A tK jè i BOSMA gesloten m 8 Timmer GR oc De Echte Bakker De Lange Muur Wegens bedrijfsuitje zijn wij vrijdagavond en zaterdag ur Hout- en Bouwcentrum Van der Vis Schuurverkoop Officiële I berichten Sfeervol Oriëntaals lopend buffet .TEXELSE COURANT" Wedje leggen Nederland-Duitsland?? Prins Hendrik Texels warm buffet CHINEES - INDISCH RESTAURANT Elke zaterdag en zondag Opeidingen: horeca-assistent, gastheer/gastvrouw, kok of zelfstandig werkend kok (BBL) op Texel of in Schagen WONINGINRICHTING BABYSPECIAALZAAK Gevraagd parttime postbezorgers Intrapost Platteland Makelaardij^ Voor al uw tuinhout Zaterdag 12 juni a.s. van 9.00 - 12.00 uur. GEZOCHT: 800.000 fietsen GEVONDEN: De beste slotconclusie Op pad voor üw fietsplezier Bekendmakingen Gemeente Texel Vergunningen Overige bekendmakingen VRIJDAG 11 JUNI 2004 Kies een gebakje met de gewenste uitslag. Bij inlevering van het juiste schildje, krijgt u uw geld terug. Hogerstraat 4 Weverstraat 90, Den Burg Dorpsstraat 90, De Koog Gelegen aan de oostzijde van Texel. Fraaie tuin. zonneterras en leuke speeltuin. holel reslaoBu bungalowpark ZONDAG 13 JUNI (voor-, hoofd- en nagerecht) o.a. rauwe en gekookte Texelse lamsham, lamsgoulash, Texelse kwark met vers fruit. Aanvang 18.00 uur Reserveren gewenst. Dageli|ks geopend Sluifwcg I3. Ooslcrcnd T 0222 363020 I www.prins-hcndrik.nl NIKADEL 48 DE KOOG S 317786 presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18 00 uur, uitsluitend na reservering. Voorgerechten 3 soorten Chinese soep en Pangsit 26 Chinese, Indische, Cantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten lychees, ananas, gebakken banaan e.a. vruchten, etc 14,50 per persoon, kinderen tot 12 jaar 7,50. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317786. ipeer informatie op zaterdag 19 juni ^4.00 uur langs op onze onderwijsmarkt. Kievitstraat 31, Den Helder. ROC Kop van Noord-Holla Sector Economie a (0223) 6u 320 Specialisten in stofferen en inrichten Waalderstraat Weverstraat Voor 2 dagen in de week op dinsdag en vrijdag voor de dorpen Den Burg Oudeschild De Waal Oosterend De Cocksdorp De Koog Den Hoorn Minimum leeftijd 25 jaar. Inlichtingen op 0223-619136 Pastoor Koopmanweg 25 1784 NX Den Helder Freerk Attema ww-vv.pmncd.com/ Tel.: 0513-410704 WIE MILIEUBEWUST KLUST IS ZEKER GOED BEZIG Telefoon 312356 Alles op maat leverbaar Aangeboden wordt: diverse horeca apparatuur visboot Rana, 4 meter opdekdeuren strandhuisjes aanbouwserre bedden, kasten, stalen bureau diverse andere goederen Mienterglop 81, De Koog, telefoon 327800 www.fietsersbond.nl/fietssloten Postbus 2828,3500 GV Utrecht, info@fietsersbond.iii Gemeente Texel Croeneplaats 1 Postbus 200 1 790 AE Den Burg T (0222) 36 21 21 F (0222) 36 22 87 E email@texel.nl OPEN: ma. t/m vr. 9.00 - 16.00 uur. Voor alle producten zie ook www.texel.nl Aangevraagde lichte bouwvergunningen Vloedlijn 36 te Den Burg: plaatsen v.e. dakkapel, serre en wijzigen voorpui (ontvangen 2 juni 2004); Postweg 113 te De Cocksdorp: gewijzigd uitvoeren v.e. bouw plan waarvoor reeds vergunning is verleend (ontvan gen 3 juni 2004). Aangevraagde reguliere bouwvergunningen Ruigendijk te De Koog: plaatsen v.e. kooiconstructie met gaas bekleed voor vangen van vogels (ontvangen "2 Juni 2004); Dorpsstraat 10 te De Koog: veranderen van personeelsverblijven in hotelkamers (ontvangen 2 juni 2004); Akenbuurt te Den Burg: geheel oprich ten v.e. model racebaan (ontvangen 4 juni 2004), Groeneplaats 1 (achterzijde) te Den Burg: plaatsen v.e. fietsenstalling (ontvangen 4 juni 2004), Veerhaven 't Horntje te Den Hoorn, gedeeltelijk veranderen van de veerhaven (ontvangen 7 juni 2004). Aangevraagde gebruiksvergunning Modestia, Postweg 150-152 te De Cocksdorp (ont vangen 21 mei 2004). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwa ren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen zijn verleend. Ver leende bouwvergunningen worden gepubliceerd Verleende bouwvergunning Vliegwiel 30 te Oudeschild: een werkplaats/opslag te plaatsen (verzonden 2 juni 2004. Verleende lichte bouwvergunningen Sluyscoog 98 te Den Burg: geheel vernieuwen/vergro ten v.e. garage/berging (verzonden 2 juni 2004); War moesstraat 53 te Den Burg plaatsen v.e. dakkapel (verzonden 2 juni 2004); Sluyscoog 1 te Den Burg; plaatsen v.e. dakkapel (verzonden 2 juni 2004); Zand dijk 126 te De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten v.e. zomerhuis (verzonden 4 juni 2004); Roggeslootweg 553 te De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen v.e. vakantiebungalow (verzonden 9 juni 2004); Vloedlijn 15 te Den Burg: plaatsen v.e. serre (verzonden 8 juni 2004); Mulderstraat 21 te Oosterend: gewijzigd uitvoe ren v.e. bouwplan waarvoor reeds lichte bouwvergun ning is verleend (verzonden 8 juni 2004); Dorpsstraat 14 te De Koog: plaatsen van terrasschermen (verzon den 9 juni 2004). Verleende reguliere bouwvergunningen Ruijslaan 98 te De Koog: plaatsen v.e toiletvoorziening (verzonden 2 juni 2004); Weverstraat 90 te Den Burg: veranderen van een winkel met bedrijfswoning tot winkel met bedrijfswoningen (verzonden 4 juni 2004); Wilhelminalaan 99 te Den Burg: gedeeltelijk vernieu wen/veranderen v.e. levensmiddelenwinkel (verzon den 4 juni 2004); Schoudieck 1 te Den Burg: gedeel telijk vergroten v.e. woning (verzonden 4 juni 2004); Ruijslaan 81 te De Koog: gedeeltelijk veranderen/ver groten v.e. dagverblijfopvanggebouw (verzonden 9 juni 2004); Schorrenweg 16 te Oosterend: gedeelte lijk vernieuwen v.e. ligboxenstal (verzonden 9 juni 2004); Hogereind 11 te De Waal" gedeeltelijk veran deren/vergroten v.e, woonhuis (verzonden 9 juni 2004). Verleende reguliere bouwvergunningen, eerste fase Oude Dijkje 4 te De Koog: gedeeltelijk veranderen v.e. carport (verzonden 2 juni 2004); Schipper Boonstraat te De Cocksdorp: plaatsen v.e. woonhuis met garage (verzonden 2 juni 2004); Slufterweg 211 te De Cocksdorp: plaatsen v.e. overkapping (verzonden 2 juni 2004); Burgwal 23 te Den Burg: plaatsen van twee woningen (verzonden 4 juni 2004); Schilderend 44 te Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten v.e. woonhuis (verzonden 9 juni 2004); Pijpersdijk 42 te De Koog; plaatsen v.e. woonhuis (verzonden 9 juni 2004). Verleende reguliere bouwvergunning, tweede fase Cor Bremerstraat 18 te Oosterend: plaatsen v.e. woon huis (verzonden 8 juni 2004). Verleende sloopvergunningen Oorsprongweg 1b te De Cocksdorp: slopen v.e. op slag (verzonden 8 juni 2004); Wilhelminalaan 1 te Den Burg slopen van asbesthoudende materialen (verzon den 9 juni 2004); Langwaal 9 te De Waal; slopen v.e. asbestplafond in cv-ruimte (verzonden 9 juni 2004); Molenstraat 2 te Den Burg: slopen van asbesthoudend plaatmateriaal (verzonden 9 juni 2004). Verleende gebruiksvergunning Croissanterie L'Avemr, Dorpsstraat 22 te De Koog (ver zonden 4 juni 2004). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten ziin bekend gemaakt een bezwaarschrift bii Burgemeester en Wethouders indie nen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het be streden besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Rechtbank te Alkmaar. Sector Bestuursrecht. Post bus 252. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Voornemen tot medewerking (1) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan bouwplannen voor het: vervangen van vier duplexwoningen a/d Trompstraat 14 t/m 16a te Oudeschild; veranderen v.e. recreatieappartementengebouw t.b.v. permanente bewoning a/d Kamerstraat 41 te De Koog. Voornemen tot medewerking (2) Burgemeester en Wethouders zi|n voornemens om met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan een bouwplan voor het: vergroten v.e. woonhuis a/d Vloedlijn 46 te Den Burg. De bouwplannen zijn In stn/d met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen De concept-besluiten liggen vanaf 14 juni 2004 ge durende vier weken ter inzage bi/ de balie Grondgebied van het ge meentehuis. Gedurende de termi/n van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Voornemen tot medewerking (3) Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruim telijke Ordening vrijstelling te verlenen ten behoeve van een bouwplan voor het: gedeeltelijk vergroten/veranderen v.e. hotel a/d Stuif weg 13 te Oosterend. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan Het plannen ligt vanaf 14 juni 2004 gedurende twee weken ter inzage bij de balie Grond gebied van het gemeentehuis Gedurende de termijn van ter inzage legging kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijze kenbaar maken. Verleende aanlegvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van art. 