'Huwelijken zijn als wijn, met goede en slechte jaren' 2 Wout Stam 40 jaar trouwambtenaar Bert van der Wal opent tweede bloemenwinkel TEXELSE COURANT 1 Evangeliseren met dans en mime Hardlopers naar Terschelling Oosterend Present houdt slotavond Wat ik zeggen wou... Mening Medische zorg Hulpverlening 1? Kerkdiensten li oud Papier Radio Texel lQi VRIJDAG 7 NOVEMBER 2003 Buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand Wout Stam vierde deze week een bijzonder jubileum. Precies veertig jaar geleden sloot hij zijn eerste huwelijk. Inmiddels heeft hij 1138 bruidsparen in de echt verbonden. Een unicum in de Texelse geschiedenis, maar zeker ook landelijk een uitschieter. Stam denkt nog niet aan stoppen, ik vind het veel te leuk.' Texelaars die door Stam getrouwd zijn, kennen hem als een hartelijke man met een warme uitstraling. Maar ook een Pietje precies, die zich geen foutje permitteert, die graag actuali teiten in zijn toespraak betrekt, maar die ook persoonlijke zaken met schuwt. Al heeft hij wel geleerd daar zeer zorgvuldig in te zijn, want soms kunnen zaken gevoelig liggen. Woor den worden soms op een goud schaaltje gewogen, is het niet door het bruidspaar zelf, dan wel door fa milie. 'Als trouwambtenaar moet je ontzettend correct zijn.' Zorgvuldig als Stam is dook hij het gemeentearchief in of te kijken of zijn jubileum werkelijk bijzonder was. Daar bleek dat het, voor zover na te gaan, met eerder is voorgekomen dat iemand zoveel huwelijken heeft vol trokken. Oud-collega's kwamen tot circa 700 (Kelder en Van Dienst) en eentje (Pansier) heeft er 999 voltrok ken. Stam hoopte zijn jubileum dins dag op informele wijze in cafe De Twaalf Balcken te kunnen vieren. Maar toen drie wethouders, de bur gemeester en vertegenwoordigers van de pers aanschoven, kreeg het feestje alsnog een officieel tintje. Met als ludiek element een toneelstukje van gemeentebode Piet Roeper en collega Froukje Vlaming, die Stam en echtgenote Toos een (namaak) trouwboekje lieten ondertekenen. Aan tafel schudt de jubilaris de ene na de andere anekdote uit zijn mouw. Bijvoorbeeld over de zogeheten belastinghuwelijken. 'Ongehuwden betaalden vroeger veel meer belas ting dan getrouwden. Als je in de cember trouwde, dan werd je voor de belasting het hele jaar als gehuwd aangemerkt. Dus werd er in decem ber nog eventjes tot een huwelijk be sloten. Als het bij katholieken dan niet meer lukte om het kerkelijk huwelijk te regelen, kwam dat het volgende jaar wel.' Stam trouwde mensen van alle leef tijden. 'De jongste was achttien, de oudste in de zeventig. Ik was toen zelf nog maar net dertig. Om als jong broekie tegenover zulke doorleefde mensen te staan, dat gaf een raar gevoel.' Stam heeft in veertig jaar tijd het ceremonieel zien veranderen. 'De eerste dertig jaar werd er altijd vrij tra ditioneel getrouwd, maar de laatste tien jaar kiezen mensen steeds vaker voor een eigen invulling. En er komen vaker mensen van buiten Texel die hier willen trouwen. Wat je vroeger ook niet had en nu regelmatig is dat het bruidspaar al kinderen heeft. Dan vind ik het wel leuk om de jeugd even naar voren te roepen en ze iets leuks te laten doen.' Ooit trouwde Stam twee echtparen tegelijk. 'Twee zus sen, die gelijktijdig in het huwelijks bootje stapten Hij maakte ook mee hoe er buiten het gemeentehuis werd getrouwd. 'Ik had de eer om als eer ste een huwelijk te voltrekken in de Traanroeier.' Een bruidspaar dat nog geen dertig was moest vroeger toe stemming aan de ouders vragen. Vlak voordat deze regel werd afge schaft, moest Stam het nog één keer vragen De betreffende vader ant woordde: 'Ja graag.' Een andere moeder reageerde eens afwijzend. Maar toen bleek dat het geheugen van de vrouw het had laten afweten, werd de ceremonie alsnog tot een goed einde gebracht. Scheidingen Niet zonder trots meldt Stam dat toen hij duizend huwelijken had voltrok ken, een telling uitwees dat iets meer dan twintig procent via scheiding was ontbonden. Dat is aanzienlijk minder dan het landelijk gemiddelde van ruim dertig procent. 