2 Texellive zet toon voor hoogseizoen Moleculen maken zee blauw Kinderen massaal op Paaseierenjacht Kielekiele TEXELSE COURANT Vrijstaat Bedrijvig heid TWO neemt branchegenoot over Kleurwedstrijd voor open dag Parachutist breekt enkel Wat ik zeggen wou. Raadhuis (6) li oud Papier Medische zorg ci tn. SC' Hulpverlening Kerkdiensten Colofon Radio Texel II DONDERDAG 15 APRIL 2004 Gesteund door hun ouders trokken honderden kinderen het Koger bos in op zoek naar de tweeduizend paaseieren die daar waren ver stopt. (Foto £.0ui» van dor Sluis) Het dorpsplein van De Koog was zondag eerste paasdag het drukke startpunt voor het jaarlijkse eieren zoeken in De Koog. De bont uitge doste kinderen hadden één ding ge meen: ze waren allemaal prachtig geschminkt als paashazen en voor- De toenstenstroom naar Texel is weer op gang gekomen. Pasen is voorbij en ze zijn er weer Een lange winter van opsouperen, van in de zomer zuur verdiende centen, is voor velen van ons weer voorbij. We kijken naar ze uit, die toeristen. Totdat ze er een paar weken zijn. Dan zijn we het 'commanderen' en lastige ge drag alweer gauw zat 'Ja?', kin- lift dan wat verveeld zo'n serveerstertje op een terras naar mi/n bestelling. Terwijl de Teso- matrozen hun aanwijzingen weer geven op een manier die een mi litaire achtergrond doet vermoe den. Sommige eilanders maken er dan ook weer een sport van toeristen bewust af te zetten of uit te knijpen Vroeger kon ik me daar nog wel eens aan ergeren. Tegenwoordig lach ik in mijn vuistje. Sterker nog, de toerist of eigenlijk iedereen die ons mooie eiland bezoekt moet keihard worden aangepakt. Hoe onfatsoenlijker, hoe beter. Het moet de 'overkanter' dun in de broek lopen, nadat hij voet op Texelse bodem heeft gezet. Van waar deze ommezwaai in mi/n gedachten? Ik wil een vrijstaat. Zeg maar: een eilandkamp. Hoe wel ik begrijp dat openbare voor zieningen moeten worden be taald, laat ik toch steeds weer een traan als zo 'n blauwe brief in mi/n postbus glijdt. Na berichten over vrijstaten van kampbewoners el- mr Ruiger van Vel/en ders in Nederland lijkt het mij aanlokkelijk eenzelfde belasting paradijs voor Texel te creëren. Geen enkele vertegenwoordiger van de belastingdienst zal zich nog op Texel durven vertonen, als het brute karakter van de Texelaar eenmaal bekend is. Stelt u zich eens voor: we hoeven 's zomers niet meer allemaal van 's mor gens vroeg tot 's avonds laat aan de slag om onze 'wintervoorraad' op te bouwen. Alles wat we ver dienen is immers netto. We hou den tijd over en gaan voortaan zelf naar het strand. Zelf genieten van al het moois dat Texel te bie den heeft. Wij maken onze eigen afgebakende, beschermde vrij staat. Het begrip 'op zomerkamp' krijgt voor Texel een geheel nieuwe betekenis. En er is weer hoop voor het idee van slagbo men aan de Pontweg van Hielke Bruining, want ieder kamp heeft z'n eigen toegangsbeveiliging. Harry de Graaf wordt vanzelf sprekend de nieuwe Petaio- hoofdman. En we moeten alle maal in een caravan wonen, maar wat is daar mis mee? Maar nee, laat ik stoppen met dagdromen. Texel als belasting paradijs zal altijd wel een utopie blijven. Laten we toch maar ge woon vriendelijk doen tegen onze gasten. Want zelfs mét belasting is Texel zo gek nog niet. Reacties, mrrutgervanvelzen hotmail.com zien van de bijbehorende oren. De weergoden waren de organisatie goed gezind. Onder de warme stra len van een krachtig voorjaarszonnetje zette de bonte stoet koers naar het bos achter het voetbalveld aan de Boodtlaan. Daar waren op een afge zet stuk tweeduizend echte eieren verstopt, waaronder het felbegeerde gouden ei Na het startsein haastten de honderden kinderen zich het bos in om nauwgezet iedere vierkante centimeter te onderzoeken op ver stopte eieren Ook op andere plekken op Texel konden kinderen deelnemen aan het paaseieren zoeken Is het de reflectie van de