Starsky Hutch in film 12 Film *>id teso 80s en Dut Excursies Dammen en schaken op zee mm* Agenda .TEXELSE COURANT Tellers gezocht voor soortendag Medium Schippers Lezing Bahai's Klankkunstenaar neemt publiek mee onder water Jeugdtoernooi bij Texel'94 Russische kunst Anna Vilenskaya in De Cocksdorp Voetbalfamilies houden toernooi MET DE ZEESTER-T VANUIT DE HAVïNl VAN OUDESCHILdI Garnalen vissenj zeehonden zi TXK EMIMI! V)ITf£ KART1NG TEXEL 1000 m kampeer- en ruitejrsporta rtikelef Hoogwater te Oudeschild WOENSDAG 19 MEI 2004 Staatsbosbeheer verzorgt vrij wel dagelijks excursies door natuurgebieden de Geul, de Muy en de Slufter. In sommige gevallen wondt heel vroeg in de ochtend of juist laat in de avond vertrokken. Speciaal voor kinderen zijn er excursies door de meeuwenkolonie van de Westerduinen. Opgave en inlichtingen in al deze gevallen bij EcoMare, tel. 317741. Donderdag 20 mei: Om 11.00 uur begint een excur sie door De Nederlanden, met aansluitend een 'natuurlunch'. Deelname kost - inclusief lunch - €15,-". Opgave en inlichtingen bij EcoMare. tel. 317741of bij Texel Catenng Service, tel. 313791. Zaterdag 22 mei: Koks van Texel Catenng Service varen mee met de TX10 en berei den na afloop een maaltijd van de vangst. Deelname kost €31,50, reserveren bij Texel Catering Ser vice, tel. 313791. Om 15.00 en 16.00 uur begint een rondleiding door de bier brouwerij aan de Schllderweg. Toegang €6.-: informatie: tal. 320325. Maandag 24 mei: Om 20.00 uur begint een excur sie door eendenkooi Korverskooi aan de Ruigendijk. Opgave en inlichtingen bij EcoMare, tel. 317741. Dinsdag 25 mei: Om 15.00 en 16.00 uur begint een rondleiding door de bier brouwerij aan de Schllderweg. Toegang €6,-; informatie: tel. 320325. Het nationaal park Duinen van Texel is nog op zoek naar mensen die planten en dieren willen helpen tellen op de 1001 -soortendag. Vele groepen en individuele natuur kenners gaan tussen vrijdag 21 mei 12.00 uur en zaterdag 22 mei 12.00 uur de Texelse natuur in om zoveel mogelijk soorten te deter mineren. Medewerking wordt verleend door onder meer Vogelwerkgroep Texel (die hiervoor speciaal haar 'Big Day' heeft verplaatst), de insectenwerk groep en de plantenwerkgroep van IVN afdeling Texel. NJN afdeling Texel, onderzoekers van het NIOZ en Alterra, Vleermuiswerkgroep Texel, vlinderkenner Cees Maas, vogel- en boswachters van Staatsbosbeheer. Strandwerkgroep Texel en kenners op het gebied van mossen, pissebedden, algen en paddestoe len. De educatieve dienst van Heen en weer varend tussen Texel en Den Helder biedt Teso-boot Schul- pengat zaterdag 22 mei onderdak aan een bijzonder evenement. Dammers en schakers van uiteenlo pend niveau, zowel van Texel als de overkant, spelen vanaf 10.15 uur in éen van de salons om de hoogste eer en de prijzen. De senioren worden opgedeeld in groepen van vier en spelen drie partiien, waarbij iedere speler steeds ongeveer drie kwartier bedenktijd heeft. De jeugd speelt in grotere groepen. Het toernooi wordt gehouden ter ge legenheid van het 50-jang bestaan van de Texelse Sportraad. Een verge lijkbaar toernooi werd mede vanwege het bijzondere karakter vijf jaar gele den een groot succes. De organisa tie wijst er met nadruk op dat deel name met is voorbehouden aan clubschakers, maar dat iedereen welkom is. De deelnemers van de overkant stap pen op de boot die om 9.30 uur uit Den Helder vertrekt, de anderen gaan om 10.00 uur op Texel aan boord. Deelname kost €3,- voor volwasse nen en €1,50 voor de jeugd. Informa tie en opgave via Piet Bakelaar (tel. 313843 of e-mail pietbakelaar® planet.nl) of Jos de