-A -fK COMBI m Officiële I berichten 3 DE TAVEERNE" ]cmr 8 De Lange Muur Nog geen keuze gemaakt? KisSttttt rnw Gee\aaQd? cte- Sfeervol Oriëntaals lopend buffet Krassen of aanslag op uw ramen? "y\crte^(^ ~\r ik TEXELSE COURANT peuterleidster CHINEES - INDISCH RESTAURANT Vrijdag 6 en zaterdag 7 juni Nu speciale prijs: 13,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar 7,50. voor een opleiding en werk waarbij de mens centraal staat PARTTIME MEDEWERKER/STER Gratie foto van de geslaagde op onze slagroomtaarten! De examenfeestcommissie van O.S.G. De Hogeberg HYGIËNE SERVICE Sterk in hygiënewerk 77 3 halen 2 betalen 99 j De Koog Woensdag 11 JUIli bestaat ons restaura Vanaf 20.00 uur serveren wij een drankje v« onze gasten, vrienden en bekenden!!! U bent van harte welkom'. André, Dirk en Dirk en staf Ruimtelijke ordening Kapvergunning Milieu Gemeenten ieuws Bel voor meer informatie of kom op zaterdag 14 Juni tussen 11.00 - 14.00 uur langs op onze onderwijsmarkt, Kievitstraat 31, Den Helder. VRIJDAG 6 JUNI 2003 Peuterspeelgroep 't Sterrekind zoekt een die op vrijwillige basis 1 a 2 ochtenden per week 10 peuters wil begeleiden Scholing/begeleiding is mogelijk. Kom gewoon eens langs of bel voor informatie Gasthuisstraat 55, Den Burg, tel. 315916 (9.00-12.00 uur) MINICRUISER 0226-355546 HOOGWOUD dealer van mini Ondernoud Financiering verzekering brommobielen Tevens 35 occasions Ja. stuur mi| informatie over de Mirucruiser Ofte/Mevr. Adres: --- PC en Plaats Telefoonnummer met Bovag- garantie op voorraad geen autorijbewijs geen wegenbelasting Westerboekeiweg 22a 1718 MK Hoogwoud w.aeflraalButomotvefcp ri NIKADEL 48 DE KOOG S3 317786 presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering Voorgerechten 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten, lychees, ananas, gebakken banaan, e.a. vruchten, etc. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317786. Kop van Noord-Holland R0C Kop van Noord-Holland Sector Gezondheidszorg en Welzijn 0 (0223) 611 260 een zaak van vertrouwen zoekt voor de nieuwe fotospeciaalzaak een voor 24 uur Met initiatief kom je een heel eind en interesse voor of ervaring met fotograferen geeft je net dat beetje extra Uren zijn in overleg en je toekomst bij ons heb je in eigen handen Schriftelijke sollicitaties stuur je naar- COMBI TEXEL, Parkstraat 9, 1791 CA Den Burg Ve 05G-exam<5nkandidaten die zich op kwamen geven voor het examenfeest zijn door de leraren op de foto gezet. Deze foto's hebben wij in de computer zitten en kun nen komende week gratis op een taart worden geplaatst. Kom langs of kijk op internet bij www.texelcatermg.nl als jij er ook bij zit. Slagroomtaart 12 personen 14,40 Slagroomtaart 16 personen 17,20 Slagroomtaart 20 personen 24,00 Texel Banket Service Ruud Boom Stoompoort 16 1792 CT Oudeschild Tel 0222 313791fax 0222 315872 e-mail banket^texelcatering nl EXf-< bedankt onderstaande personen, bedrijven en instellingen voor hun bijdrage aan een geslaagd feest: Bloembollenbedri|f Wim Trap, de buren aan de Achtertune, notarissen Dogger en Kooij, dj Dennis Huizinga, schildersbedrijven, Hema, Beuwbedrijf Elko Vermeulen, Texgro, Jeroen Haak, Stiehl Entertainment, Time Out. Thijsse- school. Jozefschool, De Akker, De Bruinvis, Lubertischool, s.v ZDH, startpagina.nl, Peter Kaan, Connexxion, Slagerij Dros en in het bijzonder onze sponsor ABN-Amro. C_3 Beloven wat je doet en doen wat je belooft. Linnenverhuur en wasserijdiensten, zoals het hoort. Tex-Lrn Hygiëne Service - Schilderweg 251 d 1792 CJ Oudeschild, tel. 0222-314927, fax: 0222-315084 PKB glasrenovatie is gespecialiseerd in het verwijderen van krassen en aanslag op ramen (kalkachtige druppels of strepen) van glas. Ook voor het verwijderen van krassen en aanslag van b.v. plexiglas, badkuipen, marmeren aanrechtbladen enz. kunt u bij ons terecht. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen, telefoon 0228-313435. Ons adres: Duiker 108 1613 AJ Grootebroek Telefoon 0228 - 31 34 35, fax 0228 - 32 50 11 Boeren graskaas per kilo Japanse snacks diverse soorten Suikerpinda's 250 gram Pepitamix 250 gram Studentenhaver 200 gram samen o* H. v/d Vis, Weverstraat 74 In plaats van uitnodigingen Aangevraagde lichte bouwvergunningen J.S. Tjepkema voor het plaatsen v.e. serre a/d Ooster- enderweg 11 te De Waal (ontvangen 3 juni 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Gemeente Texel voor het tijdelijk plaatsen van een lokaal a/d Burdetstraat 8 te Den Burg (ontvangen 27 mei 2003); Gemeente Texel voor het gedeeltelijk ver anderen v.e. schoolgebouw a/d Burdetstraat 8 te Den Burg (ontvangen 27 mei 2003); EcoMare voor het ge deeltelijk veranderen/vergroten v.e. expositiezaal en restaurant a/d Ruyslaan 92 te De Koog (ontvangen 28 mei 2003); J.S. Dros voor het gedeeltelijk vergroten v.e. strandpaviljoen en plaatsen v.e. kiosk aan Jan Ayeslag (Paal 12) te Den Hoorn (ontvangen 28 mei 2003); VOF Uitvaartcentrum Texel voor het gedeelte lijk vergroten v.e. industriefunctie (licht) a/d Bernhard- laan 147A te Den Burg (ontvangen 28 mei 2003); M. van der Werve voor het geheel vernieuwen v.e garage a/d Hoofdweg 71 te De Cocksdorp (ontvangen 4 juni 2003); V.O.F. Zoetelief voor het plaatsen van een verhuurunit aan de Badweg (Paal 20) te De Koog (ont vangen 4 juni 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, 2fase Rabobank Texel voor het plaatsen v.e. kiosk a/d Heemskerckstraat 10 te Oudeschild (ontvangen 28 mei 2003). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend en/of de melding positief is teruggemeld Verleende bouwvergunningen en goedgekeurde meldingen bouwvoornemen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen T. Rijkers voor het vergroten v.e. woning a/d Verloren- kost 13 te Oosterend (verzonden 28 mei 2003); S. Stark voor het verplaatsen/bouwen van 5 recreatieve opstallen en het wijzigen van 2 recreatieve opstallen (verzonden 28 mei 2003); J.A. Does voor het veran deren v.e. schuur a/d Peperstraat 22 te Oosterend (verzonden 2 juni 2003). Verleende sloopvergunningen J.C.A. Vermuë voor het gedeeltelijk slopen v.e. sóhuur/ opslag a/d Hollewal 57 te Den Burg (verzonden 28 mei 2003); Albert Heijn Store Development voor het ge deeltelijk slopen v.e. supermarkt a/d Waalderstraat 48 te Den Burg (verzonden 28 mei 2003); J.IJ. Witte voor het slopen v.e. garage a/d Waalderstraat 49 te Den Burg (verzonden 28 mei 2003); P.J.J. Moerbeek voor het slopen v.e. tuinhuisje en garage a/d Gasthuisstraat 9 te Den Burg (verzonden 28 mei 2003); L.R. Junier voor het slopen v.e. recreatief opstal a/d Muyweg 25 te De Cocksdorp (verzonden 28 mei 2003); H. Riddermkhof voor het gedeeltelijk slopen v.e. schuur a/d Herenstraat 21 te Den Hoorn (verzonden 28 mei 2003); Staatsbosbeheer Texel voor het slopen van di verse opslag a/d Stengweg 2 te De Cocksdorp (ver zonden 28 mei 2003); M.H.J Hoogenbosch voor het gedeeltelijk slopen v.e. boerderij a/d Westerweg 24 te Den Burg (verzonden 28 mei 2003); Mevrouw E.D Kuijper voor het slopen v.e. woning a/d Kikkerstraat 29 te De Cocksdorp (verzonden 28 mei 2003). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschhft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjvmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Post bus 252. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie van Grondgebied van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: J. Drijver voor het plaatsen v.e bedrijf met bedrijfs woning a/d Abbewaal 23-25 te Den Burg; Stichting Wonen Texel voor het vervangen van vier duplexwoningen in een woongebouw t.b.v. begeleid wonen a/d Burgerhoutstraat 5 t/m 7a te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 10 juni 2003 gedurende vier weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Kamperen bij de boer Burgemeester en Wethouders hebben op grond van het gestelde in artikel 24 lid 3 van het bestemmings plan 'Buitengebied Texel' en van artikel 8 lid 2 sub a van de Wet op de openluchtrecreatie op 19 februari 2003 vrijstelling verleend voor het plaatsen van kampeermiddelen in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober in de termijn 2003 tot 2007; Vpor zeven kampeermiddelen aan de heer E J. Witte, Genteweg 2, 1794 HK Oosterend; Voor acht kampeermiddelen aan de heer A. de Vis ser, Pontweg 60 1797 ST Den Hoorn; Voor een kampeermiddel aan de heer C. Kossen, Waterweg 3, 791 HL Den Burg Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift indienen bi/ Burgemeester en Wethouders. In het getekende bezwaarschnft moet tenminste staan de naam en het adres van de indienerde datum, een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het be zwaar; zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht. Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening aan gevraagd worden bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252. 1800 AG Alkmaar Bovenge noemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Vrijstelling (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Buitengebied Texel' ten behoeve het realiseren van een dagrecreatief steunpunt op de Volharding te De Cocksdorp door S Boon en J. van den Brink. Het verzoek is sthjdig met het ter plaatse geldende bestemmings plan Het concept-besluit ligt vanaf 6 juni 2003 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van hel gemeentehuis. Tijdens deze periode kan een ieder schnftelijk zijn zienswijze kenbaar maken bij het college van Burgemeester en Wethouders Vrijstelling (2) Burgemeester en Wethouders willen vrijstelling verle nen op basis van artikel 28, lid 2a van het bestem mingsplan "Buitengebied Texel, herziening ex artikel 30 WRO" en artikel 15 van de Wet op de ruimtelijke ordening aan: mevrouw E. Tromp-Drenth voor het permanent be wonen van twee recreatieve opstallen aan de Slufterweg 203 te De Cocksdorp tot uiterlijk 1 april 2005. Het besluit kunt u inzien bij de balie Grond gebied van het gemeentehuis. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift indienen bi/ Burgemeester en Wethouders. In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staan: de naam en het adres van de indiener, de datum, een omschnjvmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht. Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening aangevraagd worden bij de president van de Rechtbank te Alkmaar Sector Be stuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar bare stukken ter inzage in het gemeentehuis Gedurende(tj termijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenhtftii gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en talen deling inbrengen van bedenkingen daartegen De aanvrajn dan uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te ji gen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de mzaget-sn burgemeester en wethouders schriftelijk bedenkingen mbwp schriftelijke bedenkingen dienen geadresseerd te worden aarh lege van Burgemeester en Wethouders van Texel. Postbus Kt AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedt! heeft ingebracht, worden, indien hl/ daarom verzoekt, meltx gemaakt Op grond van artikel 20.6 van de Wet miheubehtt nen alleen wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht en betoi benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwelf bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebns gen het definitieve besluit in beroep gaan. Nadere informal* verkrijgen bi/ de heer H. Kuiper van de cluster Handhaving o\ lefoonnummer (0222) 36 21 88. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordenmg Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, kapvergunning te verlenen aan de heer E. van Beusekom, Peperstraat 49 te Ooster end voor het kappen van een els achter voornoemd perceel wegens aantasting door rupsen. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Post bus 200. 1790 AE Den Burg De betreffende 'stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig bij de balie Grond gebied van het gemeentehuis Nadere informatie telefoonnummer (0222) 36 22 76 Niet verleende vergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om een vergunning op grond van artikel 8.1, lid b (veranderingsvergunning) van de Wet milieubeheer zoals aangevraagd door de heer A. Lap niet te verle nen. De aanvraag heeft betrekking op het veranderen van de reeds vergunde grens van de inrichting aan het Klif 37 te Den Hoorn. Tijdens de inzagetermijn van 9 Juni tot en met 7 juli 2003 liggen gedurende de openingstijden de aanvraag om vergunning, het ont werp-besluit en alle verder op de^zaak betrekking hebbende open- Pinksterweekend In verband met 2" Pinksterdag is het gemeentel maandag 9 juni geheel gesloten. Dinsdag 10 bent u weer welkom bij de balies op het Raaksp van 9.00 tot 16.00 uur. Ook de werf van gemee< werken bij Oudeschild is gesloten. Voor storingen en calamiteiten in rioleringen kunt u het nummer van de servicebalie (3621 bellen. U wordt dan automatisch doorverbon met de storingsdienst. Wijziging inzamelroutes De huisvuilroutes van 2* Pinksterdag (maande juni) worden verschoven naar woensdag 11 De bedrijfsafvalroutes van maandag wordend dag 10 juni opgehaald. De eerst volgende grof! dag is dinsdag 24 juni. Op 2° Pinksterdag worden er geen kadavers op gehaald. Ecocar De ecocar komt dinsdag 10 juni naar het eilan staat op vaste tijden bij de halteplaatsen zoals meld in het Texelse telefoonboekje. Particul kunnen hier gratis hun klem chemisch afval (H kwijt. In verband met de nieuwbouw van gemee werken is het KCA-depot aan het Wezenland al geopend op vrijdag tussen 10.00 tot 10.30 Bedrijven dienen zich van te voren op te g< Het KCA-depot bevindt zich aan de voorkafl de zoutloods, er is een doorgang tussen de2 loods en de gemeente garage, Onderhoud (minijcontainers Het komt regelmatig voor dat wij containers technische mankementen aantreffen. Zowel grote rolcontainers als bij de minicontainers het huishoudelijk afval komt het steeds vaker dat de wielen vast zitten. U kunt met een b (kruip)olie proberen de wielen weer gangba maken of het mankement melden bij de serv balie, tel. (0222) 36 21 11. Een medewerker gemeentewerken komt het euvel dan verhelp hebt er zelf baat bij en ook onze medewerker; de reiniging zullen u zeer dankbaar zijn Markt dag later De warenmarkt in Den Burg wordt wegens te vallen van tweede Pinksterdag gehouden opc dag 10 juni aanstaande van 8 00 tot 13.001 Opleidingen Welzijn SPW niveau 3 SPW niveau 4

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 8