Gemeente geeft niet toe in kwestie Vonk Astrid Nauta opent nieuwe kapsalon Bedrijven moeten meer samenwerken op internet Wat ik zeggen wou... Nieuwe Toekomst Optreden Spoiler Bedrijvig/ie/d J Dagboottocht De Zonnebloem \Yat ik zeggen wou... Trainen voor '60' Nóg een model woning? Gemeente steunt productie Supra EcoMare zet zeekoeten uit I-tour drie dagen lang in Lindeboom Hulpverlening Kerkdiensten ill oud Papier Colofon Me(f>sche zorg Vliegveld TEXELSE 2 COURANT Horecabeurs breekt record Uit de Texelse Courant van 20 april 2001 citeren wij: 'Ene mijnheer Dortmund sprak van een mega-dis- cotheek die zo'n 2000 bezoekers per avond gaat trekken. Deze discotheek moet om economisch goed te kun nen draaien wel bezoekers van het vasteland aantrekken. Dit leidt tot overlast, vernielingen, ruzies op straat en drankmisbruik. De afgevaar digde van de gemeente bestreed het genoemde bezoekersaantal van 2000. Er komt een teller en er worden maximaal 600 bezoekers toegelaten. Dit komt ook in de gebruiks vergunning te staan. Het wordt een grotere dorpsdisco. Het bestuur van 10 voor Texel. In strandpaviljoen Paal 9 begint zon dag om 16.00 uur een optreden van de rockband Spoiler. De toegang is gratis. De Waagzaal van de Lindeboom was de afgelopen twee dagen ingericht als internetcafé voor de i-tour die het eiland aandeed. (Foto Jeroen van Hallum) Astnd Nauta start volgende week aan Wilhelminalaan 28 met haar eigen kapsalon. (Foto Jeroen van Hortum Een huiskamergevoel en een warme sfeer. Dat wil Astrid Nauta creëren in haar nieuwe kappers zaak die zij dinsdag opent in Den Burg. Nauta heeft haar zaak geves tigd in het pand Wilhelminalaan 28, waar tot september 2001 de kap salon van Joke Cofino zat. De 34-|arige Texelse werkte de afge lopen vierenhalfjaar bij kapsalon Qnipp van Irene Penha aan de Waal- derstraat. In haar eigen zaak wil Nauta meer haar eigen koers varen. 'Ik wil er een soort huiskamer van maken, omdat dit voor mijzelf straks een tweede thuis wordt. Voor ande ren moet het ook zo aanvoelen. Er komen wat meubels te staan en men sen kunnen straks ook koffie, choco lademelk of een sapje pakken als ze daar trek in hebben. Er moet een relaxte sfeer heersen.' Deze week wordt de laatste hand gelegd aan de interne verbouwing van de kapsalon. Zowel de vloer als de muren hebben een geel tintje ge kregen, zodat het interieur een medi terrane sfeer ademt. Langs de muur hangt in het oog springend een schil- derii van Venus (door Botticelli) dat Nauta samen met vriendin Annemieke Keuning maakte De beeltenis gaat volgens haar als rode draad door de kapsalon lopen. 'Hij komt aan de gevel te hangen en hij wordt ook verwerkt in de visitekaart jes.' Voor Nauta is het haar eerste eigen zaak. Zij begon zeventien jaar gele den als kapster bij de haarstudio aan de Bmnenburg. Na drieënhalf jaar verhuisde ze naar Bussum, waar ze zeven jaar bij een kapsalon werkte. Naast het werk behaalde ze diverse kapdiploma's. Na Bussum verdiende ze een jaar lang als kapster de kost in Australië en Nieuw-Zeeland. 'Ik ben daar een jaar als backpacker aan het reizen geweest. Onderweg heb ik bij diverse kapsalons aangeklopt of ze werk hadden en een paar keer was het raak en kon ik aan de slag.' Te rug in Nederland werkte ze drie maanden bij Qnipp en vervolgens nog negen maanden in Hilversum en Laren. Daarna keerde ze definitief terug naar het eiland. 'Texel begon steeds meer te trekken. Ik merkte bi) mezelf dat ik graag terug wilde.' Nauta trad daarop in dienst bij Qnipp Vier stoelen In haar nieuwe zaak komen vier stoe len te staan Ze krijgt er versterking van Sofie van Schaik en Marlou Rei- dmg De één komt er als leerling wer ken, de ander als salonassistente. Op termijn wil Nauta ook aan visagie gaan doen. 