Z 6 Texel'94 verdient meer tegen koploper ZDH van de wijs na arbitrale dwaling Oosterend boekt vijfde zege op rij De Koog verliest na inhaalrace alsnog .TEXELSE COURANT' Team van monteur Alex Duinker pakt tweede wereldtitel Ron Kamminga Texels kampioen kleiduifschieten Voetbalprogramm Tessa van Daalen gooit hoge ogen Sportvissers naar 's Gravezande Eenvoudige zege Tevoko Bridgetoernooi n Voetbaluitslagei 1 Schuijlhuttrofee Programma zaalvoetbal Veel teams in dartcompetitie DINSDAG 14 OKTOBER 2003 Texel'94 heeft zondag op eigen ter rein een nipte nederlaag (0-1) ge leden tegen koploper Koedijk. De Texelaars boden flink wat weer werk en hadden de nieuwkomers in de vierde klasse A met een beetje meer geluk het eerste punt verlies kunnen bezorgen. Meteen vanaf het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Keuris uit Velser- broek namen de bezoekers het initia tief. Koedijk bleek over een technisch en tactisch goed voetballend team te beschikken. Toch konden de geel/ zwarten de juiste weg naar het vijan delijke doel niet vinden. Hun begelei ders klaagden dat de spitsen met bepaald 'op scherp' stonden en le verden vanuit de dug-out stevige kri tiek. De Texelse defensie hield dap per en manhaftig stand en gaf niets weg Helaas voor Texel'94 bleken de eigen spitsen, onder wie Jelte van der Kooi, slecht bereikbaar. Na een half uur kreeg de formatie van trainer John Rep de eerste echte kans. Het lukte Maarten Broekman, die toch goed speelde, net niet om zijn directe te genstander in de luren te leggen. Een directe vrije schop vanaf enkele me ters buiten het strafschopgebied kon vlak daarna door de veelal trefzekere Martin Koorn met met precisie wor den afgewerkt. Aan de andere kant verrichtte Bart Heerschap enkele knappe reddingen na snelle uitvallen van Koedijk. Het viel op dat de koploper in staat was snel over te schakelen van verdedi gen naar aanvallen. In de vijfen dertigste minuut werd een doelpunt van Maarten Broekman geannuleerd. De scheidsrechter had geconsta teerd dat de Texelaar zijn tegenstan der had weggeduwd. Texel'94 kreeg in deze fase enkele aardige kansen, waaruit eigenlijk wel gescoord had moeten worden. Gezien de levendige en attractieve wedstrijd hadden de supporters echter weinig reden tot klagen Rommeliger Ook de tweede helft was boeiend, maar rommeliger en van een minder niveau. Beide verdedigingen bleven vooralsnog baas in eigen huis. Tien minuten na rust kwam spits Marcel Carli van Koedijk in balbezit. Hij kon ongestoord diagonaal over het mid denveld een actie ondernemen in de richting van het Texelse doel. Verde diger Barry de Vries, die een prima wedstrijd speelde, had de spits kun nen stuiten, maar gleed op het gladde veld ongelukkig onderuit, waardoor zijn tegenstander vnj baan kreeg (0-1 In het vervolg nam Texel'94 veel risico om de gelijkmaker te forceren. Mau rice de Groot trof vanaf de linkerkant het zijnet en Jacob Krijnen knalde na een prima voorzet vanaf rechts net over het doel. De bezoekers raakten ondertussen met in paniek en pro beerden de bal - door deze steeds maar één keer te raken - snel rond te laten gaan. Tien minuten voor het einde knalde Krijnen vanuit een di recte vrije trap op het doel van de tegenstander. De verdediger die de bal blokte, ging groggy tegen het gras. In de slotfase zette trainer Rep al z'n wisselspelers in om het ver diende