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met in achtname van de bepalingen uit het bestemmings plan "Buitengebied Texel", aanlegvergunning verleend aan: Staatsbosbeheer Noord-Holland, voor het afplaggen van een duinvallei, op het perceel kadastraal bekend gemeente Texel, sectie A - nummer 5605. De aanleg vergunning treedt in werking met ingang van de ze vende week na de dag waarop zij is verzonden. De vergunning is verzonden op 8 juni 2004. Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. In het getekende bezwaarschrift moet tenminste staan: de naam en het adres van de indiener, de datum, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt: de gronden van het bezwaarzo mogelijk een afschrift van het besluit waartegen het is gericht Bij spoedeisend belang kan een voorlopige voorziening aangevraagd worden bij de president van de Rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuurs recht. Postbus 252. 1800 AG Alkmaar. Van de indiener van een der- geh/k verzoekschnft wordt een bedrag aan griffierechten geheven Het besluit kunt u inzien bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Verleende vrijstelling Burgemeester en Wethouders hebben vrijstelling ver leend ex artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening voor: het plaatsen van maximaal 14 caravans op het ter rein Krimweg 44 te De Cocksdorp voor 4 jaar in de periode 15 maart tot en met 31 oktober. De vrijstel ling is uitsluitend bedoeld voor het onderbrengen van seizoenspersoneel van de strandpaviljoens paal 28 en 33. Het vrijstellingsbesluit is verzonden op don derdag 10 juni 2004 Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendge maakt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaarschrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar sector Bestuursrecht, Postbus 252, 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Het bovenstaande besluit ligt ter inzage bij de balie Grond gebied. Goedgekeurde bestemmingwijziging Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben het volgende besluit tot wijziging van de bestemming goedgekeurd: wijziging bestemming Diek 38 van 'gronden bestemd voor ambachtelijke bedrijven' naar 'wonen'. Besluit is genomen op 28 mei 2004, nummer 04-16486 Vanaf maandag 14 juni 2004 liggen de stukken gedurende zes we ken ter visie bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis. Be langhebbenden kunnen beroep instellen tegen het goedkeurings besluit bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U kunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure vis Postbus 51 (0800 - 8051) of www.postbus 51.nl. Ook kunt u voor meer informatie de Internetsite van de Raad van State bezoeken www.raadvanstate nl. Verleende aanlegvergunningen Burgemeester en Wethouders hebben op grond van art. 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met in acht name van de bepalingen uit het bestemmings plan Buitengebied Texel, aanlegvergunning verleend aan: Maatschap RW. Roeper-Goënga, Zaandammerdijk 2 1793 EM De Waal voor het realiseren van een boomsingel op het perceel Zaandammerdijk 2 te De Waal. De vergunning is verzonden op 3 juni 2004; de heer J.G.J. van der Haas, Oosterenderweg 2 te De Waal voor de voor dempen van een stuk sloot, graven van een sloot en aanleggen van een dam op het perceel kadastraal bekend gemeente Texel, sec tie N. nummers 1886 en 1887. De vergunning is ver zonden op 10 juni 2004. De aanlegvergunningen treden in werking met ingang van de zevende week na de dag waarop zij is verzonden Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt een bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders indienen Het bezwaarschrift dient ten minste te bevatten de naam en adres van de indiener, de dagteke ning, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit Het bezwaarschrift schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht Wij wijzen u erop dat u de president van de Arrondissementsrechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, Postbus 252. 