'Kill Bill' in marathonvoorstelling Bos en Duin Indiase dansen en theater op muziekschool Film CC@SJs@r TEXELSE Jj Excursies Agenda TX10 Knutselmiddag reumapatiënten Cursus reiki Excursie met lunch in duinen Vriendenkring speelt drie eenakters Hoogwater te Oudeschild DJ's terug in de tijd Willem Kikkert vertelt verhalen over de mient Paasspel in Maartenhuis MET DE ZEESTER-TX35 VANUIT DE HAVEN VAN OUDESCHILD Garnalenvissen en zeehonden zien EMMIE Iets te vieren KART1NG TEXEL Senioren gaan samen aan tafel ruitersportartikelen t heefl alles! 1000 m kampeer- en r rrr?'VT?T r^r7 DONDERDAG 15 APRIL 2004 Vrijdag 16 april In de Geul gaat om 11.00 uur de excursie 'Sporen van mens en zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij Eco- Mare, tel. 317741. Zaterdag 17 april In de Slufter gaat om 11.00 uur de excursie 'Door het zout van de zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. Om 14.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door het duingebied van de Muy. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. Om 15.00 en 16.00 uur begint een rondleiding door de bierbrouwerij aan de Schilderweg. Toegang €6,-. Informatie: tel. 320325. Zondag 18 april In de Slufter gaat om 11.00 uur de excursie 'Door het zout van de zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. In de Geul gaat om 11.00 uur de excursie 'Sporen van mens en zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij Eco Mare. tel. 317741. Maandag 19 april In de Slufter gaat om 11.00 uur de excursie 'Door het zout van de zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij 'EcoMare, tel. 317741. In de Geul gaat om 11.00 uur de excursie 'Sporen van mens en zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij Eco Mare, tel. 317741. Dinsdag 20 april In de Muy begint om 7.00 uur de icursie 'Ontwakend duin'. Op- lave en inlichtingen bij EcoMare, fel. 317741. Iln de Slufter gaat om 11.00 uur de (excursie 'Door het zout van de zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. Om 14.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door het duingebied van de Muy. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. Om 15.00 en 16.00 uur begint een rondleiding door de bierbrouwerij aan de Schilderweg. Toegang €6,- informatie: tel. 320325. Woensdag 21 april In de Slufter gaat om 11.00 uur de excursie 'Door het zout van de zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741, In de Geul gaat om 11.00 uur de excursie 'Sporen van mens en zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij Eco Mare, tel. 317741. Om 14.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door het duingebied van de Muy. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. Om 15.00 en 16.00 uur begint een rondleiding door de bierbrouwerij aan de Schilderweg. Toegang €6,-, informatie: tel. 320325. Om 16.00 uur gaat een wad excursie van start. Deelnemers lopen over de bodem van de zee en voelen zelf het slik, speuren kokkels op en luisteren naar de geluiden van het wad. Deelname kost €4,50 voor volwassenen en €2,25 voor kinderen. Vooraf reser veren bij EcoMare, tel. 317741. Donderdag 22 april Om 14.00 uur begint een excursie van Staatsbosbeheer door het duingebied van de Muy. