Rlitsie Parfcét Objectleider asito De Texelse makelaars bie 4 Eelman Van Heerwaarden d553S3 5 Si1 ir 5551i S11 Sfeervol Oriëntaals lopend buffet Nieuw vastrecht voor gas van Nuon. Uitnodiging .TEXELSE COURANT' PASFOTO'S zwart/wit of kleur €4.50 FOTO DE WAAL Te huur: 200 m2 opslagruimte in Oosterend - WEEKMENU Chinees - Cantonees RESTAURANT PEKING Zaterdag 21 en zondag 22 september Nu speciale prijs: 12,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar 7,50. 11/ Keukencentrum Texel Al 25 jaar 2002 een jubileumjaar is reden voor een feestje Vraag ook naar onze j ubileumvloeren ROC Cursusaanbod najaar 2002 facilitaire diensten rKh V buurtconciërge opening ROC Trajectencentrum ROC -i I I 8 (ètBSSMgOCMl DE KEUZE VAN DE 'U"TE LOCAT,E Fixet Klusmarkt Hout- en bouwcentrum Keukencentrum Oliehandel Stichting Camphillgemeenschap Maartenh twee -inwonende- begeleiders m/v (echtpaar/samenwonenden] Stichting Camphillgemeenschap Maartenhuis Een hoekwoning Een vrijstaand woonhuis Zaandammerdijk 7 nabij De Waal: i vrij gelegen woonhuis met diverse a horigheden en totaal 2411 m2 onder bijgelegen eigen grond en bosschages. VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2002 zes meter hoog Geheel of half te huur Hotel Bar - Bistro Terras Voorgerecht Salade met gerookte zalm en mosterddressing Hoofdgerecht Keuze uit. Gebakken kabeljauw op preitaartje en beurre blanc saus of Ribeye op gebakken padden stoelen en luchtige saus van Madeira Dessert Tiramisu met vanillesaus en rum-rozijnenijs Koffie met bonbons 34,50 p.p. Will Herenstraat 12 Den Hoorn Tel. 0222-319228 NIKADEL 1 - DE KOOG - TEXEL - TEL. 0222 - 317587 presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering Voorgerechten: 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten, lychees, ananas, gebakken banaan, e.a. vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel 3175S7. MARICOWEG 6 - DEN BURG S 0222 31 24 47 Voor u hebben we daarom het gehele jaar aantrekkelijke acties. En nodigen we u graag uit voor een bezoek aan onze showroom. •Witte Paal 22*7 1742 LA Schagen parkptmeester.nl 0224-212827 Kop van Noord-Holland Binnenkort gaan de volgende cursussen van start: Werken met Internet Conversatie Engels beginners Conversatie Spaans beginners Conversatie Spaans halfgevorderden Computerbeheer start ma avond 07-10-02 start ma.avond 21-10-02 start do.avond 24-10-02 start do.middag 24-10-02 start ma.avond 02-12-02 Wacht niet te lang met inschrijven want vol vol. Geef u snel op, dan kunt ook u meedoen! Bel voor meer informatie en opgave 0222 - 31 02 33 ROC Kop van Noord-Holland, sector Educatie Haffelderweg 40A, Den Burg Vanaf i september 2002 zijn de vaste kosten voor gas met 2,67 (inclusief BTW) per maand gedaald. Dit is een gevolg van nieuwe regelgeving. Uw termijnbedrag verandert niet. Hierin hebben we namelijk al rekening gehouden met prijsschommelingen gedurende een langere periode. Informatie Uitgebreide tariefinformatie vindt u op www.nuon.nl. Informatie over tarieven is ook op te vragen bij het Nuon Customer Care Center, telefoon 0900 - 08 08 0,10 per minuut) Over Nuon Nuon is een vooraanstaande onderneming in energie en water, die ruim 2,7 miljoen klanten in Nederland en het buitenland bedient. Nuon is koploper in duurzaamheid. Gestreefd wordt naar evenwichtige groei voor klanten, medewerkers, aandeelhouders en milieu maatschappij. AsitO BV één van de grootste facilitaire dienstverleners van Nederland, zoekt per direct voor vestiging Den Helder een Werktijden variabel De functie Ie geeft