Wolf (tel. 322246). Het medium Lia Schippers verzorgt vrijdag 21 mei vanaf 20.00 uur een avond in De Lindeboom in Den Burg Ze werkt met foto's en persoonlijke bezittingen van overledenen. Bezoe kers hebben ook de mogelijkheid vra gen te stellen. De toegang bedraagt €7,-. De bijeenkomst is de laatste voor de zomer. Het nieuwe seizoen begint in oktober. EcoMare gaat om de drie uur, ook 's nachts, bij paal 33 de zee in met een kor, een net dat aan een lang touw door een groep mensen door het water wordt getrokken. De regelmaat van drie uur is bedoeld om aan de weet te komen of er verschillen in de vangst zijn tussen eb en vloed en dag en nacht. Kinderen kunnen vrijdag tussen 14.00 en 16.00 uur helpen bij het uitpluizen van braakballen. Pu bliek krijgt de mogelijkheid om met de verschillende werkgroepen op pad te gaan. Het wordt ook zeer ge waardeerd als vakantiegangers met natuurkennis zelf op pad gaan om soorten te 'scoren'. Alle tellers leve ren zaterdag tussen 12.00 en 13.30 uur de gegevens aan. Om 15 00 uur wordt de uitslag bekend gemaakt in de nieuwe expositieruimte van het nationaal park. Meer informatie is verknjgbaar bij de informatiebalie van het bezoekerscentrum annex EcoMare, tel. 317741 De goddelijke openbaringen, waar van die van Baha'u'llah door de Bahai-gemeenschap als de laatste ('tot nu toe') wordt gezien, zijn onder werp van een lezing die Zia Reyhani vrijdag 28 mei verzorgt bij de familie Habraken. Na een inleiding worden de toehoorders uitgenodigd samen over dit thema van gedachten te wis selen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en wordt gehouden op het adres Plevierstraat 16 in De Koog. ledereen is welkom. Een kwart eeuw geleden was de se rie over het illustere duo één van de grote 'hits' op televisie, vanaf nu zijn 'Starsky Hutch' in de bioscoop (waaronder Cinema Texel) te be wonderen. David Starsky (een rol van Ben Stiller) is de meest toege wijde undercoveragent die er te vin den is in Bay City in Californië. Door dat hij zo bezeten is van zijn werk, blijft geen misdaad onbestraft als hij dienst heeft. En hij heeft altijd dienst. Ken 'Hutch' Hutchinson (Owen Wilson) daarentegen is een goede politieman, maar zijn wel erg relaxte persoonlijkheid en zijn wens om snel geld te verdienen, brengen hem iets te vaak in de problemen. Hun commandant koppelt ze aan elkaar en stuurt ze samen de straat op, een combinatie die op het eer ste gezicht niet al te gelukkig lijkt. Net wanneer ze met frisse tegenzin aan het werk zijn gegaan, spoelt er een lijk aan. Met de hulp van Huggy Bear (Snoop Dogg), een opmerke lijke informant van Hutch, proheren de twee deze raadselachtige moordzaak op te lossen. Bij het onderzoeken van hun eerste aanwij zing ontmoeten ze Staci (Carmen Electra) en Holly (Amy Smart), twee cheerleaders die bereid zijn te hel pen. Op alle mogelijke manieren. Al snel wijst alles in de richting van de rijke zakenman Reese Feldman (Vince Vaughn), maar het lukt Starsky en Hutch maar met om met sluitende bewijzen te komen. Geprolongeerd in Cinema Texel is 'Troy', waarin de Trojaanse legende opnieuw tot leven wordt gebracht. Het verhaal speelt in het oude Grie kenland, waar de passie tussen Paris de prins van Troje (een rol van Orlando Bloom) en Helen de konin gin van Sparta (Diane Kruger) leidt tot een oorlog die de beschaving zal verwoesten. Naast liefde en het streven naar eerherstel speelt heb zucht een cruciale rol. Want wie Troje in bezit heeft, weet zich verze kerd van macht en rijkdom. De om muurde stad geldt als onneembaar. Slechts één man heeft de sleutel tot de overwinning en de