Airport Hotel Texel in juni 2004 gereed 7 iBnelheid troef bij samengestelde menwedstrijd Texel'94 grossiert in remises Voetbaluitslagen Jfaar gebeurd Volluk! .TEXELSE COURANT' l¥e- G-team verliest van Eendracht'82 Wim en Nel Gouwens nemen afscheid 5 Koog boekt eerste overwinning letbalprogramma Oosterend pakt derde zege op rij Programma zaalvoetbal Wim en NeI Gouwens namen Zaterdag 28 september Texel'94 A1 -Odin'59 A1 2-0 WGW A2-Texel'94 A2 afgelast Texel'94 B1-VZVB1 5-1 De Koog B1-Callantsoog B1 3-3 Zwaluwen'30 C1-Texel'94 C1 3-3 Texel'94 C2-Succes C1 3-7 Hollandia T. C2-Texel'94 C3 0-2 Oosterend C1-W'waard C1 14-0 Texel'94 D1 -W'meer D1 3-3 Texel'94 D2-De Koog D1 3-2 Texel'94 D4-JVC D5 9-0 SRC D2-Oosterend D1 0-12 WGW D3-Oosterend D2 6-1 DWB M1 -Oosterend M1 3-2 G-voetbal Texel'94-Eendracht'82 2 2-5 Texelse pupillencómpetitie Barcelona-SVC F1 18-0 Arsenal-SVO F1 4-2 Real Madrid-De Koog F1 0-3 Juventus-Liverpool 1-1 Texel'94 E2-SVC D1 2-4 Texel'94 E1 -Texel'94 D5 6-2 ZDH D1 -Texel'94 E3 9-0 De Koog E1-SVC E1 14-0 ZDH E1-Texel'94 E4 10-1 Texel'94 E5-SVO E1 2-4 Zondag 29 september Duinrand S.-Texel'94 2-2 Oosterend-GSV 5-1 De Koog-Vesdo 3-2 Petten-ZDH 4-0 Duinrand S. 2-Texel'94 2 0-0 Texel'94 3-Bergen 3 1-0 Texel'94 4-Watervogels 2 3-2 Hugo Boys DA2-Texel'94 DA 1 1-5 Oosterend 2-Kreileroord 2 14-0 Recreatievoetbal Oosterend-De Waal 6-1 De gebroeders Witte hielden wel van een geintje op zijn tijd en lieten geen gelegenheid voorbij gaan. Ze gingen eens een dagje stappen naar Amster dam en toen ze daar een grote win kel van V&D passeerden, gingen voor hen de deuren vanzelf open. Ze stap ten dus naar binnen en besloten, net als op Texel, tegelijk heel hard 'Vol luk!' te roepen. En daar zag je wel honderd winkelende mensen ver baasd naar twee grinnikende koppen kijken. Eens waren ze op klus in Oudeschild en de huisvrouw dart stond bekend als nieuwsgierig. Ze viste altijd naar iemands achtergronden en familie. Daarom besloten de broers van tevo ren hun naam niet te noemen. Al rap begon het nieuwsgierig Aagje èllerlei vragen op de broers af te vuren, maar die noemden hun naarh met. Toen ze later aan de koffie zaten, kregen ze daar een stuk speculaas bij. Een van de broers maakte daarover een op merking, waarop de ander reageerde met 'Ja hoor, dat is nou een echte Smittenopmerking', waarop de vrouw verheugd riep: 'O, benne jullie Smitten', en weer zag je twee grin nikende koppen. Wat later lag een van de broers op zijn knieën op de grond bij het aanrecht kastje en toen hij overeind wilde ko men, knalde hij met zijn hoofd tegen de rand van dat kastje. Kreunend zat hij zijn hoofd te wrijven waarop de vrouw vroeg: 'Zal ik je maar een nat washandje geven?' Witte reageerde met 'Ik heb liever een stuk speculaas' en warempel, hij kreeg prompt een stuk speculaas tegen de pijn aange boden. Jan van Tunen fernisrechter Jan van Tunen neemt de buizen snellen. Ier konden ze het niet treffen, (nemers, toeschouwers en vrij- igers van de samengestelde ^wedstrijd die zaterdag en zon- onder perfecte weersomstan- )"lieden werd gehouden. In totaal jen 72 combinaties van start, ironder zeven Texelse. Een ver send goede