Texels Vrouwenkoor zoekt uitdaging en emotie in muziek 'Verkeerd beeld over Koger uitgaansleven' 'We alles gezongen dat los en vast zit' Nieuwe glijbaan in Molenkoog Website natte horeca De Koog Wat ik zeggen wou. Beuk texelse'Ücourant Faalangst Strijdig gebruik woning afgestrafd Radio Texel 06, Trolley Express maakt VOC-tour en andere ritten Medische zorg oud Papier c[r' K.erkdienste Zondag 9 juni 200 Videofilm ove waddengebiei I EX ELSE 2 COURANr 17.783 euro voor restauratie Flevo Onder leiding van dirigent Arie Groen bereidt het Texels Vrouwenkoor zich voor op het jaarlijkse zomerconcert. 'Tijdens de repetities zie je een stuk groeien.(Foto Go ram timmerman) Waarom richt iemand een koor op met alleen vrouwen? 'Wij wilden graag overdag zingen en dat was voor veel mannen moeilijk. We za ten trouwens ook niet om ze te springen', vertelt Annie Dogger, die negentien jaar geleden samen met Tine Welboren en Nel Schreur het Texels Vrouwenkoor oprichtte. 'We hebben het telefoonboek gepakt en iedereen die we kenden opge beld met de vraag of ze mee wilden doen. Zo kwamen we op zó'n veer tig leden, waarvan er nu nog twaalf of dertien bij het koor zijn.' De vrouwen treden vrijdag 14 juni op in de hervormde kerk van Den Burg. Het verloop is klein, de koorleden zijn trouw, de meesten blijven jaren. De goede en gezellige sfeer in het koor is daar ongetwijfeld debet aan, maar meer nog wordt het leveren van kwa liteit als bepalende factor en Inspiratiebron genoemd. Bestuurslid Ina Platte: 'We zingen op niveau, pro beren steeds grensverleggend bezig te zijn, uitdagingen aan te gaan. Het repertoire is vrij pittig en zeer geva rieerd.' Dirigent Arie Groen maakt regelma tig arrangementen voor vrouwen stemmen op basis van bestaande stukken. 'We hebben alles wat los en vast is gezongen, alles uitgepro beerd. zowel kerkelijke als wereldlijke muziek', aldus de koorleider. Groen, als enige man in het gezelschap ui teraard op handen gedragen, nam twee jaar na de oprichting de dirigeer stok over van Riet Buisman, die om gezondheidsredenen moest stop pen. Hij studeerde schoolmuziek en koordirectie aan het conservatorium In Alkmaar en heeft - naast het Texels Vrouwenkoor - nog een aantal koren in Noord-Holland onder zijn hoede. Hoogtepunten Het koor verzorgt twee a drie uitvoe ringen per jaar, waarvan het 'eigen' concert in de zomer altijd groots wordt aangepakt. Op 14 juni staat weer een dergelijk concert op het programma Hiervoor is het Amster dam Mandoline Kamer Orkest inge huurd. dat een flink deel van het pro- gramma zal opluisterenVerder wordt medewerking verleend door de dwarsfluitisten Imme Wassink en Djoeke Wisman, die met de vaste koorbegeleider Annemiek Jasper een trio van Berlioz spelen. De concerten zijn hoogtepunten. 'Een maand voor een optreden zitten we met het zweet in de handen, dan ontstaat de spirit, gaan we nog eens extra thuis in groepjes repeteren en zo zie je een stuk groeien tijdens de repetities', verklaart voorzitter Marian Dapper. Arie Groen: 'Soms krijg je bij een nieuw stuk in het begin van die vies kijkende snoetjes, maar geleide lijk gaat het stuk wennen en wordt het steeds mooier.' De dirigent ziet een duidelijk opgaande lijn in uitstraling en presentatie: de overtuigingskracht groeit, men wil goed presteren. Zelf gaat hij voor de emotie, het contact met de muziek. 'Je bouwt tijdens een concert een soort spanning op, me debepalend voor de manier waarop de muziek op het publiek overkomt.' Jonge aanwas Hoe succesvol het koor in de huidige samenstelling ook is. het kan altijd nieuwe, jonge aanwas gebruiken, Ter promotie wil het bestuur komend najaar aan de weg timmeren en en kele activiteiten organiseren, zoals een workshop stemvorming en bij voorbeeld een inloopmiddag. En dan ki|ken of het koor bij de nieuwkomers aanslaat. 