ondergang van Troje. Het is Achilles (Brad Pitt), de grootste strijder op aarde. Arro gant, rebellerend en ogenschijnlijk onzichtbaar heeft hij aan niets of niemand verantwoording af te leg gen. Het is de onverzadigbare hon ger naar eeuwige roem die hem leidt tijdens de aanval. Ook nog een weekje te zien is 'In Oranje' (geschikt voor alle leeftij den), met Wendy van Dijk en Tho mas Acda in de hoofdrollen. Het verhaal gaat over de 12-jarige Remco, een getalenteerd voetbal lertje, die ervan droomt in het Ne derlands Elftal te mogen spelen. Zijn wereld stort in als zijn vader plotse ling sterft en tot overmaat van ramp raakt hij nog geblesseerd ook. Ge lukkig steunt zijn vriendinnetje Anneke, de dochter van de apothe ker, hem om zijn allergrootste droom alsnog waar te maken. Nederlands gesproken is 'Monsters unleashed', het vervolg op 'Scooby Doo'. Daarin doen de bekende hond en de andere leden van detective bureau Mystery Inc. een onderzoek naar de plannen van een myste rieuze en gemaskerde slechterik. Ook 'Brother Bear' draait in de Ne derlands gesproken versie. Tegen de schitterende achtergrond van de majestueuze natuur in het noord westen van Amerika, vertelt deze Disneyfilm het verhaal van de jonge indiaan Kenai Een ontmoeting met sidderalen, dan sende zeepaardjes, dolfijnen die een zwemwedstrijd houden, een krab die met zijn scharen een typemachine bespeelt en een octopus die met zijn tentakels en zuignappen vanuit een diepe spelonk voorzichtig komt kij ken wat er allemaal gebeurt. De komst van een paar haaien veroorza ken een enorme dreiging, die uitein delijk uitmondt in een vreselijk ge vecht Dat belooft 'klankkunstenaar' Ernesto Arrendell, die zaterdag 22 mei een optreden verzorgt in de waterzaal van EcoMare en daarbij zijn publiek 'meeneemt' naar de diepe wateren van de oceanen. Het optre den vormt de afsluiting van alle festi viteiten rond het nieuwe bezoekers centrum van het nationaal park Duinen van Texel, dat vandaag door minister Veerman is geopend De natuur is voor percussionist Arrendell een onuitputtelijke bron van inspiratie. Hij maakte eerder voorstel lingen over het ontstaan van de aarde, een dag in het tropisch regen woud, een treinreis dwars door Siberië en een reis door het univer sum. Voor elke nieuwe voorstelling is hij op zoek naar speciale combinaties van geluiden, nieuwe instrumenten en collega-muzikanten. Bij zijn optre den in EcoMare, 'Ocean Dream', werkt hij samen met Zoumana Diarra en Kees van Velthoven Diarra is af komstig uit Mali en speelt ngoni. balafoon en tarna. Sinds ongeveer vijftien |aar woont hij in Nederland en speelt hij in salsa-, rai- en jazz- groepen. Van Velthoven componeert filmmuziek en heeft een scala aan akoestische instrumenten verzameld en leren bespelen. Het optreden in EcoMare begint om 15.45 uur en is gratis voor inwoners van Texel en deelnemers aan de 1001-soortendag. Hen wordt ver zocht zich om 15,30 uur bij de kassa van EcoMare te melden om een vrij- kaartje in ontvangst te nemen. Daar naast is de voorstelling (uiteraard) toegankelijk voor bezoekers van EcoMare. verjaardag met een feestelijke markt die duurt van 10.00 tot 17.00 uur. DE ZE Hoewel het ieder jaar moeilijker wordt om jeugdteams naar het eiland te krijgen, is Texel'94 er volgens eigen zeggen opnieuw in geslaagd een leuk programma samen te stellen voor het jaarlijkse jeugdtoernooi, dat de vere niging organiseert voor de F-mini's, F-, E- en D-pupillen en C-junioren. Ruim dertig teams van onder meer Sloten/Rivalen, Hunsingo, Be Quick, Purmersteyn, DWOW, Vogels en RKC Tiel spelen zaterdag 22 mei in Den Burg