s^-Adaw. deJowq Opgebrand..? 9r m 4.75feio» 13 fficiële I berichten 10 FOTO DE dopend buföet Bestratings bed ryf e <7"Azië maak kans op een leuke reis Garage Rentenaar Cantonese specialiteiten ■TEXELSE COURANT' Voor particulier bedrijf Henkes Osbome s Dujardin Finlandia 11? 50 Jim Beam Black Sonnema www.gildeslijter.nl Drambuie o 50 Cointreau Bacardi Limón 1015 Johnnie Walker Red o 95 Smeets Onze huiswijnen administratieve software Verkoopmedewerkers (m/v) Helpdeskmedewerkers (m/v) Opel-dealer INRUILAUTO'S met 3-12 mnd. garantie EEBJ ujij—'im—jnxujiJM»»Tm 1 uur fotoservice GRATIS FILM GRATIS TEXEL ALBUM 'W JV., A.s. zondag Ruimtelijke ordening Kapvergunning Collecte Verkeersbesluit VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2002 Voor alle werkzaamheden in grond-, weg- en waterbouw Bestratingen Tuinaanleg Straat- en tuinmeubilair Rioolaanleg Ploosterstraat 8. 1/95 AJ De Cocksdorp - Texel Tel. 0222 - 316461, mobiel 06 - 51527378 jonge jenever sherry jflft vieux 1 Liter 0.7S liter ^^1 1 liter JUJAROU aaa iMnu vodka 0.7 liter bourbon 0.7 liter berenburg 1 liter likeur 0.7 liter I likeur 0.7 liter citrus flavour spirit 0.7 liter I Scotch whisky 1 liter jonge jenever 1 liter uw thuiswijnen Slijterij Wijnhandel Waalderstraat 27 //-P[(''ff- Witte Krulslaan 7 Tel. 0222 - 313185 t/WfW- Tel. 0222-322165 Den Burg ^chipknip SnelStart Software is vanaf 1982 actief in de ontwikkeling en verkoop van administratieve software. De programmatuur geniet landelijke bekendheid bij het Nederlandse midden en kleinbedrijf. De software wordt vanaf Texel verkocht en onder steund. Op dit moment werken ruim 20 mensen met veel enthousiasme continu aan onze producten. De huidige bedrijfsactiviteiten kunnen onderverdeeld worden in vier ver schillende afdelingen. De ontwikke lingsafdeling ontwerpt nieuwe modu les en zorgt voor het up to date houden van de bestaande software. De verkoopafdeling geeft bestaande en nieuwe klanten telefonische adviezen bij de keuze van de diverse pakketten. De helpdesk geeft telefoni sche ondersteuning bij vragen en problemen van gebruikers en de drukkerij verzorgt al het drukwerk zoals handleidingen, brochures en nieuwsbrieven. Het bedrijf is geves tigd nabij Oosterend. Door de toenemende behoefte aan onze administratieve software is ons verkoopteam op zoek naar De dagelijkse werkzaamheden zijn het zowel telefonisch als schriftelijk beantwoorden van vragen huidige en toekomstige SnelStart-gebruikers. Het registreren van inkomende post in relatiebeheersysteem. Het zorgdragen voor de verzending van service- en informatieaanvragen. Veró geeft u samen met de overige verkoopmedewerkers uitvoering aan promotionele acties. Het werken deeltijd is mogelijk bij deze functie. Wij zoeken iemand die: van nature klantgericht is met goede sociale- en contactuele vaardighedf Daarnaast is werkervaring met financiële administraties in het bedrijfsleven een pré. Ter versterking van ons service-team zijn wij op zoek naar De helpdeskmedewerkers geven snel en adequaat antwoord op alle mogelijke vragen van de gebruiks van onze SnelStart-modules. Naast vragen over factureren, voorraadbeheer, boekhouding en bankier bereiken ons ook veel vragen over Windows, printers en netwerken. Opleiding en ervaring is bij aanvang minder belangrijk dan een opgeruimde uitstraling en het vermog zich te kunnen verplaatsen in de situatie van de gebruiker. U bent van nature klantvriendelijk stressbestendig. Ervaring met computers en het bijhouden van financiële administraties is een pré. Voor beide functies bieden wij: een uitdagende baan in een goed gestructureerd bedrijf dat ISO 90 gecertificeerd is. Een goede honorering afhankelijk van uw opleiding en ervaring. Pensioenregeling vaste aanstelling. Het volgen van gerichte cursussen en opleidingen wordt door ons gestimuleerd. E werkruimte waarin niet wordt gerookt. Reageren: bent u geïnteresseerd, schrijf dan een sollicitatiebrief aan onderstaand adres. Voor mlichtir en over deze vacatures kunt u bellen naar R. Ploeg (0222) 31 82 28, privé (0222) 31 81 45. Bezoek onze internetsite http://www.snelstart.nl om een indruk te krijgen van onze producten. SnelStart Software, Sollicitatie, Postbus 302, 1794 ZG Oosterend Oosterend, Q 318000 www.opelrentenaar.nl Opel Agila 12i2000 Opel Corsa Swing 12i 12V1999 Opel Corsa Swing 14i1997 Opel Astra 5-drs. 16i1999 Opel Astra 3-drs. 16i1999 Opel Astra 16i stationcar1997 Opel Astra stationcar 16i 16V1999 Opel Astra