ATIS GR vHPMHËv Zegel ruimt op AEOLUS ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■Ml GITALE CAMERA! -DIGITAL! dopend buföet voor de halve prijs Make me Smile HJ Hout- en Bouwcentrum Van der Vis „Nieuw Leven" DEZE MflflltD debitel' COMBI Cantonese specialiteiten winkelruimte op A-locatie RECEPTIONISTES M/V Officiële I berichten TEXELSE couRANT Raam- en kozijn profielen „Kortsluiting" uttt iKÜ#1 A.s. zaterdag en zondag Heel veel nachthemden - pyama's - dusters - bh's en slips uitzendbureau gemotiveerde mensen (v/m) Wilt u ook een lagere maandlast? "DE HYPOTHEEKBEGELEIDER" fri^ Zater Live vanaf 21.30 uur Gratis entree Lekker gezellig... Bekendmakingen Gemeente Texel j Vergunningen Verkeer Sociale Zaken VRIJDAG 16 JANUARI 2004 Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Toneelvereniging brengt op 24 en 31 januari 2004 in dorpshuis t Skiltje' te Oudeschild de komedie Geschreven door Frank Ziegler en Hub Faber. Aanvang 20.00 uur. Bal na. Kaartverkoop: mevr T. van Beek, De Ruyterstraat 118, Oudeschild, tel. 313008, b.g.g. tel. 310357. een gratis toestel 90 belminuten per maand 6 maanden 50% korting op abonnement v.a. €20,- p.mnd. Parkstraat 9 (bij Pottkantoor) de zekerheid van de juiste keuie Oen Burg 314924 MINICRUISER 0226-355546 HOOGWOUD dealer van mini brommobielen Reparatie Onderhoud Occasions Financiering Verzekering Tevens 35 occasions met Bovag- garantie op voorraad v.a. €3750,- Ja, stuur mi| mtormatio over de Minicnjiser Dhr/Mevr:- Adres- PC en Plaats Telefoonnummer geen autorijbewijs geen wegenbelasting Westerboekeiweg 22a 1718 MK Hoogwoud w öegroitautomo&eton 'J presenteren wij in de grote achterzaal Aanvang tussen 18.00 en 18.30 uur Graag vooraf reserveren, 52 313833 €15,00 p.p. en €6,80 voor kinderen ■ir 25 Chinese en Indische specialiteiten/ gerechten en nagerechten. Vanaf 25 personen lopend buffet gehele week mogelijk na reservering, prijs op aanvraag. Ook afhalen en a la carte. Binnenburg 1, Q 312258 Aeolus uitzendbureau zoekt in opdracht van Synergie Bulbs M.P.S. B.V. voor het plukken van bloemen in het veld, voor de periode half maart t/m eind april. Schriftelijke reacties onder vermelding van sollicitatie kunt u sturen naar: Aeolus uitzendbureau Postbus 120, 1790 AC Den Burg www.aeolus-texel.nl,info@aeolus-texel.nl Per direct te huur 6 m breed, 18 m diep Tel. 06 - 51333595 Doe de gratis Hypotheektest bij u thuis. Deze test laat direct zien of u ook veel geld kan besparen op uw hypotheek. Bel nu: 0224-561966 voor het maken van een afspraak. Hypotheek adviseur www hypotheekbegeleider nl Q „DE TAVEERNE'T De Koog Reserveren e 317585 De dj's van bedanken alle luisteraars en sponsors voor een fantastische eindejaarsuitzending! www.reuniefm.nl RECREATIESTICHTING TEXEL Wij zijn voor het komende seizoen op zoek naar voor onze kampeerterreinen Loodsman$duin, Kogeretrand, Om de Noord en de Shelter Wij vragen: zeer goede contactuele eigenschappen kennis van Duitse en Engelse taal enthousiaste uitstraling ervaring met Macro+ is een pré Wij bieden: een leuke afwisselende baan prettige werksfeer goede arbeidsvoorwaarden salaris volgens CAO Verblijfsrecreatie Aanstelling voorlopig voor het zomerseizoen, bij gebleken geschiktheid volgt een contract voor onbepaalde tijd. Tevens zijn wij voor de periode juli/augustus op zoek naar MENSEN VIE ONZE BUITENDIENST WILLEN VERSTERNEN Inlichtingen over aard en inhoud van de functies kunnen verkregen worden bij Harry Mathijsen (0222-327 006 of 06-53 146 163). Zie ook onze internetsite www.rsttexel.nl Schriftelijke reacties voorzien van CV kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Directie RST, Postbus 567,1796 ZH De Koog. In r dei de De de we Le< str kaï zal lat sp ha he Be m; kc Ei' Ni W' Hi Gemeente Texel Croeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma. t/m vr. 9.00 - 16.00 uur Voor alle producten zie ook www.texel.nl (www.postbus51 nl). Ook kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken www raadvanstate.nl. Aangevraagde lichte bouwvergunningen Vodafone voor het geheel veranderen v.e. antenne mast aan de Tempelierweg te Den Burg (ontvangen 7 januari 2004); R. Nouwen voor het plaatsen v.e. dak kapel a/d Zeekraal 6 te De Koog (ontvangen 8 januari 2004); J.D Roeper voor het plaatsen v.e. erker a/d Spangerweg 16 te De Waal (ontvangen 9 januari 2004); M. Kok voor het vergroten v.e. woonhuis a/d Korfbaeck 2 te Den Burg (ontvangen 12 januari 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Rab Holding b.v. voor het geheel plaatsen en veran deren v.e. schuur (opslag) a/d Hallerweg 50 te Den Burg (ontvangen 7 januari 2004); W. van der Werf voor het gedeeltelijk vergroten van 4 zomerhuizen a/d Califormëweg 134,134A.136 en 136A te De Koog (ont vangen 8 januari 2004); W. van Reenen voor het ge deeltelijk vergroten v.e. woning a/d Postweg 159 te De Cocksdorp (ontvangen 9 januari 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, eerste