DUUVELSHOFF NATUURSTEEN A m 6 Vatliarui ah o eoe Vorstelijke v*§JI Verwennerij voor moeder.. Officiële I berichten TEXELSE COURANT (Böwdei'if/ettliLLii Vernieuwde menukaart met echtTexels lamsvlees g&t ziend TAXICENTRALE TEXEL B.V. Taxichauffeurs gevraagd <RM1 extra hulp voor ons schoonmaakteam Marten Classics zoekt: representatieve verkoper/verkoopster UJ Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Raam- en deurkozijnen incl. iso-glas 3 WtTJE GEMEENTE TEXEL -VACATURE- MEDEWERKER BELASTINGEN EN VASTGOED (M/V) 10% korting HELDERSE STEENHOUWERI Tia Maria Jack Daniels 1995 Grolsch 99s Bekendmakingen Gemeente Texel Vergunningen Algemeen Sociale Zaken VRIJDAG 30 APRIL 2004 Dagelijks v.a. 10.00 uur geopend. 1\ .V». i. «i* 55; M' jf Rozendijk 17, S 312156 voor 's nachts en de weekenden (overdag). Voor het komende seizoen, via uitzendbureau. Schriftelijke sollicitaties indienen bij Taxicentrale Texel B.V. Dorpsstraat 260 1796 CJ De Koog 0222 - 317555 Landelijke Makelaars Vereniging (RMT RECREATIEWONING NABIJ DE COCKSDORP Slufterweg 108 In bungalowpark „Slufterhoek" gelegen ge schakelde recreatiewoning met aangebouw de berging, onder- en bijgelegen grond: to taal 269 m2. De recreatiewoning is vernieuwd en aan de achterzijde vergroot, heeft een woonkamer met open keuken en deuren naar het terras, een binnenhaf 2 royale slaapkamers en een badkamer met wc, wastafel en douche. Bo ven een ruime bergzolder. In de beschutte tuin een markante zomereik en het terras op het zuidoosten. Het geheel is voorzien van cv-installatie, isolatieglas en een nette gebruiksinventaris. KARAKTERISTIEKE WONING IN OOSTEREND Peperstraat 20 Monumentale woning met aangebouwde woning, garage/berging en grote tuin: totaal 404 m2 onder- en bijgelegen grond. De woning heeft een hal/entree, een woon kamer met aansluitend de keuken met bij keuken, een binnenhal met toilet, trapop- gang en een slaapkamer. Op de verdieping 3 slaapkamers en een badkamer met 2e toi let en ligbad. De aangebouwde woning heeft een eigen entree, een woonkamer, een keuken, een wc/ douche en boven een slaapkamer. Het geheel is voorzien van cv-installatie en heeft diverse gebruiksmogelijkheden. Vrijblijvende informatie: Keesomlaan 51, Postbus 163, 1790 AD Den Burg, Texel. Tel. 0222 - 313888 E-mail: info@janduinmakelaardij.nl Internet: www.janduinmakelaardij.nl Wij zoeken voor een aantal zaterdagen in het hoogseizoen Het gaat om het nakijken/schoonmaken van stacaravans en chalets. Heb je interesse of wil je meer info, vraag dan naar Miranda of Bianca. Camping De Bremakker Familie Koning Tempelierweg 40 - 1791 NS Den Burg Telefoon 0222-312863 Mail' bremakker@texel.com Morten Classics is een jong en dynamisch bedrijf. Onze collectie bestaat uit Outdoor, Sport en Casuals voor de zaterdag en de vakanties Wij bieden jou een leuke, afwisselende baan. Ben jij zelfstandig, verantwoordelijk en modieus, dan is dit een leuke baan voor jou. Inzet en motivatie is belangrijker dan ervaring. Lijkt jou dit wat? Bel dan naar: 31 27 28 of kom even langs. Marten Classics t.a.v. Marten Zegel Postbus 91,1790 AB Den Burg Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Help kwetsbare kinderen Giro 1247 www.jantjebeton.nl Wegens het vertrek van een collega zijn wij voor het bureau Belastin gen en Vastgoed op zoek naar een: voor 36 uur per week Functie-inhoud: U draagt zorg voor de dagelijkse werkzaamheden, het verzamelen van ge gevens en de voortgangsbewaking in het kader van de Wet Onroerende Zaken (WOZ). Daarnaast verzorgt u de beantwoording van de bezwaarschrif ten inzake Parkeerbelastingen en zorgt voor de controle en administratie van de Toeristenbelasting. Deze controle vindt plaats bij de logiesverstrek- kers. Verder bent u inzetbaar voor alle op de afdeling voorkomende werk zaamheden. Functie-eisen: U heeft een afgeronde vooropleiding