hemel in het water, wordt het veroorzaakt door een kleurstof of komt het mis schien door het plankton? Alle maal vragen die Marcel Wernand van het NIOZ vrijdagavond op wierp tijdens de presentatie van het literaire tijdschrift Bzzletin in het Schoutenhuys in Den Burg. De uitgevers van het blad hadden Texel gekozen voor de doop van de 289ste editie van het blad, omdat de zee daarin centraal staat. Diverse schrijvers gaven in een afgeladen Schoutenhuys een lezing over hun bijdrage in Bzzletin. Onder hen waren Texelaar Wernand en oud-Texelse Vibeke Roeper. Wernand schreef een verhandeling over de kleur van de zee en bracht dat bondig en amusant over aan het publiek. Oude denkbeelden dat weerspiegeling, plankton of kleur stoffen het water zijn blauwe kleur geven, werden een voor een weer legd. Wernand gaf een overzicht van onderzoeken die in de loop der jaren naar de kleur werden gedaan en welke resultaten dat opleverde. De basis voor de uitkomst werd gelegd door de wetenschapper Vogel toen hij met een bootje de grotten van het Italiaanse Capri invoer om daar met een prisma naar het water te kijken. Daarmee legde hij de eerste steen voor de gangbare conclusie dat de opname van licht door water moleculen de kleur van de zee be paalt. Oranje en rode kleuren verdwij nen en blauw komt als sterkste kleur naar voren. In Bzzletin beschrijft Wernand dat het drinkwater dat vroe ger uit de Texelse duinen werd ge pompt vaak bruin tot geelbruin was, omdat dat duinwater veel organisch materiaal bevatte dat voor een sterke absorptie in de blauwe kleur zorgde. De Texelaar kreeg officieel het eerste nummer overhandigd, omdat er dankzij hem voor het eerst gekleurde pagina's in het 32 jaar oude blad waren opgenomen. Vibeke Roeper vertelde over sterven op zee en schetste dat een overleden admiraal een paar eeuwen geleden maandenlang werd geconserveerd in een kist met alcohol. Voor de matro zen was dat aanleiding om zich let terlijk aan het geestnjk vocht van de admiraal te wijden door gaat|es in de kist te boren. De presentaties werden afgesloten met een kleurrijk optreden van het duo de Bowema's (Marcel Wernand en Bouwe Kuipers), die on gemerkt met de dichter Slauerhoff een wereldreis gemaakt bleken te hebben, waarvan uitgebreid verslag werd gedaan. De Texelse Wol Onderneming (TWO) neemt deze maand branchegenoot Insette Benelux BV uit Barneveld over. Onder de naam Rab Bedding wordt het bedrijf met 22 procent marktaandeel leider in de Nederlandse dekbeddenhandel. De jaaromzet van de Rab-dochter verdubbelt. 'En allemaal vanaf zo'n klein eilandje. We zijn daar ontzet tend trots op', aldus directeur Fred Winkel. 'De huidige marktontwikkeling maakt zelfstandige groei bijna onmogelijk', stelt Winkel. 'Vanuit de markt krijgen we steeds meer signalen dat men op zoek is naar eén sterke leverancier met een breed en diep assortiment. Als Rab Bedding kunnen wij aan deze vraag voldoen en zijn we een krach tige partner voor de retail.' Onder de nieuwe naam wordt een assortiment aangeboden van donzen, wollen en synthetische dekbedden, onder dekens. hoofdkussens, dekbedover trekken en hoeslakens. De productie verschuift volledig naar Texel, de verkoop zal plaatsvinden vanuit het nieuwe hoofdkantoor in Barneveld. Winkel verwacht de extra productie met het huidige aantal werknemers aan te kunnen. De over gang van logistiek en verkoop naar Barneveld heeft voor Texel geen per sonele consequenties, omdat het grootste deel van dat werk toch al aan de overkant geschiedt. In Barneveld zal echter de komende vijf jaar geleidelijk personeel moeten af vloeien. De voormalig directeur van Irisette Benelux BV treedt op korte termijn af en gaat met pensioen. Naast Texeler en Esprit produceert TWO voortaan ook het merk Irisette, waarmee verkoop in winkels door de hele Benelux wordt bereikt. Kinderen van de basisscholen kun nen meedoen