-lorecaman Piet Evers lield van goede leven 3 F amilieberichten Makelaardij ]n }\/[emoriam "IVO Timmer J V TEXELSE COURANT" rJexelaartjes mosselen €14," "N De Echte Bakker verkoopster/ serveerster (m/vj Echte Bakker Timmer V. Ukunt onsn kleur zien op: Luntjannbod ook in Lmv.tcxclvaWoed.nl ich nog onverwacht iszondagna kort ziekbed Piet Evers uit Den jorn overleden. Evers was vooral ikend als uitbater van de buffet- n op de schepen van veerdienst so. Sinds 1980, toen hij en echt- mote Hanny met Teso tot over stemming kwamen, groeide .bote*, de afkorting voor Restau- ,t Bootdienst Texel, uit tot een rerende onderneming met 25 jdewerkers. ers werd op 1 september 1940 boren in Heerhugowaard. Aanvan- DINSDAG 12 AUGUSTUS 2003 kelijk wilde hij beroepsmuzikant wor den. Als drummer in een band trad hij regelmatig op. De stap naar een pro fessionele carrière bleek echter las tig, zodat Evers na de bakkersvak school in Alkmaar als bakker aan de slag ging. Na zi|n diensttijd reageerde hij op een advertentie van hotel De Lindeboom, waar een ober werd ge zocht. Daar leerde hij ook echtgenote Hanny kennen, met wie hij in 1965 trouwde. Het onafscheidelijke paar nam na 16 jaar de bedrijfsleiding van het Lindeboom-complex over. Toen De Lindeboom in 1979 voor een ver bouwing dicht ging, stond het duo op straat. Via de president-commissaris van Teso, Joop Kikkert, die tevens de voormalig eigenaar was van De Lindeboom, kreeg Evers de kans om de bootbuffetten te pachten Dat bleek voor de horecaman in hart en nieren een uitstekende uitdaging. In de loop der jaren professionaliseerde de Texelaar het bedrijf tot een goed geoliede machine. Naast het ondernemerschap vond Evers nog tijd voor bestuursfuncties bij Horeca Nederland en TVO en was hij een fanatiek lid van biljartclub De Zwaan. In zijn vrije tijd hield Evers van de geneugten des levens. Hij ging graag uit eten en genoot met zijn vrouw van theatervoorstellingen Ook was hij dol op zijn kinderen en klein kinderen, met wie hij veel tijd door bracht. Zondag, precies een jaar na dat er kanker bij hem was geconstateerd, overleed Evers in het ziekenhuis in Den Helder Hij werd 62 jaar. 13-8-2001 13-8-2003 HERKO gooit meer je stem looit meer je lach Mies gaat terug «ar die ene dag. 3e pijn van binnen iet doet zo'n zeer. Ze zeggen dat het mindert naar wanneer... Pa en Ma Setieel onverwacht is na een arbeidzaam leven lanons heengegaan mijn lieve man, onze vader, potvader en overgrootvader Pieter Eelman 29-08-1913 t 10-08-2003 De Koog: A. Eelman-Vermeulen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen texel, 10 augustus 2003 Jpelaan 29 («796 AS De Koog Ifelegenheid tot condoleren woensdag 13 augus- Itevan 19.30-20.30 uur in Uitvaartcentrum Texel, ISeiihardlaan 147, Den Burg en na de crematie plechtigheid in het crematorium. Ifecrematieplechtigheid zal worden Inhouden op donderdag 14 augustus tn12.00 uur in crematorium Siajerkogge. HïKjiuizerweg 3 iï-3 ü^aScta gen. I (jcntvingen het droeve bericht, dat de grond iger van ons bedrijf, de heer Piet Eelman "gelopen weekeinde is overleden. ((wensen zijn vrouw en de verdere familie veel lakte toe. en Burg, augustus 2003 Directie en medewerkers Makelaardij Eelman Van Heerwaarden totseling overleed onze oudste en meest trouwe ifjartvriend Piet Eelman fijWensen Jany en familie veel sterkte toe bij dit eriies. De senioren biljartclub De Koog ovitaal en midden in het leven en plotseling ben er met meer Pieternella Verberne Nel weduwe van Albert Willem Bakker 6-1-1922 11-8-2003 Lieve ma, lieve oma, we zullen je vreselijk missen. Den Burg: Ton t Delft: Paul en Hennie Den Hoorn: Ruud Alkmaar: Moniek en Ron Terry Amsterdam: Els en Willem Merel, Dorris, Jaap Amsterdam: Vera en Peter Nora, Abe Den Hoorn: Ben en Els Frank Den Burg: Yvonne en Piet 'a is thuis op Diek 37. Er is gelegenheid tot con- oleren aan huis op donderdag 14 augustus van 6-00 tot 18.00 uur en van 19.30 tot 21 00 uur en Schagen na afloop van de crematieplechtig- Deze zal plaatshebben vrijdag 15 augustus J" 11.00 uur in crematorium Schagerkogge, |aringhuizerweg 3 te Schagen. Wrek boot 9.35 uur. jwespondentie-adres: *<35,1797 AA Den Hoorn-Texel. Ma hield erg van bloemen. De wereld was een stuk mooier met jou erbij Na een fantastisch leven, waarvan hij met volle teugen genoten heeft, is toch nog plotseling over leden mijn unieke man, onze geweldige vader, schoonvader en opa Piet Evers 1-9-1940 10-8-2003 "Na 38 jaar getrouwd, nog steeds mijn allerbeste vriendje" Den Hoorn: Hanny Evers-van der Pluym "Onze steun en toeverlaat" Den Burg: Arno en Marion Evers Kimberley, Kevin "Geen leuke dingetjes meer doen samen" Amsterdam: Nico Evers en Fenneke van Renselaar Romay. Danique Texel, 10 augustus 2003 Naalrand 4 1797 AR Den Hoorn Piet is opgebaard in Uitvaartcentrum Texel, Bem- hardlaan 147 te Den Burg. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 15 augustus van 19.00 - 20.30 uur in het uitvaartcentrum en na de crematieplechtigheid in het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 16 augustus om 12.00 uur in crema torium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Lieve opa Nooit meer... samen naar het paardje Kimberly samen op het voetbalveld Kevin samen grapjes maken Romay samen aardbeitjes eten Danique We hadden je zó graag langer bij ons gehad. Onze gewaardeerde werkgever is zaterdag ochtend voor het laatst uitgevaren... Diep bedroefd wensen we hem behouden vaart. Hanny, kinderen en kleinkinderen wensen we alle sterkte en liefde. Personeel Rebotex, Marius Linda Natasja José Anneke Roger Els Berna Marieske Cora Aukje Arjo Sjouk Natasja Ria Lia Appie Chantal Emely Debby Lieve Piet 23 jaar samen heen en weer gevaren. Veel te vroeg je laatste reis. Ger en José Lieve Piet Nooit meer samen een biertje drinken. Nooit meer samen een haring eten. Nooit meer... Liefs Sjoukje Met droefheid nemen wij kennis van het overlij den van Piet Evers Wij verliezen in hem een trouwe supporter en een zeer gewaardeerde sponsor. Leden en bestuur van W Texel'94 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerde be stuurslid Piet Evers Bijna 20 jaar heeft Piet zich voor de Horeca op Texel ingezet. Met respect en dankbaarheid ge denken wij de wijze nestor in ons bestuur. Wij zullen hem missen. Het bestuur van Koninklijk Horeca Nederland, afdeling Texel Geschokt vernamen wij dat op zondag 10 augus tus jl„ toch nog onverwacht, ons bestuurslid Piet Evers is overleden. De heer Evers maakte jarenlang deel uit van het Algemeen Bestuur van onze organisatie. De af gelopen jaren was hij bestuurslid van de Sectie Toerisme. Hij kon situaties kernachtig en met humor samenvatten.Wij zullen zijn persoonlijk heid, zijn inzet en zijn visie missen. Wij wensen Hanny, kinderen en kleinkinderen de komende tijd heel veel sterkte toe. Het Algemeen Bestuur en het bestuur van de Sectie Toerisme van het Texels Verbond van Ondernemers Het bericht van het plotseling overlijden van Piet Evers directeur van Rebotex B.V. heeft ons diep geschokt. Als directeur/eigenaar van Rebotex heeft de heer Evers sinds 1 juli 1982 aan de buffetexplotatie aan boord van onze schepen op voortreffelijke wijze leiding gegeven en hierbij prima ingespeeld op onze gezamenlijke behoefte, het kwaliteitsniveau op een hoog pijl te brengen. Zijn inbreng en enthousiasme zullen wij helaas moeten missen. Wij wensen Hanny, Nico en Arno veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Raad van commissarissen, directie, staf en personeel Teso-bootdienst Lieve Piet Jullie wisten... ook wij... te snel voorbij. Hanny en kinderen veel sterkte. Betty en Marius t Lieve Piet Nooit meer voor je tellen, nooit meer op je rekenen, nooit meer bankzaken voor je regelen. Ik zal je missen. Sabina de Feijter O Tot onze schrik bereikte ons zondag het bericht van het plotseling overlijden van onze voorzitter en biljartvriend Piet Evers Wij wensen Hanny en de kinderen veel sterkte. Kees Room Henk Witte Martien v d. Wetering Erwm Roedema Willem Hoogendijk Frans Pieterse Ben Aardema Kees van Osch Ronald Kleinveld Een goede vriend is niet meer in ons midden, maar zal altijd in ons hart blijven. Piet Evers Wij wensen Hanny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. William, Iris, Bomta en Donny Met het toch nog plotseling overlijden van Piet Evers verliezen wij een fijne vriend met wie we samen konden genieten van alle dingen die het leven tot een feest kunnen maken. We wensen Hanny en de kinderen heel veel sterkte. Jo en Dirk Hiske en Jelle Nelie en Ko Marijke en Hans Woorden schieten tekort. Piet Wat zullen we je missen op de buurt. Je buren van de Naalrand. Wij zijn zeer geschokt door het plotseling overlij den van Piet Evers Ons medeleven gaat uit naar de hele familie. Dave, Stephan, Jan en Rita Huizinga en alle medewerkers van De Smulpot Piet Je was ons baken, ons lichtschip. Ons Kompas. Dank voor je vriendschap. Willem en Els Frank Jaap en Ellen Peter en Niesje Stef en Henny Joop en Mieke Bernd en Antoinet Met 60 jaarringen wordt deze stam al een flinke boom INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17 00 uur Bent u de warmte binnen ook zo zat. Texel Tent weet wel wat screendoek of markies. Hou de warmte buiten, dat is ons advies. 