notering was er r debutante Ankie Vingerhoet Den Burg, die in de categorie elspan pony's als tweede ein- tijd op waarmee koetsier Kees Bakker en groom Ronald Bisschop langs de hindernis bij {Folo Gerard Timmerman) In alle opzichten geslaagd. Ook al omdat hulpverleners van de EHBO en de dierenarts niet in actie hoefden te komen. Spanning was er wel. Die viel af te lezen op de gezichten van de koetsiers en hun bijrijders. Zaterdag werd gestreden op de onderdelen dressuur en behendigheid en zondag was er de marathon, waarvoor langs de Westerweg, Kooiweg, aan de Bakkenweg en op andere punten zes hindernissen waren geplaatst. Met name dit laatste onderdeel was een publiekstrekker. Kunst was om zo snel mogelijk en toch foutloos de hin dernissen te passeren, waarop werd toegezien door hindernisrechters en tijdwaarnemers. De door Texelse vrij willigers gebouwde hindernissen vormden een onderdeel van de ma rathon, waarbij trajecten binnen een bepaalde tijd moesten worden afge legd. Ook hierop werd toegezien door tijdwaarnemers. De paarden werden wel aangespoord, maar niet over de kling gejaagd, constateerde een die renarts. Dat het nemen van een hin dernis niet altijd goed ging, bleek aan de Westerweg, waar een Limburgse combinatie de fout in ging. Een wiel brak af, waardoor de strijd moest worden gestaakt. Het betrof één van de twee uitvallers tijdens het evene ment, waarvoor in totaal honderd vrij willigers op de been waren. Veel van de deelnemers waren afkomstig uit Twente en Limburg. De organisatie meldt dat een aantal prijzen van de loterij nog niet is afgehaald. Het be treft de nummers blauw 302, 472, 586, 626 en 816 en roze 63, 650 en 682. Winnaars kunnen contact opne men met Finka van der Kraan, tel. 327516. Uitslagen: Enkelspan pony's, klasse 1 en 2 1 P Detilon uit Heeze, 1238.5 strafpunten, 2. A. Vingerhoet uit Den Burg, 177,8; 3 N Nelis uit Wiennger- waad, 233,7 Dubbelspan pony's klasse 1:1. N. Veul uit Anna Paulowna, 124,6; 2. G Moors uit Landgraaf, 141,5, 3. L. Rodemond uit Smilde, 143,5. Enkelspan paarden klasse 1.1. A. Grauwmans uit Rijen. 138,2, 2. W. te Winkel uit Winterswijk, 140.2; 3. C. Luijtjes uit Sloot- dorp, 193,2, 4 C Bakker uit De Cocksdorp, 238,0; 4. C. Timmer uit Den Burg. 241,5. Dubbelspan paarden klasse 2. 1R. Egberink uit Deurningen, 113.5; 2 A. Mentink uit Deurnmgen, 120,5; 3. J. Kamphuis uit Heerde, 128,5; 4 C. de Lugt uit De Cocksdorp. 128,9, 6. C. Witte uit Den Hoorn, 140.4; 13. F. Bakker uit Den Hoorn, 207,5. Dubbelspan paarden klasse 2.1R Rikkert uit Enter. 124,7; 2. D ter Harmsel uit Rijsen, 125,9: 3. D van Dijk uit Rossum, 149,5 Dubbelspan pony's klasse 2: 1 M. de Vries uit Haaksbergen, 111,1; 2. J. Groeneveld uit Zevenhuizen. 112:9; 3 M. Log- tenberg uit Epe, 116,3. Dubbelspan pony's klasse 2 1A. van Roon uit Maasdijk. 123,9:2 M. de Jong uit Badhoevedorp, 124,6; 3. J. Maas uit Mechelen, 138.7. Dubbelspan paar den klasse 3 1 R Lenteboer uit Geesteren, 111,12. H. ter Hamsel uit Rijssen, 119,4; 3 D. Peters uit Lonneker, 126,6. Meerspannen klasse 1.2 en 3: 1. J. Kinds uit Ballo, 133,8; 2. F Kool uit Elspeet, 150,0. 3. J. van der Windt uit Renkum. 