zelfstandig leiding aan onze schoonmaakmedewerkers, je controleert de kwaliteit en zorgt voor een juiste vertaling van onze afspraken met de opdrachtgever. Je maakt de planning en zorgt voor een correcte uitvoering hiervan Het betreft een object in de recreatiesector Wij vragen: Goede sociale- en communicatieve vaardigheden: - Flexibele instelling, - Stressbestendig; Leidinggevende capaciteiten. Enthousiasme, Rijbewijs B. Wij bieden: Een zelfstandige functie met dynamiek, goede beloning, volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en professionele scholing Een prettige werksfeer en je krijgt voldoende ruimte voor eigen initiatief en flexibele in vulling van je functie Interesse: Neem dan contact op met Roel Buijs, tel (0223) 66 84 75 of 06-222 145 28. Breewaterstraat 67 1781 GS Den Helder l/1 -v STICHTI N 1 WONEN TEXEL Stichting Wonen Texel verhuurt ruim 1200 woningen op Texel en werkt als maatschappelijk ondernemer actief aan verbetering van woonkansen voor inwoners van Texel Stichting Wonen Texel ontwikkelt zich als een klant gerichte organisatie, waarbij keuzevrijheid van klanten centraal staat. Om onze dienstverlening aan huurders verder te verbeteren zijn wij op zoek naar een Doel van de functie: In het najaar van 2002 is het nieuwbouwproject voor senioren aan de Beatrixlaan gereed Het complex bestaat uit 3 gebouwen (wijksteunpunt, 17 huurwoningen en 15 koopwoningen). De buurtconciërge wordt het aanspreekpunt voor de bewoners van het complex Beatrixlaan en voor de bewoners van seniorenwoningen in de directe omgeving. Naast de 32 woningen in het nieuwe complex gaat het om 126 woningen in de Krakeling, Schoorwal, Meester Laanhoek, Gasthuisstraat en Jan Dirksoord. De buurtconciërge levert een bijdrage aan een goed, veilig en schoon leefklimaat in het woongebouw en de directe omgeving van het complex De buurtbeheerder ontvangt hiervoor maandelijks een vergoeding. Taken van de buurtconciërge zijn: toezicht bemiddeling bij overlastsituaties waarschuwen van hulpverlenende instanties bij noodgevallen advisering van bewoners als hulp nodig is verrichten van kleine reparaties in de algemene ruimten en woningen meldpunt van technische klachten opruimen van rommel in het complex en directe omgeving galerijen en paden sneeuw- en ijsvrij houden verrichten van kleine klusjes voor bewoners Informatie voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan van Andel (direc teur), telefoon 0222-31 41 93 Sollicitatie heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur dan binnen 14 dagen een brief aan: Stichting Wonen Texel, ter attentie van Jan van Andel, Postbus 100, 1790 AC Den Burg. Kop van Noord-Holland Op maandag 23 septem ber wordt in Den Burg om 15.30 uur het ROC Trajectencentrum geopend door mevrouw N.D.K. Eelman-van 't Veer, wet houder van de gemeente Texel. U bent van harte welkom deze opening aan de Haffelderweg 40a te Den Burg (achter scholengemeenschap de Hogeberg) bij te wonen. De doelstelling van het Trajectencentrum is het bieden van 'Maatwerk Scholing' met continue instroommogelijkheden Er wordt een individueel scholingstraject opgesteld, afgestemd op uw persoonlijke capaciteiten De duur van deze trajecten verschilt van 10 weken tot 1 jaar. Het aantal uren studie per week, op school en thuis, varieert van 8 tot 40 uur per week. Geef uzelf met onderstaande bon nu op voor een gratis adviesgesprek. Met u wordt dan doorgenomen, wat uw vooropleiding is en hoe u zo snel mogelijk uw studieresultaat kunt behalen. Aan de hand van dit adviesgesprek