DH mist vernuft in grimmige derby SV De Koog boekt kleine overwinning 7 Texel'94 klopt hekkensluiter Oosterend boekt zege op Vesdo Minder deelnemers bij zwemkampioenschappen TEXELSE COURANT' Programma zaalvoetbal Duur puntverlies dames Tevoko Badminton G-team pakt punt in spannend duel Homan in vorm Ziekte teistert eerste motortrial Ronde om Texel vindt nieuwe hoofdsponsor Tusse de Banke beschikbaar Voetbalprogramma Stolpen a—na \outinler Vincent Kaspers (links) laat zich met zomaar voorbij lopen door de veel jongere Wouter Bolier. Erwln Kleinveld kijkt op achter- rond toe. (f0to March Hel/non) De trouwe volgers van ZDH kon den niet al te verrast zijn. Voor de :oveelste maal lieten de Hoorn- Iers zondag gedurende een groot leel van de wedstrijd het beste van iet spel zien, maar ging de tegen- itander met de punten naar huis [1-2). Die tegenstander was in dit leval SV De Koog, dat ondanks alle sombere perspectieven aan het begin van het seizoen de thuis ploeg door een beter doelsaldo in- iddels op de ranglijst voorbij is legaan. )e voorlaatste van de zes eiland- jerby's die dit seizoen worden ge speeld, was kwalitatief niet geweldig en geregeld ook erg grimmig. De spe- ;rs van 2DH beklaagden zich enkele talen over hard en zelfs onsportief spel van de tegenstander, maar de scheidsrechter wees alle kritiek con sequent van de hand met de mede- jeling dat hij met alles kon zien. Dat gold inderdaad voor de klap die Daan van der Slikkeen het gezicht kreeg en pe hem een dikke lip opleverde, 'iaar de leidsman trad bovendien erg ankmoedig op tegen de 'gewone' bvertredingen die Roberto Casciola linnen zijn gezichtsveld beging en aie hij slechts met een vrije trap be strafte. ZDH-doelman Christiaan polk kreeg wél een gele kaart, toen I Casciola toeriep dat hij maar naar Sicilië moest teruggaan als hij zich piet beter kon gedragen. Overigens ergerden ook zijn clubgenoten zich geregeld aan de heetgebakerde spits, die sinds kort weer speel gerechtigd is, nadat hij wegens wan gedrag bij zaalvoetbal een jaar ge schorst was geweest. 'Het is jammer dat we maar zo'n kieine selectie heb ben en iedere speler hard nodig heb ben, anders hadden we hem er wel eens naast gezet', meldde één van de bestuursleden van De Koog na af loop. Emoties Enkele toeschouwers lieten na afloop weten zich te hebben verbaasd over de oplopende emoties, die volgens hen met thuishoren bij een voetbal wedstrijd. Maar volgens de uit Am sterdam afkomstige scheidsrechter valt het op Texel en in de Kop van Noord-Holland nog erg mee. In zijn eigen woonplaats zijn vechtpartijen bepaald geen uitzondering meer, ter wijl het ook geregeld voorkomt dat spelers tijdens de wedstrijd nog on der invloed verkeren van de drank en drugs die ze 's nachts hebben genut tigd. Feit was dat de spelers van ZDH en De Koog na afloop handen schuddend het veld verlieten en ook tussendoor geregeld tijd maakten voor een grapje. Ook de spanning vergoedde veel. Beide ploegen waren behoorlijk aan elkaar gewaagd, al waren de spel opvattingen erg verschillend. De Hoornders, die steunpilaren Jan Willem Bakker en Henk Knol misten, speelden verzorgder en waren conditioneel beter. De Koog was ech ter slimmer, vooral in de persoon van Dennis