7 \tletiekbaan ook voor fysiotherapie rexel'94 knokt zich naar gelijkspel Volleybalteams Tevoko boeken zeges Gehavend SVO verslaat Zuidermeer mmm ZDH geeft overwinning weg in slotfase Voetballers De Waal winnen snerttoernooi .TEXELSE COURANT" Klaverjasdrive in Oudeschild Toertocht ATB-rijders Joost Smit hervindt vorm Zaalvoetballers Klif winnen van Oosterend Programma zaalvoetbal Snertwedstrijd op golfbaan DINSDAG 18 NOVEMBER 2003 itotherapeut Henk de Steur houdt Nel Eelman in de gaten, terwijl ze een test aflegt op de nieuwe atletiekbaan. (Foto Jeroen van Haitum) nieuwe atletiekbaan in Den irg is er niet alleen om te rennen, siotherapeut Henk de Steur lakt er sinds kort ook gebruik n om conditietesten af te nemen mensen die bij hem onder be ndeling zijn. eind september geopende baan «olgens De Steur zeer geschikt or de zogeheten Rockport Fitness iking Test. Daarbij moeten mensen 09 meter wandelen in een voor hun snel mogelijk tempo, zonder fysiek iteen het onderste uit de kan te halen. 'Op de atletiekbaan kun je die afstand precies uitzetten', aldus De Steur. 'Je kon dat ook wel met afzet- linten doen op andere velden, maar dan liep je toch het risico dat iemand wat smokkelde Hier heb je met een baan te maken waar de afstand vast ligt. Als je ongeveer tien centimeter uit de binnenkant loopt, is het precies vierhonderd meter En de baan heeft een zachte ondergrond, waardoor het lekker loopt.' Op basis van de Rockport Fitness Walking Test wordt bekeken hoe het gesteld is met iemands conditie. 'We bekijken zo welke belasting nodig Is om de conditie verder te verbeteren', aldus De Steur. Afgelopen vrijdag was het de beurt aan wethouder Nel Eelman. die nog aan het revalideren is van de knieoperatie die ze begin mei onderging. Voorzien van een hartslagmeter liep zij de 1609 meter in 16 minuten en 17 seconden. De Steur maakt een paar keer in de week gebruik van de baan Dat gebeurt met medeweten van Atletiekvereniging Texel, die de baan huurt van de ge meente. diging met goede aanvallen. Leon Zijm werd vervangen door Ben Siebinga. die aanvallend voor nieuwe impulsen zorgde. Na een lange solo van Siebinga werd Ton Dubbelt in staat gesteld een scherpe voorzet te geven. Helaas iets te scherp voor Pim Siebinga, die Kramer niet kon ver schalken. LSW nam langzamerhand het initia tief en werd geregeld gevaarlijk voor de Texelse goal. Het meeste gevaar ontstond wanneer slordig werd uit verdedigd. Een riskant een-tweetje tussen Ralph Koning en Ben Siebinga mislukte, maar de harde voorzet van Tim Bruin werd net ge mist. Met nog een kwartier te gaan bracht Rep de derde van de broers Siebinga binnen de lijnen. Met een dubbele wissel, samen met Maarten Broekman, verving hij Edgar Klippel en Ralph Koning. De thuisploeg kwam nog goed weg toen de uitstekend keepende Bart Heerschap zijn enige slippertje maakte. Hij greep naast een voorzet, maar Rogier Dekker mikte koppend te hoog. Bijna behaalde Texel'94 in de slotfase nog de volle winst. Na fraaie acties van Pim en Ben Siebinga kon Jacob Krijnen met een snoeiharde uithaal zijn sterke wedstrijd bekronen. De bal ging echter via de lat over. Zondag sluit Texel'94 de eerste seizoenshelft af met een uitwedstrijd tegen het gepromoveerde Vrone uit Sint Pancras. Deze ploeg staat met vijftien punten op de zesde plaats, vier plaatsen hoger dan de Texelaars, die tien punten hebben verzameld. or op eigen veld met 0-0 gelijk spelen tegen het als derde ge- isseerde LSW heeft Texel'94 de nsluiting met de middenmoot ide vierde klasse behouden. De ede kansen voor beide partijen dden ook gemakkelijk een 2-2 ore kunnen opleveren, maar on- nks het uitblijven van doelpun- zagen de toeschouwers een «trekkelijke wedstrijd. Texel'94 jkte tot genoegen van trainer p voor elke meter, een manier het elke tegenstander moeilijk naken. thuisclub kon aanvankelijk niet t een