'Denk erom, niet uit elkaar gaan!' TEXELSE COURANT Jaarlijkse etentje kroon op ijzersterke huwelijken oud Papier Rupsje Nooitgenoeg in jarige bibliotheek texelseScourant VRIJDAG 14 JANUARI 2005 Tien Texelse echtparen die al sinds 1970 één keer per jaar uit eten gaan. Allemaal nog in blakende ge zondheid en - tegen alle statistie ken in - allemaal nog steeds met dezelfde partner getrouwd. Zater dag zaten ze precies voor de 35ste keer bij elkaar aan tafel, een jubi leum met een feestelijk tintje. Eigenlijk gaat de geschiedenis nog verder terug dan 1970, want al in de zestiger jaren werd de basis voor het terugkerende diner gelegd, toen ze ven Texelse jongens en een zelfde aantal meisjes 's zomers regelmatig met elkaar optrpkken. Van een huwe lijk of zelfs verkering was nog geen sprake, zo benadrukken ze. 'Maar we leken wel magneetjes en trokken al tijd met elkaar op. We gingen zon dags naar het vliegveldrestaurant. Daar zat de Rockets, waar Jantje Kooger plaatjes draaide. En op zater dagavond met z'n allen stappen. In Casino in Den Burg en in De Koog. Je had toen Vat 69 en De Toekomst. Daar zat Jaap Klazebos. Als hij ons dan zag aankomen, dan keek hij in zijn zaak rond of er plek was. Hij had er uitstekende voelhoorns voor. Want als er tekort stoelen waren, dan ge baarde hij dat enkele van zijn gasten over enkele momenten zouden ver trekken. En dat gebeurde dan ook. En hij schreef nooit wat op. Maar wat we moesten afrekenen, dat klopte altijd', vertelt Hilda Vonk. Zulke zomerse stapavonden eindigden niet zelden op het strand, om ijs te eten of het lichten van de zee te bekijken. De zomer had zo'n indruk gemaakt op de dames in het gezelschap, dat ze alle gebeurtenissen beschreven in een gedicht, dat een lengte had van ruim drie meter. 'Dat gedicht hebben we aan de jongens gegeven.' Als te genprestatie verrastten de heren de dames in december, door als Sinter klaas en zwarte Piet onaangekondigd bij de dames thuis te verschijnen, wat met name in wat conservatieve huis houdens een flinke consternatie gaf. 'Toen hebben we gezegd: als we 25 jaar verder zijn, moeten we een reü nie houden. Maar omdat dat nog zo lang zou duren, hebben we in 1970 besloten om met elkaar uit eten te gaan.' In restaurant Havenzicht ver schenen tien stellen aan tafel. Het weerzien en het eten vielen dermate in de smaak, dat het samenzijn jaar lijks werd herhaald, steeds in een ander restaurant op het eiland. Het echtpaar Steegstra kwam er zelfs vanuit Groningen voor naar Texel. Zo hebben ze in al die jaren verschei dene eetzaakjes van binnen gezien, bij Molenbos was dat zelfs de tweede keer. In een tijd waar éen op de drie huwelijken strandt, lijkt het een won der dat alle echtparen van deze groep nog bij elkaar zijn. Sieme Ran, één van aanwezigen, heeft wel een ver- klanng. 'Gemiddeld genomen zijn alle mannen in deze groep op wat latere leeftijd getrouwd, zijn de echtparen allemaal licht religieus en komen van het platteland.' Hilda Vonk: 'Het bij elkaar blijven is voor ons een prestigekwestie. Aan het eind van elk etentje zeggen we tegen elkaar denk erom, niet uit elkaar gaan!' Tien echtparen klinken op het zevende lustrum van het jaarlijkse etentje. De toostende stellen zijn: Piet en Lenie Kooiman, Henk en Piëta Gieze, Maricus en Tonnie van de Wetering, Aad en Carla Smit, Nel en Simon Ran, Joop en Anneriet Moerbeek (niet op de foto), Arie en Joke Blom, Carla en Willem Steegstra, Jan en Winnie Schraag, Harry Smit en Hilda Vonk en Cor en Lida Kooiman. (Foto Gomel Trnmenvan) Wat ik zeggen wou... Expositieruimte Nu de Wereldwinkel door Henk Noorlander, die zijn frustratie over het gemeentelijke kunstbeleid met onder gebruikelijk gevraagd welke tijd nog mensen die van een dergelijke af spraak niet weten, maar deze af spraak ligt er wel. Wij pretenderen met om 'kunst' te tonen, wel om een expositie te leveren met kunst nijverheid die bijdraagt aan bewust wording. In februari 2004 hebben we zoals stoelen of 'tussen banken' steekt, voor de tweede keer genoemd wordt als oneigenlijke gebruiker van de ge meentelijke expositieruimte, vinden we dat we hierop als bestuur van de Wereldwinkel moeten reageren. Vijfentwintig jaar geleden mochten we - graag zelfs - gebruik maken van de gemeentelijke expositieruimte in de kelder van het