Kielekiele Texelalbum levert EcoMare 750 euro op Stel voor eerst samen in Tusse de Banke Najaarsbijlage Gtslciagd Wat ik zeggen wou... Cursusaanbod ItXbLbfc 'j COURANT Boekenlegger wijst jongeren OSG op website gemeente Witte Engel Scouting Raadhuis (31) Themaweek De Gollards Om te onthouden Medische zorg Hulpverlening K.ei"kdiensten TEXELSE^COLIRANT Radio Texel ^bobinA mr Ruiger van Vel/en De redactie van de Najaarsbijlage van de Texelse Courant die op vrijdag 15 oktober verschijnt roept bedrijven en instanties die in de tweede helft van oktober activiteiten organiseren op deze door te geven via tel. 362620, fax 323000 of e-mail redactie@tex elsecourant.nl. De oproep voor vakantiefoto's in de vorige krant was met aan dovemansoren ge richt. De eerste kiekjes zijn bin nen. De foto's kunnen nog de hele maand september worden opgestuurd, gemaild of afgege ven op de redactie, Warmoes straat 45. Ik weet niet hoe het u vergaat, maar bij het verscheiden van de zomer bekruipt me altijd een vreemd leeg gevoel. Na de meest turbulente drie maanden van het jaar, waarin ik altijd tijd tekort kom, eindeliik rust. Herfst en win ter komen, ik heb weer tijd te over. Tijd om dingen te doen! Dus geen tijd te verspillen De sport weer oppakken, de geest verrij ken. dingen leren, ik moetop cursus. Niet alleen ikzelf, natuurlijk. Nee, van een modern gezin zoals dat van ons gaat iedereen op cursus. Dus maar eens het overzicht korte cursussen van de Muziek- en Dansschool erbij gepakt. En de website van Triade in Den Helder, www.tnade-denheldernl. Eerst wat voor moeder de vrouw zoeken. Iets met koken lijkt me wel gepast Wat het voor haar in ieder geval niet moet zijn, is iets met zang. Het huiswerk zou een te zware wissel op onze relatie trekken. Vegetansch Thais koken met de wok 1, dat lijkt me wel wat. Dat wordt smullen. Dan onze dochter van vier. Ik her inner mij weer het tv-spotje, waarin gewag wordt gemaakt van de overbelasting van kinderen. Ook kinderen hebben tegen woordig nergens meer tijd voor, zo vertelde ons die commercial. Een cursus timemanagement voor kinderen dus maar. Voor beginners, hoewel mijn partner vindt dat haar pientere dochter best iets voor gevorderden kan doen. En tenslotte papa Want ik heb in het najaar en de winter nog best wat tijd over, naast mijn andere hobby's. Want als je zoals ik, al leen wat (zaal)voetbalt, volleybalt, badmintont, fitnesst, fietst, ten nist en golft, dan kan daar best nogwatbij Maar wat past er nou goed naast mijn gitaar- en piano les en aanvullende avondstudie. Het moet iets zi/n om te kunnen ontspannen. En iets dat te com bineren valt met het culturele programma van Klif, want daar van wil ik niets missen. Het moet iets creatiefs zijn Iets geest- vernjkends Iets nuttigs. Ik weet het! Ik kies voor de snuffelcursus Vlaams fröbelen met reikitech- nieken en Afrikaanse dans- liederenbegeleiding op tamtam Maar dan wel de spoedcursus. Houd ik nog wat tijd over voor mezelf Reacties: mrrutgervanvelzen hotmail.com VRIJDAG 3 SEPTEMBER 2004 Paul de Vreese van Henzo overhandigt directeur Jan Kuiper van EcoMare een cheque met opbrengsten uit het speciale Texelalbum. Op de achtergrond Anneke Schrama en Donald de Vrind met het album. tfoto Jem«r van Hattum) Sinds eind mei liggen ze in de schappen bij diverse winkels. Aan de voorkant prijkt een teder kij kende zeehond en de achterkant is een afbeelding van het wad te zien. Het zijn de fotoalbums die produ cent Henzo uit Roermond speciaal voor Texel maakte. Een deel van de opbrengst is be stemd voor EcoMare en afgelopen woensdag kwam verkoopleider Paul de Vreese van Henzo naar het cen trum voor wadden en Noordzee om een cheque van €750.- aan directeur Jan Kuiper te overhandigen Donald de Vrind van Combi Texel in Den Burg nam een jaar geleden het initiatief voor het speciale album. EcoMare werkte er aan mee en Henzo produ ceerde vervolgens 1250 Texelal- bums. Dierenverzorger Salko de Wolf leverde de foto's en de omslag werd eveneens bij EcoMare samengesteld Volgens De Vreese doet Henzo met vaak aan sponsoring, maar voelden Texel en EcoMare goed aan om iets bijzonders te doen. 