Geniet van de dag., ^999 6 Essence 22s 22s PASFOTO'S GEMEENTE TEXEL -VACATURE- De gemeente Texel heeft een drietal vacatures. JURIDISCH MEDEWERKER (m/v) BUREAUHOOFD BUREAU ADMINISTRATIE (m/v) MEDEWERKER BUREAU BELEID (m/v) '/Swinging World' TEXELSE COURANT ÓRSENSDDE Inschrijving DANSLESSEN Texel i Inschrijfavond MUZIEKLES THU] SP! 102s Bacardi i Schipperbitter 1 ij Talea 1 Grolsch 1A j Te koop: WOONHUIS Te huur hoge schuur Tel. 318643 FOTO DE WAAL Cursus Klein Vaarbewijs 1 en 2 STICHTING VLUCHTELING Vergunningen Toelage uitwonende studerenden M Aanvullende vergoeding bootkosten studenten Collecte VRIJDAG 5 SEPTEMBER 2003 De sector Grondgebied is eerstverantwoordelijk voor de beleids voorbereiding op het gebied van ruimtelijke ordening, recreatie, natuur landschap, monumentenzorg, volkshuisvesting en het handhavings beleid (voorbeelden zijn bouwaanvragen, milieuvergunningen, kap- vergunningen, strandzaken, APV, drank en horeca, etcetera). Binnen de sector Grondgebied is een afdeling Vergunningen Handhaving in gesteld. In de cluster Handhaving wordt de handhaving integraal op gepakt en afgewogen. Voor het cluster Handhaving zoeken wij een: voor 36 uur per week (functieschaal 8, maximaal €2.802,- per maand) De werkzaamheden van deze functie hebben raakvlakken met alle boven staande facetten, zo nodig ook sectoroverstijgend. Dit betekent dat er sprake is van een gevarieerde functie, waar in relatief korte tijd veel ervaring in meer dere disciplines kan worden opgedaan. Functie-inhoud: draagt zorg voor de handhaving van voorschriften ten aanzien van bestem mingsplannen, wetten, verordeningen c.a.. is belast met de administratieve procedures rondom de opsporing en rap portage van illegale activiteiten; adviseert het college omtrent de te volgen acties zoals bestuursdwang en dwangsom en draagt zorg voor de afhandeling daarvan; stelt inhoudelijk rapportages op, waarbij onderdelen van betreffende rap portages worden voorbereid door onder meer verzamelen en analyseren van informatie, opstellen van overzichten, specificaties e.d op het terrein van bestemmingsplannen; draagt op het vakgebied zorg voor de interne coördinatie en proces bewaking; verricht overige werkzaamheden op het werkterrein en vertegenwoordigt zo nodig het college in bezwaar- en beroepsprocedures, verricht overige passende c.q. geschikte werkzaamheden. Functie-eisen: MBO (afgeronde opleiding bestuursambtenaar, Algemeen Juridische Za ken (BA-AJZ) is een pre) vakgerichte cursussen (bijvoorbeeld applicatiecursus handhaving) rijbewijs B Voor de sector Middelen, afdeling Financiën, zijn wij op zoek naar een: voor 36 uur per week (functieschaal 9, maximaal €3.164,- per maand) Het bureau Administratie maakt deel uit van de afdeling Financien, Het bu reau voert de financiële administratie van de gemeente, onder andere het grootboek, het debiteuren- en crediteurenbeheer, verzekeringen en het in nen van de openstaande vorderingen, alsmede het verzorgen van het totale betalingsverkeer. Functie-inhoud: het geheel verzorgen van het geconsolideerde jaarverslag en jaarrekening van onze gemeente, zowel cijfermatig als analytisch; coördineren en begeleiden van het werkveld financieel beheer; verzorgen van de financiële administratie van de gemeente Texel, o.a. de biteuren, crediteuren, memoriaal en facturering; verantwoordelijk voor de gegevensverstrekking voor de (meerjaren-) be groting; belast met de gemeentelijke verzekeringen; deelnemen aan diverse in- en externe overlegvormen. Functie-eisen: afgeronde HBO opleiding, aangevuld met actuele vakgerichte cursussen; ervaring met single audit. Tevens zoekt de afdeling Financiën een: voor 36 uur