Bejaarde boos over 'discriminatie' ouderen Levensader TIME OUT 2 Vrees drooglegging biljart- en kaartclubs RENTE GeknipJCf Geknipt Bezinningsweek op Texel TEXELSE COURANT filik vanger Qtslaagd www, texehvereldwijd. n 1 Mec*'sche zorg Hulpverlening 1} Kerkdiensten Colofon Radio Texel jongeren centrum DONDERDAG 12 JUNI 2003 Jan Jonkergouw vreest dat senioren op hun oude dag de gezelligheid moeten missen als ze geen borreltje of sigaretje meer mogen nuttigen. (Fofo Louise van der Slwsi 'Dat je oud bent, wil nog niet zeg gen dat je geleid hoeft te worden. Als ze alle zalen waar gekaart of gebiljart wordt droogleggen, is de gezelligheid weg. Nu is het alleen nog bij de manege, maar straks is het overal verboden te roken en een borreltje te drinken. Dit is een zuivere vorm van discriminatie van oudere mensen!' Boos is hij. Texelaar Jan Jonkergouw krijgt tij dens de bridgeavonden in manege Akenburg sinds enkele weken geen borreltje meer. De manege heeft besloten, vooruitlopend op een nieuwe vergunning, alle sterke drank de deur uit te doen en alleen nog een biertje, wijntje of frisje te schenken. De 73-jarige Jonkergouw uitte zijn ongenoegen onlangs al in een inge zonden brief in de krant, die ook de aandacht trok van TV Noord-Holland, die een reportage over het onderwerp maakte. 'Eigenlijk begon het vier weken geleden. Toen mochten we plotseling niet meer roken in de ma nege, terwijl daar toch een goede afzuiginstallatie is. Het ging hartstikke goed. Nu moesten mannen van in de tachtig daar buiten op een vuilmsbak- kie zitten roken. Twee weken geleden mochten we ineens wel weer roken, maar werd er plotseling geen sterke drank meer geschonken. Oude men sen drinken meestal geen biertje, die hebben liever een jonge klare of een sherry'aldus de Texelaar. 'Ik heb uit Het stemt tot enig nadenken wan neer je de volgende discussie aan hoort tussen een vierjarige en een zesjarige. Zesjarige: 'Ik begriip nu wat het allerbelangrijkste van de wereld is, het allerallerbelangrijkste.' Vierjarige: 'Wat dan?' Zesjarige: 'Liefde, dat is het allerbelangrijkste, want dan Is alles leuk.' Vierjarige: 'Helemaal niet, geld, geld is het allerbelangrijkste, want dan kun je alles kopen, dan kun je ook liefde kopen, stommerd.' Zesjarige: 'Je bent zelf stom Einde discussie Geld maakt met gelukkig, maar makkelijk is het wel. Kijk naar Teso, die als levensader van Texel wordt beschouwd Het vuur laait weer hoog op en de discussie gaat toch wel heel erg over geld, over belang, over aandelen, over samenwerken, over gehoord worden en vervolgens weer over geld. Die vierjarige is zo gek nog met, maar ik kan haar toch geen gelijk geven, want iets klopt er niet in haar redenering. En het grote belang van de liefde volgens de zes- jange durf ik ook niet beamen, want soms is de liefde zover te zoeken dat je gaat denken: bestaat die ei genlijk wel. Het geschuif en geduw rondom Teso is zeer interessant. Bijna ieder een is betrokken en als je niet be trokken bent mankeert er wat aan je, want hoe kom je zonder Teso het eiland op? Ik ben op zoek naar een goeie scriptschrijver om die hon- derd jaar Teso-gedonder neer te zetten in haarscherpe dialogen, zo iets als Pinter dat deed, en dat dan als een enorme culturele attractie in een daar speciaal voor gebouwd openluchttheater ieder jaar weer voor de toeristen in zowel het En gels als Duits als ook het Neder lands, a la de boottochtteksten, te laten opvoeren. Want werkelijk elk menselijk belang en tekort en stra tegie en sluwheid zitten in deze gang van zaken verankerd, een goudmijn voor de goeie dialoog- schrijver En daarop volgend een goudmijn voor het eiland Het is wat dat gedonder over geld en hoe meer je van dat soort gewee klaag aanhoort, hoe meer blij je gaat worden dat je helemaal geen geld hebt. Wat een gemak en wat een vrijheid. De laatste jaren is het woord aan deel een zwaar mistroostig