BEDANKT!!! Nogmaals BEDANKT!!! Officiële I berichten FOTO OS dtJoi/u Dva-«n3a-N3do DVQH31VZ 1 uur fotoservice GRATIS FILM GRATIS TEXEL ALBUM extra estratLi/v0s bed rijf TE HUUR OP TEXEL TEXELSE gCOURANT Oproep aandeelhoudersvergadering DROS BAKKERIJ tuulur bedrijf Voor pM Al diegenen die de OPEN DAG van de KN RM tot een onvergetelijk succes hebben gemaakt. Ruimtelijke ordening Verkeersbesluiten f|!| Gewijzigde openingstijden Tpj Collecte Fietsenveiling VRIJDAG 16 MEI 2003 Deze advertentie is op z'n kop geplaatst j/ajifD/vuf ui wiDpads ■p|nA3§ puojSiod 10 uj SI1V6 D suo joop uarpiequiaoiq aiqjerqaS -aouj n joop op uapjoM pua>|3q sieoz uj iiii)irnann±VN vwwvd ria iiiiUVVM iisnvioadswniNvaao aa '1AHHDS-H3IAIÜ3H3S jeeu N31N\Hd 31SVA 030D>lb3d S.VISHDDd SWniNVd3D Suuapios 3}oj§ udd jooa Dus ook in de voordelige twee-dagen- service en bij APS-films. Makkelijk bereikbaar tegenover de Super. ■WTT N.V. TEXELS EIGEN STOOMBOOT teSO ONDERNEMING tot het bijwonen van een De Directie en Raad van Commissarissen van Teso roepen u op tot het bijwonen van een extra aan deelhoudersvergadering die gehouden zal worden op maandag 2 juni 2003 om 20.00 uur in sporthal "Ons Genoegen", Emmalaan 51 te Den Burg. De zaal is geopend vanaf 19.00 uur. Op verzoek van 268 aandeelhouders met een ge zamenlijk geplaatst kapitaal van 6,8% vindt deze extra aandeelhoudersvergadering plaats, conform artikel 27 lid 2 van de Statuten van Teso. Deze aandeelhouders hebben de volgende agendapunten voorgesteld: 1 Opening 2. a. Het investenngsbeleid van de directie t.a.v. de beten en ondersteunende voorzieningen en meer in het bijzonder het voornemen van de di rectie tot aanschaf van de nieuwe boot. b. Reacties aandeelhouders op agendapunt 2a waarna de aandeelhouders zich kunnen uitspre ken d.m.v. een schriftelijke stemming of ze voor of tegen opschorten van de aanschaf van de nieuwe boot zijn. c. Indien bij de stemming van agendapunt 2b de meerderheid voor opschorten van de aanschaf van de nieuwe boot is, wordt de directie opge dragen om onder toezicht van de raad van com missarissen een gedegen rapport uit te brengen aan de aandeelhouders op de jaarvergadering van 26 september a.s. over het voornemen tot aanschaf van een nieuwe boot, in welk rapport rekening moet worden gehouden met de staande deze extra vergadering door de aan deelhouders kenbaar gemaakte bezwaren en in welk rapport ook financiële en bedrijfsecono mische onderbouwing en verantwoording die nen te worden gegeven mede in het licht van de tijdens deze extra aandeelhoudersvergadering kenbaar gemaakte bezwaren. Dit rapport zal ten minste vier weken voor de vergadenng aan de aandeelhouders ter beschikking moeten worden gesteld. 3. Uitleg directie over de tariefstructuur en de re latie met de winstdeling 4. Uitleg directie over het aantal afvaarten, o.a. die met spoedeisend vervoer. 5. Reactie directie en raad van commissarissen op besluiten van de agendapunten 2b en 2c. 6. Reactie aandeelhouders op agendapunt 5. 7. Rondvraag. Toegang tot de vergadering hebben: 1Aandeelhouders bij overlegging van hun door Teso-bootdienst afgegeven geldige aandeel houderspas 2. Aandeelhouders bij overlegging van een op hun naam gesteld aandeel alsmede een geldig legi timatiebewijs 3. Aandeelhouders bij overlegging van een door een bankinstelling uitgereikt bewijs van depo neren alsmede een geldig legitimatiebewijs 4. Vertegenwoordiging van een andere aandeel houder is krachtens artikel 24 van de statuten toegestaan, indien een schriftelijke volmacht en het hierop betrekking hebbende aandeel over gelegd kunnen worden. Uit het bewijs van