'Spelen op Texel voelt als een thuiswedstrijd' 2 Ongewenste klapekster Drummer Barrelhouse gaat door tot het gaatje E Agenda E teso .TEXELSE COURANT' Gezellige middag reumavereniging Wat ik zeggen wou. Kustpark (5) Texelaars in Australië Laatste markt Hoornder kerk Ouderen maken kerstkaarten Lampionnentocht en disco voor jeugd Den Hoorn texelse'^courant B lik vanger Waalderpop groeit naar acht groepen Vleugel zonde afzender Darten DINSDAG 15 OKTOBER 2002 Is het nu wel of geen echte blues band? Die vraag rees zaterdaga vond tijdens het optreden van Barrelhouse. Oud-Texelaar en drummer Bob Dros: 'Er zijn altijd twee kampen geweest in onze band. De één vindt bepaalde num mers nog wel blues, de andere niet. We zoeken altijd de randgebieden op en houden er wel van om te ex perimenteren. Nu zijn er bijvoor beeld invloeden van country en volksliedjes uit Ierland. We voelen ons prettig bij deze manier van werken, al is er wel altijd discussie over wat we wel en niet moeten doen. Maar we gaan niets uit de weg en willen niet afhankelijk zijn van de eeuwige blues.' Zijn abonnement op de Texelse Cou rant heeft hij weliswaar lang geleden opgezegd, de band met het eiland dat hij meer dan zo'n 35 |aar geleden verruilde voor Amsterdam blijkt nog groot. 'Héé Frans, hoe gaat het', groette hij de kastelein uit de Karseboom zaterdagavond. Spelen op Texel voelt voor Dros (56) als een thuiswedstrijd. 'Voor mij is het heer lijk om hier weer eens op te treden. Zoals Tineke (Schoemaker. red) dat heeft met Alkmaar en Guus (LaPorte, red.) in Groningen. Als ik weer eens op het eiland ben, dan maak ik altijd wel een praatje met Jeroen (Dros, red.). Toen hij vorig jaar het blues festival organiseerde, vroeg hij of Barrelhouse niet kon optreden. We hadden toen net de theatertour voor oktober opgezet en toen ging het niet. Maar toen Jeroen zich dit jaar opnieuw meldde, heb ik het natuur lijk zo gepland dat het wel kon.' Bob Dros, zoon van bakker Ko Dros uit Den Hoorn, is voor Texelaars van rond de vijftig, zestig jaar een be kende naam. Hij maakte in de zesti ger jaren naam met de Typhoons, een bandje dat destijds 'wereldberoemd' was op het eiland. 'Willem Beerlmg en ik begonnen met een keukenstoel en een piano. Een jaar of zestien moeten we geweest zijn, Hennie Kok had toen al grote plannen met ons. We gingen op de fiets naar zijn huis in Eierland, met de stoel achterop Later zeiden we: "We willen een echt bandje." Toen heb ik van Rob Beumkes een Westend drumstel mogen lenen, later mocht ik zijn bek kens lenen, want geld had ik nog met. Willem Koorn zong, wijlen Huib Dros - de vader van Jeroen - speelde gi taar, Willem Beerling piano, Wop Rienks bas en ik op drums We speel den Beatles en repeteerden op zondagochtenden in Casino. Ook Ed Stiekema, de latere eigenaar, heeft nog een blauwe maandag meege daan. We speelden over het zaal- versterkertie. 's Avonds keken we naar de Sea Side Six, in Casino. Dat was een goed bandje uit Den Helder. Maar we wisten het in die tijd allemaal beter We zeiden eens een keer dat ze een akkoord verkeerd speelden. "Arrogante snotneuzen", stuurden ze ons weg. Van hun keken we stiekem de kunst af. Hoe ze een set opbouw den, hoe je het publiek aankeek en hoe je speelde. Later kocht ik het drumstel van ze en schaften we een echte Vox-versterker aan en ga zo maar door. Daar speelden The Beat les ook op en toen werd het serieus We zaten vol ambitie. Luc Kellnervan Casino zag het allemaal gebeuren en zei op een keer dat het onze beurt was. We traden op in Casino. Dennenoord, Catharinahoeve, eigen lijk overal op het eiland. Bij het bal na de toneelvoorstellingen verdrongen we de Rhytmische Eilanders. Elk weekend was het raak. Er kwamen in die tijd meer bandjes, zoals The Creatures, die meer Stones speel den. Op een