'Ik beschik over de weelde van de arrivés in de muziek Debuut op CD na een heel muzikantenleven 2 E Agenda E teso TEXELSE COURANT Schrijfster vertelt over rouwproces Koeienschilderijen te zien in Heiloo Hoogwater te Oudeschild Medische zorg Hulpverlening 1? Kerkdiensten Radio Texel l VRIJDAG 18 JULI 2003 Een CD maken is tegenwoordig niet echt iets bijzonders meer. Dankzij de relatief geringe kosten duikt menig beginnend bandje na een paar maanden oefenen de studio in, zich er niet aan storend dat de - meest door een ander geschreven - liedjes door ontelbare collega's veel beter zijn (na)gespeeld. Zo niet Jaap Dros, met ruim dertig jaar ervaring zonder twijfel éen van Texels meest ervaren muzikanten én liedjesschrijvers. Liefhebbers die hem wilden horen spelen, waren aangewezen op een optreden. Nu, in het jaar dat hij vijftig wordt en volgens eigen zeggen 'in de nadagen' van zijn 'muzikantenleven' is beland, moest daar maar eens verandering in komen. Begin deze maand verscheen Island Songs, een verzameling van twaalf eigen liedjes. Het is een greep uit een heel oeuvre. Het oudste schreef hij rond 1980, het jongste een paar maanden geleden. Het is met alleen uit bescheidenheid dat hij pas na een heel muzikanten leven zijn debuut maakt op een geluidsdrager. Dat blijkt wel, want Dros is stellig van plan de CD snel te laten volgen door een tweede en een derde. Samen moeten ze een min of meer compleet overzicht geven van de liedjes die hij sinds zijn vijftiende heeft geschreven en waar hij tevre den genoeg over is om ze nog een tijdje te laten voortleven. 'Ik heb tal loze malen het plan gehad een plaat op te nemen. Maar het kwam er een voudigweg nooit van', vertelt hij in de schaduw van zijn huis aan de Haller- weg, uitkijkend op de boomgaard die hij er enkele jaren geleden zelf heeft aangelegd Praktische problemen vormden de oorzaak. En tijdgebrek, want Dros combineert een bijna fulltime baan als docent biologie en muziek aan OSG De Hogeberg met zijn werk als fruitkweker. Daarnaast heeft hij als vader van vijf (weliswaar met allemaal meer thuiswonende) kinderen een druk gezinsleven en jerzorgt hij samen met 'zijn' band The Small Buzz zo'n veertig optredens op bruiloften en partijen per jaar, waar van een flink deel aan de overkant. De praktische problemen zijn goed- Threes Anne, schrijfster van het onlangs verschenen boek 'De kus van de weduwe', draagt zaterdag avond (morgen) in Café 'De Vlie gende Koe' in de Kantoorstraat in Den Burg voor uit eigen werk. De kus van de weduwe is een aan grijpende roman over de jaren van een eenzame rouw na de dood van een geliefde. Threes Anna, die zelf haar levensgezel verloor, neemt in haar boek geen blad voor de mond. Als artistiek leider van het theater gezelschap Dogtroep, verwerkte ze met de groep zijn dood. Ze wilde iets moois maken van de 'kloterigste tijd uit haar leven'. Dat deed ze door te werken, maar ze schreef ook brieven. Na vijftig pagina's dacht ze: dit lijkt wel een boek. 'Ik wilde met persé een boek schri|ven, ik moest iets maken. En dit boek kwam uit mijn vingers.' Over haar verhaal zegt het persbe richt: 'Een rijk en vol vaart verteld portret van een gepassioneerde vrouw die haar dromen ondanks al les tracht te verwezenlijken Het boek is autobiografisch, vooral aan het begin Ze omschrijft het als een 'gestileerd verslag van een rouw proces.' Schrijfster Threes Anne. deels voorbij Dat is te danken aan Rikus Kloosterhuis - 'met wie ik al zo lang het geheugen het toestaat samenspeel' die enkele jaren gele den zijr baan als analist bij het NIOZ opgaf om zich om te scholen. Sinds vorig jaar heeft Kloosterhuis een ei gen studio in Oudeschild. 