et is hier echt de hemel op aarde m l 7' )e Akker de beste boven het Noordzeekanaal Deuce behoudt positie aan kop ertig jaar kamperen op 't Woutershok ■r ■TEX ELS r: COURANT H Texel'94 D2 ongeslagen kampioen Open golfdag Voetbaltoernooi in De Koog El' landcom petitie volleybal Supersnelle vierde clubcross bij MAB Avondvierdaagse Deelnemers aan countryfestival Overlast door parkeerterrein VRIJDAG 16 MEI 2003 meidenteam van De Akker is ,nsdag in Enkhuizen zeer ver end schoolvoetbalkampioen orden van de regio Noord van listrict West 1In de finale werd tegenboog uit Heemkerk vrij lotidig met 3-1 verslagen. De lerenders plaatsten zich daar voor het landelijk kampioen- jp, dat zaterdag 31 mei in Hui- ordt gehouden. is niet erg als je vërliest. Als het met met 12-0 is.' Metdieinstel- rertrokken de speelsters van De rwoensdag naar Enkhuizen, om iee te doen aan het school- jalkampioenschap van de regio oorden van het Noordzeekanaal, ichool uit Oosterend had zich dat toernooi geplaatst door af- ien maand de titelstrijd op Texel inen Hun bescheiden aspiraties i niet gebaseerd op een minder- jigheidscomplex, maar getuig- ■an een nuchtere kijk op de ver ingen in de provincie. School- teurElias Hordijk: 'Wij zijn maar jein schooltje, dat bijna alle leer- i uit de hogere groepen moet illen om een team op de been te e-len brengen. In Noord-Holland e scholen met vijfhonderd leer- vi Die kunnen rustig de beste jailers uitzoeken.' ondanks de bescheiden aspi- begon het team van coach (en rjRuud Timmer uitstekend, met 0 overwinning op Don Bosco Zieringerwerf Ook de tweede wedstrijd werd gewonnen (1 -0). Door een nederlaag in de derde (1 -2) werd de slotwedstrijd in poule B plotseling allesbeslissend. In een zinderend treffen werd de Duynvaarder uit Den Helder met 3-2 verslagen en plaatste De Akker zich voor de finale. Daar mee was de prestatie van vorig jaar, toen de Oosterenders beslag legden op de vierde plaats, al verbeterd De eindstrijd zelf, tegen de Regen boog uit Heemskerk, verliep verras send eenvoudig. Al in de eerste helft nam De Akker een 3-0 voorsprong. Kennelijk had de conditioneel sterke ploeg minder te lijden gehad van het zware programma (vier wedstrijden van 2x10 minuten) dan de tegen standers van de Regenboog uit Heemskerk. Op twee na trainen en spelen alle meiden iedere week in clubverband. Het 'geraamte' van het zevental werd gevormd door de speelsters die afgelopen week kam pioen werden met SVO M1, een in gespeeld team, dat in de bijna onpasseerbare keepster Cintha Tim mer en de makkelijk scorende spits Michelle Bouthoorn twee uitblinkers heeft. 'Zij zijn echt goed, hoor!', prij zen hun medespeelsters. De Regen boog redde in de loop van de wed strijd de eer, maar slaagde er verder met In het De Akker nog moeilijk te maken. De Oosterenders, die na afloop twee enorme bekers in ontvangst mochten nemen en 's avonds bij thuiskomst een kleine huldiging ondergingen, zorgden met hun overwinning met Poserend met twee enorme bekers (bovenste rij, van links naar rechts): Lianne Brouwer, Marina Brouwer, Renske Ellen, Annelies Duinker, Marissa Bos en Eva van der Vis. Onder Cintha Timmer, Kim Vlaming, Francis Blom, Michelle Bouthoorn en coach Ruud Timmer. voor een uniek feit. Directeur Hordijk, die er al een tijdje meedraait, kan zich herinneren dat zijn school vieren twintig jaar geleden - toen nog als de School met de Bijbel - ook al eens het kampioenschap van de regio won. 