SjCbitf' 'I 2 Mannenkoren verzorgen sfeervol optreden Eerste verlengde LCU voor mariniers MHn idee.. Geknip§<f .TEXELSE COURANT" W3* ik zeggen wou. Simone de Wit in Beverwijk Bermbrandje Jeugd Tevoko in de prijzen Pluk vlier! p Raadhuis (13) Kaartverkoop voor Broadway Open dagen bij peuterspeelzalen Medische zorg Hulpverlening Kerkdiensten texelse'^courant Radio Texel l(l WOENSDAG 19 MEI 2004 Dne koren, onderling verbonden door hun gezamenli|ke dirigent Piet de Reuver, trakteerden zondag een goed gevulde hervormde kerk in Den Burg op een gevarieerd en sfeervol optre den. Het spits werd afgebeten door het KLM Mannenkoor, dat koren uit opera's van onder anderen Mozart, Beethoven, Wagner en Verdi ten gehore bracht. De leden van Mannenkoor Zanglust uit Beverwijk trokken de aandacht met een geheel Russisch programma, waarbij ze in passende folkloristische kleding wa ren gestoken. Het Texels Christelijk Mannenkoor legde zich toe op chris- telijk-religieuze liederen, met titels als We liepen samen door het veld, Ver trouwen en Father we love you. Pia nist Robert Greuter, die voor de be geleiding zorgde, trad solo op in enkele intermezzo's. Ten slotte bun delden de drie koren hun krachten voor een gezamenlijke afsluiting, met stukken van onder anderen Brahms en Schubert. Het concert in Den Burg was het tweede in een serie, waarbij steeds de thuishaven van een ander koor wordt bezocht. In februari tra den de koren al samen op in Amstelveen, op 24 oktober staat een optreden in Beverwijk op het pro gramma. Simone de Wit deed afgelopen weekend mee aan het tweede deel van de Noordhollandse kampioen schappen zwemmen in Beverwijk. Zaterdag zwom De Wit de 50 meter vrije slag bij de dames senioren net onder de dertig seconden (0.29.93), goed voor een zevende plaats. Op de 100 meter rugcrawl behaalde zij in 1.15.57 minuten een zesde plaats. Ook op de 200 meter wisselslag be haalde zij een zesde plaats (2.45.68). In de estafette 4x100 meter vrije slag ging Simone als derde van start voor zwemvereniging Hoorn en legde haar honderd meter af in de snelle tijd van 1.03.71 Haar team eindigde op een tweede plaats. Zondag pakte De Wit de vierde plaats op de 50 meter rugcrawl (0.34.99) en ook de 2.50.40 minuten op de 200 meter vlinderslag was goed voor de vierde plaats. Op de 100 meter vrije slag zwom zij iets langzamer dan za terdag en behaalde een vijfde plaats met 1.04.33 minuten In de estafette 4x200 meter vrije slag was de Wit de belangrijke slotzwemster en wist zij de voorsprong van haar team uit te breiden naar zeven seconden, waar mee haar team als eerste eindigde. Brandweerlieden rukten zaterdag- morgenvroeg, omstreeks 4.00 uur uit voor het blussen van een berm brandje, Het betrof ruigte die door onbekende oorzaak vlam had gevat. Het brandje was na enige tijd onder controle. De mini-teams van volleybalver eniging Tevoko hebben zaterdag in sporthal Sportlaan in Den Helder de laatste wedstrijden van het sei zoen gespeeld. Beide teams vielen in de prijzen. Tevoko 2 werd in de totaalstand derde met 17,5 punten, Tevoko 1 legde met 15,5 punten beslag op de vierde plaats. Tevoko 1 won in vijf wedstrijden twee maal en speelde drie maal gelijk. Een mooie prestatie, hoewel de uitslag Ik weet niet of het /ullie ook zo ver gaat, maar ik verkeer al weken in jubelstemming. De natuur is zó aan stekelijk! Al weken geniet ik van de narcissen bij Den Hoorn en de tulpen velden in De Prins, van de honderden krentenbomen met hun witte pracht overal in de hagen, in het Krimbos en in de Dennen. Het bloeiend hout in goudgeel, de ribes kruidig en rood, de peren- en appelbloesem, de paarse judaspenning en nu weer het tere kantwerk van het overal verspreid staande fluitenkruid. De bermen zijn een lied op zich. Paardebloemen, boterbloemen, allerlei grassen, pink sterbloemen, rode zuring en sappige klaver. De dijken vol madeliefjes (en schapen). Teveel om op te noemen. Ik kan mijn geluk niet op. Iedere dag is er ergens weer iets nieuws te zien en te horen. Al heel vroeg in de mor gen hoor ik de vogels beginnen met hun fluiten, tjilpen, koeren en kwette ren. Gisteren liep ik langs het water in een stadspark. Een meerkoet zwom met een snavel vol strootjes en