UQ3 AEOLUS 6 MANPOWER Landal Heerlijke laarzen redelust Officiële I berichten Dames, Kinder, Heren Bungalowbeheer bungalowparkbeheerder ma ■TEXELSE Lifestyle Ss^BRI Toneelvereniging ,,'t Amateurtje" ,Miinnie in de pukket...' Landal... jouw uitdaging GASOLIE PETROLEUM DIESELOLIE Van der Vis COURANT" IV Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Raam- en kozijn profielen EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF uitzendbureau De leuke horecabanen Actieve begeleiding in de winter Aeolus zoekt en denkt met je mee! Bekendmakingen Gemeente Texel Vergunningen Algemeen VRIJDAG 27 FEBRUARI 2004 - BROOKS TAIL a u s t r a I i a brengt voor u op zaterdag 6 maart, aanvang 20.00 uur. Bal na. Zondag 7 maart, aanvang 14.30 uur in dorpshuis „De Wielewaal" te De Waal het vrolijke toneelspel Kaarten: tel. 315248 en 312741 Teamleiders M/V Een groeiende organisatie in Den Helder is op zoek naar nieuwe Teamleiders. Als Teamleider ben je verantwoordelijk voor een groep van 15 a 20 medewerkers die zowel in- als outboundprojeeten uitvoeren. Je coacht, motiveert en stimuleert om een goede werksfeer te creëren. Het bewaken van het beleid en het behalen van beoogde resultaten behoort ook tot je taken. Je bent de schakel tus sen jouw medewerkers en je Supervisor. Wat vraagt Manpower? Je hebt MBO-plus of HBO werk- en denkniveau, ervaring op een Call Center, leidinggevende capa citeiten en een commerciële instelling. Je hebt er geen bezwaar tegen om in de avonduren en/of op zaterdag te werken De werktijden variëren tus sen 08 00 en 22.00 uur. Wat biedt Manpower? Zowel parttime als fulltime mogelijkheden, de voorkeur gaat uit naar 40 uur. Bij goed functio neren is er zicht op vast dienstverband. Contact Center Agents M/V Als Contact Center Agent benader je telefonisch klanten. Deze klanten bied je informatie aan over een product of dienst en vervolgens registreer je de resultaten in het computersysteem Wat vraagt Manpower? Je beschikt een goede telefoonstem, gevoel voor verkoop en vaardigheid op de computer (bij voor keur ben je bekend met MS Word en Excel). Je bent minimaal 12 uur per week beschikbaar, waar van minstens 2 avonden of 1 avond en een zater dag per week. Naast een uitstekende coaching, krijg je ook een goede training aangeboden. Wat biedt Manpower? Informele werksfeer, goede begeleiding, soepel rooster en doorgroeimogelijkheden! Een leuke baan waarin je zowel parttime als fulltime aan het werk kunt, ook als student of scholier. Interesse? Neem contact op met Manpower: Ged Nieuwesloot 31, Alkmaar, (072) 512 86 94, alkmaar 144@manpower nl. Nieuwe Laagzijde 43, Schagen, (0224) 29 57 30 Kijk voor meer vacatures op www.manpower.nl. your work, our job. C.rccn Parks Landal GreenParks beheert en exploiteert meer dan 50 bungalowparken in Nederland, Duitsland, Bel gië, Tsjechië en Oostenrijk, leder park heeft een uniek karakter. Wat alle parken gemeen hebben is de ruime opzet en de mooie ligging midden in de natuur. LANDAL SLUFTERVALLEI met 251 bungalows en 210 campingplaatsen heeft vacatures voor kandidaten die het leuk vinden te werken in een actieve omgeving en service te verlenen aan onze gasten. Wij zoeken: Medewerkers bediening (parttime/flexitime) Profiel: servicegencht, organisatievermogen, positieve- en flexibele instelling, gastvnendelijke uitstraling Verder zo wel zelfstandig als in teamverband kunnen werken en je spreekt de Duitse taal Het wonen op het park is (beperkt) mogeli|k. Geïnteresseerd? Stuur binnen 7 dagen je sollicitatiebrief aan Landal Sluftervallei, t.a.v. Wim Westdorp, parkmana ger Krimweg 102,1795 LS De Cocksdorp. U kunt ook rea geren via e-mail. wim.westdorp@landal.nl Alle ruimte om jezelf te ontwikkelen De goedkoopste Tel. 312356 Ook div. tanken Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar vind je bij Aeolus. Als het seizoen voorbij is, sta je niet in de kou. Wij blijven voor jou zoeken. Kijk ook op www.optexelwerken.nl Aeolus Uitzendbureau Warmoesstraat 23, Postbus 120, 1790 AC Den Burg, 0222-315511 www.optexelwerken.nl,info@optexelwerken.nl is een van Texels oudste bungalowparken die zijn origine heeft in d« 60-er jaren. Het park bestaat uit 114 bungalows die allen in de loop der jaren zijn gemoderniseerd. De eigenaren hebben zich verenigd in de coöperatieve exploitatievereniging, welke nu na 17 jaar goede sa menwerking met de huidige beheerder op zoek is per 01/01/2005'. naar een nieuwe: Wij vragen Zelfstandige persoonlijkheid