vuist maken De spitsen van /V zaten de verdedigers flink op huid, maar de van vakantie terug- eerde Martin Koorn wist de de- sie gesloten te houden door en- te stevige ingrepen. Toen Texel'94 antwoord had gevonden op dit e jagen, was het bijna meteen ik. De fysiek ijzersterke Jacob jnen won een duel op kracht aan zijlijn en bediende Pim Siebinga maat. De jonge rechterspits hoot echter net over. Ook daarna ief Krijnen nadrukkelijk voor onrust de Langedijker defensie zorgen. De pduels waren allemaal een prooi or de lange spits. Pim Siebinga chtte eveneens geregeld gevaar, sar met enig kunst- en vliegwerk ilden de gasten zich staande, leen half uur spelen kreeg LSW bij eval een vierentwintig karaats kans. razendsnelle linkerspits Geert lopman haalde de achterlijn, maar g zijn voorzet geblokkeerd door verdediger Joost van Heerwaarden. De goed meegekomen linkshalf Jack Bruijn kon de weggekaatste bal voor zetten op Niels Beers, die verwoes tend uithaalde. Tot opluchting van de Texelaars bracht de paal redding. Bij de volgende aanval was het bijna raak voor Texel'94. Marcel Ris stuurde Pim Siebinga prima weg aan de rechterkant. De voorzet was op maat, maar Leon Zijm vond een fan tastisch reagerende doelman Frank Kramer op zijn weg. In de slotfase van de eerste helft drong de thuisclub fel aan, maar kreeg daardoor bijna de kous op de kop. Nadat Jacob Krijnen een bal beroerde die eigenlijk voor de vrij staande Edgar Klippel was bedoeld, zette LSW een counter op. Koopman klopte de verdediging op snelheid, maar Bart Heerschap verkleinde zijn goal goed en wist de bal net naast te tikken. In de extra tijd krulde Koop man een vrije trap een metertje naast het doel. De bal ging door het gat in het reclamebord van de Ezel- veremging, wat hem na afloop een passende beloning in de vorm van enige alcoholische versnaperingen opleverde. Goed voetbal Met goed voetbal was Texel'94 In het eerste kwartier van de tweede helft heer en meester. Ton Dubbelt zag een hard schot rakelings voorlangs gaan en even later kon doelman Kramer een inzet van Marcel Ris met enige moeite keren. LSW knokte zich daarna echter knap terug in de wed strijd en bestookte de Texelse verde- ndanks het gemis van vijf basis- lelers heeft SVO zondag op eigen rrein belangrijke punten gepakt gen Zuidermeer. De thuisploeg leelde een uitstekende eerste ilft, wat resulteerde in een 3-0 lorsprong bij rust. In de tweede ilft kwamen de gasten sterk te- 9, maar konden de Oosterenders overwinning nog net veiligst- ten: 4-2. ook. Vanaf de rechterkant werd de bal strak voorgezet op spits Ad Guldemond, die zijn klasse bewees en raak schoot: 1-0. Zuidermeer probeerde vervolgens aan te dringen, maar kwam niet ver der dan enkele afstandsschoten, die een makkelijke prooi waren voor keeper Marco Drijver. In de vijfen twintigste minuut slaagde Oosterend wel. Na een vlotte combinatie op het middenveld belandde de bal aan de rechterkant voor de voeten van Pim Witte. Hij aarzelde geen moment en haalde uit. De keeper van Zuidermeer zat er dichtbij, maar via zijn vingertop pen vloog de bal in de rechterboven hoek: 2-0. Na deze treffer kreeg Oosterend wat meer ruimte op het middenveld. Dit resulteerde in mooie kansen voor Bart van Dijk en Ad Guldemond, die echter net niet koelbloedig genoeg waren. Tien minuten voor rust kreeg Bob Witte na een harde overtreding een gele kaart. De vrije trap die volgde leverde mets op voor Zuider meer. Een paar minuten voor rust werd het 3-0, toen een solo van Ger Vlaming op de rand van het straf schopgebied onreglementair werd gestuit en specialist Eddy de Vries de bal uit de toegekende vrije trap op prachtige wijze langs het muurtie spelers en de keeper krulde. In de tweede helft vatte Oosterend de zaken wat te gemakkelijk op. Dat had in het eerste kwartier nog geen kwa lijke gevolgen, toen beide ploegen aan elkaar