v.a. €7?° F amilieberichten Sterk Texel'94 pas in slotfase naast SRC Felle strijd bij zaalvoetballers Doelpuntrijke remise G-team Uw Kerst en/of Nieuwjaarsgroet .TEXELSE J COURANT' Rob van Beurden volbrengt zware Desert Cup Mali Biljarters negen dagen in touw Kerstmarkt in De Koog Protest tegen Rijkswaterstaat Geef om vrijheid rJexelaartjes Spare-rlbs /erj//ofjf(e (kerst) mode in de TEXELSE ^COURANT van 24 december? €4,65 €7,75 €4,65 €6,20 let veel strijd en bij vlagen goed oetbal sleepte het laag geklas- )»i jerde Texel'94 zondag in Schagen en gelijkspel (2-2) uit het vuur te- SRC, dat op de gedeelde erde plaats in de vierde klasse A lond. Gezien het vertoonde spel in en groot gedeelte van de eerste elft moeten de Texelaars de ko- lende maanden in staat worden r4eacht te stijgen op de ranglijst. «Texelaars begonnen de wedstri|d sportpark Groenoord veelbelo- >nd Met aanvallend spel en goed pgezette combinaties vanuit de de- nsie namen de gasten het initiatief, lamer John Rep tracht volgens cor- spondent Jan Heethuis duidelijk >t spelmveau van 'zijn' jongens op 3e en hoger peil te brengen. Heethuis jemt het dan ook 'wenselijk' dat de ad-international nog minstens een ir trainer zou blijven van Texel'94. bt zou ongetwijfeld zijn vruchten bij joral de jongere generatie spelers Uü jnnen afwerpen.' ok met de inzet van de Texelaars zat jt wel goed. In de persoonlijke duels ins teelden ze erg fel, waardoor de toeg vaker in balbezit was dan de te enstander. SRC kwam door zwak en iverzorgd spel in de eerste helft niet irder dan een paar ongevaarlijke itvallen, waar de Texelse defensie sen noemenswaardige problemen ai DINSDAG 9 DECEMBER 2003 mee had Toch kwamen de bezoe kers in de twintigste minuut geheel onverwachts op een 1 -0 achterstand. Gehinderd door de laag hangende zon kon keeper Bart Heerschap de bal uit een corner niet onder controle krijgen, waarna deze via het hoofd van SRC-spits Patrick Brakenhoff in het Texelse doel verdween. De Texelaars lieten zich door deze tegenslag niet ontmoedigen en ble ven doorgaan. In de afronding heten ze het evenwel afweten. Na een klein half uur kreeg de thuisploeg na een spaarzame uitval op ongeveer twin tig meter van het doel een vrije trap te nemen. Hoewel keeper Heerschap een muurtje spelers opstelde, mikte Jeroen Wijnker de bal feilloos in het doel (2-0). De bezoekers leken even aangeslagen, maar herstelden zich voortreffelijk. Dat leverde vijf minuten voor rust een tegentreffer op (2-1). Schutter was Marcel Ris, die de bal laag en onbereikbaar voor de keeper in de hoek schoot, waardoor de spanning weer helemaal terug was. De tweede helft begon met een te genvaller. Al na vijf minuten moest Pim Siebinga met een blessure het veld verlaten. Hij werd vervangen door Maurice de Groot. SRC had aanvankelijk het beste van het spel. Bij de Texelaars liep het wat onnauw keuriger en stroever, maar ze pro beerden het tij met veel inzet te ke ren. Na een kwartier leek de thuis ploeg op een beslissende voor sprong te komen, toen één van de spitsen profiteerde van een slechte terugspeelbal van een Texelse verde diger en plotseling ongedekt opdook voor keeper Heerschap. Maar terwijl iedereen bij Texel'94 de adem inhield, schoot de spits naast Enkele minuten later werd Maurice de Groot in stelling gebracht, maar oog in oog met de doelman van de thuis club miste ook hij. In het vervolg kre gen beide partijen uit diverse hoek schoppen en vrije trappen mogelijkheden verandering in de stand te brengen, maar de voorhoe des bleken met bij machte iets goeds