Lien Ingmar en Marleen Leeuwarden: Fransje en Sido Nienke en Branko Hidde Den Burg: Pjet en Lia Ron Cindy Texel, 3 september 2001 Beatrixlaan 33d, Den Burg. Gelegenheid tot condoleren donderdag 6 sep tember van 19.30 - 20.30 uur en na de begra fenis in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147, Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrij dag 7 september om 14.00 uur in het uitvaart centrum, waarna de begrafenis op de Alge mene begraafplaats te Den Burg zal plaats vinden. Correspondentieadres: P.J. Zutphen, Vuurbaeck 16, 1791 TH Den Burg - Texel. Lieve Willem Je was een echte vriend. Ina Na een liefdevolle verzorging door de groeps- verzorging „Het Raaksie" in Verzorgingshuis Gollards, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Alida Krijnen sinds 31 oktober 1980 weduwe van Arij Kievit in de leeftijd van 94 jaar. Annie Helmhout-Kievit t Oeds Helmhout t Lida en Ronald Dirk Kievit Hanme Kievit-Zandee Kann en Johan Anita en Pablo Texel, 31 augustus 2001 De crematieplechtigheid heeft vandaag plaats gevonden. Correspondentie-adres: D. Kievit Pontweg 113 1791 LA Den Burg Een generatie is met meer. mevr. A. Kievit-Krijnen Tante Aal, rust zacht. D. Knjnen T. Knjnen-Bays N. Broer-Krijnen C.P. Broer F. Schellinger W. Schellinger-Zegel D. Zegel A. Zegel-v. Egmond Voor uw belangstelling en medele ven betoond na het overlijden van mijn lieve huisgenote, onze moe der, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder GEERTRUIDA JACOBA VAN HOUTE zeggen wij u hartelijk dank. Texel, augustus 2001 Familie Mets Familie Zielman gatenkaas, m. (kazen), 1 kans met gaten; -2. menselijk onderkomen. Waardigheid woont in een huis met stenen muren. Helpt u ons mee bouwen! Giro 6261. Habitat for Humanity Voor informatie bel 023-S4748I4 i menswaardig bestaan INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ9,30 tot en met 3 regels. Per regel meer: ƒ3,10 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto 25,- excl. tekst, alleen voor particu lieren die iets te koop aan bieden. Voor bedrijven: IM-TEXELAARTJE oP aanvraag. Verkoop van gebruikte bromfietsen Bruining, De Koog, (0222)317333. Voor een goed advies en een scherpe pnjs bent U bij Bouwmarkt Fixet v.d. Vis aan het juiste adres. Maricoweg 6, Den Burg. Paal 9 is alle dagen geo pend! Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Ver der kunt u 5 dagen per week zonder afspraak te recht. De Koog, tel. 317575. Haarstudio Binnenburg werkt het liefst op af spraak Tel. 315224. Voor iedere klus groot of klein moet U natuurlijk bij Bouwmarkt Fixet v.d. Vis zijn! Maricoweg 6, Den Burg. De Koopman Koerier, voor bedrijf en particulier. Tel. 315001/06-20073394. Texas Buil spijkerbroeken 39,95, 5 modellen. 5 lengtematen Sterk in 't werk Rabbit Habit. Feestje, of plotseling visite? Feestpakket van Eetcafe Parkstraat 22. Ne gen warme borrelhapjes met currysaus. baconnugget, kipstick, bamibal, kip- nugget, partybal, nasibal. kaas- soufflé, hai fongbal ƒ7,50 (9 happen met saus). Eetcafe Parkstraat 22, te lefoon 314890 Eigen domeinnaam? Ei gen webserver? www. nlwebservice.com Tel. 030 2718849. Boerderijenboek. U kunt het registerdeel reserveren in de winkel, telefonisch (313657) per post of op inter net www.hetopenboek.nl KTF110 jaar! Receptie op zaterdag 8 september, Question Plaza (Linde boom), 15.00 uur. U bent van harte uitgenodigd! (E3 welkom) TexelSites webdesign voor websites met snelheid en stijl www.texelsites.nl Tel. 318683 Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aardap pels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Schoorsteenvegen www.hoogwerker.nu 310320. Kat in de boom... www.hoogwerker.nu 310320. Texelse kaas Wezenspyk. van Je bent pas echt geslaagd met een Honda scooter. Duinker Motorservice, Oudeschild, tel. 313831. Rits stuk? Wij zetten er een nieuwe in. Schoenmakerij Sleutelservice Van Osch, Weverstraat 88. Den Burg, tel 313901. Schilderen... www.hoog- werker.nu 310320 KTF 110 jaar! Receptie op zaterdag 8 september, Question Plaza (Linde boom). 