gegeven moment kreeg je het tijdperk van de soul en daarover zijn we gestruikeld. Het was ook de tijd dat ik in Amsterdam ging stude ren, de vaart raakte er wat uit. Toen hebben we er een punt achter gezet. Maar Willem Beerling en ik zeiden "Trouwen of werken, maar spelen zullen we." En zo ging het. "Ik liep eens door Amsterdam, toen ik twee jongens gi taar hoorde spelen. Toen heb ik iets gedaan wat ik nu niet meer zou dur ven. Ik belde aan en vroeg of ze al een drummer hadden. Die hadden ze niet. "Dan ben ik dat", zei ik toen. We begonnen een soulband. Ik woonde toen op het studentencomplex Uilen stede, waar veel boogiewoogie en blues werd gespeeld. Ik hoorde bluespianist Andre Valkering oefenen en we begonnen een bandje. Hij kende pianist Han van Dam en die maakte weer deel uit van de toen net opgerichte band Barrelhouse. Ze zochten nog een geschikte drummer Ik speelde in die tijd op sessie middagen in Castricum, toen de band aanschoof aan de bar en als een soort auditie keek hoe ik het er van afbracht, ik speelde toen stevige rocknummers van Black Sabbath en zo, bepaald geen blues. Dat was van de jaren zeventig kreeg Barrelhouse landelijke bekendheid, met het bekende nummer Beware als een soort hoogtepunt. Echt doorge broken zijn we nooit, maar we moch ten van de platenmaatschappij altijd albums opnemen. Ze wisten dat ze er altijd wel een duizend of vier, vijf van verkochten We hadden ervan kun nen leven, maar geen van de band leden heeft z'n baan opgegeven. Nog steeds hebben we er allemaal wel iets bij Anders ben je toch veroordeeld tot een gehaktbal Toen Barrelhouse halverwege de tachtiger jaren uiteenviel, maakte Dros een jaar lang geen muziek. Mijn vrouw Nina zei toen: "Ga ik Gods naam muziek maken, want je wordt zo chagrijnig als wat. Toen belde Rob Kruisman van de Gigantjes. "Ik hoor dat jij nog vrij rondloopt. Direct ko men." Toen heb ik daar vijfeneenhalf jaar in gespeeld. We hebben ook nog len. Dus nu hebben we eigenlijk een heel relaxed bestaan. Niet meer van: we moeten zoveel mogelijk spelen. We treden op in Nederland. België en elke zomer een week op een Zwitsers festival. Het is een mooi tempo voor mij. Wat mij betreft ga ik zo door tot het gaatje.' Bewijs voor de vitaliteit van de band is de in september ver schenen CD Walking in time. Naast muziek heeft Dros nog andere bezigheden. 'Ik heb een fabriekje waar ik vliegtuigmodellen van plexi glas maak. Oude verkeersvliegtuigen van vóór de oorlog. Ik maak dingen die anderen met maken. Als verzame laars een bepaald model niet kunnen vinden, dan vragen ze of ik dat wil bouwen. Schaalmodellen die ik hele maal zelf in elkaar knutsel. Veel hand werk. Ik frees en polijst de rompen en als het helemaal af is, dan plak ik de ramen af en spuit het in de goede kleur. Het lijkt tot in detail op een echt Dinsdag 15 oktober: In Tusse de Banke begint om 20.00 uur een bibliotheekavond van de Historische Vereniging. In Klif 12 begint om 20.30 uur de voorstelling 'Een coole snelle jon gen met een zachte bruine vacht' van Leon van der Zanden. Toe gang €11,50. In Cinema Texel draaien Peter Pan, Terug naar Nooitgedachtland (aan vang 12.30 en 14.30 uur), Ja Zus ter, Nee Zuster (14.00, 16.15 en 19.00 uur). Volle Maan (16.30, 19.15 en 21.45 uur) en Minority Report (21.30 uur). Woensdag 16 oktober: In de Dorpsstraat in De Koog wordt de jaarlijkse vlooienmarkt voor kinderen gehouden. Het duurt van 13.00 tot 17.00 uur. In Cinema Texel draaien Peter Pan, Terug naar Nooitgedachtland (aan vang 12.30 en 14.30 uur), Ja Zus ter, Nee Zuster (14.00, 16.15 en 19.00 uur). Volle Maan (16.30, 19.15 en 21.45 uur) en Minority Report (21.30 uur). Donderdag 17 oktober: In Cinema Texel draaien Peter Pan, Terug naar Nooitgedachtland (aan vang 12.30 en 14 30 uur), Ja Zus ter, Nee Zuster (14.00, 16 15 en 19.00 uur). Volle Maan (16.30, 19.15 en 21.45 uur) en Minority Report (21.30 uur). Vrijdag 18 oktober: In het gebouw van Kotex aan het Paelwerck in De Mars begint om 20 00 uur de eerste wedstrijd het Texels kampioenschap klai jassen. In Cinema Texel draaien PeterF Terug naar Nooitgedachtland (a vang 12.30 en 14.30 uur), JaZi ter, Nee Zuster (14.00, 16.15 19.00 uur). Volle Maan (16. 