per week (functieschaal 6, maximaal €2.257,- per maand) Het bureau financieel beleid draagt zorg voor de voorbereiding van finan cieel beleid en het toetsen van voorstellen op financiële en bedrijfs economische consequenties. Een belangrijke taak is het coördineren van de Planning en Control Cyclus, werkzaamheden voor de begroting, de jaarre kening en tussentijdse rapportages. Functie-inhoud: ondersteuning geven bij het opstellen van de beleidsbegroting, de sector werkplannen, meerjarenraming, investeringsplannen, jaarrekening en di verse tussentijdse rapportages; uitvoering geven aan het dagelijks beheer van diverse op de afdeling voor komende (administratieve) pakketten; diverse op het bureau voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: vooropleiding op MBO-mveau, (MEAO, richting bedrijfsadministratie is een pre) HEAO schoolverlaters zonder (relevante) werkervaring mogen ook reage ren. Aanvullende functie-eisen geldend voor alle functies: enkele jaren relevante werkervaring; goede communicatieve vaardigheden; zelfstandig en in groepsverband kunnen werken. Salaris en rechtspositie: De rechtspositie van de gemeente Texel is van toepassing. Dit houdt onder meer in dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van maximaal de functieschaal kan worden geboden. Onder de uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden vallen onder andere een gemeentelijke hypotheekregeling, een persoonlijk ontwikkelplan met veel studiefaciliteiten, een uitgebreide kinderopvangregeling, een reiskosten regeling, uitgebreide verlof-faciliteiten, een spaarloonregeling, een PC-pro- ject, een fiets-project, een flexibel beloningssysteem en flexibele werktijden. Overige informatie: Geïnteresseerd in één van de functies? Schrijf dan voor 20 september 2003 naar: Het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, t.a.v. mevrouw S. Moerbeek-Sikma, Postbus 200, 1790 AE Den Burg Wilt u eerst nog meer weten? Voor uitgebreide informatie over de functie en de gemeente Texel kunt u onze website raadplegen, www.texel.nl of www. oemeentebanen.nl. Acquisitie met deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. vodka 0,7 hier Glenn Talloch j— Scotch whisky kr rare old RESTAURANT DE EERSTE STAP IS DE KEUZE VAN DE JUISTE LOCATIE STAPPELAND 6 DE KOOC Q 32 72 22 fc v o.l.v. Dansschool Corma 3 Ballroom - Latin clubs Streetdance - Clipdance (vanaf 6 jaar) Swing-kids (vanaf 6 jaar) NIEUW! Salsa - Argentijnse tango Jeugd en ouderen lessen Groepskorting Betalingsregeling mogelijk woensdag 10 september a.s. 18.15 - 20.30 uur Adres: schietcentrum Odysseus Emmalaan 65 - Den Burg (t.o. VW-kantoor) Inschrijven kunt u ook dagelijks doen!! onder S 0223-630303 of 06-51987804 Texelstroomlaan 5, 1784 EA Den Helder www.dansschool-corma.nl Inlichtingen en aanmelding: Bert Kemper, tel./fax 31 64 62 VOOR ALLE LEEFTIJDEN akkordeon, handharmonika, mondharmocj piano, keyboard, slagwerk, elektronisch oij algemene muzikale vorming en muziekther jgj Hartevelt Finlandia gfeL jonge jenever vodka tuievdi 1 liter 0.71iter www.gildeslijter.nl Rémy Martin cognac VSOP 0,7 liter rum carta blanca/oro 0 7 liter kruidenbitter 1 liter J amaretio cream 0.7 liter pilsner krat 30/45 cl fl Slijterij Wijnhandel Waaiderstraat 27 '/f Witte Kruisla Tel. 0222 - 313185 r/s /}l ICITVf' lt-l€ Tel. 0222 -32 Den Burg ^chipknip Kikkertstraat 82 De Cocksdorp 3 slaapkamers, zonnige tuin, totaal 260 m2. Vraagprijs €197.000,- Tel. 316511/ 06-30198172 in Oosterend: van 15 sept. tot april 2004 voor opslag caravans, campers of strandhuisjes. zwart/wit of kleur €4.50 12 320963 biedt aan in 18 lessen vanaf dinsdag 16 september. Informatie en aanmelding 