mee in dit Bertus Heerschap- toernooi. De jongste jeugd, de F-mi- ni's, bijt om 9.30 uur het spits af. Rond 15.30 uur is het toernooi afge lopen. Supporters zijn zeer welkom. Haar werken hingen in 2000 op de wereldexpo te Hannover in het Russisch paviljoen, waar tiendui zenden bezoekers zagen dat de Russische schilderkunst nog altijd leeft. Vier jaar later is de Texelse kunsthandelaar Ed van Bommel erin geslaagd haar schilderijen naar Texel te halen. Van donderdag 20 mei (Hemelvaartdag) tot en met maandag 31 mei (tweede pinker dag) exposeert hij enkele tientallen werken van Anna Vilenskaya in de ruimte van zijn kunsthandel Baroque in De Cocksdorp. Anna Vilenskaya werd in 1968 in Moskou geboren. Tussen haar acht ste en haar veertiende kreeg zij te ken- en schilderles aan de nationale kunstacademie. In 1987 begon zij als negentienjarige een opleiding aan de Kalanin kunstacademie in Moskou, waarna zij, om de titel van meester schilder te verkrijgen, haar studie vervolgde aan het beroemde Surikow instituut en aan de Russische kunst academie, beide gevestigd in Mos kou. Zij kreeg er les in de studio's van de grote Russische impressionisten Yuri en Mikhail Kugatsch. In 1990 maakte zij een studiereis naar Bulga rije en nam ze deel aan tentoonstel lingen van jonge kunstenaars in Mos kou en in Sofia. Haar eerste solo tentoonstelling was in 1993 in Bad Sobernheim. Als lid van de Russische kunste naarsvereniging Moskworetschje nam zij deel aan exposities van Rus sische schilderkunst in diverse lan den, waaronder in Madrid (1997), Londen (1998) en Dusseldorf (1998). In 2000 had ze solotentoonstellingen in Bielefeld en Berlijn en stelde ze werk ten toon op de Frankfur- terbuchmesse. Hoogtepunt was het exposeren van haar werk op de grote wereldexpo te Hannover in 2000, waar haar schilderijen in het Russi sche paviljoen hingen. In 2001 was haar werk te zien op diverse solo- en groepstentoonstellingen in Duitsland, Rusland en in Oost-Europa. Werk van Anna Vilenskaya is te vinden in vele privé verzamelingen over de hele wereld. De tentoonstelling in Baroque (Kik kerstraat 6) is dagelijks te bezichtigen van 13.00 tot 16.00 uur. Woensdag 19 mei: In De Cocksdorp is van 10.30 tot 16 30 uur de hervormde kerk te be zichtigen. In tegenstelling tot wat gebruikelijk was, is het orgel niet te bespelen. De raadscommissie Welzi|n vergadert vanaf 20.00 uur in het raadhuis aan de Groeneplaats. In Cinema Texel draaien de Neder lands gesproken versie van Brother Bear (aanvang 13.30 uur), In Oranje (14.00 en 16.15 uur), Scooby Doo II (16.00 uur). Troy (20.00 uur) en Lost in translation (20.30 uur). Donderdag 20 mei: Hemelvaartdag Dorpshuis De Hof in De Koog is het startpunt van de Vogelwandeltocht, georganiseerd door wandelsport vereniging Het Gouden Boltje. Wie 30 kilometer loopt, moet vertrekken tus sen 10.00 en 11.30 uur, voor 20 kilo meter kan dat tot 12.30 uur en voor 5, 10 en 15 kilometer tot 14.00 uur. Deelname kost €3,40 (met herinne ring) of €2,-. Leden krijgen korting. Om de opening van het bezoekers centrum bij EcoMare te vieren, ver zorgt nationaal park Duinen van Texel drie dagen lang een uitgebreid pro gramma met excursies en uiteenlo pende andere activiteiten, ook voor kinderen. Met vandaag onder meer een grote natuurmarkt, die duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Zeven voetballende families binden op de velden van Texel'94 de strijd met elkaar aan. Aanvang 12.00 uur. Evangelist Feike ter Velde spreekt in Eben Haezer (Julianastraat, Den Burg) voor leden van de baptis tengemeente en andere belang stellenden. Aanvang 19.00 