gewaagd waren en ook kleine kansjes kregen. Maar nadat de geblesseerd geraakte Ger Vlaming was vervangen door Edwin Boon, nam Zuidermeer de touwtjes stevig in handen Het werd 3-1 toen de boom- Al sinds de oprichting organiseert klaverjasclub De Doormars uit Oude schild eens per jaar een grote drive voor een goed doel. Die wordt dit jaar gehouden op vrijdag 21 november. Locatie is als vanouds dorpshuis 't Skiltje. Met de opbrengst worden kerstpakketten voor de oudere inwo ners van het dorp betaald. Een deel van het geld is daarnaast bestemd voor de jubileumactiviteiten van De Doormars zelf, die in 2004 vijftig jaar bestaat. Het inschrijfgeld bedraagt €3,50 per koppel. Er wordt gespeeld met een vaste maat. Daarnaast wordt een grote verloting gehouden. De prijzen zijn volgens de organisatie 'exorbitant in aantal en kwaliteit', met onder meer dekbedden, water kokers, horloges en 'onvergetelijke visschotels met verse vis van een kotter van de Oudeschilder vloot'. De drive begint om 20.00 uur. DOK Toer uit Den Helder en Toerfietslub Texel houden zondag voor de tweede maal een veldtoer- tocht voor ATB-rijders op Texel. De start vindt plaats om 9.00 uur bij het clubgebouw van DOK aan de Guldemondweg in Den Helder. De deelnemers fietsen in een groep naar de boot van 9.35 uur. Texelaars kun nen op 't Horntje aansluiten. De der tig kilometer lange tocht voert over het ATB-pad in de Dennen en over het strand. Het is een recreatieve tocht, zonder competitie. Gebruik van een valhelm wordt aanbevolen. Deze tocht is de zesde in een serie van zestien 'Noord-Hollandse Veld- toertochten', een samenwerkingsver band van vijf toerfietsclubs in Noord- Holland. Wie aan minstens tien tochten meedoet, heeft recht op de 'Kroone-Liefting Trofee', een derby tegen Smash'68. Het werd een spannende wedstrijd, waarin de thuisploeg op eenvoudige wijze de eerste set won (25-15) en op weg leek naar een overwinning Met een gewij zigde opstelling probeerde Tevoko vervolgens het tij te keren en dat zorgde voor verwarring bij Smash'68. dat in de tweede set met 21-25 aan het kortste eind trok. Ook de derde set werd gewonnen door Tevoko (21 - 25), maar in de vierde set beten de Oosterenders weer stevig van zich af. Dankzij enkele goede opslagbeurten kwam de ploeg terug tot 20-20. Wat volgde was een thriller, waarin Tevoko en Smash'68 beurtelings een punt behaalden. Bij de stand 26-25 voor Smash'68 constateerde de scheids rechter dat de bal vier keer achter elkaar was'geraakt door een Tevoko- speler, waarna hij het punt - en daar mee de set - toekende aan de thuis ploeg. Het tweede damesteam van Tevoko speelde in Schagerbrug tegen Ardea 2. Het werd een heerlijk avondje voor de Texelse ploeg, die moeiteloos naar een 0-4 overwinning volleybalde. Het jeugdig enthousiasme van Tevoko overklaste de senioren van Ardea volledig. Volleybalvereniging Tevoko be leefde een prima week. Bijna alle teams wonnen hun wedstrijden. Alleen de jeugdige dames van het vierde konden het niet bolwerken en verloren in Anna Paulowna met 4-0 van het sterke SVAP. Als ex cuus konden ze aanvoeren dat ze door een enkelblessure gedurende een deel van de wedstrijd één speelster minder in het veld had den staan. Het eerste damesteam speelde in Schagerbrug tegen VC Oudorp en was na de nederlaag tegen Zaanstand op revanche belust. De ploeg gaf vol gas, tot schade van de tegenstander, die het alleen in de beginfase van elke set kon bijbenen. In de eerste set ging het gelijk op tot 13-13, maar daarna was het sterk aanvallende Tevoko oppermachtig en werd het 19-25. De tweede set ver toonde hetzelfde beeld, met als uit schieter de vele scores van midden- aanvalster Aglaia Westra, die in snelle combinaties met spelverdeelster Connie Joling ongrijpbaar was voor het blok van de ploeg van coach Pietersma (16-25). Het goede verdedigen van Oudorp leverde