winstpunt alsnog binnen te halen. Aan de andere kant smeekten de begeleiders van de gasten om een strafschop toen hun spits in een duel om de bal met Martin Koorn tegen het gras ging De scheidsrechter liet zich niet van zijn stuk brengen en liet het spel doorgaan. Doordat hij in ver band met de talrijke onderbrekingen veel blessuretijd bijtrok, liep de span ning hoog op Enkele seconden voor het eindsignaal kreeg Texelaar Joost van Heerwaarden een laatste kans. Hij schoot net langs de voor hem verkeerde kant van de paal. Zondag speelt Texel'94 op eigen ter rein een bekerwedstrijd tegen Where- vogels uit Purmerend. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De week erop gaan de Texelaars op bezoek in Schagen. Een dubieuze beslissing van de scheidsrechter bij de stand 2-2 bracht ZDH zondag volledig van de wijs. In plaats van na de door Knol lendam benutte penalty rustig op zoek te gaan naar de gelijkmaker, bleven de Hoornders mopperen, waardoor de gastheren aan een onverwacht grote overwinning konden bouwen (5-2). ZDH speelde zondag pas de derde wedstrijd van het seizoen. Omdat het eigen veld nog steeds niet is hersteld van de zomerse droogte, ging de ploeg op bezoek bij Knollendam, dat volgens de opzet van de competitie- leiding eerst naar Den Hoorn had moeten komen. Het leek de Zwalu wen. die over een vrijwel volledige selectie konden beschikken, nauwe lijks te deren. Na een paar kleine kansjes te hebben gecreëerd (en ge mist) was het in de tiende minuut raak. Aanvoerder Michiel Dekker krulde de bal over de muur recht op de onzekere keeper af. Deze leek eenvoudig redding te kunnen bren gen, maar werkte de bal tegen de lat, waarna de attente Mike de Bruijn kon scoren: 0-1 In feeststemming werden de Zwalu wen nog in dezelfde minuut verrast door één van de middenvelders van Knollendam, die ongehinderd mocht oprukken en uithalen: 1 -1 Even later werd het ook nog 2-1toen de spits van de gastheren de verdediging zijn hielen liet zien en knap afrondde. Daarna had Knollendam aanvankelijk het beste van het spel, maar kwam ZDH onverwachts op gelijke hoogte. Sjoerd Oosterhof passte op Michiel Dekker, die door het midden van de verdediging rende en de bal keurig langs de ver uitgelopen keeper schoot. In het laatste kwartier van de eerste helft en het eerste van de tweede helft lag het initiatief bij de hard wer kende gasten, die met een groeiend vertrouwen op zoek gingen naar een treffer. Michiel Dekker kreeg oog in oog met de keeper een mooie kans. maar miste de koelbloedigheid. Even later was hij opnieuw ongrijpbaar voor de verdediging, maar ditmaal belandde hij in een te lastige hoek. Fedor van Elk leek daarna uit een corner alsnog voor de derde Hoorn der treffer te tekenen, maar hij raakte de voor zijn voeten vallende bal met zijn scheenbeen. Bij een counter van Knollendam leek Ivar van Elk zijn tegenstander bij het shirt te grijpen. Hij bedacht zich, maar hoorde toen de scheidsrechter al flui ten. De leidsman schrok daar kenne lijk zelf van. want hij aarzelde eerst en vroeg de speler van Knollendam toen: 'U bent van de aanvallende partij?' Toen deze knikte, zei hij: 'Dan is het een penalty.' Protesten van de ZDH-spelers brachten hem met meer van zijn beslissing, waarna één van de gastheren zijn ploeg vanaf elf meter op voorsprong zette. De Hoornders lieten zich door de gebeurtenis flink van