Meubelverkoop en rommelmarkt Nieuwe leden cliëntenraad GGZ Loodsen mogen buiten A-blok worden gebouwd Den Burg viert ook 's middags Koninginnedag TEXELSE J couRANT iubels en andere grote artikelen worden "Bterdag 17 april van 9.00 tot 11.00 uur t« koop aangeboden achter de grote ■[huur van Axel Lap aan de Witteweg in in Hoorn. Het betreft een voorverkoop, nt zaterdag 24 april wordt de eerste .,te rommelmarkt van het seizoen ge iden. Andere rommelmarkten staan inland op 15 mei, 19 juni en 3 juli De tiKbrengst komt ten goede van het stauratiefonds van het Hoornder kerkje. ior meer informatie kan contact worden lenomen met Ferry Zwanenburg, tel. 9272. cliëntenraad van de GGZ (geestelijke ^■zondheidszorg) Kop van Noord-Hol- id is op zoek naar nieuwe leden. De a jntenraad behartigt de belangen van n,l insen die bij de GGZ onder behande- I pzijn. De raad komt minstens eenmaal (jl r maand bij elkaar en overlegt eens in ic q twee maanden met het management. E B worden studiedagen belegd en tijdens 4; I gadenngen spreken gastsprekers die I irkzaam zijn bij de GGZ. Voor de uitbrei- -1 ig is de cliëntenraad op zoek naar cliën- 11, ex-clienten of familieleden van cliën- 81 die kritisch en gemotiveerd zijn. Op nderdag 29 april wordt een informatie- jenkomst belegd in Noordduyne, Huis- I inerweg 5 (naast het Gemini-zieken- 3 is). Deze begint om 10.00 uur. Voor t rmatie en aanmeldingen kan elke don- dag contact worden opgenomen met cliëntenraad via telefoonnummer ofc3-685036. Op andere dagen kan con- I ;t worden opgenomen met het I magementsecretariaat, tel. 0223- ioJ 5000. in van der Haas uit De Waal krijgt toe- fcmming van het college om twee euwe loodsen naast de bestaande 'huur van zijn bedrijf aan de Ooster- lenderweg te plaatsen. Burgemeester en wethouders zijn bereid daarvoor een artikel 15-procedure op de Wet Ruimtelijke Ordening te voeren. ■moet vrijstelling worden verleend, om- dat de loodsen gedeeltelijk het bebou- Jigsvlak van het A-blok van Van der las overschrijden. De gemeente wil Bewerken aan die plannen, omdat de luw van de loodsen onnodige versmp- rrng van de grond van Van der Haas aan Oosterenderweg voorkomt en bij- 6agt aan een efficiënte en rendabele be- Éfsvoering. [heeftzijn materiaal, vee en producten nog verspréid over het eiland staan. Wet de loodsen kan hij de bedrijfsvoering ncentreren aan de Oosterenderweg. De dsen komen voor een deel op het voor- blig sportveldje van De Waal te staan, It eigendom is van Van der Haas. Er iet een stukje smgelgroen worden ver- derd. De loodsen blijven een paar me- buiten het naastgelegen agrarisch uwblok van de familie Bakker. foor het eerst in vele jaren zullen er op nmginnedag in Den Burg ook 's mid- lags festiviteiten worden gehouden. Het ipamserende comité stopte daar des- Is mee omdat de bewoners van steeds neer wijken een eigen feestje organiseer- n, maar omdat er op dat gebied de laat- jaren weinig meer te beleven valt, is sloten toch weer één middag- igramma voor heel Den Burg samen te 'Hen. Dat gebeurt in samenwerking met ter van der Voort en Cyntha Stiekema i Scouting Texel, die eveneens al ge- "ne tijd met dat idee rondliepen, t ochtendprogramma blijft vrijwel het- fde. Nadat leden van het Koninklijk tels Fanfarecorps (KTF) muziek hebben in klinken vanaf de toren van de her- mde kerk, wordt op