Vonk. De geslepen aanvoer der organiseerde zijn toch niet al te sterke verdedigers uitstekend en vormde zelf met zijn lengte en kracht een enorme sta-in-de-weg. De hoge voorzetten die de ZDH'ers nogal naïef richting het strafschopgebied verstuurden, waren vrijwel allemaal een prooi voor Vonk, die zich boven dien onderscheidde met zijn prach tige traptechniek. Eenmaal was Vonk zelf succesvol, toen hij tien minuten voor rust de bal uit een vrije trap vanaf vijfentwintig meter snoeihard door het kleine muurtje ZDH-spelers in het doel joeg en daarmee 0-2 liet aante kenen. Maar ook de andere aanval len van De Koog begonnen vrijwel zonder uitzondering bij Vonk, die de bal steeds achter de verdediging van de tegenstander liet vallen, hopend op een bevlieging van de snelle spit sen Casciola en Dennis Rebronja. Kansen Desondanks waren de beste kansen voor ZDH. In de eerste helft kreeg de ploeg er drie. De eerste was voor Mike de Bruijn, die na een mooi uit gespeelde aanval vanaf de rand van het strafschopgebied ongehinderd kon uithalen maar te hoog mikte. Ook Niels Dekker was dichtbij een doel punt. Hij liet twee tegenstanders de hielen zien en had toen alle tijd om aan te leggen. Hij schoot echter recht op doelman Stefan van 't Noordende af. Dekkers broer Michlel had even min succes, toen hij na een hoge voorzet van vrije verdediger Erwin Kleinveld iets eerder bij de bal was dan de keeper, maar toen in een te moeilijke hoek belandde. De Kogers waren een stuk koelbloediger, want de eerste de beste keer dat ze na ruim een kwartier in de buurt van het ZDH-doel kwamen, was het meteen raak ook. Het doelpunt kwam op naam van Sher Atroshy. Vijf minuten na rust viel de aansluitingstreffer, toen aanvoerder Michiel Dekker een steekpass van Joop Rommets op z'n juiste waarde inschatte, de bal onder controle bracht en knap inschoot (1-2). De Hoornders deden er daarna nog een schepje bovenop en drongen De Koog ver terug. Dat resulteerde in een paar kansjes, waarvan de grootste voor invaller Jacco Kager was. In een vol strafschopgebied schoot hij de bal echter hoog over. Een schot van Rommets was beter geplaatst, maar miste kracht, waardoor keeper Van 't Noordende redding kon brengen. Het meeste gevaar kwam evenwel van Niels Dekker, die op de rechtervleu gel tegenstander Tjarko Stolk keer op keer te snel af was. Toen zijn voorzet ten steeds onschadelijk werden ge maakt door verdediger Vonk, besloot Dekker zelf een paar maal te schie ten. In twee gevallen had hij echter beter af kunnen leggen op de vrij staande Kager. In de slotfase ontstonden enkele opstootjes en moest het spel boven dien enkele malen worden stilgelegd voor het behandelen van een bles sure. Dat werkte in het nadeel van de ZDH'ers, die uit hun ritme raakten en met voldoende vernuft aan de dag legden om de defensie van de tegen stander ernstig te verontrusten. On der aanvoering van routinier Marcel Boone slaagde De Koog er zelfs in een paar kansrijke counters op te zetten. Maicel Blom had tien minuten voor het einde een dot van een kans om de wedstrijd vroegtijdig te beslis sen toen hij alleen op keeper Stolk kon afgaan, maar hij schoot de bal net naast. Ook Casciola had moeten scoren, maar hij miste eveneens de rust. De reacties na afloop waren voor spelbaar. De ZDH'ers waren teleurge steld, spelers en aanhang van De Koog gaven zonder aarzelen toe dat ze méér hadden gekregen dan waarop ze hadden gehoopt. 