19.15 en 21.45 uur) en Mino Report (21.30 uur). Teso zet geregeld twee boten in verzorgt dan ieder half uur een vaart, zowel vanuit Den Helder vanaf Texel. Dat gebeurt vrijd zaterdag en maandag van 9.35 16.05 uur en zondag van 14.35 20.05 uur. Automobilisten moe vrijdag rekening houden wachttijden Die kunnen op Te tussen 9.00 en 15.00 uur oplof tot een uur. In Den Helder m tussen 13.00 en 16.00 uur ma lijk een half uur worden gewac Nadere informatie kan worden kregen via tel 0222-369600 of mail info@teso.nl. De veerdie heeft ook een eigen webs www.teso.nl. Hoogwater te Oudesch Di. 15 3.07 en 15.40 Wo. 16 4.30 en 17 50 Do. 17 6.07 en 19.16 Vr. 18 7.14 en 20.05 Za. 19 8.15 en 20.44 Zo. 20 8.55 en 21 24 Ma. 21 9.24 en 22.00 Di. 22 9.45 en 22.17 Aan het strand is het ongeveer een uur der hoogwater. De zon komt 18 oktobe om 08 09 uur en gaat onder om 18.38 15 oktober doodtij; 21 oktober volle m; Bob Dros m karakteristieke houding achter geen punt. Ik kreeg een hele stapel bluesplaten mee naar huis en ging studeren. Bassist Jan Willem Sligting deed voor hoe ik moest shuffelen en van lieverlee leerde ik blues drum men. Het was heel intensief repete ren, met als resultaat dat we een goed tandem werden. In maart 1974 begonnen we met optredens, Tineke Schoemaker was er nog met eens bij. Toen ze in Edam eens een paar num mers meezong, hebben we haar meteen ingelijfd. Daarna hielden we er aan elk optreden drie over Het ging lopen als een gek.' We speelden covers en gingen later ook zelf num mers schrijven.' In de tweede helft het drumstel. op het Bluesfestival opgetreden.' Aan die periode kwam een eind toen Tineke in 1993 vroeg: "Willen we weer?" Met angst en beven hebben we toen Barrelhouse weer opgestart We hebben ons wel afgevraagd: trek ken we dat nog en halen we dat ni veau weer? We wilden met op ouwe roem teren. We zijn op dezelfde ma nier doorgegaan. Nummers schrijven, discipline en elk jaar de studio in. Jan Willem was en is nog steeds een groot inspirator. Hij heeft grote ken nis over wat er ooit gedaan is en komt altijd met nieuwe dingen. Maar hij had ook een hele drukke baan en wilde maximaal vier keer per maand spe- (Foto Gerard Timmerman) vliegtuig.' Die liefhebberij voor vlieg tuigen heb ik overgehouden van het vliegveld op Texel. Er stonden in mijn jeugd Spitfires en Harvards en er waren vliegfeesten. Ik was daar niet weg te slaan Zo heb ik Willem (Beerling, redontmoet. Hij was ook gek van vliegtuigen. Nu nog. Ik heb nog drie keer in de week contact met hem over vliegtuigen. Op een keer nam hij me mee naar huis en begon op de piano te spelen. Toen waren de Typhoons geboren Gerard Timmerman Reumavereniging Texel belegt zater dag een middag met allerlei activitei ten. Er worden diverse spelletjes ge speeld, waarbij volgens de organisatie 'aantrekkelijke prijzen' te winnen zijn. Een behendigheidsspel is hak um stuk, waarbij het reactiever mogen van de speler wordt getest. Er is een hoek waar tweedehands spul len worden verkocht, koffie, thee en zelfgebakken cake en een rad van fortuin, met als prijzen onder meer enkele schilderijen, een schuur- machine en een rondvlucht boven Texel. Natuurlijk bestaat ook de ge legenheid om 'gewoon' gezellig bij te kletsen en met het bestuur van ge dachten te wisselen over de vereni ging. De opbrengst van deze middag komt ten goede aan de jubileum- vienng, die volgend jaar wordt gehou den. De middag wordt van 14.00 tot 18.00 uur gehouden in dorpshuis d'Ouwe Ulo in Den Burg. Naast leden en donateurs zijn ook familie, vrien den, bekenden en andere geïnteres seerden welkom. 