Ongeval schaduw op NK pocketbikes [oger B-junioren ongeslagen kampioen Zwak Texel'94 verspeelt periodetitel I posterend klampt zich vast aan strohalm mm .TEXELSE Eerste punten voor modelracers Pupillentoernooi 7 COURANT' Training Tevoko Sportvissen Mariska Koenders voltooit alsnog Zestig van Texel Van Hattem wint jeugdtitel tennis Programma zaalvoetbal Verliezend De Koog wordt laatste Voetbalprogramma Inenten paarden Turners strijden om de prijzen Voetbaluitslagen i-junioren van De Koog zijn beslagen kampioen geworden, tir zaterdag op eigen veld met 2-1 Vinnen van Geel Zwart zijn ze vier den voor het einde al niet meer in balen. Met twintig overwinningen, a gelijke spelen en geen.enkele berlaag speelde De Koog een uit- tend seizoen. Voor de oudere jon- lis betekent de titel een mooie af sluiting van hun 'loopbaan' bij de jeugd, want komend seizoen worden ze opgenomen in de selectie van het eerste elftal. Het kampioenschap werd uitbundig gevierd. Na de wed strijd tegen Geel Zwart maakte het team op een boerenkar een ereronde door het centrum van De Koog. Het waren (bovenste rij, van links naar rechts): Steven van Beek, Plm Frank, Jip Frank, Wim Rldderinkhof, Jeroen Driehuis, Andries Kuip, Yonie Houwing en Wouter Kuip. Onder: Kevin de Waard, Joris Ellen. Arjan van Benthum, Marcel Gieles, coach Jan van Beek en Eddy Witte. Speler Martes Brons en leiders Peter Brons en Maicel Blom waren afwezig (Foto Bert Koning) Op de kartingbaan aan Akenbuurt zaterdag de eerste ipetitieavond van de lelracingclub Texel verreden, idanks de regen in de ochtend is de baan 's avonds droog. Toen deelnemers om zes uur naar het Beult kwamen, was het al gezel lig druk in verband met het race- weekend voor minimotoren. 1^ afgelopen twee weken hebben de lelracers weer op het circuit kun- oelenen. Na de baan opge- wd te hebben en de testrondjes •chenen om zeven uur de auto's deelpctro-klasse aan de start. De deelnemers kwamen allemaal xl weg en bereikten samen de ste bocht, wat een botsing met H veel auto's tot gevolg had. Na- alle auto's weer op hun wielen en gezet, bleek Ruben Verkaart de leiding te gaan. Ard Comman- jr, de nummer twee, kon hem niet louden en moest zo nu en dan flink jrrijden om Roy Barhorst voor te ren. Daan Grisnigt, Yvar Pool en hael Dupon streden om de vierde litie. In de tweede manche reed kaart weer van begin tot eind jraan. Commandeur reed op de lede plaats. Barhorst had veel h en kon geen tegenstand bie- li. De derde plaats ging naar Jan Ion. De derde manche was het kinnendst, Verkaart ging wederom flfd weg, maar kreeg veel last van "■er verkeer op het circuit. Com- Indeur had hier minder last van en ld dus al snel achter Verkaart. Het ef stuivertje wisselen, wat uitein- jk resulteerde in een overwinning irVerkaart. Commandeur had een iterstand van een zeven- iderdste van een seconde. Span ten top dus. Verkaart was de 0> paar van de avond, Commandeur "wd tweede en de derde plaats was ir Jan Dupon de electroauto's verschenen de a»1tdstofauto's ten tonele. Patrick aai iker kwam al snel vooraan en gaf stü [e positie niet meer uit handen, fc* Carlos Huysman reed rond op de tweede plaats, met Arie Koopman achter zich. Koopman had de winterstop gebruikt om zijn bolide grondig te verbeteren. In de tweede manche sloeg het noodlot echter toe en kon hij wegens een technisch mankement niet meer aan de start verschijnen. Marc Schuijl en Dennis Bakker hadden besloten de overwin ning niet zomaar aan Patrick Bakker te geven, wat resulteerde in super snelle ronden waarbij het baanrecord sneuvelde. Schuijl en Dennis Bakker gingen zo snel dat Patrick Bakker het niet bij kon