in de volgende sets nog wel punten op, maar was onvoldoende om het de Texelse ploeg echt lastig te maken. In de derde set werd het 20-25, evenals in de vierde. Het win nende. punt werd geslagen door Marianne Boekei, die haar productieve avond op die manier op passende wijze afsloot. Vijf punten Het herenteam van Tevoko won met 4-0 van Ardea 5 en behaalde daar door voor de zesde keer op rij vijf punten. Daar waren weinig mensen getuige van, want de Burgemeester de Koninghal was zaterdagmiddag bijna leeg. In de eerste set maakten de lange mannen van Ardea het de buitenaanvallers van Tevoko lastig. Maar de snelle aanvallen door het midden van Marco Tuntelder brach ten het team toch eenvoudig de winst. In de volgende sets bewezen de gasten uit Heerhugowaard niet voor niets op de tweede plaats te staan. Ze verdedigden goed en door dat Tevoko zichzelf door opslag- fouten m moeilijkheden bracht, bleef het nog lang spannend. In de derde set namen de Texelaars een time-out om de concentratie te hervinden en dat pakte goed uit, want ook in het vervolg kon Ardea geen set winnen. Het werd uiteindelijk 25-12, 25-18, 25-20 en 25-19, waardoor Tevoko ook de zesde wedstnjd met het maxi male aantal punten won en de kop positie behoudt Spannend Hpt derde damesteam speelde in dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend Tijdens de competitieavond van biljartvereniging De Doorstoot in De Cocksdorp vond Joost Smit na een paar matige weken zijn vorm terug en wist zijn partijen overtuigend te win nen. Met vrije hoge series wist hij te genstanders Martien Boon en Fred Klok op afstand te houden. Debutant Herman Laan won verrassend van titelkandidaat Martien Boon. Het was Laans eerste overwinning van dit sei zoen Met tien caramboles had Raymond Steenhuizen de hoogste serie van de avond Uitslagen: J. Smit-F. Klok 2-0, W Homan-R. Steenhuizen 0-2, A Veger-H Laan 2-0, F. Klok-M. Boon 2-0. W. Homan-H. Laan 2-0. F. Klok-R. Steenhuizen 0-2, H. Laan-M. Boon 2-0. W. Homan-A. Veger 0-2. J. Smit-M. Boon 2-0. R Steenhuizen-H. Laan 2-0. M. Boon-A Veger 2-0 ZDH heeft zondag twee belang rijke punten laten liggen door te genstander Jisp in de laatste mi nuut de kans te bieden voor de tweede maal te scoren, waardoor het 2-2 werd. De treffer hing al een tijd in de lucht, want de Hoornders gaven de gasten na een 2-0 voor sprong bij rust wel erg veel ruimte om zich terug te vechten. Het was duur puntverlies waar ZDH zich op eigen terrein aan bezondigde. Het op de achtste plaats staande Jisp behaalde voor het onderlinge duel zeven punten meer, maar kwam wel driemaal vaker in actie. Hadden de Hoornders gewonnen, dan was de middenmoot duidelijk in zicht geko men. Aanvankelijk zag het er naar uit dat het een eenvoudige middag zou worden. Al na zes minuten kende de scheidsrechter ZDH een penalty toe, nadat een speler van Jisp de bal per ongeluk tegen z'n hand had gekre gen. Aanvoerder Michiel Dekker nam de verantwoordelijkheid op zich en knalde de bal vanaf elf meter in het midden van het doel: 1-0. ZDH liet zich door deze gemakkelijk verkregen voorsprong een beetje in slaap sussen en gunde Jisp wel erg vrijgevig de bal, ervan overtuigd dat de snelle Dekker of zijn kompaan Mike de Bruijn in de counter nog wel een keer zou toeslaan. Dat gebeurde vooralsnog niet. al kregen de Zwalu wen een paar aardige kansjes. Ivar van Elk, Ronald Biesboer en Michiel Dekker waren echter weinig koel bloedig. Gaandeweg werd Jisp sterker en moest ZDH ver terug. Een kwartier voor rust kreeg verdediger Erwin Kleinveld de bal per ongeluk tegen een arm en gaf de scheidsrechter ook Jisp een strafschop. De aanvoerder van de gasten liet het cadeau liggen en schoot de bal tegen de paal. Enigszins tegen de verhoudingen verdubbelde ZDH daarna de voor sprong, toen Kleinveld een mooie pass verstuurde op Dekker, die dit maal wel bij de les