'Of je bent snel vertrokken óf ie blijft jaaaaren'. constateert Annie Dogger Aan de Inzet en inspiratie van de huidige koorleden en hun dirigent zal het niet liggen. Het concert van 14 juni In de her vormde kerk in Den Burg is avond vullend en begint om 20.00 uur. De toegang bedraagt €5,-. Lida Wels Diverse mensen hebben mij in de af gelopen weken gevraagd of ik nog reacties heb gehad op mijn vragen betreffende de gevelde beuk in de Weverstraat, Welnu, het antwoord is: nee. En dit is op zijn minst merkwaar dig, omdat je toch zou mogen ver wachten dat bij bijvoorbeeld Staats bosbeheer of de gemeentelijke plantsoenendienst enige kennis over deze materie aanwezig is. Nu zijn er drie mogelijkheden: 1Bij genoemde instellingen is geen expertise aanwezig over aantasting van beuken door de reuzenzwam. 2. Die kennis is er wel, maar men voelt zich niet geroepen om mijn vra gen, die blijkbaar toch ook bij meer dere mensen zijn opgekomen, te be antwoorden. 3. Die kennis is er wel. maar men rea liseert zich nu pas wat de consequen ties zijn van het verspreiden van de len van de bedoelde beukenboom en voert de politiek van 'mondje dicht, waait vanzelf over'. Omdat er geen bevredigend ant woord op mijn vragen kwam, heb ik maar eens contact opgenomen met de Plantziektekundige Dienst in Wageningen. Volgens de heer Hans de Gruiter van de afdeling Micologie is het zo dat de reuzenzwam ook wel op andere bomen voorkomt, maar toch een duidelijke voorkeur heeft voor beuken en dan met name voor al wat verzwakte exemplaren. Vol gens hem is het met verstandig om op de plek waar een aangetaste beuk is gerooid weer een nieuwe aan te planten, tenzij een uitgebreide sane ring van de grond plaatsvindt. Maar zelfs dan zijn niet alle risico's uit te sluiten. Zijn advies is dan ook om een andere boom, bijvoorbeeld een kas tanje, als vervanger te planten. Aan het verspreiden van delen van een aangetaste beuk (zoals snippers) kleeft volgens hem het risico dat ook elders bomen worden aangetast door de sporen van de reuzenzwam die In dit materiaal aanwezig zijn. En hij adviseert dan ook om al het hout van een aangetaste boom te verbranden. Aldus het antwoord van een deskun dige bij uitstek. Jan A. Does, Oosterend. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mall redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op ol onz« advortantioc on troelen en aantrieO'ngen daartoe zi(n van toapaaa-ng de Regelen voor het Advenentiewozen ven de Stichting ROTA. gevMtfgd te Amsterdam, zoals gedeponeerd t»| de Kamer ven Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de Regelen voor hei Advertentiewezen wordt op uw vorzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2002: Per half jaar 29,80,- Per jaar 59,60,- Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Na een vertraging van bouw technische aard en een periode van minder goed weer, neemt zwembad Molenkoog de nieuwe glijbaan zater dag om 15.00 uur officieel in gebruik. Het speeltuig is al een paar weken in functie en een enorme publieks trekker. Kindeken noemen de baan 'vet cool' en vinden het vooral leuk dat ze met meerderen tegelijk naar beneden kunnen. Dat is overigens ook voor ouders met kinderen een grote attractie. Wie de officiële opening verricht, blijft nog even ge- helm, maar iedereen wordt uitgeno digd toch vooral te komen. Voor ie dereen die naar beneden roetsjt, is er een 'lekkere verrassing'. (Foto Jaroon van Hottum) Het Rijk (ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen) heeft voor Texel bijna 68000,- euro gereser veerd, te verdelen over woningen, boerderijen en overige monumenten. Tien eigenaars/gebruikers van wo ningen en boerderijen hebben zich voor een restauratiesubsidie gemeld. Flevo hoort tot de grotere objecten. In de andere gevallen gaat het om het opheffen van gebreken aan gevels en (rieten)kapconstructies. Negen woonhuismonumenten krijgen elk <3000 euro; Flevo krijgt het ge noemde grotere bedrag. Totaal lijkt dus meer te worden uitgegeven dan beschikbaar is, maar er was voor een vroegere periode nog een bedrag van 10.000 euro gereserveerd Dit zou eerst worden besteed aan herstel van houten scheidingswanden, maar dat project is niet