houden en twee rondjes moest toegeven. Schuijl won deze manche met 10,609 seconde voor sprong op Dennis Bakker, die tweede werd. Patrick Bakker bezette de derde plaats. In de derde manche had Schuijl pech en kon zich niet voorin het veld laten zien. Dennis Bakker nam de leiding, Patrick Bak ker ging er vandoor met de tweede plaats en Huysman werd derde. Uit eindelijk had Patrick Bakker wel ge noeg ronden gereden om de overwin ning van de avond op te eisen, de tweede plaats was voor broer Den nis en Huysman werd derde. In de stockcarklasse maakte Jos Smit het de familie Van Strien moei lijk. Hoewel Smit in de eerste manche wel de snelste ronde op zijn naam zette, eindigde hij op de derde plaats Gerrit van Strien had problemen met zijn wegligging en moest de overwin ning aan zoon André geven. In de tweede manche kwam André iets la ter aan de start maar door pech van de overige deelnemers won hij we derom. In de derde manche ging de overwinning naar Gerrit van Strien, Smit werd tweede en André van Strien eindigde op de derde plaats; zijn stuurinrichting had het begeven. Wouter van Strien kon niet starten omdat hij in de tweede manche een grote klap had gemaakt, waardoor de carburateur was afgebroken. De overwinning van de avond ging bij de stockcars naar Gerrit van Strien, de tweede plaats was voor André van Strien en Jos Smit werd derde. De volgende competitieavond is 24 mei. Meer informatie op de website: www.modelracingtexel.nl De Texelse F-, E- en D-pupillen ko men zaterdag op het sportveld van SV De Cocksdorp tegen elkaar uit in het jaarlijks terugkerende voetbal toernooi. Het evenement begint om 10.00 uur en wordt afgesloten met de strijd om de Chris Stolk Penaltybo kaal. Na de meivakantie geldt bij volleybal vereniging Tevoko een ander trainingsschema. Op de woensdagen 7,14 en 21 mei trainen de volwasse nen: van 18.30 tot 19.45 uur dames 4 en dames-recreanten, van 19.45 tot 21.00 uur dames 1 en alle heren en van 21.00 tot 22.15 uur dames 2 en 3. Op de maandagen 12 en 19 mei trainen van 17.00 tot 17.45 uur de mini's en komt van 17.45 tot 18.45 uur de B-jeugd in actie. De vrijdag trainingen van deze groepen verval len. Alle trainingen worden gegeven door Connie Joling en vinden plaats in de sportzaal van OSG De Hoge- berg Vier vissers deden zaterdag bij de asfaltmolen nabij Oudeschild mee aan de derde wedstrijd in de kampioenschapserie van de sport- visclub. Van hen wist alleen Map van der Zwaag een (flinke) vis te verschal ken. Met 34 centimeter op de lat mocht hij zich winnaar noemen. De volgende wedstrijd vindt in het kader van het Waddentoernooi plaats op zaterdag 17 mei en begint om 18.00 uur. Deze wedstrijd wordt ge houden achter de jachthaven bij Oudeschild. Vermoeid door het warme weer en een zwaar strand haakte ze in de wedstrijd zelf na twintig kilometer te leurgesteld af. Om te bewijzen dat ze het wel degelijk kon 'en als een ge baar naar de altijd loyale sponsor Sportshop Texel' waagde Mariska Koenders zich vrijdag nogmaals aan de Zestig van Texel. Gesteund door begeleidster Carla Roeper en enkele trouwe supporters slaagde de Koger atlete ditmaal wel. Ze finishte in 6.37 uur, een tijd waarmee ze op tweede paasdag derde Texelaar was gewor den, achter André Schoo en Jan van der Star. Anderhalf jaar geleden vol tooide Koenders samen met Schoo de dubbele afstand. DINSDAG 6 MEI 2003 Mariska Koenders (tweede van links) viert aan de finish samen met begeleidster Carla Roeper en twee trouwe supporters haar geslaagde poging om zestig kilometer af te leg- gen. De 12-jarige Bernard van Hattem is er voor de tweede opeenvolgende keer in geslaagd de jeugd