152,8. Horse concours: 1K Koek uit Ernst, 158,6; 2 P Gosschalk uit Epe, 182,9. Texel'94 heeft ook in de derde wed strijd van het seizoen een gelijk spel geboekt. In Schoorl werd het tegen Duinrand S 2-2. Op zich geen slechte prestatie, om na drie wed strijden nog ongeslagen te zijn, maar trainer Gerrie Plaatsman en zijn spelers beginnen inmiddels te snakken naar een overwinning. Texel'94 en Duinrand S speelden twee jaar geleden voor het laatst te gen elkaar. Beide teams streden toen tegen degradatie uit de derde klasse. Mede dankzij twee overwinningen in de onderlinge duels slaagden de Texelaars wél en Duinrand S toen niet. Dit seizoen spelen beide clubs in de vierde klasse. De verwachting was dat de thuisploeg gebrand zou zijn op een revanche. Zoals verwacht nam Duinrand S met een het initiatief. De Texelaars maak ten het zichzelf door lankmoedig voetbal onnodig lastig. Ze leden veel balverlies, waardoor de verdediging direct onder druk kwam te staan. Het eerste echte gevaarlijke moment ont stond in de achtste minuut, toen een lage schuiver van afstand door inval ler-doelman Bart Graaf onschadelijk werd gemaakt. Vanaf de zijlijn pro beerde Plaatsman zijn mannen te bewegen meer agressie in hun spel te brengen, maar de gasten bleven te afwachtend. Enigszins tegen de verhouding in zette Arne-Jan Kruithof Texel'94 in de 28ste minuut op voorsprong met een fraai afstandsschot. Doordat een 'klutsbal' in het strafschopgebied van de thuisclub onvoldoende kon wor den weggewerkt, kregen de Texelaars even later zelfs de moge lijkheid om 0-2 te maken, maar deze kans werd om zeep gebracht. Hierna hadden de bezoekers een opleving. Ze combineerden knap en speelden de bal steeds goed en snel naar elkaar over. Een merkwaardige rol speelde de keeper van Texel'94, die enkele goede reddingen op zijn naam schreef, maar een gespannen en onzekere indruk bleef maken. Hij was echter met schuldig aan de gelijkmaker, die na ruim een half uur ontstond, toen de Texelse verdedi ging met krachtig genoeg ingreep en Jeroen Steenbergen kon scoren. Di rect hierna kwamen de gastheren zelfs op 2-1 Spits Pasquinel Kolk kon de bal na een verre uittrap van zijn keeper oppikken en alleen oprukken naar het vijandelijke doel. Vrij eenvou dig schoot hij de bal tussen de benen van Graaf in het doel. Martin Koorn (van afstand) en Niels Dubbelt pro beerden iets aan de stand te veran deren, maar de rust brak voor de Texelaars toch aan met een achter stand. De tweede helft begon hoopvol voor de gasten. Na vijf minuten dwong Marcel Ris doelman Guus Ooyevaar gestrekt naar de kruising te gaan om zijn goedgerichte kopbal onschade lijk te maken. De toegekende corner leverde niets op, maar vanaf dat moment kwam er wel meer 'vuur' in het spel Texel probeerde de gelijk- DINSDAG 1 OKTOBER 2002 maker te scoren en Duinrand S trachtte via de counter de voorsprong uit te bouwen. In de 66ste minuut was Texel dichtbij een treffer, doch de bal werd van de doellijn gekopt door een verdediger. Tien minuten voor het einde was het dan toch raak, toen spits Dubbelt zich door de verdedi ging van de thuisclub frommelde en de keeper kansloos liet (2-2). Texel had in de slotfase het betere