bleef Na rust ging het van kwaad tot erger bij de thuisploeg, die herhaaldelijk te slap ingreep, waardoor Jisp z'n greep op het middenveld kon versterken. Desondanks kreeg ZDH bij enkele tegenstoten en met dank aan de trage verdediging van Jisp toch weer een paar mooie kansen, waar op nieuw erg nonchalant mee om werd gesprongen. Een kwartier voor het einde mochten de gasten een tweede strafschop nemen, nadat een aanval ler was onderuit gegleden door Erwin Kleinveld. De aanvoerder gunde de eer ditmaal aan een medespeler, die wel scoorde: 2-1. In de slotfase nam Jisp alle risico, waardoor het erg spannend werd. De bezoekende ploeg drong gevaarlijk op en bezorgde iedereen die ZDH een warm hart toedraagt de zenu wen. Toch kreeg ZDH goede kansen om de genadeslag uit te delen. Een minuut voor tijd bleven teveel Hoornders treuren om een gemiste kans, waarna Jisp aan de rechterkant razendsnel counterde. Een voorzet op maat werd vakkundig in doel ge gleden: 2-2. Een teleurstellend resultaat voor de spelers van ZDH, die zich echter zul len realiseren dat ze een heel behoor lijk seizoen draaien. Van de acht wed strijden werden er drie verloren, werd er één gewonnen en draaide het vier maal uit op een gelijkspel. Zondag komt Oosterend op bezoek voor al weer de tweede derby tegen deze tegenstander. Door met 6-4 te winnen van mede koploper Oosterend heeft Klif vrij dag uitstekende zaken gedaan in de hoofdklasse van de Texelse zaalvoetbalcompetitie. J'elleboog verpletterde Casino met 10-0 en blijft daardoor met een achter stand van slechts twee punten volop in de race. Al na tien minuten spelen keek SVO tegen een 3-0 achterstand aan en leek de wedstrijd in een vroeg sta dium beslist. De Oosterenders kwa men nog terug tot 3-1maar direct hierna vergrootte Klif de marge op nieuw tot drie doelpunten. Toch kwam Oosterend steeds beter in de wedstnjd, waardoor het op een gege ven moment Klif zelfs achterhaalde (4-4). Maar toen vond Klif het welle tjes en scoorde het in de laatste tien minuten nog tweemaal, waardoor het 6-4 werd. Mantje liet op de valreep twee kost bare punten liggen door in een (te) harde wedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen ZDH. De Krim 2 won voor de tweede keer op rij en zit in de lift. Ditmaal werd Mantje 2 met 5-1 verslagen. Klif staat nu met 22 punten uit 8 wed strijden alleen bovenaan. J'elleboog verzamelde 20 punten uit evenzoveel wedstrijden, Oosterend heeft er op de derde plaats nog één minder. Mantje staat vierde met 17 punten. Komende vrijdag wordt het restant van de gestaakte wedstnjd Casmo- ZDH gespeeld en strijden J'elleboog en Oosterend om de tweede plaats. Uitslagen Klif C2-Oosterend C1 0-17. Texel'94 C1-De Krim C2 1 -5; Klif dames-VZN 82 4-4. J'elleboog 3-Klif 2 uitgesteld. Klif 4-De Krim 5 5-5; De Knm D2-De Krim D1 1-1; Klif 3-De Krim 6 3-8; Texel'94 5-Texel'94 8 5-4; Texel'94 6-Ooster- end 4 1-15; De Koog 1-De Krim 4 10-2; De Knm E2-De Koog E1 5-0; Mantje 3-De Krim 1 5-2; Casino 1 -J'elleboog 1 0-10; Oosterend 1- Klif 1 4-6, ZDH 1-Mantje 1 2-2, Mantje 2-De Krim 2 1-5; Texel'94 1-J'elleboog 2 1-3 lange spits de bal in de voeten kreeg aangespeeld en langs keeper Drijver via de binnenkant van de paal raak schoot. Na deze tegentreffer werd de moe gestreden Chris Snijders vervangen door Marcel Zegers, die zijn debuut maakte in de hoofdmacht. Met twee verse krachten in het veld dacht Oosterend de voorsprong uit te bou wen, maar Zuidermeer weigerde daaraan mee te werken. De gasten drongen steeds meer aan en de middenvelders en verdedigers van Oosterend werden meer en meer te ruggedrongen. Een kwartier voor tijd scoorde Zuidermeer opnieuw, toen de spits een strakke voorzet vanaf de rechterkant koppend tot een doel punt bekroonde. Oosterend, dat de bui al zag hangen, besloot de mouwen nog eens op te stropen. Bob Witte was na een mooie solo