'Dat was de lichting van Natascha van der Vis.' En volgens overlevering deden in een ver verleden ook de Jozefschool en de Bruinvis al eens goede zaken. Wél ongekend is waar schijnlijk dat De Akker nu mag mee doen aan het landelijk kampioen schap, dat op 31 mei in Huizen wordt gehouden. Wat de speelsters daar moeten verwachten, weten ze zelf met. Hordijk waakt voor te hoge ver wachtingen: 'Als ze gedeeld twaalfde worden, vind ik het al een enorme eer. Want nu gaan we met nog sterkere tegenstanders te maken krijgen.' '94D2 beleefde zaterdag tegen «tedorp D1 de dag van de leid Een gelijkspel tegen «Afedorp zou het kampioen- stelekenen. Hoewel de span- jroot was, deden de mannen ,™oach Gerard Boogaard wat ze pen doen. Al voor rust kwamen ^■voorsprong door Daan Wessels en een schitterende goal van Pieter 'Van Persie' Plaatsman. Diep in de tweede helft scoorde de tegenstan der tegen, maar iets later maakte Bart Boogaard aan alle onzekerheid een einde: 3-1. Komend seizoen spelen de Texelaars (van wie Mathijs Legier- se in het selectieteam Noordkop/ West-Friesland is gekozen) in de eer- Golfbaan De Texelse doet zondag 18 mei mee aan de nationale open golf dag. georganiseerd door de Neder landse Vereniging van Exploitanten van Golfaccommodaties. Van 12.00 tot 17.00 uur is iedereen welkom op de baan van vakantiecentrum De Krim. Ervaren golfers geven verschil lende demonstraties en van 14.00 tot 15 00 uur staan op de driving range golftassen met clubs en mandjes met ballen klaar voor iedereen die het onder deskundige leiding wel eens wil proberen. Bij de receptie van De Texelse is alle informatie verkrijgbaar over het behalen van het golfvaar- digheidsbewijs, speelmogelijkheden, ste klasse bij de D-pupillen. Na afloop poseerden de kampioenen voor de lens van fotograaf Richard Daalder. Met staand, van links naar rechts: Anton van der Meer, Daan Wessels, Bas Bakker. Pieter Zandee, Bart de Lugt, Serai van der Plaats en Daniël Bakker. Zittend: Mels Daalder. Mat hijs Legierse, Niels van Zuilen, Bart Boogaard, Lesley Koning, Pieter Plaatsman en coach Gerard Boog aard. clublidmaatschap, kosten, congres, vergader- en logiesfaciliteiten en bedrijfsevenementen. In de golfshop wordt voorlichting gegeven over de uitrusting van golfers, leder jaar trekt dit kennismakingsevenement veel belangstellenden. Golf wint nog steeds aan populariteit en is in ge organiseerde vorm inmiddels de vierde sport in Nederland. Meer infor matie is te vinden op de website www.texelse.nl of telefonisch bij de manager van de golfbaan, Reynierde Graaff, tel. 316539. Tien recreatieteams en 'lagere' seniorenelftallen strijden zondag op het voetbalveld aan de Boodtlaan om de prijzen in het jaarlijkse 'Koog 2- toernooi' De Texelse eer wordt ver dedigd door De Koog en De Waal. Daarnaast spelen Helder, BKC, Odin Utrecht, Odin Heemskerk. Duinrand/ De Jagers, Ede Victoria, VSC en TVC Het toernooi begint om 10.00 uur. De wedstrijden duren vijftien minuten. De finale tussen de twee poulewinnaars staat rond 15.15 uur gepland. Door met 4-2 te winnen van Oudorp heeft het eerste heren team van tennisvereniging Deuce de eerste plaats op de ranglijst behouden. In de laatste drie wed strijden moet nu worden getracht om promotie naar de zeer sterke tweede klasse af te dwingen. De competitie is ongemeen span nend en kent een onvoorspelbaar verloop. Zo bleek tegenstander Oudorp, die de laatste plaats op de ranglijst innam, een taaie tegenstan der die, vechtend voor lijfsbehoud, enkele andere goede spelers had in gezet om het Deuce lastig te maken. Hans Geus trad in de openingspartij aan tegen de eerste man van Oudorp. In de eerste set moest Geus duidelijk wennen aan de voor de tennissers onbekende French court banen. Hij verloor dan ook met 6-3. Maar daarna herstelde Geus zich knap en ontstond een spannende wedstrijd. De tweede set ging naar de Texelaar (4-6), die echter toch te veel moeite ondervond zijn eigen spel te spelen