van het spel, maar de spaarzame uit vallen van de tegenstander bleven levensgevaarlijk. Arne-Jan Kruithof leek vlak voor tijd zijn team de over winning te bezorgen. De technisch begaafde nieuwkomer slalomde door de vijandelijke linies en schoot hard op doel. De bal trof echter de lat. Zondag speelt Texel'94 thuis tegen WGW. De G-voetballers van Texel'94 zijn de competitie slecht begonnen. Zaterdag bleek ook Eendracht'82 uit Amsterdam-Geuzenveld te sterk. De gasten wonnen met 5-2. De wedstrijd ging met vlekkeloos van start. Omdat beide ploegen een grote selectie hadden, moest eerst over eenstemming worden bereikt over het aantal op te stellen spelers. Afge sproken werd met negen tegen ne gen te beginnen, meer dan normaal. Dat was achteraf gezien met zo'n gelukkige keuze, want omdat de an dere velden in gebruik waren, moest worden uitgeweken naar het kleinere trainingsveld. Daardoor bleef er vol gens correspondent Paul Bakker erg weinig ruimte over om knap te voet ballen. Kasper Groen raakte in de drukte geblesseerd aan zijn ribben. Hij werd vervangen door nieuweling Danny Splinter, die net als zijn meeste teamgenoten bij De Bolder werkt. Het begin leek hoopvol voor de Texelaars. Theo Franchimon loste een schot op doel, dat met de groot ste moeite kon worden gepareerd door de keeper. In de herkansing schoot Jan Frans Haveman net naast. Daarna was echter het met drie goede nieuwe spelers voetbal lende Eendracht de beste ploeg. Eerst knalde de spits de bal in de kruising en in blessuretijd werd het ook nog 0-2. Tussendoor had Paul Bakker enkele goede kansen om te gen te scoren, maar hij bleek niet 'scherp' genoeg. Als gevolg van aarzelend optreden van keeper Frans Bos werd het al in de openingsfase van de tweede helft 0-3. Franchimon maakte in een wir war van spelers 1 -3, maar Eendracht maakte aan alle fwijfel een einde dóór' de marge snel weer op drie te bren gen. In het vervolg kregen beide ploe gen kansen. Uit een goede voorzet van Franchimon kopte Chiel Dreessens 2-4 in, maar van 25 me ter afstand bepaalde de spits van Eendracht de eindstand op 2-5. door aannemersbedrijf K. Dekker BV uit Krabbendam. Het is de bedoeling dat het op 1 juni 2004 in gebruik kan worden genomen. Het nieuwbouw- plan is door een Engelse jury inmid dels genomineerd voor de prijs voor het beste ontwikkelingsproject in Nederland. Naast de bouw van het hotel en de vernieuwing van het Luchtvaart museum wacht het vliegveld nóg een belangrijke opwaardering. Het af scheid van Rijk en provincie als aan deelhouders heeft een aardige 'bruidsschat' opgeleverd, waardoor de (gras)landingsbaan kan worden opgeknapt. Begin 2003 wordt gestart met een ingrijpende renovatie. Drai nage moet ervoor zorgen dat het vliegveld ook in de winter langer ope rationeel kan blijven na zware regen val. De uitbreiding van het Luchtvaartmuseum Texel en de plan nen van Inproject voor het nieuwe hotel geven de directie en Raad van Bestuur van de NV Luchtvaartterrein een steuntje in de rug om de toe komst met vertrouwen tegemoet te zien. •Artist-impressionvan het vooraanzicht van het te bouwen Airport Hotel Texel. ism impmtvct Lonun Propten so Zeven van