van de grond gekomen. Omdat het geld weer terug zou gaan naar het rijk als het voor 1 oktober a.s. niet is besteed, is besloten het aan te wenden als extra steun voor de Flevorestauratie. Wat betreft de overige monumenten (waarvoor meer dan 43.000 euro be schikbaar is) is de keus gevallen op herstel van het laatste deel van het schip van de NH kerk van Den Hoorn en op het orgel van de NH kerk van De Cocksdorp. Voor het orgel blijft dan nog een subsidietekort bestaan van 27.293 euro, zodat dit project later wordt rondgemaakt met geld uit het budget voor 2008 en 2009. Sinds enige tijd houdt Bureau Bloe sem zich op het eiland bezig met het signaleren, onderzoeken en behan delen van faalangst bij kinderen en volwassenen. Er worden Individuele en groepstrainingen gehouden, waar bij door middel van ontspannings- en expressieoefeningen wordt geleerd beter om te gaan met faalangst. Faal angst kan worden veroorzaakt door zowel de omgeving als de opvoeding en kenmerkt zich onder meer door een negatief zelfbeeld, slecht slapen, buikpijn, of onzeker gedrag. Bureau Bloesem is opgezet door José Kievits, Nelda Hillen, Heido Koolhof, Gea Smit en Marjolein Woerlee, in samenwerking met faalangsttralner Anneke Lugthart. Voor meer informatie, tel. 312965. Het verscherpte gemeentelijke handhavingsbeleid kan hard aan komen. Dat ondervond een huis eigenaar die zijn permanente wo ning recreatief verhuurde, wat strijdig is met de Huisvestings verordening Zoals de laatste tijd gebruikelijk is kreeg hij een aanschrijving met de mededeling dat het recreatief ge bruik met ingang van een bepaalde datum gestaakt moest zijn. Zo niet, dan was hij een dwangsom verschul digd die tot een bepaald maximum zou groeien zolang het strijdig ge bruik voortduurde. De man maakte geen haast. Niet minder dan 59 keer constateerde de gemeente dat het huis nog steeds als recreatiewoning in gebruik was en even zo vaak steeg de dwangsom die uiteindelijk betaald zou moeten worden. Pas dit voorjaar werd de woning permanent bewoond en was dus het doel van de dwang som bereikt. Vaak wordt gedacht dat de gemeente de dwangsom in zo'n geval laat zitten, maar het tegendeel is waar. In het beschreven geval was de dwangsom opgelopen tot 6700 euro en dat bedrag zal aan de ge meente betaald moeten worden. De nieuwe glilbaan van zwembad Molenkoog die morgen officieel wordt geopend. (Foto Jeroen van Hattum) Vrijdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Shopping (muziek) 2100u. Radio Noordholland Zaterdag: 14.00 u Radio Noordholland 16.00 u Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogramma) Vandaag: De opening van de glijbaan van het zwembad. En: de Waddenwinkel. 18.00 u Muziek met Marco 19.00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit doopsgezinde kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlandstalig) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en Interviews) 18.00 u. Time travelling (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten Do Lichtboei: 10.00 u. Gereformeerde kerk Den Burg Maandag: 18.00 u Symphonlca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Radio Noordholland 21.00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00u. Raad en daad (over de Texelse politiek) 19.30 u. Raadsvergadering (rechtstreeks vanuit het gemeentehuls) aansluitend: Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Raadsvergadering (herhaling van dinsdag) aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19 00u. Even bijpraten met (Texelaars In het nieuws). Met vandaag als gast: Michael Nagel, pr- medewerker van de Ronde om Texel 20.00 u. Radio Noordholland Artsen: Uitsluitend voor spoedge vallen van zaterdag 8.00 tot maan dag 8.00 u.: Dokter W. Vos, Haffelderweg 2, Den Burg, tel. 312023. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers Infor matie te krijgen over het pljn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086:314727,314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: T.M. Niehoff en L.W. Aten, De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en Informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461. Spreekuur elke werkdag van 9.00- 10.00 u. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 313241. Spreekuur elke werkdag van 8.30-9.30 u. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887 Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14,00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Kraamhulp: Voor directe kraam hulp op Texel en na poliklinische bevalling: Kraamcentrum Noordhol lands Noorden Den Helder, tel. 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzorgingshuis: Stichting RIO Texel Wieringen. Opvragen via tel. (0223) 671552 Opname geschiedt op ad vies van hulsarts of specialist OVERIGE HULPVERLENING. Brand/Ambulance: Bij brar< voor spoedeisend ambulant voer bellen: 1-1-2. Of bel del,1 kamer Noordholland-noord' 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den6 Het bureau Is dagelijks open 9 00 tot 17.00 u. Telefoon: Q 8844. In spoedeisende gevalle 1-2. Gevonden munitie: Bel de pc tel. 0900-8844 Dierenartsenpraktijk: Kee: laan 11Den Burg, tel. 312527 Verslavingsproblemen: Voor bij problemen met alcohol, dru andere verslavingen: bel tijdens tooruren 319413 (De Nieuwe Sk Toeristenpastoraat: Guiljam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Ti Warme maaltljdvoorzlei alarmering, klusjesdienst, huisl delijke dienst, versteldienst. Spt uur van 9.00 tot 10.00 u. en 14.00 tot 16.00 u., De Buurt Molenstraat 2, Den Burg 312696. Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood 316270. Chemicaliën op het strand de brandweer, 072- 5644444 Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/rr dag 8.00-18.30 u zaterdag 1C 13.00 en 15.00-17.00 u.; zor 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. ten die tijden alleen voor spot sende gevallen, Huiselijk geweld: Crisisopï huiselijk geweld, tel. 08-719011 Jongeren Informatie Punt: vragen en advies over wonen, ken, studie, recht, relaties, sek liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en wo dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'O Ulo, Wilhelmlnalaan 1Den Burg 315582. Bureau Jeugdzorg: voor huif jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke dondi in d'Ouwe Ulo, Wilhelmlnali Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies: 0900 2223330, dag tussen 10.30 tot 12.30 uil Met een treintje langs de plekjes in en rond Oudeschild die doen herinneren aan de VOC-tijd. Het Maritiem en Jutters Museum organiseert in sa menwerking met de Trolley Express Texel een 'VOC Sightseeing Tour'. Het treintje maakt z'n ritjes op maan dag 17 en dinsdag 18 juni en vertrekt om 12.00, 14.00 en 15.30 uur bij de ingang van het Maritiem en Jutters Museum. Opstappen kost 7 euro. kinderen betalen 4 euro. Wie vooral in het treintje is geïnteres seerd en minder in de maritieme ge schiedenis van Oudeschild, krijgt nog meer kansen. De trolley maakt iedere zaterdag- en zondagavond een tocht door De Cocksdorp en over de Vlieland Boulevard. Zien de passa giers iets dat ze van dichtbij willen bekijken, dan kan er worden gestopt. Er kunnen maximaal 50 mensen mee. Vertrekpunt is vakantiepark Landal Greenparks Sluftervallei. De vertrek tijden zijn 18.30 en 20.00 uur. Een ritje kost volwassenen 6 euro; kinderen tot en met 15 jaar betalen 4 euro, kin deren van 4 tot en met 12 jaar 2 euro. Dit duo was óón van de attracties tijdens het festival dat afgelopen weekend In De Koog werd gehouden. De foto Is afkomstig van de nieuwe Koger websito. 'De tijd dat ondernemers uit De Koog elkaar constant het leven zuur maakten, lijkt ver achter ons te liggen. Op één conflict na is de lucht boven de badplaats aardig opgeklaard.' Dat schrijft Paul van Dijk van discotheek Samsam in het persbericht over de nieuwe web site van De Koog (www.dekoog.nu). Volgens Van Dijk bestaat er een ver keerd beeld van de sfeer in het uitgaansleven In de badplaats. 