stationcar 16i, airco1998 Opel Omega stationcar1996 Opel Frontera 20i Sport 4x41996 Opel combo bestel 17D2001 Opel Tigra 14i 16V coupé1996 Audi A4 sedan1995 BMW 320 Touring executive1997 BMW 3161994 Groeneplapts 14, Den Burg (0222 3)222-310517 e info@fiintebo0ji1texel.nl i www.flhdebtiorntexel.nl RESTAURANTS In het historische pand De Lindeboom worden diverse horecaformules met een eigen sfeer geëxploiteerd. Naast onze hotel en vergaderfaciliteiten is er een restaurant café-brasserie, drank- en spijslokaal Het Schoutenhuys, de kelderbar en de Question Plaza. Bent u circa 27 jaar, hebt u ervaring in de restaurant-branchi bent u een persoonlijkheid die leiding kan geven en weet u precies wat bij 'goed gastheerschap' komt kijken, neem dan contact op met één van de bedrijfsleiders Heino Huizing of Marco Schipper. Dus ook in de voordelige twee-dagen service en bij APS-films. Makkelijk bereikbaar tegenover de Super. |[Bi|gJiai[BliBJiai51l51l51i51L51l51i51iSli51l5lTgil5il! ,\odisch t> 4 Groeneplaats 12, Den Burg, tel. 313833 presenteren wij in de grote achterzaal Graag vooraf reserveren, S 313833 Aanvang tussen 18.00 en 18.30 uur €13,50 p.p. en €6,80 voor kinderen •7 25 Chinese en Indische specialiteiten/ gerechten en nagerechten. tr Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Ook afhalen en a la carte. aJ[gllBJlBJrBlEJ[BJ[BJ[Bl[BJ[gJlBJ(BJlSJ[BliafgJ[alEJlSi Aangevraagde bouwvergunningen Familie F.A.P. Neuman voor het plaatsen van twee dakkapellen en een badkamer a/d Roggeslootweg 301 te De Cocksdorp (ontvangen 12 september 2002); Mantje Holding BV voor het veranderen/vergroten v.e. winkel met woning tot een winkel met twee woningen a/d Hogerstraat 13-15 te Den Burg (ontvangen 13 september 2002); J.J.B. Rab voor het plaatsen v.e. berging a/d Commandeurssingel 25 te Oudeschild (ontvangen 13 september 2002); Stichting Kampeer- schuur Texel voor het plaatsen v.e. vrijstaande beheerderswoning a/h Gerritslanderdijkje 2 te Den Burg (ontvangen 16 september 2002); Chr. Stolk voor het plaatsen v.e. woonhuis a/d Schipper Boonstraat 14 te De Cocksdorp (ontvangen 16 september 2002); J. Plag voor het plaatsen v.e. woonhuis a/d Schipper Boonstraat 16 te De Cocksdorp (ontvangen 17 sep tember 2002); J.A. Veeger voor het plaatsen v.e opslagschuur a/d Westerweg 94 te Den Hoorn (ont vangen 17 september 2002); Hotel 't Gouden Boltje voor het plaatsen v.e. serre en een berging a/d Dorps straat 228 te De Koog (ontvangen 17 september 2002); M. Uriot voor het plaatsen van 4 onder 1 kap woningen a/d Commandeurssingel 13 tot en met 16 tot Oudeschild (ontvangen 18 september 2002); Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen B. en B. van der Vis en den Boer Accountants voor het vergroten v.e. kantoorgebouw a/d Abbewaal 1 te Den Burg (verzonden 13 september 2002), M.C.M. Braspenning voor het plaatsen van 5 hotelkamers a/h Hogereind 39 te De Waal (verzonden 17 septem ber 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bi/ de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2 12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan van: Gemeente Texel voor het plaatsen v.e. berging a/d Trompstraat 1 te Oudeschild Het bouwplan is in stnjdmet het ter plaatse geldende bestemmings plan De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 23 september 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0 12 van de sec tor Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van terinzageligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Realisatie fietspad Burgemeester en Wethouders verlenen vrijstelling op basis van artikel 19.1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor: de realisering van het fietspad langs de Kerkstraat Westerweg ter hoogte van Den Hoorn. Het betreft hier het laatste gedeelte van de realisatie van het fietspad langs de Westerweg. Het college van Ge deputeerde Staten van Noord-Holland heeft op 3 september 2002 hiervoor de vergiste verklaring van geen bezwaar afgegeven. Dit besluit is verzon den op 19 september 2002. Ingevolge de Algemene wef bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen. Bovengenoemd besluit kunt u inzien bij de sector Grondgebied, kamer 0 12 van het gemeentehuls Wijzigingsvoornemen (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening het bestemmingsplan "Oosterend beschermd dorpsgezicht" te wijzigen ten behoeve van: het realiseren van drie kleine wooneenheden in de voormalige bedrijfsruimte aan de Koetebuurt 5 te