Officiële I berichten 12 Vanaf vandaag in De Koog (oteC^Lde* trandpCexrier KWEKER]^ Inloopochtend TEXELSE COURANT' Wij zijn op zoek naar een ervaren Chauffeur Transportbedrijf jLkCjT£NHOR$t £j,y. Wie wil ons helpen? algemeen medewerk(st)er Vrije Sckoo I Texel woensdag 3 april Texels grootste sortiment tuinplanten Wij zijn ook 2e Paasdag geopend Speciaal voor Texelaars op de openingsdag 25% korting! WIE MILIEUBEWUST KLUS IS ZEKER GOED BEZIG Qy Ruimtelijke ordening Kapvergunningen Verkeersbesluit Evenementenvergunningei Schietoefening i/jl' Milieubeheer Verplaatsing warenmarkt VRIJDAG 29 MAART 2002 Tel. 312606/310050 Wij zijn nog op zoek naar een Dagen uren in overleg. Heb je interesse, neem dan contact op met Jakobus of Monique Staal. s 317348 Landelijke Makelaars Vereniging WOONHUIS IN DEN BURG Burgwal 14 In het "Hart" van Den Burg gelegen woon huis met terras c.q.tuin op het zuiden: to taal 133 m2 eigen grond. De woning heeft een hal/entree met toilet, ruime woonkamer, open keuken, bijkeuken, douche en via de serre een leuk tuintje ach ter. Boven 2 slaapkamers, waarvan 1 slaapka mer voorzien van keukenblok, badkamer met douche, wastafel, toilet en een vlizotrap naar de zolder. Een prachtige locatie, midden in het cen trum van Texel en mogelijkheden om bo ven te wonen cq verhuren. Vraagprijs €204.500,- k.k. RECREATIEBUNGALOW NABIJ DE DENNEN Grensweg 260 Vrijstaande recreatiebungalow met tuin huisje en eigen parkeerplaats: totaal 300 m2 grond gelegen in het bungalowpark "Gor tersmient". Deze bungalow heeft een inpandige ber ging, badkamer met w.c., douche en was machine, een open keuken, een zeer royale woonkamer met vide, open haard, schuif pui naar terras, open trap naar de overloop met balustrade en 2 slaapkamers boven. De bungalow heeft een besloten tuin en is vrij van huur te aanvaarden. Vraagprijs: €185.000,- k.k., vrij van BTW Voor vrijblijvende informatie of bezichtiging: Keesomlaan 51, Postbus 163, 1790 AD Den Burg, Texel. Tel. 0222 - 313888 E-mail: makelaardij.janduin@texel.com Internet: www.texel.com/makelaardij.janduin Noteert u de onderstaande telefoonnummers of raadpleeg de KPN telefoongids Tandartsen S Maatschap Hendriks/Van Karsen 314669 Meuleman 314727 Vazana 313086 De Winter 312270 Zethof 322008 van 8.45 - 10.30 uur Kinderopvang aanwezig Gerritslanderdijkje 5, Den Burg, e 312390 - fax 322201 Origineel Argentijns steakhouse met houtskoolgrill Dorpsstraat 162, Dc Koog, tel 327150. Aangevraagde bouwvergunningen Vodafone voor het plaatsen v.e. zend- en ontvangst installatie a/d Roggeslootweg 6 te De Cocksdorp (ont vangen 19 maart 2002); Gemeente Texel voor het ver vangen v.e. brug door een duiker a/d Langeveldstraat te De Cocksdorp (ontvangen 20 maart 2002) L. Tijs- sen voor het plaatsen v.e. schuur a/h Verlaet 2 te Den Burg (ontvangen 20 maart 2002); W. van der Star voor het vergroten v.e hal a/d Duinroosstraat 28 te De Koog (ontvangen 21 maart 2002); N A. Zegers voor het gedeeltelijk vernieuwen/veranderen v.e. woonhuis a/d Postweg 87 te De Cocksdorp (ontvangen 21 maart 2002; C.M.E. Biekmann voor het gedeeltelijk vernieu wen/vergroten v.e. recreatiebungalow a/d Bosrand- weg 494 te De Koog (ontvangen 22 maart 2002); Uit- waterende Sluizen voor het plaatsen v.e. schotbalkenloods a/d Postweg/Ruigendijk te De Koog (ontvangen 22 maart 2002); Coöperatieve Inkoop vereniging voor Visserijbenodigheden voor het ge deeltelijk vernieuwen v.e. loods a/d Haven 15 te Oude- schild (ontvangen 26 maart 2002); L. de Ruyter voor het veranderen/vergroten v.e. woonhuis aHeren straat 5 te Den Hoorn (ontvangen 26 maart 2002); Familie Koot voor het gedeeltelijk vernieuwen v.e. koelcel a/d Kerkstraat 3 te Oosterend (ontvangen 27 maart 2002); A. Boogaard voor het geheel vernieuwen v.e. stolpschuur tot stolpwoning aan Zevenhuizen 7 te Oosterend (ontvangen 27 maart 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee voor het plaatsen v.e. kantoor/opslagruimte a/d Landsdiep 4 te Den Hoom (verzonden 18 maart 2002); G. Smit voor het vergroten v.e. woohuis a/d Orchismient 8 te De Koog (verzonden 22 maart 2002); Paracentrum Texel B.V. voor het plaatsen v.e. opslagruimte a/d Postweg 128 te De Cocksdorp (verzonden 27 maart 2002). Goedgekeurde melding bouwvoornemen C. de Boer voor het plaatsen v.e. berging a/d Ruijslaan 15 te De Koog (verzonden 22 maart 2002); P. Smits voor het plaatsen v.e. schuur/berging a/d De Wittstraat 5 te Oudeschild (verzonden 25 maart 2002); Rectificatie In de krant van 22 maart 2002 is onder verleende bouwvergunningen vermeld; J.C. Hoogenbosch voor het gedeeltelijk vernieuwen/ veranderen v.e. garage/berging/hobbyruimte a/d Molwerk 25 te Den Hoorn. Hier dient gelezen te worden Molwerk 27a te Den Hoorn. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2 12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruim telijke Ordening tijdelijk vrijstelling te verlenen aan; J.A.M van de Kamp voor het plaatsen v.e. nood woning a/h Schilderend 144 te Den Burg voor een periode van 2 jaar. op basis van artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruim telijke Ordening. Het betreft het gedeelte ter hoogte van Den Hoorn (Westerweg/Kerkstraat). De realisatie vindt voor een klein deel plaats buiten de verkeersbestemmmg zoals deze is aangegeven op de plankaart behorende bij het bestemmingsplan "Den Hoorn beschermd dorpsgezicht". Wij zijn voornemens om de vrijstellingsprocedure artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening te starten. In het kader van de inspraak, artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ligt de situatietekening vanaf 2 april 2002 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de sector Grondgebied, kamer 0.12 van het gemeentehuis Eventuele reacties kunnen ge durende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt Het bouwplan is in slhjd met het ter plaatse geldende bestemmings plan De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 2 april 2002 ge durende twee weken ter inzage op kamer 0.12 van de sector Grond gebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van terinzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: M. de Vries voor het vergroten v.e woning a/d Trompstraat 56 te Oudeschild; J.W.G. Pels Rijcken voor het plaatsen v.e. schuurtje a/d Herenstraat 29 te Den Hoorn. De melding bouwvoornemen c q bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. De bouw- en situatie- machinerieën en de huisvesting van schapen en lai meren. De wijziging valt binnen hetgeen werd vergun op 3 mei 2000. tekeningen liggen vanaf 2 april 2002 gedurende vier weken ter in zage op kamer 0 12 van de sector Grondgebied van het gemeente huis. Gedurende de termijn van terinzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op 26 maart 2002 aanlegvergunning verleend aan: Ministerie van Defensie, DGW&T afdeling Ingenieurs diensten, voor het verleggen van het blauwe tracé van de wandelroute gelegen ten noorden van het weste lijke Horsmeertje. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen Het bezwaarschhft dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit Het bezwaarschnft schorst met de werking van het besluit waartegen het is gericht De vergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop zij is verleend. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrecht bank te Alkmaar Sector Bestuursrecht. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Het bovenstaande besluit ligt ter inzage bij de sector Grondgebied, kamer 0.12 van het gemeentehuis. Vrijstelling kampeermiddel Burgemeester en Wethouders hebben besloten om in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober vrij stelling te verlenen voor het plaatsen van een kampeermiddel, zijnde één toercaravan op de vol gende percelen: de familie A.L.A. Buddelmeijer, Hoofdweg 120 te De Cocksdorp, de familie J. Duinker, Nieuweschild 3 te Oosterend; de familie C.M. van Karsen, Kogerweg 132 te Den Burg; de familie J. Kok, Mokweg 4 te Den Hoorn; de familie A.M. Langeveld, Postweg 140 te De Cocksdorp; de familie A.J.de Smidt, Schorrenweg 48 te Ooster end; de familie Van de Steeg, Oorsprongweg 9 te De Cocksdorp de familie F.M Vlaming, Stuifweg 18 te Oosterend. Deze vrijstelling gaat in op de dag na bekendmaking van dit besluit. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht In dien een bezwaarschrift is ingediend is het in spoedeisende geval len mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtsbank te Alkmaar sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk ver zoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Het bovenstaande besluit ligt vanaf 2 april 2002 ter inzage bij de sector Grondgebied, kamer 0.12 van het gemeentehuis Rectificatie In de krant van 15 maart 2002 is abusievelijk aange geven dat het een tijdelijke vrijstelling betreft. Hieron der vindt u de correcte publicatie. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat zij vrijstelling verlenen op basis van artikel 19.1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: de familie Van Tatenhove te Oosterend, voor het ge bruik van perceel Mieland 4 te Oudeschild te gebrui ken voor woondoeleinden. Het besluit is verzonden op 15 maart 2002. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het be zwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen Bovengenoemd besluit kunt u inzien bij de sector Grondgebied, kamer 0 12 van het gemeentehuis. Aanleg fietspad Westerweg Burgemeester en Wethouders maken bekend dat voor een deel van het te realiseren fietspad van langs de Westerweg. een vrijstellingsprocedure noodzakelijk is Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, vergunning te verlenen aan: Vanaf dinsdag 2 april tot en met 14 mei 2002 liggen de melding alle daarvoor relevante openbare stukken dagelijks van 8.30 tot 12 uur ter inzage op het bureau Milieu in het gemeentehuis (boven verdieping, kamer 2 05). Desgevraagd kunnen de ter inzage geleg. stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden mgeo en toegelicht. Tegen het besluit tot acceptatie kan een ieder binn de inzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders schriftelijk bedi kingen inbrengen De schnftehjke bedenkingen dienen geadressez te worden aan: het college van Burgemeester en Wethouders Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg De persoonlijke gegew van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, word* indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Wie bezwaar r.~ gemaakt kan binnen de bezwarentermijn de Voorzitter van de ah) ling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belang*, dat vereist. Nadere Informatie: de heer H. Kuiper, bureau Milieu, telefoonnv mer 36 21 88 Revisievergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond v; artikel 8.4, lid 1 van de Wet milieubeheer, een revisi vergunning verleend aan: Rab Onroerend Goed B.V. voor het in werking he ben van een bouwmaterialenhandel, een betonmort- centrale en een kantorencomplex aan Heemkerckstraat 50 te Oudeschild. In het belang vi de bescherming van het milieu zijn voorschriften de vergunning verbonden. Het besluit is niet gewijzij ten opzichte van het ontwerp-besluit. het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, voor het kappen van de volgende bomen we gens nieuwbouw van de gemeentewerf aan de Reijer Keijserstraat waarbij in het nieuwe plan vervangende bomen en beplanting is opgenomen: zes esdoorns aan de Reijer Keijserstraat in de af sluitende plantsoenstrook voor het parkeerterrein van de huidige buitendienst:; twee iepen aan de Slingerweg op de strook tussen de rijbaan en de huidige kantine; een deel van de boomsingel tussen de werkplaats en de rijbaan van de Slingerweg, waarbij enkele ei ken en esdoorns zoveel mogelijk worden gespaard. Er btilft êerrStrook beplantinggtehaffiJHaafd variërend ^sluitend: «»m9beaénUrlg^WhMeninaebrBdhl^en hei de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; wie bedenkingen Vanaf dinsdag 2 april 2002 liggen tot het einde van de beroepsterr dagelijks van 8.30 tot 12 30 uur de vergunning en alle daaraan w afgegane openbare stukken ter inzage op de afdeling milieubeb m het gemeentehuis (bovenste verdieping, kamer 2.05). Desgevi kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikt openingstijden worden ingezien en toegelicht van drie tot zes meter. het college van Burgemeester en Wethouders van Texel voor het kappen van zeven iepen aan het begin van de Duinreep, waarbij voor drie iepen herplant plaats zal vinden met een andere boomsoort, wegens overlast en slechte groei. het college van Burgemeester en Wethouders van Texel voor het kappen van de volgende bomen we gens de herinrichting van de vijver aan de Elemert: een wilg aan de oever van de vijver; enkele bomen en struiken op de oever tegen de Thijsseschool; enkele bomen tussen het huidige voetpad en het skatepark, bestaande uit vooral zwarte elzen en wil gen; opgroei aan de rand van de slootkant tegenover het skatepark, bestaande uit onder andere zwarte elzen, wlgen vlierbomen en esdoorns; begroeiing langs de Emmalaan bij de ingang van sporthal Ons Genoegen, waarbij voornamelijk de onderbegroeiing wordt gerooid. de heer J. Vlaming, Achtertune 26 te Oosterend, voor het kappen van een populier in de zijtuin van voornoemd perceel wegens overlast. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van de sector Grondgebied liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Post bus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Grondzaken, kamer 2 03 (bovenste verdieping). Nadere informatie, telefoonnummer (0222) 36 22 76 ben tegen eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten zichte van het ontwerp-besluit. belanghebbenden aan wie ri kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verlee milieuvergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de termzagelegging, isi nen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van S! afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA Gravenhage Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepsterr de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gele; de betrokken belangen, dat vereist, Nadere informatie verkrijgen bij de heer H. Kuiper, bureau Mh telefoonnummer 36 21 88. Burgemeester en Wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: het wegens onderhoudswerkzaamheden afsluiten voor alle verkeer van de Redoute, tussen de Schans- weg en de Waterweg, van 2 april tot en met 5 april 2002 of zoveel langer de werkzaamheden duren. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij burgemeester en wethouders een bezwaarschrift indienen bin nen zes weken na de dag waarop dit besluit is gepubliceerd. Het be zwaarschnft dient tenminste te bevatten: de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaar schrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk ver zoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Burgemeester en Wethouders hebben vergund verleend aan: De Stichting Hoornder Donderdagen voor het ha den van de Hoornder Donderdagen op de donderc gen in de Herenstraat en het pleintje voor Goënga de periode van 4 juli t/m 22 augustus en Landbouwdag op 25 juli a.s op een perceel aan Kleiweg (verzonden 25-3); De organisatie Rommelmarkten Oosterend voor ft houden van vier rommelmarkten op de zaterdager en 20 juli en 3 en 17 augustus a.s. in het centrum va Oosterend (verzonden 25-3); S.V. De Koog voor het houden van een tweedaac toernooi op 25 en 26 mei a.s. waarbij tevens een fee tent wordt geplaatst (verzonden 25-3); V.V. Texel '94 voor het houden van een veterane' toernooi op 25 en 26 mei a.s. waarbij het is toegestai' een aantal tenten te plaatsen voor overnachting va deelnemers (verzonden 25-3); De Tevoko toernooicommissie voor het houden va het Buitentoernooi Tevoko op de Speelweide aanó Ploeglanderweg op 1 en 2 juni a.s. (verzonden 25-3 Solexvereniging Steeksleuteltje 9 voor het houde van De Ronde van Oost op 22 juni a.s. (verzonden25 3); Ingevolge de AJgemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebt# den tegen deze besluiten een bezwaarschrift indienen binnt' weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. H bezwaarschnft dient ten minste te bevatten, de naam en adres* de indiener; de dagtekening, een omschrijving van het besluit wü tegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaarA mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Indien een bez*& schrift is ingediend is het in spoedeisende gevallen mogelijk cf daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voo/9 ning in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, sk tor Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Nadere mfonS tie is verkrijgbaar bij bureau Bestuursondersteunmg, telefoon 36' 50. Meldingen Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheereen melding geaccepteerd van; Alterra, Zuiderhaaks 17 te 't Horntje hebben geac cepteerd. De melding voorziet in een installatie voor wetenschappelijk onderzoek. De wijziging valt binnen hetgeen werd vergund op 19 november 1999. de heer A.G.J. Bakker, Diek 50 te Den Hoorn. De melding voorziet in het oprichten en in werking heb ben van een schuur ten behoeve van de opslag van De commandant van het cavalerie schietkamp G Vliehors laat weten dat in de week van 2 tot en mei april een toegevoegde oefening met een Leopard tai wordt gehouden. Het gaat om totaal een tiental scho ten. In verband met Tweede Paasdag zal de warenma'' in Den Burg (7.00 - 13.00 uur) niet op maandag 1 af a.s. worden gehouden, maar op dinsdag 2 april as MAXIMA CLASSIC GRILL RESTAURANT ARGENTINA

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 12