'Rikus heeft hele goeie spullen én is gediplo meerd studiotechnicus'. vertelt Dros. 'Ik hoef geen studio in Amsterdam te huren van twee tot zes. met alle stress die daar bij hoort Als ik op de fiets stap. zit ik binnen tien minuten bij Rikus. Meestal haalt hij me trou wens op met de auto. We zitten eerst wat. drinken een biertje en bedenken dan rustig wat we gaan doen en hoe we het doen. Rikus zit er voor een percentage in. hij krijgt een deel van de opbrengst, dus ik hoef met het gevoel te hebben dat ik op moet schieten omdat het anders veel te duur wordt. Ik beschik nu over de weelde die de arrivés in de muziek hebben. Bovendien is het vertrouwd, ik kan het met m'n vrienden doen. Daardoor is het veel leuker dan ik dacht dat het zou zijn. Voor Rikus is dit ook leuk. omdat hij op een gemak kelijke manier ervaring opdoet. En komt er een klus tussendoor voor hem, dan is dat geen probleem. Want ik heb geen haast.' Dros. ook wel eens de Godfather van de Texelse popmuziek genoemd, kon bij de samenstelling van zijn CD be schikken over een flink oeuvre. Hij leerde gitaar spelen op zijn twaalfde, zijn eerste liedje schreef hij op zijn vijftiende. Hoeveel er sindsdien pre cies zijn bijgekomen, weet hij met. 'Ik heb niet zo'n hoge productie als Ewout (Adriaans, red Maar ik werk ze wel nauwgezet uit. Ik schrijf de De Texelse kunstschilder Door Dogger, bekend van haar portretten van koeien houdt een expositie in Brasserie Wildschut in Heiloo. 'Het gaat me niet alleen om een portret van het dier, maar ook om de landschappelijkheid. De natuur is fas cinerend. Dat zie je terug in de vlak ken en de vormen. Ik houd van het directe, alsof zo'n dier op je afkomt.' De expositie duurt tot eind augustus. teksten op, met de akkoorden schema's erboven Dat het er meer dan vijftig zijn, daar is hij wel van over tuigd. Nog afgezien van allerlei gelegenheidsliedjes, meest Neder landstalig, die hij schreef voor school feesten, diploma-uitreikingen en jubilerende collega's. 'Daar zitten best mooie tussen. Het is altijd mijn bedoeling dat de teksten iets zeggen over de persoon voor wie ze geschre ven zijn. Ze moeten het niveau van het gemiddelde Sinterklaasgedicht in ieder geval overstijgen.' In totaal zo'n vijfendertig composities voldeden aan zijn eigen strenge cri teria Twaalf staan op Island Songs, de (meeste) andere zullen waar schijnlijk op de andere CD's belan den. 'Ik heb een combinatie gemaakt van nummers die samen een lekker geheel vormen. Ze zijn met chrono logisch gerangschikt. Ik weet met meer precies wanneer ik wat heb geschreven. Bovendien vond ik dat niet zo nodig. Een paar liedjes zijn afgevallen, omdat ik ze te belegen vond. Met name een paar rocksongs. Anderen kunnen dat ook gewoon beter, vind ik. De meeste nummers heb ik in de jaren tachtig geschreven. Maar wat mij betreft zijn ze, ja hoe zal ik dat zeggen.tijdloos. Niet in de zin dat ze over honderd jaar nog mooi worden gevonden, dat zul je mij niet horen beweren. Maar ik heb zelf in ieder geval niet het idee dat ze eigen lijk al in de jaren tachtig uitgebracht hadden moeten worden, omdat ze nu niet meer kunnen.' Sommige num mers zijn 'een beetje afgestoft', an dere verder uitgewerkt. 'Aan de oudste, If all. heb ik een instrument aal gedeelte toegevoegd. Er zit nu een beetje een Vivaldi-gitaartje in, zeg maar Het is wel pop, maar het had best in die tijd geschreven kunnen zijn. Dat vond ik leuk. Het nummer dateert al van rond 1980, maar dat stukje heb ik er nu pas tussen ge werkt.' De sfeervolle liedjes kennen uiteen lopende onderwerpen, maar zijn merendeel autobiografisch. 