Familieberichten JL rr Hc/tc/cr/ iJ/e/y/e//ta .TEXELSE J COURANT' Biem Familieberichten Mery-lou Sven Albertus „Hoi Buur" el te geloven en nog met te bevatten om dat pit meer te horen, nooit meer even dat buur- aatje op elk uur van de dag, nooit meer even ,n bakkie doen. nooit meer voorbi] zien gaan et een kruiwagen vol hout|es, nooit meer, nooit ter. gelopen zondag hebben wij afscheid moeten ,men van onze buurman en vriend Elias Hordijk I wensen Corrie en de kinderen heel veel trkte toe. Sybe en Thea Henk en Esther Biem en Grietje Maarten en Coja Anna, Klarina Nelda en Tania Jaap en Willy Arie Ellen Arie en Annie Piet en Marleen Adrie en Wilma Pieter en Rianne Hans en Jasja Helena Nisheetha Mathijs en Tamara Bram en Dide Aris en Leny Arie v.d. Vis Hans en Tiny Arie en Janme Marja Kees en Fien Piet en Ellie Aart en Reinetta Rob en Marian Carel en Annalies Siena en de kinderen uit de Kotterstraat „Daar is het altiid lentetijd, in bloei staat elke plant..." Meester Hordijk n echte meester n bijzondere meester .voon onze „mees" Suzanne, Ilse, Jacqueline, Ruben, Joyce, Marise, Marijn, Dirk Jan, Marissa, Tom, Lindy, Marjolein, Stefan, Jochem, Annelies, Renske, Mark, Eline, Vera, Jesse, Jeffrey en alle andere kinderen en ouders van de Akker Dag meester Hordijk I wensen tante Corrie, Anneke, Corina, Gerie i rest van de familie veel sterkte toe. Miriam Pieter K. Liesbeth Wilma Pieter D. Marcel Martijn Marieke Hanneke „Er Is een land van louter licht.. Elias Hordijk tonder mens woon mens ht mens tns om nooit te vergeten team de Akker team Fontein medezeggenschapsraden schoolraad Stichting Kopwerk SOW Waddengemeente Texel ischokt door het plotseling overlijden van Elias Hordijk iwaardeerd organist en vrijwilliger in onze ge- ïente, moeten wij hem uit handen geven, ist dit jaar was Elias 40 jaar actief als kerk- ganisf ij wensen Corrie, Anneke en Laurens, Corina, trie en de familie alle steun van God en Zijn ensen bij het dragen van dit gemis. De kerkenraad van de Samen Op Weg Waddengemeente Texel ïschokt hebben wij kennis genomen van het otselinge overlijden van Elias Hordijk i| wensen Corrie en de kinderen heel veel erkte toe. Namens Vinke Schone Diensten eschokt en verdrietig zijn wij door het otselinge overlijden van Elias Hordijk ij wensen Anneke, Laurens en de familie veel erkte toe met dit grote verlies. Jan Willem en Marijke Blanca, Annabel Richard en Natasja Imme Bram en Frouke Saskia Guido en Marga Verslagen en verbijsterd zijn we door het plotselinge overlijden van onze collega en oud-voorzitter Elias Hordijk Wij zullen zijn belangstellende, open en coöpe ratieve instelling missen Wij wensen Corrie en de kinderen heel veel sterkte toe Overlegorgaan Texels Onderwijs Freek ten Klooster (voorz.) Albert Hoven (secr.) De laatste akker van het leven bewerkt de taken volbracht rust uit het mag. Toch nog onverwacht is, na een werkzaam leven, in zijn eigen vertrouwde omgeving van ons heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Frederik Buijsman Texel, 10 februari 1916 t Texel, 10 oktober 2003 M. Buijsman-Kiljan Bert en Gonda Rein en Simone Frits en Renet Els en Henk Marian 1 Sjef en Sanne Ruud en Anny Jan t Ton Paul en Anne-Marie Klein- en achterkleinkinderen Hollewal 20 1791 GH Den Burg De begrafenis heeft hedenochtend plaats gehad Toch nog onverwachts is overleden onze buurman Buijsman Fam. Kager De Ridder Druif De Waard Barhorst Schrama Bergmans Bakker Na een laatste moeilijke periode is van ons heen gegaan mijn man, onze vader en opa St. Anna Parochie, 28-11-1922 t Texel, 11-10-2003 Geertje Tjepkema-Pekelharing