'Het is een stuk emotie. Henzo is al bijna vijftig jaar marktleider in Nederland op het ge bied van fotoalbums. Ook wordt er veel aan het buitenland geleverd. Het bedrijf produceert volgens haar website zo'n tienduizend fotoalbums per dag. De Texelalbums zijn alleen op het eiland verkrijgbaar, zodat ze exclusief aan het eiland verbonden zijn. Volgens Anneke Schrama van EcoMare en De Vrind verkopen ze goed. 'Er zijn ook veel Texelaars die ze kopen om later als Sinterklaas cadeau weg te geven', aldus De Vrind. De Vreese liet bij de over handiging van de cheque weten in de toekomst ook andere producten aan het eiland te willen koppelen. 'Bij voorbeeld albums met de mogelijk heid om je CD-rom met foto's in te bewaren of om er ook schelpen bij te stoppen, zodat je alles mooi bij elkaar hebt.' Henzo levert in totaal zo'n 2500 verschillende producten. De gemeente werkt aan een website waarop jongeren kunnen aangeven wat zij willen. Leerlingen van de OSG hebben afgelopen week bij het afhalen van de studie boeken boekenleggers meegekre gen met het adres van de website: www.wat-jij-wil.nl. De gemeente hoopt er met de website achter te komen wat er leeft onder Texelse jongeren en hoe zij denken over zaken die de gemeente wil aanpakken Op de website, die nog in de maak is, kunnen Texelse jongeren een zogeheten e-card invul len met hun boodschap en die vervol gens rechtstreeks via internet naar de gemeente sturen. De site is een uit werking van de Jeugdnota die de gemeente in het voorjaar presen teerde. De PvdA kwam toen met het idee om onder de naam wat-jij-wil een campagne op te zetten om be ter te weten te komen wat jongeren willen. De nota zelf, die later dit jaar nog definitief moet worden vastgesteld door de raad, behelst beleid voor jon geren van 0 tot en met 23 jaar Voor gesteld is onder meer om netwerken op te zetten voor instellingen die zich met jeugd op het eiland bezig hou den. Voor de leeftijdscategorie van 12 tot en met 17 jaar bestaat al sinds een paar jaar het Periodiek Jongeren Overleg en iets dergelijks zou er ook voor de leeftijdscategorieën 0 tot en met 4 en 5 tot en met 11 moeten ko men. Ook is voorgesteld themapan els in het leven te roepen. Jongeren die een onderwerp onder de aan dacht van het gemeentebestuur of een dorpscommissie willen brengen, zouden zich daarvoor moeten kun nen groeperen in zo'n panel, daarin onder leiding van het Jeugd en Jon gerenwerk ideeen uitwerken en die vervolgens als panel presenteren aan een dorpscommissie of de politieke partijen. Lea van der Zee (21) uit Oosterend heeft aan de Hanzen Hogeschool in Groningen met succes de studie Pabo afgerond Inmiddels is zij be gonnen met een vervolgstudie Orthopedagogiek aan de Rijksuniver siteit Groningen. Ankie de Boer uit het Groningse Oostwold is woensdag 7 en donder dag 8 september op Texel voor het geven van twee 'heel bijzondere workshops', meldt Jeannette van Abs van de Witte Engel, die beide evenementen organiseert. 'Vilten en wikkelen met wonderwol' staat in beide workshops centraal, waarbij De Boer 'een heel nieuwe invulling van de woltechniek' geeft en 'fantas tische figuren en wolschilderijen' maakt. Voor opgave en inlichtingen kan men terecht bij de Witte Engel, tel. 310387. Met een bezoek aan Fort Kijkduin in Huisduinen opent Scouting Texel za terdag het seizoen. Vanaf maandag worden weer de wekelijkse bijeen komsten in het clubgebouw aan de Bernhardlaan gehouden. Maandag van 19.00 tot 20.00 uur komen de welpen bijeen, donderdag van 18.45 tot 20.15 uur de kabouters De ver kenners, gidsen, rowans en sherpa's zijn vrijdagavond aan de beurt. Ver kenners en gidsen van 19.00 tot 21.00 uur, rowans en sherpa's van 19.00 tot 22.00 uur. Belangstellenden kunnen vrijblijvend een van deze avonden bezoeken. toespitst op de natuur. Over het ene doek dartelt een vlinder, op een paar andere doeken wandelen een paar muizen voorbij. 