te doen. In het laatste kwartier verhoogde Texel'94 de druk op de verdediging van SRC, in een ultieme poging als nog een gelijkspel in de wacht te sle pen. Een paar minuten voor het einde kwam de beloning, toen Maarten Broekman in het strafschopgebied onderuit werd gehaald en de scheidsrechter voor een penalty floot Aanvoerder Martin Koorn nam de verantwoordelijkheid op zich en schoot de bal vanaf elf meter keurig in het doel (2-2). Zondag speelt Texel'94 op eigen veld tegen Duinrand S. uit Schoorl. Nadat hij is gefinisht, krijgt Rob van Beurden de medaille omgehangen. (Foto Desert Cup Ultraloper Rob van Beurden uit Oudeschild heeft een 180 kilo meter lange non-stop loop door Mali volbracht. Hij haalde de eindstreep binnen de toege stane tijd van 55 uur. De Texelaar eindigde van de 150 deelnemers als nummer 55. Dat eenderde van de deelnemers aan de Desert Cup de eindstreep niet haalde, zegt veel over de zwaarte van de tocht. Het par cours bestond onder meer uit zandwegen, rul zand en rots partijen. Andere handicap was dat het in het west-Afrikaanse land een graad of tien warmer was dan gebruikelijk. De afstand werd met in één keer afgelegd, maar in etappes, waarbij rust-, eet- en slaappauzes werden ge houden. Van Beurden eindigde in een tijd van 51.06.19 uur. Eigen lijk deed hij er twee uur sneller over, maar doordat hij naar eigen zeggen 'scheurde van de dorst' opende hij een verzegelde fles water, wat hem twee uur straftijd opleverde. Volgens Martien Baars, met wie hij telefonisch contact had, was de tocht 'niet te beschrijven zwaarHet lukte gis teren niet de inmiddels terugge keerde Van Beurden te pakken te krijgen. In de klasse boven de 40 jaar eindigde Van Beurden als 22ste. orpshuis De Hof in De Koog biedt an zaterdag 7 tot en met zondag 5 februari onderdak aan de jaar- kse Texelse kampioenschappen iljarten. Voor het eerst is niet al en het weekend na de tweede leek van februari, maar ook het eekend ervóór in het wedstrijd- Dhema opgenomen. organisatie van het Comité i^lxelse Biljartkampioenschappen aeft het besluit om een extra week- i ld te gebruiken genomen omdat jrig jaar het recordaantal van maar ifst tweehonderd inschrijvingen ,erd bereikt en ook ditmaal een toe- ame wordt verwacht. Bovendien ordt dit keer een 'nieuwe' spelsoort, srdstoten. aan het kampioenschap «gevoegd. Voor libre-spelers die t driebanden te zwaar vinden én aor driebanders voor wie het libre et afwisselend genoeg is, kan indstoten een welkom alternatief p jn. Bovendien is de organisatie druk 5 ezig met de voorbereiding van 'een shte verrassing', die aan het begin jjj an het toernooi 'veel stof zal doen ipwaaien'. Om het stijgende aantal schrijvingen in de hand te houden, unnen spelers zich voor ten hoog te twee spelsoorten inschrijven. Er wordt gespeeld in klasses, waar door promotie en ook degradatie tót de mogelijkheden gaan behoren. Hierin worden de reglementen van de landelijke bond, de KNBB, gevolgd. In het libre-toernooi wordt in zes klasses (1ste tot en met 6de) om de overwinning gestreden, in het band stoten in drie klasses (3de tot en met 5de) en in het driebanden in vier klasses (1 ste tot en met 4de). De inschrijfformulieren worden deze week via de Texelse biljart verenigingen gedistribueerd en die nen vóór maandag 29 december bij de organisatie te zijn ingeleverd, Texelaars, die niet in clubverband bil jarten, kunnen ook meedoen. Zij kun- De jeugdclub van De Koog houdt zondag kerstmarkt in dorpshuis De Hof. Van 12.00 tot 17.00 uur worden onder meer zelfgemaakte kerst kaarten, kerststukjes