Ria en Sander Klaas en Riet Koos en Angeline Femke en Ronald Annegeertje Marjet Linda Jeske Guus Suzanne en Roy Charlotte Lisette Marielle Marco Robert en Astrid Gerritslanderdijkje 148 1791 NG Den Burg Vader is thuis. Woensdag 15 oktober is er van 13.30 tot 13.55 uur gelegenheid tot condoleren in de NH kerk. Kerkstraat 5 te Den Hoorn. Aansluitend wordt om 14.00 uur de afscheidsdienst gehouden, waarna we vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de Koger- straat te Den Burg. Op vrijdag 11 oktober is overleden onze broer, zwager en oom Stendert Tjepkema Wij wensen Gerie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Henk en Maatje Tjepkema Kinderen en kleinkinderen Nooit meer samen leuke dingen doen. Voor ons wilde je graag nog blijven, maar je kon zo niet meer verder. Lieve Stendert rust maar lekker uit. Liefs, Evelien Helaas moeten wij afscheid nemen van ons gewaardeerd lid Stendert Tjepkema Ons medeleven gaat uit naar Geertje, kinderen en kleinkinderen. KSV Kotex DINSDAG 14 OKTOBER 2003 Woorden ontbreken. Hevig ontsteld en tot in het diepst van mijn wezen geschokt, overmand door verdriet, moet ik u mededelen dat plotseling is overleden Biem van der Vis Jzn. op de leeftijd van 43 jaar. Cora van der Vis-Hoogenbosch Texel, 11 oktober 2003 Slotskolk 18 1794 BG Oosterend Biem is thuis. Gelegenheid tot condoleren donderdag 16 okto ber van 19.00-21 00 uur in de Maartenskerk te Oosterend. De uitvaart zal plaatsvinden op vrijdag 17 okto ber om 15.00 uur vanuit de Maartenskerk, waarna we Biem naar zijn rustplaats op de Algemene begraafplaats aan de Achtertune zullen begelei den. Na afloop van de begrafenis gaan we samen wat drinken in „De Bijenkorf". Leven kan met dood! Liefde kan niet sterven! De dood is als een horizon wij kunnen niet verder zien, maar achter de einder ligt het land van belofte. Intens verdrietig zijn wij met het verlies van mijn lieve zoon en onze broer, zwager en oom Biem van der Vis Jzn. 24-12-1959 t 11-10-2003 Moeder Van der Vis Pieter Jan en Astrid Caroline en Arjan Marieke Saskia Jan Jelle Arco en Marga Mark Rianne Adriaan Sijbrand en Alinda Kees Jeanine Ilse Petra en Victor Wouter Dianne Dag lieve ome Biem Caroline en Arjan Marieke Saskia Jan Jelle Kees Jeanine Ilse Nooit meer kotter Biem Wouter Dianne Waarom v^aat bij ons iedereen meteen dood, had jij geen trendbreuk kunnen zijn? Elke week ging je naar zee, helaas was dit je laatste reis. Vaarwel Vader en moeder Hoogenbosch Jaap en Anneke Wendy en Paul Piet en Ania cisca en Leendert Marlt Lars Lara Joke t José en Dirk Eddy Albert Cisca en Johan Biem en Averil Piet t Ben en Ruth Sara Leonie t en Jan Linda Cora, we zullen er zijn voor jou. Diep geschokt en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Biem van der Vis Jzn. Veel kracht wensen wij Cora en familieleden toe om dit grote verlies te dragen. Biem C. en Jannie v.d. Vis Sijb en Ineke v.d. Vis Annie en Gerbrand D/os Gré en Kees Dogger Intens geschokt zijn wij allen dat onze neef door een ongeval van ons is weggenomen. Biem van der Vis Familie Van der Vis Neven en nichten Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn Geschokt zijn wij door het bericht dat onze neef is overleden. Biem van der Vis Corina en Rob Annegreet en Johan Jolanda en Mike Yvonne en Richard Marjan en Eduard Gré en Chris Biem en Esther Afke en Kees Jan en Rianne Lianne en Pierre Gerbrand en Evelyn Jan en Moniek Martine en Marcel en achterneven en -nichten Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het tragisch ongeval dat onze schipper Biem van der Vis is overkomen. Wij wensen Cora en