op MEAO niveau, liefst in een fiscaal/ juridische richting en u heeft enkele jaren relevante (administratieve) werk ervaring in dit vakgebied. Verder bent u bereid om vakstudies te volgen zoals de studies Administratief Belasting Ambtenaar en WOZ-medewerker aan de bestuursacademie U bent in het bezit van een B rijbewijs en een auto. Profiel: U bent positief ingesteld en kunt goed samenwerken met uw collega's bin nen en buiten het team. Verder wordt van u verwacht dat u klantgericht bent en beschikt over een resultaatgerichte instelling. U kunt nauwkeurig werken en beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Salaris en rechtspositie: Deze functie op MBO niveau biedt afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing een salaris van maximaal 2 473,- bruto per maand. Onze organisa tie biedt een modern arbeidsvoorwaardenpakket waaronder een Persoon lijk Ontwikkel Plan, flexibele werktijden, een flexibel beloningssysteem, een uitgebreide kinderopvangregeling, een pc- en een fietsproject, een hypo theekregeling. een spaarloonregeling. etcetera. Interesse? Voor nadere toelichting over de functie kunt u contact opnemen met me vrouw L. Houben-Hartman op telefoonnummer 0222-362131. Ook kunt u de websites www.texel.nl of www.gemeentebanen.nl raadplegen. Uw sollicitatie kunt u per brief of per e-mail (smoerbeek@texel.nl) tot 14 mei 2004 richten aan: Het College van Burgemeester en Wethouders van Texel, t.a.v. mw. S. Moerbeek-Sikma, Postbus 200,1790 AE Den Burg. S.v.p. in de linkerbovenhoek van de brief en envelop 'vacature 04/MID/01' vermelden. Op vertoon von deze advertentie op de monumenten uit onze showroom Voor stijlvolle GRAFMONUMENT! Speciaalzaak voor graf- en urnmonumenten. Meer dan 60 monumenten sfoan j, onze showroom opgesteld (Lid van de Algemene Bond von Natuursteen Verwerkende Bedrijver, Nieuwe locatie showroom en werkpA Industrieweg 10H, 1785 AG Den Htfe Tel (0223) 632106/ Fax (0223) 63U( Hooghoudt longe Di Saronno Jagermeister kruidenbitter 0 7 hier lenever liter Cockburn s 0 7> Iner Esbjaerg vodkj Iik-r apfelkorn 0.7 liter likeur 0.7 liter Tennessee whiskcv 0.7 liter www.gildeslijter.nl Berentzen Apfel yso pilsner krat 30/45 cl Baileys 1050 cream likeur 0.7 liter Slijterij Wijnhandel Santa Silva rood/wit doosprijs Den Burg Witte Kruislaan 7 Tel 0222 -322165 ^Chipknip J om [Toe' Gemeente Texel Groeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma. f/m vr. 9.00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunningen Krimweg 48 te De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten v.e. woning (ontvangen 23 april 2004); Zanddijk 126 te De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten v.e. zomer huis (ontvangen 26 april 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunning Mienterglop 23 te De Koog: plaatsen v.e. garage/ berging (ontvangen 27 april 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen, eerste fase De Dageraad te Den Hoorn: geheel oprichten v.e. campus (ontvangen 23 april 2004); Ruyslaan 81 te De Koog: geheel oprichten v.e. woonhuis met kantoren (ontvangen 20 april 2004); Slufterweg 211 te De Cocksdorp: plaatsen v.e. overkapping (ontvangen 26 april 2004). Aangevraagde gebruiksvergunning Restaurant Texelairport, Postweg 124 te 1795 JS De Cocksdorp (ontvangen 23 april 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zi/n verleend Ver leende bouwvergunningen worden gepubliceerd Verleende reguliere bouwvergunning Weverstraat 95 te Den Burg: gedeeltelijk vergroten v.e. apotheek (verzonden 23 april 2004) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekend gemaakt een bezwaarschrift biBurgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Post bus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Verleende vrijstelling Burgemeester en Wethouders hebben vrijstelling ver leend op basis