hun stuk bren gen. Trainer Henk de Ruyter leverde vanaf de zijkant luidkeels commen taar op de beslissing van de scheids rechter en kreeg daarvoor de gele kaart, De stemming binnen de ploeg werd er met beter op toen Knollen dam luttele minuten later uit een cor ner raak kopte. In de slotfase werd het ook nog 5-2. Zondag speelt ZDH tegen SVO We gens de toestand van het veld aan de Witteweg wordt de wedstrijd in Oosterend gespeeld. Het motorraceteam waarin Alex Duinker uit Oudeschild monteur is, is voor het tweede achtereen volgende keer wereldkampioen geworden. Op het circuit van het Italiaanse Imola pakte Honda-cou- reur Karl Muggeridge zijn tweede opeenvolgende overwinning in het WK Supersport 2003. Grote blijdschap bij Duinker, één van de twee monteurs van Muggeridge. De Australiër eindigde na een bloed stollende race voor teammaat en Ron Kamminga is zaterdag Texels kampioen kleiduifschieten gewor den. Van zijn 25 schoten troffen er 22 doel. Een extra grote prestatie, omdat de slagpin van zijn geweer mankementen vertoonde en hij de laatste serie van acht met het wa pen van een ander moest schieten. Op het land van Kees Piet Witte van hoeve Dordrecht in Eierland kwamen 25 schutters bijeen voor het jaarlijkse kleiduifschieten. Dat gebeurde onder omstandigheden die bijna met beter konden Alleen de wind zorgde er voor dat de weggeschoten projectie len soms een wat onverwachte baan volgden. Er werd geschoten op af gaande kleiduiven, inkomende, overdwarsgaande, links- en rechts om gelanceerde en de rabbit, waar bij de duif over de grond rolt. Omdat het schietterrein hobbelig was. veerde de duif soms tot een meter van de grond, wat het voor de schut ters extra moeilijk maakte. Titel verdediger was Ard Saai. Menig schutter had last van zenuwen. 'Routiniers stonden te trillen als een rietje', vertelt Ed Drijver. Kamminga bleef koel en schoot beheerst zijn puntjes bij elkaar. Totdat in de laatste serie zijn geweer hem in de steek liet. Sportief als de schutters zijn, gunden ze de favoriet een tweede kans met een ander geweer, wat hem alsnog de zege opleverde. Kamminga werd op de huid gezeten door Bart Wijs man, die met 20 punten tweede werd. Derde werd Marcel Tielemans met 19 punten. Vermeldenswaardig is de prestatie van debutant René van der Star, die eveneens 19 punten bij elkaar schoot. Oud-Texelaar Jan Dros uit Wassen aar richtte met 22 punten ook met onverdienstelijk. Omdat hij niet op het eiland woont, telde zijn prestatie met mee voor het kampioenschap. Maar hij kreeg wel de WBE-beker, beschik baar gesteld door de organiserende Wildbeheer Eenheid Texel. SVO heeft zondag in de thuis wedstrijd tegen DESS de vijfde overwinning op rij geboekt. De te genstander, die vooraf hoog was ingeschat, had kennelijk een slechte dag. Nadat de keeper van de ploeg uit Benningbroek ge blesseerd was uitgevallen, konden de Oosterenders prijsschieten: 8-0. De thuisploeg had enige moeite moe ten doen om tegen het onbekende DESS een team op de been te kun nen krijgen. Alexander Witte, Hans Witte en Bob Witte ontbraken, maar Chris de Vries, die vorig seizoen af scheid had genomen, keerde terug in de gelederen en kon direct op zijn vertrouwde positie als vrije verdedi ger aantreden. Chris Snijders, die al een volledige wedstrijd met het tweede elftal had gespeeld, zat als wisselspeler op de bank Voor de wedstrijd