Officiële I berichten Mooie verhalen ilyteftipfl SIMMS OPENING Eelman &Van Eeenvamdm gesloten FOTO DE WAAL TEXELSE g couRANT 1 uur fotoservice GRATIS FILM GRATIS TEXEL ALBUM TE HUUR OP TEXEL Helpenden hoor je niet alleen in het café. Verpleegkundigen (20 tot 36 uur) Verzorgenden IG (20 tot 36 uur) Zaterdag 6 april vanaf 20.00 uur Logopedist (16 tot 22 uur) Den Koogh s Buitenveld t Texel Zaterdag 6 april zijn wij vanaf 16.30 uur i.v.m. reservering. Strandpaviljoen PAAL33 >- Aanmelding expositie Ruimtelijke ordening Meldingen meierblis Collecte Vrijstaand woonhuis DONDERDAG 4 APRIL 2002 Volharding 4 1795 LH DeCocksdorp tel.: 0272-316340 fax:0222-316708 wtvw.paal33.nl Dus ook in de voordelige twee-dagen- service en bij APS-films. Makkelijk bereikbaar tegenover de Super. uuwm Inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de Stichting Wonen Texel. Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum binnen zijn. De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning. De woningen worden toegewezen op registratiedatum stichting WOnen TEXEL Hollewal 25 te Den Burg Kenmerken: Aantal kamers woonkamer, 1 slaapkamer Kale huurprijs 229,78 Totale huurprijs 231,58 Woningtype HAT-woning Beschikbaar per 01-05-2002 Uiterste inleverdatum 10-04-2002 Basiscriteria. 1. maximaal belastbaar inkomen: 13.800,- 2. maximaal 2 personen LET OP! Op 22 maart is er geadverteerd met de woning Pater Witteplein 22. De woning is toegewezen aan de inschrijver met registratiedatum 23-03-1999 De woning Jan Dirksoord 54 is toegewezen aan de inschrijver met registratiedatum 18-03-2002 Het betref hier een complexverhuizing Stichting Wonen Texel Wilhelminalaan 74, Telefoon 314193 Postbus 100, 1790 AC Den Burg Kijkt u ook op onze internetsite www.wonentexel.nl voor informatie èn online inschrijven de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders zijn of haar zienswijzen kenbaar maken. Aangevraagde bouwvergunningen M Witte voor het plaatsen v.e. loods a/d Marsweg 5 te Den Burg (ontvangen 27 maart 2002); V.O F Hotel Tatenhove voor het tijdelijk plaatsen v.e. toiletunit a/d Bosrandweg 202 te De Koog (ontvangen 27 maart 2002), Aldi Vastgoed b.v. voor het gedeeltelijk vernieu wen v.e. winkel a/d Wilhelminalaan 55 te Den Burg (ontvangen 28 maart 2002); G.C. Prins voor het ver groten v.e. atelier/woonhuis met een garage/berging a/d Witte Kruislaan 29 te Den Burg (ontvangen 2 april 2002). Aangevraagde melding bouwvoornemen Familie Koot voor het geheel vernieuwen v.e. koelcel a/d Kerkstraat 3 te Oosterend (ontvangen 27 maart 2002); D.G.P. voor het plaatsen v.e tuinhuisje a/d Oosterenderweg 45 te Oosterend (ontvangen 28 maart 2002), B. Schraag voor het vergroten van een woonhuis a/d Wintergroen 23 te De Koog (ontvangen 28 maart 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen J. v/d Linden voor het vergroten v.e. woning a/h Hogereind 25a te De Waal (verzonden 28 maart 2002); J.M. Zijm voor het gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. woonhuis a/d Thijsselaan 2b te Den Burg (verzon den 28 maart 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis Van vrijdag 14 juni t/m maandag 1 juli is in de gemeen telijke expositieruimte Tusse de Banke weer een thema-tentoonstelling. Het thema voor 2002 is: 400 jaar Verenigde Oostindische Compagnie (VOC). De gemeentelijke adviescommissie nodigt iedere bewo ner van Texel, die op zijn of haar eigen wijze creatief vorm kan geven aan dit thema, uit om hieraan deel te nemen. Aanmelding kan tot uiterlijk 1 mei 2002 bij de afde ling Cultuur en Educatie, telefonisch bij Riekie van Dijk (36 22 62) of José Verkaik (36 22 61), schriftelijk via gemeente Texel, afdeling Cultuur en Educatie, Postbus 200, 1790 AE Den Burg of via e-mail rvan dijk@texel.nl. Vrijstelling Burgemeester en Wethouders zijn voornemens aan het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties vrijstelling te verlenen op basis van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning voor de plaatsing van masten ten behoeve van mobiele telecommunicatie via het landelijke veiligheidsnetwerk (C2000): Vuurtorenweg te De Cocksdorp, op parkeerterrein nabij het strand; bedrijventerrein Oudeschild, Laagwaalderweg, na bij nr. 5 De verzoeken liggen vanaf vrijdag 5 april 2002 vier weken voor eenieder ter inzage op het gemeentehuis, kamer 012 Gedurende Als u onverhoopt rommel op de meierblis aantreft die daar niet thuishoort, wilt u dan de servicebalie bellen, telefoon (0222) 36 21 11. Gemeente werken zal de rommel dan verwijderen. Op de meierblis mag uitsluitend schoon afvalhout, snoeiafval en slootruigte worden gestort. Particulieren die een meierblis willen opbouwen, kunnen dit nog tot en met 25 april schriftelijk melden bij de gemeente. Formulieren zijn bij de receptie