De Texelse makelaars zoeken: I Telescoop Officiële I berichten Wij gaan nog 1x knallen! RENTENAAR 5T01 Eelman Van Heerwaarden 22 glasbewassing Makelaardij Texel Vastgoed b.v. 6 V/ Keukencentrum Texel Ook voor particulieren RVT Een (assistent) makelaar Een secretarieel medewerk(st)er Ouwe Sunderklaas donderdag 'voor-eten' in Zuurkoolstamppot of Boerenkoolstamppot met een halve Hema-worst €4,50 per portie u kunt ons w kleur zien op: ninnaanbodook ut .TEXELSE COURANT Ruimtelijke ordening Verkeersbesluit Wie Wat Waar 2003 Corsa ECO eindejaarsknaller! Peperstraat 44, Oosterend (Texel), (0222) 318000. VRIJDAG 6 DECEMBER 2002 rijn Makelaardij Eefman P®.® Van Heerwaarden is het enige Texelse NVM kantoor, met een lange, gedegen historie. Het kantoor adviseert en bemiddelt bij aan- en verkoop, huur en ver huur en verzorgt taxaties van alle onroerende zaken. Deze afwisselende commerciële functie bestaat uit het onderhouden van contacten met onze opdracht gevers, het verrichten van bezichti gingen, het onderhandelen met (veri kopers en (veri huurders en het verwerven van nieuwe opdrachten. Functle-elsen: Woonachtig op Texel; Liefst thans werkzaam in een com merciële functie: Relevante werkervaring; Accuraat en dienstverlenend inge steld; Representatief; Bereid te studeren. voor alle voorkomende kantoorwerk zaamheden zoals het uitwerken en beheren van dossiers, het opstellen, beantwoorden en archiveren van cor respondentie en het beantwoorden van vragen van cliënten. Functle-elsen: Leeftijd circa 20 tot 25 jaar; woonachtig op Texel; Bij voorkeur thans werkend in een secretariële functie Kernwoorden voor beide vacatures. Goede vooropleiding, leergierig accu raat. kennis van de Duitse taal. erva ring met tekstverwerking, Excel en internet. Wij bieden een interessante en veelzijdige fulltime baan binnen een actief team. Honorering in overeenstemming met werkervaring en kwaliteiten. Solliciteren: Wil je deze uitdaging aangaan, stuur dan je sollicitatie met c.v vóór 51 december aan ons kantoor ter attentie van de heer P.J. van Heerwaarden. Vismarkt 7 1791 CD Den Burg tel (0222) 313 555 fax (0222) 313 946 www.detexelsemakelaars.nl info@detexelsemakelaars.nl Gaarne even Rob, Jolanda, Patricia of Richard bellen om te reserveren, tel. 314890. Voor groepen die nog aan het bouwen zijn, kan het ook warm bezorgd worden Abbewaal 9, Den Burg S314479 ONROERENDE GOEDEREN -TAXATIES HYPOTHEKEN ASSURANTIËN Onze woninggids wordt u op aanvraag toegezonden Aangesloten mj: V,-'/ VASTGOED ADVISEURS TE KOOP in OOSTEREND Kotterstraat 2 Op een prachtige locatie aan de rand van het dorp gelegen vrijstaand, royaal woonhuis met aanbouw en garage. Totaal IIOS m2 onder en bijgelegen eigen grond. INDELING: hal/entree met trapopgang, royale woonkamer, open keuken, bijkeuken, toilet, badkamer met douche en ligbad, ruime ber ging met toegang tot de tuin en terras. Verdieping overloop, drie slaapkamers, toilet en een vaste trap naar de tweede verdieping. Tweede verdieping: vierde slaapkamer. De woonkamer en de keuken zi|n in 1980 uitgebouwd aan de achterzijde. Naast de woning gelegen grote garage met oprit Riante achtertuin met tuinhuisje en weids uit zicht over de landerijen en de ijsbaan De woning is voorzien van een HR cv-installa- tie en isolatieglas. Prima staat van onderhoud. TE KOOP in DEN BURG Sluyscoog 33 Leuke hoekwoning met ruime garage, voor-, zij- en achtertuin gelegen op een perceel eigen grond van 24S m2 in woonwijk „De Mars", op loopafstand van het dorps- INDELING: hal/entree, woonkamer, bmnenhal met toilet en trapopgang, open keuken met achterdeur naar tuin met achterontsluitmg. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel en aansluiting voor was machine Vaste trap naar 2e verdieping met wasmachmeaansluiting en mogelijkheid voor een 4e slaapkamer Voorzien van cv-ketel wordt dit netjes onder houden en goed geïsoleerde woonhuis u aan geboden De garage heeft een zolder en is van binnen gebouwd met betonblokken en geïsoleerd Aanvaarding kan in overleg geschieden Aangevraagde bouwvergunningen J J Schraag voor het vergroten v.e. woonhuis en plaatsen v.e. dakkapel a/d Postweg 101 te De Cocksdorp (ontvangen 2 december 2002); J.H.M. Schiphorst voor het veranderen/vergroten v e. woon huis a/d Pijperdijk 20 te De Koog (ontvangen 2 de cember 2002); H. Mosk voor het veranderen v.e woonhuis a/d De Ruyterstraat 13 te Oudeschild (ont vangen 3 december 2002); R. Hannen voor het ver anderen/vergroten v.e zomerhuis a/d Californiëweg 87 te De Koog (ontvangen 3 december 2002); Evers Partners Raadgevende Ingenieurs voor het verande ren/vergroten v.e. winkel a/d Waalderstraat 48 te Den Burg (ontvangen 3 december 2002), Entergraven bv voor het plaatsen van 111 recreatiewoningen a/d Bosrandweg 395 te De Koog (ontvangen 3 decem ber 2002); F.J. Bakker voor het plaatsen v.e opslag schuur a/d Schorrenweg 11 te Oosterend (ontvangen 4 december 2002). Aangevraagde melding bouwvoornemen S.J. Steenhuizen voor het geheel vernieuwen v.e schuur tot schuur/fietsenstalling a/d Ploosterstraat 10 te De Cocksdorp (ontvangen 3 december 2002). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunningen R Fellmer voor het vergroten v.e. zomerhuis a/d Californiëweg 114 te De Koog (verzonden 28 novem ber 2002); F.A.P Neuman voor het veranderen/vergro ten v.e. zomerhuis a/d/ Roggeslootweg 301 te De Cocksdorp (verzonden 28 november 2002); W. van Dijk voor het veranderen v.e. carport in garage a/d Dorpsstraat 256 te De Koog (verzonden 28 novem ber 2002); Familie Van Staveren voor het plaatsen van 2 dakkapellen a/d Roggeslootweg 247 te De Cocks dorp (verzonden 28 november 2002); J F van Asselt voor het plaatsen v.e. sanitairpaviljoen a/d Pontweg 217 te De Koog (verzonden 28 november 2002); E. Vermeulen voor het tijdelijk plaatsen van een contai ner voor een periode tot uiterlijk 4 oktober 2003 a/d Herenstraat 67 te Den Hoorn (verzonden 28 novem ber 2002); G. van der Star voor het veranderen/ver groten v.e. zomerhuis a/d Zanddijk 290 te De Cocks dorp (verzonden 3 december 2002); J.J.B. Rab voor het plaatsen v.e berging a/d Comman-deurssingel 25 te Oudeschild (verzonden 3 december 2002); G. Schmitz voor het veranderen/vergroten v.e. zomerhuis a/d Californiëweg 63 te De Koog (verzonden 3 de cember 2002); Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee voor het vergroten v.e. formalinelab a/h Landsdiep 4 te Den Hoorn (verzonden 3 december 2002). Goedgekeurde melding bouwvoornemen R.J. Appel voor het vergroten v.e. berging a/d De Ruyterstraat 85b te Oudeschild (verzonden 4 decem ber 2002). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zi/n be kendgemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten min ste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuurs recht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw- en Grondzaken, kamer 2.12 van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3, lid 7, sub c van de voor schriften van het bestemmingsplan "Den Burg - Cen trum" medewerking te verlenen aan het bouwplan wonen van het appartement Boodtlaan 1 a te De Koog voor een periode van 2,5 jaar tot uiterlijk 1 maart 2005. Dit besluit is verzonden op vrijdag 6 december 2002. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste Ie bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gron den van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de presi dent van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemd besluit kunt u inzien bij de sector Grond gebied. kamer 0.18 van het gemeentehuis. Rectificatie Burgemeester en Wethouders verlenen vrijstelling op basis van artikel 28, lid 2a van het bestemmingsplan "Buitengebied Texel, herziening ex artikel 30 Wro" aan de heer D Gazan voor het permanent bewonen van een recreatief opstal aan de I Jsdijk 15 te Oudeschild De vrijstelling heeft betrekking op de periode 9 november 2002 tot 1 april 2003 Het besluit kunt u inzien bij de sector Grondgebied, bureau Ruimte, kamer 0.18 van het gemeentehuis. Het besluit is ver zonden op 3 december 2002. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluil is bekendge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. T. den Draak voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Wilhelminalaan 63 te Den Burg Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 9 december 2002 gedurende twee weken ter inzage op kamer 0 18 van de sector Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter- inzageliggmg kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Voornemen tot medewerking (2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan van: M. Witte voor het veranderen/vergroten v.e. aan bouw a/d Beatrixlaan 98 te Den Burg Het bouwplan is in stnjd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 9 december 2002 gedurende vier weken ter inzage op kamer 0.18 van de sector Grond gebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van terinzage- liggmg kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Vrijstelling Burgemeester en Wethouders verlenen vrijstelling ex artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning aan: mevrouw Berndes voor het tijdelijk permanent be- Burgemeester en Wethouders hebben het volgende verkeersbesluit genomen: het afsluiten voor alle verkeer van de Ruyslaan, tus sen de Badweg en de Parnassiastraat, van maandag 9 december tot en met woensdag 11 december 2002, of zoveel langer de werkzaamheden duren Ingevolge de Algemene wef bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een af schrift van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is inge diend, is het in spoedeisende gevallen mogeli/k om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven De gemeentelijke gids "Wie Wat Waar" voor het jaar 2003 is verschenen. De uitgave is afgelopen week op heel Texel verspreid. Wie er nog geen heeft ontvan gen. kan gratis één exemplaar afhalen bij de receptie van het gemeentehuis. Wijzigingen e.d. kunt u mei den bij mevrouw S. Pluylaar, bureau Bestuurs ondersteuning, tel. (0222) 36 22 48. Maricoweg 6 - Den Burg - a 0222 31 24 47 Een jaar na de aardbeving hebben 60 000 slachtoffers nog steeds geen degelijk dak boven hun hoofd... Giro 667 Den Haag Mensen in Nood www.menseninnood.nl Corsa Eco prijs Radio/cd-speler 12.395,- 550,- Totaal 12.945,- Subsidie 1.275,- Eindejaorsvoordeel 1.675.- Totale voordeel 2.950,- U betoalt nu slechts 9.995 Éénmalig aanbod zolang de voorraad strekt! In 2003 wordt de overheidssubsidie voor zuinige en schone outo's ofgeschoft. Alleen dit joar is het dus nog mogelijk om extro voordelig een Corsa ECO aon te schaffen, compleet met 6 oirbags, geïntegreerde radio/cd-speler en handgeschakeld of auto- moot rijden met de innovatieve Eosytronic versnellingsbak. En als feestelijk extraatje geven wij u een eindejoarsvoordeel van 1.675,-! Beslis snel, want voor einde 2002 moet de deal rond zijn. Bovendien, op op. Tot snel ziens in onze showroom! Genoemde priis is inclusief BTW/ePM/ovërh.ïtdss'jbskJiecxcl.oflcN-oringskostcn en :r.vi,deringffcr.|'jrocje Pr i. en specifica*.-mo ragen voorbehouden Gem brondstofverbr en CO:,-uitstoot, -olgens Richtlijn 1999/100/EG Benz motoren kms/iiter van 11,0 lol 20,4 Liters/100 km von 9,1 tot 4.9 CO; gr/Vm van 219 lot 118 "Aanbieding is geldig mds uiterlijk geregistreerd voor 31 december 2002 en zoiong de voorrood strekt Inlichtingen en verkoop bij: Hakelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 3130 25 en 0222 31 34 29 Fan: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Pm»é: dhr P Kuip Can. Til.JI 20)1 dhr. J.P Coulmho Tel. 31 46 65 dhr H.A Trap Tel. 31 92 42

Texelsche Courant | 2002 | | pagina 6