'Met huwelijken is het net als met wijn: je hebt goede en slechte laren.' Het gebeurde wel dat hij een bruid of bruidegom voor de tweede keer tegenover zich kreeg. Stam verhaalt over die ene keer dat familieleden of vrienden met een wrang gevoel voor humor een foto van de vorige echtgenoot door de trouwzaal lieten circuleren. 'Ik heb ook een keer een bruidspaar naar de trouwzaal begeleid die wel erg op el kaar zaten te vitten Toen dacht ik even: binnen de kortste keren staan we hier weer.' Bij een trouwambtenaar die zo'n lang dienstverband heeft, kan het met anders of hij moet ook kinderen van bruidsparen tegenover zich hebben gehad.'Ai verschillende malen Soms hadden ze nog mijn toespraak die ik bij de trouwerij van hun ouders had gehouden. Ook gebeurde het wel dat ik tegen een bruidspaar zei dat ik al eens met ze te maken had gehad. Hoezo?', vroegen ze dan. Ik vertelde dat ik als ambtenaar van de burger lijke stand mijn handtekening onder hun geboortecertificaat had gezet Stam hield niet van half werk. 'Ik stak er best veel tijd in. Altijd tevoren even op bezoek bij het bruidspaar, want je wilt toch even een leuk gesprekje hebben. Dat vergt gauw een uurtje. Ik ben altijd hartelijk ontvangen. Het is voor die mensen toch een hoogte punt. Natuurlijk waren er wel eens stelletjes die op de fiets naar de trouwzaal kwamen, zonder toeters en bellen. En zonder fotograaf In zo'n geval maakten wij even snel een fo tootje van ze. Met zo'n herinnering maakten we ze achteraf reuze blij.' Vaak bleef het vroeger niet bij één huwelijk per dag. 'Met z'n tweeën deden we er soms wel vijf op een middag.' Wethouders Come Heijne en Annie Hin overhandigen Wout Stam geschenken. (Foto Gerard Timmerman! Het evangelie uitdragen door middel van dans, sketch en mime. Dat doet doen de 'Dancers for Christ', |onge- ren uit Castricum die zondag 9 no vember optreden in gebouw Eben Haezer van de baptistengemeente aan de Julianastraat in Den Burg. Bij sommige lofprijsdansen gebruiken ze ook vlaggen. En om verder te komen, kennis te maken met verschillende dansvormen en - zoals ze zelf zeggen - 'een Bijbels draagvlak te kunnen creëren', volgt de groep geregeld les sen van professionele gastdocenten. De groep bestaat momenteel uit ze ven leden, in de leeftijd van 12 tot en met 17 jaar. Zondag zullen ze onder meer de vlaggendans 'Heavenly Quality' en het mimestuk 'De stoel' Leden van het 'long distance run- ningteam' van Sportschool Texel deden zondag voor de tweede maal mee aan een van de zwaarste ma rathons van Nederland, de 'Beren loop' op Terschelling. In tegenstel ling tot vorig jaar, toen het extreem warm was voor de tijd van het jaar, gingen de deelnemers ditmaal in een vliegende storm van start. Toch genoten de deelnemers van de per fecte organisatie en het buitenge wone enthousiasme van de vele toeschouwers langs de kant. De Berenloop vormt de opmaat voor het komend marathon- en ultraloop- seizoen, met de marathons van Apeldoorn en Rotterdam als vol gende wedstrijden. Ondanks dat de opvoeren. Een overdenking met de naam 'Oog in oog met Jezus' wordt verzorgd door evangelist Dick Wolbers uit Franeker. Jong en oud is welkom bij deze bijeenkomst, die om 18.50 uur begint met samenzang. Na afloop wordt er gezamenlijk koffie ge dronken. marathon van Terschelling als zwaar wordt beoordeeld, is hij bijzonder populair. Dat bleek al toen de inschrij ving al in februari was volgeboekt De Berenloop voert de deelnemers over het noordelijk deel van het eiland, over een zwaar - en dus langzaam - parcours, over het strand, onver harde paden en met nogal wat hoog teverschillen. De winnaar bij de recreanten had 2 uur en 58 minuten voor de ronde nodig. Jan van der Star was met 3 uur en 56 minuten de snelste Texelaar, gevolgd door Rob van Beurden, in voorberei ding voor een 190 kilometer lange non-stop ultraloop in Mali later deze maand. Hij liep rustig naar een eind tijd van 4 uur en 15 minuten. Van Beurden kon op het laatste moment nog meedoen door het uitvallen van Erik van der Velden, die vorig jaar hoog in het klassement eindigde. Van der Velde moest verstek laten gaan omdat hij herstellende is van een rug operatie en