1800 AG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Boven staande besluiten liggen ter inzage bij de balie Grondgebied van het gemeentehuis Welstandscommissie De welstandscommissie kring Den Helder houdt don derdag 17 juni 2004 weer een openbare vergadering, aanvang 13.30 uur in het gemeentehuis van Den Hel der. Op de agenda staan de volgende Texelse plan nen: Wilsterstraat 12; ged. vergroten van een woonhuis; Hemmerkooi 20; plaatsen van een loods; Badweg 29; ged. veranderen/vergroten woonhuis; Oranjestraat 1bouw drie woonhuizen Oprichtingsvergunning Burgemeester en Wethouders hebben op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer een vergunning verleend aan: het Ambachtscentrum Texel voor het oprichten en in werking hebben van een ambachtscentrum aan het Wezenland 1 b te Den Burg. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning verbonden. Het besluit is niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp-besluit. Vanaf 14 juni 2004 tot en met 26 juli 2004 liggen dagelijks de vergunning en alle daaraan voorafgegane openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de balie Grondgebied Nadere informatie: de heer H. Kuiper tel. (0222) 36 21 88. Desgevraagd kunnen de ter inzage gelegde stukken ook buiten gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht Uitiki tend wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het aan de ra gunning voorafgegane ontwerp-besluitwie bedenkingen hebt#, tegen eventuele afwijkingen van de milieuvergunning ten opzichten, het ontwerp-besluit, belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niette worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende miheuvergunrènj beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de tehnzageleggmg, isfo nen zes weken administratief beroep mogelijk bij de Raad van Sta* afdeling Bestuursrechtspraak. Postbus 20019, 2500 EA 's-Grav» hage Wie in beroep is gegaan kan binnen de beroepstermijn voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak verzoeken een vo» lopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op t>. betrokken belangen, dat vereist Expositieruimte De gemeentelijke expositieruimte "Tusse de Banke" heeft in 2004 nog de volgende perioden beschikbaar voor belangstellenden: donderdag 15 juli t/m woensdag 21 juli; donderdag 29 juli t/m woensdag 4 augustus; donderdag 5 augustus t/m woensdag 11 augus tus; donderdag 19 augustus t/m woensdag 25 au gustus: donderdag 28 oktober t/m woensdag 3 novem. ber; donderdag 4 november t/m woensdag 10 no vember; donderdag 11 november t/m woensdag 17 no vember; donderdag 18 november t/m woensdag 24 no vember. U kunt de gemeentelijke expositieruimte "Tusse de Banke" huren onder de volgende voorwaar den' De ruimte kan per week gehuurd worden (mini maal één week). Een periode (week) loopt van donderdag tot en met woensdag. Vaste wissel dag is donderdag; De vergoeding voor het gebruik maken van de expositieruimte bedraagt €130,- per week inclu sief schoonmaken en het vervaardigen van een eenvoudige catalogus door de gemeente; De verzekering is voor rekening van gemeente Texel. De kosten kunnen verminderd worden door: €35,- indien u zelf de expositieruimte schoon maakt; €10,- indien u geen gebruik maakt van de mo gelijkheid tot het vervaardigen van een catalo gus door de gemeente: Als u gebruik wilt maken van de gemeentelijke expositieruimte dan kunt u zich aanmelden bi] me vrouw E. Rutten van de sector Welzijn, afdeling Cultuur en Educatie, tel, (0222) 36 22 18, via e- mail: erutten@texel.nl, of schriftelijk: Gemeente Texel, afdeling Cultuur en Educatie, t.a.v. mevrouw E. Rutten, Postbus 200,1790 AE Den Burg. Raad een dag later De gemeenteraad heeft in verband met de EK- voetbalwedstrijd Nederland-Duitsland besloten de raadsvergadering van dinsdag 15 juni a.s. te verzetten naar woensdag 16 juni. Tijd en plaats blijven gelijk: 19.30 uur in het gemeentehuis. Grofvuil op zaterdag De Hamster is zaterdag 12 juni van 9.00 tot 12.00 uur weer geopend voor het Inleveren van grofvuil Deze regeling geldt uitsluitend voor particulieren- Het Inleveren van grofvuil is gratis tot een gewiekt van 250 kg. Onder grofvuil wordt verstaan verhuisbaar afval uit de woning, dat niet in de minicontainer past. Overigens kunt u uw grofvuil ook op werkdagen gratis inleveren. Openings tijden: 8.00-12.00 en 13.30-16.00 uur.

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 8