'Min of meer, tenminste. For the brown in your eyes gaat over mijn vrouw, dat is duidelijk. Ik noem haar zelfs Brown- eyes In Clear day ben ik zelf degene die onder een appelboom ligt te recreëren en een beetje afstand pro beert te nemen van het drukke leven. Maar ook Love me when I'm gone staat niet ver van me af. Het gaat weliswaar over iemand die vaart en verre reizen maakt, terwijl mijn enige ervaring met de zee bij TESO is op gedaan. Maar het gevoel van iemand die afscheid moet nemen en dat ei genlijk niet wil, kan ik me goed voor stellen. Ik weet het niet meer, maar ik denk dat ik het heb geschreven naar aanleiding van een boek.' Hoewel er ook enkele nummers op staan met een wat 'lichter', vrolijker geluid, doet de CD nogal melancholiek aan. Zelf kan Dros wel instemmen met die constatering. 'Melancholie in mijn muziek geeft me de mogelijk heel vrolijk door het leven te gaan', zegt hij glimlachend en niet zonder zelfspot. 'Ik ben geen neerslachtig mens, al zou |e dat wel kunnen afleiden uit de nummers.' Een opmerkelijk nummer is The Pilot. Daarin verwondert Dros zich over de mentaliteit van de piloot van een bommenwerper, een goed opgeleid iemand toch, die zich desondanks niets lijkt aan te trekken van het leed en de slachtoffers die hij maakt met zijn werk. He don 't care about the suffenn T He don 't feel no blame nor guilt/ He don't count the nameless coffinsHe destroys what the people built/ He's the tool of the greater pilots/ Who are driving this world to it's end/ He's a servant of the madness/ And how can he don't give a damn Het lied, één van de oudpte op de CD, ademt de sfeer van de politieke protestsongs, waarvan er vele zijn geschreven door artiesten als Bob Dylan en - in Nederland - Boudewijn de Groot. Hoewel hij al enige tijd met meer de illusie heeft de wereld te kunnen verbeteren, vindt Dros het 'te gek' dat het nummer op het schijfje is terechtgekomen. 'Vlak voor de oorlog met Irak zag ik piloten op te levisie die ervan baalden dat ze pam fletten moesten gooien waarin de bevolking werd opgeroepen toch vooral geen verzet te bieden. Ze von den dat een minderwaardig klusje, niet het echte werk. Toen dacht ik: wat zijn dat voor lui?' Voor de opname van The Pilot koos Dros een andere werkwijze dan de gangbare. De leden van The Small Buzz, die hem op vijf van de twaalf nummers begeleidden, hoefden bij wijze van uitzondering geen vocale ondersteuning te bieden. 'De stemmetjes noemen we dat, iets twee- of driestemmig zingen. Dat doen we normaal aan het eind van een sessie. Maar toen de jongens vroegen waf doen we met de stem metjes, heb ik gezegd: nee, dat zit er dit keer niet in. Ze keken er wel even van op Maar ik wilde het zo rauw en kaal mogelijk hebben, dat past bij dit nummer. Er zit een prachtige solo in van Jan (Kühne, red.). De saxofoon moet het verhaal vertellen van het veld waar die bommen zijn gevallen.' De samenwerking in de studio met de 'eigen' The Small Buzz (gitarist Nils Lely, bassist Rikus Kloosterhuis, saxofonist Jan Kühne en drummers Hans Vlaming en Lucas Tijssen) en Jaap Dros•Melancholie in mijn muziek geeft me de mogelijk heel vrolijk door ha v gaan. Ik ben geen neerslachtig mens, al zou je dat wel kunnen afleiden uil de nite (FotoJscf li gastmuzikanten Frans Pieterse, Willem Beerling en Mark Fonds noemt hij 'de meest bijzondere erva ring' van het opnemen van de CD. 