gundeA/an Beurden zijn plaats. Emile Seegers werd onder weg geplaagd door krampaanvallen, waarschijnlijk veroorzaakt door de vele klimmen, maar wist desalniette min onder de limiet van vijf uur te blij ven. Grote pechvogel was Annie Hin, die bij de 30 kilometer-post net voor het 'Wie een mooi boeket aan iemand cadeau wil doen is aan de Waalder- straat op de juiste plek. Maar wie thuis een leuk bloemetje in de vaas wil zetten, is op het Achterom aan het goeie adres.' Dat vertelt Bert van der Wal, die sinds vandaag twee bloemenzaken in bedrijf heeft. Van der Wal Bloemisten te genover Albert Heijn en De Zonne bloem, zijn nieuwe (budget)zaak vlakbij de Aldi. De bloemist uit Den Burg zoekt zijn klanten graag op. Zo startte hij in de tachtiger jaren een florerende bloe menhandel bij de ingang van de Dag- markt en andere supermarkten. In 1989 vestigde hij zich in de Binnen- burg, om na verloop van tijd te ver huizen naar de drukke Waalderstraat. Toen de naastgelegen slagerij drie jaar geleden te koop kwam, breidde hij z'n zaak uit en veranderde de naam in Van der Wal Bloemisten. Dat laatste om te benadrukken dat het een kwaliteitszaak betreft. 'Nu het daar allemaal loopt zoals het hoort, wordt het weer tijd voor wat nieuws. Ik ben nogal ondernemend ingesteld. Na het vertrek van bloemist Jaap Kalisvaart uit de Kogerstraat, die in het goedkopere segment zat, kreeg ik steeds meer klanten die vroegen om een bosje bloemen van een euro of vier, vijf. Iets eenvoudigs dus. Tot dusver kon ik dat niet leveren. Ik werk in de Waalderstraat met gekwalifi ceerde bloemisten. Die zijn gespecia liseerd in het maken van mooie boe ketten en bloemstukken en laat je geen bosje van een paar euro in el kaar zetten.' De oplossing kwam toen Van der Wal de voormalige schoen makerij van Hoogerheide aan het Achterom kon pachten. 'Een betaal bare locatie, maar wel op een plek waar veel mensen langs komen.' 'Voor een mooi roos moet ik in de Waalderstraat 75 cent rekenen. Hier koop je een bosje van tien rozen voor €2,79. Er zit dan wel een enkel roosje tussen met een wat kromme steel, maar als bosje ziet het er prima uit en op de kwaliteit en houdbaarheid valt niets aan te merken. Of neem dit bosje chrysanten Het weegt 65 gram en dat kan ik tegen een vriendelijk prijsje best verkopen. Maar in de Waalderstraat moet ik ze minimaal van 85 gram hebben. Dat is het grote verschil.' De fleurige zaak aan het Achterom staat vol met bloemstuk- jes, planten en andere bloemisterij producten. Hij zegt zelfs onder de aanbiedingen van de Aldi te duiken. 'Met gemak. Je kunt hier ook een paar bosjes bloemen en gipskruid kopen en er thuis zelf een boeket van maken. Dan kun je voor €6,- héél wat doen Maar net zo graag maken we er achter zelf even een boeketje van. Dan brengen we wel iets extra's in rekening.' Nu hij inkoopt voor twee zaken loont het voor Van der Wal de moeite om bloemen en planten zelf via de veilingklok af te mijnen. Hij rijdt hier voor twee keer per week naar de vei ling in Bleiswijk. Hij koopt er met al leen bloemen, maar ook andere decoratieve spullen. 'Met zo'n ge ringe marge moet ik het hier natuur lijk niet van de prijzen hebben, maar van de aantallen. Voor het mooie moet ik hier drie keer zoveel klanten krijgen als in de Waalderstraat.' Inclu sief de ondernemer zelf werken er bij Van der Wal dertien mensen. Drie houden zich bezig met de bezorging van bloemen, planten en boeketten Telefonisch bestellen kan alleen in de zaak aan de Waalderstraat. strand uit de strijd werd gehaald De organisatie vreesde dat ze niet bin nen de limiet zou kunnen eindigen, hoewel haar doorkomsttijd geen aan leiding tot dit pessimisme gaf. On danks hevig protesteren bleef de or ganisatie onverbiddelijk en gaf haar geen toestemming op eigen risico door te gaan. Hin had de marathon naar eigen overtuiging vrij eenvoudig uit kunnen lopen en had zich juist in het eerste stuk gespaard om in het tweede deel van de wedstrijd te kun nen versnellen. Het was dan ook een schoonheidsfoutje van de organisa tie dat geen eliminatietijden waren opgegeven, anders had ze binnen de limiet kunnen finishen. De penningmeester van de Stichting Oosterend Present maakt zaterdag 8 november het resultaat bekend van het feest van afgelopen zomer. Dat gebeurt tijdens een slotavond in dorpshuis De Bijenkorf, die om 20.00 uur begint en waarop ook de film wordt vertoond die van de diverse onderdelen is gemaakt. De bestelde videobanden en DVD's kunnen wor den afgehaald op vertoon van het betalingsbewijs. Er is nog een be perkt aantal banden beschikbaar voor degenen die met besteld heb ben Meer informatie kan worden in gewonnen via tel. 318683 of e-mail: mfo@oosterendpresent.nl. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennum mer vermeld. 313086; 314727, 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoon- oordsingel 44, Den Burg, tel. O90fc 4636549. Spreekuur elke werkdac van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvo«. ding en verzorging van jonge kinde ren. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg,tel 314887 Geopend elke werkdag tus sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werk dag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Kraamhulp: Voor directe kraanv hulp op Texel en na poliklinische be valling: Parenta Zorg, tel 0223- 540088 (24 uur bereikbaar). Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- ei verzorgingshuis: Stichting RIO Teug Wieringen. Opvragen via tel. (0223j 671552. Opname geschiedt op ad vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Os Burg, tel. 312112. Maandag t/m vrij dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.00- 13 00 en 15.Q0-17.00 u.; zondag 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Bit ten die tijden alleen voor spoeden sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844 Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1, Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di en woe. tijdenè kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoude lijke dienst, versteldienst. Spreekuu van 9.00 tot 10 00 u. en van 14.03 tot 16.00 u., De Buureton, Beatru laan 43, Den Burg Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen va schepen en zwemmers in nood:t« 316270. Chemicaliën op het strand: B- de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Crisisopvang huiselijk geweld, tel. 08-71901775 Jongeren Informatie Punt: voo vragen en advies over wonen, we: ken. studie, recht, relaties, seksua liteit, verslavingen en vrije tijd. Openingstijden dinsdag en woens dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouw Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg, té 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulpaa jongeren bij problemen en voo opvoedingsondersteuning aa ouders. Spreekuur elke donderdai in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan! Den Burg. Voor aanmelding, into matie en advies: 0900 2223330, eü dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voorTexelaa in financiële nood. Spangerwegm 1793 EH Dé Waal. Zondag 9 november 2003 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9 30 u. ds. RA. den Braanker De Koog: 11.00 u. ds. C. Kurtzahn uit Beverwijk. Den Hoorn: 9.30 u. ds. C. Kurtzahn uit Beverwijk. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden, 18.00 u. dhr. M.D. Kuiper, oogstdienst. Oudeschild: 18.00 u. ds. C. der Ne derlanden, oogstdienst. De Cocksdorp: 11.00 u dhr. M.D. Kuiper, oogstdienst. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 8.30 u. Iiefdesmaaltijd in De Schakel; 9.30 u gezamenlijke dienst in hervormde kerk, ds. PA. den Braanker en dhr J. Oosterhof Sint Maarten is een heilige omdat hij leerde delen Bert van der Wal in zijn nieuwe bloemenzaak, m de voormalige schoenmakerij aan het Achterom. De grootste vijand van de natuur is, volgens Staatsbosbeheer, de mens. Medewerkers van dit staat'bedrijf' uiteraard uitgezonderd Een citaat van C.J. Vriesman, ingenier van Staatsbosbeheer' 'De natuur in Nedeland kan niet behouden worden door alleen maar het instellen van reservaten waarbuiten de mens zijn gang kan gaan.' De oplossing is simpel. Weer alle mensen uit al het groen, voorname lijk de duinen, de bossen (wie weet het strand ook nog) en maak eén verbindingsweg (vierbaans?) naar EcoMare. Een groot videoscherm voor tweeduizend personen kan ons daar laten zien hoe mooi Texel is. Wordt dit de toekomst voor onze kin deren? 