kampioenschappen van de kring Noorderkwartier op zijn naam te schrijven. In de finale in de categorie tot en met 14 jaar won hij in twee sets van (7-6 en 6-2) van Paco de Lange uit 't Veld. Ook de voorgaande vier wedstrijden had de jonge Texelaar in twee sets gewonnen. In totaal deden zeven jeugdige leden van tennisvereniging Deuce mee aan de kampioenschappen. Dat ge beurde met wisselende resultaten, al slaagden de meesten erin een ronde verder te komen en op die manier wedstrijdervaring op te doen. De wedstrijden werden gespeeld op di verse tennisparken in de Kop van Noord-Holland. De finales vonden plaats bij HTC in Den Helder. erend geeft zich in de strijd de tweede periodetitel nog niet onnen. Op eigen veld won het n van coach Richard Daalder Idag in een spannende wed- jd met 3-2 van Strandvogels en ïrde deze concurrent daardoor nog één wedstrijd te gaan op ie punten. terend en Strandvogels maakten 'cw °ndag een leuk duel van. Beide Kij tQen hebben behoorlijk wat kwa- in de gelederen en spelen in de enste regionen van de zevende se, maar kenden teveel zwakke Istrijden om zich serieus in de d om de titel te mengen. Het ont- de SVO dit seizoen vooral aan ilmaat. Zo wonnen de terenders op schitterende wijze 4-1 van Petten, dat inmiddels pioen is, maar werd knullig met verloren van Twisk, toen nog tensluiter. Psg viel eindelijk alles weer eens n Plaats. Dat was althans na rust 9©val, want in de eerste helft tide de thuisploeg nog wat wis- a"ig. Na twintig minuten kwam 'etend op voorsprong, toen Chris v,|es mooi voorbereidend werk van Sil van Dijk afrondde met een lobje over de keeper: 1-0. Maar na een half uur trok Strandvogels de stand weer gelijk. De gasten hadden daarbij enig geluk, want in een poging de bal weg te werken schoot verde diger Jan Bloem in eigen doel: 1-1. Vijf minuten later werd het zelfs 1 -2. De spits van Strandvogels tikte laat ste man Hans Witte de bal tussen de bénen en rondde beheerst af. Inde tweede helft speelde Oosterend met drie verse krachten. Jan-Jaap Hin verving Jan Bloem, vlak voor rust waren Michel Heidbuurt en Ad Guldemond al in de ploeg gekomen voor Alexander Witte en Rinze Douma, die geblesseerd waren. Dat legde de thuisploeg geen windeieren. Fel en geconcentreerd gingen de gastheren op jacht naar de gelijk maker. Het duurde even voordat de bevrijdende treffer viel, maar Ooster end liet zich het hoofd niet op hol ja gen. Twintig minuten voor het einde was het eindelijk zover. Spits Sil van Dijk werd in het strafschopgebied gevloerd, waarna Eddy de Vries de toegekende penalty feilloos benutte (2-2). De ploeg was daarmee nog niet te vreden en de aanvallen bleven ko men. Ad Guldemond kopte uit een voorzet van Simon Bremer hard te gen de onderkant van de lat. Hij vond zelf dat de bal de doellijn daarna pas seerde, maar de scheidsrechter be sliste anders en liet doorspelen. On dertussen deed ook Strandvogels af en toe van zich spreken. Enkele snelle counters leverden gevaarlijke mo menten op voor het doel van Ooster end, maar keeper Diederik Kruithof bleef de situatie steeds de baas. Tien minuten voor tijd werd het toch 3-2. Uit een inworp gooide Rutger Zoete lief de bal over enkele tegenstanders heen, in de voeten van Guldemond. De spits ging goed door en liet de keeper met een lobje kansloos. Ondanks deze mooie overwinning hebben de Oosterenders hun kansen niet meer in eigen hand. Zondag spe len ze een uitwedstrijd tegen Knollen dam. Deze moet worden gewonnen. Verliest Strandvogels in Groot schermer van GSV dan mag SVO in de nacompetitie om promotie gaan spelen. Wordt het een gelijkspel, dan volgt mogelijk eerst een