'Ik beschouw mezelf met als gitarist. Ik heb maar twee jaar les gehad en dat is te horen, vind ik. Maar ik kan me er mee redden en bovendien voelen zulke goede muzikanten zich niet bezwaard met mij te spelen. Dat is best iets om trots op te zijn. Het mooiste is het als je iets zelf met kan uitvoeren, maar een ander wel be grijpt wat je bedoelt en door zijn spel iets toevoegt aan jouw werk, waar door het beter wordt. Dat-ie dat ge ven kan, dat is mooi. Het is prachtig met zulke oude tijgers als Beerling en Pieterse te kunnen werken. Zij ken nen ook de achterkant van de mu ziek, weten dat het met alleen maar leuk is Een hoop mensen snapten er mets van dat ik Frans Pieterse had gevraagd mee te spelen op een num mer. Ze kennen hem alleen maar van die Nederlandstalige levensliederen en konden zich niet voorstel zo iemand op mijn CD moest l ik had direct al in mijn hoofdds dat nummer een accordeonwj dat Frans dat moest doen. Hijs woon een heel goede accords al is hij daar zelf niet zo vanoten In het begin was hij heel oï vroeg hij zich af wat ik pree* hem wilde. Maar het ging has goed. Je zag hem steeds ms eigen weg gaan, zoeken r» manier om zijn partij zo goen lijk uit te laten komen. Aanï van de avond stond het er p precies zoals ik het me hadj steld Prachtig.' Island Songs kost €15,- emsi baar bij de muziek- en boelra op Texel. Zondag geven Dros Small Buzz een promoteam Cinema Texel. Dit optredenbegri 12.00 uur en duurt ongeveer^ De toegang is gratis. Joop Rot Vrijdag 18 juli In discotheek Question Plaza in Den Burg begint om 21.00 uur een The Box Night. Toegang €6,-. In Cinema Texel draaien Bruce Almighty (aanvang 16.00. 19.00 en 21.30 uur), Sinbad: Held van zeven zeeen (14.00 uur) De Kameleon (13.30 en 16.15 uur) en 2 fast 2 furious (19.15 uur) en Charley's An gels (21.45 uur). Zaterdag 19 juli Van 10.00 tot 16.00 uur is er een informatiedag in het gemeentehuis over zonne-energie. Op de kartingbaan aan de Aken- buurt bij Den Burg begint om 20.30 uur een clubavond van de model- racingclub Texel. Om 21.00 uur begint in café De Rog in De Cocksdorp een optreden van de Texelse band Make me Smile. Om 21.00 uur begint in cafe De Vlie gende Koe in de Kantoorstraat in Den Burg een voordracht door Threes Anne, schrijfster van het boek 'De kus van de weduwe'. In discotheek Question Plaza in Den Burg is vanavond de BNN Costa show. Entree €6,-. In Cinema Texel draaien Bruce Almighty (aanvang 16.00, 19.00 en 21.30 uur), Sinbad; Held van zeven zeeën (14.00 uur) De Kameleon (13.30 en 16.15 uur) en 2 fast 2 furious (19.15 uur) en Charley's An gels (21.45 uur). Zondag 20 juli Zanger/ gitarist Jaap Dros geeft in Cinema Texel een concert ter pro motie van zijn CD Island song. Aan vang 12.00 uur, toegang gratis. Op de crossbaan in Eierland begint om 12.00 uur de autocross van de MAB. Tussen 13 00 en 17.00 uur worden op de golfbaan nabij De Cocksdorp demonstraties gegeven met de nieuwste ontwikkelingen op golf- gebied. Gitaartrio Soiree treedt op bij de Worsteltent aan de Smitsweg in de Dennen. Aanvang 14 00 uur. In Cinema Texel draaien Bruce Almighty (aanvang 16.00, 19.00 en 21.30 uur), Sinbad; Held van zeven zeeën (14.00 uur) De Kameleon (13.30 en 16,15 uur) en 2 fast 2 furious (19 15 uur) en Charley's An gels (21.45 uur). In discotheek Question Plaza begint rond 21.00 uur de Radio 538 drive- in show met Undo Duvall. Bij paal 21 gaat om 19.30 uur een strandduincross van start over di verse afstanden. Inschrijven kan vanaf 19.0b uur in het paviljoen. Maandag 21 juli In manege Akenburg begint om 19.30 uur een bridgedrive. Deel name staat open voor iedereen en kost €2,50. In taveerne De Twaalf Balcken in Den Burg wordt vanaf 20.00 uur ge schaakt. Deelname is gratis In Paviljoen 0 in Vakantiecentrum De Krim is van 18.00 tot 22.00 uur een optreden van de Texelse band 'Make me Smile'. In discotheek Question Plaza begint om 21.00 uur de Flugel Apres Ski Party In Cinema Texel draaien Bruce Almighty (aanvang 16.00, 19.00 en 21.30 uur), Sinbad; Held van zeven zeeën (14.00 uur) De Kameleon (13.30 en 16.15 uur) en 2 fast 2 furious (19.15 uur) en Charley's An gels (21.45 uur). Klaverjasclub Den Burg houdt een