de Groeneplaats 'an 10.00 tot 13.00 uur een Konin- nemarkt gehouden door verenigingen, de andere straten van het centrum rdt een vrijmarkt gehouden, waarbij )ral niet al te commerciële handelaren ir welkom zijn. 14.30 uur begint het middag- >gramma, dat wordt geopend door een tocht met versierde fietsen, karren, bpeds en ander rijdend materieel. De »et vertrekt bij het gebouwtje van KTF i de Emmalaan en wordt voorafgegaan °r het fanfare. Aansluitend is er op de Deneplaats een uitgebreid programma 'oor alle leeftijden. De jongste jeugd kan igen aanschaf van een knipkaart van één Uro de hele middag spelletjes doen en Jrdt aan het eind getrakteerd op een 0 Voor de wat oudere jeugd (van circa 15 jaar) wordt een estafetteparcours 3ezet. Daarnaast is er een soundmix- 5w, waarbij iedereen zijn of haar zang- ïnten mag etaleren. De organisatie rgt voor de geluidsinstallatie en -appa- uuren wat populaire muziek, maar wie Bciale wensen heeft, wordt verzocht een CD of cassette mee te nemen. Programma duurt tot ongeveer 17.00 Wie zin heeft om muziek te maken, buiten de soundmixshow om, kan °Pnemen met Marrigje Barnard, 5034. Zij is ook bereikbaar voor vra- 1 en suggesties. And as we wind on down the road Our shadows taller than our soul. There walks a lady we all know Who shines white light and wants to show How everything still turns to gold And if you listen very hard The tune will come to you at last When all are one and one Is all To be a rock and not to roll And she's buying a stairway to heaven Met droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn maatje, mijn zoon, schoonzoon onze broer, zwager en oom Dirk Roos op de leeftijd van 46 jaar. Blgi R. Roos t G. Roos-de Jong Marrie en Klaas Willemijn en Jan K. Goessner M. Goessner-Bund Marion en Werner Dieter Nadja en Axel Neven en nichten Texel, 13 april 2004 Gelegenheid tot condoleren vrijdag 16 april van 18.00 - 20.00 uur in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Voor de uitvaartdienst is er van 13.30 -14.00 uur gelegenheid tot condoleren in het uitvaart centrum van Monuta aan de Bikkersweg 3 te Bunschoten. De uitvaartdienst zal op maandag 19 april om 14.00 uur worden gehouden in het uitvaart centrum en wordt geleid door ds. A.A. Nottelman. Aansluitend zal de begrafenis op de Algemene begraafplaats te Bunschoten plaatsvinden. Correspondentieadres: B. Goessner, Dorpsstraat 1611796 CC De Koog. G. Roos-de Jong, Op de Ree 81 3751 GK Bunschoten. leder die Dirk persoonlijk gekend heeft en geen circulaire heeft ontvangen, kan deze aankondi ging als zodanig beschouwen. Tot onze grote ontsteltenis en droefheid overleed plotseling op veel te jonge leeftijd onze vriend Dirk Wij wensen Birgit heel veel sterkte toe. Birgit Betty en Gerrit Boy Rein en Mariëlle Reinier en Gré Marco en Mariska René en Eliza Kees en Katja Kees en Marie-José Patrick Dorian en Rutger Cor en Sabine Bart Jan en llonka Harry en Kitty Erik en Anita Henk-jan Arnold Ad en Marleen Maarten en Monique Harry en Leontien Martijn en Bianca Rolf en Natascha Jo en Benny Barry en Miranda Ans Henk-Jan en Sharon Edgart en Gerda Robert en Petra Gudrun en Rick Semke en Hannie Dirk en Dirk Gert en Anneke Anita en Sam Lucy en Danny Dennis en Sandra Henny en Jitze lepe en Ineke Wido en Truike Eelco Robert Erik Janny en Kees Alex en Simon Gerard