Herfstvakantie aanbieding BEVE -k GARAGE DROS i 35,- 20,- randstad De hoogste winterschilderpremie alle jacks 10,- korting alle broeken €5,- korting lij Keukencentrum Texel De Lange Muur Sfeervol Oriëntaals lopend buffet TE KOOP debitel' ~i r Direct verrekend! Particulier Bedrijver Verenigde Schilders ficiële I berichten TEXELSE V CHINEES - INDISCH RESTAURANT Elke vrijdag, zaterdag en zondag RENAULT GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis DROS BAKKERIJ Geef om vrijheid COURANT F xet Klusmarkt Hout- en bouwcentrum K iukencentrum iehandel DE NIEUWSTE NOKIA'S SIEMENS ma NU MET SPECIALE KORTING COMBI erna jij weet wat je te bieden hebt wij weten wat je zoekt 11/ Hout- en Bouwcentrum Van der! Gips-, spaan-, MDF. en triplexplaten Bekendmakingen Gemeente Texel i Vergunningen Milieu Verkeer Welzijn Algemeen VRIJDAG 10 OKTOBER 2003 (uitgezonderd prijsacties) JEUGDMODE BINNENBURG 6 - DEN BURG Maricoweg 6 - Den Burg - S 0222 31 24 47 NIKADEL 48 DE KOOG a 317786 presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering. Voorgerechten 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten, lychees, ananas, gebakken banaan e.a. vruchten, etc 13,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar 7,50. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317786. Renault Espace 2.2 RN november 1993 171.000 km Renault Kangoo 1.4 mei 1999 112.500 km Renault Kangoo 1.4 januari 1999 100.000 km Renault Kangoo 1.4 augustus 1998 85.000 km Renault Twingo Helios februari 1999 39.900 km Renault Megane1.4E maart 1996 123.000 km Renault Scénic RXE juni 2000 25.000 km Renault Scénic RT automaat januari 1998 77.000 km Nissan Terrano II 2.4E maart 1995 125.000 km Nissan Primera 2.0 januari 1992 120.000km Toyota Hi-Ace 2.4D januari 1999 188.000 km Ford Galaxy 2.0 GLX mei 1996 223.000 km Suzuki Vitara 1.6 16V JLX maart 1997 47.000 km Citroën C5 V6 mei 2001 45.000 km VW Golf Variant 1.6 juni 1999 42.000 km -dealer Oorsprongweg 3, Eierland S 311611 De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken kogerstraat44 - Den Burg Weckend verwenner za. 11 oktober 4 Roomboter appelflappen Warm uit de oven! van €4 32 voor €3.00 Let ook eens op onze dagreclame! Wij wensen it een prettig weekend! www.amnesty.nl giro 454000 D Scherpe prijzen en een vakkundig advies! Vier bedrijven op een adres MARICOWEG 6' r took I Parkstraat 9 (bij Pottkantoor) de ickcrhdd van d«luiste kcure Den Burg 314924 hoogst persoonlijk callcenter Alice Reinders 06 2224 34 67 Middenweg 113 Den Helder calkenteragent m/v Voor Cendris in Den Helder zijn wij op zoek naar commerciële callcenteragents die de verantwoorde lijkheid dragen voor de telefonische dienstverlening in het callcenter. Je wordt op verschillende projecten getraind en ingezet. Heb je een goede telefoonstem, ben je beschikbaar voor minimaal 12 uur per week en wil je flexibel werken, reageer dan snel! kijk voor meer banen op www.randstad.nl Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar per man per dag per man per dag Maricoweg 39, Den Burg, tel. 312138 Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma t/m vr. 9 00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunningen G. van der Star voor het gedeeltelijk veranderen v.e. vakantiebungalow a/d Zanddijk 344 te De Cocksdorp (ontvangen 2 oktober 2003); C.J. Kuip voor het gewij zigd uitvoeren v.e. bouwplan waarvoor reeds vergun ning is verleend a/d Boodtlaan 70 te De Koog (ont vangen 3 oktober 2003); Mevrouw Van Haren-Nagte- gaal voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Roggesloot- weg 645 te De Cocksdorp (ontvangen 6 oktober 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunning V.O.F. Kogerstaete voor het geheel veranderen/oprich ten van de receptie/entree en ontbijtzaal a/d Dorps straat 228 te De Koog (ontvangen 2 oktober 2003). Aangevraagde reguliere bouwvergunning, 1e fase H. Beverdam voor het gedeeltelijk veranderen/vergro ten v.e woonhuis a/d Keesomlaan 58 te Den Burg (ontvangen 3 oktober 2003). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunning Agrarisch en Wagenmuseum Texel voor het plaatsen v.e. museumdepot a/d Laagwaalderweg 51 te De Waal (verzonden 3 oktober 2003). Verleende (reguliere) bouwvergunningen W Stendert voor het plaatsen v.e. bedrijfsruimte a/h Gerritslanderdijkje 13 te Den Burg (verzonden 7 ok tober 2003); J.E.A. van Vijfeijken voor het gedeeltelijk veranderen v.e. appartementencomplex a/d Diek 17 te Den Hoorn (verzonden 8 oktober 2003). Verleende (reguliere) bouwvergunning, eerste fase K.J. Modder voor het geheel vernieuwen/vergroten v.e. woning a/d Postweg 171 te De Cocksdorp (ver zonden 7 oktober 2003). Verleende (reguliere) bouwvergunning, tweede fase W.S.V. Texel voor het plaatsen v.e. loods a/d Haven 20a te Oudeschild (verzonden 7 oktober 2003). Verleende lichte bouwvergunningen K.P Scheithe voor het plaatsen v.e. dubbele dakkapel a/d Roggeslootweg 133 te De Cocksdorp (verzonden 6 oktober 2003); Familie Franken voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Roggeslootweg 543 te De Cocksdorp (verzonden 6 oktober 2003), U.W.E. Taube voor het plaatsen v.e dakkapel a/d Roggeslootweg 453 te De Cocksdorp (verzonden 6 oktober 2003); P.E.J. van Aart J. van Aart voor het gewijzigd uitvoeren v.e. bouw plan waarvoor reeds bouwvergunning is verleend a/d Califormeweg 192 te De Koog (verzonden 7 okto ber 2003); S. Sauerbrei voor het plaatsen van twee dakkapellen a/d Roggeslootweg 187 te De Cocksdorp (verzonden 8 oktober 2003); R Boomsma voor het plaatsen v.e dakkapel a/d Roggeslootweg 769 te De Cocksdorp (verzonden 8 oktober 2003). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van: Golfbaan Onroerend Goed bv voor het bouwen v.e. clubgebouw a/d Roggeslootweg 3 te De Cocksdorp; D. Veltkamp voor het gedeeltelijk veranderen/vergro ten v.e. bedrijfsschuur en dienstwoning a/d Maricoweg 17 te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen De concept-besluiten liggen vanaf 13 oktober 2003 gedurende vier weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termi/n van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Tijdelijke vrijstelling Burgemeester en Wethouders zijn voornemens tijde lijk vrijstelling te verlenen ex artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: mevrouw H. Roedema. voor het permanent bewo nen van een stacaravan op de Grensweg 106, gedu rende een periode van drie jaar tot uiterlijk 1 novem ber 2006. Dit voornemen ligt vanaf 13 oktober 2003 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Even tuele zienswijzen kunnen gedurende de termijn van ter inzage leg ging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt Welstandscommissie De welstandscommissie houdt op donderdag 16 ok tober 2003 weer een openbare vergadering, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis van Den Helder. Op de agenda staan de volgende Texelse plannen: Vliestraat 21. SV Oosterend; gew. uitv. bouwplan waarvoor reeds vergunning is verleend; Maaikeduinweg 9; F.M. van den Broeck; ged. ver groten woonhuis; Waalderstraat 49; J.I.J. Witte/J.M.W. Drijver; ged. vergroten woning; Keidelplein 11; R Graaf, ged. vergroten woonhuis; Emmalaan 9. M. Rüngs; ged. vergroten woonhuis; Burdetstraat 8; Gemeente Texel; tijd. plaatsen twee lokalen; Bosrandweg 395; Euroase Pares BV.; ged. verande ren centrumgebouw en plaatsen loods; Commandeurssingel 33; MO Projekt Texel BV; geh. oprichten zes woonhuizen; Wierstraat 2. P. v.d. Veer; ged. veranderen/vergro ten woonhuis. Niet geaccepteerde melding Burgemeester en Wethouders hebben een melding van de heer A Lap, Klif 37 te Den Hoorn op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer niet geaccep teerd. De melding voorziet in het uitbreiden van de inrichting aan het Klif 37 te Den Hoorn. De melding is door ons ontvangen op 22 augustus 2003. Van 13 oktober tot en met 10 november 2003 lig gen de melding, het besluit tot het niet accepteren en alle daarvoor relevante openbare stukken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Tegen het besluit tot het niet accepteren van de melding kan een ieder binnen de inzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders bezwaar aantekenen Dit