'Dan kunnen mensen een totaalpakket krijgen. Iemand die bij voorbeeld gaat trouwen, kan dan zowel het haar als het gezicht laten doen.' De kapsalon van Nauta is de zesde voor Den Burg. Naast Qnipp en Binnenburg zijn er ook nog de kap salons Barbers, Henri en het vorig jaar geopende Talou. Nauta verwacht een eigen plek te kunnen verwerven. Zaterdag tussen 16.00 en 18.30 uur is de nieuwe zaak geopend voor belangstellenden. Vanaf dinsdag wordt er geknipt. De zaak van Nauta is iedere dinsdag tot en met zaterdag geopend. Het recordaantal van bijna honderd bedrijven - vooralsnog hebben er 97 hun komst toegezegd - presenteert z'n producten op de tiende Horeca- beurs Texel, die zaterdag 18 maart in sporthal Ons Genoegen in Den Burg wordt gehouden. Het betreft zowel bedrijven in de 'foodsector' als de 'non-foodsector', met de laatste ont wikkelingen op het gebied van tech niek en inrichting. Anders dan de naam doet vermoeden, kunnen niet alleen horecabedrijven maar ook recreatiebedrijven er iets van hun gading vinden. Daarnaast heeft orga nisator Nico Erwich z'n uiterste best gedaan ook voor andere bezoekers een aantrekkelijke beurs te bieden. Het evenement wordt om 14.00 uur 'sensationeel' geopend door leerlin gen van de Thijsseschool. Popgroep Small Buzz en Big Band Texel verzor gen muzikale optredens. En boven dien zijn diverse prijzen te winnen. De deurprijs is een cruise door het Caraibisch gebied, inclusief een vliegreis erheen De trekking ge schiedt op Amerikaanse wijze, wat betekent dat alleen aanwezigen aan spraak kunnen maken op de prijs. De beurs duurt van 14.00 tot 22.00 uur. Een toegangsbewijs kost €10,- Be- dnjven betalen de helft, mits ze reser veren via tel. 317970, fax 327143 of e-mail mfo@horecabeurs-texel.nl. Texelse gehandicapten en ouderen kunnen op maandag 24 maart mee varen met de dagboottocht van De Zonnebloem. De boot vertrekt 's morgens om 9.00 uur uit de haven van Oudeschild De bestemming is een verrassing. De gasten krijgen een geheel verzorgde dag aangeboden met koffie en thee, een warme maal tijd, een drankje en een muziekje. Naast de verzorgende vrijwilligers is ook verplegend personeel aan boord. Deelname kost €17,50. Voor aanmeldingen en inlichtingen: Thea Witte, tel. 314305, of Gonda Buijsman, tel. 313472. Piet Standaart, raadslid van Texels Belang en een fervent vlieger, wilde het woensdagavond ti|dens de raadsvergadering toch even weten van Arthur Oosterbaan (GroenLinks). De Tweede-Kamer fractie van GroenLinks pleitte vo rige week voor sluiting van een aantal kleine vliegvelden, waaron der het Texelse Oosterbaan daar entegen had eerder zijn steun ver leend aan een motie om het vliegveld open te houden en het toen een 'lief klein vliegveld' ge noemd. Oosterbaan liet weten die mening nog steeds te zijn toege daan. 'We delen de zorg van de partij dat er geen ongebreidelde vliegbewegingen moeten komen, maar we hebben met de indruk dat het Texelse vliegveld daarin nou een enorme hoofdrol speelt.' Oosterbaan herhaalde het een lief klein vliegveld te vinden, mede vanwege de grasbanen. Hij voegde eraan toe de mening van GroenLinks op Texel ook overge dragen te hebben aan provinciale en landelijke vertegenwoordigers van zijn partij. 'Er is een mailtje naar het landelijk partijbureau ge gaan.' Kwesties die op het eerst gezicht niet veel om het lijf hebben, groeien soms uit tot grote propor ties. Bijvoorbeeld de schade die Dennis Vonk zegt te hebben gele den doordat hij zijn kippenkar in De Koog in 2001 twee maanden niet heeft kunnen exploiteren, omdat ernaast werd gebouwd. Nu burge meester Geldorp voor de camera van Pieter Storms van Breekijzer heeft aangegeven dat Vonk defini tief niet in aanmerking komt voor een vergoeding is de ondernemer vastbesloten de gemeente voor de rechter te slepen. Nadat wethouder Nel Eelman vorige week beloofde de kwestie in het col lege te bespreken kwam Storms dinsdag voor de tweede keer naar Texel om het voor Vonk op te nemen. Burgemeester Geldorp gaf toe dat er op de afhandeling door de gemeente viel af te dingen. Ze doelde op het feit dat dezelfde ambtenaar die door de commissie Beroeps- en Bezwaar schriften was gehoord, daarna ook advies had uitgebracht aan het col lege. Maar desondanks zag ze geen reden de gevraagde €5.200,- alsnog toe te zeggen. 