Zijn tegenstander profiteerde optimaal en won, tot groot ongenoe gen van Geus, de laatste en beslis sende set met 7-5. Simon Brand steekt dit jaar in een goede vorm. Hij onderscheidt zich elke wedstrijd weer met sterk en so lide spel vanaf de baseline, waarbij het voor de tegenstander door Brands snelheid en inzicht bijna on mogelijk lijkt hem tot foutjes te verlei- Programma dinsdag 20 mei Veld A 18.30 H21 Balcken-Kobeko Slock 18 57 H22 Slock-Autocentr verl.21 19.24 H25 win.21 -verl.24 win 20 19.51 H26win.22-verl.23 verl.25 20.18 H27 win.25-wm.26 verl.26 20.45 H28 win.23-win.24 verl 27 21.12 H29 win 27-verl.28 verl.28 21.39 H30 win.28-win.29 verl.29 den Ditmaal gunde de Texelaar de man aan de andere kant van het net slechts drie games (0-6 en 3-6). Keyser en Scholl speelden heel an dere wedstrijden. Keyser leek in de eerste set geen enkele moeite te heb ben met zijn tegenstander. Hij won gedecideerd met 2-6 Daarna slopen er echter foutjes in zijn spel, waardoor hij de tweede set met 6-4 verloor In een spannende, niet altijd even goede, derde set wist Keyser zich op tijd te herstellen, om met 4-6 het tweede punt voor Deuce in de wacht te slepen. Albert Scholl paste ver schillende tactieken toe om zijn te genstander te bespelen Hij bleef steeds knap bij, maar kon toch niet voorkomen dat de man uit Oudorp aan het langste eind trok (6-4 en 7-5 waardoor de tussenstand na de enkelpartijen 2-2 was en de twee dubbels de beslissing moesten bren gen. Het derde wedstrijdpunt was snel binnen. Het koppel Brand/Keyser speelde een goede wedstrijd en gaf de heren van Oudorp vooral in de tweede set geen schijn van kans (4- 6 en 0-6). Daarna werd met spanning uitgekeken naar de partij van Geus en Scholl. De Texelaars leken na de eer ste set met 6-2 te hebben ingeleverd kansloos. Toen de tweede echter met 1-6 werd gewonnen, roken ze de overwinning en tilden ze hun spel naar een hoog niveau. In een bloed stollende derde set met prachtige rally's bleken Geus en Scholl over de meeste veerkracht te beschikken (5- 7), waardoor de einduitslag 2-4 in het voordeel van Deuce werd De eerstvolgende wedstrijd wordt zaterdag in Anna Paulowna ge speeld. Daarna volgen nog een thuis wedstrijd tegen Julianadorp en een uitwedstrijd tegen Warmenhuizen. Veld B 18.30 H23 Cocky-Agrifirm Sportshop 18.57 H24 Sportshop-Maarco B. win.23 19.24 G21 Zandbank-Rabobank win.24 19.51 G22 AH-Beverdam verl.21 20.18 G23 win.21-win.22 verl.22 20.45 G24 L&R-De Wit verl.23 21.12 G25 win.23-verl.24 win 24 21.39 G26 win.24-win.25 verl.25 Veld C 18.30 D21 Krim-Sportshop 1 Beverdam 18.57 D22 Beverdam-Jozefschool verl.21 19.24 D25 win 21-Klif 12 Jozefschool 19.51 D26 win 22-Timmer verl.25 20.18 D27 win.25-win.26 verl.26 20.45 D28 Durper D -lepe de Boer verl.27 21 12 D29 win.27-verl.28 win.28 21.39 D30 win.28-win.29 v erl.29 Wedstrijdleiding Willem en let. Leden van de MAB reden zondag op het eigen circuit in Eierland om de prijzen in de vierde motorcross van het seizoen. Onder fraaie weersomstandigheden werd snel, ja soms supersnel gereden. Bij de start van de brommerklasse was het met 21 deelnemers een drukte van belang. Een poging van Henk Witte een brommer aan te du wen mislukte jammerlijk. Roy Hin won de eerste manche, maar kreeg het in de tweede zwaar te verduren. Net voor de finish werd hij ingehaald door Maarten Eelman. In de uitslag over twee wedstrijden ging de over winning echter naar Hin. Vanwege het grote aantal deelne mers was de motorcross voor de jeugd in tweeën gesplitst. Een span nende strijd werd in de A-klasse ge streden door Hessel Moerbeek en Maaikel Gouwenberg. Vijf rondjes voor het eind werd Moerbeek inge haald door Gouwenberg, waardoor die de eerste