i t 2 1 Jaap van der Slikke dirigent a'Capabel Steunpunt in de maak voor gehandicapte jeugd TEXELSE COURANT Texelse Reede inventariseert wensen Organisatie van primair onderwijs Ook op Texel zakelijk DSL Mijn idee... Fluitend gelukkig J3edrijvig/i<?/d Van Rijsselberghe leert omgaan met rouw en faalangst Rampenoefening bij gemeente Thijsseschool bedrijvigheid Texels Belang Inentingen Dijker begint hoveniersbedrijf Medische zorg Hulpverlening ft Kerkdiensten Colofon Radio Texel VRIJDAG 27 FEBRUARI 2004 Omringd door koorleden van a'Capabel geeft dirigent Jaap van der Slikke de toon aan tijdens de repetitie in de hervormde kerk van De Waal. (foto Getird Timmerman) Na maanden van onzekerheid is het koor a'Capabel er in geslaagd een nieuwe dirigent aan te trekken. Jaap van der Slikke uit Den Burg neemt het stokje over van Jan Beijert, die in november vorig jaar afscheid nam. Dirigenten, zeker goede, zijn dun ge zaaid op het eiland. Dat ontdekten de veertien zangers van a'Capabel, het koor dat na dertien jaar zonder bege leider kwam te zitten. Een deel van de koorleden nam om uiteenlopende re denen eveneens afscheid, maar ne gen zangers besloten door te gaan. 'We doen het nog te graag om te stoppen', vertelt Gerrit Terwindt. Rob Manse: 'En we hebben nog het idee dat er méér in zit.' Toen Van der Slikke, al jaren dirigent van The Messengers en de Cantorij uit Oosterend, werd gevraagd, hield hij in eerste instantie de boot af. 'Ik ben niet zo'n liefhebber van barbershop, maar hou meer van klassiek.' Toen binnen de groep de gedachte post vatte dat het met zo'n gek idee was om een iets andere weg in te slaan, werd afgesproken dat Van der Slikke het eens een week of vier zou probe ren. Het heeft er in geresulteerd dat het koor ook min of meer afscheid heeft genomen van het vaste reper toire van barbershop. Als basis stu deert a'Capabel nog veertien num mers in uit het oude repertoire, dat wordt aangevuld met close-harmony, negro-spirituals en ander 'goed in het gehoor liggend repertoire'. Bedoeling is dat het koor wat vaker gaat optre den, bijvoorbeeld ook op speciale gelegenheden. Woonvoorziening de Texelse Reede overweegt de oprichting van een steunpunt, waar ouders van verstandelijk gehandicapte kinderen terechtkunnen met uit eenlopende vragen, bijvoorbeeld over de mogelijkheden van huis vesting. In hotel De Lindeboom wordt zaterdag 6 maart een bijeen komst gehouden waar alle wensen worden geïnventariseerd. De reden voor het initiatief is dat veel mensen grote moeite hebben de weg in 'zorg- en welzijnsland' te vinden. Dat komt vooral door de grote veran deringen van de laatste tijd, waarbij in die sector vraaggericht moet wor den gewerkt. 'Tot voor kort ging een gehandicapt kind naar een tehuis. Dat stond vast, want die vorm van opvang werd via de AWBZ vergoed. Het was alleen wachten tot er plaats was', vertelt March Heijnen, maat schappelijk werker begeleid zelfstan dig wonen bi) stichting De Waerden (die naast de Texelse Reede meer dere voorzieningen in Noord-Holland heeft). 'Tegenwoordig ontvangen mensen een persoonsgericht budget. Afhankelijk van de aard van hun han dicap krijgen ze een uitkering, waar door zij en hun ouders veel meer mogelijkheden hebben om zélf te bepalen hoe ze willen wonen en hoe de begeleiding eruit moet zien.' Als voorbeeld noemt Heijnen het ini tiatief van Texelse ouders die de kop pen bij elkaar hebben gestoken. Na overleg met de gemeente en de Stichting Wonen Texel wordt voor hun (al wat oudere) kinderen nu ge zamenlijke woonruimte aan de Burgerhoutstraat in Den Burg ge bouwd. 'Dat is hartstikke goed voor die kinderen, want ze kenden elkaar al jaren, onder meer via school en judo, en waren helemaal op elkaar ingesteld. De benodigde zorg kopen de ouders zelf in. Afhankelijk van wat nodig is, komt er bijvoorbeeld een begeleider, huishoudelijke hulp of zelfs verpleegkundige hulp. Ze wor den in feite de werkgevers van de mensen die ze inhuren.' Heijnen spreekt van een prachtig ini tiatief, dat wellicht navolging verdient. 