Nieuw kunstwerk veerhaven Teso onthuld start in september Eerste cursus rainnetics van start bij Odysseus Nieuwe chef d'equipage Mok .TEXELSE 2 COURANT' met dementie New Dixie Dawn bij De Buren met dementie Linedance Klaverjassen Wat ik zeggen wou... Uitbreiding Fontein Fracties geven visie in BIEO-boekje Excuses Voedselallergie bij kinderen Cursusplekken Muziekschool Cursus Engels Aankondiging alcoholcontrole Medische zorg Hulpverlening Kerkdiensten Colofon Radio Texel VRIJDAG 29 AUGUSTUS 2003 'De Basis' is de naam geworden van het houten kunstwerk dat kun stenaar Peter Riteco in opdracht van Teso heeft gemaakt voor het plein bij de veerhaven. Marcel Kla ver, hoofd van de dienstkring Texel van Rijkswaterstaat, bedacht de titel en onthulde afgelopen dins dag het beeld. Teso heeft het kunstwerk laten plaat sen als blijk van waardering voor de medewerkers van Rijkswaterstaat. Directeur Rob Wortel roemde de sa menwerking. 'Het valt soms met zo op, maar zonder Rijkswaterstaat zou het bijvoorbeeld niet mogelijk zijn dat er maar zo weinig vaarten uitvallen RWS is onder meer verantwoordelijk voor het onderhoud aan de brug. Wortel loofde ook de samenwerking met RWS tijdens de herbestrating van het terrein Daarbij werd ook het fietspad verlegd en de fietsenstalling verplaatst Teso-staflid Wim de Vries stelde voor de werkzaamheden te bekronen met een kunstwerk. Klaver was blij met de waardering Hij beaamde dat de relatie tussen Teso en RWS op de werkvloer goed is. 'Samen worden hier de dagelijkse problemen goed opgelost. De basis is goed en daarom lijkt me dat een goede naam voor het kunstwerk. En je kunt het ook zien als een basis voor de mensen die aankomen op Texel en als een basis voor de toekomst. De samenwerking zal intensiever worden doordat de werkzaamheden aan de haven gaan beginnen en doordat Teso de nieuwe boot heeft besteld.' Peter Riteco maakte het kunstwerk uit een meerpaal die voorheen in de haven van Oudeschild stond. Hij be werkte de paal, die gemaakt is van tropisch hardhout uit Suriname, tot een langwerpige ronde vorm. 'Ik heb het eerst gehakt en daarna verder geschraapt. Door te schrapen maak je dit mooi glimmend Met schuren maak je het dood Het beeld is om geven door basaltkeien die steenzet ter Klaas Vriendjes uit Schoorl in de vorm van een eiland plaatste. Ook staan er een paar bankjes bij het kunstwerk. Teso laat nog een bordje plaatsen waarop de naam komt te staan. Het beeld is geschonken aan Rijkswaterstaat. Wortel beloofde dat Teso het onderhoud tot in de verre toekomst voor zijn rekening neemt. 'Er werd al de vrees geuit dat het anders functioneel onderhoud zou worden', voegde hij er gekscherend aan toe. 'Dat betekent zo ongeveer dat het met uitmaakt hoe er uitziet, als het maar werkt.' Riteco: 'Het beeld staat eigenlijk op de slechtste plaats die je je maar kunt bedenken. Je hebt hier te maken met de werking van zon. zout en water. Maar aan de an dere kant heeft het hout ook jarenlang in het water gestaan en het ook goed gehouden.' Dansdocente Miranda den Butter uit Zaandam start donderdag 4 september in schietsportcentrum Odysseus aan de Emmalaan in Den Burg met een cursus rainnetics. Dat is een nieuwe bewegingsvorm, waarbij aerobic, jazz, ballet en conditietrainingen met elkaar wor den gecombineerd. De lessen zijn onder meer geschikt voor mensen met klachten die voort komen uit eenzijdige llchaams- gebruik, mensen een slechte lichaamshouding, RSI of nek- klachten. Tijdens een les rainnetics wordt een beroep gedaan op alle lichaamsspieren. Het regelmatig be oefenen van rainnetics moet ervoor zorgen alle lichaamsfuncties weer goed functioneren, waardoor deelne mers zich zowel lichamelijk als 'men taal capabel gaan voelen. De oefenin gen worden volgens een vast patroon en vaste regels gezamenlijk uitge voerd. Een eigen tempo aanhouden of persoonlijke compromissen zijn met mogelijk. De krachtoefeningen worden echter afgewisseld met ontspanningsoefeningen. De oefe ningen, die uitgekiend zijn, moeten met concentratie en precisie worden uitgevoerd. Rainettics kan ook gedaan worden door mensen die blessures hebben. 