aan een kleur- en tekenwedstrijd van de gemeente. Aanleiding is open dag die zater dag 24 april wordt gehouden in de nieuwbouw van de buitendienst van Gemeentewerken aan de Reijer Keijserstraat in Den Burg. De kleurwedstrijd is voor kinderen van de groepen 1 tot en met 5. Illustrator Jolet Leenhouts heeft daar voor twee soorten kleurplaten ge maakt. De groepen 6,7 en 8 kunnen meedoen aan de tekenwedstrijd. De gemeente vraagt hen het werk van Gemeentewerken in een tekening in beeld te brengen. De kleurplaten en tekeningen kunnen ti|dens de open dag worden ingeleverd bij de buiten dienst. De open dag duurt van 10.00 tot 16.00 uur. leder kind mag één te kening of kleurplaat inleveren. De Vibeke Roeper vertelde over sterven op zee mer van Bzzletin in het Schoutenhuys. tijdens de presentatie van het 289ste num- (Foto Joroen van Haltum) gemeente stelt prijzen van €10,- tot €30,- beschikbaar voor de groepen 1 tot en met 3, 4 en 5 en 6 tot met 8. Een jury met medewerkers van Gemeentewerken kiest de mooiste kleurplaten en tekeningen uit, waarna de prijswinnaars persoonlijk worden opgezocht op school om hun prijs in ontvangst te nemen. De gemeente is van plan DE ingezonden tekeningen later dit jaar te exposeren in DE ge meentelijke expositieruimte Tusse de Banke aan de Groeneplaats. Ondanks een zachte landing, hield een parachutist vrijdag een gebroken enkel aan zijn sprong over. De onfor tuinlijke springer is volgens het Para centrum de eerste van het seizoen die per ambulance moest worden afgevoerd. 'Het waren twee grote familie dagen', omschrijft organisator Paul van Dijk de eerste editie van Texellive in De Koog. Het pop festival werd door verschillende bezoekers doodleuk aangeduid als Texelpop, terwijl het festival de ei genzinnige vervanger moest wor den van het evenement dat dit jaar geen doorgang vond. Zestien bands, acht diskjockeys én de af wezigheid van hardcorebands ga ven Texellive inderdaad een ander 'Texel heeft het popfestival gelijk omarmd. Perfect', constateert Van Dijk verheugd 'Heel De Koog heeft er van meegenoten, want het was hartstikke druk en gezellig. Het leek wel een dag in juli. Niet alleen in de Toekomst en Danze was het druk, maar veel mensen slenterden ook lekker over straat naar andere cafés.' De uitbater van de twee Koger disco theken waar het popfestival werd gehouden, was blij dat het evene ment in het paasweekeinde viel. 'Wij zaten precies op het weekeinde van de traditionele omslag van het uitgaansleven van Den Burg naar De Koog. Ik begreep van agenten dat Den Burg was uitgestorven. Dat is toch een vreemd verschijnsel, hoor. Waarom verplaatst het uitgaan zich ieder jaar massaal op hetzelfde tijd stip van het ene naar het andere dorp?' Hoewel iedere band zijn eigen aan hang had meegenomen, die vol doende geluid produceerde om het overige publiek ook warm te krijgen, kende het festival ook uitschieters. In Toekomst Dance Factory stal de reggaeband Trenchtown vrijdag de show, vindt Van Dijk. Zaterdag kon de formatie Flux op warme belangstel ling rekenen. Dezelfde avond werd het publiek, na een demonstratie street dance, getrakteerd op een uur akoestisch werk van MNS, Jaap Dros en Mike Low. Laatstgenoemde had zich aangemeld als vertolker van drum 'n bass, maar hij bleek volgens Van Dijk verrassend genoeg een tweede Boudewijn de Groot te zijn. In het verbouwde Danze (voorheen De Metro) werden de toeschouwers beide avonden vermaakt door klan ken van diskjockeys. Aan de drukte was met te merken dat de onder Texelse jongeren populaire hardcorebands verstek hadden laten gaan wegens een festival in Hoorn. De eerste Texellive was vrij van kin derziektes, vindt Van Dijk. 'Het was hooguit wat chaotisch. Mensen als Marco Eelman, Marco Paagman en Alice Kaercher hebben gewoon veel ervaring met organisatie.' Een aantal bands meldde zich tijdens Texellive al aan voor een volgende editie. Van Dijk verwacht volgend jaar een soort cultuurfestival te kunnen organiseren. 