deponeren, afgegeven door een bankinstelling die is ingeschreven in het register van kredietinstellingen van De Nederlandsche Bank N.V. moet blijken welke aandelen en aandeelnummers zij in bewanng heeft en zal houden tot na afloop van de vergadering Het bewijs van deponeren moet uiterlijk op 28 mei 2003 op het hoofdkantoor van de vennootschap, Pontweg 1,1797 SN te Den Hoorn ontvangen zijn. Texel, 16 mei 2003 raad van commissarissen en directie kogcrstr.iat -3-3 - Den Burg Wcekendaanbiedinj» 16 17 mei 1 Gelders volkoren van €1.55 voor €1.10 6 Krentenbollen van 1.82 voor 1.35 1 kleine Hoornderrinj* van €3 49 voor €3.00 Wij wensen n een prettig weekend' ffietK Hout- «n bouwcutnua Koukei Ollehai Da Cocksdorp- Tel: 316461 06 - S15Z7378 Fax: 316870 Inschrijfformulieren met inschrijfvoorwaarden zijn verkrijgbaar bij de gemeente en de Stichting Wonen Texel Dit formulier moet op de uiterste inleverdatum binnen zijn De woningzoekende moet voldoen aan de criteria van de Huisvestingsverordening Texel 1994 voor het krijgen van een Huisvestingsvergunning De woningen worden toegewezen op registratiedatum. STICHTINGI WONEN TEXEL Buijsstraat 16 te De Cocksdorp seniorenwoning Woningtype serftor Beschikbaar per 25-05-2003 Uiterste inleverdatum 21-05-2003 Kenmerken: Aantal kamers woonkamer, 2 slaapkamers Kale huurprijs 339,75 na 1 juli 353,34 Totale huurprijs 340,65 na 1 juli 354,24 Criteria 1 inschrijvers ouder dan 55 jaar 2%>Tfischrijvers jonger dan 55 jaar Inschrijvers met een maatschappelijke en/of economische binding met het dorp De Cocksdorp hebben voorrang! Stichting Wonen Texel Wilhelminalaan 74, telefoon technische zaken 31 37 88, overige zaken en diensten 31 41 93. Postbus 100, 1790 AC Den Burg 's Morgens geopend, 's middags op afspraak. Kijkt u ook op onze internetsite www.wonentexel.nl voor informatie èn online inschrijven. De bemanningen van „De Zalm", „Beursplein 5" en de plaatselijke commissie. a/d Molenstraat 33 te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem- j mmqsplannen. De bouw-en situatietekeningen liggen vanaf 19 mei A.M. Westdorp voor het gedeeltelijk vergroten v.e. ^gPedüfendeWer^^ Aangevraagde lichte bouwvergunningen woonhuis a/d Vuurtorenweg 70 te De Cocksdorp (ont vangen 9 mei 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Fa. E. Spoelstra voor het plaatsen v.e. opslagruimte a/d Pontweg 53 te Den Hoorn (ontvangen 8 mei 2003); A.W.C Schoenmaker voor het plaatsen v.e. opslag schuur a/d Hoornderweg 30 te Den Hoorn (ontvan gen 9 mei 2003); Bruining Fietsenverhuur voor het plaatsen v.e. opslagloods a/d Nollekoog te De Koog (ontvangen 9 mei 2003); Aannemersbedrijf K. Dekker BV voor het tijdelijk plaatsen v.e. restaurant/kiosk a d Postweg 124 te De Cocksdorp (ontvangen 12 mei 2003); De Ridder Beheer BV voor het veranderen v.e. gevel a/d Dorpsstraat 39 te De Koog (ontvangen 12 mei 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, 1e fase K. Eissen voor het geheel vernieuwen v.e. woonhuis a/d Boodtlaan 11 te De Koog (ontvangen 12 mei 2003); Bungalowpark "So What" voor het plaatsen v.e. dubbele zomerwoning a/d Californiëweg 29 te De Koog (ontvangen 13 mei 2003); Bungalowpark "So What" voor het plaatsen van drie zomerwoningen a d Californiëweg 29 te De Koog (ontvangen 13 mei 2003). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende lichte bouwvergunningen R. Visser voor het gewijzigd uitvoeren van een bouw plan waarvoor reeds vergunning is verleend a/d Ha ven 2 te Oudeschild (verzonden 9 mei 2003); G.A. Visch voor het plaatsen v.e. garage a/d Koningsweg 6 te Oosterend (verzonden 12 mei 2003) Verleende reguliere bouwvergunningen E.M. Kalf voor het oprichten v.e. bedrijfsruimte a/d Schilderweg 269 te Oudeschild (verzonden 9 mei 2003); Rab Holding b.v. voor het vernieuwen/vergro ten v.e. opslagschuur a/d Hallerweg 50 te Den Burg (verzonden 12 mei 2003); N. Canoy voor het vergro ten van twee zomerhuizen a/d Californiëweg 100 en 102 te De Koog (verzonden 12 mei 2003). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Post bus 252. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie van Grondgebied van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: S.J. Betsema voor het gedeeltelijk vergroten v.e. woonhuis a/d Mulderstraat 33 te Oosterend; E.J.E.M. de Graaf voor het vergroten v.e. woonhuis het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Planologische medewerking Burgemeester en Wethouders hebben besloten me dewerking te verlenen middels een procedure ex ar tikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: het verzoek van de heer J. van Vijfeijken om een deel van het perceel met de bestemming "gebied van land schappelijke, cultuurhistorische en natuurlijke waar den met agransch gebruik" achter het perceel Diek 15- 17 te Den Hoorn in gebruik te nemen als tuin teneinde het strijdige gebruik te legaliseren. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit bekend is ge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevat ten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Aan de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Bovengenoemd besluit kunt u inzien bij balie Grondgebied van het gemeentehuis. t Medewerking detailhandel Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan: de uitbreiding van het bedrijfje "Lindy Stroo-Tuin- ontwerp" gelegen aan de Hoofdweg 41 te De Cocksdorp ten behoeve van het uitoefenen van detailhandelsactiviteiten die ondergeschikt zijn aan de agrarische bedrijfsvoering. De activiteiten van "Lindy Stroo-Tuinontwerp" passen binnen het vastgestelde beleid "ondergeschikte de tailhandel in het buitengebied en in de kernen". Om de detailhandels-activiteiten mogelijk te maken is het nodig om vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan "Buitengebied Texel". Hiervoor dient een vrijstellingsprocedure op basis van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) te worden gevoerd. De inspraakprocedure ex artikel 6a WRO is reeds gevoerd. Er zijn geen inspraak reacties ingediend. Derhalve kan worden vervolgd met de vrijstellingsprocedure ex artikel 19 lid 1 WRO. In het kader van de vrijstellmgsprocedure ex artikel 19 lid 1 WRO ligt het verzoek vanaf maandag 19 mei 2003 gedurende vier weken ter inzage bij de balie van de sector Grondgebied die deel uitmaakt van de Centrale Publieksbalie op de begane grond van het gemeente huis Eventuele zienswijze kunnen gedurende de termijn van ter in zage legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wet houders kenbaar worden gemaakt Medewerking A-blok Burgemeester en Wethouders willen meewerken aan het opnemen van een agrarisch A-blok op een per ceel gelegen aan de Maaikeduinweg te De Koog. In de voorschriften behorende bij het bestemmingsplan Buitengebied Texel en het bestemmingsplan Buiten gebied Texel Herziening ex artikel 30 WRO is hiervoor een wijzigingsbevoegdheid opgenomen in artikel 3, lid 8c. In het kader van de inspraakartikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ligt het verzoek vanaf 19 mei 2003 gedurende twee we ken voor een ieder ter inzage bij de balie van de sector Grondge bied in het gemeentehuis Eventuele reacties kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van Burge meester en Wethouders