manche op zijn naam schreef. De tweede manche ging wel naar Moerbeek. Kanshebber Brian Witte viel in de derde ronde en slaagde er met meer in zich terug te rijden naar de top. De twaalf deelne mers in de B-groep gingen supersnel van start. Ilse Hoensoen, die met haar zijspan steeds beter gaat rijden, be machtigde een elfde plek, terwijl ook Kris en Lianne ter Steege vrij aardig met de top mee kunnen komen. De overwinning ging echter naar Youri Slik, die op overtuigende wijze beide manches op z'n naam bracht. Yorgo Helleman, die in de tweede manche een zwaar gevecht aanging met John Schot, werd tweede. Schot legde beslag op de derde plaats. Leo Witte was in de 125cc C-klasse iar rond 1 april installeren las en Tineke Oostinga uit zich op camping 't irshok in de Dennen om er, onderbreking in het drukke 'seizoen, tot 1 oktober te blij- itaan. Kamperen op Texel bij het leven van de twee igse senioren. 'Al vanaf 1966, ranaf die tijd komen we hier we in de herfst vertrekken en we ons met de gedachte tsnel weer 1 april is.' Ze be- tot de vele vaste kampeer- P de camping in de Dennen, jaar veertig jaar bestaat. er de Rozendijk fietst, merkt er van Toch schuilt achter de ine bosschages een levendige nschap. Het leven komt er tn in naseizoen zo tussen negen uur 's morgens op gang, als de voortenten van de caravans wor den opengeritst en merendeels wat oudere gasten naar buiten stappen De één voor een sanitair bezoek, de ander haalt een krantje bij de recep tie en een derde maakt een praatje met de buurman. Haasten hoeven ze zich niet, de meeste gasten genieten van het pensioen. Maar stilzitten is niet voor iedereen weggelegd. Kampeerder Henk van Oosten uit Wolvega beschikt met over zitvlees en geeft de bosjes tussen de kam- peerterreintjes enthousiast een schoffelbeurt. 'Henk houdt zo'n beetje de hele jonge aanplant vrij van onkruid. Ik ben daar erg blij mee, want ik kan ook met alles zelf', ver telt Ger de Graaf, met echtgenote Margriet al dik dertig jaar de beheer der van de camping. Van Oosten is niet de enige gast die regelmatig de handen uit de mouwen steekt. Rijk r. >-r« Oosten uit Wolvega. vaste gast op 't Woutershok is geen stilzitter en geett de Pges een schoffelbeurt. Barlo uit Soest doet sinds jaar en dag timmer- en andere klusjes op de camping en is tevens een vraagbaak voor medekampeerders die met technische problemen kampen- Toen de Oostinga's voor het eerst op 't Woutershok kampeerden, ging het er anders aan toe dan nu. 'Het was een camping van Staatsbosbeheer', vertelt Nikolaas Oostinga (82). 'Je mocht hier met zomaar kamperen, je moest een kampeerpaspoort heb ben, want SBB wilde alleen kampeer ders die hadden aangetoond dat ze goed konden kamperen. We zijn hier gekomen omdat je honden mocht meenemen. We stonden op een spe ciaal terreintje, 't Hondehemeltje. echt de hemel op aarde.' Het terrein- tje was te danken aan mevrouw Mantje. de echtgenote van het districtshoofd van Staatsbosbeheer. Als hondenliefhebber had zij er op aangedrongen dat er zo'n hoekje op de camping zou komen. 'We zijn hier steeds blijven komen. Lekker buiten, vrij, niks hoeven, ongecompliceerd en het voelt hier vertrouwd. We ver heugen ons er elk jaar op', vertelt echtgenote Tineke. Nikolaas: 'Ik kwam hier zelfs op doktersadvies. 'Ga kamperen, dan moet je er uit', zei mijn dokter. Als ie thuis een donkere wolk ziet aankomen, dan ga ie naar binnen. Hier kijken we wat voor een lucht er achter die wolk zit. Onze drie dochters kwamen hier ook graag. In de zomer gingen ze bollenpellen. 