wordt een scholingsvoorstel opgesteld Wordt dit omgezet in een contract, dan kan uw studie direct beginnen! ja, ik wil graag weten welke studiemogelijkheden het ROC Trajectencentrum mij biedt. Maak een afspraak met mij voor een gratis adviesgesprek Voorletters. Huisnummer: Postcode M vQ| Achternaam Straat: Woonplaats: Telefoon- E-mail: Bon uitknippen en in een ongefrankeerde envelop opsturen naar: ROC Trajectencentrum, antwoordnummer 373, 1780 VB Den Helder. HOTEl DE EERSTE STAP IS RESTAURANT STAPPELAND 6 DE KOOG S 32 72 22 Je hoeft geen hoifige boon te zijn om Max Havelaar producten te kopen. Een goed teken. ;iC:y KoHle-Sinaasappelsap-Bananen Thee-Honlng-Cacao Scherpe prl|zen en een vakkundig advies1 Vier bedri|ven op één adres MARICOWEG 6! Het Maartenhuis, een heilpedagogisch en een sociaaltherapeutis leef- en werkgemeenschap, nabij De Koog, is op zoek naar Mensen die vanuit enthousiasme interesse hebben in de omgang met mensen met specifieke zorgvraag en daar zorg aan willen verlenen, kortom er echt werk van wills maken. Het betreft hier twee vacatures: één in huis Maarten en de ander in één van de wi plaatsen (houtwerkplaats, weverij, kaarsenmakerij). De werkzaamheden in Maarten houden niet alleen de begeleiding en verzorging v onze bewoners in, maar liggen tevens op het terrein van de verzorging van maaltij en andere huishoudelijke taken. In de werkplaatsen wordt van de nieuwe werkleider -naast enige kennis en vaardi heid van het betreffende werkgebied- ook geduld en realiteitszin verwacht Wij verwachten van deze krachten: - een initiatiefrijke houding - affiniteit in de omgang met mensen met een verstandelijke handicap - belangstelling voor de identiteit van onze gemeenschap - wonen en leven binnen onze gemeenschap - een afgeronde sociaaltherapeutische of vergelijkbare opleiding (z-verpleegkunde is een pre) Wij bieden: - 'heerlijk' veelzijdige arbeid - kansen tot persoonlijke ontplooiing in het werk - plezierige en open werksfeer - dienstverband van gemiddeld 36 uur per week - betaling volgens CAO Gehandicaptenzorg - interne huisvesting: 'een ruim 2-kamerappartement Brieven met curriculum vitae kunt u, binnen twee weken 11a verschijning deze oproep, richten aan: Ruijslaan 81 1796 AZ De Koog t.a.v. mevrouw B. Verhoeven Telefonische informatie: 0222-317682 TE KOOP Schoolstraat 25 in Oosterend: een hoek' woning met aanbouw, schuurtje en 73 m2 onder' en bijgelegen eigen grond. Indeling: entree in hal waaraan badkamer met douche en toilet, woonkamer met open keuken en toegang achtertuin met schuurtje. Op de verdieping een slaapkamer met toe gang tot dakterras. Voorzien van een aardgas gestookte cv-instal- latie. De woning is ook achterom bereikbaar. Oplevering in overleg. Vraagprijs 135.000 kosten koper Geïnteresseerden die voldoen aan het bepaalde in artikel 2.3.3 van de Huisvestingsverordening Texel 1994 genieten de voorkeur. Indeling: entree in hal, toilet, keuken, b kamer met ligbad/douche, wasmachine» sluiting en wastafel, woonkamer, serre/l toor, slaapkamer. Op de eerste verdieping zijn een overloop drie kleine slaapkamers. Schitterende ligging aan de zonzijde van® slaperdijk met uitzicht op het natuurgeb Waal en Burg. Vraagprijs 385.000 kosten koper Gratis verhuisblad Dc nieuwe editie van het FUNDA Verhuisd kunt u gratis afhalen op ons kantnor. www.detexelsemakelaars.nl Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax 313 telefoon weekend: 0653 167 156 e-mail: info(« detcxelsemakclaar-

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 4