3 vcrxnovoordehjlhtHj >«a de mlacte Ook wij staan al dertig jaar op Kust park Texel (Turkse Tent). Mijn man heeft met de organisatie Jonge Strijd de bossen gerooid, zodat ze konden beginnen met bouwen. Het was een fijne FNV-camping waar we met vele anderen volop van hebben genoten. Maar toen verkocht de FNV de cam ping en daarmee is het gerommel begonnen. En nu kunnen we allemaal vertrekken. Is er nu niemand op Texel die voor onze belangen opkomt? Is het niet zo dat wij - de kampeerders - er in die dertig jaar mede toe heb ben bijgedragen dat Texel nu is wat het is? Zijn er in de gemeenteraad geen mensen die denken: 'Zo ga je toch niet met mensen om?' En mag er op Texel dan helemaal niet meer gekampeerd worden, moet alles luxe? Komt Texel niet onder de grens van kampeerbedden? Er zijn nog genoeg campings bij boeren die wil len uitbreiden en waar wij onze cara van kunnen neerzetten. Waarom helpt de gemeente met de mensen die graag op Texel willen blijven? Zit er bij de mensen dan helemaal geen gevoel? Ik hoop dat de gemeente de televisie-uitzending van Netwerk van 10 oktober heeft gezien. Over een camping in Amersfoort waar het zelfde is gebeurd. Er blijft niets over van de mooie natuur. Overal worden villawijken gebouwd. Kijk eens naar De Koog en rondom De Koog: alle maal dure bungalows met rieten da ken. Alles draait om het geld. Ik ben zeer teleurgesteld in de men sen die zo'n plan goedkeuren D. Thijssen, Amsterdam. De redactie van de Texelse Courant is op zoek naar adressen van oud- Texelaars die zijn geëmigreerd naar Australië. Maarten Bax, die deze zo mer catamaran-zeilschool De Eilan der bij paal 33 runde, reist dezer da gen af voor vakantie af naar het land down under. Hij heeft te kennen ge geven voor de Texelse Courant zijn oude beroep van journalist te willen oppakken en oud-Texelaars te willen interviewen, mits hij er tijdens zijn reis niet al te ver voor hoeft om te rijden. Namen en adressen kunnen worden ingeleverd bij de redactie op War moesstraat 45, Postbus 11,1790 AA Den Burg. telefoon 362620. fax 323000 of e-mail redactie@texelse- courant.nl. De restauratiecommissie van het Hoornder kerkje houdt zaterdag in en rond de schuren van Axel Lap aan de Witteweg de laatste rommelmarkt van dit jaar. Er zijn veel nieuwe en fraaie spullen binnengekomen, waar onder naaimachines en fietsen. De organisatoren wijzen erop dat het de moeite waard is ook achter de schu ren een kijkje te nemen. 'Daar staat nog het meeste.' Binnen is een hoekje ingericht waar koffie wordt gedronken. Of de bekende verkoop van oliebollen doorgaat, is nog de vraag, aangezien bakkerij Het Gou den Boltje, dat de oliebollen bakt, opgehouden is te bestaan. De markt duurt van 9.00 tot 14.00 uur. De Stichting Welzijn Ouderen Texel verkeert al in kerstsferen, want woensdag 23 oktober krijgen senio ren de gelegenheid om onder leiding van Ans Gieles kerstkaarten te ma ken. De kosten bedragen €5,-. Deel nemers krijgen voor dat bedrag het benodigde materiaal en een kopje koffie. De kaarten worden gemaakt in dienstencentrum De Buureton (Molenstraat 2, Den Burg), aanvang 9.30 uur. Opgave is mogelijk via tel. 312696. Ter afsluiting van de herfstvakantie organiseert de dorpscommissie van Den Hoorn in samenwerking met fanfarekorps DEK een lampionnen- optocht en een disco voor de jeugd. Deze worden zaterdag gehouden. Voor de tweede zaterdag van de va kantie is gekozen omdat de meeste kinderen dan weer terug zijn van een eventuele vakantie. Ook de jeugd uit andere.dorpen is welkom bij dit voor proefje van Sint Maarten. De tocht gaat om 19.30 uur van start bij dorps huis De Waldhoorn. Na een rondje door het dorp is er aansluitend disco. Deelname is gratis. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vnjdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr nl Op al onzo advertentiecontracten on aantxdingen daartoe Mn van toepa9STtg de Regelen voor hol Advertentiewezen van de Stichting ROTA. gevesUgd te Amsterdam, zoals gedeponeerd bij do Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van do Regelen voor het Advertentie-wezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2002: Per half jaar 29.80 Per jaar 59,60 Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Natuurlijk beweerde mijn broer dat hij de vogel ook gezien had, de geel- snavelkoekoek, maandagavond bij vakantiepark Tamarisk. Hij was een van die 150 vogelaars die op de melding afkwamen en zijn bewering dat alleen hij hem nog zag. net toen iedereen al verdwenen was, is niet alleen hoogst onwaarschijnlijk, maar getuigt gewoon van een grote leugencapaciteit. Wij stonden als kemphanen tegenover elkaar om ons gelijk te halen, want ik lachte hem vierkant in zijn gezicht uit. De ruzie liep hoog op deze keer. Ik had mij juist voorgenomen wat toleran ter te zijn, omdat zijn laatste vrien din ook weer was gevlucht voor zijn onvermogen tot delen en samenwo nen, maar de eigengereide manier waarmee hij de vogels beschreef die hij had waargenomen, met on der meer een loflied op de brand- ganzen en de roodkeelduikers, deed mij mijn tolerantie totaal ver geten. Wie woonde er nu op Texel en wie woonde er nu eigenlijk ge woon tussen die vogels in? Ik was met gediend van zijn betweterigheid en die smiechterige bekentenis van het zien van de geelsnavelkoekoek was de druppel geweest. We wer den gewoon weer tien en twaalf en keken elkaar vanuit die perspectie ven boosaardig aan. 'Je bent altijd al een koekoeksjong geweest', zei mijn broer fijntjes. 'Zo een die te vroeg van het geloof af valt, te eigenzinnig denkt, zijn eigen biotoop verloochent en in andere nesten rondkrioelt. Jasses, soms kan ik niet begrijpen dat jij een echte zus van me bent. Ik zou nu op deze leeftijd nog wel eens met onze moe der willen praten, volgens mij deugt er iets niet, en dat zwarte haar van jou deugt ook niet. Waarom ben ik blond, waarom zijn de andere zus sen blond?' We stonden midden In de Slufter en de herfstatmosfeer was adembene mend. Wanneer je in visioenen ge looft, kwamen ze nu, in deze harts tochtelijke oktoberzon, gewoon voorbij zeilen aan het zwerk. Ik ver beeldde mij mijn ouders op een vlie gend tapijt te zien gaan, vrolijk zwaaiend. We waren oud genoeg, we moesten het zelf maar uit zoe ken. riepen ze opgewekt. Ik had ze in mijn herinnering nog nooit zo vro- li|k gezien. Ik keek naar mi|n broer, in een mo ment van verbijstering denkend dat hij dit visoen ook gezien had, maar hij tuurde onbewogen in een ver schrikkelijk kostbare kijker op sta tief en had een wanstaltige muts met knop op zijn hoofd gezet die hem tot een echte vogelaar moest maken Na mij veroordeeld te heb ben tot onecht kind van de familie, was hij direct weer bereid mij de zwarte zee-eenden te wijzen. Maar ik weigerde en riep verontwaardigd uit, temidden van de overweldi gende schoonheid om ons heen: 'Jij, jij, jij bent gewoon een onge wenste klapekster, als je dat maar weet.' Ziezo, we waren allebei weer thuis en staarden onbewogen naar de kleine zwanen die overvlogen. 'Niet gewenst maar wel verwekt, ra, ra, hoe kan dat', zei mi|n broer en bood mij een zakdoek aan, want een ei genaardig soort tranen nam bezit van mij. 'Zoals je weet ben ik ge woon jaloers op dat wonen op een eiland', zei mijn broer met zo'n diep verlangen in zijn stem dat Ik inwo ning heel even overwoog. 