beslissings wedstrijd tussen SVO en Strand vogels. Door met maar liefst 5-1 van hekkensluiter Alkmaarsche Boys te verliezen heeft Texel'94 zondag in de laatste ronde de periodetitel verspeeld. Een grote teleurstelling voor scheidend trainer Gerrie Plaatsman, die zijn team graag door de nacompetitie naar de derde klasse had geloodst. De thuisploeg was met de onverwacht grote overwinning niet geholpen. Omdat ook de concurrentie punten verzamelde, degradeert Alkmaarsche Boys - dat slechts één punt minder verzamelde dan Texel'94 - naar de vijfde klasse. Voor aanvang van de wedstrijd werd een minuut stilte in acht genomen ter nagedachtenis aan de woensdag overleden Marian van der Vis, die twee dagen voor haar dood nog werd geëerd met het lidmaatschap van verdienste. De Texelse spelers droe gen een rouwband om de rechter- bovenarm. Vanwege de grote belangen voor beide ploegen kon een spannende wedstrijd verwacht worden. Rode lantaarndrager Alkmaarsche Boys kon door puntenverlies van WGW en VIOS hooguit een beslissings wedstrijd in de wacht slepen. Daar voor moest wel zelf worden gewon nen. Bij winst van de gasten zouden de inwoners van de Kaasstad recht streeks naar de vijfde klasse degra deren en zou Texel'94 de derde periodetitel veroveren. Meteen na de aftrap namen de Texelaars het initiatief. Maar door de talrijke onzuivere passes gingen kleine kansen verloren, terwijl bij de aanvallers het vizier bepaald met op scherp stond. Halverwege de eerste helft kreeg Alkmaarsche Boys meer vat op het spel en bezorgden de snelle spitsen de Texelse defensie - die af en toe een steekje liet vallen - veel kopzorgen. In de 25ste minuut gaf spits Tim Suijkerbuijk keeper Bart Heerschap het nakijken. Zijn schot verdween laag in de benedenhoek. (1-0). Meteen hierop had Texel '94 via een klutsbal de gelijkmaker kunnen sco ren, doch de verdediging van de thuisclub voorkwam onheil. Tien mi nuten voor de rust voorkwam keeper Heerschap een zeker doelpunt door attent te reageren op een inzet van spits Frank Sassen. De Texelaars leg den in deze fase van de wedstrijd een lauw spelletje op de grasmat. Vaak werd er makkelijk en slordig balverlies geleden. Toch scoorde Emile Keyser in de 43ste minuut de gelijkmaker. Naar de rechter buitenkant uitgewe ken loste hij een waarschijnlijk als voorzet bedoeld schot en verdween de bal draaiend over keeper Jacco Hoekmeijer in de verste bovenhoek. Toch ging Texel'94 de rust in met een achterstand. Bij het scheiden van de markt bereikte Alkmaar Arjan Huis man de bal net iets eerder dan de Texelse doelman (2-1). In de tweede helft speelde Texel'94 dramatisch slecht. Na een aarzeling in de verdediging scoorde Frank Sas sen al na een paar minuten 3-1In het vervolg zakte het spel van de Texelaars naar een bedenkelijk ni veau, een vierdeklasser onwaardig. Dezelfde Sassen bracht omstreeks de 69ste minuut de stand op 4-1. Enkele minuten later voorkwam Heer schap door goed uit zijn doel te ko men een vijfde tegentreffer. Maar in de slotfase moest hij toch nog eens capituleren bij een inzet van Tim Suijkerbuijk (5-1 Woensdag 7 mei Bekerwedstrijden C-junioren: 18.15 De Koog C1-SVO C1 v. Putten 1830 Texel C1-De Krim C1 Kuipers 18.45 Koog C1 -Texel C2 Franchimon 19.00 SVO C1-De Krim C1 v. Putten 19.15 Texel C1 -Texel C2 Kuipers 19.30 Koog C1 -Krim C1 Franchimon 19.45 SVO C1-Texel C1 Van Putten 20.00 De Krim C1-Texel C2 Kuipers 20.15TexelC1-KoogC1 Franchimon 20.30 Texel C2-SVO C1 20.45 Prijsuitreiking 21.00 NIOZ-Texel 4 Hoogendijk 21.50 Klif 3-ZDH Douma Rab heeft zaaldienst. Donderdag 8 mei 18.00 De Krim 5-SVO 6 De Krim 18.45 De Koog 2-J'boog 3 Kuipers 19.35 SVO 