begon, werd een minuut stilte in acht genomen. De spelers van Oosterend stonden op deze manier stil bij het overlijden van twee dorpsgenoten. Biem van der Vis en Elias Hordijk. Ondanks het verdriet ontvouwde zich daarna een leuke en spannende openingsfase, die werd aangeschouwd door veel toeschou wers. onder wie vijfentwintig fans van DESS. Na een kwartier kwam Ooster end op fortuinlijke wijze op voor sprong. toen de keeper van de gas ten zich volledig verkeek op een hard schot van Rmze Douma en de bal zomaar het doel in rolde. Tien minuten later kreeg DESS een geduchte tik te verv/erken. Na een duel in de lucht met spits Ad Guldemond kwam de keeper onge lukkig terecht en bleef hij liggen. Hij bleek ook na te zijn verzorgd niet ver der te kunnen en moest bij gebrek aan een reservekeeper worden ver vangen door een veldspeler. Maar ondanks deze tegenslag bleven de gasten uitstekend voetballen. Binnen vijf minuten kregen ze twee goede kansen om de score gelijk te trekken, maar beide malen ging de bal naast het doel van keeper Marco Drijver. Tien minuten later was het aan de andere kant wel raak. Schutter was Ger Vlaming, die de bal uit een voor zet vanaf links met een fraaie halve omhaal in het doel knalde (2-0). Richard Daalder, die coach Jitze Beintema verving, had in de rust wei nig te melden in de kleedkamer. Bij de Oosterenders liepen alles naar wens en het was alleen zaak zich in de openingsfase van de tweede helft niet te laten verrassen. In de eerste tien minuten werd de verdediging nog flink op de proef gesteld, maar grote problemen ontstonden met. Daarna ging het licht bij DESS lang zaam uit. Een kwartier na rust trof Ad Guldemond het doel met een snoei hard schot (3-0) en daarna kon Oosterend aan het doelsaldo gaan werken. Nadat Sil van Dijk na een solo door het midden voor 4-0 had gezorgd, begonnen de toeschouwers luidkeels om meer doelpunten ('tien, tien, tien') te roepen. Ze werden op hun wenken bediend, hoewel Ooster end er net niet in slaagde het ge wenste aantal te maken. Uitblinker was Rutger Zoetelief, die het de laat ste vijfentwintig minuten op zijn heu pen kreeg. Hij maakte de vijfde, zesde en zevende treffer, in alle ge vallen door de verdediging op hoge snelheid te kloppen en hard uit te halen. Dat leidde tot frustraties bij DESS, dat steeds harder en onspor tiever begon te voetballen. Nadat Eddy de Vries onnodig hard was neergehaald en het slachtoffer ook met erg verstandig reageerde, kregen beiden een gele kaart. Vijf minuten voor tijd, toen Chris Snijders inmid dels was ingevallen voor Rinze Douma, scoorde Ad Guldemond nogmaals, waarmee hij de eindstand op 8-0 bepaalde. Het publiek be dankte de spelers na het laatste fluit signaal met een daverend applaus. Zondag speelt SVO tegen ZDH. De wedstrijd had eigenlijk in Den Hoorn moeten worden gespeeld, maar om dat het veld aan de Witteweg dat niet toelaat, spelen de Oosterenders nog maals een thuiswedstrijd. ingreep. Vrije verdediger Dennis Vonk ging achter zijn verdediging spelen, waardoor hij steeds voor opruiming kon zorgen en er nauwelijks nog kan sen voor GSV kwamen. De Koog daarentegen bleef drukken en het wachten was alleen nog op de doel punten. Na twintig minuten profi teerde Dennis Rebronja van een slor dige pass in de GSV-defensie. Hij onderschepte de bal en scoorde be heerst: 3-2. Tien minuten later kreeg De Koog loon naar werken en scoorde Arjan van Benthum de gelijk maker. 