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. Vrijdag 23 april In de Geul gaat om 11.00 uur de excursie 'Sporen van mens en zee' van Staatsbosbeheer van start. Opgave en inlichtingen bij Eco Mare, tel. 317741. |eumapatiëntenvereniging Texel oudt dinsdag 20 april een knutsel- i voor haar leden. De bi|een- omst vindt plaats in De Schakel in IBen Burg en begint om 14.30 uur. eikimaster Marjolein Woerlee ver- )rgt komende week een cursus eiki 1, volgens het Usui-systeem van 'Natuurlijk Genezen'. Deze begint laandag 19 april om 20.00 uur en eemt vier avonden in beslag. De Jrsus wordt gegeven in leikicentrum Texel in Den Burg. Voor Pgave en informatie is Woerlee be- ïikbaar via tel. 310468 of 312965. Staatsbosbeheer organiseert dit |aar in samenwerking met Texel Catering Service een nieuwe evenement in nationaal park Duinen van Texel. Het is een excursie, getiteld 'Voedselrijke Duinen', die wordt afgesloten met een lunch. De tocht gaat om 11.00 uur van start bij de schapenboet van de voormalige boerderii De Nederlan den. De boswachter neemt de deel nemers mee door het aangrenzende duingebied. Tijdens de excursie wordt extra aandacht besteed aan eetbare zaken die in de duinen te vin den zijn, zoals duindoorn(bessen), brandnetels, paardebloemen en de Texelse schapen die er grazen. Een deel van deze producten is later in de Open lessen, optredens, demon straties en workshops. De open dag van Muziek- en Dansschool Texel, die zaterdag 24 april wordt gehouden, belooft een gevarieerde manifestatie te worden. De dag begint met een repetitie van het orkest en de dansers die meewer ken aan het muziek- en dans- spektakel 'Alice in Wonderland', dat op 12 en 13 juni wordt opgevoerd. Het laatste uur van deze repetitie, vanaf 11.00 uur, is openbaar. Om 10.30 en 13.30 uur gaat een work shop Indiase dans van start, geleid door Avinasha Panday uit Zaanstad. Zij werd geboren in Suriname, woonde enige tijd in Amerika en ver huisde tenslotte naar Nederland, waar zij haar dansopleiding volgde. Sinds vele jaren geeft zij les op wereldmuziek- en dansscholen en werkt ze mee aan danseducatieve evenementen in Noord-Holland. Daarnaast is zij als choreograaf werk zaam. Panday heeft zich gespeciali seerd in 'Bharate Natyam', maar geeft ook lessen in volksdansen en semi-klassieke dans. Deelname aan de workshop kost €12,50; voor leer lingen van de OSG wordt betaald via CKV-bonnen. Het officiële programma van de open dag wordt om 12.30 uur feestelijk in geluid met de muzikale rondgang 'Come and Gogo'. Daarna zijn er open lessen in gitaar, koper, slag werk, piano en accordeon en tal van andere instrumenten. Ook de pop- school laat van zich horen. Er zijn open lessen voor jong en oud in dansmix, klassieke jazz en street- dance. Het Spelorkest, het Strijkers- Texelse lunch terug te vinden. Uiter aard wordt ook aandacht besteed aan de met-eetbare natuur, die be staat uit kiekendieven, vlinders, or chideeën en andere planten en die ren. De excursie eindigt in de oude schapenboet van Hopman, alwaar de lunch wordt geserveerd. De tocht wordt voor het eerst gelopen op don derdag 29 april en daarna iedere don derdag in mei en juni (een uitzonde ring vormt de excursie van donderdag 17 juni, die wordt ver plaatst naar 16 juni). De kosten be dragen €15,-; kinderen tot en met 12 jaar betalen €13,-. Opgave is moge lijk bij EcoMare, tel. 317741 Spanning op hoog niveau. Dat bie den deel één en twee van 'Kill Bill' van regisseur Quentin Tarantino. Beide films worden, onderbroken door een diner, zaterdag 17 april vertoond in één lange marathon voorstelling, die om 17.00 uur be- 9'nt. De toegang bedraagt €20,-, inclusief een diner, maar exclusief drankjes. 