'Maar als je zoiets over een paar jaar gerealiseerd wilt hebben, dan moet je eigenlijk nu al die wensen kennen Daarom willen we inventariseren wat er leeft onder de ouders. Dan kunnen we samen met hen kijken wat er mo gelijk is. Dat is vaak veel meer dan mensen denken. Je zou er bijvoor beeld ook aan kunnen denken om je kind thuis te houden en gezins ondersteuning in te huren. Soms zal blijken dat wij het ook niet precies weten op te lossen, maar dan kunnen we die mensen misschien door verwijzen.' Vorige maand werd een eerste bij eenkomst gehouden. Aanwezig wa ren daar de ouders die zich al eerder met vragen of problemen bij de Texelse Reede hadden gemeld Maar veel andere ouders lieten verstek gaan, waarschijnlijk omdat ze niet van de bijeenkomst op de hoogte waren. 'We weten dat er nog meer kinderen zijn, want er gaan dagelijks twee busjes met zo'n vijftien kinde ren naar scholen voor speciaal onder wijs en dagopvang in Den Helder.' De nieuwe bijeenkomst wordt gehouden in De Lindeboom en duurt van 10.15 tot 12.15 uur. Voor meer informatie en opgave kan contact worden opgeno men met March Heijnen, tel. 313772 of 06-53218759. De gemeente beraadt zich over de bestuurlijke toekomst van het openbaar primair onderwijs op Texel. Bekeken wordt hoe de in 2000 gekozen bestuursvorm - met één netwerkdirecteur voor alle scholen - heeft gefunctioneerd en welke verbeteringen of veranderin gen er wat betreft de organisatie van het netwerk in de toekomst wenselijk zijn. Deze week verwacht men op het raadhuis de conceptrapportage over de afgelopen periode, gemaakt door de Vereniging van Openbare Scho len/Algemene Besturen Bond (VOS/ ABB). Deze zal worden geevalueerd. Vervolgens komt aan de orde hoe het er in de toekomst zal toegaan, met onder andere de vraag hoe het bovenschools management moet worden ingevuld, rekening houdend met in ontwikkeling zijnde regelge ving. De huidige netwerkdirecteur Tine Visser gaat binnenkort met prepensioen. Het college heeft besloten dat het bestuur eerst zal bepalen of het rap port voldoet aan de opdracht en stuurt het door aan de algemeen di recteur, de locatiedirecteuren en de Gezamenlijke Medezeggenschaps raad (GMR). Vervolgens wordt de rapportage besproken met de opstel ler en daarna voor beleidsvorming aan bestuur, GMR en locatie directeuren. Op 29 maart zullen be stuur en GMR over het rapport dis cussiëren. Aan de hand daarvan be paalt het bestuur het beleid, dat, na voorgelegd te zijn aan de GMR. leidt tot definitieve besluitvorming. In de loop van het tweede kwartaal van dit jaar zal KPN Telecom ook op Texel Zakelijk DSL (Digital Subscriber Line) kunnen aanbieden, een breed band internetverbinding speciaal voor de zakelijke markt. Doordat Za kelijk DSL gebruik maakt van een ander netwerk dan het ADSL-net- werk voor de consument, kan een grotere afstand tot de centrale wor den overbrugd en garanties worden gegeven voor bandbreedte en kwa liteit Daardoor is het bijvoorbeeld mogelijk verschillende bedrijfs vestigingen via DSL aan elkaar te koppelen. Meer informatie over Zake lijk DSL is te vinden op website www.kpn.com. Een straat vol mensen, auto's, fietsen. Winkels, uitstallingen en reclameborden. Overal kleur en geluid. En dan ineens valt mijn oog op een viertal borden aan de gevel van Combi aan de Burgwal en staat alles even stil. 'Daarom moet ik steeds terugkomen De wind in mijn haren mijn voetstappen in het zand en fluitend gelukkig zijn', lees ik. Zo'n simpele tekst, zon der oproep om iets te kopen of te doen. Het doet me wat. Ik voel me opgetild en inderdaad... ge lukkig. Zitten ze er al lang of han gen ze er pas? Wie heeft dit ver rassende gebaar bedacht? Jij, Donald? 't Is jouw muur tenslotte. Hoewel het buiten grauw is. be gint van binnen spontaan de zon te schijnen. De tekst werkt door en ik bekijk iedereen met een milde blik. 't Is dat het te gek is, anders zou ik ook nog een huppeltje doen. Ik krijg visioenen van meer van die aardige teksten zo hier en daar. Niet overdrijven natuurlijk, anders wordt het weer zo gewoon dat je ze daardoor verveeld over het hoofd gaat zien. Maar zo links en af en toe ook rechts, of anders om, een lief klein tekstje tegen een gezellige achtergrond. Een leuke woord speling of een doordenkertje. Ik doe vast een voorstel voor het Turfveld met een knipoog naar de in 1961 overleden Amsterdamse schrijver Nescio: 'Hier staan wij dan te leunen, met patat en frikadel, en stof genoeg om honderduit te bomen Pien Verberg Mensen kunnen na de dood van een dierbare soms behoorlijk ver strikt raken in hun verdriet. Ande ren zien zo op tegen een proefwerk of examen, dat het eigenlijk bij voorbaat vaststaat dat ze het niet zullen halen. Of ze trillen bij het minste geringste of hebben angst om aansluiting te zoeken bij een groep. Voor hen verzorgt Geertje van Rijsselberghe uiteenlopende trainingen. De aanpak van allerlei mentale pro blemen verloopt volgens Van Rijsselberghe via verschillende sta dia. 