en vogelhapjes verkocht. De kinderen kunnen knut selen en zich laten schminken en voor de allerkleinsten is er een ballen bak. Ingeborg Bonne verzorgt een creatieve workshop en er wordt een tentoonstelling van kerststalletjes gehouden. De opbrengst van de markt komt ten goede aan de jeugd club. nen zich aanmelden tijdens de biljart- avonden van DVO, die iedere maan dag, dinsdag en donderdag in de Witte Burcht in de Molenstraat in Den Burg worden gehouden. Deelname kost €5,50 per spelsoort; 55-plussers betalen €4,50. e teams in de hoofdklasse van de exelse zaalvoetbalcompetitie heb- en twee vrije weken, maar in de la- ere afdelingen viel heel wat te bele- :n. In de eerste klasse komen op dit loment twee verenigingen in aan- lerking voor promotie naar de oofdklasse. Bovenaan staat Ooster- nd 2, dat twee punten voorsprong eeft op Texel'94 4 en Texel'94 3, dat (gelopen week met 5-3 te sterk was J' oor J'elleboog 3. De andere ploegen jn aan elkaar gewaagd. Het verschil issen de nummers vier en elf, de agste op de ranglijst, bedraagt lechts vier punten. wc' ide tweede klasse heeft Texel'94 5 e leiding met 24 punten. De vroe- sre Texel-veteranen ondervinden ille concurrentie van De Koog en De 'an rim 6. Beide ploegen hebben 21 0,1 unten verzameld. Oosterend 4 staat iet 18 punten op de vierde plaats, nderaan staat Texel'94 6, het G- lam, dat nog geen punten heeft. De loeg lijkt de stijgende lijn echter te akken te hebben en zal in de tweede 'e gedegradeerde G-voetballers an Texel'94 zijn de voorjaars- ompetitie in de C-klasse met een elpuntrijk gelijkspel begonnen, eigen veld werd het 3-3 tegen illas Sport uit Zaandam, dat in de 'gelopen competitie op de •eede plaats eindigde. Texelaars begonnen voortvarend kwamen na tien minuten op voor tong. toen Paul Bakker vanaf de )hterlijn voorzette en de vrij staande inie Brouwer de bal met haar borst het doel werkte. De tegenstander testeerde, omdat de bal niet over Je lijn zou zijn geweest, maar de 'heidsrechter kende Texel'94 het ilpunt toe: 1-0. en moment van onoplettendheid keeper Frans Bos, die een praatje naakte met het publiek, leidde vijf mnuten voor rust tot de gelijkmaker, oen één van de spelers van Hellas Sport ongehinderd kon inkoppen.: 1- De Waddenvereniging heeft ge protesteerd tegen de plannen van Rijkswaterstaat om mogelijk de secundaire vaarroutes op de Waddenzee op te heffen en om de vuurtorens van Texel en Schiermonnikoog definitief te sluiten. Gisteren liet de vereniging via een groot spandoek aan de Brandaris op Terschelling weten dat minister Karla Peijs van Ver keer en Waterstaat een einde moet maken aan het 'rampbeleid' van Rijkswaterstaat. Vandaag (dinsdag) hebben vertegenwoor digers van de Waddenvereniging in Den Haag foto's overhandigd aan Peijs. Dat gebeurde voordat de bezuinigingen van Verkeer en Waterstaat aan de orde kwamen in de Tweede Kamer. Het ophef fen van de secundaire vaarroutes heeft voor Texel mogelijk gevol gen voor de komst van de bruine vloot in Oudeschild giro 454000 020 626 44 36 www amnesty nl helft van de competitie ongetwijfeld nog punten gaan pakken. Ook bij de jeugd is het spannend. In de C-klasse hebben De Koog C1 en Oosterend C1 19 punten en is ook De Krim C2 met 18 punten nog volop in de race. Klif C1 staat met 12 punten op de vierde plaats In de D-klasse gaat de strijd om het kampioenschap tussen De KrimDI (16 punten) en De Koog D1 (15 punten). Bij de benjamins in de E-klasse hebben De Krim E1 en De Krim E2 de beste pa pieren, maar zullen J'elleboog E1, J'elleboog E2 en De