'n de serie 'Filmganger special' draait dinsdag en woensdag 'Être et avoir', een met veel liefde gemaakte documentaire over één van de vele honderden Franse dorpsschooltjes, waar alle leerlingen in één klas pas sen. Centraal staat Geopges Lopez, onderwijzer in een dorpje in de Auvergne Geduldig en liefdevol on derwijst hij zijn dertien leerlingen, die met alleen in leeftijd sterk uiteen- '°pen, maar ook in karakter en ni veau. Van de strenge winter tot aan de zomervakantie volgt de kijker hun leerproces, afgewisseld met ly- r|sche beelden van het verande rende landschap in deze dun bevolkte streek. De maker, Philibert, 'irnde de kinderen ook thuis, zwoe gend op hun huiswerk of aan het werk op de boerderij. Het einde van e ''m ls ook het einde van de loop baan van de onderwijzer: hij gaat rost pensioen en neemt geëmotio neerd afscheid. meeste andere films zijn geprolongeerd. In 'The runaway )ury' spelen topacteurs Gene Hackman, Dustin Hoffman, John Cusack en Rachel Weisz mee. In deze 'suspensethnller', gebaseerd op één van de verhalen van de we reldberoemde schrijver John Gris ham, wordt de wereld van de wapenhandelaren onder de loep genomen. Hackman speelt een meedogenloze juryconsultant, die voor een revolutionair proces een jury moet selecteren. Hij deinst voor niets of niemand terug om de uit spraak alvast zeker te stellen. 'Along came Polly' gaat over twee tegen polen in de liefde. De één hanteert het motto 'wie met waagt, verliest ook niets'. Voor de ander is het le ven één groot kansspel. Wanneer ze elkaar na jaren weer tegenkomen, slaat de vonk over. Maar al snel ri|st de vraag: heeft hun liefde toe komst? Ook 'Something's gotta give' is een komedie over de liefde Het verhaal gaat over Harry Sanborn (een rol van Jack Nicholson), voor wie de wereld aan zijn voeten ligt. Hij is een succesvol muziekproducent en heeft een li bido van een |onge hond. Maar dan leert hij Erica (Diane Keaton), de moeder van zijn nieuwste vriendin, kennen Hij valt voor haar charmes en voor het eerst in zijn leven moet hij vechten om de liefde van een vrouw. Voor kinderen (en gezinnen) draaien drie films. 'Game over' is het derde deel in de serie 'Spy Kids'. Voor deze film krijgen de kijkers een spe ciaal brilletje uitgereikt, dat een driedimensionaal effect geeft. Het verhaal is erg spannend. Hoewel Spy Kid Juni eigenlijk niet meer werkzaam is als geheim agent, krijgt hij nu een opdracht waar hij simpel weg geen nee tegen kan zeggen. Zijn zus Carmen zit opgesloten in een 3D-computerspel, gemaakt door 'The Toymaker'. Om haar te bevrijden moet hij verschillende 'le vels' doorstaan. Nederlands ge sproken is 'Monsters unleashed', het vervolg op 'Scooby Doo'. Daarin doen de bekende hond en de an dere leden van detectivebureau Mystery Inc. een onderzoek naar de plannen van een mysterieuze en gemaskerde slechterik. Ook 'Brother Bear' draait in de Neder lands gesproken versie. Tegen de schitterende achtergrond van de majestueuze natuur in het noord westen van Amerika, vertelt deze Disneyfilm het verhaal van de jonge Indiaan Kenai. Zijn leven neemt een onverwachte wending wanneer de Grote Geesten hem veranderen in het dier waaraan hij de grootste hekel heeft: een beer. orkest, het Kinderkoor, de Speelklas en The Groovers verzorgen optre dens en van 14.00 tot 15.00 uur is er een open podium met onder meer stemvorming voor gevorderden. Daarnaast kunnen belangstellenden kennismaken met de cursussen 'beeldend' (tekenen en schilderen), die dit cursusjaar van start zijn ge gaan Het werk van de cursisten is te bewonderen in een expositie. Ook wordt een cursus grimeren gegeven. Het dagprogramma wordt vanaf 15,00 uur afgesloten met een 'spet terende koorhappening'. Deze wordt verzorgd door het koor Kaskedieze uit Castricum, maar ook voor Texelse zangers is ruim plaats. 