aardappels lij Keukencentrum Texel! garage dros koop: thuisbezorgd RENAULT Top Occasion I0S MCM Kr™ PJ dopend buföet Vof VAN LIERE/ VERHOEVE Azië 1 Stijgt! Cantonese specialiteiten TEXELSE CouR/\NT VAN HET LAND NAAR DE KLANT DEN BURG HOEFSLAG 49 Maricoweg 6 - Den Burg - S 0222 31 24 47 :en Top Occasion van Renault levert heel veel mooie plaatjes op 2 voor: onderhoud aan boomsingels takken hakselen GEMEENTE TEXEL -VACATURE- Eersteling Doré Eigenheimer Bildtstar Irene Raaja Agria Donald MEDEWERKER ALGEMENE DIENST (M/V) Namens de sinterklaasintocht-commissie bedanken wij iedereen die zo fantastisch heeft meegewerkt aan onze sinterklaasintocht in Oudeschild en de rondgang door Den Burg. in de eerste plaats de ouders en de kinderen voor hun aanwezigheid op de haven en in Den Burg, we hopen dat jullie hebben genoten! Binnenburg 1, 312258 11.000 m Forbo Projecttapijt 9,95 p.m2 body and Soul Mexx MTC A.s. zondag VRIJDAG 22 NOVEMBER 2002 De serre waarin U gezellig kunt zit ten geeft U een vrij uitzicht over de landerijen en is voorzien van een extra grote schuifpui. Wijziging openingstijden: ma. gesloten di. 16.30 -22.00 uur woe. t/m vr. 11.30 - 14.00, 16.30-22.00 uur za., zo. en feestdagen 11.30-22.00 uur Mult\ P° LENS Actie plaatje gratis Sony digitale camera bij elke Top Occasion gratis Renault Top Occasion lanyard voor iedere bezoeker Financieel plaatje 6 maanden uitgestelde betaling óf extra voordelige financiering tegen 5.9% rente Service plaatje servicebcurt voor aflevering nieuwe APK-keurmg Wie nu kiest voor een Top Occasion van Renault gaat met wel heel veel moois naar huis. Niet alleen is uw nieuwe auto een plaatje maar ook de Sony digitale camera die u er nu gratis bij krijgt. Met deze Sony Cyber-shot DSC-P31 t.w.v. 349,- hebt u in no time uw nieuwe auto geshowd aan al uw familie en vrienden. En dat is nog niet alles, want de zekerheden die Renault biedt op al haar Top Occasions mogen er ook zeker zijn. Kom naar de showroom en laat u informeren. Deze actie loopt van 16 t/m 30 november 2002. Onze Top Occasions vindt u ook op www.renault.nl Garantie plaatje 24 (of 12) maanden garantie op elke Top Occasion 14 dagen -omruilgarantie Zekerheidsplaatje Nationale Autopas Renault Route Service in Europa vervangend vervoer bij een reparatie langer dan 24 uur Oorsprongweg 3, 1795 LA Eierland-Texel Tel. 0222-311611. Oost 38 - Oosterend Bel na 17.00 uur 0222 - 318698 of 06 - 53769374 TEXEL Telefoon 0222 - 31 28 33 Geen gesjouw: Sieme Wuis brengt ze bij u thuis (dagelijks na 1600 uur). Diverse soorten tafelaardappels, o.a. Bel Sieme Wuis: 31 88 85 J. - --I J\SÜ 1VI lVJ JjIV 1790 AC Den Burg - Texel UDNBrt BEMIDDELING ONROEREND GOED Burgemeester en Wethouders nodigen gegadigden uit te solliciteren naar de functie van voor 36 uur per week Algemene informatie: De arbeidsduur bedraagt 40 uur per week. de arbeidsduurverkorting wordt doormiddel van roostervrije dagen gerealiseerd. Voor alle functies geldt dat zoveel mogelijk gerouleerd wordt. Uiteraard is de woning geheel voor zien van thermopane beglazing, en van een Nefit Ecoliner HR cv-ketel. Oplevering zal in overleg geschie den. Voor bezichtiging en informatie belt U: van €45,- nu 15 kleuren Gratis stalen Scherpe prijzen en een vakkundig advies1 Vier bedrijven op één adres MARICOWEG 6! De afdeling gemeentewerken, ondergebracht bij de sector Grondgebied heeft momenteel en op korte termijn in totaal 3 medewerkers nodig. ONDERNEMERSVERENIGING DEN BURG Functie-inhoud: onderhoudswerkzaamheden aan bestratingen, wegen en riolering; ophalen van huis- en grofvuil; chauffeurswerkzaamheden met vrachtwagens en veegwagen, onderhoud aan plantenbakken, plantsoenen, begraafplaatsen en bomen. meedraaien in de storingswachtdienst en gladheidbestrijding (bulten re guliere werktijd); alle overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen en profiel: een afgeronde LBO-opleiding (mechanisch/elektro/landbouw); in het bezit zijn van de rijbewijzen B, C en E en chauffeursdiploma; ervaring met genoemde werkzaamheden; bereid zijn tot het verrichten van werkzaamheden buiten de normale werk tijden (gladheidbestrijding, storingen en dergelijke); bereidheid tot het (in voorkomende gevallen) volgen van vakstudies. flexibele opstelling en in teamverband kunnen werken; de voorkeur gaat uit naar iemand met 'groene vingers' dan wel voorkeur voor de remigingstak. Salaris en rechtspositie: De rechtspositie van de gemeente Texel is van toepassing. Uiteraard biedt de gemeente Texel u een goede werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden. Dit houdt onder meer in dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris wordt geboden van maximaal 1998,- bruto per maand (schaal 4) met een mogelijke uitloop naar 2.105,- bruto per maand (schaal 5) op basis van een 36-urige werkweek. De gemeente Texel hanteert een systeem van aanloop-, functie- en uitloop- schalen. Onder de uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden vallen on der andere een vuilwerktoelage van 25,62 bruto per maand, een ge meentelijke hypotheekregeling en een uitgebreide kinderopvangregeling Overige informatie: Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de heer P. Bolier, opzichter Gemeentewerken (0222-363057), de heer W Schreurs, opzichter Gemeentewerken (0222- 363055) of de heer J. de Wijk, afdelingshoofd Gemeentewerken (0222- 363052). Deze functie wordt gelijktijdig in- en extern opengesteld Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 10 december 2002 richten aan Het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, t.a.v. mevrouw S. Moerbeek-Sikma, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Wilt u in de linker bovenhoek van de brief en enveloppe "vacature 02/GB/03" vermelden Acquisitie met deze advertentie wordt niet op pri/s gesteld. Stichting Sint en Piet voor de fantastische uitvoering; onze burgemeester en wethouders voor het verwelkomen van de Sint; Vincent Witte, veegwagen; Willem Moor voor de hekken op de haven en in Den Burg, Wil de Leeuw voor de kostuums en adviezen; KTF voor de fantastische muzikale omlijsting; de Texelse sinterklaasband o.l.v. Niels Lely; Jeroen Haak en Rikus Klooster huis voor de perfecte geluidsweergave; de gemeente Texel voor de harmonieuze samenwerking bij het tot stand komen van de vergunning en calamiteitenplan en het beschikbaar stellen van de dranghekken; de gemeente Texel voor hun financiële bijdrage; de medewerkers van het Rode Kruis afd. Texel voor hun preventief aanwezig zijn op de haven; mevr. Goeman, mevr. Timmer, mevr. Bonne en dhr. Kooy bedankt; havenmeesters Oudeschild en Nioz; Taxi v.d Wetering; H Hutjes voor een GEWELDIGE BOOT; duikbedrijf Neptunes, Gerrit Jan Betsema voor hun razend snelle boot; duikclub Texel,Toon van Beek en Cor van Heerwaarden voor de beveiliging te water; de kleppertjes o.l.v. Claudia Keyser voor hun aandeel in de rondgang van Den Burg; Joop Kra mer en Kees Eelman voor de begeleiding van de rondgang door Den Burg; MAB, Jan Nico v.d. Ploeg voor hun portofoons; de hele familie Toon van Nuland voor hun tomeloze inzet om het iedereen naar de zin te maken; Transportbedrijf Slechtenhorst voor wederom de perfecte wagen voor op de haven; mevr. Bep Kiewiet voor het bijwonen van onze evaluatie: Jan Geus, voor de A- Ford en de BMW; Willem v.d. Linde voor een paard; Lieuwe Visser voor zijn aanwezigheid als representant van de St. Folklore; TV Noordholland, Jaap Vlaming en Ingrid van Rijn voor hun Texelpromotic; De Texelse Courant en