'De afgelopen editie van de Texelse Cou rant, waarin commentaar over de "topless" bar stond, bewijst dat maar weer eens. Tal van vooraanstaande Texelaars demoniseren De Koog te veel, waardoor de Texelse jeugd snel ler geneigd is rotzooi te trappen in een voor Nederland unieke stap- straat', moppert Van Dijk, die samen met Marcel Talsma veel energie steekt in het bijstellen van dat beeld Dat de Koger ondernemers samen tot grote dingen in staat zijn, leidt de ondernemer af uit de XI Master Music Nights, die afgelopen weekend wer den gehouden. Tijdens het evene ment traden in verschillende Koger horecazaken artiesten op. Het festi val trok veel bezoekers en op de vele foto's op de website is te zien dat de bezoekers het uitstekend naar hun zin hadden. Van de 'cooldown' DJ In Le Berry tot aan de stevige klanken van Poundcake in Samsam. Prettige bijkomstigheid is dat Texelaars R. Beerlmg en E. Dekker winnaar wer den van een trip naar Barcelona. Op de website van De Koog staan, behalve links met Teso, de VW en Connexxion, elf bedrijven uit de natte horeca Verder een gezamenlijke vacaturebank en een evenementen kalender. De bedrijven presenteren zich afzonderlijk, vaak met veel foto's. Texelaars die moeite hebben met de (al of niet) topless bediening in het Griekse restaurant, kunnen maar be ter niet de site van café Le Berry be zoeken. Daarop staan een aantal pi kante afbeeldingen, waarbij één dame zelfs al haar kleren heeft uitge daan. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak),. Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt In de volgende straten: 2. Westsfraat, Hollewal, Lijnbaan, Pater Witteplein, Molenstraat, Molendwarsstraat. HERVORMDE GEMEENTEI Den Burg: 9.30 u ds. PA Braanker, Heilig Avondmaal, De Waal: 10.00 u. ds, J. Vlast kinderdienst. De Koog: dienst In De Waa Den Hoorn: dienst In Da Wl SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. dl derlanden, Heilig Avond 19.00 u. ds. W.J. Keuning ut Helder, Heilig Avondmaal. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. Nederlanden, Heilig Avondm Oudeschild: 11.00 u. ds, Keuning uit Den Helder, II Avondmaal. GEREFORMEERDE KERKB Den Burg: 10.00 u. ds. M Roepers, viering Heilig Avondr GEREFORMEERDE GEMEEI in kerkgebouw School!' Oosterend: 10.00 en 16.00 u T.M. van Dijk, GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): in de doopsgezinde kerk te Burg: tot nader order geend op Texel DOOPSGEZINDE GEMEEN1 Kogerstraat, Den Burg: 10.0 dhr. J. Broere. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg; 10.) ds. C. van der Bijl uit Sneek. ROOMS-KATHOLIEKE KEU Den Burg: zat 19.30 u. ds' koor, uitz. via De Lichtboei; 10.45 u. herenkoor. De Cocksdorp: vrij. 1931 rozenkransgebed; zon. 9.30t Gollards: zat. 16 00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Op bare lezing, 10.30 u.: Wat sf er achter de geest van op® Wachttorenstudie, 11.201), Gods vereisten voldoen h Jehovah groot. ld De natuurlijke rijkdommen 4 Waddengebied, met een een# voor een zeehond die gebors EcoMare, zijn fraaie uitgangsp voor een film. Luc Enting, p«*f van de videofilm 'Geven enn Het Noord-Europese Wadden! In beeld' verwerkte er teverf zoektocht in naar de balans! de menselijke activiteiten en!1 lig stellen van de natuur, DeW' beelden van allerlei facetten Wadden, zowel onder als bovf ter. Zo zwemt de doorscW oorkwal door het beeld, paringsdans van het visdiefje' en verschijnt de lepelaar in Verder beelden van de catan ronde om Texel, waarbij word'! zen op de negatieve gevolg* recreatie op de natuur In hetW gebied. De drie kwartier dure' deo is te koop bij de VW' EcoMare. De film kost 17,50! 13,95 euro voor leden van" monumenten. VRIJDAG 7 JUNI 2002 De houten woning 'Flevo' (Schilde rend 101) zal versneld worden ge restaureerd. B en w hebben beslo ten het herstel van dit rijks monument te steunen met een subsidie van 27.783 euro, zo blijkt uit het zojuist vastgestelde Ge meentelijke Restauratie Uitvoe ringsprogramma voor de periode 2002-2007.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 2