'Het zat ons niet tegen. Een 2-2 gelijkspel was terecht geweest', meende de Koger elftalbegeleider Jan List. De Koog achterhaalde door dit resul taat ZDH op de ranglijst. Beide ploe gen hebben twaalf punten uit achttien wedstrijden. Het doelsaldo van De Koog (-36) is iets minder slecht dan dat van ZDH (-41). Jisp (elf punten) en Twisk (negen punten) staan lager ge klasseerd, waarbij moet worden aan getekend dat de uitslag van de ge staakte wedstrijd Jisp-De Koog (3-2) nog niet is verwerkt door de KNVB. De Koog is zondag vrij, ZDH gaat in Oost-Knollendam op bezoek bij middenmoter Knollendam. Door op eigen veld met 3-0 te win nen van hekkensluiter VIOS-W uit Warmenhuizen, mag Texel'94 ko mend seizoen vrijwel zeker op nieuw in de vierde klasse uitko men. De Texelaars, die voor de derde keer op rij wonnen, hebben een flink gaatje geslagen met de onderste plaatsen. In een rommelige wedstrijd, waarin de punten belangrijker waren dan goed verzorgd spel, waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Aan vallend was Texel'94 echter een stuk slagvaardiger, terwijl verdedigers Edgar Klippel, Martin Koorn, Barry de Vries en Marcel Ris steeds beter op elkaar ingespeeld raken en VIOS weinig ruimte gaven gevaarlijk te worden. Zelf was Texel'94 het meest kansrijk bij aanvallen over de flanken. Nico Schot zette zijn ploeg op voor sprong, na een mooie voorzet van Klippel. Daan/oor was Koorn uit cor ners van John List al enkele malen dichtbij de openingstreffer geweest, maar zijn kopballen waren weinig gelukkig. In de beginfase van de tweede helft was VIOS iets beter, zonder echte kansen te krijgen. Toen Jacob Krijnen dankzij goed doorzetten 2-0 scoorde, was de wedstrijd eigenlijk gespeeld. VIOS nam -meer risico's, waardoor Texel'94 gelegenheid kreeg om te counteren. Nico Schot profiteerde door de bal in de steeds groter wor dende ruimte achter de verdediging op te pikken en richting het doel te snellen. Toen hij binnen het straf schopgebied werd gevloerd, kon de scheidsrechter niet anders dan een penalty toekennen. Martin Koorn ver zilverde dit buitenkansje In de slot fase leek Texel'94 een nog grotere overwinning te realiseren, toen spits Niels Dubbelt alleen voor keeper Jan Dekker opdook. Hij scoorde echter niet. Door deze overwinning doet Texel'94 met alleen een reuzenstap op weg naar behoud van het vierdeklasser- schap, maar neemt de ploeg boven dien brutaalweg de leiding in de strijd om de laatste periodetitel. Zondag speelt de ploeg van trainer Gerrie Plaatsman in Schagen tegen subtop per SRC. Omdat koploper Petten gelijk speelde, deed Oosterend zondag goede zaken in Schagerbrug, waar Vesdo met 1-2 werd verslagen. Dankzij de zwaarbevochten over winning staan de Oosterenders op een derde plaats. Zondag wacht de thuiswedstrijd tegen nummer twee WSW, dat één punt meer heeft. SVO reisde zonder Jan Bloem, Rinze Douma, Rutger Zoetelief en mét een niet geheel fitte Bob Witte af naar Schagerbrug. Vandaar dat coach Richard Daalder ook Michel Heidbuurt uit het tweede team