Parenta zorg Eierhandel Hennehof bestrating en materialen Officiële I berichten 1 "Azië" dopend buföet co Vanaf vrijdag 22 maart ur Hout- en Bouwcentrum Van der Vis (jcrs\ Postbus 2010,1780 PB Den Helder. Aanleg en verkoop van alle soorten Cantonese specialiteiten seizoenshulpen DTP-er Enthousiaste Kraamverzorgenden medewerkster Oudeschild - S 316219 xndisc/,^ Zondag Raam- en deurkozijnen incl. iso-glas Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar ^0 ZEES Tl-U Goed loon en... een gezellig team! m/v i£, esra ■TEXELSE g COURANT' Wij zoeken een voor in de bediening - fulltime of parttime Reacties; Familierestaurant o(TE LE^ Sc/ioon, uitgerust, netjes gaan we er weer fris tegenaan en kimt u bij ons weer terecht voor een kopje koffie met gebak voor een lekker drankje op ons terras voor een lunch of een lekker diner voor uw personeelsfeestje of familiediner voor de kinderen is er een leuke speelhoek Wij maken graag een vrijblijvende offerte Melding milieu té&M Ruimtelijke ordening Sluitingstijden horeca Wijziging afvalroutes Klein chemisch afval Goede Vrijdag VRIJDAG 22 MAART 2002 1 IE IE IE [g] IE IE [51151151 El El 151151 El El El El 151 El Ell c!-° Groeneplaats 12, Den Burg, tel. 313833 presenteren wij in de grote achterzaal Graag vooraf reserveren Q 313833 Aanvang tussen 18.00 en 18.30 uur 12,50 p.p. 6,80 voor kinderen tot 12 jaar 25 Chinese en Indische specialiteiten/ gerechten en nagerechten Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Ook afhalen en a la carte. ijEiEiEiEiEiEiEiEiEiaiEiEiEiEiEiaiEiEiEiE zoekt voor het plaatskaartenloket op de haven van Oudeschild. Telefoon 313545 of 06-51528174 Langeveld en de Rooy b.v. is een bedrijf dat met 23 medewerkers midden in de Texelse gemeenschap staat. Via de drukkerij en de uit- gevenj wordt met diverse producten naar buiten getreden. Het meest bekend is de Texelse Courant die in 98% van de Texelse huiskamers wordt gelezen. /uiiG&mj Langeveld de Rooy b.v. Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 362600 Fax 0222 - 314111 Voor onze opmaakafdeling zijn wij op zoek naar een enthousiaste 36 uur per week De functie De functie omvat o.a de volgende werkzaamheden: - de opmaak en vormgeving van o.a. handels- en familiedrukwerk, Texelse Courant en Vakantiekrant/special. Uw profiel - gedegen grafische opleiding; - beheersing van QuarkXpress, Adobe Pagemaker, Adobe Illustrator en Adobe Photoshop; - u heeft gevoel voor vormgeving en creativiteit; - u bezit teamgeest en bent een accuraat werker; - een flexibele opstelling. Wij bieden - een afwisselende baan; - 36 uur per week volgens de grafi-media CAO; - een salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Handgeschreven sollicitaties, voorzien van cv, voor 12 april a.s. richten aan de directie van L&R, ter attentie van dhr. H. van Wijk. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Cobie Daalder, telefoon 0222 - 362630, na 20.00 uur: 310888. Parenta Zorg zoekt voor Texel: die op een professionele manier, met veel liefde voor het vak, alle zorg voor moeder en kind op zich nemen en met een open oog voor alles wat er in en rond het gezin plaatsvindt hun werkzaamheden verrichten. De functie van kraamverzorgende is een afwisselende baan waarin je rol per dag en per situatie kan verschillen. De klant staat centraal, het is zorg op maat. Je observeert, luistert en geeft advies over voeding en ver zorging. Je bemiddelt, onderhandelt en verwijst eventueel door. Je regelt de voorbereiding van de thuisbevalling en assisteert bij de partus. Daarnaast verricht je huishoudelijke taken. Kortom, de zorg voor moeder en kind is bij jou in goede handen. Je hebt een echte dienstverlenende en flexibele instelling en ziet er