de tien hotelsuites in het te bouwen horeca- en verblijfs- complex op Vliegveld Texel zijn verkocht. Dat maakte Marcel Col- tof van Inproject Leisure Projects BV uit Callantsoog gisteren be kend. Aanvankelijk was het de be doeling om na afloop van dit sei zoen te starten met de sloop van het huidige restaurant en de bouw van 'Airport Hotel Texel', maar dat bleek te optimistisch. Zondag na men exploitanten Wim en Nel Gouwens afscheid. Een emotioneel afscheid voor de fa milie Gouwens, die het Vliegveld restaurant sinds 1989 exploiteert 'We zijn hier op het vliegveld toch een beetje familie van elkaar. Na afloop van het werk ga je toch even bij Wim om een bakkie', verwoordde Theo Witte van het Luchtvaartmuseum het gevoel van de vele aanwezigen die de vertrekkende exploitanten de hand kwamen schudden. De exploitatie wordt tot 1 oktober 2003 voortgezet onder leiding van HVAB Nederland BV, een horecabemiddelingsbedrijf uit Warmenhuizen, waarna de slopershamer korte metten met het gebouw zal maken. Onlangs heeft de gemeente de bouwvergunning voor het nieuwe appartementenhotel goedgekeurd Het voorziet in een restaurant en tien suites van 55 vierkante meter, die zijn voorzien van elke denkbare luxe, zo als sauna, whirlpool, internet computer, kitchenette en muziek installatie. De prijzen lopen uiteen van €198.000.- tot €319.000,-. Coltofs slogan 'vanaf je balkon genieten van je eigen vliegtuig voor de deur' blijkt goed te zijn aangeslagen. Zes van de zeven kopers, onder wie de project ontwikkelaar zelf. hebben zelf een eigen vliegtuig Geen toeval, want Coltof stuurde een brief naar alle 700 geregistreerde eigenaren van sport vliegtuigjes in Nederland, Het nieuwe complex wordt gebouwd enkele forse nederlagen heeft <oog zondag op een eigen ter- de eerste punten binnenge- Id. Het sterke Vesdo uit lagerbrug werd met 3-2 ge- Trainer Bep Vonk kon nog s niet over al zijn spelers be kken, maar het team begint izins gestalte te krijgen en ook litioneel zit er verbetering in. inmiddels gebruikelijk kende iam van De Koog een flink aan- ijzigingen ten opzichte van de wedstrijd. Verdedigers Kees en Gerrit Vlaming ontbraken is blessures en keeper Stefan Noordende werd vervangen routinier Jan Plaatsman. Maicel deed voor het eerst mee. Hij ilde een uitstekende wedstrijd, jedstrijd begon voor De Koog erg ilukkig, want al na enkele minu- leek de ploeg tegen een achter aan. De bal werd uit een vrije door middenvelder Van Huizen et strafschopgebied geplaatst, ;ig4r omdat niemand de bal fleerde, belandde deze verras- 3fi Iin de uiterste hoek Trainer Vonk nde zijn spelers de bal meer rond Ie Hen gaan en er minder mee te 38 n. Dat bleek aardig uit te pakken, I met veel inzet kon De Koog het nisch betere Vesdo goed partij len. juf len kwartier had Dennis Rebronja goede kans, na een dieptepass Maicel Blom. Zijn inzet ging ra- igs over. Vijf minuten later kreeg g; toog toch de beloning voor het Ie werken. Een vrije trap van Blom erdag 5 oktober itricum A1-Texel'94 A1 12.15 sl'94 A2-W'meer A2 13.30 ,jp agen B1 -Texel'94 B1 14.30 j ces B1 -De Koog B1 14.30 Sl'94 C1-VIOSC1 13.30 leer C1 -Texel'94 C2 11.00 ('94 C3-SRC C3 13.30 j