Koog E1 zich zeker ook nog in de strijd willen men gen en ervoor zorgen dat de compe titie tot aan het eind toe spannend blijft. Uitslagen Texel'94 D1-De Krim D1 1-4. Texel'94 C1-De Koog C1 0-3, Oosterend Cl-Klif C2 6-0; Texel'94 7-De Krim 5 3-8; J'elleboog 3-Texel'94 3 3-5, De Krim E1-De Krim E2 3-2; Oosterend 4-Texel'94 8 2-3; Texel'94 6-De Krim 62-19, Klif 3-De Krim 4 4-7; Klif 4-De Koog 1 3-2 1Het werd nog erger toen Jos Bak ker even later een fout maakte, waar door de spits de kans kreeg de bal via de binnenkant van de paal in te schie ten: 1-2. Tien minuten na rust kwam Texel'94 op gelijke hoogte. Schutter was Paul Bakker, die de lichamelijk gehandi capte keeper over de laag ingescho ten bal zag duiken. Vijf minuten later kwam Hellas Sport opnieuw op voor sprong, toen een speler vanaf de zij kant een solo inzette, eerst Paul Bak ker uitspeelde en daarna ook Jos Bakker, de achterlijn opzocht en keeper Frans Bos bij de eerste paal verraste: 2-3. Texel'94 kwam alsnog aan een gelijkspel dankzij Annie Brouwer, die de bal staand op de achterlijn met een omhaal voorzette op Raymond Molanus, die via de paal doel trof: 3-3. Komend weekeinde speelt Texel'94 op zondag. De ploeg gaat dan in Mi|drecht op bezoek bij Argon. Nadat we hem zo'n lange tijd in ons midden heb ben gehad, nemen we nu, zo kort na moeders overlijden, ook afscheid van onze vader, schoon vader, groot- en overgrootvader Cornells Pool weduwnaar van D. Pool-de Ridder Barsingerhorn, 6-5-1912 t Texel. 6-12-2003 Onze dank gaat uit naar een ieder die vader heeft bijgestaan en verzorgd. Narda en Arie Koopman-Pool Tini en Jan Dooren-Pool Dirk en Jose Pool-Hoogenbosch Klein- en achterkleinkinderen Dinsdag 9 december is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in Afscheidshuis de Vlinder, Hollewal 42 te Den Burg. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 10 december om 13.15 uur in Crema torium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Vertrek veerboot 12.05 uur. Correspondentie-adres: mevr. N. Koopman-Pool, Beatrixlaan 128, 1791 GG Den Burg. Jacqueline Kooiman Tom Dijkstra trouwen op 19 december 2003 om 10.30 uur in de voormalige Doopsgezinde kerk te Oosterend op Texel. Jullie zijn hierbij van harte welkom. Tussen 11.30 en 13.00 uur is er koffie en gebak in de Worsteltent. Akkerhoornbloemstraat 1, 1817 CE Alkmaar. Het is al weer 50 jaar geleden dat zij op de motor het huwelijk in reden. Op Vrijdag 19 December vieren onze ouders en grootouders hun 50 jarig huwelijksfeest. U bent van harte welkom het bruidspaar te feliciteren in: Hotel Den Burg Emmalaan 4 Den Burg van 16.00 tot 17.30 uur. Jaap Francien, Mark Jan Karen. Sarah Melchior, Frida ErikThijs, Christina André Leny, Tom Bert Meina Ronald Erica. Bob. Willem Miranda Marijn, Indy. Liam Geboren Lucas Broertje van Ralph, zoon van Leon Trap en Esther Diergaarde Duiker 22 1613 AG Grootebroek Tel. 0228-544699 4 december 2003, 15.37 uur. Oma Ik sluit mijn ogen En dommel in slaap En in mijn gedachten Zie ik /e vaak Vleugels van een engel Warm om mij heen In dromen en visioenen Ben ik nooit alleen Met een fel schonend licht Troostend in de nacht Is het jouw liefde Die alles verzacht En dan komt de morgen Nieuw en onbekend Vol vreugde en zorgen Weet ik dat je altijd bij me bent Paulien Terry Het is fijn te weten dat ze geliefd was bij zo velen. De verzachtende woorden en de warme handdruk hebben ons veel goed gedaan na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma GRIETJE DE WAARD-DALENBERG In het bijzonder willen wij de „Thuiszorg", zorg