's Avonds geven |ongeren van de theaterafdeling twee voorstellingen in de Burgemeester de Koninghal. Zij hebben de afgelopen maanden on der leiding van Anneke Berghuis hard gewerkt aan toneelstukken, die gaan deweg de cursus al improviserend zijn ontstaan. De eerste, getiteld 'De Brug', begint om 19.30 uur en gaat over leerlingen die op school het to neelstuk 'Romeo en Julia' instuderen. Alle meiden wanen zich Julia, alle jon gens hangen de Romeo uit. Ze zijn het dan ook helemaal niet eens met de keus van de leerkracht over de rolverdeling. Eén leerling zint op wraak. Het tweede stuk, dat om 21 00 uur begint en 'Kill Fred' heet. speelt zich af in Spanje, in het berg hok van een supermarkt. De perso nages dachten een geweldige, super- de-luxe vakantiebaan te krijgen, met een verblijf in een duur hotel, zon, zee, strand en geweldige Spaanse jongens en meiden. Maar.er is iets met goed gegaan. Een kaartje voor beide voorstellingen kost €3,-; wie één 'losse' voorstelling wil bezoeken, betaalt €2,-. Het volledige programma van de open dag is verkrijgbaar op de Muziek- en Dans school. Een overzicht van alle cursussen ligt klaar op de open dag. De school is be reikbaar vla tel. 313493. Met drie eenakters in plaats van één avondvullende voorstelling gooit toneelvereniging De Vrien denkring het zaterdag 24 april eens over een andere boeg. Voor alle leden die wilden meespelen was er daardoor wel een rol, terwijl de toeschouwers op een gevarieerde avond mogen rekenen. Hans Oosterhaven wachten enkele ner veuze uurtjes, want hij is driemaal regisseur. De stukken die worden opgevoerd, lopen sterk uiteen, maar zijn alledrie van het komische type. In 'Dikkie' van Kees Pijpers probeert Trix de Beer (Anneke Kikkert-Hordijk) een abon nement op de leesportefeuille te slij ten aan de oude mevrouw Van Dam (Janny Schuijl). Maar die heeft wel wat anders aan haar hoofd, want ze heeft net ontdekt dat haar tweede echtgenoot haar heeft verlaten en ze heeft geen idee waarom. 'Vannacht zijn we weer jarig' van Peter van den Byllaard gaat over de op het oog keurige echtgenoot Adriaan (Marco Bakker), die op een dag wordt verrast door de hem on bekende Petra (Lia Coutinho), die zomaar door het raam naar binnen stapt. Hij weet zich eerst geen hou ding te geven, maar gaat vervolgens in op haar avances en laat zich ver leiden. Wanneer Adriaans vrouw Hilda (Debby Broekman-Wiertz) on verwachts thuiskomt, ontstaan grote problemen. In 'Boter, kaas en nog meer' van Bea Koenders beklimmen bijna alle leden van De Vriendenkring het toneel. Het stuk gaat over een buurtsupermarkt, waar caissières Lotte (Natasja Koop man) en Hannah (Rina van Dijck) het gezicht van de zaak vormen. Hannah is allochtoon en heeft veel moeite met de Nederlandse taal, waarin ze voort durend hardhandig wordt gecorri- Donderdag 15 april: Om 20.00 uur begint in buurthuis Bethel in Zuid-Eierland een open klaverjasdrive. In Question Plaza in Den Burg begint om 20.30 uur een concert van de Engelse singer/songwriter Keith Hancock en het Deense duo Bent en Leif. In Cinema Texel draaien Something's gotta give (aanvang 19,00 uur), Along came Polly (19.00 en 21.30 uur) en The runaway jury (21.45 uur). Vrijdag 16 april: Om 15.00 uur wordt in Tusse de Banke het boek 'Tien Texelse ge slachten en hun aanhang' van Cees Hoogerheide gepresenteerd. In het Maartenhuis in De Koog wordt het Innsbrucker Paasspel opgevoerd. Aanvang 20.00 uur. Voetbalscheidsrechter Roelof Luinge geeft ter gelegenheid van de 50ste vegaardag van de Sportraad een le zing in de kantine van Texel'94. Aan vang 20.00 uur. ledereen is welkom. Sijbrand Stiehl geeft instructie over de PA-installatie in jongerencentrum Time Out in Den Burg. Aanvang 20.00 uur. Op het terrein van de MAB-club aan de Hoofdweg wordt de tweede club cross van het seizoen verreden. Willem Kikkert, kenner van de Texelse geschiedenis, vertelt in EcoMare over de arme boeren die rond 1900 uur in de duinen