begrip geworden. Mijn geld is verstoft, ver pulverd, vergaan, gereduceerd tot mets. De beurs is een ramp. Legio lease is corrupt, Dexiabank zal wel vergaan. Al die domkoppen die de kleine lettertjes niet kunnen lezen, kruipen nu door het stof van hun schuld. Tonnen tonnen verlies, kreunt men om mij heen. Nooit een ton gezien, laat staan in een aandeel verpakt, laat staan in Teso. Financieel onbenul heeft eeu wig vakantie van deze zorgen. Aha, denk ik vals, bezit bezit jou. Ik hoef zelfs met naar de aandeelvergade ring, maar kan gewoon in die tijd een schitterend boek lezen. Mijn va der heeft mij geleerd dat ieder ar moede op zijn niveau heeft. Geld is de meest interessante levensader van ons bestaan Hij zei die woor den altijd wat minzaam en ik ver dacht hem ervan dat hij alle geld zaken aan mijn moeder overliet. Maar helemaal zeker ben ik niet. Hoe minder geld, hoe meer de vrou wen de zaken regelen, hoe meer geld hoe minder vrouwen weten wat er verdiend wordt. Dat was zijn tijd. Hoe is deze tijd? Met gepast medelijden bekijk ik mijn tonnenverliezende vrienden. Ze hebben nog steeds goed te eten en te drinken, kopen nog steeds veel boeken en andere zaken, wonen bepaald met slecht, gaan mooie rei zen maken. Wat doen die tonnen er eigenlijk toe? Die zin rolt zo nu en dan per ongelijk uit mijn mond. Ze kijken mij meewarig aan, onwe tende kleuter die ik ben. Ik lach in mijn vuist. Sommige mensen, grote mensen, blijven eeuwig spelen. Sentimenten en tolerantie zijn uit evenwicht, daar gaat het om bij Teso Ach we moeten allemaal door dezelfde deur van die zelfde boot, nu en straks. Het komt wel goed. Dana Rover Opel. Fresh thinking - better cors 3 JAAR LANG NCi gratis Opel financiering: 3 jaar lang 0% rente! U kunt deze maand wel heel voordelig instappen in een gloednieuwe Opel We hebben namelijk een uniek aanbod Tegen zeer aantrekkelijke condities. Als u nu kiest voor een nieuwe Agila, Corso of Astra betoalt u 3 jaar lang geen rente U kunt de auto dan in vaste maandelijkse termijnen aflossen, zonder rentekosten. Heel voordelig, makkelijk en betrouwbaar. Hel 0% tinoneieringsoonbod wordt oor. geboden voor een nieuwe Opel Agdo, Coiso, Astro (m.u v CobnolCojpe/Vonl en Tour en geldt voor meuweorden t/m 30 juni 2003 Monmool ten levoneiei ing per klont Minimale oonbctotng ,s 251. en het maximale kredietbedrag bedraagt 9000 op Agio, 12 000 op Corso en 15 000 op Astro/Tour Loopli;d3dmoonden Finoncierng vio GMAC Finoneiol Services en toetsing b-i het BKR in Tel Vroog noot de voorwoorden bij de Opel dealer Prijzen inol BTW/BPM e-clupel Vosten njtkjor moken en verwrjdenngsbrdroge Pnjs- en specitkoiiewijzigngen voorbehouden Gem brandstofverbruik en CO.-uitstoot volgens Richtlijn 1999/KWEG Benzinemotoren kmsjliter von 9.4 tot 20.4 l.ten.' 100 lm von 10.2 tot 4.9 COj giAm: van 257 tot 118 Dieselmotoren kmsdliter van 13,3 tot 22,7 LitefsllOOkm' von 7,5 tol 4,4 C02gr/km von 203 tot 118 goede bronnen vernomen dat binnen twee jaar in alle zalen een rook- en drinkverbod zal gelden. Weg is dan de gezelligheid! Het gaat mij met om dat borreltie of dat sigaretje, maar het telt dat ze het je opleggen. Dat stoort me. Moet ik dan een klein flesje drank in m'n binnenzak doen en als me mand kijkt een slokje nemen? Of moet ik dan aan een glaasje limo- nadegazeuse? Ik zie me al zitten' Dat is beneden mijn waardigheid.' Jonkergouw is regelmatig te vinden in diverse zalen om een pot|e te bil jarten of een kaartie te leggen. Voor alsnog heeft hij nog met gemerkt dat de 'drooglegging' zich heeft uitge breid naar andere onderkomens. Hij hoopt dat de gemeenteraad dat ook zal voorkomen 'Ik heb zelf zo al drie oplossingen, maar die zeg ik nu niet. Dat komt dan wel. Laat eerst de ge meente het zelf maar eens uitzoeken. Wij hebben tenslotte de gemeente raad gekozen, dus laat die maar met een oplossing komen.' De Texelaar heeft naar eigen zeggen de steun van diverse ouderen die het helemaal met hem eens zijn. Foutje Volgens een woordvoerster van de gemeente is de angst van Jonker gouw ongegrond. 