06-2211003. Bouwvakkers opgelet! Nu diverse Emma werk schoenen voor de halve pnjs. Mantje Schoenen. Wij repareren alle merken tv, radio, video, dvd, cd, pu, satelliet, camera, scanner, etc. (ook niet door ons ge leverd) met 3 maanden garantie Service Center Texel, 311 777. Open huis, verjaardag of zomaar; borrelhapjes van Texel Catering Service Ruud Boom, tel. 313719, www.texelcatering.nl Elke vrijdagavond drie portretfoto's voor €25,-. Combi Texel, tel 314924 "Zo'n dorp als Den Burg moet een plein hebben waar mensen elkaar kun nen ontmoeten, waar je een glas kunt drinken en waar je ongestraft kunt zit ten niksen in het zonnetje." (Hans van der Klift) Autocrossers opgelet! Foto's van de 1 e autocross zijn t/m zondag te bezichti gen bij Kooiman Twee- wielers. Tevens nabestel lingen en vergrotingen. Ook op zondag kunt u uw bestelde hapjes, salades, gebak en taarten ophalen bij Texel Catering Service Ruud Boom. tel. 313719, www.texelcatering nl T.k.a.: Sony Cybershot 1.3 digit fotocamera 64K card (400 opn.), 15 mnd. gebruikt, €140,- Tel. 0222- 311760 (IM-Texelaart|e) EETCflfE. DEZE MAAND: V gekookte of gebakken j (van Dirk Slik TX51) STLNQiPUiPtfSl /El. 022 2 320(£4 Heeft uw tv het begeven? Bel ons dan even! Stiehl, 311 777. Schoonheidssalon Els van der Slikke, Noord wester 50. tel 314287, o.a. heel- of halfuur schoon heidsbehandeling Te koop gevraagd bed- hekje. Tel. 316914, na 18.00 uur. Assepoester, zo klem als de wereld is. Zo ver weg ben ik niet. kus Satelliet-installaties. Ver koop/reparatie SCT, 311 777. Mooi in zon en wind! Astrid Haar Atelier, tel. 310914. Voor onze winkel en tearoom in De Koog zijn wij op zoek naar een U werkt 38 uur per week en het betreft een tijdelijke baan tot 5 november 2003. Voor inlichtingen en sollicitaties neemt u contact op met Cor Kossen, tel. 317563. www.echtebakker.nl/timmer QNROKRKNDE GOEDERj-.N TAXATIES HYPOTHEKEN ASSURANTIËN VOOR DE SNELLE BESLISSER TE KOOP m DEN BURG Strandkaap 4 Onze woninggids wordt u op aanvraag toegezonden Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraac 57 Poitbus 87 I790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 en 0222 3I 34 29 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P Kuip Czn. Tel 31 20 31 dhr. J.P Coutinho Tel. 31 46 6S dhr. M R. Trap Tel. 31 92 42 Atimjcslorm hij: Zonnig gelegen helft van een dubbel woonhuis met garage, voortuin en achtertuin met tuin huisje, op een perceel eigen grond van area 2I8 m2. INDELING: hal/entree met toilet en trapop- gang, woonkamer aan de tuinzijde (met schuifpui), luxe en complete keuken, bijkeuken met doorloop naar de garage. Verdieping: overloop. 3 slaapkamers, apart toilet badkamer met douchehoek. ligbad en wastafel, vaste trap naar de tweede verdieping met mogelijkheid voor 4e slaapkamer Een keurig en comfortabel geheel. Plavuizen vloer met vloerverwarming op de begane grond, lammaatvloer op de verdieping en zolder. Voorzien van HR cv-installatie. Smaakvol en keurig afgewerkt geheel. Vraagprijs €312 500,-- k.k. Indien potentiële koper vóór 28 augustus a.s. overdraagt Koopsom €302.500,-- kk, TE KOOP in OOSTEREND Achtertune 22 Aan de rand van het dorp een vrijstaand woonhuis met garage en hobbyschuur gelegen op onder- en bijgelegen eigen grond van totaal 430 m2 INDELING: hal/entree met trapopgang, woonkamer, nette keuken met diverse mbouw- apparatuur, bijkeuken met toilet en deur naar hobbyschuur en zonnige tuin. Verdieping, vier slaapkamers, moderne royale badkamer (bad, douche, toilet en wastafel). Steektrap naar ruime zolder met vijfde slaap kamer. Deze nette woning heeft een heerlijk beschut te tuin met vijverpartij, zonnig gelegen op het zuidwesten en is voorzien van bijzondere beplantingen. Dit goed en keurig onderhouden woonhuis is in overleg te aanvaarden

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 3