322328 b.g.g. 315465 Aangevraagde lichte bouwvergunningen J.A. Zijlstra voor het gedeeltelijk plaatsen/vergroten v.e. serre a/d Klimpstraat 73 te De Cocksdorp (ontvangen 28 augustus 2003); RE.J. van Aart en J. van Aart voor het gewijzigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds bouwvergunning is verleend a/d Californiéweg 192 te De Koog (ontvangen 28 augustus 2003); K.R Scheithe voor het plaatsen v.e. dubbele dakkapel a/d Rogges- lootweg 133 te De Cocksdorp (ontvangen 29 augus tus 2003); M. Moerbeek voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Postweg 207 te De Cocksdorp (ontvangen 2 sep tember 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Gemeente Texel voor het tijdelijk plaatsen van 2 les lokalen a/d Burdetstraat 8 te Den Burg (ontvangen 27 augustus 2003); F.J. Bruin voor het gedeeltelijk ver anderen v.e. berging a/d Kogerweg 152 te Den Burg (ontvangen 27 augustus 2003); G.M. Harte voor het gedeeltelijk vergroten v.e. zomerhuis a/d Californië- weg 51 te De Koog (ontvangen 1 september 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, tweede fase W.S.V. Texel voor het plaatsen v.e. loods a/d Haven 20A te Oudeschild (ontvangen 28 augustus 2003). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen worden gepubliceerd. Verleende (reguliere) bouwvergunning A.W.G.J. van Dolleweerd voor het veranderen/vergro ten v.e. woonhuis tot woonhuis met kantoor a/d Beatrixlaan 151 te Den Burg (verzonden 2 septem ber 2003). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschn/vmg van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Vergroting bestemmingsvlak Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om medewerking te verlenen aan vergroting van het bestemmingsvlak 'wonen' van het perceel Hoofdweg 76 te De Cocksdorp, op grond van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Órdening en met in acht name van artikel 14 lid 7 van het bestemmingsplan "Buiten gebied Texel, herziening ex artikel 30 WRO". De wij ziging betreft een vergroting van het bestemmings vlak tot 3.300 m2 waarbij de natuurlijke begrenzing van het erf wordt gevolgd. Op basis van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ligt het verzoek vanaf maandag 1 september 2003 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de balie van de sector Grond gebied in het gemeentehuis. Eventuele zienswijzen kunnen gedu rende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden. Planologische medewerking Burgemeester en Wethouders hebben besloten me dewerking te verlenen middels een procedure ex ar tikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan; het verzoek van mevrouw L. Stroo om vrijstelling te krijgen voor het uitoefenen van ondergeschikte detailhandelsacitviteiten op het bedrijf 'Lindy Stroo- Tuinontwerp', Hoofdweg 41 te De Cocksdorp. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit bekend is ge maakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Aan de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Bovengenoemd besluit kunt u inzien bibalie Grondgebied van het gemeentehuis Kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, kapvergunning te verlenen aan de heer A.R. Boeijen, Schilderweg 189 te Den Burg, voor het kappen van vier iepen in de achtertuin van voornoemd perceel wegens rotte stammen; het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, voor het kappen van een spar en een berk op het terrein van basisschool "de Fontein", Burdet straat 8, wegens uitbreiding van de school. Hierbij wordt een herplantplicht opgelegd. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken, liggen gedurende vier weken voor belangheb benden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belanghebben den hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk ken baar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig bij de balie Grond gebied Nadere informatietelefoonnummer (022236 22 76 Voor het studiejaar 2003/2004 kunnen uitwonende studerenden in aanmerking komen voor een aanvul lende gemeentelijke toelage volgens de 'Verordening toelage uitwonende studerende gemeente Texel 1997' (in vervolg "de verordening"). De toelage is een aanvulling op een tegemoetkoming studiekosten van de Informatie Beheer Groep (IBG) en bedoeld als bij drage in de kosten van het wonen op kamers van kin deren en jong volwassenen die voor het volgen van onderwijs aan de "overkant" wonen Ouder(s)/verzorger(s), dan wel uitwonende studeren den kunnen hierop aanspraak maken voor maximaal €1.361,40 per studiejaar. De bijdrage is bedoeld ter compensatie van de extra kosten van de uitwon! studerende. De bijdrage wordt verstrekt onder di gende voorwaarden; u ontvangt een tegemoetkoming in de studieko voor het schooljaar 2003/2004 van de Wet Te moetkoming Onderwijsbijdrage en Schoolkoe (WTOS); u ontvangt geen basisbeurs; studerende tot en met 17 jaar volgt voortgezet derwijs, (voortgezet)speciaal onderwijs of mid: baar beroepsonderwijs aan de vaste wal, en gevolg hiervan uitwonend; studerende met een leeftijd van 18 tot 27 jaar voortgezet onderwijs (Iwoo, praktijkonderwijs, of vwo), voortgezet (speciaal) onderwijs, middelt beroepsonderwijs (bol) of vavo aan de vaste vw is als gevolg hiervan uitwonend; de ouder(s)/verzorger(s) van de uitwonende stii rende woont (wonen) op Texel. lei; 1 va t Bij de balie Burgerzaken en Welzijn van het gem; tehuis liggen aanvraagformulieren klaar. Om spraak te kunnen maken op een toelage moet u ingevulde formulier voor 1 oktober 2003 via eens daard aanvraagformulier, inclusief de vereiste bijla bij de gemeente inleveren. It U kunt weer het aanvraagformulier aanvullende goeding OV-studentenkaart (voorheen "Waddens' afhalen bij de balie Burgerzaken en Welzijn van he meentehuis. Dit formulier dient u volledig inge en ondertekend uiterlijk 1 oktober 2003 op te ren naar de gemeente Texel, balie Burgerzake' Welzijn, Postbus 200, 1790 AE Den Burg, of af te ven aan de balie Burgerzaken en Welzijn van he! meentehuis. Om voor vergoeding in aanmerking te komen di; oc aan de volgende voorwaarden te voldoen: de ouder(s) is/zijn bij een van de waddengemee als woonachting ingeschreven; de studerende volgt voor wat betreft de toepas van de Wet Studiefinanciering geen onderwii S één van de waddeneilanden; de studerende is/was in de genoemde perioo het bezit van een OV-studentenkaart. Per jaar wordt er per student een vergoedingr5 maximaal €45,38 beschikbaar gesteld. Voor maand waarin u niet aan de bovengenoemde waarden heeft voldaan, wordt de aanvullende v( ding verminderd met €3,78. Bij inlevering van het aanvraagformulier dient goed leesbare kopie van de OV-studentenkaart(e te voegen (geldend van 1 januari 2003 tot en m; december 2003). Als de OV-studentenkaart inmiddels ingeleverd is voorbeeld bij einde studie), dient u een kopie var bewijs dat het postkantoor heeft afgegeven bij te gen. Datzelfde geldt indien u binnen de gesteld* riode uw weekkaart gewisseld heeft voor een endkaart (of andersom). Zodra wij uw aantf compleet hebben ontvangen wordt deze-behand worden genomen. De voorwaarden, zoals die toepassing zijn op de OV-studentenkaart, zuil# bij deze aanvullende vergoeding gehanteerd WÉ Van 7 tot en met 13 september wordt op Texel lecteerd voor het Prinses Beatrix Fonds.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 6