aan de selectie had toegevoegd. Oosterend startte voortvarend en was gelijk waardig aan de gastheren. Dit resul teerde in enkele kleine kansen. In de vijfentwintigste minuut sloeg het noodlot echter toe en moest Daalder zijn enige wisselspeler al inbrengen. Michel Heidbuurt viel geblesseerd uit, voor hem kwam Bob Witte, die aan komende vrijdag aan een liesbreuk wordt geopereerd. Samen met Ger Vlaming zou hij de lijnen moeten uit zetten. De gortbuken kwamen nog voor rust op voorsprong, toen Sil van Dijk werd weggestuurd door Ger Vlaming De trainer/speler schoot beheerst bin nen. Vesdo kwam sterk uit de kleed kamer en kreeg ook de betere kan sen. Na schoten op paal en lat en een kopbal die rakelings overging, kwa men ook de kansen voor Oosterend weer. De gastheren wisten hun marge een kwartier voor het eindsignaal te verdubbelen, toen Bob Witte een diepe bal op Sil van Dijk gaf Deze werd onderuitgehaald in het straf schopgebied en de arbiter kende een penalty toe. Specialist Ed de Vries liet zich het buitenkansje niet ontnemen en joeg de bal hard achter de doel man. Vijf minuten later kreeg Ooster end het toch nog benauwd, toen Vesdo een kopdoelpunt maakte In de resterende minuten moesten alle zeilen worden bijgezet, maar uitein delijk kon SVO dne punten aan haar totaal toevoegen. Koensdag 26 maart 8.45 SVO C1-Texel C1 Franchimon I.35 De Krim 6-De Krim 4 De Krim 0.25 De Koog 2-SVO 5 De Koog 1.15 NIOZ-RAB Van Putten illeboog heeft zaaldienst. onderdag 27 maart [8.00 De Krim D1 -De Koog D1 Krim 18.45 Klif 2-SVO 3 Kuipers fe.35 Jelleboog 3-Texel 5 J'boog .25 De Koog 1 -Mantje 3 Hoogendijk .15 De Krim 3-Texel 4 Van Beek [osterend heeft zaaldienst. ijdag 28 maart ;.15 ZDH 1-SVO 4 Van Putten p-05 Klif 1-SVO 1 Molanus [9.55 Mantje 1 -Texel 2 Van Beek 45 Jelleboog 1-Casino 1 Sangers 35 SVO 2-Mantje 2 Bakker 25 De Krim 1-Texel 1 Kuipers H heeft zaaldienst. et eerste damesteam van volleybal- ïreniging Tevoko verspeelde zater- Jag in sporthal Ons Genoegen onno- g een punt tegen het laag klasseerde ASV'55. Wegens een wijkend speltype en een gerouti- >erde verdediging geldt deze tegen- ander uit Venhuizen voor veel ams in de regioklasse als een gstgegner. Ook Tevoko, zich volle- i|ig bewust van het gevaar, slaagde jn de eerste set niet in het spel van SV te ontregelen. Hoewel de xelaars bij 20-20 eindelijk op gelijke togte kwamen, werd het door en- te slimme touchés en prikballen -h 24-26 voor de gasten. iarna stelde Tevoko orde op zaken. lnk2ij een sterke passing van Aglaia estra en veel scores van Ivette de jyter overklasten de Texelaars de estfriezen, waardoor de volgende 'e sets een makkelijke prooi werden ■1)- Het kwaad was echter al ge- ed. Het puntverlies kan nog duur 3rden in de gelijkopgaande strijd lissen de vier teams aan de top. De jaarlijkse Texelse zwemkampioen schappen die vrijdagavond in Calluna werden gehouden, kenmerkten zich door een sfeer van sportiviteit en ge zelligheid. Er waren zo'n vijftig deel nemers, wat iets minder was dan de vorige keer. Ziekten en andere goede redenen om zich af te melden, waren de oorzaak. Door het kleinere deelnemersveld kon het door de Zwem- en Poloclub TX 71 georgani seerde evenement wel extra vlot worden afgewikkeld. In organisato risch opzicht liep het weer als een trein, vooral dank zij de inzet van vijf tien vrijwilligers die zich onder meer bezig hielden met starten, klokken, jureren en catering. Zwemclub- voorzitter Fred Hollenberg: 'Deze mensen zijn voor ons onmisbaar'. Uitslagen Meisjes 7 jaar (25 m rugslag, 50 m schoolslag, 50 m vrije slag): 1 Jasmijn van der Burg 26.80, 0.57.32. 