bezwaarschrift dient geadresseerd te worden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Texel. Postbus 200, 1790 AE Den Burg De persoonlijke gegevens van degene die be zwaar heeft aangetekend, worden indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Wie bezwaar heeft gemaakt kan binnen de bezwarentermiin de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen dat vereist Nadere informatie, de heer H Kuiper, telefoon (0222) 36 21 88 Oprichtingsvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer te verlenen aan; Firma Ter Steege voor het oprichten en in werking hebben van een bedrijf voor het telen, behandelen, verhandelen op- en overslaan van landbouwpro ducten alsmede de opslag van machines aan de Van der Sterrweg 6 te Den Hoorn. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden; Dijt Lelies BV voor het oprichten en in werking heb ben van een bedrijf voor het telen, behandelen, ver handelen op- en overslaan van landbouwproducten alsmede de opslag van machines aan de Westergeest 10 te Den Burg. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 13 oktober tot en met 10 november 2003 liggen de aanvraag om vergun ning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden van het gemeentehuis inzien bij de balie Grondgebied. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te zijn. Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de mzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders schriftelijk bedenkin gen inbrengen. De schriftelijke bedenkingen dienen geadresseerd te worden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Texel. Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van de gene die schnftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, met bekendgemaakt Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan Nadere informatie: de heer H Kuiper, telefoon (0222) 36 21 88. Hernieuwde kennisgeving Op vrijdag 1 augustus 2003 hebben wij kennisgegeven van ons voornemen om vergunning te verlenen aan de Firma C.J Witte en Zn. aan de Nesweg 10/12 te Oosterend. Dit ontwerp-besluit heeft ter inzage gele gen van 4 augustus tot 1 september 2003. Abusievelijk hebben wij een ontwerp-besluit opgesteld en ter inzage gelegd dat betrekking heeft op een ver gunning ingevolge artikel 8.4 (revisievergunning). De aanvraag was echter gericht op een vergunning inge volge artikel 8.1, lid b (veranderingsvergunning) van de Wet milieubeheer. Er is derhalve destijds een ver keerd ontwerp-besluit genomen en ter kennis gelegd. Deze omissie kan (negatieve) gevolgen hebben voor de belangen van belanghebbenden, derhalve hebben wij besloten om procedure te herstarten. Burgemeester en Wethouders zijn thans voornemens om ingevolge artikel 8.1 lid b (veranderingsvergunning) van de Wet milieubeheer vergunning te verlenen aan: de firma C.J. Witte en Zn. voor een veehouderij aan de Nesweg 10/12 te Oosterend. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 13 oktober tot en met 10 novem ber 2003 liggen de aanvraag om vergunning, het ont werp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de ba lie Grondgebied. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen De aanvrager wordt dan uitgenodigd om bij die gedachtewisseling aanwezig te zijn Tegen dat ontwerp-besluit kan een ieder binnen de inzagetermijn biBurgemeester en Wethouders schnftelijk bedenkin gen inbrengen. De schriftelijke bedenkingen dienen geadresseerd te worden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. De persoonlijke gegevens van de gene die schnftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig bedenkingen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (dat in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan Nadere informatie: de heer H. Kuiper, telefoon (0222) 36 21 88 Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bed; aan griffierechten geheven Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders hebben de volgenc verkeersmaatregelen van tijdelijke aard genomen: tijdens het werk, vervanging riolering in de Elemf tussen Warmoesstraat en Keesomlaan: - afsluiting