'Iemand heeft zich al aangeboden om met schilderijen te exposeren. Kom maar op. zeg ik dan. Je moet het zo breed mogelijk houden. Mensen moeten gezellig langs allerlei activi teiten kunnen slenteren. Texellive kan alles zijn wat Texelaars boeit op cul tureel gebied.' De FNV Vrouwen willen geen nieuw raadhuis (Texelse Courant 2 april) en zij staan niet alleen. Ondergetekende - en met mij velen die ik er naar heb gevraagd - wensen dit ook niet. Uit bouw in het park is een prima optie, want niemand heeft behoefte om nu eens gezellig in het park te wandelen. Het raadhuis is pas voor veel geld verbouwd en ambtenaren zijn er vol gens mij genoeg. Dromen over megaprojecten, kanjerprojecten (ei genlijk prestigeprojecten) kun je ook thuis in je luie stoel. Twee jaar geleden ben ik naar een openbare discussieavond in het raadhuis geweest. Toen ging het om de vraag of het raadhuis verplaatst moest worden. Eén van de bezoekers opperde het idee om de bevolking te laten stemmen via een enquêteformulier. Dat is nooit ge beurd. Dit plan is er gewoon doorge drukt en de burgers voelen zich voor het blok gezet. Nu mogen we wél stemmen over de plaats. Durfden b en w het niet aan om via een eerlijke democratische stemming de burgers te polsen? De ja-stemmers begrijpen dan waarschijnlijk wel dat ze later de consequenties van hun besluit moe ten aanvaarden, onder andere hogere lasten. In deze tijd van economische achteruitgang en bezuinigingen moe ten de plannen maar naar de prullen bak worden verwezen. Ik vermoed dat veel mensen het met me eens zullen zijn. Het geld kan wel een nuttiger bestemming krijgen. R. Wielmga, Den Burg. 'Texellive kan alles zijn wat Texelaars boeit op cultureel gebied. Donderdagavond haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 19.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papier wagen komt in de volgende straten: 3. Emmalaan, Pieter van Cuijk- straat, Elemert, Haffelderweg, Schilderend in de richting van Oudeschild vanaf de rotonde, Ada van Hollandstraat. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 4. Thijsselaan, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, Drijverstraat, Wil sterstraat, Burdetstraat, Meester Kraaistraat, Lieuwstraat, Tjakker- straat. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Te vens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordsing 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schocr oordsingel 44, Den Burg, tel 4636549 Spreekuur elke werk< van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragjl over ontwikkeling, voeding, opvcJ ding en verzorging van jonge kind; ren. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg.tJef 314887. Geopend elke werkdag t. op' sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke wej dag van 8.30-17 00 uur, tel 02. op' 650222. Kraamhulp: Voor directe kraar hulp op Texel en na poliklinische!); valling: Parenta Kraamzorg 0900-7273682 (24 uur bereikbaar Indicatie: Indicatie voor thuiszc en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOTen Wieringen. Opvragen via tel. (022 671552. Opname geschiedt opajL. vies van huisarts of specialist, clit Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112. Maandag t/m dag 8.00-17 30 u., zaterdag 10 13.00 en 15.00-17.00 u.; zone® 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. E Er ten die tijden alleen voor spoed® sende gevallen. 