'Belangrijk is vooral dat iemand zich leert bewust te worden waar het zit. Dan kun je het herkennen en pas dan kun je er iets mee.' Samen met de trainer onderzoekt een deelnemer zonodig wat er in het verleden is ge beurd en hoe een probleem is ont staan. 'Bij jongeren betrek ik altijd de ouders erbij. Want hun hulp bij het oplossen van een probleem is essen tieel. Bij volwassenen is het soms ook goed een partner erin te kennen. Maar ik doe alles in samenspraak. Samen proberen we ook te ontdek ken wat er aan de hand is. Iemand moet wel zélf leren inzien wat er aan de hand is, want uiteindelijk moet hij of zij zélf de oplossing vinden. Pas dan is het de oplossing. Ik bied wel handvaten, maar de cursist moet het handvat vinden dat bij hem past.' Van Rijsselberghe, die aan de Monnikenweg in de Dennen woont, geeft de trainingen individueel of in kleine groepjes. Daarbij heeft ze dui delijke uitgangspunten voor ogen. 'Het moet niet te zwaar zijn, maar beslist ook niet te warm. Het is niet de bedoeling dat ik ga sussen. Het is met moeilijk om tegen iemand te zeg gen dat het wel weer goed komt. Nee, je zult eraan moeten werken. En ten slotte is het ook geen therapie. Als gedrag zodanig is verstoord dat ik geen hulp meer kan bieden, dan verwijs ik zo iemand door.' Geertje van Rijsselberghe: 'Ik bied wel hand vaten, maar de cursist moet het handvat vinden dat bij hem past.(Foto joop Rommett) Ervaring kan Van Rijsselberghe met worden ontzegd. Ze werkte jarenlang op boerderij Sint Donatus 'met jon geren die zich tijdelijk met in de maat schappij konden vinden'. Op scho lengemeenschap De Hogeberg geeft ze les in verzorging, handarbeid en koken, maar hielp ze - volgens eigen zeggen - met succes ook al enkele leerlingen die met zichzelf in de knoop waren geraakt. Daarnaast volgde ze diverse cursussen. Op het moment doet ze de opleiding contextuele hulpverlening. 'Daarin leer je dat een probleem altijd ergens vandaan komt, een oorzaak heeft. Als iemand bijvoorbeeld angst heeft om repetities te doen, dan komt dat door dat zo iemand druk voelt. Maar legt hij zichzelf die druk op? Of doen de ouders dat? Je zult eerst die vragen moeten zien te beantwoorden, voor dat je verder kunt.' Ten slotte ver trouwt de trainer op zichzelf. 'Intuïtie en gezond verstand, daar kom je ook al ver mee.' De trainingen van Van Rijsselberghe duren een uur en worden eenmaal per week gegeven. Afhankelijk van de cursist moet hij of zij tussen de zes en acht trainingen volgen. Het cursusgeld bedraagt €125,-. Voor meer informatie is Van Rijsselberghe bereikbaar via tel. 06-22446632. Bestuurders en ambtenaren, leden van het beleidsteam bij rampen van de gemeente Texel, werden woens dagmorgen rond half zeven opgeroe pen zo snel mogelijk naar het ge meentehuis te gaan. Daar werden zij geconfronteerd met een ramp die elders - niet op het eigen grondge bied - was gebeurd. Het gevaar werd echter niet onderschat en voortva rend werd onder leiding van burge meester Geldorp de sporthal inge richt als noodopvang, werd infor matie ingewonnen over de slachtof fers en een persbericht opgesteld. Omdat het hier slechts een 'papieren' ramp betrof, een bestuurlijke oefe ning. was de taak van het beleids team hiermee afgelopen. De oefenleiding van de regionale, brandweer toonde zich na afloop te vreden over het verloop van de oe fening. Het beleidsteam had keurig de richtlijnen van het gemeentelijk rampenplan gevolgd en alle leden van het team waren ondanks de sneeuwbuien binnen een half uur paraat. Een dergelijke oefening wordt twee maal per jaar gehouden Voor het eerst gebeurde dat woensdag buiten werktijd, speciaal om de bereikbaarheid van het team te tes ten. Voor het eerste werd hierbij ge bruik gemaakt van een sprekende computer, waarmee de regionale alarmcentrale momenteel een proef houdt. De Thijsseschool schenkt op haar website