OW C1-Oosterend C1 12.30 Helder D2-Texel'94 D1 10.00 f'94 D3-DWOW D1 11.45 Helder D4-Texel'94 D4 9.30 Koog D1-Wiron D1 12.00 terend D1-N. Niedorp D1 11.45 terend D2-Schagen D4 10.45 ■terend M1-W'meer M3 11.45 1? oetbal 11.30 pupillencómpetitie F1 -Arsenal 9.30 -De Koog F1 9.30 sntus-Real Madrid 9.30 rpool-Barcelona 9.30 l'94 E3-Texel'94 E2 10.30 l'94 D5-Texel'94 D6 10.30 E1-ZDHE1 10.30 El-De Koog E1 10.30 l'94 E4-Texel'94 E5 10.30 01-Texel'94 E1 11.30 idag 6 oktober v 1'94-WGW 14.00 '-Knollendam 14.00 V-Oosterend 14.00 ('94 2-Meervogels'31 2 12.00 3-Texel'94 4 11.00 *ng Boys 7-Texel'94 3 14.00 ^antsoog 5-Oosterend 2 11.00 sl'94 DA1-KolpingB DA2 12.00 werd door Henk Youssef met een fraaie kopbal tot een doelpunt be kroond: 1-1. In het vervolg van de eerste helft waren beide partijen aan elkaar gewaagd en ontstonden di verse mogelijkheden aan beide kan ten. De thuisploeg was de meest gelukkige en nam enkele minuten voor rust de leiding. Opnieuw stond Blom aan de basis. Hij bediende Rebronja met een hoge bal en tegen diens kopbal had de keeper van Vesdo geen verweer: 2-1 Vijf minuten na de hervatting kwam De Koog op 3-1na een uitstekende actie van Rebronja. Hij werd aan gespeeld nabij de cornervlag, zette twee verdedigers op het verkeerde been, omspeelde vervolgens nog twee verdedigers en verraste de keeper met een diagonaal schot. Daarna kropen de spelers van De Koog te veel in hun schulp, waardoor ze Vesdo onnodig veel ruimte gaven op het middenveld. Na een kwartier had Vesdo pech bij een hard afstandsschot, dat buiten bereik van keeper Plaatsman via de onderkant lat weer het veld insprong. Volgens menigeen was de bal achter de doel lijn geweest, maar Plaatsman pakte de bal spel op en speelde verder, ter wijl de spelers van Vesdo nauwelijks protesteerden. Toch maakte Vesdo halverwege de tweede helft de ver diende tweede treffer. De bal ver dween uit een schitterende vrije trap buiten bereik van keeper Plaatsman in de uiterste hoek: 3-2. In de resterende speeltijd stond De Koog behoorlijk onder druk, maar met kunst en vliegwerk wist de thuis ploeg ongeschonden het eindsignaal te behalen, waarmee drie punten konden worden bijgeschreven. Een goede opsteker voor de derby tegen ZDH, die over twee weken op het programma staat. Zondag aan staande is De Koog vrij. teatievoetbal "•#Vaal-De Koog Pse Boys-Oosterend 10.30 10.30 Oosterend heeft zondag tegen GSV de derde overwinning op rij geboekt. De thuisploeg had geen kind aan de gasten uit Groot schermer. Al na een kwartier stond het 3-0, waarna het restant een simpele klus was. Na negentig mi nuten was de stand 5-1. De liefhebbers kwamen zondag aan hun trekken op sportpark Sieme Keijzer, waar drie wedstrijden werden gespeeld. In de ochtenduren wonnen de veteranen van Oosterend met 6- 1 van De Waal, waarna het tweede elftal Kreileroord geen kans gaf (4-0). Dat betekende dat al zes punten bin nen waren toen het vlaggenschip aantrad tegen GSV. Coach Richard Daalder kon over een complete se lectie beschikken, wat betekende dat hij maar liefst drie wisselspelers op de bank had. De vele toeschouwers, die zich koes terden in de zon, konden direct na de aftrap