raadhuis. Vervol- vrij was en aangezien de tijd voor Sin terklaas voor ons altijd de meest in teressante is, keken we vooral daar naar. We kregen te horen dat die periode nog open stond en konden ons dus vastleggen. Later werd deze beslissing teruggedraaid omdat de tentoonstelling van Blok van der Velde voorrang kreeg. Pas nadat de politiek daarover vragen stelde aan Workshop positief denken De Gezondheidswijzer van Corbis Plus houdt gedurende zes weken in februari en maart een workshop 'Po sitief denken: op weg om je leven te helen', waar deelnemers kennis ma ken met de kracht van positieve ge dachten en hoe daar concreet mee L, Hay, zoals zij die beschreef in het boek Je kunt je leven helen. In de workshop komen onderwerpen aan bod als zelfacceptatie, luisteren naar het lichaam en stress en spanningen. De cursus wordt gegeven in De Gollards in Den Burg, gedurende zes bijeenkomsten van drie uur. de eer ste op 17 februari. Cursusleider is H. Boeree, deelname kost €137,-. Brief Noorlander Het kopje Wat ik zeggen wou boven de brief van Henk Noorlander in de krant van dinsdag wekt de sugges tie dat dit voormalig lid van de advies commissie Kunst en Cultuur in reac tie op het artikel van vorige week zelf de publiciteit heeft gezocht. Dit is met het geval. De brief die is gericht aan het college van b en w, is buiten zijn medeweten bij de redactie beland, maar wel met zijn goedvinden gepu bliceerd. Intekenen boek In de openbare bibliotheek ligt vanaf maandag een intekenlijst voor het fo toboek dat een groep Waalders over de Redmer IJskaschool wil uitbren gen. In het boek willen zij de school foto's opnemen die een paar weken geleden werd geëxposeerd in dorps huis De Wielewaal. Daar ligt de ko mende weken ook nog een inteken lijst. De foto's zijn bijna allemaal voorzien van namen. Een voorbeeld van het toekomstige boek is in te zien bij Wil van Heerwaarden aan de Bomendiek 2 in De Waal. ANBO-reis De ANBO verzorgt tussen zaterdag 21 en vrijdag 27 mei een zeven daagse reis naar Asperen in Gelder land. Daarvandaan worden dag tochten gemaakt. Deelname kost €460,- op basis van volpension, voor zowel een één- als een tweeper soonskamer. Opgeven'vóór deze reis kan dinsdag 18 januari van 15.00 tot 16.00 uur in de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg, of via W. de Vries-Panthus, tel. 312173 (na 18.00 uur). Oud mobieltje naar EcoMare ledereen die zondag 23 januari op de open dag van EcoMare een oude mobiele telefoon inlevert, ontvangt in ruil een lot. De winnaar van de loterij (mits tien jaar of ouder) mag samen met een vriend of familielid een keer mee wanneer zeehonden worden uit gezet. Elk mobieltje levert een lot op, dus de kans op een prijs kan worden om te gaan. Belangrijk daarbij is de Abonnees van het verzorgingspakket vergroot door zoveel mogelijk oude manier waarop zij over zichzelf en het leven denken en hoe zij daarmee omgaan. Er wordt daarbij gebruik gemaakt van de filosofie van Louise betalen €127,-. Voor inlichtingen en aanmeldingen: Gezondheidswijzer, tel. 0223-650135. gens werden we uitgenodigd dit weer de wethouder (of er met alle huurders te doen, aangezien er tamelijk weinig gebruik van die ruimte werd gemaakt. Toen dé kelder gebruikt ging worden als elektronisch zenuwcentrum van het gemeentehuis, werd ons verze kerd dat we ook in de toekomst op een gelijke manier gebruik zouden kunnen maken van de gemeentelijke expositievoorziening, die in Tusse de Banke kwam. Al zijn zulke afspraken mondeling, ze behoren waarde te hebben en te houden. Mogelijk zijn er Gemeente stopt geschiedenisles Nu EcoMare een lesmap Texelse Geschiedenis heeft uitgebracht, is het voor de gemeente niet meer nodig door te gaan met het ontwik kelen van een historisch lespakket voor elk dorp apart. Het blijft daarom bij de reeds uitgebrachte lesmappen over Oudeschild, Den Hoorn en de nog in de maak zijnde map over Oosterend. Het ontwikkelen van een lespro gramma over de geschiedenis van Texel was aanvankelijk een gemeen telijke aangelegenheid en onderdeel van het collegeprogramma 1998- 2002. In de gemeentebegroting werd er dus geld voor gereserveerd. De bedoeling was de basisschool leerlingen vertrouwd te maken met de geschiedenis van hun dorp en het eiland. De opdracht voor het eerste pakket (over