van artikel 15 van de Wet op de Ruim telijke Órdening en het beleid "Beroeps- en bedrijfs matige activiteiten vanuit de woning" voor het runnen van een pedicurepraktijk te Kogerstraat 17, Den Burg. Het besluit kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift indienen bi/ Burgemeester en Wethouders In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staan de naam en het adres van de indiener: de datum, een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt: de gronden van het bezwaar: zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening aangevraagd worden bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Be stuursrecht, Postbus 252 1800 AG Alkmaar Bestemmingwijziging Burgemeester en Wethouders willen op basis van ar tikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening mee werken aan de volgende bestemmingswijziging: vergroten van het bestemmingsvlak wonen tot 4747m2 van het perceel Rozendijk 31 te Den Burg In de voorschriften behorende bij het bestemmings plan Buitengebied Texel en het bestemmingsplan Buitengebied Texel Herziening ex artikel 30 WRO is hiervoor een wijzigingsbevoegdheid opgenomen in artikel 14, lid 7. Het wijzigingsbesluit ligt vanaf 3 mei 2004 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Indien u een zienswijze heeft kunt u deze binnen de termijn van termzagelegging schrif telijk indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Vrijstellingen 'kamperen bij de boer' Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 24 lid 3 van het bestemmingsplan 'Buiten gebied Texel' en van artikel 8 lid 2 sub a van de Wet op de openluchtrecreatie op 22 april 2004 vrijstelling verleend voor het plaatsen van kampeermiddelen jaar lijks gedurende de periode van 15 maart tot en met 31 oktober. Deze vrijstellingen zijn verleend voor: één kampeermiddel aan N.RN.W, Kikkert, bij het perceel Óude Dijkje 14 te De Koog: drie kampeermiddelen aan W.E Grabowski. bij het perceel Witteweg 25 te Den Hoorn; vijf kampeermiddelen aan L Huisman, bij het per ceel Kadijksweg 10 te Den Burg; drie kampeermiddelen aan A.G. Boerhorst, bij het perceel Hoornderweg 21 te Den Hoorn. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendge maakt een bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staan: de naam en het adres van de indiener; de datum een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar zo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht- Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening worden aange vraagd bij de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Be stuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar De vrijstellingen liggen ter inzage bi1 balie Grondgebied van het gemeentehuis Vergadering welstandscommissie De welstandscommissie kring Den Helder komt op donderdag 6 mei weer naar Texel voor een openbare vergadering. Deze begint om 13.30 uur in het gemeen tehuis in Den Burg. Op de agenda staan de volgende Texelse plannen: Californieweg 130 plaatsen woonhuis op dak bedrijfsgebouw; Wilhelminalaan 99 ged. vermeuwen/verand.v.e. levensmiddelenwinkel; Weverstraat 90; ged. veranderen winkel met bedrijfs woning; Vaargeul 10; ged. vergroten v.e. zolderruimte; Vaargeul 12; ged. vergroten v.e. zolderruimte; Pijpersdijk 42; geh. plaatsen v.e woonhuis; Epelaan 19; ged. veranderen v.e. woonhuis; Badweg 29; ged. verand./vergroten v.e. woonhuis; Heemskerckstraat 14; verb, schuur tot kantoor. Kapvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens inge volge artikel 5 van de Kapverordening Texel en over eenkomstig het bepaalde in de Algemene wet be stuursrecht, kapvergunning te verlenen aan: T. Graaf-Visser, Duinreep 6 te Den Burg voor het kappen van een ligusterhaag, een beukenhaag en een hulsthaag aan de voorzijde van het perceel naast Waalderstraat 58, vier berken aan de zijkant van