de Kabelkrant voor hun aankondiging en verslag; onze penningmeester, Slijterij Jan de Wit voor hun ondersteuning, bedankt voor de haring Carla; Piet Daalder voor de landauer; de politie voor handhaving verkeersmaatregelen, paspoortcontrole en begeleiding v.d rondgang in Den Burg; VTB voor hun vervoer; het jeugdteam van volleybal vereniging TEVOKO voor het uitdelen van de vlaggetjes, hun vrolijk optreden en Marga Loos voor de begeleiding; Joke de Boer voor de administratieve ondersteuning; de deelnemende winkeliers voor hun financiële bijdrage; alle vaders, moeders en kinderen waarvan de partner/ ouder tijd vrijgemaakt heeft voor dit feest. Diverse vrijwilligers waarvan de naam niet bij ons bekend was, zoals de assistent hekkenplaatser, hulp -1 speedbootbestuurder enz. En alle mensen die we met opzettelijk vergeten zijn te noemen. Namens de sintintocht-commissie OVD, nogmaals bedankt Representant, Ronald Keijser van vem witgoed Commissielid, Christof de Vries van Brur\a Texel Coordinator, wksiu rjÊb. KSTVna». J Ben zegeren van LenR kantoorvakhandel (jfaiaJEJIBlIBlIBlIBlIBlEI 15115115115115115115115Ï Een in 1997 met luxe bouwmateria len gebouwde woning. In deze woning aan de rand van Den Burg gelegen, heeft U aan de achterzijde vrij uitzicht op de landerijen en het dorp De Waal. Het grondperceel meet circa 555 m2, waarvan een ge deelte aan de overzijde van de sloot is gelegen. Indeling: Begane grond: Ruime hal, met meterkast en toilet voorzien van luxe tegelwerk. Woon kamer met serre en keuken aan de voorzijde. De keuken is voorzien van halogeen verlichting en heeft veel kastruimte (met carrousel kasten) en inbouwapparatuur. Een magnetron (Bauknecht), afwasmachine (Sie mens), grote oven met schuiflade, kookplaat (halogeen en keramisch) en zelfs een elektrische lavasteen grill, ruime koelkast met vriesvak be horen tot de uitrusting voor culinaire hoogstandjes. Vanuit de woonkamer komt U in het ruime kantoor, dat eventueel ook als benedenslaapkamer of praktijkge deelte gebruikt kan worden. Hier naast bevindt zich een grote berging, waar doormiddel van het plaatsen van een keukenblok veel bergruimte is gecreëerd. Ook treft U hier aan- sluitpunten voor wasmachine en wasdroger. De woonkamer is voorzien van een traditioneel gemetselde open haard. Koopsom €430.000,00 kosten koper. www.joskager.nl Watermolen 24 Schagen Tel. 0224-213444 Nieuw! Mexx men Underwear Nu gratis Mexx eau de toilette bij aankoop van 2 stuks Mexx men Underwear (zolang de voorraad strekt) Op de gehele benedenverdieping lig gen rustieke plavuizen op de vloer, en is uiteraard voor het grootste ge deelte voorzien van vloerverwar ming. Verdieping: Op de bovenverdieping treft U twee slaapkamers en het tweede toilet aan. Het betreft een (hang)toilet, het tegelwerk is luxe en terracotta van kleur. De grote aan de achterzijde gelegen ouderslaapkamer is voor zien van een vaste kastenwand en aansluiting voor (kabel-) televisie. De badkamer mag als "badzaal" betiteld worden en is voorzien van een luxe badmeubel met dubbele wasbak en veel kast- en opberg ruimte. Ook is hier de mogelijkheid in luxe te baden in het tweepersoons jacuzzi bad, en gebruik te maken van de stoom-/douchecabine met zij- sproeiers. Een vaste trap naar de zolder verdieping alwaar een grote derde slaapkamer is gesitueerd comple teert deze fraaie woning. Aanvang tussen 18.00 en 18.30 uur €13,50 p.p. en €6,80 voor kinderen 25 Chinese en Indische specialiteiten/ gerechten en nagerechten. ir Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Ook afhalen en a la carte. presenteren wij in de grote achterzaal Graag vooraf reserveren, S 313833 \r\disch p Groeneplaats 12, Den Burg, tel. 313833

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 6