verkrijgbaar. In de week van 7 tot en met 13 april a.s wordt op Texel gecollecteerd door ZOA Vluchtelingenzorg. www.dctexelscmakclaars.nl [maaËlAAA Keidelplein 13 in De Cocksdorp: een Verpleeghuis Den Kóogh, Zorgcentrum Buitenveld en Zorgcentrum Texel maken zich in samenwerkings verband sterk voor vernieuwende ouderenzorg in de kop van Noord- Holland. Verdeeld over locaties in Den Helder. Julianadorp en Texel leveren wij een compleet pukkel aan diensten: somatische zorg en dag behandeling, psychogeriatrische zorg en dagbehandeling, avond- en nacht- opvang, terminale zorgen extramu rale verpleeghuiszorg. In totaal 625 medewerkers werken hier dagelijks aan de cliëntgerichte zorg voor ruim 400 ouderen. In onze zorgvisie gaan wij uit van wat de dient zelf nog kan cn wil. Zorg op maat, waarbij de diént zelf de regie behoudt over zijn of haar eigen leven. Een nieuwe stijl van zorg verlenen dus, die vraagt om de nodige vernieuwingsdrang en flexibiliteit van onze medewerkers. Niet alleen van de verzorgers, maar ook van het personeel in ondersteunende en lei dinggevende functies. Natuurlijk krijg je er genoeg voor terug. Zoals een prettige en informele werkomge ving, waar je alle ruimte krijgt om onze organisatie én jezelf verder te ontwikkelen. Waar vind je meer levenservaring en mooie verhalen Voor verschillende afdelingen zijn wij op zoek naar betrokken verzorgenden die samen met de client en familie zorgafspraken opstellen en uitvoeren Als verzorgende zet je je in voor optimale kwaliteit op het gebied van voeding, persoonlijke verzorging cn leef-woonomgeving. Functie-eisendiploma Ziekenverzorgende ofVerzorgende-IG. Salarisindicatie: minimaal 1,472,- en maximaal 2.024,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. (20 tot 36 uur) vrijstaande woning met garage en 513 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. Wij hebben meerdere vacatures voor initiatiefrijke verpleegkundigen die zich sterk willen maken voor cliëntgerichte ouderenzorg. Aan zowel psychogeriatrische als somatische patiënten in onze zorgcentra in Den Helder en Julianadorp. Ajhankelijk van opleiding (minimaal hbo-diploma Verpleegkundige) en ervaring kun je rekenen op een salaris van minimaal 1.774,- en maximaal 2392,- bruto per maand bij een 36-unge werkweek Op 1 januari zijn wij begonnen met breken, vele mensen hebben ons de afgelopen maanden daarom bekeken. Na heel wat zagen, boren, schroeven en gebeuk, is het naar onze mening nu leuk. Daarom nodigen wij u hierbij vol trots uit voor de feestelijke opening van onze dinner*saloon op de bovenstaande datum. Jan Kok en Henk Krop In ons verzorgingshuis in Julianadorp hebben wij plek voor enthousiaste medewerkers die assisteren bij de vraaggerichte begelei ding en verzorging van cliënten. Zoals het helpen bij de maaltijden, wassen en aankleden, maar ook bij het uitvoeren van huis houdelijke taken. Ben je in het bezit van een diploma Helpende, dan kun je reken op een salaris van minimaal 1.325,- en maximaal 1 774,- bruto per maand bij een 36-unge werkweek. Onderzoekt, behandelt en begeleidt cliënten met logopedische stoornissen en gehoorproblemen Zorgt in samenspraak met verplegend en verzorgend personeel, cliënten en familie voor een prettig woon- en werkklimaat Beschikt over een hbo-diploma Logopedist, relevante werkervanng en affiniteit met ouderenzorg. Salansindicatie. minimaal 2.024,- en maximaal 2.717,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Toe aan een vernieuwende uitdaging in de ouderenzorg? Reageer dan nu. Als organisatie willen wij een afspiegeling zijn van de samenleving Wij kijken dus niet naar wie je bent, maar naar watje kunt. Stuur je sollicitatiebrief vergezeld van cv, naar Stichting Den Koogh, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 218, 1780 AE Den Helder. Wil je eerst meer informatie, bel dan met mevrouw van der Kooi van de Personeelsadministratie, telefoon (0223) 672 525. Zij vertelt je graag meer over onze organisatie Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. verpleeghuis zorgcentrum zorgcentrum Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax 313 946 telefoon weekend: 0653 167 156 e-mail: info@detexelsemakelaars.nl Indeling: Entree in ruime hal met toilet, drie slaap/werkkamers, douche, royale L-vormige woonkamer met open haardpartij en schuif' pui naar terras, open keuken, ouderslaap- kamer met toegang tot badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Op de verdieping een overloop, twee slaap kamers, werkkamer annex archiefruimte en kastruimte. Gelegen in een rustige woonstraat. In de tuin een vrijstaande garage. Voorzien van een aardgasgestookte cv-installatie met warm watervoorziening. Oplevering zal in overleg geschieden.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 8