Oudeschild) werd gege ven aan Gelein Jansen, die het uit besteedde aan 't Lant van Texsel. Met dit bureau werden ook afspraken gemaakt inzake de pakketten voorde andere vijf dorpen. De zaak stag neerde echter. Na het pakket Oude schild leverde 't Lant van Texsel nog wel het pakket over Den Hoorn en accepteerde het ook de opdracht in zake Oosterend met als leverings datum eind december 2002. Dat bleek geen haalbare kaart, zodat res pijt werd gegeven. Intussen liet EcoMare weten ook be zig te zijn met een lespakket Texelse historie, waarbij in één map aandacht zou worden besteed aan zowel de dorpen als Texel in het geheel. Het resultaat werd in november ten doop gehouden en is in gebruik genomen. B en w vinden het daarom met zinvol door te gaan met het gemeentelijke project. De door EcoMare ontwik kelde map werd gefinancierd met een subsidie van de provincie. Er is geen gemeentelijk geld in gaan zitten. Kinderen zamelen duizend bomen in In totaal werden woensdagmiddag 1065 kerstbomen ingeleverd bij Gemeentewerken aan de Reijer Keijserstraat. Enkele groepen kinde ren hadden rond de honderd bomen verzameld en één groep zelfs meer dan tweehonderd. Ontvingen de kin deren in voorgaande jaren alleen een lootje voor elke ingeleverde boom, om teleurstellingen te voorkomen ontvingen zij dit jaar daarnaast een vergoeding van €0,20 per ingeleverde boom. Onder de inzamelaars werden vijf bioscoopbonnen verloot, die zijn gevallen op de lotnummers wit 374, die daar elk jaar in groten getale op wit 382, wit 586, blauw 401 en geel af komen. zo werd omgegaan), is deze beslis sing weer teruggedraaid en konden wij alsnog in de door ons vastgelegde periode gebruik maken van de expositieruimte. In de praktijk was het zelfs zo. dat de ruimte daarna nog zeker tot de kerstdagen leeg stond. Wij hopen ook dit jaar weer een ex positie te kunnen inrichten in Tusse de Banke, voor de 26e keer. Met kof fie, thee en kunstvoorwerpen ge maakt door mensen uit de Derde Wereld. Om vooral de kunstvoorwer pen éénmaal per jaar goed tentoon te kunnen stellen. Voor alle Texelaars Namens het bestuur van de Wereldwinkel, Mirjam Spijker en Marie Witte. Bijdrage voor koorproject Met een bijdrage van €1.000,- steunt de gemeente de uitvoering van een koorproject en concert voor amateur zangers. georganiseerd door Muziek- en Dansschool Texel. Het evenement is gepland op 30 januari. Ontwikkelingen in rundveehouderij Is het voor een boer nu nog ver standig melkquotum aan te ko pen? Het is één van de vragen waarop Siem Jan Schenk, voorzit ter van de vakgroep LTO Neder land, wellicht een antwoord kan geven. Hij is spreker tijdens een bijeenkomst van de WLTO afdeling Texel, die maandag wordt gehou den in de Pelikaan, aanvang 20.00 uur. De rundveehouderij is aan verande ring onderhevig. Zo lang de mest wetgeving en de subsidieregeling voor de veehouderij meer op de uit gangspunten van de EG worden ge stoeld. Tevens wordt gesproken over de afschaffing van het quoterings systeem voor melk. Terwijl men zich afvraagt of het verstandig is in melk- rechten te investeren, is de verwach ting dat de vraag naar rundvlees op termijn weer zal aantrekken. Gespro ken wordt ook over welke samen werkingsvormen voor de sector van belang kunnen zijn. 552. De prijzen zijn op vertoon van het lootje af te halen bij Gemeente werken aan de Reijer Keijserstaat Den Burg. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier met gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 3. Gasthuisstraat van Beatrixlaan tot Hogerstraat, Gravenstraat (geen bedrijven), Warmoesstraat, Schilderend tot rotonde, Julia- nastraat, Keesomlaan. In Oudeschild wordt dinsdag 18 ja nuari vanaf 13.30 uur door 'De Bruin vis' oud papier opgehaald, leder wordt verzocht het tijdig gebundeld aan de straat te zetten (met in plas tic). toestellen in te zamelen. De telefoons worden zo mogelijk gerepareerd en hergebruikt. Zo niet. dan worden on derdelen eruit gehaald voor her gebruik. De opbrengst, €3,50 per toe stel, wordt verdeeld door Dorcas Hulp en EcoMare, die samen de ac tie 'Mobiel voor Mens en Dier' heb ben opgezet. Momenteel heeft EcoMare twaalf zeehonden in de opvang, waaronder acht grijze zeehonden, die met zelf standig de overstap van moedermelk naar vis konden maken en deze win