kenbaar worden gemaakt. Vrijstelling wonen Burgemeester en Wethouders verlenen vrijstelling op basis van artikel 19.1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het gebruik van het pand Schorrenweg 5 te Oosterend voor woondoeleinden. Het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland heeft op 1 apnl 2003 hiervoor de vereiste verklanng van geen bezwaar afgegeven. Dit besluit is verzonden op 15 mei 2003 Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het be- zwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden be sluit waartegen het is gencht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen Bovengenoemd besluit kunt u inzien bij de balie van sector Grondgebied in het gemeentehuis Vrijstellingen kampeermiddel Burgemeester en Wethouders hebben op grond van het gestelde in artikel 24 lid 1 van het bestemmings plan 'Buitengebied Texel' en van artikel 8 lid 2 sub a van de Wet op de openluchtrecreatie op 19 februari 2003 vrijstelling verleend voor het plaatsen van één kampeermiddel in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober in de termijn 2003 tot 2007 aan: de heer C. Knossen, Waterweg 3,1791 LH Den Burg; mevrouw N. Veelo, Westerweg 47, 1797 RE Den Hoorn, de heer M.G.J. Veeger, Rozendijk 13,1791 PC Den Burg; de heer J.J. Schraag, Postweg 191, 1795 JN De Cocksdorp; de heer B.H. Albers, Pontweg 152, 1796 MD De Koog; mevrouw A. Vlaming-Troost, Amaliaweg 13, 1797 SW Den Hoorn; mevrouw M. Bakker-Kuip, Bargen 4, 1793 EM De Waal; de heer J.W. Verus, Driehuizen 19, 1791 PK Den Burg; de heer F.PC. van der Star, Genteweg 11, 1794 HK Oosterend. Bovengenoemde vrijstellingen zijn op woensdag 14 mei 2003 verstuurd. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indienen Het bezwaar moet binnen zes weken, na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt, zijn ingediend In het getekende bezwaarschrift moet minimaal staan de naam en het adres van de indiener de da tum een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt ge maakt, de gronden van het bezwaar en (zo mogeli/keen afschrift van het besluit waartegen het is gericht Bij spoedeisende belangen kan de president van de Rechtbank (Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar) verzocht worden een voorlopige voorziening te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie van de sector Grondgebied In polder het Noorden de Genteweg op 23 en 24 nj 2003 en de Schorrenweg, tussen Zwinweg en Stuü- weg op 27 mei en 5 en 6 juni 2003; Bij Den Burg de Marsweg op 27 en 28 mei 2003.de Kadijksweg, tussen Marsweg en Laagwaalderweg, 28 mei en 2 juni 2003 en de Emmalaan tussen Elene: en Pontweg op 6 juni 2003. Burgemeester en Wethouders hebben voorts dtd gende verkeersbesluiten genomen: De Ploeglanderweg, tussen MonnikenwegA Rozendijk tijdelijk in te richten als eenrichtingswegi 24 en 25 mei 2003. Dit verkeersbesluit is genorra vanwege het volleybaltoernooi (georganiseerd do? Tevoko) en de doorstroming van het verkeer en ver ligheid van de bezoekers en deelnemers; De Nattevlakweg tijdelijk af te sluiten voor alle ver keer, uitgezonderd voetgangers, op donderdag 21 mei 2003. Dit verkeersbesluit is genomen vanwege hel houden van de Doe- en Kijkdag (georganiseerd door SBB) en de veiligheid van de bezoekers. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besV bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de te waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dtrt ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener ót dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezvva wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschti van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschnft is ingediend,i het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek W het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de pres- dent van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkms Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bed's; aan griffierechten geheven Verleende evenementenvergunningen De burgemeester maakt bekend dat zij vergunnmc heeft verleend aan: de organisatie van het Waddentoernooi voor hei houden van het onderdeel Kitesurfen nabij het strandiT. bij Dijkmanshuizen op 18 mei a.s. de gemeente Texel voor het houden van he Copacabanafeest bij het Zwembad Molenkoog op 2' mei a.s. Ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbes den tegen deze besluiten een bezwaarschrift indienen binnen weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt W bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en adres it de indiener; de dagtekening, een omschnjving van het besluit wO tegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar, mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een berM' schrift is ingediend is het in spoedeisende gevallen mogelijk o daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzien' in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Seek Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Burgemeester en Wethouders hebben vanwege het geplande asfaltonderhoud aan de wegen de volgende verkeersbesluiten genomen: Rond Den Hoorn zijn op 21 mei 2003 afgesloten de Witteweg, het Molwerk en de Stolpweg; Bij Oudeschild de Schilderweg vanaf de Heems- kerekstraat tot de Laagwaalderweg op 21 mei 2003; Rond De Waal de Oosterenderweg. vanaf de Laag waalderweg tot Bargen op 21 mei 2003 de Sommeltjesweg op 22 mei en op 4 en 5 juni 2003 en op 23 mei 2003 Bargen; Bij De Koog de Ruigendijk, van de Maaikeduinweg tot Mienterglop en de weg naar de parkeerplaats van strandslag paal 21 op 22 mei 2003; Bij Oosterend het Lageveld en op 23 mei 2003; In Eierland de Hoofdweg, tussen Oorsprongweg en Muyweg op 26 mei 2003 en het fietspad van de Post weg, tussen Oorsprongweg tot Slufterweg op 26 mei en 6 juni 2003; Het gemeentehuis is voortaan open van 9.00 tot 16.0 uur. U kunt nu dus ook tijdens lunchtijd en 's midda; terecht bij onze nieuwe balies. In de week van 18 tot en met 24 mei is er op Te» een collecte ten bate van het Nationaal Epileps Fonds/ De Macht van het Kleine. a !9 Va in Var Op zaterdag 17 mei a.s. wordt in samenwerking f de politie weer een veiling gehouden van gevond fietsen. Eenieder die bij de politie aangifte heeft? daan van diefstal van zijn of haar fiets wordt in gelegenheid gesteld een fiets te kopen. Bij de ko. van een fiets dient het proces-verbaal van aangifte a het aankoopcertificaat te worden overlegd. De veiling, die klokslag 10.00 uur zal beginnen, schiedt bij afslag en vindt plaats bij het politiebutë in Den Burg. Voordat de veiling begint zijn belangstellenden va' 09.30 uur in de gelegenheid de aangeboden fiel. te bekijken en een fiets als de hare of de zijne te identificeren. De fiets wordt in dat geval als nog uit de verkoop gehaald ir N rr Sii en Janka Boon voor het gebruik van de aanlegsteiger, Texgro voor het gratis ijs. De Texelse Courant voor de advertenties, De TX X, TX 2, TX 38, TX 41 en TX 43 voor het gratis vissie, Landal GreenParks Sluftervallei voor het gebruik van het springkussen, Peter Kaan voor de orgelmuziek, De Waterski vereniging voor de bakpan en verder iedereen, wiens naam we hierbij vergeten zijn.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 8