van de Keesomlaan van 17 oktober tot? oktober 2003 ter plaatse van de kruising metd Elemert, voor alle verkeer; - afsluiting van de Elemert, tussen Warmoesstraate Keesomlaan, van 20 oktober tot 14 november 20C af te sluiten, voor alle verkeer; - het omdraaien van het eenrichtingsverkeer ini Haffelderweg, van 20 tot 27 oktober 2003; - het opheffen van eenrichtingsverkeer in het Schild rend (tussen Keesomlaan en Julianastraat) en Wevs straat (tussen Parkstraat en Julianastraat) en de Pai straat van 20 oktober tot 14 november 2003. wegens het asfalteren van de wegen Driehui; Laanweg, Meyertebos, Middellandseweg, Otters Ruigendijk en Oostkaap tussen Lancasterdijk Zevenhuizen zal het nodig zijn om tussen 13 tot oktober 2003 deze wegen (of gedeelten daarvan) delijk af te sluiten voor alle verkeer. in verband met de jaarlijkse Wampex zal op 25 o! tober 2003 tussen 10.00 en 11.00 uur de Limietwi afgesloten zijn voor alle verkeer en tussen 15.00 16.00 uur de Westerboersweg (met uitzonderii bestemmingsverkeer). Meer informatie: de heer D. van Sijp. telefoon (022 36 21 77. Voorlichting subsidies Donderdag 16 oktober aanstaande is van 17.00' 18.00 uur in het gemeentehuis een voorlichting bijeenkomst over twee subsidieveordenmgen: de algemene subsidieverordening; de subsidieverordening welzijn Gemeente Texel De algemene subsidieverordening regelt de recht en verplichtingen van de subsidieontvangers em subsidieverstrekker (de gemeente). De subsidi verordening welzijn geeft regels voor de subsidies van instellingen en verenigingen, die werkzaam zijn* het gebied van welzijn (in de breedste zin des woord De grote instellingen zijn separaat uitgenodigd, or dat voor die instellingen veel verandert (budgr subsidie). Hierbij maken wij de overige instellingen verenigingen attent op de aanstaande vaststelling v deze verordeningen. Voor de instellingen die ge budgetsubsidie ontvangen, zal weinig veranderen I gebruikelijke gang van zaken is nu in regels vaste legd, waarmee duidelijkheid en inzichtelijkheid bere wordt. U kunt een exemplaar van het ontwerp-commissie tuk en de conceptverordeningen ophalen bij de t Burgerzaken en Welzijn. Zodra de raad op 11 f vember 2003 de verordeningen heeft vastgesteld,: aan elke subsidieontvanger een exemplaar toegezc den worden. Informatie en aanmeldingen: (voor 16 oktober ai tal personen doorgeven) de heer J.W. van Zeijlen.i lefoon (0222) 36 22 60. Verkeersbesluit Burgemeester en Wethouders hebben ter bevordering van de verkeersveiligheid het volgende verkeersbesluit genomen: Per 1 juni 2004 een rotonde in te stellen op de krui sing Laagwaalderweg met Sommeltjesweg en Ooster- enderweg, daardoor krijgt het verkeer op de rotonde voorrang; het verkeer op de fietspaden dient het ver keer op de zijwegen voorrang te verlenen. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit Is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: de naam en het adres van de indienerde dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de presi dent van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar Grofvuil op zaterdag De Hamster zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur we geopend voor het inleveren van grofvuil. Deze reo ling geldt uitsluitend voor particulieren. Het inlever van grofvuil is gratis tot een gewicht van 250 kg. 0 der grofvuil wordt verstaan; verhuisbaar afval uit» woning, dat niet in de minicontainer past. Overige kunt u uw grofvuil ook op werkdagen gratis inlever* Openingstijden: 8.00-12 00 en 13.30-16.00 uur Ook 's middags open Het gemeentehuis is sinds de invoering van de Centrale Publieksbalie op kantoordagen open van 9.00-16.00 uur. U kunt nu dus ook onder lunch tijd en 's middags bij ons terecht. Omdat het dar minder druk is, kunnen wij u meestal vlot helpen' Op de infozuil bij de receptie maakt u een keuze voor één van de drie balies: Grondgebied, Burger zaken Welzijn of Sociale Zaken. In de ontvangst ruimte ('t Raaksplein) kunt u tevens terecht voor alle diensten op het gebied van werk en inkomen

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 6