'Rainnetics is juist ontwikkeld voor dansers die blessures hadden, zodat ze toch konden blijven oefenen', al dus Rozemarijn Veldhuis. De bewegingsvorm werd bedacht door Raimondo Fornom, danser bij het Nationaal Ballet. Den Butter, die veel met hem samenwerkt, werd persoon lijk door hem opgeleid in de bewegingsvorm. Den Butter volgde ook opleidingen aan de Hogeschool voor de Kunsten in Arnhem en de Rotterdamse Dansacademie. Fornori was dit voorjaar nog aanwezig in sporthal Ons Genoegen om een demonstratieles te geven. Het is voor het eerst dat rainnetics op Texel wordt gegeven. Den Butter gaat vanaf volgende week donderdag in de hal van de boogschieters, die voorzien is van een houten vloer en spiegels, ook aan de slag met een cursus KidsSwing voör kinderen van zes jaar geven en een cursus moderne dans voor kin deren vanaf 12 jaar. Het KidsSwing wordt gegeven van 15.45 tot 16.45 uur. de moderne dans van 17.00 tot 18.15 uur en het rainnetics van 18.15 tot 19.30 uur. Vooralsnog wordt er tien weken les gegeven. Bij vol doende belangstelling worden de les sen daarna vervolgd. De eerste ramneticsles van komende donder dag is een open les. Deelnemers hoe ven geen speciale kleding aan, maar moeten wel een handdoek meene men. Mensen die na de les door wil len gaan met rainnetics betalen €60,-. Voor meer informatie: tel. 310291 of 314024 In Beachcafé De Buren bij strandpaal 17 treedt zondag 7 september van 15.00 tot 19.00 uur dixielandband New Dixie Dawn uit Wormerveer op. New Dixie Dawn brengt een geva rieerd repertoire met zowel nummers uit de oudste perioden van de New Orleansstijl als nummers uit de mainstream. De 'tune' van de band is de Buddy Bolden Blues, van welke muzikant geen opnames bestaan. Naar verluidt heeft Louis Armstrong Bolden nog horen spelen De New Orleansnummers worden gespeeld in Marcel Klaver, hoofd van de dienstkring Texel van Rijkswaterstaat, onthulde dinsdag het nieuwe kunstwerk op het plein bij de veerhaven. (Foto Jeroen van Hatium) Als iemand dementeert, dan heeft dat ingrijpende gevolgen voor het leven van de partner of anderen in de naaste omgeving. De onzekerheid over het verloop van het dementie proces en de geestelijke en lichame lijke veranderingen vergen veel van de direct betrokkenen. Vermoeidheid, emoties, verdriet, verwarring en on zekerheid zijn het gevolg. De verschil len tussen dementie en vergeet achtigheid, maar ook de vraag wanneer hulp van buitenaf nodig is en hoe om te gaan met gevoelens van eenzaamheid zijn onderwerpen van de cursus 'Omgaan met dementie', die Thuiszorg Kop van Noord-Hol land in samenwerking met het DOC- team organiseert. De bijeenkomsten zijn steeds op maandagmiddag, op 6, 20 en 27 oktober en op 3, 10, 17 en 24 november en op 1 december, van 13.30 tot 15.30 uur in het Ver pleeghuis in Den Burg. De kosten zijn €20,-. Voor meer informatie kan men elke werkdag tussen 9.00 en 17.00 uur bellen naar de Gezondheids- wijzer, tel. 0223-650135. De Harbour Linedansers uit Oude schild beginnen woensdag met een cursus linedance voor gevorderden in dorpshuis 't Skiltje in Oudeschild. De cursus beslaat dertien lessen, deel name kost €37,50. De lesavonden beginnen om 20.30 uur. Verschillende activiteiten van de Stichting Welzijn Ouderen Texel zijn van start of gaan binnenkort van start. De wekelijkse klaverjasmiddag start op donderdag 4 september om 13.30 uur. Deze activiteit kent vele deelne mers, die één keer per maand strijden om de prijzen. Deelname kost €0,50 per keer. Bncvca vin Iczm Builen tcrulwoorlctijklvid de stijl van de Engelse orkesten uit de jaren vijftig en zestig, maar door van instrument te wisselen, kan de band ineens een heel ander geluid krijgen. New Dixie Dawn bestaat uit GerTim- mer (trombone). Martin van Bezeij (banjo, gitaar en zang), Jan Weis (slagwerk), Ricus Koning (tenor saxofoon en klarinet), Ruud Peerdeman (trompet) en Hans Brou wer (bas). New Dixie Dawn is een vriendenorkest dat al in 1977 werd opgericht. De band treedt regelmatig op en was gast op festivals in het hele land. Ook wordt veel in jazzclubs gespeeld en heeft de band een aan tal optredens in het buitenland ver zorgd. De 'Begroting In Eén Oogopslag' (BIEO) die de gemeente jaarlijks verspreidt om de burgerij in het kort en op populaire wijze