dichtbij de bevrijdende treffer, maar hij schoot voorlangs. Maar vijf minuten voor het einde kwam het toch nog goed. Jan Bloem passte de bal bij een vrije trap vanaf het middenveld in de voeten van Ad Guldemond. die aannam en beheerst inschoot: 4-2, Door deze overwinning staat SVO nu weer op de tweede plaats, zij het op grote afstand van koploper Dirkshorn, dat zondag opnieuw won en al bijna de champagne voor het kampioensfeest kan bestellen. Zon dag spelen de Oosterenders alweer voor de tweede keer dit seizoen te gen ZDH. De selectie laat weten te hopen dat er voor deze belangrijke wedstrijd veel supporters meereizen naar Den Hoorn. Woensdag 19 november 18.00 Texel D1 -De Koog D1 Texel 18.45 Koog C1 -Klif C2 v/h Noordende 19.30 SVO C1-Klif C1 Hoogendi|k 20.20 De Krim 4-Klif 4 Kuipers 2110 De Krim 3-Texel 4 Kuipers Zaaldienst: Oosterend. Donderdag 20 november 18.15 De Krim E1-J'boog E2 De Krim 19.00 De Krim 6-Texel 7 v Putten 19.50 De Krim 5-Klif 3 v Putten 20.40 SVO 2-RAB 1 Douma 21.30 Klif 2-J'boog 3 v Beek Zaaldienst: Klif. Vrijdag 21 november 17.45 NIOZ-Texel 2 Bakker (gewijzigde aanvangstijd) 18.35 Casino 1-ZDH 1 30 minuten 19.05 Mantje 3-J'boog 2 Molanus 19.55 SVO 1-J'boog 1 Sangers 20.45 Mantje 2-Klif 1 Kuipers 21.35 Mantje 1 -De Krim 1 Hoogendijk 22.25 Mantje 4-Texel 3 v Putten Zaaldienst: De Krim. Op de Texelse golfbaan werd zondag de jaarlijkse snertwedstrijd gespeeld. De 36 delnemers speelden in paren de negen holesbaan, waarna het spel doorging op de kleine par 3-baan. Het beste duo vormden Margriet Peetoom en Alain Hirschler met 30 punten, vóór Petra Keijser en Hans Bakker (28). Een gedeelde derde plaats was er voor Vivian Kareis met Bob Hoogenraad en Aad Smit met Piet Schuijl uit Den Burg. Beide teams behaalden 26 punten. Neary's werden geslagen door Margreet de Graaff, Hans Bakker en Hans de Beer. Tegen de verwachtingen in hebben de recreatievoetballers van De Waal zondag het jaarlijkse snert toernooi gewonnen. Het team uit Texels kleinste dorp, dat in de re guliere competitie geen rol van betekenis speelt, won tweemaal en speelde één keer gelijk en bleef het favoriete Oosterend daarmee voor. De wedstrijden duurden een half uur. De beslissing viel in de onderlinge wedstrijd, waarin Oosterend enkele prima scoringskansen kreeg, maar Bernard Ipenburg met een verwoes tende knal in de kruising De Waal de overwinning bezorgde. Texelse Boys, dat samen met Oosterend de dienst uitmaakt in de competitie, eindigde met één gelijkspel en twee nederla gen onderaan en ook dat was verras send. De ploeg liet behoorlijk voetbal zien, maar had te veel moeite met doelpunten maken en kreeg er door slordigheden zelf wel een paar ach ter de oren. De gastheren van De Koog eindigden met drie remises op de derde plaats. Het gelegenheids- team van Texel'94 dat zich had aan gemeld, moest uiteindelijk toch ver stek laten gaan wegens te weinig spelers. Het toernooi was sfeervol en verliep zonder wanklanken, 'zoals het recreatievoetbal betaamt', meende organisator Piet Bolier Wél vond hij het jammer dat Texel'94 nog af haakte. 'De animo voor het recreatie voetbal is met zo groot meer. We spe len nu met vier teams een competi tie Als er nog één mocht wegvallen, dan wordt het wankel We hoopten daarom dat er met het meedoen van Texel'94 wat vers bloed zou bijko men. Maar dat ging helaas niet door.' De competitieleider maakte De Koog complimenten voor de gastvrije ont vangst, die onder meer bestond uit het verstrekken van erwtensoep en broodjes. Het snerttoernooi, dat ja renlang door De Cocksdorp werd georganiseerd, wordt volgend jaar in Oosterend gehouden en daarna bij toerbeurt op het terrein van de andere deelnemers. Een moment uit de wedstrijd tussen De Waal en Oosterend, die achteraf van beslissende aard bleek (Foto Joop RommatsJ

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 7