52.47; 2. Roosmarijn Graaf 40.86, 1.23.27, 1.31.87 Jongens 7 jaar (25 m rugslag, 50 m schools lag. 50 m vrije slag): 1 Allard de Wit 26 52, 1 09.62. 1,07.23, 2 Reinoud de Gee 32.16, 1 21.95,1.43.15. Meisjes 9 jaar (25 m rugslag, 25 m vlinderslag, 50 m vrije slag): 1Karlijn van der Burg 25.67, 29 25, 51.73; 2. Rosa-Lynn de Boer 26 83, 30.43, 52.20; 3. Thamayka Bar- horst34.68,41.80,1 25.00. Jongens 9 jaar (25 m rugslag, 25 m vlinderslag, 50 m vrije slag): 1 Joost Graaf 23 80. 24.27, 45.91; 2 Xander Graaf 24.25, 30.87. 52.48; 3 Sjoerd-Hessel Stapersma 32.27, 29.72, 1.05.87. Meisjes 11 jaar (100 m wisselslag. 50 m schoolslag, 50 m vrije slag). 1. Lucie Burgman 1.37.70, 48 60, 38 91; 2. Yessica Haker 1 40.12. 47.22. 43.02, 3 Debbie Bakker 1 44 13, 56.33, 41.09. Jon gens 11 iaar (100 m wisselslag, 50 m schools lag, 50 m vrije slag) 1 Sverre Eschweiler 1.31.37, 48 29, 35.82; 2. Patrick Hollenberg 1 46 74, 50 93, 43.78; 3 Ricardo de Wit 1.53 70. 46.89, 52.45. Meisjes 13 jaar (100 m wisselslag, 50 m rugslag, 100 m vrije slag): 1 Linda Trap 1.38.53. 45.60, 1 29 75; 2. Gwen Gommans 1 41.20. 49.75,1.31.07; 3. Yasmijn Moonen 1.43.32, 49.57, 1 36.98. Jongens 13 jaar (100 m wisselslag, 50 m rugslag, 100 m vrije slag) 1Jeroen Stapersma 1.23.22,40.67, 1.16.66; 2. Maikel Pool 1.34.76,43 07.1.26.19; 3 Sander Diks 1 39 89, 45 65, 1.34 60 Meis jes 15 jaar (100 m wisselslag, 100 m rugslag, 100 m vrije slag) 1. Jolandavan Strien 1 20 41, 1 25.57, 1.10 61; 2. Sascha van der Velden 1.36.43,1 46 83,1.27.01 Jongens 15jaar(100 m wisselslag, 100 m rugslag, 100 m vrije slag): 1. Menno Kiewiet 1 18.92, 1.25.47, 1.12.16. Dames (200 m wisselslag, 50 m schoolslag. 100 m vrije slag)- 1 Simone de Wit 2.41.82, 42 63,1.04 012 Brigitta Witte 3 37.0150 19. 1.28.73. Dames 200 m vrije slag: 1 Lucie Burg man 3.24.73; 2. Joyce Vlaming 3-51.97. Heren 200 m vrije slag: 1. Peter Haker 2 32.16; 2. Pieter Dogger 2 54 40; 3. Sverre Eschweiler 2.57.22. 1500 meter vrije slag- 1 Ingrid van Lubek 19.02 00; 2. Wouter Dogger 19.46.00; 3. Simone de Wit 19.46 35. Marius Witte en Christa van Heer- waarden mogen zich sinds zondag kampioen van de Texelse badmin- toncub noemen. Zij behaalden deze titel bij de kampioenschappen da- mes- en heren enkelspel die in sport hal Ons Genoegen werden gehou den. Op een tweede plaats eindigde bij de heren Lard Piasmans. derde en vierde werden Ryan van Heerwaarde en Dennis Laan. Bij de dames ein digde Margriet Reij op een tweede plaats. Daar gingen de derde en vierde plaats naar Mariken van der Laan en Astrid van Veldhoven. In een spannende wedstrijd met veel doelpunten hebben de G- voetballers van Texel'94 op eigen terrein een punt veroverd tegen Roda'23 uit Amstelveen (3-3). De Texelaars speelden voor het eerst tegen de gasten, die zijn gedegra deerd uit de A-klasse. Texel'94 miste een groot aantal spe