15.00 uur. U bent van harte uitgenodigd! (E3 welkom) Jonge Texelse vrouw zoekt woonruimte (evt. tijdelijk). Marjon, tel. 322948. Café De Karseboom be gint weer aan het winter seizoen. U kunt weer reser veren voor uw feestjes en partijen. V.a. 25 pers. is de levende muziek ons ca deau Inl. tel. 315557. Tot ziens! Frans en Lies Computervirus? Voor info en reparatie gaat u naar TCA, tel. 318489. In één week uw rijbewijs B. Bel rijsch. Westerhuis, Bovag-rijsch. rijsch. met stip! Motoropleiding in 2 dagen! Tel. 0223-612328/ 615485 of 06-51122775. Nog volop bloeiende bloe men om zelf te plukken. Iedere dag geopend van 10 00 tot zonsondergang. Bloemenpluktuin Ane- moonè, Maaikeduinweg 10, De Koog. Tel. 327220. KTF 110 jaar? Kom het met ons vieren met een drankje en een hapje: re ceptie op zaterdag 8 sep tember, Question Plaza (Lindeboom), 15.00 uur. (E3 welkom) Stnjkijzer A.F.K., 39.- bij Voordeelland Oude schild, 322398 Zoekt u een cadeautje voor een slager, timmerman of loodgieter? Hans van der Klift heeft originele Makkumer tegels met be roepen in lijst. Overseas Fubu Aemkei, Southpoole Freeman, Dickies. Bij Boetiek 22 moet je zijn voor deze mer ken Diverse kleine radio's vanaf 35.- bij Voordeelland Oudeschild, 322398. Nieuwe dvd? Kijk op www ServiceCenterTexel.nl Isla Marganta, div. data in september al vanaf ƒ1199,- incl. vlucht en een all inclusive hotel. Kom langs voor info bij Reisburo Texel Holland Internatio nal. Ik ga er even een paar da gen tussenuit!! Kapsalon Salique is gesloten van za. 8 sepL t/m di. 11 sept. Turkije 8-daagse vlieg-bus excursiereis Pammukale, vertrek tussen november 2001 en maart 2002 naar Alanya. Prijzen vanaf 399,- p.p. Kom langs bij Reisburo Texel Holland International. Verkoop en reparatie van radio, tv, video, witgoed Service Center Texel, 311 777 Inruil ktv's met garantie SCT, 311 777. Te huur voor permanente bewoning te Den Burg: kleine studio, ƒ550,- p. mnd. incl. Reacties br o.nr. 1845 aan bur. Tex. Crt., Spinbaan 6. Rijn/Moezel cruises, ver trek in september en okto ber, 4 dagen al vanaf 395,-, 7 dagen al vanaf 795,- per persoon Kom langs bij Reisburo Texel Holland International. Honda 4-takt bosmaaiers stil en zuinig. Duinker Motorservice Oudeschild. Emma werkschoenen. Oersterk en lopen als Ecco.s. Mantje Schoe- lepziekte... www.hoog- werker.nu 310320. Schoonheidssalon Tha- lassa. Schoonheid en ge zondheid uit de zee. Be handeling op afspraak van maandag t/m zaterdag Tel. 317364 www.thalassa.nu G-Star beter, stoerder, rui ger dan ooit Bij Boetiek 22. Wij houden zes keer per week een „open dag" die iedereen bezoeken mag! Qnipp Kapsalon, Waalderstr. 15, tel. 312227, met en zonder afspraak Op veler verzoek gaat café chantant in De Karse boom weer naar de vrijdagavond v.a. 21.00 uur. Aanvang 14 sept. Tot ziens' Frans en Lies. Stiehl radio, tv - 311 777 - reparatie verkoop. Een écht merk kost geld. maar bij Hans van der Klift vind je kristal en porselein van de grote merken voor een habbekrats. Voor reparatie van alle merken tv-, stereo-, video apparatuur kunt u terecht bij Voordeelland Oude schild, 322398. Geïnteresseerd in ge- zondh. en spiritualiteit? Doe dan mee aan de work shop van Dr. Martiny in De Aleph. Tel. 319449, 310468. Bij void, aan meldingen. Schoonheidssalon Tha- lassa. Natuurlijke huid verzorging Behandeling op afspraak van maandag t/m zaterdag Tel. 317364. www.thalassa.nu KTF 110 jaar? Kom het met ons vieren met een drankje en een hapje: re ceptie op zaterdag 8 sep tember, Question Plaza (Lindeboom), 15.00 uur. (E3 welkom) De nieuwe winter sneeuwgidsen zijn bin nen Boordevol arrange menten. Met de eigen auto, bus, trein of vliegtuig naar Europese bestemmingen, maar ook naar Canada en de USA. Kom langs bij Reisburo Texel Holland International. O S G rest. „Het Proefko nijn" start woensdag 12 sept weer Reserveren uit sluitend 's morgens via tel. 312121. U bent van harte welkom. De yogalessen o.l.v Margot Bik starten in de week van 10 t/m 13 sept. opg. en inl.: tel. 315235. Woningruil Utrecht/ Texel: Lieve mensen heel graag wil ik woningruil ple gen met mijn duplex- benedenwonmg, voor- en achtertuin, 2 slaapkamer tjes. bouwjaar 1950, huur 301,00, voor een woning op Texel waarvan de huur hoger mag zijn. Familie woont al op Texel en wil me graag bij hen voegen Reacties via email jol.molleman@wanadoo nl of tel 0623489353 Dank voor uw aandacht vanuit het mooie Texel.

Texelsche Courant | 2001 | | pagina 3