'Meneer Vonk heeft een conflict met Tebo', doelde ze op het bedrijf dat in 2001 hekken plaatste rond de bouwplaats op het voormalige Witte Huis in De Koog, waardoor Vonk in een lastig parket werd bracht. Maar volgens zowel Vonk als Adrie van der Vliet van Tebo is van een conflict tussen Vonk en Tebo geen sprake. Van der Vliet: 'Voordat we begonnen hebben we het plaatsen van de hekken met de gemeente overlegd en is gesproken over de indeling van het dorpsterrein. De hekken waren nodig voor de vei ligheid van de omstanders en voor ons personeel. Tijdens dat gesprek is ook de kippenkar ter sprake geko men. We hebben daarvoor een ander plaats aangeboden, op een veilige plek op het bouwterrein. Maar daar is Dennis met op ingegaan. Ik denk dat zowel de gemeente als wij er al les aan gedaan hebben om de kwes tie op te lossen. Het Is een samen loop van omstandigheden dat voor beiden vergunningen zijn verleend.' Vonk: 'Ik vond het best sympathiek dat Tebo met mij heeft meegedacht, maar een eetkar naast de ingang van een bouwterrein, waar de vrachtwa gens af en aan rijden, dat werkt na tuurlijk niet.' Vonk zegt vervolgens de gemeente te hebben gevraagd of hij op andere locaties mocht staan, on der meer bij het gemeentehuis. 'Maar toen ook dat verzoek werd afgewe zen, was ik het zat.' Hoewel het college het advies van de commissie Beroeps- en Bezwaar schriften, die oordeelde dat Vonk wel schadeloos moet worden gesteld, niet overnam heeft de gemeente ken nelijk wel met de gedachte gespeeld om Vonk een schadevergoeding uit te keren. Van der Vliet. 'De gemeente heeft mi| een voorstel gedaan of ik eenderde van dit bedrag wilde beta len. Maar daar ben ik dus niet op in gegaan.' Storms vond het maar raar dat de gemeente aan de ene kant wel een fout toegeeft, maar dat Vonk deson danks naar de rechtbank moet stap pen om zijn gelijk te halen. Hij liet er geen twijfel over bestaan dat de rech ter de Texelaar in het gelijk zal stel len. Vonk: 'En dan blijft het niet bij die €5.200,-, dan ga ik alle gemaakte kosten en verliezen die ik heb gele den in rekening brengen. Dat bedrag kan nog wel eens flink oplopen.' Ter wijl Storms zijn werk deed, werd on der de ruitewisser van zijn op de Groeneplaats geparkeerde auto een parkeerbon geschoven. De burge meester toonde zich sportief, de be keuring werd verscheurd. Ter voorbereiding op de 'Zestig van Texel', die op tweede Paasdag wordt gehouden, wordt zondag de tweede etappe gelopen. Dit gedeelte voert door de duinen, over het strand en door De Nederlanden en de Slufter. Deelnemers aan de training worden om 10.15 uur verwacht bij de trap naar de Slufter. Voor meer informatie: Norbert Dankers, tel. 314397. n vin kien Banco icnMttooniclijkhod in ik mkcOe Duurzaam Texel, een met tonnen gesubsidieerde stichting, wil een van duurzame materialen te bouwen modelwoning op Texel neerzetten. Prachtig, maarzij vraagt hiervoor wel 50.000 euro extra subsidie - ge meenschapsgeld. Bij 't Horntje staat al zo'n woning, helemaal duurzaam gebouwd op ei gen initiatief en zonder subsidie. He laas, het wiel is al uitgevonden. Menno Stam Den Burg. In september zal de Georgisch-Ne- derlandse dansproductie Supra uitvoeringen geven op Texel. Op verzoek van de Welzijnsstichting die zich met de organisatie heeft belast, verleent de gemeente daar voor een garantiesubsidie van €1.500,-. De totale kosten belopen €4.000,-. Als er 240 bezoekers komen, die elk €17,50 betalen is de zaak financieel rond. De garantiesubsidie wordt aan gesproken als er minder bezoekers komen. De gemeentelijke advies commissie voor kunst- en cultuur beleid spreekt van een bijzondere voorstelling, die een verrijking is van het cultureel aanbod op Texel. EcoMare heeft vandaag 18 zee koeten en één alk uitgezet op de Noordzee. De dieren zijn afkomstig uit de vogelopvang waar ze wer den verzorgd. De vogels waren besmeurd door olievervuiling. Met de Phoca, het toezichtschip'van het ministerie van Landbouw, Natuur beheer