ander bouwmateriaal vastberaden naar een iets verderop gelegen nest in aanbouw. Daar aangekomen over handigde hij zijn spullen aan het vouwtje die het ogenblikkelijk begon te verwerken, waarna meneer weer te water ging op een nieuwe strooptocht. In mijn tuin zit een winterkoninkje in de klimop. Ik zie hem geregeld een tussenlanding maken op de onderste tak van de appelboom, die vanuit de buurtuin vhendelijk over de schutting hangt. Bij Ceres ontdekte ik al fietsend een riet kip op haar kunstig, net boven het water gevlochten nest en langs het wad zijn in de vooravond tientallen lepelaars te zien, die al foeragerend met hun snavels door het water roe ren. Kortom, de wereld is prachtig voor wie het zien wil en er de tijd voor neemt. Annie M.G. schreef in een gedicht: 'Wanneer ik u een goede raad mag geven, de vlier bloeit, het is mei, vooruit pluk vlier! Het is met zo heel vaak mei meer in uw leven, mis schien nog dertig keer, misschien nog vier.En ze eindigt met:de meien zijn betrekkelijk dun gezaaid.Hele- gaar waar. leder jaar heeft maar één mei en dat is nu! Pluk vlier! Februari 2000: De gemeente geeft adviesbureau Ernst&Young opdracht uit te zoeken of het huidige gemeentehuis op de Groeneplaats kan worden gehand haafd of dat er naar een nieuwe locatie moet worden uitgekeken Uit het onderzoek komt naar voren dat de gemeente op korte termijn wat moet doen aan haar ruimtegebrek. In het rapport van Ernst&Young wordt uitgegaan van 160 werkplekken (nu 120). April 2004: Deskundigen voorspellen dat de ko mende tijd veel zal veranderen op de arbeidsmarkt. Nieuwe arbeids besparende technologie begint al voelbaar te worden. De banken heb ben al duizenden werknemers ver vangen door nieuwe computerpro gramma's. Professor Molenaar van de Erasmusuniversiteit: 'Ik durf de stelling aan dat binnen tien jaar een kwart van alle banen binnen de bancaire sector, in de zorg en bij de overheid zal zijn vervangen door computers of verdwenen in de banenvlucht.' Mei 2004: De provincie Noord-Holland kondigt aan dat binnen éérïjaar eenderde van alle arbeidsplaatsen zal zijn verdwe nen. Als professor Molenaar gelijk krijgt, zit de gemeente Texel in 2014 met 90 werkplekken in een gebouw waar plaats is voor 160. Regeren is voor uitzien. J.A. van der Slikke, Den Burg. geen invloed had op de totaalstand, waarin het team op de vierde plaats bleef staan. Het tweede team trok eenmaal aan het langste eind en ver loor drie maal en zakte daardoor van de tweede naar de derde plaats. Dit team had vooral de pech dat de laat ste twee wedstrijden zonder pauze achter elkaar moesten worden ge speeld. Maar ondanks dat diverse spelers de avond ervoor een school feest hadden gehad, werd vrij goed gespeeld, wederom met veel lange rally's. Komend seizoen zullen de teams worden heringedeeld. De spelers die na de zomer van de basisschool naar de OSG verhuizen, zullen in een an dere competitie (op C-niveau) uitko men. De anderen krijgen versterking van nieuwkomers, die al in training zijn voor de nieuwe competitie. Er is nog ruimte voor nieuwe spelers, zo wel jongens als meisjes. Wie nog aarzelt, kan op maandag en vrijdag tot aan de zomervakantie eens mee- trainen in de Burgemeester de Koninghal (informatie via e-mail pgkni|f@zonnet.nl). De nieuwe com petitie gaat na de zomer van start. De meeste wedstrijden worden aan de overkant gespeeld. Ouders wordt gevraagd bij toerbeurt voor vervoer te zorgen en de teams te coachen. Het Korps Mariniers heeft gisteren haar eerste verlengde landings vaartuig in gebruik genomen. Het vaartuig, een Landing Craft Utility (LCU), is voorzien van een nieuwe tussenstuk van 8,5 meter lengte. Door het vergrote oppervlakte heeft het minder diepgang gekre gen, waardoor er beter mee op de kust kan worden geland. Scheepswerf Visser uit Den Helder droeg het verlengde vaartuig gister middag officieel over in de haven van de Joost Dourleinkazerne Volgens majoor Aad van Gils is de diepgang van de LCU verminderd met ruim zestig centimeter. 