ter ondervoed aanspoelden. In de opvang hebben ze geleerd te eten. De andere drie zijn gewone zeehon den, die afgelopen herfst werden opgevangen. Toen ze op gewicht waren, was het hartje winter. De laat ste is een gewone zeehond die on langs is aangespoeld. EcoMare wil al deze zeehonden komend voorjaar uitzetten. Per keer worden meestal vijf zeehonden meegenomen de Waddenzee op. De dieren en hun begeleiders worden vervoerd met de Phoca, het toezichtschip van het mi nisterie van LNV. Noem het en hij eet het. Tientallen kinderen waren woensdagmiddag in de openbare bibliotheek in de ban van Rupsje Nooitgenoeg. De rups uit het beroemde sprookje was aanwe zig ter gelegenheid vgn het veertig jarig bestaan. Met een spannende manier van vertellen wist speelster Kann Somers zowel de kinderen als diverse ouders te boeien. Om het al lemaal extra spannend te maken, konden de kinderen via een tunnel als een rups de bibliotheek betreden. Leme kikkert en Veronica van Beek verrasten de jubilerende bibliotheek met een cadeau voor de leestafel. Ze kranten naar de bibliotheek opsturen. Volgens initiatiefneemster Kikkert kunnen mensen die van de buiten dorpen naar Den Burg zijn verhuisd op die manier in de leeszaal over hun ,'oormalige dorp blijven lezen. Gister- hadden alle dorpskranten die op het avond vierde de bibliotheek haar ju- eiland worden verspreid bij zich plus bileum met een lezing van Judith de toezegging van de dorpscom- Koelemeijer over haar boek Hef Zwij- missies dat zij voortaan de dorps- gen van Maria Zachea. V Geboeid kijken de kinderen naar de voorstelling van Rupsje Nooitgenoeg in de openbare bibliotheek in Den Burg. I Medische zorg Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestda gen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Cen trale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tandheel kundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallen nummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het bereke nen van de eigen bijdrage: op werk dagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp: Schoonoord singel 44, Den Burg, tel. 321461 - Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, t( 0900-4636549. Spreekuur werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Vo vragen over ontwikkeling, voedir opvoeding en verzorging van joni kinderen. - Uitleenmagazijn/servicepunt: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tj 314887. Geopend elke werkdag ti^ sen 13.00-14.00 u. 1 - Diëtiste: voor afspraken werkdag van 8.30-17.00 uur, t« 0223-650222. Kraamhulp: Voor directe kraai hulp op Texel en na poliklmiscl bevalling: Parenta Kraamzorg, tj 0900-7273682 (24 uur bereikbaa Indicatie: Indicatie voor thuiszo en voor opname in verpleeg- verzorgingshuis: Stichting RIO Te» Wieringen. Opvragen via tel (02! 671552. Opname geschiedt op a vies van huisarts of specialist. Apotheek: Weverstraat 95, D Burg; tel. 312112. Maandag t/m dag 8.00-17.30 u.; zaterdag 10.CX 13.00 en 15.00-17.00 u zon- feestdagen 11.00-12.00 en 16.0 17.00 u. Buiten die tijden alleen vo spoedeisende gevallen. Hulpverlening j Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancever voer bellen: 1-1-2. Of bel de Meld kamer Noordholland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a. Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoedeisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kan tooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Verslavingszorg: Steunpunt Brij- derstichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, con sultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tijdens kantooruren, tel. 314781: www.brijder.nl. Verslavingsproblemen: Consulta tiebureau voor Alcohol en Drugs, Molwerk 31 -45, 't Horntje. Spreek uur volgens afspraak, tel. 319413. Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vragen naar Ron). Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, ala menng, klusjesdienst, huishoudelijk dienst, versteldienst. Spreekuur va 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 t( 16.00 u., De Buureton. Beatrixlaan 4j Den Burg. Tel. 312696. Kustwacht: Voor meldingen vj schepen en zwemmers in nood: t« 316270. Chemicaliën op het strand: 84 de brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehoua Texel, crisisopvang huiselijk geweld tel. 0222-321001, dag en nacht be reikbaar. Jongeren Informatie Punt: voa vragen en advies over wonen, we ken, studie, recht, relaties, seksu^ liteit, verslavingen en vrije tijd Openingstijden dinsdag en woens dag van 15.00 tot 17.00 uur; d'Ouw Ulo, Wilhelminalaan 1Den Burg. te 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aa jongeren bij problemen en voo opvoedingsondersteuning aa ouders. Spreekuur elke donderdaj in d'Ouwe Ulo, Wilhelminalaan Den Burg. Voor aanmelding, info matie en advies: 0900 2223330. elk dag tussen 10.30 tot 12.30 uur. I Kerken en minima: voorTexelaal in financiële nood. Spangerweg 1( 1793 EH De Waal. I Kerkdiensten Zondag 16 januari 2005 Zondag van de eenheid Den Burg: Hervormde kerk: 10.00 u. ds. F. van Helden, mmv The Singers of the Lord. Oosterend: Maartenskerk: 10.00 u. ds. P.A. den Braanker, mmv The Gospeltrain. Oudeschild: RK-kerk: 10.00 u. ds. P.C. Barnard, mmv The Messen gers PROTESTANTSE WADDEN GEMEENTE TEXEL: De Cocksdorp: 15.30 u. feeste lijke ingebruikname van het geres taureerde orgel, ds. P.C. Barnard GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ocsterend: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u. geen dienst in verband met oecu menische diensten Raad van Ker ken. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. G. Sipkema. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.00 u. oecumenische viering in hervormde kerk Verschijnt op dinsdag en vri|dag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222-36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Op al onre advertentieconiraclen en aan&odirtgen daur loe aijn van toepassing de Regelen voor hel Advedenhe- weren van de Stichting ROTA. gevestigd Ie Amsterdam Ie Kamer van Koophandel en fa* Abonnementsprijzen 2005: Per half |aar €34,65 33,05 (automate Per jaar 67.50 65.35 i.uiomawc Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Oosterend: 10.00 u. oecumenj sche viering in hervormde kerk Oudeschild: 10.00 u. oecumerï sche viering in hervormde kerk JEHOVAH'S GETUIGEN: j Noordwester 3, Den Burg: Oper bare lezing, 10.30 u Wachi torenstudie, 11.20 u. Een vuur is op z'n mooist als het in jezelf brandt. Radio Texel kiherhj Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (nieuws) I 19 00 u Peter (muziek) 20.00 u. Shopping met Bart en Peter I (entertainment) 21 00 u. Bart draait nog even door 22.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek I 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) Vandaag: Monique Dubois vertelt over yog voor kinderen en over mandala-tekenen 18 00 u. Muziek met Marco 20 00 u Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit hervormde kei Den Burg 11 00 u Vlaswiek (muziek en poëzie) 12 00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlandstalij 15 00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16 00 u. Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 10 00 u. Hervormde kerk Den Burg Maandag: 18.00 u Symphomca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boe ling van zaterdag) 20.00 u Natuurwijzer (herhaling van zonj dag) j 20.00 u. Raadscommissie Rechtstreeks! uitzending van de commissie I Grondgebied vanuit het gemeen tehuis. I aansluitend Radio Noordhollarl Dinsdag: 18 00u Radio Texel actueel (nieuws) I 19.00 u Op uw verzoek (verzoekplaten) 1 20.00 u Radio Noordholland I Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) I (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk pro-1 gramma, met vanal 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Raadscommissie. Rechtstreeks! uitzending van de commissie Wel; zijn vanuit het gemeentehuis. aansluitend: Radio Noordhollanö Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Cabaret café (Pip Barnard en Jamen de Bruijn bespreken het I lokale nieuws) Vandaag: Nieuwjaarsreceptie Mei leiug blikken en vooruitzien, onverwachte gast? en dito mogelijkheden Over regels en wefj ten, de identificatieplicht, parkeerschiivP en onbezergde brieven. Met veel muzieW de sommettjes. het feuilleton Mosselweg '4 en een hapje en een drankje (herhaling val 6 januari). 20 00 u Raadscommissie Rechtstreeks! uitzending van de commissie Middelei vanuit het gemeentehuis aansluitend: Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2