'Die heb ik geschil derd voor mijn dochter. Die wilde graag muizen op haar kamer heb ben.' Van den Berg volgde in het ver leden een cursus schilderen bij Leny van 't Noordende, maar verder ont wikkelde ze zich op eigen kracht. 'Ik schilder veel vanuit mijn gevoel En ik schilder om te ontspannen. De een gaat voetballen, ik ga lekker schilde ren.' Een schilderij met een afbeel ding van water laat de bezoeker ra den wat hij erin ziet, in andere werken zijn delen van artikelen uit de Texelse Courant verwerkt. Van den Berg deed in juni met een beeldje mee aan de thematentoonstelling Sport in Kunst, exposeerde ooit bij Ellen de Vries op Oost, maar staat voor het eerst zelf standig in Tusse de Banke. Hetzelfde geldt voor Kamp. Als lid Vermoedelijk is dit de laatste inge zonden brief voor het raadsbesluit over het nieuwe raadhuis naar buiten komt. Vast staan doet het natuurlijk al veel langer. Overal klinkt - tot in de ministeries toe - de roep om bezuinigingen Dus ef ficiënter (en langer?) werken, met minder mensen. Zo niet op Texel. Kanjerprojecten! Zelfs al is de bevol king tegen. Hier geldt met: wie be taalt, bepaalt. Ver terug in de vorige eeuw heette het optreden van de toenmalige regering: 'Wij besturen het land, voor u, over u en zonder u.' Aan die uitspraak moest ik denken toe ik las over de besluit vorming in de volgende raads vergadering. L'histoire se repète In die tijd was er nog geen sprake van 'openheid' en 'luisteren naar de bur- Verzorgingstehuis De Gollards stond deze week geheel in het te ken van de Olympische Spelen. Hoogtepunt van de themaweek was het optreden van Yannis Felippas uit De Koog. Iedere maandag wordt in het verzorgingstehuis 'Tien voor taal' gespeeld, waarbij uit lettergrepen woorden moeten worden gevormd. Het spel stond deze week geheel in het teken van de Olympische Spelen 's Middags werden verhalen over land, cultuur, geschiedenis en het ontstaan van de Olympische Spelen voorgelezen. Dinsdagmiddag ver zorgde Yannis Felippas van restau rant Klein Griekenland in De Koog een optreden. Hoewel hij nog nooit buiten zijn eigen restaurant had ge zongen, werd dit een enorm succes. Hij had twee snaarinstrumenten mee en hij leerde enkele bezoekers de sirtaki dansen. Zijn spontane inbreng krijgt een vervolg als op een nog na der te bepalen datum in samenwer king met de centrale keuken van de Gollards een Griekse maaltijd wordt bereid. Donderdagochtend werd tij dens het gymnastiekuurt|e op Griekse muziek gewerkt en donder dagmiddag werd een Olympische spelmiddag gehouden met vragen en opdrachten. Deze middag werd afge sloten met een prijsuitreiking met lau werkransen en het Wilhelmus, 's Avonds vertoonden Sytske en Adriaan Dijksen dia's over de natuur op de eilanden Kreta en Samos, Met het wekelijkse Vragenderwijs-spel, waar de vragen dit keer allemaal over Griekenland of de Olympische Spe len gingen, werd de themaweek vrijdagmiddag afgesloten. Tijdens het spel konden de mensen zich te goed doen aan lekkere, echte Griekse hap jes. gers'. Nu zijn dat de grote slogans. Ja, natuurlijk met tijdens het besturen, maar uitsluitend in de verkiezingstijd en -strijd. Straks, bij de volgende verkiezingen, wordt het domme stemvee weer ge transformeerd in - belangrijke - kie zers. Maar misschien vergissen de politieke partijen zich hierin. We leven in een andere eeuw De huidige kie zers zijn heus niet meer kritiekloos, dom (u kent het liedje Wie zal dat be- talenfof vergeetachtig. Het is goed dat de Texelse Courant met zijn en quête duidelijkheid heeft gebracht. A.C. Peetoom, Den Burg. In de rubriek Om te onthouden is dinsdag onder het kopje Bloed- afnamepost de verkeerde locatie ver meld. Dit moet zijn schietsport centrum Odysseus, waar men op maandag en donderdag terecht kan. Lezers die de volledige rubriek Om te onthouden willen raadplegen, kun nen dit doen op de onlangs ver nieuwde website van de Texelse Courant (www.texelsecourant.nl), waarde onderwerpen in alfabetische volgorde zijn gerangschikt. De