zomerdrive in het gebouw van klein- dierensportvereniging Kotex aan de Abbewaal in Den Burg. Deelname kost €3,50 per koppel en staat open voor iedereen. Aanvang 20.00 uur. Dinsdag 22 juli Om 12.00 en 14.00 uur begint in EcoMare de poppenkastvoorstel ling 'Jonas Jan en het ei', speciaal voor kinderen van 4 tot en met 8 jaar. Op de wielerbaan in Den Burg be gint om 19.00 uur een wedstrijd-van de Wielervereniging Texel In Cinema Texel draaien Bruce Almighty (aanvang 16.00, 19.00 en 21.30 uur), Sinbad, Held van zeven zeeen (14.00 uur) De Kameleon (13.30 en 16.15 uur) en 2 fast 2 furious (19 15 uur) en Charley's An gels (21 45 uur). In Question Plaza begint om 21.00 uur een avond met Noordzee FM. In de rooms-katholieke kerk van De Cocksdorp begint om 20 15 uur een concert van Maarten Elzmga (trompet) en Ton van Eek (orgel). De toegang is gratis, na afloop wordt een inzameling gehouden ter be strijding van de gemaakte kosten. Om 21.00 uur begint op Landall Greenpark bij De Cocksdorp een optreden van de Texelse band Make me Smile. Veerdienst Teso onderhoudt van daag halfuurdiensten tot 20.05 uur. Morgen (zaterdag) is dat het geval tussen 8.35 en 15.05 uur. Zondag wordt met twee boten gevaren van 9.35 tot 20.05 uur en maandag van van 9.35 tot 16.05 uur. Reizigers moeten zaterdag in Den Helder van 10.00 tot 14.00 uur rekening houden met een half uur wachttijd. Op Texel is dat die dag het geval van 10.00 tot 12.00 uur. Vr 18 0.30 en 12.40 u. Za. 19 0.40 en 13.15 u. Zo. 20 1.00 en 13.50 u. Ma. 21 1.17 en 14.14 u. Di. 22 1.47 en 14.54 u. Wo. 23 2.50 en 15.40 u. Do. 24 4.00 en 16.30 u. Vr. 25 5.16 en 17.25 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater De zon komt 20 juli op om 5.41 uur en gaat onder om 21.47 uur; 21 juli laatste kwartier Artsen; Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur. Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bellen naar; 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via eén van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086, 314727:314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde; Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 0900- 4636549. Spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17 .00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging van jonge kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel 0223- 650222. Kraamhulp: Voor directe kraamhulp op Texel en na poliklinische bevalling- Parenta Zorg, tel 0223-540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Stichting RIO Texel Wie- ringen. Opvragen via tel. (0223) 671552 Opname geschiedt op advies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95. Den Burg; tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00- 13 00 en 15.00-17 00 u.; zondag 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel 312527 Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brijder- stichtmg, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781 www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guiljam, tel 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Molenstraat 2, Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwemmers in nood' tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Crisisopvang hui selijk geweld, tel. 08-71901775. Jongeren Informatie Punt: voor vragen en advies over wonen, wer ken. studie, recht, relaties, seksuali teit, verslavingen en vrije tijd. Openingstijden dinsdag en woensdag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouwe Ulo. Wilhelminalaan 1, Den Burg, tel. 315582 Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor op voedingsondersteuning aan ouders. Spreekuur elke donderdag in d'Ouwe Ulo. Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor aanmelding, informatie en advies 0900 2223330, elke dag tussen 10.30 tot 12,30 uur. Kerken en minima: voor Texelaars in financiële nood. Spangerweg 10. 1793 EH De Waal. Zondag 20 juli 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. dhr. M D. Kuiper. De Koog: zie: interkerkelijk. Den Hoorn: 9.20 u. voorzang; 9.30 u. ds. J. Vlasblom SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds PC. Barriard. 19.00 u. ds. J. Vlasblom. Oudeschild: 11.00 u. ds. F. van Helden. De Cocksdorp: 11.00 u. ds PC Barnard; 19.30 u. zangdienst mmv Rob Manse (zang) en J. Tumema (orgel). GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. C. der Neder landen uit Oosterend. INTERKERKELIJK: 9.30 u. NH-kerk De Koog. da. M. Keyser uit Den Burg, mmv organist Fokke Walstra DUITSE DIENST: 11.00 u pfarrer B Enners uit Fulda. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in gebouw Maartenskerk, Oosterend: 11.15 u. en 16.30 u ds. T.M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg;11.30 en 17.15 u. dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds C. Duinkerken-Visser, extra collecte voor World Servants. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. E. Wegman uit Almere. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. The Gospel- train Oosterend: 9.30 u. DEUTSCHE h. MESSE: De Koog: zon. 11.00 u.. woe. 19.30 u., vrij. 19.30 u. De Cocksdorp: zat. 19.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u Wachttorenstudie, 11.20 u Blijf staan en zie de redding van Jeohovah. Wie verleert te spelen, verleert te leven. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 -36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis bi Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieir>«! 19 00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: Pietelepote is met vakantie. 17 00 u. Wegdromen met een beek 18.00 u Muziek met Marco 19 00 u De Grote Pauze met Tomer! Vandaag. Island song. OveH nieuwe CD van Jaap Dros gitarist/ zanger is als gast dio aanwezig 21.00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u Klassiek op zondag 9 30 u. Kerkdienst vanuit NH-kerk 0? 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poéa«' 12.00- 18 00 u. Autocross 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei' 9 30 u. Hervormde kerk Den Burg 10 45 u Rooms-katholieke kerk Den: Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) 19 00 u. Wegdromen met éen boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u Natuurwijzer (herhaling van 21 00 u. Reggae on the move (muzé 23.00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (mews 19 00 u. Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u. Pietelepote (kinderprogratf (herhaling van zaterdag) 18 00 u Onder de toren (geestelijk? gramma, met vanaf 19.C>0>' verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18 00u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met (Texelaars in het nieuws) 20 00 u. Radio Noordholland Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 1402' Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 -36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 E-mail info@lenr nl Op al onze adverlontieccntraeten en aont>* zijn van toepassing do Regelen voor het Advert do Stichting ROTA gevestigd to AmstertWA» noord bt| do Kamer van Koophandel en Fat» dam ondernummer 41198699 Eenc<emf»* len voor hot Advertontiawozen wordt op uw vem toegezonden. Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70*" Per jaar 62.70 60,70* Bij verzending naar het buitenland portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 afloop van de abonnementsper"*6

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2