familie alle kracht en moed toe om verder te gaan. De bemanning TX4: Cees en Jannie Jaap en Thea Bert en Agnes Peter en Karin Marcel en Henriëtte Robert en Marcella Sjef en Ria Biem We zullen je missen. Het zal stil zijn zonder jou. Wij wensen Cora en de familie veel sterkte toe. Bemanning TX43: Biem Anno Martin Edwin Eddy Sietse And ré Verslagen zijn wij na het plotseling overlijden van onze collega visser Biem Cora en verdere familie veel sterkte toegewenst met dit enorme verlies. Fam. M. Drijver en Zn. TX32 en TX33 „Niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is. Volkomen onverwachts en door een tragisch ongeval, moeten wij afscheid nemen van Biem van der Vis Jzn. als lid van de Visserij Coöperatie. Onze gedachten en medeleven gaan naar zijn vrouw Cora, moeder Aafje, zijn broers en zus en verdere familie en wij wensen allen heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken Bestuur, leden en medewerkers C.I.V. Texel Het is met te bevatten. Biem We zullen je enorm missen. Wij wensen Cora en de familie veel sterkte. Klaas Jan en Lisette Theo en Marjo Piet en Ineke Jaap en Marloes Albert en Petra Janny en kinderen Biem Onbegrijpelijk: dat je nooit meer bij ons binnenstapt Wat zullen we je praatje missen. Albert en Petra Dirk, Louise Nooit meer om een bakkie. Nooit meer om een biertje. Nooit meer. Biem Jouw gezelligheid zullen wij zeker gaan missen. Adri en Wilma Ben en Lisanne Inge Geheel onverwachts is uit het volle leven weg gerukt, ons lid Biem van der Vis Jzn. Schipper van de TX4 Wij wensen zijn vrouw Cora en verdere familie veel sterkte dit zware verlies te dragen Namens de collega's Visserijvereniging D.E.T.V. Veel te vroeg Biem moeten wij afscheid nemen van jou als enthousiast Solex-lid. Cora en familie wensen wij veel sterkte toe. Namens bestuur en leden Steeksleuteltje 9 Nooit meer samen op de Solex.. Nooit meer samen (après) skieën... Biem we zullen je missen. Wij wensen Cora en familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Ben Lisanne, Jeroen Petra, Otto Jose, Gerard, Egbert, Joost, Bonne, John Biem We zullen altijd jouw eerlijkheid en vertrouwen missen! Cora en familie heel veel sterkte toegewenst met dit grote verlies. TX36 „Jan van Toon" Biem Geen praatje meer... Geen nieuws meer.. Oh Biem, wat zullen we je missen. Cora en familie heel veel sterkte toegewenst. Jaap, Marloes. Ilona en Jan Biem we zullen je missen. Cora sterkte. De skiploeg BIEM Jongens waren we Jongens met brommers Cora sterkte Pieter-Aris, Piet, Fulps, Pieter, Cor Wij wensen Cora en de familie van Biem van der Vis veel sterkte toe Ook wij zullen hem missen, zaterdags op kantoor Eetcafé De Kroonprins Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Biem van der Vis In hem verliezen wij een trouwe en betrokken aanvoerder. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Bestuur, directie en personeel van de Coöperatieve Visafslag Den Helder/ Texel U.A. en Stivilo B V. Nog zo klein, maar nu al one grootcte bezit. Bli j en trot! zijn wij met de geboorte van or\ze dochter 11 oktober 2003 Keec Moormann en Kat ja de Boer Nik adel 34 I7Q6) BP Oe Koog Voor bezoek graag even bellen, 0222-327225. Je kamertje was net op tijd klaar, en opeens was je daar' We zijn blij dat je er bent, welkom, mooie kleine vent Wij hebben een zoon' Dolblij zijn we met de geboorte van 11 oktober 2003 Willem Anton en Sigrid Schagen- van der Leeden De Ruyterstraat 107 1792 AN Oudeschild S 0222-313019 Voor bezoek graag even bellen We rusten tussen 12.00 en 15 00 uur en no 21.00 uur

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 3