centrum Gollards en ds. Vlasblom danken voor de zorg en steun die mijn moeder van hen heeft gekregen. Roel, Tiny en de kinderen Jannie Rozendaal Den Hoorn, november 2003 Geboren Joncsi Ferenc Donderdag 4 december 2003. Zoon van Esther Banki en Maurice Plompen Broertje van Illés Kogerstraat 3 1791 EW Den Burg 0222-321654 INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17 00 uur Gratis kramen winter- markt, De Cocksdorp Tel 316369 Het Westerkerstkoor zingt en Alex Verburg leest voor in Hotel Den Burg op zon dag 14 december van 15.00 tot 17.00. Toegang €8,50 incl. een glaasje wijn punch. Kerstbomen! Gamma! Grote koopavond: don derdag 11 december in de Ouwe Sunderklaaswin kei. Zat 13 dec., 20.00 u. line- dansen met Nick McAlley (Klaas Versteeg) in disco De Nieuwe Toekomst Langs deze weg wil ik het personeel van Verpleeg huis Texel bedanken voor de goede zorg. Tevens wil ik iedereen, die aan mij gedacht heeft, zowel in het ziekenhuis, verpleeghuis, als bij mijn thuiskomst, vriendelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, fruit, enz Het heeft mij goed gedaan te weten, dat zoveel mensen met mij meeleefden Daarvoor mijn hartelijke dank G. Lap- Hogetoorn, Den Hoorn. Zeilmakerij Texel, Heems- kerckstr. 20,0'schild. Open vandi.t/mzat to 313272. Craft gevoerde kmder- fleece met rits. Warmte- ondergoed voor dames en heren Ook voor kerstpakketten Texel Catering Service Ruud Boom, tel 313791, www.texelcatenng.nl Satellietinstallaties Servi ce Center Texel, 311 777 Wat je moet doen met die kappersbon? Natuurlijk naar Qnipp Kapsalon! Waalderstr 15, tel. 312227, met en zonder afspraak! www.reuniefm.nl Div. schoenen (kinder-) laarzen t/m 50% korting Tomahawk boots more. Gratis af te halen open haardhout. Tel. 311466 Lasapparaten nu met korting bij Texdok. Elek trode-, TIG-, MIG/MAG- machines. De betere hob by- én professionele appa raten van Lorch. Ook het adres voor alle bijbehoren de lasmaterialen en lasgas- sen. Tel 312661 Het Westerkerstkoor zingt en Alex Verburg leest voor in Hotel Den Burg op zon dag 14 december van 15.00 tot 17.00. Toegang €8,50 incl. een glaasje wijn- punch. Kerstbomen! Gamma! Hooi over? Bel even, tel 317617. Een goed en persoonlijk advies Astrid Haar Ate lier, tel. 310914 Ouwe Sunder: boeren kool/hutspot of zuurkool voor een goede onder grond. V.a. 6 pers thuisbe zorgd! H&S Cateraars, tel. 310079 Koude schotels of salades voor de feestdagen, vraag naar onze folder of kijk op www.texelcatering.nl, Tex el Catering Service Ruud Boom, tel. 313791. (IM-Texelaartje) DEZE MAAND de lekkerste BINNENBURG 13 TEL. 32 21 45 Tk. gevr ±3 kookpannen a 25 Itr Tel. 06-12380027 Muziek uit het verleden vanaf 19 dec reuniefm 96.0. Zat. 13 dec., 20.00 u. line- dansen met Nick McAlley (Klaas Versteeg) in disco De Nieuwe Toekomst. Nautische cadeautjes, ook weer zo'n sterkte kant van Zeilmakerij Texel, Heems- kerckstr. 20.0'schild Open van di. t/m zat., tel 313272. De mooiste damesjas- sen, stunt nu 20% goedko per Kerst bij Tomahawk. Verkoop van Sony, JVC, Philips, Pioneer, etc Stie- hl, audio-video, 311 777 Vele kerstdecoraties, leuk als relatiegeschenk. Aud rey H&G, Burgwal 45. Te huur/te koop gevraagd schuur 150 tot 200 m2 voor uitvoenng van geluids opnamestudio opslag. Rikus Kloosterhuis, tel. 06- 12328530 Wie heeft voor onze po ny's nog hooi? Tel 317617 10% korting op al uw aan kopen t/m 24 dec bij To mahawk. Ze zijn terug' www.reunie fm.nl Het Westerkerstkoor zingt en Alex Verburg leest voor in Hotel Den Burg op zon dag 14 december van 15.00 tot 17.00 Toegang €8,50 incl. een glaasje wijn- punch. Kerstbomen! Gamma! Gratis kramen winter- markt, De Cocksdorp. Tel. 316369. Grote koopavond: don derdag 11 december in de Ouwe Sunderklaaswin- kel. Plasma tv. Verkoop/repara tie Service Center Texel 311 777. Wie kent ze nog? Theo Vis ser, Sam van Beek, Ab Ka non, Jeroen de Klein. Reu niefm 96.0. Vanaf 19 dec. Ouderwets lekker! Am bachtelijk gemaakte taar ten (evt. met uw eigen foto of logo) en gebak. Texel Banket Service Ruud Boom, www.texelbanket.nl. tel. 313791. Te koop scooter Honda X8RS, 2 jaar oud, i.g.st. incl. helm verz. Tel 312245. Fashionboots, motor boots nu 10% december- kortmg Tomahawk boots more. Zeilmakerij Texel, Heems kerckstr. 20,0'schild Open van di. t/m zat. Tel. 313272 December - aanbieding: Eagle Fishfinders. Cuda 128 van €129,95 voor €99,-. Cuda 168 van €218 voor €129.- Voor epileren en harsen Schoonheidssalon Els van der Slikke, Noordwes ter 50. tel 314287, ma. M m vr., ook 's avonds. Kom voor cranberrycom- póte, kerststukjes, kaarten en nog veel meer naar de Amnesty International- kraam op de kerstmarkt in Oosterend! Ook kunt u via de groetenlijst een groet sturen naar een (gewe- tens)gevangene die uw steun hard nodig heeft. Led tv - verkoop/reparatie. Service Center Texel, 311 777. TexelSites www.texelsites. nl feliciteert ook Wevers end www.weversend.nl van harte met hun nieuwe website. Aanstaande vrijdagavond zijn we met open, maar wil je de volgende dag met meer met blauw haar rond lopen? Kom dan naar Qnipp Kapsalon m de Waalderstraat en wij zor gen dat je weer mooi te naklazen gaat! Afspraakje mag (tel. 312227) maar hoeft niet. Wij repareren alle merken tv, radio, video, dvd, cd, pu, satelliet, camera, scanner, etc. (ook niet door ons ge leverd) met 3 maanden garantie Service Center Texel, 311 777 Gesorteerde gebakjes bestel je bij Texel Banket Service Ruud Boom. www.texelbanket.nl, tel. 313791. Zeilmakerij Texel, Heems- kerekstr. 20,0'schild Open van di. t/m zat. Tel. 313272. Al in de vorige eeuw uw vertrouwde adres voor re paratie en maatwerk. (IM-Texelaartje) Kom lekker drinken bij en kijk ondertussen naar de nieuwste geshowd door onze modellen. Woensdag 10 december Aanvang 10.15 uur Reserveer: 0222-313702 GRATIS ENTREE. Weverstraat 104. Den Burg mode vanaf maat 40. mode die je past! Auto Service Centrum. Banden, uitlaten accu's. Tel. 315588. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (0222)317333. Haarstudio Binnenburg is op maandag en donder dag gesloten De Koopman Koerier, voor bedrijf en particulier. Tel. 315001/06-20073394. Feest? Toernooi7 Kam- peerweekend? Perso neelsuitje? Verenigings dag? Tenten (in soor ten en maten), tafels, stoe len. banken, verlichting, koelkasten, kookgerei, kapstokken, kassawagens, verwarming etc., etc. Nu ook geluidsapparatuur' Tentorent Siem Zijm, tel. 311741/06-54796617. Al meer dan 10 jaar de ba sis voor een geslaagde activiteit. Elke vrijdagavond drie por tretfoto's voor €25 - Com bi Texel, tel 314924 Wilt u dan zo vriendelijk zijn uw tekst uiterlijk maandag 15 december vóór 17.00 uur in te leveren bij onze advertentiebalie aan de Spinbaan. Het tarief voor de Kerst- en Nieuwjaarswensen is €1,55 per regel, incl. 29% BTW (minimaal 3 regels). J. Tes sc la ar Gelukkig Nieuwjaar Enkele voorbeelden J. Tessclaar N. Tesselaar-0verkant wensen familie en bekenden een Prettige Kerst en een Gelukkig 2004 J. Tesselaar N. Tesselaar-0verkant Gelukkig Nieuwjaar J. Tesselaar N. Tesselaar-Overkant Prettige Kerstdagen en Gelukkig Nieuwjaar

Texelsche Courant | 2003 | | pagina 3