met ondernemerscapaciteiten Aantoonbare werkervaring in de recreatie- verhuurbranche MBO werk- en denkniveau Goede contactuele en communicatieve eigenschappen Praktische instelling en technisch inzicht Goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal in woord en geschrift I Kennis van de Engelse taal is een voordeel Minimum leeftijd 30 jaar Algemene computerervaring, bij voorkeur reserveringssystemen voor bungalowverhuur Wij bieden Contract op basis van 20 uur Beheerderswoning van circa 105 m2 als onderdeel van het salaris Goede nevenverdiensten uit de verhuur, tuinonderhoud en sleutelservice Wij zijn bij voorkeur op zoek naar een enthousiast dynamisch (echt)paar, did woonachtig op het park zullen zijn en die deze functie als een uitdaging zien I U legt verantwoordelijkheid af aan het bestuur, die met u het te voeren beleid zal bespreken Uw inkomsten zullen ten dele uit de verhuur van bungalows komen! vandaar dat commerciële vaardigheden op dit terrein zeer gewenst zijn. Indien U deze uitdaging wilt aangaan, dan zien wij Uw schriftelijke sollicitatie J cv zo spoedig mogelijk tegemoet Adresseren aan: Voorzitter coöperatieve exploitatievereniging: p/a Jeroen van der Wind, Colenbranderstraat 9, 6813 KV Arnhem. Gemeente Texel Croeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma. t/m vr. 9 00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunningen Kerkstraat 15 te Oosterend: gedeeltelijk veranderen v.e. woonhuis (ontvangen 18 februari 2004); Pontweg 210 te De Koog: plaatsen v.e. tuinhuis (ontvangen 20 februari 2004); Roggeslootweg 341 te De Cocks dorp: plaatsen van 2 dakkapellen (ontvangen 23 fe bruari 2004); Sluyscoog 71 te Den Burg: plaatsen v.e. aanbouw/berging (ontvangen 24 februari 2004), Wil- helminalaan 108 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. woning (ontvangen 24 februari 2004); Haven 10 te Oudeschild: plaatsen v.e. windscherm (ontvangen 24 februari 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning Peperstraat 33 te Oosterend: vergroten v e. woning (ontvangen 20 februari 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, eerste fase Califormëweg 130 te De Koog: plaatsen v.e. woonhuis op dak bedrijfsgebouw (ontvangen 20 februari 2004); Laagwaalderweg 47 te De Waal: voor het geheel ver groten v.e. werkplaats (ontvangen 24 februari 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend Ver leende bouwvergunningen worden gepubliceerd. Verleende (reguliere) bouwvergunning Wilsterstraat 46 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e woonhuis (verzonden 19 februari 2004). Verleende (reguliere) bouwvergunning, tweede fase Schoonoordsingel 17c te Den Burg: geheel vernieu wen/verplaatsen v.e. recreatief opstal (verzonden 19 februari 2004). Verleende lichte bouwvergunning Pontweg 118 te De Koog: plaatsen v.e. serre (verzon den 19 februari 2004). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift bij Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Secfor Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Voornemen tot medewerking(l) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 1juncto artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het verzoek om vrijstelling van het bestemmingsplan "Buitengebied Texel" van: Maatschap P. en C. Rodenburg voor het gedeelte lijk veranderen v.e. berging tot verkoopruimte a/d Hollandseweg 2 te De Cocksdorp. Het verzoek is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Het concept-besluit ligt vanaf 1 maart 2004 gedurende twee weken in het kader van de inspraakprocedure ex artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een belanghebbende schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Voornemen tot medewerking(2) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan van: De Texelse Apotheek voor het gedeeltelijk vergro ten v.e. apotheek a/d Weverstraat 95 te Den Burg. Voornemen tot medewerking(3) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan van: R.J Konijn voor het ged. vergroten v.e. woonhuis a/d Buytengors 46 te Den Burg. De bouwplannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen. De conceptbesluiten liggen vanaf 1 maart 2004 ge durende vier weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het ge meentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Voornemen tot medewerking(4) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens vrij stelling te verlenen ex artikel 3, lid 6, sub e van de voorschriften van het bestemmingsplan "Den Hoorn beschermd dorpsgezicht" ten behoeve van een bouw plan van: P. Broekman voor het geheel vernieuwen v.e. garage/ berging a/d Diek 6 te Den Hoorn. Het bouwplan is in stnjd met het ter plaatse geldende bestemmings plan Het conceptbesluit ligt vanaf 1 maart 2004 gedurénde vier weken ter inzage bide balie Grondgebied van het gemeentehuls. Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schrifte lijk zijn zienswijze kenbaar maken Verleende aanlegvergunningen Burgemeester en Wethouders hebben op grond van art. 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met in acht name van de bepalingen uit het bestemmings plan Buitengebied Texel, aanlegvergunning verleend aan: de Fa. Zegers, Postweg 87 te De Cocksdorp, voor het inplanten van een windsingel op het perceel Post weg 87, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie A, nummer 4437; de C.A.B., Meyertebos 7 te Den Burg, voor het aan brengen van een erfverharding op het perceel Meyertebos 7 te Den Burg, kadastraal bekend ge meente Texel, sectie I nummer 74; Deze aanlegvergunningen treden in werking met in gang van de zevende week na de dag waarop ze zijn verzonden. De vergunningen zijn verzonden op 20 februari 2003 en liggen ter inzage bij de balie Grond gebied van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendge maakt een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders In het bezwaarschrift moet tenminste staan de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschnivmg van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Wij wi/zen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar Sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Verleende aanlegvergunning (2) Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met machtname van de bepalingen uit het bestem mingsplan "Buitengebied Texel", aanlegvergunning te hebben verleend aan de heer J Lap, voor het plaatsen van een windsingel op het perceel Hemmerkooi 20 te Den Hoorn, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie R - num mer 128. De aanlegvergunning treedt in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop zij is verzonden. De vergunning is verzonden op 20 februari 2004 en ligt ter inzage bij de balie Grondgebied van het ge meentehuis. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staande naam en het adres van de indiener, de datum, een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht. Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening aangevraagd worden bij de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Be stuursrecht Postbus 252 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten gehe ven Wijziging bestemmingen Burgemeester en Wethouders werken mee aan de volgende aangevraagde wijzigingen van de bestem ming met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening: Burgwal 9 te Den Burg van een verzorgende en ambachtelijke bestemming naar een woon bestemming.: Diek 38 te Den Hoorn van een ambachtelijke bedrijfs- bestemming naar een woonbestemming. Deze besluiten liggen vanaf 1 maart 2004 gedurende twee weken ter inzage bij de,balie Grondgebied van het gemeentehuis Indien u een zienswijze heeft kunt u deze binnen de termijn van inzage leg ging schriftelijk indienen bij het college van Burgemeester en Wet houders Beleidsnotitie definitief De beleidsnotitie "Beroeps- en bedrijfsmatige activi teiten vanuit de woning", die op 10 februari 2004 door de gemeenteraad is vastgesteld, is vanaf maandag 1 maart 2004 voor eenieder in te zien bij de balie Grond gebied in het gemeentehuis. In de notitie wordt aan gegeven binnen welke criteria beroeps- en bedrijfs matige activiteiten in combinatie met een woonbestemming kunnen worden toegestaan. Jachthondenproef Texel op 19 september a.s nab het adres Stengweg 15 te De Cocksdorp. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de balie Grondgebiv. van het gemeentehuis Belanghebbenden kunnen binnen twee w- ken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burge meester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg Inspraak welstandsnota Het concept van de Welstandsnota ex artikel 12a van de Woningwet ligt ter visie voor inspraak. De inspraaktermijn begint op maandag 1 maart 2004 en eindigt op 16 maart 2004. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk inspraakreacties indienen. De Welstandsnota bevat beleidsregels waarin de criteria zijn opgenomen die ons college gebruikt bij de beoordeling van aanvragen om bouwver gunning aan de redelijke eisen van welstand. De nota wordt vastgesteld door de gemeenteraad. De nota is in te zien in het gemeentehuis bij de balie Grondgebied en in de openbare biblio theek, Drijverstraat 7 te Den Burg. Uw schriftelijke inspraakreactie kunt u sturen naar het college van Burgemeester en Wethouders. Postbus 200,1790 AE Den Burg. Vergadering welstandscommissie De welstandscommissie Den Helder Texel houdt donderdag 4 maart aanstaande weer een openbare vergadering, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis in Den Burg Op de agenda staan de volgende Texelse plannen: De Ruyterstraat 130: legalisering aanbouw/schuur; Hallerweg 21; plaatsen v.e. recreatief opstal; Langeveldstraat 2; plaatsen bedrijfsgebouwen mcl. dienstwoning; Postweg 159; gedeeltelijk vergroten woning; Mokweg; vergroten recreatief opstal; Oude Dijkje 4; ged. veranderen carport; Nieuwlanderweg 53; bouw twee zomerwoningen en veranderen van appartementen; De Naai 1aanbrengen dubbelzijdige lichtbak, blauw. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: J.M. Koomen en E. Seegers voor het houden van de Oldtimers - Special Cars - Motoren Meeting 2004 op 9 mei a.s. op de Haven te Oudeschild; Braderie Commissie De Koog voor het houden van de Kooger Kunstmarkt op 6,13,20 en 27 juli en 3,10, 17 en 24 augustus a.s in de Dorpsstraat te De Koog, Zoetelief/De Arend voor het houden van het Eagles Summer Event op 1 augustus a.s. op het adres Westerboerseweg 8 te De Waal; Rebbel Inferno Events voor het houden van het 1Mo Texel Dance Event "The Kick off" op 13 augustus a.s. op't Kerckeland aan de Schumakersweg; Jachthondenproef Texel voor het houden van de Commissie geluidhinder Vliegveld Texel Maandag 8 maart 2004 om 15.15 uur zal de commis sie geluidhinder Vliegveld Texel een openbare verga dering houden in het gemeentehuis van Texel. D; commissie heeft tot doel het gevraagd en ongevraagi advies uitbrengen over de geluidsaspecten met be trekking tot het vliegveld Texel. Tevens kunnen bij de commissie over deze geluidsaspecten klachten w den ingediend en/of inlichtingen worden ingewonnen De agenda luidt als volgt: 1. opening: 2. verslag vorige vergadering; 3. ingekomen stukken; 4. gebruiksplan vliegveld Texel 2004-2005; 5. rondvraag en sluiting. Tijdens de vergadering zal de gelegenheid worde geboden om in te spreken. Indien u informatie wens over de vergadering of over de commissie geluic hinder Vliegveld Texel dan kunt u contact opneme met de secretaris van de commissie, de heer C.H Witte, telefoon 36 22 82. Inschrijving standplaats De Koog Burgemeester en Wethouders roepen gegadigden op zich in te laten schrijven voor het innemen van de volgende standplaats: De Koog Parkeerterrein Nlkadel (naast grote parkeerterrein) jaarplaats alle dagen elektrlclteltsvoor zienlng en water- aansluiting aan wezig: branchebeper king voor: huishoudelijke artikelen Ondernemers die voor deze standplaats in aan merking willen komen, worden verzocht binnen vier weken na deze publicatie een schriftelijk ver zoek om standplaatsvergunning in te dienen bij Burgemeester en Wethouders gemeente Texel t.a.v. sector Grondgebied afd. Ondersteuning, Postbus 200, 1790 AE Den Burg. In het verzoek dient te worden aangegeven voor welte dagen een vergunning wordt gevraagd; of dit voor het gehele jaar of voor een deel van het jaa is (en welk deel van het jaar); welke producten/artike len worden verkocht; met welk middel de standplaat: wordt ingenomen (verkoopwagen, kraam, etc); welk oppervlakte dit middel inneemt (toegestane maxima^ oppervlakte standplaats is 32 m2, toegestane max» male verkoopoppervlakte is 24 m2 Bij het verzoek dienen de volgende bescheiden ti worden meegezonden: - uittreksel van de inschrijving in het handelsregist# van de Kamer van Koophandel; - afschrift van het Bewijs van Registratie afgegeve door het Centraal Registratiekantoor Detailhandel# Ambacht. Voor het innemen van de standplaats op gemeenl# grond wordt een huurvergoedmg in rekening gebral ter grootte van 0,96 per gebruikte m2 per dag di de standplaats is vergund. Indien er meerdere gegadigden zijn zal er worde' geloot. De nieuwe vergunning voor bovengenoemd: locatie wordt per 1 mei 2004 verleend. Een stand plaatsvergunning wordt voor maximaal twee jaar a'- gegeven. Nadere informatie: afdeling Ondersteuning, telefoo' (0222) 36 22 31

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 6