3-3. De gasten wensten geen genoegen te nemen met deze puntendeling en begonnen een jacht op de winnende goal. Kansen waren er genoeg, maar het ontbrak de ploeg aan een koele afmaker. Enkele minuten voor tijd sloeg het noodlot toe voor De Koog en kon GSV met een snelle counter de eindstand op 4-3 bepalen. Een teleurstellende uitslag voor De Koog, dat zeker meer had verdiend. Vol gende week speelt De Koog uit tegen Jisp. Na tegen alleen maar grote en zeer grote nederlagen te zijn aangelo pen, heeft De Koog zondag in Grootschermer de beste wedstrijd van het seizoen gespeeld. Het mocht de ploeg niet baten. Enkele minuten voor tijd stond het 3-3 en was het wachten eigenlijk op de winnende treffer voor de gasten. Maar GSV had aan één snelle counter genoeg om de wedstrijd alsnog te winnen. De Koog moest het doen zonder aan voerder Marcel Boone - die op huwe lijksreis was - en Tony de Jonge, die op het laatste moment afbericht deed. Trainer Bep Vonk posteerde Eddy Witte daarom op de positie van voorstopper, terwijl Stefan van 't Noordende de plaats van Witte in nam. De gasten begonnen erg slap, om onduidelijke redenen in de veron derstelling dit klusje wel even te kla ren. Al snel bleek dat ze zich hierin hadden vergist. Doordat de Koger verdediging te veel op één lijn speelde, konden de snelle spitsen van GSV naar hartelust aanvallen. Tot driemaal toe verscheen één van hen alleen voor de jeugdige keeper Ste ven van Beek, maar geen van hen kon hem verschalken Bij de vierde keer, na ongeveer tien minuten spe len, was het wel raak: 1 -0. Tien minuten later scoorde GSV na een snelle uitbraak over de linkervleu gel 2-0 en leek het pleit opnieuw be slecht. Maar een kwartier voor rust werd het 2-1 Schutter was Bob Bleyerveld, die een breedtepass van Peter Koorn beheerst verzilverde. De vreugde was van korte duur, want vijf minuten later kwam GSV op 3-1De verdediging van De Koog probeerde een aanval te keren door de buitenspelval open te zetten, maar een sluw steekballetie verraste de hele verdediging, inclusief keeper Van Beek. In de tweede helft ontwaakte De Koog en bleek de ploeg tot veel meer in staat dan het de afgelopen weken heeft laten zien. Het leek wel of de spelers eindelijk het zelfvertrouwen hadden gevonden en met overtuiging durfden te voetballen. De opleving was ook te danken aan een tactische landgenoot Chris Vermeulen, die met zijn tweede plaats zijn wereldtitel vei lig stelde. 'Ik ben erg blij, alle lof voor het team. De banden werkten goed en alles was perfect', prees Mugge ridge de monteurs van het Ten Kate Hondateam. Als de coureur komend weekend tijdens de race op Mageny- Cours in Frankrijk goed rijdt, kan hij zijn vijfde plaats op het wereldkam pioenschap promoveren naar een tweede, plaats. Dat zou betekenen dat zowel de nummer één als de nummer twee uit het Hondateam af komstig is. Vorig jaar veroverde Fabian Foret voor Honda de wereld titel. Ook toen was Alex Duinker mon teur bij dit team. Tijdens een dressuurwedstrijd in Barsingerhorn gooide Tessa van Daalen zondag hoge ogen met haar jonge paard Socrates. Zij behaalde vijf winstpunten en twee eerste prij zen. Om naar een hogere klasse te mogen promoveren, zijn tien winst punten nodig. Van Daalen heeft de afgelopen twee wedstrijden negen punten vergaard. Zes leden