speciale aandacht aan de reünie die vrijdag 18 en zaterdag 19 juni wordt gehouden vanwege het vijftigjarig jubileum. Op het adres www.thiisseschool-texel.nl is onder het kopje reünie een overzicht te vin den van de leerlingen die van het schooljaar 1943/1944 tot 1999/2000 in de hoogste klassen en groepen zaten. Ook zit er een invulformulier bij waarmee mensen zich kunnen aan melden voor de reünie. Volgens de organisatie is het de bedoeling dat mensen zich via dat formulier aan melden. Ze hoopt zo te voorkomen dat de schoolmail overvoerd raakt met aanmeldingen. Texels Belang houdt maandagavond 1 maart een bijeenkomst in het Eierlandsche Huis. Inwoners van De Cocksdorp kunnen de raadsleden van de kiesvereniging aanspreken op onderwerpen die voor het dorp van belang zijn. Mensen die van tevoren een afspraak willen maken, kunnen contact opnemen met Piet Standaart, tel. 314761. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. De GGD Kop van Noord-Holland is woensdag 9 maart op het eiland om kinderen die in 1995 geboren zijn in te enten tegen difterie, tetanus en polio (DTP) en bof, mazelen en rode hond (BMR). De inentingen vinden plaats tussen 9.30 en 15.15 uur op Schoonoordsingel 24 in Den Burg. Binnenkort ontvangen de ouders een oproepkaart met het tijdstip waarop het kind precies wordt verwacht De GGD hoopt daarbij op de medewer king van de leerkrachten. Voor even tuele vragen kan na het ontvangen van de oproepkaart gebeld worden met de GGD, afdeling Jeugd gezondheidszorg, tel 0223-67150 Maarten Dijker uit Den Burg heeft een nieuwe hoveniersbedrijf opge richt. Onder de naam Maarten Dijker Tuinonderhoud richt hij zich vanaf volgende week op tuinen van zowel particulieren als recreatie ondernemers. 'Het is voor iedereen die het onder houd aan de tuin wil uitbesteden.' Voor de 36-jarige Dijker, die een paar jaar lang badmeester was in Molenkoog en Calluna, is tuin onderhoud een terugkeer naar zijn oorspronkelijke wortels. Hij volgde de landbouwschool op Texel en daarna een opleiding aan de Middelbare Tuinbouwschool in Hoorn. 'Als kind werkte ik al graag bij mi|n vader in de tuin in Den Hoorn.' Dijker werkte na het voltooien van de opleiding in Hoorn een tijdje in het Westland in de tuinbouw, maar keerde daarna terug naar zijn geboorte-eiland. Na het zwembad werkte hij vijf jaar bij aan nemer Westerlaken. De afgelopen jaren was hij in dienst bij de Texelse Wol Onderneming, maar werken in de open lucht bevalt hem naar eigen zeggen beter dan binnen werken. Volgens Dijker is er aardig wat vraag op het eiland naar hoveniers. Hij be gint in eerste instantie met een pro fessionele maaier, een hakselaar en ander tuingereedschap. 'Ik begin klem en dan zie ik wel hoe het verder looptDijker geeft ook adviezen over omgang met bloemen en planten in de tuin. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Te vens wordt het ongevallennummer vermeld 313086; 314727, 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp Schoonoordsii 44. Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schi oordsingel 44, Den Burg, tel. 0< 4636549. Spreekuur elke werkd^ van 9.00 tot 17.00 u. Voor vra< over ontwikkeling, voeding, opv< ding en verzorging van jonge kind; ren. - Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg.t* 314887. Geopend elke werkdag tir/1 sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werP] dag van 8.30-17 00 uur, tel. 022$ 650222. O Kraamhulp: Voor directe kraaHis hulp op Texel en na poliklmischetè' valling: Parenta Zorg, tel. 022ffl 540088 (24 uur bereikbaar). j Indicatie: Indicatie voor thuis» en voor opname in verpleeg- envt zorgmgshuis: Stichting RIO Tol Wieringen. Opvragen via tel. (Ofyfl 671552. Opname geschiedt opsS vies van huisarts of specialist. TJ Apotheek: Weverstraat 95, D? Burg; tel. 312112. Maandag t/mi dag 8.00-17.30 u zaterdag 10.0, 13.00 en 15.00-17.00 u.; zond 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. R» ten die tijden alleen voor spoi sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2 Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar- Huiselijk geweld: Crisisopv^ huiselijk geweld, tel. 08-7190171 mering, klusjesdienst, huishoud lijke dienst, versteldienst. Spreeloj van 9.00 tot 10 00 u. en van 14 j tot 16.00 u., De Buureton, BeaUe laan 43, Den Burg Tel. 312696. gr Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood'tja 316270. 