'Genieten' van de natuur zon der er zelf deel van uit te mogen ma ken? Ik stel voor dat u uw kind alvast opgeeft voor een opleiding tot bos bouwer, natuurbeheerder of iets der gelijks. Grote kans dat hij of zij later heerlijk, zonder overlast van die an dere, onbeschaafde mensen, door de natuur kan baggeren Met of zonder loslopende hond uiteraard. En u gaat toch zeker ook met naar die inloopavond in De Lindeboom (op welke dag ook alweer?) waar u mag meepraten en discussiëren over de verkeersplannen van Staatsbos beheer? Of had u het ook met gele zen? S.R. van Heerwaarden, Den Hoorn Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet ge durende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 6. Sluyscoog, Korfbaeck, Vuurbaeck, Verlaet, Duykerdam, Middelton, Buytengors. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11. E-mail info@lenr.nl Op al onze advertentieccoiracten en aanbiedingen daar toe ü|n van loepaioing de Regelen voor bol Advertentie- wezon van de Stichting ROTA. gevestigd lo Amsterdam zoals gedeponeerd b>j de Kamer van.Koophandel on Fo- brieken te Amsterdam onder nummer 41198699 Een exemplaar van de Regelen voor het Advertentlev.ozen wordt pp uw verzoek kosteloos loegozonden Abonnementsprijzen 2003: Per half jaar 32,20 30,70 (ouiomaiiach) Per iaar 62,70 60,70 (automatisch) Bij verzending naar hef buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. GEREFORMEERDE GEMEENS in kerkgebouw Schools^ Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u.1 T.M. van Dijk; don. 13/11: 19.30 bijbellezing. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Kogerstraat. Den Burg: 10.00 u. C. Duinkerken-Visser, extra collect voor Zending in eigen land. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00u. G. Sipkema; 19.00 u. ev. D. Wolbe uit Franekerk, welkomstdienst. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. herenko De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg Opc bare lezing, 10.30 u.; Wachttore studie, 11.20 u.: Vervolgd ter wi van de waarheid Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16 00u Wegdromen met een boek 17.00 u Pietelepote (kinderprogramm. Vandaag: Dyslexie Marieken van derli werkt op de Jozefschool waar ze kind? met dyslexie apart neemt en helpt. Aan telefoon een gast uit Spanje. 18 00u. Muziek met Marco 19 00u De grote pauze (muziek) 21.00 u Radio Noordholland Zondag: 9 00 u. Klassiek op zondag 10 00 u. Kerkdienst vanuit doopsgezin gemeente Den Burg 11 00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u Natuurwijzer 13 00u. Goud van Noud (Nederlands?; 15 00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16 00u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10 45 u Rooms-katholieke kerk DenE Maandag: 18,00 u. Symphonies (klassiek) 19.00 y Wegdromen met een boek (htf ling van zaterdag) 20.00 u Natuurwijzer (herhaling van:: dag) 21 00 u Reggae on the move (muziefe 23 00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u Raad en daad. Over de Texeft politiek 19 30u. Raadsvergadering. Rechtstre se uitzending vanuit het gems tehuis aansluitend Radio Noordhol Woensdag: 17.00 u Pietelepote (kmderprogramir< (herhaling van zaterdag) 18 00 u Onder de toren (geestelijk p-' gramma, met vanaf 19.00 W verzoekplaten) 19 45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Raadsvergadering (herhalmgi aansluitend: Radio Noordhot Donderdag: 18 00 u Country time (muziek) 19 00 u. Cabaret café (Pip Barnard ë1 Jamen de Bruijn bespreken! lokale nieuws). Vandaag: Radio. De eerste radio-edits? V< het Cabaret-café Zonder presentatie Duurzaam Texel, maar met reacties of nieuws van de afgelopen weken. comfl taar op de Wampex en het begrotf overschot van TESO de Sommelt|esen hoorspeltje over het landschapsbeleids-P Terug van weggeweest de rubriek w*v* aansluitend Radio Noordholland E'i 01 'v

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 2