's Avonds in Catharinahoeve maakten ze het geld weer op.' Over het oude toiletgebouw: 'De douchehokjes wa ren zó koud, daar kwam je gewoon met dooie tenen onder vandaan. Maar wat hebben we er een gein ge had. Er waren vrouwen aan het was sen en er stond ook een wringer. Zo stond er eens een vrouw in haar een tje de was door dat ding te draaien. Ik vroeg waarom haar man met even hielp Maar ze zei dat hij dat nooit deed. Toen ben ik maar gaan draaien Wat een lol, ze giechelde overal bo- Beheerders Ger en Margriet de Graat halen herinneringen op met Nicolaas en Tineke Oostinga uit Roden, twee kampeerders die al meer dan dertig jaar op de camping komen. venuit Zo deden ze in de loop der jaren op de camping veel kennissen op. 'Het is hier net een grote familie', vertelt De Graaf. Oostinga: 'Het zijn met altijd de jongsten meer. Met al die witte kuiven is het hier rond deze tijd net een bejaardenhuis.' Schaftkeet Tot de oudgedienden behoort ook een 87-jarige inwoner van Haren, die in 1964 voor het eerst op 't Woutershok kampeerde. Dat was een jaar nadat Staatsbosbeheer de cam ping opende. Woutershok werd toen beheerd door Dirk van der Vliet, de vader van Margriet. Veel faciliteiten waren er niet. 'Er stond bij de ingang een schaftkeet en er was een een voudig toiletgebouw. De kampeer ders stelden geen al te hoge eisen. In 1971 kreeg Van der Vliet hulp van Ger de Graaf. 'Mijn vader kende Maarten Mantje nog uit zijn tijd in de Noord oostpolder, dus daardoor kwam ik wat makkelijker binnen. Het kampe ren kwam in die tijd met Pinksteren op gang. als iedereen zijn spullen ging uitproberen Meest tenten en vouwwagens had je toen Caravans had je nog nauwelijks. Er kwam er toen eens eentje uit Groningen en dat was helemaal een bezienswaardig heid Na Pinksteren had je zes weken hoogseizoen en dan was het weer af. Het naseizoen stelde niet zo bar veel voor. Toen caravans gemeengoed werden en de kampeerders minder afhankelijk werden, werd het kampeerseizoen veel langer.' Toen de gezondheid van Van der Vliet achteruit ging, nam De Graaf de lei ding over. Op dat moment hadden de kampeerders al geen paspoort meer nodig en was de camping tot natuur kampeerterrein omgevormd. 'Maar eigenlijk was het daarvoor volgens de normen wat te groot en werd het een algemeen kampeerterrein Staats bosbeheer had er daar zeven van, die in 1995 werden geprivatiseerd en overgenomen door het Nivon. Het echtpaar De Graaf nam de camping over in 1999 en kreeg toen de vrijheid om het vijfeneenhalve hectare grote terrein met 160 standplaatsen naar eigen inzicht te runnen. Ze doen dat niet alleen, maar hebben administra tieve hulp van Marja Rammers en worden bijgestaan door zoons Ricardo en Patrick Het resultaat is een intieme, keurig bijgehouden camping, met meerdere kleinere veldjes en een luxe sanitairgebouw. Dat de camping en het beheer van de familie De Graaf wordt gewaardeerd, blijkt uit het grote aantal vaste gas ten. 'Tussen de zestig en zeventig procent komt elk jaar terug.' Veel van hen maken gebruik van voor- en najaarsarrangementen, waarbij de tent of caravan In die periode tegen gereduceerd tarief kan blijven staan. 'Het zijn vooral wat oudere mensen, die de tijd aan zichzelf hebben en het drukke hoogseizoen niet willen mee maken. Het zijn nu vaak opa's en oma's, die hun kinderen en die op hun beurt hun kinderen hebben aan gestoken. Zo kom je hier dus meer dere generaties van één familie te gen.' Blijk van waardering is ook de grote kei voor de receptie, met het opschrift 'Steengoed'. Het is een geschenk van de vaste gasten, gegeven toen de De Graafs de camping overna men. Vaste gasten zijn al wekenlang druk doende met de organisatie van het veertigjarig jubileum van de cam ping. Dat wordt zaterdag gevierd met een gezellig samenzijn, waarvoor naar verwachting tussen de 350 en 500 (oud-)kampeerders naar het ei land komen. Tekst en foto's Gerard Timmerman goed in vorm. Na een matige eerste manche nam hij in de tweede manche de leiding. Maar na enkele ronden moest hij toch de favonete Co Hoogschagen voor laten gaan. Hoogschagen won, Witte werd knap tweede. Uitslagen Brommercross: 1 Roy Hm; 2.Maarten Eelman 3.Ferry van der Vis Jeugd B: 1.Youri Slik, 2.Yorgo Helleman. 