'Hij had volbeladen eerst een diepgang van 1,60 en dat is minder dan een meter geworden. We kunnen veel dichter bij het strand komen. Als we nu met de achterwie len nog op de klep staan, staan we met de voorwielen al op het strand.' Maandag werd voor het eerst proef- gevaren met de verlengde LCU. Het was de mariniers jarenlang een doorn in het oog dat ze met de in 1999 gebouwde LCU's moeilijk bij de kust konden komen. Tijdens oefenin gen en ook tijdens de recente VN- operatie in Liberia moesten ze soms uitwijken naar een haven om goede ren aan land te brengen. 'Tijdens een oefening kun je nog wel uitwijken, maar als het om het echt gaat, kun je dat natuurlijk niet maken', aldus com mandant Bas van Rijswijk. 'Met deze verlening wordt de geloofwaardig heid van het Korps Mariniers bij lan dingen een stuk groter.' De verlen ging kostte €725.000,-. De LCU is 37,5 meter lang geworden. Door het tussenstuk heeft de voorkant een schuin oplopende bodemplaat ge kregen. 'Met het ballastwater kunnen we dat nog wat verder aanpassen, waardoor we de voorkant precies gelijk aan de glooiing van het strand kunnen laten zijn', aldus Van Gils. Het vaartuig ligt volgens hem stabieler op het water en door de lengte is er ook minder motorlawaai in het stuurhuis. De LCU vertrekt begin juni voor een serie proeven naar de Engelse kust plaats Instow bij North Devon. 'Daar hebben ze het meest beroerde landingsstrand ter wereld en golven van zo'n 2,5 meter hoog, dus daar gaan we hem intensief beproeven.' Hij wordt erheen gevaren door eerste stuurman Robin Woutering en Texelaar Ron van Rongen. Het is de bedoeling dat drie andere LCU's van de Mok op termijn ook worden ver lengd, als de proeven in Engeland slagen. De belangstelling voor het huis kamerfestival Broadway in Den Hoorn is groot. Initiatiefnemer Cor van Heerwaarden en zijn mede werkers melden dat alle voorstel lingen van vrijdag 28 en zaterdag 29 mei al zijn uitverkocht. Voor de laatste avond, zondag 30 mei, zijn nog enkele honderden van de in totaal drieduizend kaarten ver krijgbaar. Dat betekent overigens met dat alle bekende cabaretiers al zijn uitver kocht of dat de nog beschikbare kaarten alleen van onbekend talent zijn. Een kaart geeft toegang tot vier uiteenlopende voorstellingen (die om 19.30, 20.30,21.30 en 22.30 uur be ginnen en 25 tot 30 minuten duren) en daaronder is er altijd tenminste één van iemand van naam Onder de bekendere cabaretiers bij wie nog ruimte is, zijn onder anderen Richard Groenendijk, Johan Hoogenboom, Leon van de Zande en Hakim. Een aparte vermelding verdient Rob van de Meeberg, die vorige week de John Kraaijkamp Musical Award kreeg uitgereikt in de categorie 'beste mannelijke hoofdrol in een kleine musicalproductie'. Hij kreeg de prijs voor zijn rol in 'In de schaduw van Brei'. Hij is acteur, zanger, regisseur, vertaler en schrijver, werkte met Ernst Daniël Smid, Joke de Kruijf, Vera Mann, Danny de Munck, Lucie de Lange, Frits Lambrechts, Carry Tefsen, Martin van Dijk, Cyu Coleman en vele anderen en werd bekend door zijn vertolking van Wim Kan in 'Ken Kan', Johnny Jordaan in 'Oh, Johnny' en Simon Carmiggelt in 'Een stukkie'. In Den Hoorn treedt hij op met accordeonist Eddy van Damme en pianist Henk Alkema. Het trio brengt liederen van Jacques Brei en eigen werk ten gehore. Opvallend is dat nog flink wat kaar ten voorradig zijn voor de kindervoor stelling die de van Sesamstraat be kende Hakim zaterdag 29 mei vanaf 15.30 uur verzorgt. Dat geldt ook voor het popconcert van de groep Herrie (rond Johan Hoogenboom) op zon dag 30 mei (eveneens vanaf 15.30 uur). Van Heerwaarden: 'We hadden een stormloop verwacht, maar die kwam niet, waarschijnlijk omdat de voorverkoop op Moederdag begon. Nu lijken veel mensen te denken dat de voorstellingen al uitverkocht zijn.' Kaarten zijn dagelijks tussen 12.00 en 17.00 uur te koop in theater Klif 12. Een kaart voor vier voorstellingen op zondagavond kost €17,50. De entree voor de kindervoorstellingen be draagt €5.