5-Texel 6 SVO 20.25 Klif 4-De Krim 6 Klif 21.15 Texel 5-De Krim 4 Texel 22.05 SVO 4-ZDH 1 ZDH heeft zaaldienst. Hoogendijk Woensdag 7 mei Texelse pupillencompetitie Arsenal-Barcelona 17.30 Juventus-SVO F1 17.30 Real Madrid-Liverpool 17.30 SVO F2-SVC F1 17.30 Zaterdag 10 mei Den Helder B2-De Koog B1 14.30 Oosterend C1 -GeelZwart C1 13.45 HCSC D1 -Texel'94 D1 10.00 Texel'94 D2-N. Niedorp D1 11.45 Texel'94 D3-Oudesluis D1 11.45 Vios W D3-Texel'94 D4 12.45 Winkel D3-Texel'94 D5 10.00 Oosterend D1 -Wiron D1 11.45 Vesdo D1 -Oosterend D2 11.30 Oosterend M1 -DWB M1 11.45 Zondag 11 mei ZDH-Twisk 14.00 Knollendam-Oosterend 14.00 Zeevogels 3-Texel'94 3 12.45 Texel'94 4-N. Niedorp 4 12.00 Recreatievoetbal Oosterend-De Koog 10.30 Texelse Boys-De Waal 10.30 In manege Akenburg vindt zaterdag tussen 11.00 en 12.00 uur de jaar lijkse inenting van paarden en pony's plaats. Deze vaccinatie - tegen in fluenza en tetanus - is verplicht voor leden van nj- en menverenigingen. De kosten bedragen €20,- per paard, het vaccinatiebewijs of paardenpaspoort dient te worden meegenomen. Leden van alle Texelse gym verenigingen strijden zaterdag 10 mei op verschillende niveaus om de me dailles, bekers en de eer. De deelne mer met het hoogste gemiddelde mag zich een jaar lang Texels kam pioen noemen. De best presterende vereniging krijgt de wisselbeker. Voor alle turners is er een diploma. De kampioenschappen worden gehou den in sporthal Ons Genoegen en duren van 13.30 tot 21.00 uur. Publiek is welkom. De organisatie is in han den van Gymvereniging Texel. Vrijdag 9 mei 18.15 RAB 1-Texel 3 Van Putten 19.05 Texel 2-SVO 1 Sangers 19.55 Texel 1-Jelleboog 1 Molanus 20.45 J'boog 2-Casino 1 Van Beek 21.35 Mantje 1 -De Krim 2 Bakker 22.25 De Krim 1-SVO 2 Kuipers Oosterend heeft zaaldienst. Zaterdag 3 mei Texel'94 A2-Oudesluis A1 5-2 JVC BTTéxel'94 B1 1-2 De Koog B1-Geel Zwart B1 2-1 Texel'94 C1-JVC C1 2-7 Texel'94 C2-Winkel C1 6-0 HCSC C2-Texel'94 C3 0-4 Conzelo C1-Oosterend C1 2-3 Texel'94 D1-DTS D1 uitgesteld Hollandia D1-Texel'94 D2 uitgesteld Con Zelo D1 -Texel'94 D3 5-0 Texel'94 D4-SRC D3 8-0 Oosterend D2-Hollandia T. D2 4-2 De Koog D1-SRC D2 7-1 Always F. M3-Oosterend M1 0-8 Texelse pupillencompetitie Juventus-SVC F1 13-0 De Koog F1-Liverpool 2-2 SVO F2-Arsenal 2-11 Real Madrid-Barcelona 1-8 Zondag 4 mei Alkmaarsche Boys-Texel'94 5-1 Oosterend-Strandvogels 3-2 De Koog-Twisk 0-2 Foresters 3-Texel'94 2 1 -3 Texel'94 3-SRC 3 2-1 Oosterend 2-Callantsoog 4 6-7 Always F. M1-Texel'94 M1 9-0 Recreatievoetbal Texelse Boys-De Koog 3-2 De Waal-Oosterend 2-3 De Koog is er zondag op eigen veld niet in geslaagd de laatste plaats over te doen aan Twisk. Bij een overwinning was de thuisploeg de gasten op de ranglijst voorbijge gaan, maar scoren bleek opnieuw een groot probleem. Twisk maakte wel twee doelpunten, waardoor de uitslag 0-2 werd. De afgelopen twee weken had De Koog geen team op de been kunnen brengen, waardoor beide wedstnjden niet doorgingen. Inmiddels is door de KNVB bepaald dat deze niet worden ingehaald. De wedstnjd tegen Twisk was dus de laatste van het seizoen. Dat was niet direct te merken aan de spelers, want al in de beginfase had den de gasten op voorsprong kunnen komen. De Koog had echter geluk, want via de lat ging de bal over. Even later was Dennis Rebronja namen de thuisploeg dichtbij een doelpunt. Hij schoot echter voorlangs. In het vervolg ging de strijd gelijk op en hadden beide ploegen goede mo gelijkheden de score te openen. De spits van Twisk kreeg een riante kans, maar kopte van dichtbij over. Een minuut later bediende Andreas Schraag spits Roberto Casciola met een mooie