Robert en Til Bert en Saskia Franc en Bianca Marcel, Marius, Anouschka, Sonja, Trudie, Jan Dirk, Marjan, Dikkie, Recia, Anette, Harry, Klaas, Barry, Michel, Elles, Marcel, Erik, Daniel, Koen, Roy, Sjaki, Thera, Kees, Geren Gaye, Jan, William en Henry. Rob en Hanneke Chris en Helga Café Cheers Dartteam „Cheers" Biljartclub Loslippig Biljartclub Losbandig Café De Zwaan Café De Jutter De Stern Eetcafé Sjans Bistro De Taveerne Café Onder de Pomp Tumbleweeds Talk of the Town Eetcafé SamSam Tiffany Pub De Wi|sneus Beach-lnn Le Berry De „Visclub" Het Biervat DONDERDAG 15 APRIL 2004 Tot onze diepe droefheid is geheel onverwacht overleden, onze lieve vriend Dirk We dronken op terrassen en we dronken aan de bar en we dronken op het leven en we dronken op elkaar. Zoals je was zo ging je, zonder vaarwel, een afscheid was er niet. Je ging zo je moest gaan. Jouw laatste woorden staan dichtbij mijn verdriet. Café Cheers en medewerkers Betty Marco Reinier Gré Patrick Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Dirk Roos Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe. Restaurant Vogelhuis Oranjerie Automatiek PP Poolcafé 't Speelkwartier Het begon met „It's a hard life on Texel" Door al die jaren heen had je je draai goed gevonden, samen met Bigi in De Koog, Donders Dirk We zullen je missen. Robert en Til Dirk Wat zullen we jou missen! Rutger en Doirean Patrick Anoeska Dirk Het was een genoegen je gekend te hebben, helaas te kort. Henry en Marja Lieve Dirk Wat zullen we jou gaan missen. Bert en Saskia Lieve Dirk Bliksemse rooie Wat zal ik je missen. Henk-jan Zeer bedroefd nemen wij afscheid van onze vis- maat Dirk Wij wensen Birgit en familie veel sterkte toe. Visclub „De Lange Lijn" Ger Rolt Marcel Henk-jan Eric Geschokt vernamen wi| dat op dinsdag 13 april jl., geheel onverwacht, is overleden onze collega/ medewerker Dirk Roos Dirk werkte jarenlang als horecamedewerker in De Koog. Daarnaast was hij als vrijwilliger actief bij het organiseren van diverse evenementen, zoals het Texel Sea Street Festival en activitei ten op Koninginnedag. Wij zullen hem missen. Birgit, wij wensen |e heel veel sterkte toe en leven met je mee! Het bestuur van de Stichting Horecabelangen De Koog Texelaars die. i.v.m. de uitvaart van Dirk Roos, mee willen naar Spakenburg, kunnen zich opge ven op tel.nr. 06-20821693 i.v.m. busvervoer. Dag Dirk Het was bliksems mooi Maar veel te kort Rein en Marielle Lieve Dirk Nooit meer dingetjes doen. Nooit meer je kleine zusje zijn. Gerrit en Betty Dirk Jij wordt nooit vergeten, vriend Ja bedankt, 't was te kort, dat vergeet ik niet. ledereen hield van jou, dat stilt mijn verdriet. Dag vriend. Rolt, Natascha, Gaye Dirk Ouwe hark, we zullen je missen. Eetcafé Sjans Dag Dirk Dag vriend, Dag buurman, Dag kattenvriend. We zullen je nooit vergeten. Erik Daalder Remco Sessink Brenda van der Raay Bart Staal Sterre Scholten Robert Kenter en Kirsti Meester Tommy en Pietertje 41 Mi/ spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd mii groet het al te male. wat God geschapen heeft. Na een leven van werken, liefde en zorg is thuis, aan de Rozendijk, overleden onze man, vader, opa, oude opa, broer en zwager „meester" Leendert Broere Hontenisse, 23 augustus 1910 Texel, 9 april 2004 Den Burg: Nelly Sara Broere-Risseeuw Gijs en Bep Nederhorst den Berg: Ard en Mirjam Lieke Schellinkhout: Dan en Ingrid Sophie, Maxim, David Amsterdam: Resa en Leon Jever: A. Janssen-Broere Domburg: A. Dekker-Risseeuw Rouwdienst en crematie hebben op woensdag 14 april plaatsgehad. Herinner mi/ zoals ik was maar met in sombere dagen. Herinner miy in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Rozendijk 5 1791 PC Den Burg Lopen langs het strand met je voeten in het zand luisterend naar de zee voeren de golven /e mee Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u ken nis van het heengaan van onze moeder, schoon moeder en oma Johanna Maria van Hoorn-Wamsteker weduwe van Willem Johannes van Hoorn Rotterdam, Maassluis, 4 maart 1914 13 april 2004 Hennie en Henk Wim en Bep Klein- en achterkleinkinderen „DrieMaasHave". Maassluis Correspondentie-adres: Mevrouw J.M.H. Korteland-van Hoorn Patrijsstraat 50, 3145 CM Maassluis De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 16 april om 10.00 uur in crematorium „Beuken hof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Geloot, Hoop en Liefde deze drie; de grootste van deze echter is de Liefde Op Goede Vrijdag kwam een einde aan het AARDSE leven en lijden van Petrus Theodorus Luyckx L- Den Helder, 4-4-1925 t Den Helder, 9-4-2004 Bijna 48 jaar mijn maatje. Van oktober 1962 tot mei 1990 hoofd van de St. Jozefschool. Begiftigd met de Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. A.C.C. Luyckx-Bakker Akenbuurt 26 1791 PJ Den Burg De begrafenis heeft woensdag 14 april plaatsge had op Begraafplaats Oudeschild bij „De Hoge Berg". Onverwacht bereikte ons het bericht dat onze oud-directeur Dhr. Piet Luyckx is overleden. Van 1962 tot 1990 heeft hij leiding gegeven aan de St. Jozefschool. „Meester Luyckx" is een begrip voor velen, groot was zijn betrokkenheid bij het onderwijs. Wij wensen mevr. Luyckx en de familie veel sterkte bij dit verlies. Team, leerlingen, Ouderraad Medezeggenschapsraad Schoolcommissie Jozefschool Onze „meester" is niet meer. Piet Luyckx A 4-4-1925 t 9-4-2004 Stil ben je van ons heengegaan. Vele malen heb je voor ons klaar gestaan. Je hebt vaak voor ons gerekend en gedaan. Dat was „meesterlijk" en spontaan Wij wensen Elly heel veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden „Tussen Wad en Duin" 15 april 1994 IN MEMORIAM F.J. HALSEMA Freek 15 april 2004 Wel uit het oog. Niet uit het hart. Familie Halsema Wij, de kinderen en kleinkinderen van DUW VAN BOVEN-HUIZINGA bedanken iedereen voor de steun en het medeleven tijdens en na het overlijden van moeder Dit heeft ons veel goed gedaan. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar dr. Haasdijk, dr. v.d. Bent en alle medewerkers van De Thuiszorg. Texel, april 2004 Op vrijdag 23 april 2004 zijn onze ouders Juul van der Geest en Fina van der Geest-Bakker 40 jaar getrouwd. U bent welkom om hen te feliciteren op de receptie in het „Havenrestaurant", Pontweg 3, van 15.30 tot 17.00 uur. Rick en Daphne, Lisa Marian Caroline en Paul Pontweg 51, 1797 SP Den Hoorn. Uit dankbaarheid is er een H Mis op zondag 25 april om 11.15 uur in de R.K. kerk te Den Burg. Koop een Unicef-kaartenset en zorg voor vitamine-A capsules voor 12 kinderen m;: Unicef^ Kijk op www.unicef.nl/shop kinderen eerst of bel 070 333 93 00 (tijdens kentoorurenl

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 3