niet tegen op om op onregelmatige tijden te werken. Daarnaast ben je in staat om priori teiten te stellen op basis van kennis en ervaring, zelfstandig te werken, heb je een invoelend vermogen en kun je goed tegen een stootje. Past dit profiel bij jou en ben je in het bezit van het diploma MDGO-vz of het diploma kraamverzorgende? Dan hebben wij een interessante baan voor je met diverse mogelijkheden qua arbeidsduur. Wij bieden een arbeidsovereen komst voorde duur van een jaar, met de intentie deze om te zetten in een aan stelling voor onbepaalde tijd. Je kunt rekenen op een prettige werksfeer en werkoverleg met collega's. Je salaris en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg, salarisschaal 5, minimaal 1424,16 en maximaal 1960,69 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. We werken met een rooster, dus je weet tijdig waar je aan toe bent. Verder krijg je een mobiele telefoon, een kleding- vergoeding, mogelijkheden voor bijscholing, een reiskostenvergoeding, een spaarloonregeling, een kinderopvangregelingen een goede pensioen opbouw bij de PGGM. Informatie over de inhoud van de functie kun je verkrijgen bij Jolanda Oosterman of Gerda Bregman, managers kraamzorg, telefoonnummer: (0223) 54 00 85. Schriftelijke sollicitatie met CV kun je o.v.v. vacature nummer 02.020 voor 6 april a.s. zenden aan: Parenta Zorg, t.a.v, Mireille Wieringa, C\ personeelsconsulent, Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld Parenta Zorg is een nieuwe kraamzorg organisatie in Noord- Holland, ontstaan uit de Kraamzorg van Regionale Thuiszorg en het Kraamcentrum Noordhollands Noorden. Samen vormen wij nu één sterke professionele organisatie. Met 250 gediplomeerde kraamverzorgenden streven wij ernaar hét centrum voor kraamzorg te zijn en op een profes sionele, menselijke en warme manier efficiënte zorg te verle nen. Parenta Zorg biedt kraamzorg van Alkmaar tot en met Texel, van de Egmonden tot en met Wieringen. Parenta Zorg behoort samen met De Dillenburg, Regionale Thuiszorg en de Thuiszorgunnkel tot Integra Zorggroep 91AXD1A CLASSIC (•KILL KESTACRAVT ARGENTINA tel. 327739 of 06 - 21831515 Kikkertstraat 19, 1795 AA DeCocksdorp, 116547 Qerard en Joke Hooyschuur Telefoon: 0222-313192 06-51574108 Aangevraagde bouwvergunningen SV Oosterend voor het plaatsen v.e. kantine a/d Vliestraat21 te Oosterend (ontvangen 14 maart 2002); Appartementencomplex Bosch en Zee voor het ver groten v.e. receptie a/d Dorpsstraat 233-235 te De Koog (ontvangen 14 maart 2002); R.G. van Rongen voor het plaatsen v.e. garage/berging a/d Hoornder- weg 17 te Den Burg (ontvangen 15 maart 2002); VOF Els en Erik de Graaf voor het gedeeltelijk vernieuwen/ vergroten v.e. kiosk a/d Ruijslaan (Paal 17) te De Koog (ontvangen 18 maart 2002); D. Krijnen voor het plaat sen v.e. dakkapel a/d De Ruijterstraat 38 te Oude schild (ontvangen 18 maart 2002); M. Legierse voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Duykerdam 40 te Den Burg (ontvangen 18 maart 2002); WEKO Onroerend- goed Texel bv voor het plaatsen v.e. bedrijfswoning met kantoor a/d Schilderweg te Oudeschild (ontvan gen 19 maart 2002); J.W.P.J. Hin voor het plaatsen v.e. berging a/d Wilsterstraat 58 te Den Burg (ontvan gen 19 maart 2002); T. Cichy voor het veranderen v.e. zomerhuis a/d Zanddijk 90 te De Cocksdorp (ontvan gen 19 maat 2002); H.B. Uphus voor het vergroten v.e. recreatief opstal a/d Krimweg 38 te De Cocksdorp (ontvangen 19 maart 2002); B. Assink voor het ver groten v.e. woning a/d Postweg 68 te De Cocksdorp (ontvangen 20 maart 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen J. Martijn voor het vergroten v.e. zomerhuis a/d Zand dijk 304 te De Cocksdorp (verzonden 15 maart 