leefden. Aanvang 13.00, 14 00 en 16.00 uur. Toehoorders be talen de normale toegangsprijs van EcoMare. In Cinema Texel draaien Scooby Doo II (aanvang 13.30 en 16.00 uur), de Nederlandstalige versie van Brother Bear (14.00 uur). Spy Kids 3D (16.15 uur). Along came Polly (19.00 uur) en The runaway jury (21.45 uur). Maandag 19 april: De afdeling Texel van de NBvP Vrou wen van Nu komt om 20.00 uur bij een in De Buureton, waar mevrouw A. Woudstra-Stam zal spreken over 'eten en genen, zorg of zegen'. Introducés zi|n welkom. In Cinema Texel draaien The runaway jury (aanvang 20.00 uur) en een 'sneak preview' (20.30 uur). Dinsdag 20 april: De FNV Vrouwenbond sluit het sei zoen af met een bijeenkomst. In De Schakel in Den Burg begint om 14.30 uur een knutselmiddag van Reumapatiëntenvereniging Texel, Op de kartingbaan aan de Akenbuurt begint om 19,00 uur een clubavond van Modelracing Texel. In de Muziek- en Dansschool wordt van 10.30 tot 12.30 uur een work shop nat-in-natschileren gegeven. Docente is Jeanne van der Linden, ervaring met schilderen is niet nodig. Deelname kost €12,50, inclusief materiaal. Het Oudeschilder Visserskoor treedt op in dorpshuis 't Skiltje. Aanvang 20.00 uur. De entree bedraagt €4,50- (inclusief consumptie). DJ's Paul Krugers, Fred Winkel en Gauke van Lingen draaien muziek uit de jaren zeventig en tachtig in Question Plaza in Den Burg. Aanvang 20.00 uur. Hardcoregroepen Higherside en Casual Victims treden op in jongeren centrum Time Out in Den Burg en presenteren hun gezamenlijke CD. Aanvang 21.00 uur. In Cinema Texel draaien Scooby Doo II (aanvang 13.30 en 16.00 uur), de Nederlandstalige versie van Brother Bear (14.00 uur), de twee delen Kill Bill inclusief diner (17.00 uur). Along came Polly (19.00 uur) en The runaway jury (21.45 uur). Zondag 18 april: Op het buitenterrein van manege Akenburg begint om 9.30 uur de fi nale om de Jaap de Graafbokaal. Om de drukte de baas te kunnen zet TESO in en het rond het weekeinde geregeld een extra boot in. Dat ge beurt vrijdag, zaterdag en maandag van 9.30 tot 16.00 uur en zondag van 14.30 tot 20.00 uur De veerdienst verzorgt dan ieder half uur een af vaart, zowel vanaf Texel als vanuit Den Helder. Automobilisten moeten desondanks rekening houden met wachttijden. Vrijdag bedraagt de ge schatte wachttijd in Den Helder tus sen 8.00 en 13.00 uur één uur en op Texel tussen 8.00 en 16.00 uur ander half uur. Zaterdag moet in Den Hel der tussen 9.00 en 11.00 uur en op Texel tussen 9.00 en 16.00 uur mo gelijk een half uur worden gewacht. Op maandag zijn de afvaarten van 10.00 uur vanuit Den Helder en van 13.30 uur vanaf Texel uitsluitend be stemd voor het vervoer van gevaar lijke stoffen Nadere informatie kan worden verkregen via tel. 0222- 369600 of e-mail info@teso.nl. De veerdienst heeft ook een eigen website: www teso.nl. Do. 15 5.40 en 18.06 u. Vr. 16 7.05 en 19.15 u. Za. 17 8.15 en 20.15 u. Zo. 18 9.25 en 21.04 u. Ma. 19 9.44 en 21.44 u. Di. 20 10.25 en 22.25 u. Wo. 21 10.30 en 22.35 u. Do. 22 10.56 en 23.00 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. 19 apnl nieuwe maan. geerd door Lotte en hun chef Bert (Joop Rommets). Joep van de groenteafdeling (Sjoerd Groeskamp) zorgt ongewild voor de vrolijke noot, terwijl bedrijfsleider Nico (Antoon Goes) alleen maar oog heeft voor de omzet. Gaandeweg het stuk maken allerlei vreemde klanten (Lia Coutinho, Rie Beets, Marco Bakker en Ralph Grabowski) hun opwach ting, Als een gemaskerde overvaller (Janny Schuijl) geld wil zien, wordt de hulp ingeroepen van de politie (Joop Rommets senior). De acteurs worden bijgestaan door souffleuses Rie Beets en Saskla Schuijl. Licht en ge luid zijn in