en Visserij, werden de vogels weer vrijgelaten. De dieren zijn bij EcoMare gewassen en ze konden er weer op krachten komen. Een stel Jan van Genten die onlangs ook bij de vogelopvang werden afgeleverd, zijn nog met uitgezet. Deze vogels zijn pas deze week schoongemaakt en moeten nog even geduld hebben. Texels bedrijven moeten veel meer met elkaar samenwerken op inter net. Dat zei projectbegeleider Bern Mintjes van bureau Syntens giste ren tijdens de i-tour die de afgelo pen dagen in de Lindeboom in Den Burg werd gehouden. Volgens Mintjes zijn Texelse onderne mers teveel op alleen het eiland ge richt. 'Dan heb je met 13.500 mensen te maken, terwijl op internet drie mil jard mensen kunnen meekijken.' Vol gens de projectleider van de i-tour biedt gezamenlijk gebruik van websites veel mogeli|kheden om Texel elders onder de aandacht te brengen. 'Met internet wordt je doel groep veel groter Het valt me op dat ondernemers hier vooral elkaar in de gaten houden. Kijk ook buiten Texel en vergroot je werkterrein. Samen werken is een betere optie dan alleen op elkaar gericht zijn.' Een uiteinde lijke doelstelling van meer samenwer king op internet zou volgens Mintjes onder meer verhoging van het aan tal toeristen buiten het hoogseizoen kunnen zijn. 'Ik ben sinds november regelmatig op het eiland geweest voor de voorbereiding van de i-tour en het viel me op dat het zo rustig was. Dan hoor je dat dat normaal is. Maar probeer in |anuari maar eens op bijvoorbeeld Schiermonnikoog wat te regelen. Dat lukt je niet.' Zes adviseurs van bureau Syntens, onderdeel van het ministerie van Eco nomische Zaken, gaven gisteren en eergisteren tekst en uitleg over de toepassing van internet in het bedrijf. Dinsdagavond ging de i-tour van start met een lezing door internet- deskundige Richard Lamb. Zo'n tachtig mensen woonden die lezing bij. Woensdag en donderdag werden diverse workshops gegeven die alle maal waren volgeboekt. De Waagzaal van de Lindeboom was ingericht als intercafé. Twaalf ondernemers gaven bij Syntens aan dat zij verder bege leid willen worden. Mintjes: 'Met hen gaan we concreet aan de slag. We blijven een tijdie coach van ze om een strategisch concept voor het gebruik van internet te ontwikkelen.' Het coachen is gratis. De i-tour wordt volledig betaald door de Europese Unie. Aanleiding vormde een onder zoek waaruit bleek dat het midden- en kleinbedrijf achterloopt met ge bruik van E-bussiness en IT. Het viel Mintjes ook op dat sommige onder nemers graag advies wilden hebben, maar dan wel bij het bedrijf zelf, zo dat anderen niet konden meeluiste- OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17 00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. •Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581,327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoud^ dienst, versteldienst. Spreekuur* 9 00 tot 10.00 u. en van 14.00 16.00 u., De Buureton, Molenstn 2, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood: 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444. •Huiselijk geweld: Crisisopi huiselijk geweld, tel. 08-71901 Jongeren Informatie Punt: vragen en advies over wonen, ken, studie, recht, relaties, sel liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en w< dag van 15.00 tot 17.00 uur; d' Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg® 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke dondi in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaai| Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies: 0900 2223330,i dag tussen 10.30 tot 12.30 uur Kerken en minima: voorTexi in financiële nood. Spangerwes 1793 EH De Waal. Zondag 16 maart 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker, gezamenlijke dienst met doopsgezinden in doopsgezinde kerk. De Waal: 10.00 u. dhr. M.D. Kuiper. De Koog: dienst in De Waal Den Hoorn: dienst in De Waal. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden, jeugddienst; 19.00 u. ds. P.C. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. C. der Nederlanden. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. M.G J. Roe pers. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10 00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in met te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 3. Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Hogerstraat, Gravenstraat (geen bedrijven), Warmoesstraat, Schilderend tot rotonde, Julianastraat, Keesom laan. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenrnl Op al onze advortenlieconfroclen en aanbiedingen daar toe zijn van toepassing do Bogolen voor het Advertentie- wozon van de Stichting ROTA, gevestigd te Amsterdam zools gedeponeerd bi| de Kam» van Koophandel en Fa brieken to Amsterdam onder nummer 41198699 Een oxemplaar van do Rego'on voor het Advertontiowezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (automatisch) Per jaar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008 Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. -Voor alle-zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 3214 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg 0900-4636549 Spreekuur werkdag van 9.00 tot 17.00 u. vragen over ontwikkeling, voed opvoeding en verzorging van j kinderen. - Uitleenmagazijn/servicep Schoonoordsingel 44, Den Burg 314887 Geopend elke werk tussen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken werkdag van 8 30-17.00 uur, 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kraa hulp op Texel en na poliklinisc bevalling: Parenta Zorg, tel. 022 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszo en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOTe; Wiermgen. Opvragen via tel. (022 671552. Opname geschiedt opa vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, 0 Burg; tel. 312112. Maandag t/mv dag 8.00-18 30 u., zaterdag 10.0 13.00 en 15.00-17.00 u.; zond 11.00-12 00 en 16.00-17.00u.fi ten die tijden alleen voor spoed sende gevallen. VRIJDAG 14 MAART 2003 DOOPSGEZINDE GEMEENTE Kogerstraat, Den Burg: 10.00i P.A. den Braanker, gezame- s dienst met hervormden Den E F BAPTISTENGEMEENTE: 1 Julianastraat, Den Burg: 10.00 H. Keyzer uit De Meern. j ROOMS-KATHOLIEKE KEfWC 1 Den Burg: zat. 19.30 u. da-nestójj uitz. via De Lichtboei; zon 10 4:Jj herenkoor. De Cocksdorp: zon. 9.30 u. Gollards: zat. 16.00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg bare lezing, 10.30 u; Wachttt studie, 11.20 u. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuvflj 19 00 u. Shopping (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kmderprogrann Vandaag: Sytske Dijksen vertelt ove' natuur. 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. lassiek op zondag 10 00u. Kerkdienst vanuit doopsga kerk Den Burg 11.00 u Vlaswiek (muziek en poezig 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlands 15.00 u. Frans gaat het doen (muztè 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18 00u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u. Doopsgezinde kerk Den Bi/ Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) 19 00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20 00 u Radio Noordholland 20.00 u Raadscommissie Rechtstrc uitzending van de commiss Grondgebied vanuit het gemeentehuis, aansluitend: Radio Noordho Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws 19.00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20 00 u Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogran* (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19C' verzoekplaten) 19 45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Raadscommissie Rechtsta uitzending van de commiss Welzijn vanuit het gemeenfs aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19 00 u Even bijpraten met (Texd in het nieuws). 20 00 u. Raadscommissie. Rechtsta uitzending van de comrwss Middelen vanuit het gemeentehuis, aansluitend" Radio NoordW Als je iets begrijpt, moet je het kunnen uitleggen.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2