constateren dat de Ooste- renders er veel zin in hadden. Al na vijf minuten werd het 1 -0, toen Eddy de Vries richting Ad Guldemond passte en de spits een slim over stapje maakte, waardoor Sil van Dijk oog in oog kwam met de keeper van GSV: 1-0. Ook daarna kwam GSV er niet aan te pas. De thuisploeg bleef de bal in hoog tempo rondspelen en dat le verde vijf minuten later een tweede treffer op. Alexander Witte ontving de bal op het middenveld, speelde drie tegenstanders uit en knalde de bal van twintig meter afstand in de rechterkruising. Binnen het kwartier werd het zelfs 3-0, nadat een dribbel van Ger Vlaming in het strafschop gebied was onderbroken door een overtreding. Specialist Eddy de Vries rondde het karwei vanaf elf meter vlekkeloos af door de bal snoeihard in de rechterbenedenhoek te trap pen. Daarna begon Oosterend wat slordi ger te spelen, al kreeg GSV niet meer dan één klein kansje. In de rust werd linksback Simon Bremer gewisseld voor Jan-Jaap Hin, terwijl spits Sil van Dijk plaatsmaakte voor Rob de Vries. In het begin van de tweede helft kwam GSV toch wat beter in het spel, terwijl de goede wil bij Oosterend een beetje weg leek. De gasten profiteer den na een kwartier, toen de bal uit een goede aanval bij Andre Tump belandde en de spits niet aarzelde: 3- 1. De tegentreffer schudde de Oosterenders wakker en ze begon nen weer te voetballen. Hoogstaand was het met, maar het was ruim vol doende om GSV weer terug te druk ken. Met nog vijftien minuten te spe len passte de snelle Rutger Zoetelief de bal aan de rechterkant nchtmg Ger Vlaming, die de bal op zijn beurt hard voorzette op de net voor Ad Guldemond ingevallen Rinze Douma: 4-1. In het vervolg gebeurde er weinig meer. De scheidsrechter drukte zijn stempel op de wedstrijd door elk li chamelijk contact te bestraffen met een vrije trap. SVO-speler Bob Witte ergerde zich daar zo aan dat hij zijn ongenoegen luidkeels liet blijken. Dat kwam hem op een gele kaart te staan. Vijf minuten voor tijd onder scheidde Witte zich in gunstige zin. Na een knappe pass vanaf links zette hij met een mooie sleepbeweging twee verdedigers op het verkeerde been, om vervolgens simpel in te tik ken: 5-1. Oosterend heeft nu negen punten uit vier wedstrijden verzameld en staat daarmee vlak achter de koplopers. Zondag speelt de ploeg een uit wedstrijd tegen WSW, dat ook goed meedoet in de strijd om de kop positie. Woensdag 2 oktober 18.45 Koog 2-Krim 4 Van Putten 19.35 Klif (d)-Watervogels 2 20 25 SVO 6-Krim 6 Hoogendijk 21.15 SVO 5-Klif 4 Franchimon Oosterend heeft zaaldienst. Donderdag 3 oktober 18.00 Koog C1-SVO C1 Van Putten 18.45 De Krim 5-ZDH 2 Hoogendijk 19.35 J'boog 3-Texel 6 Hoogendijk 20.25 SVO 4-Klif 3 Kuipers 21.15 SVO 3-Texel 4 Kuipers Klif heeft zaaldienst. Vrijdag 4 oktober 17.30 De Krim D2-Klif D2 De Krim 18.15 Klif 2-Texel 3 Franchimon 19.05 Mantje 3-ZDH 1 Hoogendijk 19.55 SVO 1 -Texel 1 Van Beek 20.45 J'boog 2-Klif 1 Sangers 21.35 Mantje 2-De Krim 1 Molanus 22.25 Mantje 1 -SVO 2 Kuipers Texel'94 heeft zaaldienst. restaurant. na dertien jaar afscheid als exploitanten van het Vliegveld-

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 7