-. Telefonisch reserveren is niet mogelijk. De zes Texelse peuterspeelzalen houden volgende week allemaal open dag. Ouders en begeleiders kunnen rondkijken in de vertrek ken, praten met de aanwezige leid sters en eventueel foto's of video's bekijken. Catalpa, de overkoepelende organi satie van de zes zalen, hoopt op die manier ouders ervoor te interesseren hun kinderen naar de peuterspeelzaal te laten gaan. De open dagen worden op verschillende data gehouden. Maandag 24 mei houdt De Bijenkorf in Oosterend open huis van 12.00 tot 14.00 uur. Spelemaer in Den Burg is dinsdag 25 mei geopend van 13.30 tot 15.00 uur. De Kooterkeet in Oude- schild houdt haar open dag op woensdag 26 mei van 15.00 tot 17.00 uur en donderdag 27 mei is het de beurt aan Olleke Bolleke in De Koog. De Stienepikkertjes in Den Hoorn en De Kokkeltjes in De Cocksdorp. De laatste is geopend van 13.30 tot 15.00 uur. De Stienepikkertjes en Olleke Bolleke houden open huis van 9.00 tot 11.00 uur. Ouders die hun kinderen opgeven tijdens een van de open dagen krijgen vier dagdelen gratis aangeboden van Catalpa. Kin deren kunnen tijdens de bezoeken worden meegenomen. fpofo Jeroen van De Duitsers wisten dat ze de oorlog zouden verliezen, maar deze slag wil den ze winnen, als wraak. De verach ting voor de muitende Untermenschen was zo groor, dat Russen werden ge dwongen zich uit te kleden vóór ze doodgeschoten werden, zodat ze niet de eer hadden in het Wehrmachtuni- form te vallen. Beide partijen maak ten geen krijgsgevangenen, maar exe cuteerden standrechtelijk Duitsers schoten tien mensen, toe vallige passanten die van collaboratie werden beschuldigd, dood Georgiers zetten Duitse officieren die zich had den overgegeven, regen de muur .Dat vond ik wel een beetje grof", zou een getuige later zeggen, typisch Texels- onderkocld, ..want je bent daar niet aan gewend." Pien Verberg In de haven van de Mok werd gisteren het eerste verlengde landingsvaartuig van het Korps Manniers officieel overgedragen. 'En toen werd Texel op de valreep nog gebombardeerd' schrijft dagblad Trouw maandag 17 mei in De Verdie ping. Redacteur en oud-Texelaar Lodewijk Dros geeft onder deze kop een korte impressie van de opstand van de Georgiërs, deels naar aanlei ding van de onlangs op video ver schenen tv-documentaire Die Nacht der Georgier. Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Toeristen kunnen het hele jaar bel len naar: 327270. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Te vens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086:, 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen. 's avonds en tijdens het weekeinde Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg. huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoordss I 44, Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Schc oordsingel 44, Den Burg, tel. og F 4636549 Spreekuur elke wertj T van 9.00 tot 17.00 u Voor over ontwikkeling, voeding, opj ding en verzorging van jonge k ren- [Tc: - Uitleenmagazijn/servicepuntF Schoonoordsingel 44. Den Bur^I 314887. Geopend elke werkdagf sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elkev» dag van 8.30-17.00 uur, tel. 650222. Kraamhulp: Voor directe kra hulp op Texel en na poliklinischs valling: Parenta Kraamzorg, 0900-7273682 (24 uur bereikba; Indicatie: Indicatie voor thuis; I en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIOTs Wieringen Opvragen via tel. (02 671552. Opname geschiedt op| vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Burg; tel. 312112 Maandag t/ml dag 8 00-17.30 u.; zaterdag lol 13.00 en 15.00-17.00 u.; 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u.fi ten die tijden alleen voor spo< sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon' 0900-8844. In spoedeisende gevallen; 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram G jam, tel. 318581,327970. Stichting Welzijn Ouderen Te| Warme maaltijdvoorziening, mering, klusjesdienst, huishoudel dienst, versteldienst Spreekuur! 9.00 tot 10.00 u. en van 14.O0J 16.00 u., De Buureton, BeatruJ 43, Den Burg. Tel 312696. Kustwacht: Voor meldingen J schepen en zwemmers in nood j 316270 Chemicaliën op het strand:J de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehol Texel, crisisopvang huiselijk gevfl tel. 0222-321001dag en nacht| reikbaar Jongeren Informatie Punt:v| vragen en advies over wonen,» ken, studie, recht, relaties, seks| liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en woel dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'OJ Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg.) 315582. Donderdag 20 mei 2004 Hemelvaartsdag PROTESTANTSE KERK IN NE DERLAND: Den Burg: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker, gezamenlijke dienst in gereformeerde kerk. Den Hoorn: 9.30 u. ds. J. Vlasblom SOW WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 10.00 u. ds F van Hel den, Waddendienst. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oos terend: 10.00 u. ds. T.M. van Dijk. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 19.00 u. ds. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: zon. 10.45 u. herenkoor. Zondag 23 mei 2004 PROTESTANTSE KERK IN NE DERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. J J. van Oord uit Amersfoort Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 9.30 u. ds. C. de Jong uit Waddmxveen. Den Hoorn: 11.00 u. ds. C. de Jong uit Waddinxveen. SOW WADDENGEMEENTE TEXEL: De Cocksdorp: 10.00 u. ds. C. der Nederlanden, Waddendienst, be vestiging ambtsdragers. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 18 00 u. ds. TM. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. ds. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Joop Rommets Telefoon 31 94 05 of 06 - 20 31 59 89 Advertenties en abonnementen: Spmbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail mfo@lenr.nl Op al onze advertentlecontractcn en aanbiedingen daartoe zi|n van toepassing do Regeten voor het Advertonti6wozon van de Stichting ROTA. gevestigd to Amsterdam zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabnekon te Amsterdam onder nummer 41198699 Eon exemplaar van de Regelen voor het Adverlentiowozen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode C. Duinkerken-Visser, dienst vi jong en oud, mmv zondagsschol BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg 10 00u| E. Wegman uit Den Helder. ROOMS-KATHOLIEKE KERKl Den Burg: zon. 10.45 u. dameslf De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Opl bare lezing, 10.30 u: Wandelt u| God? Wachttorenstudie, 11.2 Gods Volk moet goed- heid liefhebben. Hemelvaart: probeer de hemel op aarde te krijgen. Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kmderprogran* (herhaling van zaterdag) 18 00u. Onder de toren (geestelijkp» gramma, met vanaf 19.00 ui verzoekplaten) 19 45u. Gelezen (Texelse) verhalen 20 00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u Cabaret café (Pip Barnard» Janien de Bruijn bespreken te kale nieuws) k Vandaag: Over sterren het het makeim keuzes Met een hoorspeltje over het^ tiebureau. de Sommeltjes en veel op eigen teksten en op tekst van Hmtl Rijmelaar) Fenijn (herhaling van 6 me) aansluitend: Radio Noordholland Vrijdag: 18 00u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Shopping met Bart en Peler (entertainment) 21 00 u. Onzin in de ether 22 00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramn Vandaag: TESO. Rint de Vries vertel de vorderingen bij de bouw van de n*| boot. 18 00u Muziek met Marco 19 00u Radio Noordholland Zondag: 9 00 u Klassiek op zondag 10 00u. Kerkdienst vanuit baptistery meente Den Burg Voorgang* Otto de Bruijne. 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Goud van Noud (Nederlat 15 00u Frans gaat het doen (muziek 16.00 u Sportlokaal (uitslagen en in» views) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10.00 u. Gereformeerde kerk Den 8i4 10 45 u. Rooms-katholieke kerk Denf Maandag: 18 00u. Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boekp» ling van zaterdag) 20 00 u. Natuurwijzer (herhaling vanS dag) 20.00 u. Raadscommissie. RechtsW se uitzending van de com/ris Middelen vanuit het geme#® huis Uitgestelde vergadering verband met Hemelvaartsdag aansluitend. Radio NoordW Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (rreuA^I 19 00u Op uw verzoek (verzoekplat 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u. Pietelepote (kinderprogram* (herhaling van zaterdag) 18.00 u Onder de toren (geestelijk P° gramma, met vanaf 19.00 m* verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten met 20.00 u. Radio Noordholland Een deel van het Texels Christelijk Mannenkoor, dat zondag in de hervormde kerk van Den Burg optrad met het KLM Mannenkoor en Mannenkoor Zanglust. (Foto Pmter vn»s)

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2