ver trouwd te maken met de gemeentebegroting, zal er deze keer anders uitzien. Niet alleen zijn de lay out en de tekst anders, de raadsfracties leveren nu ook een bijdrage. Elke politieke partij geeft een visie in de hoop de burgerij tot meedenken en reageren te prikke len. In 'Begroting 2004 in één oogopslag' staat ook weer een puzzel die opge lost kan worden door het boekje goed te lezen. Dat dit het beoogde effect sorteert is de afgelopen jaren gebleken. Er komen telkens honder den inzendingen binnen. De hoofd prijs is deze keer een vaartocht van een dag met het gemeentebestuur op de historische loodsbotter Texel- stroom. Het boekje wordt op 12 september met de Texelse Courant bezorgd. Wie het op deze wijze met kan ontvangen kan na 12 september zelf een exem plaar afhalen bij de gemeente. Uit de verschillende reacties op mijn ingezonden brief over de gedenkste nen voor de geallieerde oorlogs- vliegers heb ik geconcludeerd dat ik me verkeerd heb uitgelaten. Daarvoor verontschuldig ik me bij deze open lijk tegenover iedereen die ik heb beledigd, geërgerd of die zich aange vallen voelt. Dat was met mijn bedoe ling en ik betreur het. De discussie heeft mij geleerd dat vele zaken met bij mij bekend waren en dat ik daar door uit onwetendheid dingen heb gezegd die ik beter niet had kunnen zeggen. Mogelijkerwijs werd het deels veroorzaakt doordat ik als klein kind mijn vader in de oorlog heb ver loren en zonder vooruitzichten in ar moede ben opgegroeid. Mijn vragen zijn via deze weg beantwoord en dat geeft mij de mogelijkheid om meer begrip op te brengen en beter om te gaan met mijn problemen, ook al dateren die al van zo lang geleden. Peter Knobbe, Duitsland. Voedselallergie en -tolerantie. De klachten die hiervan het gevolg zijn lijken erg op elkaar, maar toch is er een verschil. Hoe een en ander pre cies zit wordt uitgelegd op een themabijeenkomst over voedselover- gevoeligheid bij kinderen, die op don derdag 25 september wordt gehou den in gebouw 'De Koploper', Prins Hendriklaan 2 in Den Helder. Omdat de avond duurt van 19.30 tot 21.00 kunnen Texelaars tijdig met de laat ste boot mee terug. Voor meer infor matie bellen met de Gezondheids- wijzer, tel. 0223-650135. De Muziek- en Dansschool Texel start binnenkort een aantal nieuwe korte cursussen. Er zijn nog enkele plaat sen vrij bij: Kleuterblokken, Intro, Te kenen/schilderen voor kinderen, Streetdance voor jongens vanaf de brugklas, Spelorkest voor verstande lijk gehandicapten, Jeugd- en Jonge- rentheater. Tango Argentino, Mo derne Dans, Dans en beweging voor verstandelijk gehandicapten en Meidenzanggroep. Informatie en in schrijving bij de Muziek- en Dans school, telefoon 313493, e-mail info@mdt-texel.nl. Bij voldoende belangstelling gaat onder leiding van docent Lida Wels een cursus Engels van start. In de cursus wordt met name aandacht besteed aan spreek- en luister vaardigheid, maar ook worden enkele basisprincipes van de grammatica behandeld. Er wordt in kleine groe pen gewerkt, waarbij onderscheid wordt gemaakt tussen beginners en gevorderden. Voor opgave en inlich tingen: Lida Wels, tel. 314600. De uitbreiding en een ingrijpende renovatie van de snel groeiende basisschool De Fontein in Den Burg is gegund aan Tebo. Dit aannemersbedrijf was bij de woensdag gehouden openbare aanbesteding met €641.200,- de laagste inschrijver. Genoemd be drag was ook lager dan de ge meentelijke raming. Vier Texelse en twee overkantse be drijven toonden belangstelling voor het werk. De Texelse bedrijven waren naast Tebo Duin, Visser en Maarco-bouw. Een van de overkantse bedrijven kocht wel het bestek, maar liet nadien niets meer van zich horen. Het werk gaat volgende maand van start en moet op 1 juni klaar zijn. De school zal worden uitgebreid met twee groepsruimten en een speelruimte. Omdat het onderwijs tijdens de bouw gewoon moet doorgaan wordt ge werkt in twee fasen met gebruikma king van tijdelijke huisvesting in de vorm van een noodlokaal en de be staande Buitelboet. - -leigs na eeo,iiv go ml) g nsq Bezoekers van het Texel Sea and Streetfestival in De Koog die met te veel drank op achter het stuur stap pen. lopen grote kans tegen de lamp te lopen. De politie