van de Texelse sportvis club doen zaterdag 25 oktober mee aan het Nederlands kampioenschap kustvissen in 's Gravezande. Verge zeld door de controleur Carlo Bos en Roel de Zwart vertrekt de Texelse equipe die dag met de boot van 6.05 uur. Zaterdag werd bij paal 17 de laatste wedstrijd in de serie om het kam pioenschap gevist. Van de vier deel nemende vissers wist alleen Nico Tessel een vis (van 27 centimeter) te vangen. In voorgaande jaren vormden de volleybalsters van De Schulp uit Egmond nog een grote uitdaging voor Tevoko, maar afgelopen week hadden de Texelse vrouwen maar weinig moeite met de tegenstan der. In een sporthal in Schagen werd het 0-4. De eerste set was nog erg spannend. Tevoko ging na een te korte voorbe reiding ongeconcentreerd van start, wat resulteerde in een slordige passing en onnodige fouten. Zelfs de normaal zo gevaarlijke service liep niet naar wens. De Schulp daarente gen speelde ondanks het gemis van enkele basiskrachten voortvarend en liep uit naar een voorsprong van 18- 10. Een inhaalrace van Tevoko ver kleinde de achterstand tot 22-20, waarna coach André van der Vliet zijn speelsters voor een time-out naar de kant riep. Hij wist de ploeg weer in het juiste spoor te krijgen, waardoor de set met 23-25 winnend werd afgeslo ten. Het verzet van de ploeg uit Egmond was gebroken en daarna werd het de wedstrijd van Monique Leystra. In alle drie volgende sets scoorde zij met haar service series van meer dan ne gen punten. De daardoor teweegge brachte onrust bij De Schulp werd goed benut en met snel spel van spelverdeelster Connie Joling werd ook het Egmondse blok ontregeld De setstanden (16-25, 10-25 en 13- 25) spraken voor zich. Tevoko voert nu de ranglijst in de regioklasse aan met 13 punten uit 3 wedstrijden, op de voet gevolgd door Dmto 2, dat ook duidelijk uit is op promotie naar de derde divisie. Voor het elfde achtereenvolgende jaar hield bridgeclub Groot Slem af gelopen weekend het open Texels kampioenschap bridge. Zeventig paren, waaronder 28 Texelse, speel den vrijdag en zaterdag in dorpshuis De Hof in De Koog om de titel. De wedstrijdleiding was in handen van Chris Golverdingen en Bert den Be sten uit Woudrichem. Zaterdagavond konden de winnaars hun prijzen uit zoeken van de rijk voorziene prijzen- tafel, die was samengesteld door Jo van Beek en Nel Brans. Daarnaast ontving elke deelnemer een spel kaarten met het beeldmerk van de club. ontworpen door Dick Chavon- nes. De hoogstgeplaatste Texelse I! Zaterdag 18 oktober Texel'94 A1-HCSC A1 Texel'94 B1-WGW B1 t, Texel'94 B2-Den Helder B2 11 De Koog B1-JVC B2 Texel'94 C1-HCSCC1 j Oosterend C1 -Conzelo C1 j Texel'94 D1-JVC D2 JVC D3-Texel'94 D2 Oosterend D1 -Den Helder D2 Den Helder E7-De Koog E1 1( Meisjesvoetbal Oosterend MB1 -Limmen MB21j G-voetbal Eendracht'82 2-Texel'94 j; Texelse pupillencompetitie SVC F1-Arsenal SVO F1-De Koog F1 Real Madrid-Barcelona SVO F2-ZDH F1 Texel'94 E3-Texel'94 MD2 ij Texel'94 E1-SVC E1 10 Texel'94 E4-Texel'94 E5 1( Texel'94 E2-De Koog E1 Zondag 19 oktober Texel'94-Wherevogels (beker) 14 Oosterend-ZDH 14 Jisp-De Koog 14 Texel'94 4-Wiron 3 12 Oosterend 2-BKC 5 12 Recreatievoetbal De Koog-Oosterend Texelse Boys-De Waal Zaterdag 11 oktober Marken A1 -Texel'94 A1 Texel'94 B1-Succes B1 BKC B2-Texel'94 B2 Conzelo B2-Oosterend B1 afgs SRC B2-De Koog B1 De Koog C1-SVAP C2 Texel'94 C1-ZAP C1 