1 Chemicaliën op het strand: 6$ de brandweer, 072- 5644444. [m Jongeren Informatie Punt: v;0< vragen en advies over wonen, v-',e ken, studie, recht, relaties, seksuSS liteit, verslavingen en vrije t# Openingstijden dinsdag en woerJ3 dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'0u«jn Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg.ïts 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulpan jongeren bij problemen en vcqji opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke dondert* in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan m Den Burg. Voor aanmelding, iréf^ matie en advies: 0900 2223330, dag tussen 10.30 tot 12.30 uur Kerken en minima: voor Texel in financiële nood. Spangerweg 1793 EH De Waal. Zondag 29 februari 2004 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: dienst in De Waal. De Waal: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker, doopdienst. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. P.C. Barnard, jeugddienst; 19.00 u. ds. C. der Ne derlanden. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. C. der Nedelanden. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. dhr. H. Hoeks tra uit Emmen (eerste zondag veertigdagentijd) GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u. leesdienst. r BUREAU JEUGDZORG NOORD-HOLLAND-NOORD Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail mfo@lenr nl Op al onze ndvertontiecontracten en aanb-ed'ngon daar toe zijn van toepassing de Regelen voor het Advertentie- wezen van de Stichting ROTA, gevestigd to Amsterdam zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fa brieken te Amsterdam onder nummer <11198699 Een exomptaar van de Regelen voor het Advertcntiowezen wordt op u-w verzoek kosteloos toegezonden. Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. DOOPSGEZINDE GEMEENTE Kogerstraat, Den Burg: 10.00u.c C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg. 10.Cft\i. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 Gospeltrain Oudeschild: 9.30 u. De Cocksdorp: 10.00 u. w< communieviering parochianen. JEHOVAH'S GETUIGEN Noordwester 3. Den Burg: 0| bare lezing, 10.30 u.Wachtti studie, 11.20 u. Doen zonder denken is niet verstandig, denken zonder doen niet handig. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws)! 19.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21 00 u. Onzin in de ether de 22 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kmderprograiwLp Vandaag: Margnet Timmer veP over haar CD over het Texeliffl landschap en Mieke Bon ovelfl activiteiten van EcoMare in :*ri vakantie. H 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. De harde kern (muziek) 21 00 u. Radio Noordholland J,| Zondag: UI 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit gereforme?e kerk Den Burg 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie! P® 12.00 u. Natuurwijzer Jm 13.00 u. Goud van Noud (Nederlands^-' 15.00 u. Frans gaat het doen (muzidfl 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en ft- interviews) 18 00u. Radio Noordholland in Kerkdiensten De Lichtboei: 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den^ aa Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) !rir 19 00 u. Wegdromen met een boek (fr'or ling van zaterdag) foi 20.00 u Natuurwijzer (herhaling van jj^ zondag) j| 21.00 u. Reggae on the move (muz«a<11 23.00 u. Radio Noordholland ;C€ Dinsdag: lig 18 00 u Radio Texel actueel (nieuws)!» 19.00 u Op uw verzoek (verzoekpli-^.' 21.00 u. Radio Noordholland 't* Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprograntfjoj (herhaling van zaterdag) gg 18 00 u. Onder de toren (geestelijk pC trk 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen )Wi 20.00 u. Radio Noordholland ive Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19 00 u. Cabaret café (Pip Barnard f'3a' Janien de Bruijn bespreken Mns kale nieuws). Met vandaag rondleiding over het oude Texelse producten en de re: gramma, met vanaf 19.00 verzoekplaten) geving. 20.00 u. Radio Noordholland :ht c Maarten Dijker start volgende week met een nieuw hoveniersbedrijf. (Foto Jeroen von Hottum)

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2