lers, Jos Bakker, Kasper Groen en Jimmy Pomah waren ziek dan wel geblesseerd, terwijl Peter Breuereen weekend weg was om zijn verjaardag te vieren. Doelman Chris Zijm had een half jaar met gevoetbald en was nog niet helemaal fit. Hij probeerde het wel in de eerste helft, maar moest zich na rust laten vervangen door Chiel Dreessens. Om toch voldoende spelers op de been te kunnen bren gen, deed ook coach Martijn Verbeeke zijn voetbalschoenen maar weer eens aan. De thuisploeg kende een ietwat koude start. Een fout in de verdedi ging werd genadeloos afgestraft door de donkere spits van Roda'23, die de bal snoeihard in de kruising schoot. Uit een goede voorzet van Jan Frans Haverman bracht Theo Franchimon zijn ploeg op gelijke hoogte, maar even later herhaalde de donkere spits van de gasten zijn kunstje door de bal bijna dwars door het net heen te schieten: 1-2. Het werd nog erger toen Chris Zijm en Raymond Molanus elkaar niet begrepen, waardoor Mol anus de bal in eigen doel kopte: 1-3. Texel'94 gaf zich met zomaar gewon nen en kreeg ook wel kansen, maar Jan Frans Haverman schoot de bal hoog over, terwijl Martijn Verbeeke en Robert Eelman elkaar even later in de weg liepen. Na rust was het alles Texel'94 dat de klok sloeg. Het werd al gauw 2-3, toen één van de Texelaars in het straf schopgebied werd gevloerd en Theo Franchimon de toegekende penalty feilloos benutte. Even later werd het 3-3. De keeper van Roda'23 werkte de bal niet goed weg. waardoor deze via een verdediger met veel effect in het doel verdween. Texel'94 leek daarna zelfs op voorsprong te ko men, maar scheidsrechter Henk de Ruyter had gezien dat één van de Texelaars zijn hand had gebruikt om de bal in het doel te werken In de slotfase loste Franchimon enkele veelbelovende schoten, maar de keeper stond steeds paraat Zaterdag speelt Texel'94 thuis tegen HIS 2, waarvan in Haarlem vorige maand met 6-3 werd gewonnen. Bij biljartvereniging De Doorstoot uit De Cocksdorp won Wil Homan don derdag maar liefst vier partijen met zeer goede scores. De partij tegen Joost Smit was het spannendst en werd op één punt beslist. Vooral nu het tegen het eind van het seizoen loopt, groeien de spelers van De Doorstoot naar een hoger niveau. Martin Boon won zijn drie partijen en had met zeven caramboles de hoog ste serie. Uitslagen: W. Homan-A. Wassink 2-0, M Boon-F. van Ankeren 2-0, J. Smit-F. van Ankeren 2-0, F Klok-W. Homan 0-2, M Boon-J. Smit 2-0, A. Wassink-F Klok, F van Ankeren-W. Homan 0- 2. F, Klok-M. Boon 0-2. J. Smit-W. Homan 0-2. De rondgaande griep zorgde ervoor dat de eerste motortrial van de MAB- club zondag nogal matig werd be zocht. Toch ontwikkelde zich een leuke wedstrijd, waarbij de rijders hun uiterste best moesten doen om de in de vroege ochtenduren opgebouwde hindernissen zo goed mogelijk te nemen, zonder dus een voet aan de grond te hoeven zetten of tot stilstand te komen. Er werd gestreden in drie klassen: de witte voor de zoge noemde opstappers, de blauwe voor de al wat geoefende coureurs en de rode voor de echte kunstenaars op de motor. In de witte klasse, die het spits mocht afbijten, ging het er in het begin nogal onwennig aan toe, om dat er nog geen sporen van voorgan gers lagen. Maar