handen van Guido Schuijl. De toneelavond vindt plaats in dorps huis De Waldhoorn en begint om 20.00 uur. Na afloop draait Guido Schuijl dansbare muziek. Kaarten kosten €5,- en kunnen worden gere serveerd bij Marco Bakker, tel. 319307. Muziek uit de zeventiger en tachtiger jaren staat zaterdag 17 april centraal in Question Plaza in Den Burg. DJ's zijn Paul Krugers. Fred Winkel en Gauke van Lingen. De zaal is open vanaf 22.00 uur. De toegang is gra tis. Willem Kikkert, kenner van de ge schiedenis van het eiland, vertelt zon dag 18 april Texelse verhalen in 'Ma ger als de mient', de tijdelijke expositie die tot 1 november in EcoMare te zien is. Vanaf 13.00, 14.00 en 16.00 uur neemt Kikkert zijn gehoor mee naar de tijd van de arme boeren die rond 1900 in de Texelse duinen leefden. De tentoonstelling is ingericht naar aanleiding van het boekje 'Langs Pagga's paadje' van Irene Maas, over Kees Gorter en zijn Een groep spelers uit het gebied van de Utrechtse Heuvelrug voert vrijdag 16 april in het Maartenhuis nabij De Koog het Innsbrucker Paasspel op. In dit middeleeuwse spel wordt de op standing van Christus uitgebeeld door middel van toneel en zang. De voorstelling begint om 20.00 uur. Meer informatie is te vinden op de website www.paasspel2004.tk. 2 uurtjes garnalenvissen en... naar de zeehonden Vrijdag 16, zaterdag 17, zondag 18 en maandag 19 april: 14.00 uur Dinsdag 20, woensdag 21, donderdag 22 en vrijdag 23 april: 10.30 14 00 uur Korte robbentocht van I uur Zondag 18 april: 12.30 uur Woensdag 21 en donderdag 22 april: 16.30 uur Telefoon 31 35 45 of 06-51 52 81 74 In Cinema Texel draaien Something's In Cinema Texel draaien The runaway gotta give (aanvang 19.00 uur), Along jury (aanvang 20.00 uur) en Être et came Polly (19.00 en 21.30 uur) en avoir (20.30 uur). The runaway jury (21.45 uur). Zaterdag 17 april: j, Op het terrein van Axel Lap aan de 1 G S O Witteweg in Den Hoorn wordt van 9.00 tot 11.00 uur een verkoop ge houden van tweedehands meubelen en andere grote artikelen De op brengst is bestemd voor de restau ratie van het Hoornder kerkje. Dagelijks afvaart (behalve zondag) om 10.30 en 14.00 uur. Volwassenen 7,50, kinderen 6,00 llinT'll-tiil'lniill I® (0222) 31 36 3>| of 06S1 49 66 14 Restaurant - Brasserie Oudhollandse spelletjes, bijvoorbeeld, gecombineerd met een feestelijke barbecue, j Pakkenweg 16 - Oen Hoorn teL 315541 (bij de FonteinsnoO DEN BURG akfnBUURT 14 TEL. 313921 2 circuits EI e ktro kartbaan (3 t/m 8 jaar) Cirtuicbaan (vanaf 8 jaar) (525 meter lang. 7 meter breed) Kantine terras Midgetgolf I speeltuin gezin, de laatste bewoners van een plaggenhut in de mient. De mient was de gemeenschappelijke grond aan de binnenduinrand, waar arme men sen pachtvrij vee mochten laten gra zen. De tentoonstelling bevat onder meer een plaggen hut, oude foto's, kaarten en een reconstructie van het oude Texelse schapenras 'pielsteert', dat tot circa 1950 nog in de duinen werd gehouden. Ook te zien zijn de vondsten die Irene Maas deed tijdens opgravingen op de Oude Bleekenj. Bezoekers van de expositie en de vertellingen van Willem Kikkert beta len de normale entreeprijs van EcoMare. Kip-kerry met rijst, een toetje en een kop koffie. Daaruit bestaat de maal tijd die Texelse ouderen woensdag 28 april samen nuttigen in de (nieuwe) Buureton in Den Burg Het eten wordt, zoals iedere maand, verzorgd door de Stichting Welzijn Ouderen Texel (SWOT). Het eten wordt om 18.00 uur geserveerd. Deelname kost €7,-. Opgave is mogeli|k op het kan toor van de SWOT. Beatrixlaan 43, Den Burg, tel. 312696. Spinbaar» 14 Den Burg Tel 0222-313163 - Kampeercentrum.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 13