dit perceel, twee berken en een conifeer achterop het perceel en verspreide elzen en lijsterbessen op dit perceel in verband met de bouw van een woning op dit perceel; A.H.J. Kooger, Hogereind 33 te De Waal voor het kappen van een es nabij de schuur op dit adres i.v.m. uitbreiding en twee essen en drie esdoorns i.v.m. aanleg parkeerplaatsen, D.J. den Boer-Boon, Rozendijk 37 te Den Burg voor het kappen van één eik, te weten de eik die het dichtst bij de rijweg staat op dit adres, i.v.m. de aan leg van parkeerplaatsen; Gemeente Texel te Den Burg voor het kappen van twee eiken langs de rijbaan van de Schumakersweg i.v.m aanleg voetpad De aanvraag om kapvergunning en een ontwerp van de beschikking op deze aanvraag, alsmede het advies van de chef groenbeheer van Gemeentewerken Texel, liggen gedurende vier weken voor belang hebbenden ter inzage. Binnen deze termijn kunnen deze belangheb benden hun zienswijze daarover hetzij mondeling, hetzij schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Texel Post bus 200, 1790 AE Den Burg. De betreffende stukken zijn gedurende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig bij de balie Grondgebied Nadere informatie: tel. (0222) 36 22 76. U heeft in deze periode géén inkomsten gehad ül arbeid (zoals loon of verdiensten als zelfstandigeoT freelancer) of in verband met arbeid (WW en ZW| gedeeltelijke arbeidsongeschiktheidsuitkeringen^ vervroegde pensionering) of een studietoelage om vangen; Uw vermogen was in de periode lager dand! vermogensgrens; U heeft voldoende geprobeerd om werk te verkre gen. Na ontvangst van de aanvraag onderzoeken wij ofu (en uw eventuele partner) op de peildatum aan ak voorwaarden voldoet. De langdurigheidstoeslag be draagt per 1 januari 2004 462 voor een gezin. 415 voor een alleenstaande ouder en 324 voor eeni- leenstaande. U heeft slechts eén keer per jaar red* op de toeslag. Nadere informatie: bureau Sociale Zaken, tel. 3621 00 (werkdagen 8.30-16.00 uur). Landurigheidstoeslag Op grond van de Wet werk en bijstand (WWB) kun nen bepaalde groepen uitkeringsgerechtigden in aan merking komen voor een 'langdurigheidstoeslag'. Hiervoor zijn aanvraagformulieren verkrijgbaar bij de balie Sociale Zaken van het gemeentehuis. Voorwaarden: U moet 23 jaar of ouder zijn en jonger dan 65 jaar; U moet minimaal vijfjaar aaneengesloten een inko men op bijstandsniveau hebben ontvangen; Gesloten op 5 mei Het gemeentehuis en gemeentewerken zijn woensdag 5 mei (Bevrijdingsdag) gesloten. Voor storingen calamiteiten in rioleringen e.d. belt u het nummer va" de servicebalie: 36 21 11. U wordt dan automatisc' doorverbonden met de storingsdienst. Start en CW (Centrum voor Werk en Inkomen) zijn op 5 mei wé aanwezig op het Raaksplein Wijziging afvalroutes Op bevrijdingsdag (5 mei) wordt geen huis-/bedrijfs afval en kadavers opgehaald. Het huisvuil woensds; 5 mei in Den Burg wordt dinsdag 4 mei opgehaald De huisvuilroute van woensdag 5 mei in het buiten gebied boven de Ruigendijk Pontweg wordt donj derdag 6 mei opgehaald. De kadavers die woensdagmorgen voor 05.00 uurzi/H aangemeld worden donderdag 6 mei opgehaald Fietsenveiling Zaterdag 8 mei 2004 houdt de gemeente in samen-I werking met de politie wederom een veiling van ge vonden fietsen. Eenieder die bij de politie aangi^j heeft gedaan van diefstal van zijn of haar fiets krijtf de gelegenheid een fietste kopen. U dient daarbijf» procesverbaal van aangifte of het aankoopcertifica* te overleggen. De veiling, die klokslag 10.00 uur zal beginnen, ge schiedt bij afslag en vindt plaats achter het politiebu reau aan de Keesomlaan 4a in Den Burg Belang stellenden kunnen vanaf 09.30 uur de aangebode fietsen bekijken en een fiets als de hare of de Z'l05 identificeren. De fiets wordt in dat geval alsnog uild- verkoop gehaald.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 6