'Volgens de ge meentelijke drank- en horecaver- ordemng mag manege Akenburg geen sterke drank schenken, maar door een fout die in het verleden is gemaakt, is die beperking nooit op de vergunning vermeld. Ze wisten daar dus niet eens dat ze eigenlijk geen sterke drank mochten schenken.' Die fout werd recent ontdekt. Omdat Akenburg met de huidige vergunning, vanwege diverse andere factoren, niét goed uit de voeten kan, loopt momenteel een aanvraag voor een nieuwe vergunning. 'Daarin wordt dan meteen de beperking tot het schenken van zwakalcoholische dranken opgenomen', zo licht de woordvoerster toe De manege heeft daarop vooruitlopend al besloten geen sterke drank meer te schenken Voor de overige zaaltjes geldt de be perking niet. 'Daar mag gewoon sterke drank aan meerderjarigen worden geschonken. We hebben ook met de intentie om sterke drank daar te verbieden. Dat willen we ouderen niet aandoen.' De drank- en horecaverordening, die uit 1967 da teert, komt overigens zeer binnenkort weer ter sprake Er ligt een nieuw concept klaar ter beoordeling aan de gemeenteraad. Veel zal er, volgens de behandelend ambtenaar, echter niet in veranderen. Roken Wat betreft het roken ziet de toe komst er wél somber uit voor Jonker gouw. Onlangs heeft de gemeente alle gesubsidieerde instellingen aan geschreven over het rookverbod, dat eigenlijk al sinds 1998 geldt. Sinds het begin van dit jaar valt het rook verbod echter onder de Keurings dienst van Waren, die de laatste tijd vaker controleert op naleving van de aangescherpte regels in de wet. Ro ken in een gesubsidieerde instelling mag niet en de keuringsdienst kan daarvoor boetes uitschrijven. Het is de verantwoordelijkheid van de ex ploitant of die het roken dus nog toe staat of niet. Gezien de boetes, die kunnen oplopen tot EUR 2400,-, be sluiten steeds meer Instellingen tot een algeheel rookverbod. Volgens een woordvoerder van de gemeente zijn de instellingen aangeschreven om ze op die controles en boetes attent te maken. 'We willen voorko men dat instanties straks bij ons op de stoep staan met de mededeling dat ze het niet wisten.' Recent zijn er controles geweest in de kantine van sporthal Ons Genoegen en Time Out. 'Er komen beslist nog meer contro les.' Toch zal Jonkergouw voorlopig geen protestacties voeren. 'Ik heb een signaal afgegeven en nu wacht ik verder maar af.' Festivalmoe? Heb je bet even hélemaal gehad met over volle festivals en deinende mensenmassa's"* Ga naar Texel. Daar zijn meer schapen dan mensen en kun je m de wei lekker chillen Uit Plug In, het magazine voor CJP'ers in Noord-Holland. Naam: Rob Wortel, 51 jaar Woonplaats: Texel Beroep: Directeur Texelse Ei gen Stoomboot Onderneming (TESO) Inkomen: 100.000 per jaar Genoeg? „Ik heb helemaal geen klagen." Hij heeft géén tweede huis, géén ca- brio cn géén alimentatieverplichtin gen. „Dan is 100.000 een inkomen waarmee je heel goed kunt rondko men", vindt Wortel zelf. Toch hou den ze bij hem thuis weinig over, aan het einde van de maand. „Je gaat leven naar Jc inkomen. We heb ben een zeilboot, wc gaan regelma tig uit eten en wc hebben twee stu derende kinderen. Dat betekent dus: kamerhuur en collegegeld betalen. Maar ik klaag niet, hoor. Wc hoeven niet elk dubbeltje om te draaien. Ik vind dat ik een mooi salaris heb." Wieneke Boon uit Den Burg is aan de Rietveld Academie in Amsterdam geslaagd voor de HBO-opleiding fo tografie. Zij specialiseerde zich in het maken van foto's met Polaroid-ca mera's. Hoeveel verdient iemand met veel verantwoordelijkheid eigenlijk? Die vraag stelde het Noordhollands Dag blad aan onder anderen Teso-direc- teur Rob Wortel. In het artikel geeft hij aan dat het salaris niet de reden is dat hij overstapte van Ahold naar de Texelse veerdienst. 