houdt in de nacht van zaterdag op zondag tussen 20.30 en 4.00 uur een grootscheepse con trole op het rijden onder invloed. Het betreft een speciale controle die wordt gehouden door het handhavingsteam Verkeer in samen werking met de plaatselijke politie. De 49-jarige Sjaak Koeten uit Julianadorp is gisteren benoemd als nieuwe chef d'equipage van de Joost Dourleinkazerne. De chef d'equipage vormt samen met de commandant en de eerste officier het management (ijzeren driehoek) van de kazerne. Adjudant Koeten neemt de functie over van adjudant Kees van Amster dam die deze sinds 2001 bekleedde op de Mok. De chef d'equipage is hoofd inwendige dienst op de ka zerne, betrokken bij de dagelijkse gang van zaken, verantwoordelijk voor de planning en de eerste con tactpersoon naar andere instanties en organisaties op het eiland. Daar naast is hij ook 'sociaal werker' voor mariniers die met een probleem zit ten en daarover willen praten. De nieuwe chef d'equipage neemt de nodige ervaring met zich mee. Koe ten vervulde dezelfde functie al op vier andere plaatsen Hi| begon bij de 11de infanterie compagnie van het Korps Mariniers en ging later door naar de 42ste compagnie en de marinierskazerne Saventa die beide op Aruba zijn gevestigd en hij was chef d'equipage in Kosovo voor de Nederlandse mariniers die deel uit maakte van SFOR. De Joost Dourleinkazerne is bekend terrein voor Koeten. In 1972 kwam hij er voor het eerst toen hij in opleiding was. Van Amsterdam was destijds eén van zijn mede-leerlingen. Van 1985 tot 1988 gaf hij er samen met de huidige commandant Sjaak Severs opleidingen aan adelborsten. 'Ik vind Texel een prettige plek. Je kunt hier tijdens een opleiding onge stoord werken. Je wordt niet snel las tig gevallen als je met een oefening bezig bent.' Geplaatst is hij nooit ge weest op de Mok 'Maar dat kwam omdat ik kikvorsman was en geen bootbestuurder.' Van Amsterdam zegt een goede tijd te hebben gehad als chef d'equipage. 'Het is me perfect beval len. Het was alleen wel een andere wereld waar ik destijds instapte. Ik moest wennen aan begrippen als bij voorbeeld LCU's en LCVP's. Je moet het zelf doen om daarin thuis te ra ken, dus ik ben er tegenaan gegaan.' Van Amsterdam, die daarvoor onder meer was uitgezonden naar Eritrea en in Doorn bij het Korps Mariniers werkte, vertrekt bij Defensie. Hij gaat terug het burgerleven in. Sjaak Koeten (links} Is gisteren benoemd als nieuwe chef d'equipage op de Joost Dourleinkazerne. Hit volgt Kees van Amsterdam (rechts} op. ifoio Jown «.numj Artsen: Voor spoedeisende medi sche hulp in het weekend, op zon en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bellen naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers infor matie te krijgen over het pijn- spreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het onge vallennummer vermeld. 313086; 314727:314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruy- terstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg.ty 0900-4636549 Spreekuur elk» werkdag van 9.00 tot 17.00 u. V&ï vragen over ontwikkeling, voedina opvoeding en verzorging van jong* kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg.te, 314887. Geopend elke werkik tussen 13.00-14 00 u. - Diëtiste: voor afspraken elU werkdag van 8.30-17.00 uur, te 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kraam- hulp op Texel en na poliklinisch? bevalling: Parenta Zorg, tel. 0222- 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorc en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOTexe Wiermgen. Opvragen via tel (0225 671552. Opname geschiedt opac- vies van huisarts of specialist. 'Apotheek: Weverstraat 95, Dy Burg; tel. 312112 Maandag t/mv^j dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00 13.00 en 15 00-17.00 u., zond» 11.00-12 00 en 16.00-17.00 u. Bu- ten die tijden alleen voor spoede sende gevallen. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844 Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting. Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. 'Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarme ring, klusjesdienst, huishoudelijk dienst, versteldienst. Spreekuurva 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 te 16.00 u De Buureton, Beatrixlaan 43. Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen va schepen en zwemmers in nood: te! 316270. Chemicaliën op het strand: B: de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Crisisopvar* huiselijk geweld, tel. 08-71901775 Jongeren Informatie Punt: vo:i vragen en advies over wonen, wer ken, studie, recht, relaties, sekst» liteit, verslavingen en vrije tijd. Ope ningstijden dinsdag en woensda van 15.00 tot 17.00 uur; d'Owi Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg.te 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulpa jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donderda in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan' Den Burg. Voor aanmelding, iffo matie en advies: 0900 2223330,efe dag tussen 10.30 tot 12.30 ut/. Kerken en minima: voor Tes laars in financiële nood. Spanj> weg 10, 1793 EH De Waal. Zondag 31 augustus 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braankèr. De Koog: zie: Interkerkelijk Den Hoorn: 9.30 u'. ds. J.R.A. Vlas blom. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. F. van Hel den, Heilig Avondmaal; 19.00 u. ds. P.A. den Braanker. Oudeschild: 11.00 u. ds. J.R.A. Vlasblom, Heilig Avondmaal. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. F. van Helden, Heilig Avondmaal. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. R.J. Blaauw uit Heiloo. INTERKERKELIJK: 9.30 u. RK-kerk De Koog: da. C. Duinkerken-Visser uit Den Burg. mmv organist Wout Stam en Tex. Chr. Mannenkoor, olv Piet de Reuver Deutsche ev. Gottesdienst: 11.00 u. NH-kerk De Koog, pf. G. Koniec- znyt. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oos terend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: 11.30 en 17.15 u. ds. P. Nie- meijer. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. mw. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op aJ onze odvertentieeontrocten efi aanbiedingen daar toe zon van toepassing do Regelen voor hot Advertentie- wezen van do Stichting ROTA, gevestigd to Amsterdam zoals g edepon oord t»i de Kamer van Koophandel en Fo- bneken te Amstordam onder nummer 41198699 Eon exemplaar van de Rogeion voor hel Advertontiewozen wordt op uw verzoek kosteloos toogozonden. Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (outomatisch) Per |aar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Wouwenaar. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.OOu G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. Ti Gospeltrain. Oosterend: zon. 9 30 u. Deutsche H. Messe: De Köög zon 11.00u.;woe 19.30 u.; vrij. 19 30i De Cocksdorp; zat. 19.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Open bare lezing, 10.30 u.: Is eeuwtg'i ven ook voor u mogeft Wachttorenstudie, 11.20 u.: h moeten we mensen bezien Jehovah's dag nadert? God kan niet zonder mensen, mensen wel zonder God? Vrijdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17 00 u. Pietelepote (kinderprogram* Vandaag: Sterren Gast is professor Cees de Jager. 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. De Grote Pauze (muziek) 21.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u. Klassiek op zondag 10 00u Kerkdienst vanuit doopsgez* gemeente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlands 15 00 u. Frans gaat het doen (muziek 16 00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9 30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den? Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) 19 00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling van zondag) 21.00 u Reggae on the move (mua*1 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00u. Radio Texel actueel 19 00u Bonte dinsdagavond (verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprograf'' (herhaling van zaterdag) 18 00u. Onder de toren (geestelijk programma, met vanaf 19 verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19 00u. Cabaret café (Pip Barnari* Janien de Bruijn bespreken lokale nieuws). Vandaag: Nog geen nieuws, m'sscfl* enkele column, maar wel veel ink over het nieuwe seizoen 20.00 u. Radio Noordholland Hi

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2