dieptepass, waarna de bal uit een mooie voorzet bij Vincent Kaspers belandde. De routinier kopte te zacht in, waardoor de keeper red ding kon brengen. Dennis Rebronja leek kort erna met een lobje de score te openen, maar een verdediger tikte de bal van de doellijn. Vlak voor rust kreeg Twisk een soortgelijke kans. Keeper van 't Noordende werd ge passeerd, maar de goed spelende Michel Mast schoot hem te hulp. In de tweede helft lag het niveau een stuk lager. De Koog probeerde door middel van de verre trap van Dennis Vonk gevaar te stichten, maar spitsen Casciola en Rebronja kwamen nau welijks los van de stugge verdediging van Twisk. Na een half uur werd het 0-1Het doelpunt veroorzaakte nogal wat consternatie, want de schutter kreeg de bal aangespeeld toen hij de keeper al voorbij was en alleen een verdediger tussen hem en het doel stond Ondanks Koger protesten dat het buitenspel was, keurde de scheidsrechter de treffer toe. Slechts een paar minuten later kwam Rebronja in scoringspositie. Hij loste een hard schot, maar zag de bal tot zijn pech via de lat over het doel gaan. In de slotfase moest het moe gestreden De Koog nog een tweede treffer toestaan. Grote kerels die met de knieën over de grond op piepkleine motorfieten de bocht nemen. Het schouwspel was dit weekend te zien op de kartingbaan bij Aken- buurt, waar wedstrijden werden gereden voor het Nederlands Kam pioenschap Pocketbike. De verder goed verlopen race werd over schaduwd door een valpartij waar bij de 11-jarige Kees Bruurs uit Loon op Zand botbreuken opliep. De komst van de mini-motorfietsen naar Texel is tot een jaarlijkse traditie uitgegroeid, waarbij ditmaal zo'n tachtig rijders uit het hele land aan de start verschenen, in leeftijd variërend van acht jaar tot veertig-plus. Voor de jongsten zijn de motorfietsjes, waar van het vermogen uiteenloopt van zes tot vijftien PK en de snelheid tot tachtig kilometer per uur kan op lopen, een springplank naar het grote werk. Want ook bekende motor coureurs als wereldkampioen Valentino Rossi en enkele Japanners reden in hun jeugd op pocketbikes. 'Het is een opstapje naar de 125 cc- klasse', vertelt mede-organisator Cees Nooij. Met ware doodsverachting sturen de coureurs hun kleine voertuigjes zon dag behendig over het bochtige cir cuit achter hoeve Akenbuurt. Valpar tijen blijken in deze sport meer regel dan uitzondering. Maar alsof ze van elastiek zijn. krabbelen de jongelui weer overeind, om de race weer ra zendsnel te vervolgen. Wat minder flexibel is de oudere garde, die in een aparte klasse de strijd aanbindt. Eén van hen is de 41-jarige Peter de Haan uit Enkhuizen, die zelf een machine in elkaar heeft gesleuteld. 'Ik heb altijd motor gereden, maar sinds ze de snelheidscontroles hebben aan gescherpt, is voor mij de lol er wel af. Mijn zoon is met deze sport begon nen en heeft mij enthousiast ge maakt. Op deze manier kan ik me toch lekker uitleven', vertelt de West- fnes, terwijl hij de gashandel open draait. De volwassen racers nemen wat min der risico, waardoor valpartijtjes zich hier minder frequent voor doen dan bij de jeugd. Hoewel het meestal goed afloopt, moet later in de middag toch de ambulance worden gewaar schuwd. Uit het van pijn vertrokken gezicht van de 11 -jarige Kees Bruurs blijkt dat het mis is en dat de ambu lance te hulp moet worden geroepen. De eerste diagnose luidt: een gebro ken schouder en wellicht een been breuk, De jongen werd overgebracht naar het Gemini Ziekenhuis. Met grote snelheid sulzen de minimotoren over het circuit van Kartingbaan Texel. (Foto GemrO Timmvmtn)

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 7