'En nu ik weet dat er Texelaars in kippenhok ken en schuurtjes wonen en dat er honderden wachtenden zijn en dat er nog net geen echte zwervers zijn, overweeg ik de doos. De introduc tie van de doos op Texel. Voor do zen is ruimte genoeg, je slaapt erin en verder vertoef je of op het strand of in het café. Huil je echt?", zei mijn broer. 'De zon steekt in mijn ogen', zei ik. 'Dat zei je vroeger ook als |e bij een boek zat te janken, dan zei je dat de lamp in je ogen scheen.' Mijn broer trok zijn vogelaarmuts van zijn hoofd en plantte die op het mijne. 'Je bent mijn dierbaarste zussie', fluisterde hij in mijn oor, 'en ik houd helemaal met van blond.' 'Stomme klapekster', zei ik zacht. Dana Rover In dorpshuis de Wielewaal wordt zaterdag de derde editie van Waal derpop gehouden. Voor het voet licht treden acht popgroepen waarvan tenminste één bandlid afkomstig is uit De Waal. Het eer ste optreden begint om 20,15 uur, het laatste akkoord klinkt om 2.00 uur. De Waal begint een steeds muzika ler dorp te worden. Waren er vorig jaar nog een stuk of vijf, zes bands te horen in het dorpshuis, dit |aar waren er zóveel aanmeldingen dat zelfs de organisatie zich afvroeg of het alle maal niet te laat wordt. Enkele bands debuteren op Waalderpop, maar hebben al wel podiumervaring opge daan. Ze waren eerder te horen op Texelpop. Strenderpop of andere Texelse muziekfestivals. Het spits wordt zaterdag afgebeten door Sick- Holz, daarna volgen Hobgoblin (21.00 uur), Intrude (21.45 uur), FFF (22.30 uur). Aerial (23.15 uur), Flux (24.00 uur), Bal Na (0.45 uur) en de Waalderband (1.30 uur). Wie het genre van de groepen kent, weet dat de meest heftige muziek aan het be gin van de avond zal klinken en dat het er na middernacht wat rustiger aan toe zal gaan. Dan zal ook bekend zijn of de recente verbouwing van de Wielewaal van invloed is geweest op de akoestiek van de zaal De deur is open vanaf 19.45 uur, de entree be draagt €2,50. Een onbekende heeft Luchtvaartmuseum op het vlie; een stuk van een vliegtuigvii neergelegd. Het is ongeveer eer: kante meter groot en blijkbaar aS stig uit zee, want er zaten zeepc en schelpen op. Het stuk kan in! sant zijn voor de collectie, ma mensen van het museum willen naspeuringen doen en moeten: voor weten waar de vleugel p is gevonden. De onbekende ah wordt daarom verzocht contacl nemen met Bram van Dijk in O: end, telefoon 318464. De eerste speelronde van het ri dartseizoen zit er op. Er werden liefst 164 100+ scores gegooid onder drie maal 180 en twee fin van boven de 100. In de A- waren mooie partijen te zien, wa der die van J'elleboog 1 tege Sportief 1Uiteindelijk ging Bar tief er met de winst vandoor. laar 1 verloor van De Zwaan hen kampioen van de afgelopen dn Slock 2 had bij De Smulpot it met de nieuwe lokatie en verloi grote cijfers. De spelers van 't onder, vorig |aar kampioen van poule, moesten wennen aa nieuwe poule, wat resulteerdei lies tegen Het Cafeetje In de B-poule spelen liefst zes n teams. Zonder ervaring gingi Playboys hun eerste partij in, wi overweldigend succes werd. 0( team van Sportshop Texel pa', volle winst tegen de dames vi Zwaan. Bar Sportief 2 behaald overwinning op Bruintje Beer Uitslagen: Poule A. Pilaar 1-Zwaan Heren 1-7, O pot-Slock 2 8-0, J'elleboog 1 -Bar Sport 6, J'elleboog 2-Slock 3 1-7. Cafeetje onder 5-3 Poule B Paal 17-Playgr Zwaan Dames-Sportshop Texel 0-8, Beer-Bar Sportief 2 2-6, Slock 1 -Texels! huis 5-3, Playboys-J'elleboog 3 8-0 Mare Prins. Niels Ran. Jelle Visser. 10 Grisnigt, 109 Elmar Keijser Programma: 16 oktober Playgirls - Playboys; 17 c* Bar Sportief 2-Slock 1, J'elleboog 3-9 Beer, 't Vooronder-Slock 3 Bar Spa J'elleboog 2; 18 oktober Cafeet|e-Pi Zwaan heren-De Smulpot. (Foto arch*t Ti De muzikanten van Hobgoblin, hierop een foto van Waalderpop 2000.

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 2