'Ik ging nauwe lijks meer verdienen, maar de func tie sprak me aan.' 'Texel, eiland van rust en ruimte.' Zo wordt ons eiland tegenwoordig vaak gepromoot om toeristen te verlokken tot een weekendje lek ker uitwaaien op 'Neerlands groot ste Waddeneiland'. Maar die slo gan wordt door sommige instan ties en organisaties veel serieuzer gebruikt. Soms wordt de Texelse natuur 'ingezet' om mensen met psychische problemen te helpen of doet de Texelse rust 'wonderen' voorde persoonlijke ontwikkeling. We hebben het dan bijvoorbeeld over deelnemers aan de 5-daagse Bezinningsweek op Texel. De ver slaggever van de krant stuitte tij dens een surftocht over internet op de website van psychothera peute Hélène Breukej. Sinds enige jaren biedt zij dergelijke weken aan op Texel. 'Tijdens de bezinningsweek ben je overdag in de stille natuur alleen op pad. Je loopt met een rugzak vol proviand langs het strand en door de bossen. Alleen lopen helpt je de drukte van de wereld of de zorgen van je dagelijkse bezighe den langzaam los te laten. Soms, als je het lopen zat bent, zoek je een beschut slaap- of schrijfplekje in de duinen, je komt meer bij je zelf, de stress gaat eraf en de onthaasting begint. De eerste da gen zul je jezelf nog veel te vertel len hebben, maar naarmate de week verloopt ervaar je de stilte binnen jezelf meer en kom je meer in contact komt met de natuurli|ke omgeving en je eigen wilde na tuur".' Aldus luidt de inleiding van de bezinningsweek op de website. Breukel, afkomstig uit Zoetermeer, heeft inmiddels al veertien keer een dergelijke midweek op Texel georganiseerd. Daarvoor huurt zij een huis af aan de Ruijslaan. 'Waarom Texel? Omdat het zo goed bereikbaar is. In het verleden ben ik ook wel eens op Schier monnikoog geweest, maar veel mensen zien tegen die reis op. Bovendien zijn de Texelaars veel prettiger in de omgang dan de In woners van Schier', vindt de psychotherapeute. Naast prakti sche overwegingen gaat er nog een diepere filosofie achter de keuze voor Texel schuil. 'De men sen die zich aanmelden voor de bezinningsweek hebben daar een duidelijke reden voor. Het werkt goed als ze een weekje helemaal van de wereld zijn. Daar leent een eiland zich natuurlijk prima voor.' Door de grote belangstelling voor de Texelse bezmningsweken heeft Breukel het aantal uitgebreid naar twee per jaar: een keer in maart en een keer in september 'Maart is ei genlijk het best. want dan Is het nog heerlijk rustig op Texel'. Per keer zijn er zo'n vijf tot zeven deel nemers. Gedurende het vijfdaagse verblijf krijgen de deelnemers op drachten, waarbij de Texelse na tuur een belangrijke rol speelt inde zelfontplooiing. Wat de bezin- ningsweken precies inhouden, wordt uitgelegd op de website. De directe link is: www.astro- projecten.nl/astro.bezmning.html Weet u een leuke site die te maken heeft met Texel? Mail dan de re dactie: redactie@texplse- courant.nl. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08 00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het on gevallennummer vermeld 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 3214$ - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burt 0900-4636549 Spreekuur werkdag van 9.00 tot 17.00u. vragen over ontwikkeling, voe; opvoeding en verzorging vanj kinderen - Uitleenmagazijn/servicepu Schoonoordsingel 44, Den Burg 314887. Geopend elke w< tussen 13 00-14 00 u - Diëtiste: voor afspraken werkdag van 8.30-17.00 uur 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kr< hulp op Texel en na poliklinisch» valling: Parenta Zorg, tel. o 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuis en voor opname in verpleeg verzorgingshuis: Stichting RIOl Wieringen. Opvragen via tel. (0 671552, Opname geschiedt o; vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/ir dag 8 00-17 30 u.; zaterdag 10 13.00 en 15.00-17.00 u zon 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u ten die tijden alleen voor spoe sende gevallen t Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoj lijke dienst, versteldienst. Spr< van 9.00 tot 10.00 u. en vant tot 16.00 u., De Buureton, Mc||; straat 2, Den Burg. Tel. 3126! Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood 316270. Chemicaliën op het strand de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Crisisopvi huiselijk geweld, tel. 08-71901 Jongeren Informatie Punt: vragen en advies over wonen, i ken, studie, recht, relaties, sek liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en woi dag van 15.00 tot 17 00 uur; d'O Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burt: 315582. Bureau Jeugdzorg: voorhuip jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke dond? in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaj Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies: 0900 2223330 dag tussen 10.30 tot 12.30ux Kerken en minima: voorTew in financiële nood. Spangerwe 1793 EH De Waal. Zondag 15 juni 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u ds. RA. den Braanker. De Waal: 10.00 u. ds. J.R.A. Vlasblom, Heilig Avondmaal. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. dhr. M.D, Kuiper: 19.00 u. ds. J.R.A. Vlasblom. De Cocksdorp: 11 00 u. dhr M.D. Kuiper. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. H.D. van Zessen. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg' 10.00 u. ev. S. Andre uit Drachten. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. The Gospeltrain. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onzo advert cntiec on Ir aclen on aanbiedingen daar toe zi|n van toepassing de Regelen voor het Adverlontie- wezen van de Stichting ROTA, gevestigd te Amsterdam, zoals gedeponeerd b>| de Kamer van Koophandel en Fa brieken to Amsterdam onder nummer -11198699 Een exemplaar van do Regolen voor hol Advertenlioviozen wordt op uw verzoek kosteloos loegozenden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (automotisch) Per jaar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: bare lezing, 10.30 u.: Wandel; God? Wachttorenstudie, 11 Waar is echte troost te vind» Een goede preek kan zonder 'gepreek' nievrt n dnj e n Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (ni< 19 00 u Shopping met Bart en i (entertainment) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: van de Nieuwe Skuul 16 00u. Wegdromen met een boet Vandaag begint een mewt Wijkie van den Berg leestv Bartje 17.00 u. Pietelepote (kinderprogran Vandaag: Verslaving. Wat zijn dni hoe raak je er aan verslaafd? Op bes iemand 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. De grote pauze 21 00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit gereform kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poéw 12 00u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlarê 15.00 u Frans gaat het doen (muz* 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Maandag: 18.00 u Symphomca (klassiek) 19 00u Wegdromen met een boel (herhaling van zaterdag) 20 00 u. Natuurwijzer (herhaling va' zondag) 20 00 u Raadscommissie. Rechts^ uitzending van de commis Grondgebied vanuit het ga1 tehuis. aansluitend: Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuw 19,00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20 00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17,00 u Pietelepote (kinderprogr: (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestebjkl gramma, met vanaf 19001 verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhak* 20.00 u. Raadscommissie Rechtsf uitzending van de comroé Welzijn vanuit het gemeed aansluitend: Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws). 20 00 u Raadscommissie Rechts! uitzending van de comn* Middelen vanuit het ge" huis. aansluitend Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2