2002); A.G.J. Bakker voor het plaatsen v.e. schuur a/d Diek 50 te Den Hoorn (verzonden 15 maart 2002); R. Broersma en S. Kloosterhuis voor het plaatsen v.e. dubbele garage a/h Schilderend 48 te Den Burg (ver zonden 15 maart 2002); J.C. Hoogenbosch voor het gedeeltelijk vernieuwen/veranderen v.e. garage/ berging/hobbyruimte a/h Molwerk 25 te Den Hoorn (verzonden 18 maart 2002); Duin Bouwbedrijf BV voor het gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds vergunning is verleend a/d Zwaanstraat 7 te Den Burg (verzonden 19 maart 2002); S.T. Lups voor het gewij zigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds vergun ning is verleend a/d Nieuwlanderweg 79 te De Waal (verzonden 19 maart 2002). Verleende sloopvergunning J.J.H. Ran en R.P. Ran voor het slopen v.e. loods a/d Muyweg 3 te De Cocksdorp (verzonden 18 maart 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zi/n bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het Is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de meldingen bouwvoornemen c.q. het bouwplan van: H.J.C. Veldhuizen voor het plaatsen v.e. schuurtje a/d Wilhelminalaan 43 te Den Burg; Familie Barhorst voor het plaatsen v.e. berging a/d De Wittstraat 7 te Oudeschild; F B.S. Witte voor het plaatsen v.e. schuur a/d De Wittstraat 3 te Oudeschild; Graaf Spuiterij voor het gedeeltelijk vernieuwen/vergroten v.e. spuiterij a/d Slingerweg 41 te Den Burg. De meldingen bouwvoornemen c.q bouwplan zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan De bouw- en situatie tekeningen liggen vanaf 25 maart 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0 12 van de sector Grondgebied van het gemeen tehuis Gedurende de termijn van terinzageligging kan een ieder schrifteliik zijn zienswijze kenbaar maken Tijdelijke vrijstelling Burgemeester en Wethouders zijn voornemens tijde lijk vrijstelling te verlenen, met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: S. Boon en J. v.d. Brink voor het tijdelijk plaatsen van een kiosk ten behoeve van de kaartverkoop voor re derij "de Vriendschap" aan de Volharding te De Cocksdorp. Deze aanvraag is strijdig met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het concept besluit en de bouwtekeningen liggen vanaf 25 maart 2002 gedurende twee weken ter inzage op kamer 0 12 van het gemeentehuisbij de sector Grondgebied. Eventuele zienswij zen kunnen gedurende de termijn van de ter inzage legging schrif telijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt. Rectificatie In de krant van 15 maart 2002 is abusievelijk een ver keerd aantal kampeermiddelen opgenomen in het voornemen om medewerking te verlenen aan de vrij stelling voor kamperen bij de boer. Hieronder vindt u de correcte publicatie. Burgemeester en Wethouders hebben besloten vrij stelling te verlenen aan de heer L. Huisman om in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober drie kampeermiddelen, zijnde een tent, kampeerauto of caravan, te plaatsen op het perceel Kadijksweg 10 te Den Burg. Deze vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bovenstaande besluit ligt vanaf 18 maart 2002 ter inzage bij de sec tor Grondgebied, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Beleidsnotitie ter inzage Momenteel wordt een beleidsnotitie voor detailhan del in het buitengebied en de kernen ontwikkeld. De notitie is bedoeld om duidelijkheid te geven over het detailhandelsbeleid van de gemeente Texel. De uitgangspunten van de notitie zullen een richtlijn (toetsingskader) zijn voor de toetsing van concrete verzoeken in het kader van dit onderwerp. In dit stadium is de notitie nog een concept -dus voor lopige- nota en ligt vanaf 25 maart 2002 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage op het gemeen tehuis, kamer 0.12 en in de bibliotheek. Gedurende deze periode kan eenieder desgewenst een schrifte lijke reactie indienen bij het college van Burgemees ter en Wethouders, Postbus 200,1790 AE Den Burg. Na de termijn van terinzagelegging zal de beleids notitie worden bijgewerkt. Uiteindelijk stelt de ge meenteraad de beleidsnotitie vast. Burgemeester en Wethouders hebben een melding van de heer A. Lap, Klif 37 te Den Hoorn op grond van artikel 8 19 van de Wet milieubeheer geaccep teerd. De melding voorziet in het oprichten en in wer king hebben van een schuur ten behoeve van de opslag van kuubskisten en ander materiaal aan de Klif 37 te Den Hoorn. De wijziging valt binnen hetgeen vergund werd op 27 februari 2001. Vanaf maandag 25 maart tot en met 6 mei 2002 liggen de meldint en alle daarvoor relevante openbare stukken dagelijks van 8 30 to 12 30 uur ter inzage op het bureau Milieu In het gemeentehuis (bo venste verdieping, kamer 2 05). Desgevraagd kunnen de ter inzagt gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worder ingezien en toegelicht. Tegen het besluit tot acceptatie kan een ie der binnen de inzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders schril- telijk bedenkingen inbrengen. De schnftelijke bedenkingen dienen geadresseerd te worden aan hel college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg De persoonlijke gegevens van degene die schrif telijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom ver zoekt, niet bekendgemaakt Wie bezwaar heeft gemaakt kan binnen de bezwarentermijn de Voorzitter van de afdeling bestuursrecht spraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien on verwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Na dere informatiede heer H Kuiper, bureau Milieu, telefoonnumme (0222) 36 21 88. Met ingang van 1 april a.s. is op grond van de Alge mene Plaatselijke Verordening Texel de 'zomer- regeling' voor de horeca weer van toepassing. Dit betekent dat de sluitingstijden weer terug gaan naar de 2-3 regeling. Met ingang van de nacht van 31 maart op 1 april a.s. gelden de volgende sluitingstil den: 2.00 uur: deur dicht en geen bezoekers meer toe laten tot het horecabedrijf en sluiting terrassen; 2.30 uur: uitschakelen muziek in horecabedrijf; 3 00 uur: sluiting horecabedrijf, alle bezoekers moe ten het bedrijf hebben verlaten en de exploitatie moet zijn beëindigd. De zomerregeling geldt tot eind oktober. Informatie: bu reau Bestuursondersteuning, telefoon (0222) 36 21 50. De huisvuilroutes van Goede Vrijdag (29 maart) worden woensdag 27 maart gereden. Zet uw container tijdig aan de weg. Eventuele extra legingen bedrijfsafval kunnen wij donderdag 28 maart voor u verzorgen (uiterlijk woensdag doorge ven aan de servicebalie, tel. 36 21 11). De huisvuil routes van maandag 1 april (Tweede Paasdag) gaan naar woensdag 3 april, de bedrijfsafvalroutes naar dinsdag 2 april. Wie nog klein chemisch afval (KCA) heeft, wordt ver zocht dit uiterlijk donderdag 28 maart in te leveren bi| het KCA-depot aan de Reijer Keijserstraat in Den Burg. Het depot is open op werkdagen van 10.00 tol 12.00 uur. Ook kunt u nog terecht bij de ecocar op I dinsdag 2 april. Goede Vrijdag (29 maart) is zowel het gemeentehuis als de gemeentewerf gesloten. Voor storingen, calamiteiten in rioleringen en dergelijke kunt u het nummer van de servicebalie (36 21 11) bellen en wordt u automatisch doorverbonden met de storingsdienst Ook op Tweede Paasdag (1 april) kunt u niet bij ons terecht. De gemeentewerf verhuist in het paasweekend naar het gebouw van Tatenhove bij Oudeschild en is daar met ingang van 2 april be reikbaar. rf

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 8