redac tie roept instanties op eventuele wij zigingen of aanpassingen direct door te geven. De een houdt zich al jarenlang met fotografie bezig, de ander schildert al een paar jaar. De gedachte om eens samen te exposeren hing al een tijdje in de lucht en deze week zetten Pieter Kamp en Natalie van den Berg uit Den Hoorn de stap. Van vandaag tot en met dinsdag exposeren ze in gemeentelijke expositieruimte Tusse de Banke aan de Groeneplaats. Boven de schilderijen van Van den Berg en op de middenverdieping de foto's van Kamp. De twee hebben de expositieruimte overzichtelijk inge richt. Een speelse verbinding tussen de twee verdiepingen is een afbeel ding van bergen in Oostenrijk. Kamp heeft ze op een foto vastgelegd, Van den Berg toont ze op een schilderij. Haar werken, gemaakt met acrylverf, waskrijt en kroontjespen, zijn verder kleurrijk, soms felgekleurd en veelal van Fotokring Texel hing hij ook al eerder in de expositieruimte, maar deze keer heeft hij een gehele etage tot zijn beschikking. Van zijn hand innemende portretfoto's van hun kin deren, zwartwitfoto's van een model op het strand en zwartwitfoto's van de Afsluitdijk en gebouwen van Rijks waterstaat, de werkgever van Kamp. Bij de trap naar boven een houten wandplaat waarop contactafdrukken van toekomstige foto's komen. 'Dan kunnen mensen ook zien waar ik ver der mee bezig ben De zwartwitfoto's zijn eigenhandig afgedrukt in de don kere kamer van JaapKees Drijver waarvan Kamp samen met kunste naar Joost van der Hoek regelmatig gebruik maakt. De expositie van het tweetal duurt tot en met dinsdag 7 september. De expositieruimte is vanavond geopend tot 21.00 uur en daarna dagelijks van 10.00 tot 18 00 Pieter Kamp en Natalie van den Berg uit Den Hoorn exposeren tot en met dinsdag 7 september In expositieruimte Tusse de Banke aan de Groeneplaats. ,F°'° JerMn von Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17 00 tot 08.00 uur. Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872 GEZONDHEIDSZORG; Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen. 's avonds en tijdens het weekeinde Centraal Meldpunt 0223-650222 - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp; Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 32146 - Jeugdgezondheidszorg; Schoonoordsingel 44, Den Burn 0900-4636549 Spreekuur werkdag van 9.00 tot 17.00 u. vragen over ontwikkeling, voec opvoeding en verzorging van je- kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepw Schoonoordsingel 44, Den Burg 314887. Geopend elke werkdag sen 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken werkdag van 8.30-17 00 uur 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe todf'1 hulp op Texel en na poliklinische valling: Parenta Kraamzorg, 0900-7273682 (24 uur bereikba Indicatie: Indicatie voor thuis or en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RI0' Wieringen. Opvragen via tel. 671552. Opname geschiedt op vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, Burg, tel. 312112. Maandag t/m dag 8.00-17.30 u., zaterdag 1( 13 00 en 15.00-17.00 u zon 11.00-12.00 en 16 00-17.00 u. ten die tijden alleen voor spoe sende gevallen. Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900- 8844. In spoedeisende gevallen; 1- 1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesom laan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul) Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781; www.brijder.nl. Toeristenpastoraat: Bram Guil- jam, tel. 318581, 327970. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alar mering. klusjesdienst, huishoudelijke ig dienst, versteldienst. Spreekuur 9.00 tot 10.00 u. en van 14.0: 16.00 u., De Buureton, Beatruf- 43, Den Burg. Tel. 312696 Kustwacht: Voor meldingen schepen en zwemmers in nood 316270 Chemicaliën op het strand de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safehc Texel, crisisopvang huiselijk ge* tel. 0222-321001dag en nacN reikbaar. Jongeren Informatie Punt: vragen en advies over wonen, ken, studie, recht, relaties, sek liteit, verslavingen en vrije Openingstijden dinsdag en m dag van 15.00 tot 17.00 uur, d'C Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp jongeren bij problemen en opvoedingsondersteuning ouders. Spreekuur elke donde in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaj Den Burg. Voor aanmelding, matie en advies: 0900 2223330;l dag tussen 10.30 tot 12.30 uu Kerken en minima: voorTex: in financiële nood. Spangenw 1793 EH De Waal. tc d< ■ec de 3e ft ia< et Ne et Zondag 5 september 2004 PROTESTANTSE KERK INü NEDERLAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker, vie ring Heilig Avondmaal. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 11.00 u. drs. J.H. Boon uit Zelhem. Den Hoorn: 9.30 u. drs. J.H. Boon uit Zelhem. PROTESTANTSE WADDENGEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. L.O. Giet hoorn uit Groningen: 19.00 u. ds. PC. Barnard. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.C. Barnard. Oudeschild: 11.00 u. ds. L.O Giethoorn uit Groningen. GEREFORMEERDE GE MEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend' 10.00 u. en 18.00 u. ds T.M. van Dijk. GEREFORMEERDE KERK (Vrij gemaakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: tot nader order geen dienst op Texel DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 - 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redac.tie^texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr nl Op al onze advertehliec ontraden on aanbieding on daar toe zijn van toepassing de Regelen voor hol Advortonbe- wezen van de Stichting ROTA. gevestigd to Amsterdam, zoals gedeponeerd bij do Kamer van Koophondol en Fa- briekon te Amsterdam onder nummer 41198699 Een oxomplaar van do Regolon voor het Adverlentie-.vezen wordt op uw verzoek kosteloos toegezonden Abonnementsprijzen 2004: Per half jaar 33,65 32,10 (automatisch) Per jaar 65,60 63,50 (automatisch) Bi) verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode ds. J. Brüsewitz, extra ct®lc voor Kerk en Minima Texel. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 11 ds. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KI Den Burg: zon. 10.45 u koor. Oosterend: 9.30 u. DEUTSCHE H. MESSE: De Koog: 11.00 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg:® bare lezing, 10.30 u.: Wad 'a' ren-studie, 11.20 u. Echte rijkdom zit in tevredenheid. pet Drc lb, ird Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieu* 19.00 u. Shopping met Bart en Peü (entertainment) 21 00 u Onzin in de ether 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16 00u. Wegdromen met een bost 17 00 u Pietelepote (kmderprogra" Vandaag: Fruit Erik van El vertelt over vruchten. Aani lefoon de 'Gruitenlijn' ove schoolfruit en schoolgroefl prijsvraag is welke vrucht Pietelepote in zijn tasie te |e 18 00u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10 00u. Kerkdienst vanuit Wadden gemeente Oosterend 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poé: 12.00 u. Natuurwijzer 13 00 u. Goud van Noud (Nederland br 15 00 u Frans gaat het doen (muzr 16 00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtbo !d 9.30 u. Hervormde kerk Den Buro 10 45 u. Rooms-katholiekekerkOe- Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) 19 00 u. Wegdromen met een boé haling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling va» dag) 21 00 u. Reggae on the move (mu3 23 00 u Radio Noordholland Dinsdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (mev«' 19.00 u. Raad en daad (over de Te* politiek) 19 30u Raadsvergadering (recht? pl( vanuit het gemeentehuis! aansluitend: Radio Noord1* Woensdag: ,l. 17 00 u Pietelepote (kinderprogf^T (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk gramma, met vanaf 19.00" verzoekplaten) 19 45 u Gelezen (Texelse) verhak 20 00 u. Raadsvergadering (herbaf1 dinsdag) aansluitend Radio Noon?3 j|( Donderdag: 18 00u. Country time (muziek) 19 00u. Even bijpraten met 20 00 u Radio Noordholland ne

Texelsche Courant | 2004 | | pagina 2