3.John Schot. Jeugd A 1.Hessel Moerbeek; 2 Maaikel Gouwenberg; 3 M ai kei van der Gracht. 50-65cc: 1 Martijn Eelman, 2.Giel Otten; 3.Michel Hoenson. 80cc 1 Luke Veen, 2.Maxime Bakker; 3 Frank Zv/aan. 125cc C 1 Co Hoogschagen; 2.Leo Witte; 3 Robert Vos. 125cc B 1.Niels Kiste- maker; 2.Rick van Muyen; 3.John van Muyen. Super A: 1 .Simon Hoenson. 2.Edwin Groen; 3.Richard van Drooge Liefhebbers 1.Niels Koorn, 2 Frank Mulder. 3 Henk Gouwenberg. Wie volgende maand wil deelnemen aan de Avondvierdaagse kan zich vanavond (vrijdag) alvast inschrijven. In de koffiecorner van de Hema zit ten leden van de organiserende wandelsportvereniging Het Gouden Boltje tussen 19.00 en 21.00 uur klaar om de gegevens van de wandelaars te noteren. Bij deze voorinschrijving bedragen de kosten €2,- voor leden en €3,- voor anderen. Inschrijven bij de start kan ook, maar dan kost deel name €4,-. De Avondvierdaagse wordt 2. 3, 4 en 5 juni gehouden. Deelnemers kunnen 5,10 en 15 kilo meter per avond lopen. Schietsport centrum Odysseus aan de Emmalaan in Den Burg fungeert als start- en finishlokaal. Starten kan tussen 17.30 en 18.30 uur. Meer informatie kan worden inge wonnen via tel. 313087 of de website www.hetgoudenboltje.nl De organisatie van het Country- festival, dat tijdens het Pinkster weekend op vrijdag 6 en zaterdag 7 juni in Den Burg wordt gehouden, is voor het zaterdagmiddagprogramma op zoek naar Texelaars die een bij drage kunnen leveren. Gedacht wordt aan straatoptredens van onge veer een kwartier van linedancers, voor wie op de Groeneplaats een houten' vloer wordt aangebracht. Welkom zijn ook Texelaars met po ny's. zodat kinderen op de rug van de dieren een rondje over de Groene plaats kunnen lopen. Verder worden winkeliers uitgenodigd gebruik te maken van marktkramen. De voor keur gaat uit naar spullen die raak vlakken hebben met het country- festival. Naast genoemde activiteiten verder veel muziek, een show met pick-up trucks en een rodeostier. Za terdagavond is er in alle cafés in Den Burg live-muziek. Vrijdagavond is dat het geval in een aantal cafés. Meer in formatie op de website www.texel country.nl. Texelaars die zich voor activiteiten willen aanmelden, kunnen contact opnemen met Richard Segers, tel. 312 871 of (na vijf uur) 322 967. Omwonenden van het nieuwe par keerterrein bij de Albert Heijn blij ven overlast ondervinden van het verkeer. Dat merkte raadslid Henny Festen (GroenLinks) op tijdens de raadsvergadering. Volgens de bewoners is de hinder aan het toenemen. Ze klagen onder meer over achteruit rijdende auto's van mensen die niet willen betalen voor het parkeerterrein. Ook kost het bewoners van omliggende straten meer moeite om een parkeerplaats te vinden. Festen vroeg de burgemees ter maatregelen te nemen, omdat de seizoensdrukte er weer aan zit te komen. Burgemeester Geldorp be loofde de situatie aan te kaarten bij de politie. 'En misschien kunnen er duidelijke pijlen worden aangebracht, zodat het duidelijk is hoe er moet worden gereden op het plein.' Gel dorp beloofde ook de situatie in de Kikkertstraat in De Cocksdorp aan de orde te brengen. Maria van der Spek (WD) kaartte aan dat de straat voor problemen zorgt, onder meer omdat er op verschillende plekken aan beide zijden kan worden geparkeerd.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 7