'De Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe, tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 16.00 u., De Buureton, Beatrixl; 43, Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood ti 316270. Chemicaliën op het strand: de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehoi— Texel, crisisopvang huiselijk gevve jp tel. 0222-321001, dag en nacht kjac reikbaar. Jongeren Informatie Punt: vo: 68! vragen en advies over wonen, we ken, studie, recht, relaties, seksu liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en woert dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ow Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg, 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp a jongeren bij problemen en vo opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donderd in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan Den Burg. Voor aanmelding, info matie en advies: 0900 2223330, el dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. Kerken en minima: voor Texelaj H in financiële nood. Spangerwegi 1793 EH De Waal. Zondag 18 april 2004 HERVORMDE GEMEENTEN: Den Burg: 9.30 u. ds. J.G. Berbeer- Bakhuis uit Hem. De Waal: 10.00 u. ds. J. Vlasblom. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. SOW-GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Ne derlanden; 19.00 u. dhr. M.D. Kuiper. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. C. der Nederlanden. GEREFORMEERDE KERKEN: Den Burg: 10.00 u. ds. J. Wielenga uit Surhuisterveen. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. D. Wolbers uit Franeker. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 Gospeltrain. Oosterend: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Op bare lezing, 10.30 u.: Wees moe en vertrouw op Jehoi Wachttorenstudie, 11.20 u getrouwe slaaf' doorstaat de to: co r BUREAU JEUGDZORG NOORD-HOLIAND-NOORD Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr nl Op al onze advertentiecontracten en aanbiedingen daar toe zijn van toepassing do Regelen voor hel Advertentie- wezen van de Stichting ROTA gevestigd te Amsterdam zoals gedeponeerd t>J de Kamer van Koophandel en Fa brieken to Amsterdam onder nummer 41198699. Een exemplaar van de Rogeion voor hel Advortenliowezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezondon Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32.10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automotisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Tevredenheid komt niet als je hebt wat je wilt, maar als je wilt wat je hebt. Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u Cabaret-café. Pip Barnard en u Janien de Bruijn bespreken t r lokale nieuws. Vandaag: Har: >0 ven Over het verdwijnen van n discotheek uit Question Plaza K het handhavingsbeleid van dej E meente. Over reclameborden™ fietsen en het alcoholgebruik— der jongeren. Gasten zijn Vermuë van Horeca Nederlanc jfc Iwan Groothuis, directeur van jje< Krim Uitzending van de aw van 26 maart (herhaling), aansluitend" Radio Noordholland Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping met Bart en Peter (entertainment) 21 00 u. Onzin in de ether 22 00 u Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma Vandaag: De tuin. Lmdy Stroo vertelt' het ontwerpen en aanleggen van een 18 00 u. Muziek met Marco 19 00 u. Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit NH-kerk De Waal 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poözie) 12.00 u. Natuurwijzer fcj, 13.00 u. Goud van Noud (Nederlands^® 15.00 u Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u Hervormde kerk Den Burg 10 45 u. Rooms-katholieke kerk Den Maandag: 18.00 u. Symphomca (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek (tif ling van zaterdag) 20.00 u Natuurwijzer (herhaling van dag) 21 00 u. Reggae on the move (muziek) 23.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19 00 u. Op uw verzoek (verzoekplat* 20 00 u Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk pf? gramma, met vanaf 19.00 ui* verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19.00 u Even bijpraten met 20.00 u. Radio Noordholland tuil Ne (el |at< %r ■iar |in 1 10 0< intf i>

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2