fase L. de Bloots voor het geheel plaatsen en oprichten van bedrijfspanden inclusief dienstwoning a/d Langeveld- straat 2, 2A te De Cocksdorp (ontvangen 9 janua ri 2004); H.C. Gieze voor het geheel oprichten ve vakantiewoning a/d Zanddijk 284 te De Cocksdorp (ontvangen 9 januari 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend Ver leende bouwvergunningen worden gepubliceerd Verleende lichte bouwvergunningen B. de Lousanne voor het gedeeltelijk vernieuwen/ver anderen v.e. zomerhuis a/h Gerritslanderdijkje 78 te Den Burg (verzonden 7 januari 2004); P. Brokken voor het plaatsen v.e garage a/d Kikkertstraat 87 te De Cocksdorp (verzonden 8 januari 2004) Verleende (reguliere) bouwvergunningen De Muy Supermarkt b.v. voor het plaatsen v.e. dak kapel a/d Kikkertstraat 11-13 te De Cocksdorp (ver zonden 8 januari 2004); H. van Atteveld voor het ge deeltelijk vergroten v.e. woonhuis a/ó Ruigendijk 14 te De Koog (verzonden 14 januari 2004). Verleende (reguliere) bouwvergunningen, tweede fase Familie L.R. Junier voor het vernieuwen v.e. recreatie woning a/d Muyweg 25 te De Cocksdorp (verzonden 8 januari 2004); G. Kruithof voor het plaatsen v.e. kan tine/kleedruimte a/d Vliestraat 21 te Oosterend (ver zonden 9 januari 2004) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bi/ Burgemeester en Wethouders indie nen Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wii wijzen u erop dat u de president van de rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht. Post bus 252. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen van; J.R. Boom voor het plaatsen v.e. opslagschuur (ter vervanging van diverse opstallen) a/h Meijertebos 15 te Den Burg; ABN-AMRO bank voor het plaatsen v.e. kantoorgebouw met twee bovenwoningen a/d Park straat 18-20 te Den Burg. De bouwplannen zijn m stn/d met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluit liggen vanaf 19 januari 2004 ge durende vier weken ter inzage bi/ de balie Grondgebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Bestemmingwijziging Burgemeester en Wethouders willen op basis van ar tikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening mee werken aan: het wijzigen van de agrarische bestemming naar natuurgebied nabij Dijkmanshuizen. Door het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier zijn plannen ingediend voor verbetering van de waterberging en natuurvriendelijke inrichting van oevers. Het betreft hier het natuurproject "Nieuw Buitenheim". Dit project is met realiseerbaar binnen de huidige agrarische bestemming. In de voorschrif ten behorende bij het bestemmingsplan "Buiten gebied Texel Herziening ex artikel 30 WRO" is hier voor een wijzigingsbevoegdheid opgenomen in artikel 3, lid 15. Het besluit tot wijziging van de bestemming ligt vanaf 19januari 2004 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage bij de balie Grond gebied in het gemeentehuis Eventuele zienswijzen kunnen tijdens de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan het college van Bur gemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt Goedgekeurde bestemmingwijzigingen Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben de volgende besluiten tot wijziging van de bestemming goedgekeurd: opnemen van een woonbestemming op het perceel Muyweg 25 De Cocksdorp. Besluit is genomen op 8 december 2003, nummer 03-48615; wijziging bestemming Herenstraat 54 te Den Hoorn naar de bestemming detailhandel en dienstverle ning Dit besluit is genomen op 19 december 2003, nummer 03-47986. Vanaf maandag 19 januari 2004 liggen de stukken gedurende zes weken ter visie in het gemeentehuis bij de balie Grondgebied Voor belanghebbenden is het mogelijk beroep m te stellen tegen het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten, bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA Den Haag U kunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure vla het tele foonnummer van Postbus 51 (0800 - 8051) of via de internetsite Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en Wethouders zijn voornemens vrij stelling te verlenen ex artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan: het "tijdelijk permanent bewonen" van het recrea tief onderkomen Schildereind 121a. Dit voornemen is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Den Burg Zuid". In het kader van artikel 19. lid 3 van de WRO ligt het conceptbesluit vanaf maandag 19 januari 2003 gedurende vier weken voor een ieder (er inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Eventuele zienswijzen kunnen gedurende de termijn van tehnzage- legging schriftelijk aan het college van Burgemeester en Wethouders kenbaar worden gemaakt Het correspondentieadres is Postbus 200, 1790 AE Den Burg. Welstandscommissie De welstandscommissie houdt weer een openbare vergadering op donderdag 22 januari 2004, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis van Den Helder. Op de agenda staan de volgende Texelse plannen: Meijertebos 15; J.R. Boom; plaatsen opslagschuur; Wilsterstraat 46; J. de Haas; ged. vergroten woon huis; Burdetstraat 2; G. Arkenbout en H.J.M. Timmer mans; geh. veranderen v.e. schoolfunctie naar ge zondheidsfunctie; Hollewal 5; P. van Riel; veranderen woonhuis; Dorpsstraat 228; V.O.F. Kogerstaete; verand./op- richten v.d. receptie/entree en ontbijtzaal; Postweg 224; Hotel Molenbos; ged. veranderen/ vergroten hotel/restaurant; Burgwal 23; J.C.M. Nauta en M.P. Tromp; geh. op richten twee woningen; Oostkaap 9; J.P.M. Smit; plaatsen v.e. overkapping; Laagwaalderweg 21Maatschap Tjepkema-van der Star; plaatsen v.e. berging/stallingsruimte; Postweg 120; Luchtvaartmuseum Texel; ged. ver groten museum; Dorpsstraat 204; Fam. van der Vis; ged. verande ren/vergroten v.e. restaurant; Bolwerk; Stichting VWTexelpromotie; plaatsen zes informatiepanelen; Westerweg 29; A. Mantje; geh. vernieuwen woon huis met bijgebouw; Nollenkoog 8-10; De Kuip Texel BV; geh. plaatsen twee bedrijfsgebouwen. Milieuvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.1 lid b van de Wet milieubeheer een vergun ning verleend aan: Firma C.J. Witte Zn.voor het veranderen van de inrichting of de werking daarvan aan de Nesweg 10 te Oosterend. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning ver bonden. Vanaf maandag 19 januari tot en met maandag 1 maart 2004 lig gen dagelijks de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden van het gemeentehuis inzien bij de balie Grondgebied Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht. Uitsluitend wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; wie bedenkingen heb ben tegen eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten op zichte van het ontwerp-besluit, of belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieuvergunning beroep instellen Met ingang van de dag na de datum van de terinzagelegging. is bin nen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak. Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroeps termijn de Voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, ge let op de betrokken belangen, dat vereist Informatie: de heer H. Kuiper, telefoon (0222) 36 21 88. Kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordenmg Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, vergunning te verlenen aan: het college van Burgemeester en Wethouders voor het kappen van een iep in een gemeentelijke groenstrook aan de Trompstraat, achter De Ruijter- straat 90, wegens sterk verminderde vitaliteit; het college van Burgemeester en Wethouders voor het kappen van een schietwilg in een groenstrook achter Warmoesstraat 68 wegens verhoogd gevaar op stam- of takbreuk. De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage Binnen deze termijn kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzimondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel, Post bus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig bi/ de balie Grondgebied Informatie telefoon (0222) 36 22 76 Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders hebben wegens het leggen van grasbetontegels en een reconstructie de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen genomen: afsluiting van de Postweg, tussen de Ruigendijk en de Muyweg, van 19 januari tot 30 januari 2004 voor alle doorgaande verkeer, uitgezonderd fietsers; afsluiting van de Schorrenweg, tussen Zwinweg en Stuifweg, van 2 februari tot 13 februari 2004 af te sluiten, voor alle verkeer; afsluiting van de Dorpsstraat, tussen Schumakers- weg en Epelaan, van 12 januari tot 5 maart 2004 af te sluiten voor alle verkeer. Informatie: de heer D. van Sijp, telefoon (0222) 362177. Wegafsluiting Wegens het vervangen van het huidige pompgemaal op de hoek Bomendiek\Polderweg in De Waal zal de Bomendiek tijdens de werkzaamheden zijn afgeslo ten voor al het doorgaande verkeer. De werkzaamhe den beginnen maandag 19 januari en duren tot en met dinsdag 20 januari of zoveel langer of korter als no dig is. U wordt verzocht de weg en de berm op deze dagen vrij te houden van geparkeerde auto's. Invoering Wet werk en bijstand Per 1 januari 2004 is een nieuwe bijstandswet van kracht: de Wet werk en bijstand (WWB). Deze \ver- vangt de huidige Algemene bijstandswet (Abw). Ook de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WIW) en de re geling ID-banen komt er door te vervallen. Een deel van de veranderingen is per 1 januari 2004 van start gegaan. Een ander deel wordt in de loop van volgend jaar ingevoerd. Alle cliënten van de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Texel hebben een nieuwsbrief ontvangen. Andere inwoners die mogelijk ook in aan merking komen voor de WWB, kunnen zich melden bij de balie Sociale Zaken van het gemeentehuis, tel. (0222) 36 21 00.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 6