Oosterend. Daarbij blijft een deel van de bestaande bebouwing de huidige winkelbestemming behouden zodat ook in de toekomst hier de vestiging van een winkel mogelijk blijft. In de voorschriften behorende bij het van toepassing zijnde bestemmingsplan is de wijzigingsmogelijkheid opgenomen. Het voornemen ligt op basis van artikel 6a van de Wet op de Ruimte lijke Ordening vanaf maandag 23 september2002 gedurende twee weken ter inzage bij de sector Grondgebied (kamer 0 12) van het ge meentehuis Tijdens deze termi/n kunnen inspraakreacties worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders Wijzigingsvoornemen (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" te wijzigen ten behoeve van: het verzoek van de familie J .S. Keijser om verbouw van een stolpschuur tot woning aan de Hallerweg 33b te Den Burg Het ontwerpbesluit ligt vanaf maandag 23 september 2002 gedu rende twee weken ter inzage bij de sector Grondgebied (kamer 0 12) van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kunnen belangheb benden schriftelijk hun zienswijzen kenbaar maken bij het college van Burgemeester en Wethouders Gedoogbeschikking Burgemeester en Wethouders hebben op 17 septem ber 2002 besloten, zonder planologische vrijstelling, in te stemmen met het verzoek van W. Bakker, voor het tijdelijk opslaan van circa 100 m3 grond nabij de splitsing Westerweg-Hemmerkooi te Den Burg. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een bezwaarschrift bij ons indienen binnen zes vzeken na de dag waarop dit besluit is verzonden of bekendgemaakt Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indienerde dagtekeningeen omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende ge vallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bi/ de president van de Recht bank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan griffierechten ge heven Het besluit ligt vanaf 10 december 2001 gedurende zes we ken ter inzage op kamer 0 12, van de sector Grondgebied, van het gemeentehuis het afsluiten voor alle verkeer van de Langeve) straat ter hoogte van de brug over de waterla langs de Stengweg en het naastgelegen parkeert: rein van 23 september 2002 tot en met 15 oktofc 2002 of zoveel langer de werkzaamheden duren Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit beS bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt Het bezwaarschnftó> ten minste te bevattende naam en het adres van de indiener, dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezf wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afsdi van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingedieni het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de p<*- dent van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alton Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een beó aan griffierechten geheven. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens ing volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en ov eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet b stuursrecht, kapvergunning te verlenen aan: het college van Burgemeester en Wethouders v Texel, Groeneplaats 1 te Den Burg voor het kapp van een populier aan de rand van het speelvei: tussen de Strijbosstraat en het Wintergroen; H.J. Coster, Bernhardlaan 104 te Den Burg voort kappen van een berk in de achtertuin van va noemd perceel wegens overlast; A.W. van Haastrecht, Schoudieck 48 te Den Bu voor het kappen van een berk in de achtertuin v voornoemd perceel wegens overlast; A. Heerschap, Vliestraat 15 te Oosterend voorb kappen van een abeel aan de zijkant van voorn oer perceel wegens overlast. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschü op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbehe# de sector Grondgebied, liggen gedurende vier weken voorbed hebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belangd benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schrift kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel. R bus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn gedutte de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de af<& Grondzaken, kamer 2 03 (bovenste verdieping) Nadere infortt* telefoon (0222) 36 22 76 In de week van 22 tot en met 28 september wortf op Texel gecollecteerd voor de Nationale Kol$ Verstandelijk Gehandicapten Burgemeester en Wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen:

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 10