uur. In schouwburg De Kampanje in Den Helder begint om 20.15 uur de voor stelling 'Nee, dan Lourdes' van Bert Visscher. Na afloop vaart een extra boot terug. In Cinema Texel draaien de Neder landstalige versie van Brother Bear (aanvang 13.30 uur), In Oranje (13.30 en 18.45 uur), Troy (15.30 en 21.00 uur), Scooby Doo II (16.00 uur) en Starsky Hutch (19.00 en 21.30 uur). Vrijdag 21 mei: In De Cocksdorp is van 10.30 tot 13.30 uur de hervormde kerk te be zichtigen. In tegenstelling tot wat gebruikelijk was, is het orgel niet te bespelen. Om de opening van het bezoekers centrum bij EcoMare te vieren, ver zorgt nationaal park Duinen van Texel ook vandaag (van 10.00 tot 16.00 uur) een uitgebreid programma met ex cursies en uiteenlopende andere ac tiviteiten, ook voor kinderen. Medium Lia Schippers verzorgt een avond in De Lindeboom in Den Burg. Aanvang 20.00 uur. Toegang €7,-. In Cinema Texel draaien de Neder landstalige versie van Brother Bear (aanvang 13.30 uur), In Oranje (13.30 en 18.45 uur), Troy (15.30 en 21.00 uur), Scooby Doo II (16.00 uur) en Starsky Hutch (19.00 en 21.30 uur). Zaterdag 22 mei: Op de heen en weer varende Teso- boot Schulpengat wordt vandaag een dam- en schaaktoernooi gehou den. Deelnemers moeten om 9.30 uur in Den Helder of om 10.00 uur op Texel aan boord stappen. Bij Texel'94 begint om 9.30 uur een groot voetbaltoernooi voor jeugd spelers. De Zelfpluktuin aan de Middellandse- weg (nabij Oudeschild) viert de tiende Zeven voetballende families binden donderdag 20 mei (Hemelvaartdag) op de velden van Texel'94 de strijd met elkaar in het dertiende Familie- toernooi. Er wordt een halve compe titie gespeeld, de familie die de meeste punten behaalt is winnaar. Het kampioenschap werd vorig jaar veroverd door de familie Van der Slikke. De titelhouder krijgt volgens verwachting zware tegenstand van de families Boogaard, Van Heer waarden, Maas, Terpstra, Veeger en Witte, die - gesteund door vele sup porters - hun huid zo duur mogelijk zullen verkopen. Het toernooi begint om 12.00 uur. De prijsuitreiking vindt rond 16.15 uur plaats. Parenta Kraamzorg houdt van 10.00 tot 17.00 uur een informatiemarkt in babyspeciaalzaak Babyboom aan de Keizerstraat in Den Helder. Om de opening van het bezoekers centrum bij EcoMare te vieren, ver zorgt nationaal park Duinen van Texel vandaag voor het laatst (van 10.00 tot 16.00 uur) een uitgebreid programma met excursies en uiteenlopende an dere activiteiten, ook voor kinderen. De festiviteiten rond de opening van het bezoekerscentrum van nationaal park Duinen van Texel worden beslo ten met de show 'Ocean Dream' van klankkunstenaar Ernesto Arrendell en twee collega-muzikanten. Locatie is de waterzaal van EcoMare. aanvang 15.45 uur. Texelaars hebben gratis toegang. Op de kartingbaan aan de Akenbuurt begint om 19.00 uur een competitie avond van Modelracing Texel. In Cinema Texel draaien de Neder landstalige versie van Brother Bear (aanvang 13.30 uur), In Oranje (13.30 en 18.45 uur), Troy (15.30 en 21.00 uur), Scooby Doo II (16.00 uur) en Starsky Hutch (19.00 en 21.30 uur). Zondag 23 mei: Op het terrein van de MAB-club aan de Hoofdweg wordt de tweede club- trial van het seizoen verreden. Otto de Bruijne, bekend geworden als presentator van de Evangelische Omroep, spreekt in Eben Haezer (Julianastraat, Den Burg) voor leden van de baptistengemeente en andere belangstellenden. Aanvang 19.00 uur. In Cinema Texel draaien de Neder landstalige versie van Brother Bear (aanvang 13.30 uur), In Oranje (13.30 en 18.45 uur), Troy (15.30 en 21.00 uur), Scooby Doo II (16.00 uur) en Starsky Hutch (19.00 en 21.30 uur). Maandag 24 mei: In De Cocksdorp is van 13.30 tot 16.30 uur de hervormde kerk te be zichtigen. In tegenstelling tot wat gebruikelijk was, is het orgel niet te bespelen. In manege Akenburg begint om 19.30 uur een open bridgedrive. Deelname kost €2,50. In het kader van de dorpentocht houdt Texels Belang vanavond zitting in dorpshuis De Hof in De Koog. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Wie een tijd wil afspreken, kan dit doen met Piet Standaart, tel. 314761. In Cinema Texel draaien Troy (aan vang 20.00 uur) en Starsky Hutch (20.30 uur) Dinsdag 25 mei: PvdA-leden Gerrit Valk en Dorette Corbey, beiden kandidaat voor het Europees Parlement, brengen een werkbezoek aan het eiland. Dit wordt om 17.00 uur afgesloten met een 'speakerscorner' op de Groeneplaats in Den Burg, waar Texelaars hun me ning kunnen geven over Europa en het gemeentehuis. In De Cocksdorp ia van 10.30 tot 16.30 uur de hervormde kerk te be zichtigen. In tegenstelling tot wat gebruikelijk was, is het orgel niet te bespelen. In Cinema Texel draaien Troy (aan vang 20.00 uur) en Starsky Hutch (20.30 uur) 2 uurtjes garnalenvissj en... naar de zeehondi Donderdag 20, vrijdag 21 en zaterdag 22 mei: 10.30 14 00 uur Zondag 23 mei: 12.00 I4 l5i Maandag 24 mei: 14 00 uur Dinsdag 25 mei: 10.30 I4.00s Woensdag 26 mei: 14.00 uur Donderdag 27 mei: 10.30 14,00 Met laagwater korte Robbentocht Donderdag 20, vrijdag 21 &I zaterdag 22 mei: 16 30 uur Telefoon 31 35 45 of 06-51 52 81 74 Restaurant - Brasserie Elke dag een wi.velend 3-gangen Ja b.v. voor aj>. donderdag: Gegrilde scampies Kipfilet met sesam Saiis van atroengra> Texels bananenijs met dwcolacki €20,- Bakkcmvcg 16 - Oen Hoorn iel .>15541 (bij Je fontetnsnojl Dagelijks afvaart (behalve zond om 10.30 en 14.00 uur. Volwassenen 7,50. kinderen 6,00 (0(0222) 31 m of 0651 49 861 Grote indoor speeltuin Spelen, klimmen, klauteren, glijden en springen. Dagelijks geopend van 10.00 - 18.00 uur. Ook voor kinderfeestjes! De Knm Postweg afslag 33 De C«te www.kinderspeelparadijstexel.El 1 den burg AKENBUURT 14 -TEL. 3133^ 2 circuits Elektrokartbaan <3 t/m 8 Jaar) Circuitbaan (vanaf 8 jaar) (52S meter lang, 7 meter breed) Kantine terras Midgetgolf I speeltuin Om de drukte de baas te kunnen, zet TESO de komende dagen geregeld een extra boot in. De veerdienst ver zorgt dan ieder half uur een afvaart, zowel vanaf Texel als vanuit Den Hel der. Dat gebeurt vandaag (woensdag) van 6.30 tot 20.00 uur, donderdag van 8.30 tot 15.00 uur en vrijdag, za terdag, zondag en maandag van 9.30 tot 16.00 uur. Automobilisten moeten desondanks rekening houden met wachttijden. Die kunnen vandaag in Den Helder oplopen tot anderhalf uur. Donderdag moet in Den Helder tus sen 10.00 en 16.00 uur mogelijk twee uur worden gewacht, vrijdag tussen 10.00 en 16.00 uur op Texel een half uur en In Den Helder een uur, zater dag tussen 10.00 en 14.00 uur in Den Helder en tussen 10.00 en 18.00 uur op Texel een half uur, zondag op Texel tussen 9.00 en 21.00 uur twee uur en maandag tussen 10.00 en 14.00 uur in beide richtingen een half uur. Na dere informatie kan worden verkre gen via tel. 0222-369600 of e-mall info@teso.nl. De veerdienst heeft ook een eigen website: www.teso.nl. Kampeercen! 2 Spinbaan 14 Den Burg Tel 0222-31- Wo. 19 9.40 en 71 Do. 20 9.57 en 21 Vr. 21 10.27 en 22 Za. 22 11.05 en 23 Zo. 23 11.34 en Ma. 24 12.16 en Di. 25 0.00 en Wo. 26 0.30 en 23! 12 132 Aan het strand is het ongeveer* eerder hoogwater. De zon kori mei op om 5.30 uur en gaat on* 21.44 uur; 19 mei nieuwe m*

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 12