Texel'94 C2-W'meerC1 Oosterend C1-WGW C2 SVAP'74 D1-Texel'94 D3 Texel'94 D4-W'meer D2 Succes D2-Oosterend D1 BKC E1-De Koog E1 Meisjesvoetbal Oosterend MB1-ZAP MB2 Zestig golfers deden zondag op de Texelse golfbaan mee aan het toer nooi om de Schuijlhuttrofee. De deel nemers werden per paar ingedeeld en moesten met een gezamenlijk handicap hun stablefordpunten tel len. Het inschrijfgeld van dit toernooi komt ten goede aan de jeugd commissie, die dit |aar €1000,- in ontvangst mocht nemen. Een wel kome bijdrage in de kosten die ge maakt worden om de jeugdleden aan de overkant mee te laten doen aan toernooien. Uitslag: 1 Marc Schuijl en Jos Kager. 43 punten, 2. C Haakman en Piel Emans, 413 Menno Schuijl en Arnold Wesselman. 41 Longest drives Harriet Bödicker, Joost Brieko, Margreet de Graatf, Menno Schui|l, Hans de Leeuw. Neary's Thea Moen. Jos Kager, Jan van Wi|k, Josie Eelman, Jan Pelgrim. Originaliteilsprijs Rob Tolboom G-voetbal Texel'94-Eendracht'82 2 Texelse pupillencompetitie De Koog F1-SVO F2 Barcelona-SVC F1 Liverpool-Real Madrid Arsenal-SVO F1 SVO E1 -Texel'94 E1 De Koog E1-Texel'94 E3 Zondag 12 oktober Texel'94-Koedijk Oosterend-DESS Knollendam-ZDH GSV-De Koog Texel'94 2-Andijk 2 DFS Alkmaar 6-Texel'94 3 afgi W'waard 3-Texel'94 4 Oosterend 2-Watervogels 5 Het zaalvoetbal staat deze we het teken van de achtste finale de beker. Bekerhouder Jellel neemt het vrijdag op tegen Casi v deelnemers waren het koppel Bak ker-Van Sambeek met een elfde plaats. Uitslag: 1 Lakerman-Schipper, 2. echtpaar Zwart, 3 echtpaar Weisbeek, 4 Postma-Salomonson. 5. Heitkoenig-Van Lieshout, 6 Den Besten- Golverdingen, 7 echtpaar Schilt. 8. Evers-We- ber, 9. Van Heerwaarden-Obbend. 10. echtpaar Oudejans. Bridgers tijdens het Texels kampioenschap in De Hof m De Koog. Met 35 tafels zat het dorpshuis helemaal vol. (Foto Gerard Timmormon) Woensdag 15 oktober 18.00 Klif C1-Klif C2 18.45 De Koog C1-Texel C1 Hoog 19.30 Klif (dames)-Old Stars 5 20.20 De Krim 6-SVO 4 Kul 21,10 Mantje4-RAB1 Kuj Zaaldienst: ZDH. Donderdag 16 oktober 18.15 Texel D1 -De Krim D3 19 00 De Krim 6-RAB 1 Do. 19.50 Texel 8-De Krim 5 Hoog? 20.40 Texel 5-Klif 3 Hoogé 21.30 SVO 2-Mantje 3 Van Pu Zaaldienst: Texel. Bij de start van het seizoen heeft het grote aantal van 27 teams ge' voor deelname aan de dartcor titie. Deze teams zijn onderverfl in drie poules: A, B1 en B2 In poule worden naast de singlese koppels tac-tics en 1001 gesp waardoor de speelavond een si langer wordt en er voor het eerê gen punten te behalen zijn. Int B-poules wordt hetzelfde gspee) in de afgelopen seizoenen: sini koppels en tac-tics. Er wordt be 11 gespeeld, waardoor er 7 punt behalen zijn. Met nieuwe teams, nieuwe spelef een nieuw systeem belooft het spannende competitie te wo' Dat het spelmveau op het eiland- uit gaat, blijkt wel uit het feit dat de eerste ronde zeven games 180 werden gegooid. Uitslagen: A-poule. J'elleboog 1 -'t Vooronder 5-4.S shop Texel-Pilaar 2 2-7; Pilaar 1 -SlockJ Smulpot-Zwaan 3-6. B1-poule: BarSpC5 Paal 17 7-0, Pilaar 3-Cheers 2-5, S Zwaan 2 5-2; Schoutenhuys 2-Bosch* 2 3-4 B2-poule Zwaan dames-Slock Speelkwartier-Schoutenhuys 1 4-3; tief 2-Dennenoord uitgesteld; Sjans-öo> Zee 1 geen wedstrijdformulier Een spannend moment voor het doel van Koedijk. Thuisploeg Texel'94 kwam niet tot scoren.

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 6