daarna werd steeds scherper gereden en liet vooral de jeugdige Maarten Eelman mooie staaltjes zien. In de blauwe klasse was een stevig strijd te zien tussen Theo Rutten en Niels Bakker. Beiden lieten hetzelfde aantal strafpunten noteren, waarna Rutten de winst kreeg toegewezen, omdat hij iets meer foutloze proeven had gereden. In de rode klasse vielen de monden van de toeschouwers nogal eens open van verbazing van wat er alle maal mogelijk is op een motor. De grote man was Olaf de Porto, die de helft minder strafpunten opliep dan zijn concurrenten en nadrukkelijk zijn kandidatuur voor het club kampioenschap stelde. De Ronde om Texel heeft in pen sioenverzekeraar Zwitserleven een nieuwe hoofdsponsor gevonden. Het bedrijf, dat het computer bedrijf Cisco Systems opvolgt als voornaamste geldschieter voor het evenement, tekende een driejarig contract. De organisatie zegt bij monde van Sidney van Zon blij te zijn met de participatie van Zwitserleven. 'De link is het Zwitserleven-gevoel en het Texel-gevoel. Dat gaat goed samen; zeker omdat er vorig jaar zo veel kn- tiek was op de vercommercialisering van het evenement.' Meer informatie over de komende editie van het zeilevenement volgt in de krant van vrijdag. Door het uitvallen van een geplande expositie is de gemeentelijke ten toonstellingsruimte Tusse de Banke op de Groeneplaats in Den Burg be schikbaar van donderdag 27 maart tot en met dinsdag 15 april. Belang stellenden kunnen contact opnemen met R. van Dijk of E. Rutten van af deling Cultuur en Educatie van de sector Welzijn, tel. 362262 of 362218. Zaterdag 29 maart Texel'94 A1 -Reiger Boys 13.30 Oudesluis A1 -Texel'94 A2 14.00 Jong Holland B1-Texel'94 B1 11.00 De Koog B1-Succes B1 13.45 Westfriezen C1-Texel'94 C1 15.00 Texel'94 C2-W'meer C1 13.30 BKC C2-Texel'94 C3 12.45 WGW D1 -Texel'94 D1 11,00 Texel'94 D2-DWOW D1 11.45 Texel'94 D3-Schagen D3 11.45 Texel'94 D4-W'waard D1 11.45 BKC D3- Texel'94 D5 De Koog D1-VZV D1 G-voetbal Texel'94-HIS 2 9.30 SVO E1-SVO E2 12.00 Texel'94 E5-Texel'94 E4 13 30 Texelse pupillencompetitie ZDH E1-SVC E1 9.30 Barcelona-Arsenal 9.30 SVO F1-Juventus 9.30 Liverpool-Real Madrid 9.30 SVCF1-SVOF2 9.30 SVC D1-De Koog E1 10.30 Texel'94 E1-ZDH D1 10.30 Zondag 30 maart SRC-Texel'94 Oosterend-WSW Knollendam-ZDH Zeevogels 2-Texel'94 2 Texel'94 3-Vrone 3 Texel'94 4-VZV 5 Oosterend 2-Flevo 6 Limmen M1-Texel'94 M1 Recreatievoetbal De Waal-De Koog Texelse Boys-Oosterend 10.30 10.30 14.00 14.00 14.00 11.00 12.00 12.00 12.00 11.00 10.30 10.30 De kampioenen van alle categorieën poseren na afloop van de prijsuitreiking. (Foto Harry da Graaf) Het voorstel om zes recreatieve ap partementen in stolpen toe te staan, is met afkomstig van de stichting Behoud Agrarische Stolpen Texel (zoals abusievelijk in de krant van vrij dag stond gemeld), maar wordt ge noemd in een beleidsvoorstel van de provincie Noord-Holland. De stich ting heeft voorgesteld het aantal ap partementen vrij te laten. 'In de prak tijk betekent dit dat er gemiddeld twee appartementen per stolp ko men. In de kleintjes is er maar ruimte voor één, in een paar grote kunnen er drie of hooguit vier', vertelt voorzitter Willem Bakker

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 7