ZEGEL h r W X Op vrijdag 11 februari is ons kantoor gesloten M teamleider sectoradministratie 4 COURANT' Indonesisch buffet Laatste week DE HELFT VAN DE HELFT 50% korting V Makelaardij Texel Vastgoed b.v. /T\ RVT DINSDAG 8 FEBRUARI 2005 TEXELSE N.V. TEXELS EIGEN STOOMBOOT teSO ONDERNEMING gevestigd te Texel Oproeping voor de buitengewone algemene vergadenng van aandeelhouders van N.V. Texels Eigen Stoom boot Onderneming, te houden op vrijdag 25 februari 2005 om 20.00 uur in de "Burgemeester de Koninghal". Emmalaan 59 te Den Burg. De zaal is geopend vanaf 19.00 uur. Agenda: 1Opening 2. Wijziging van de statuten 3. Mededelingen 4. Rondvraag 5. Sluiting Het te behandelen voorstel voor de beoogde sta tutenwijziging is woordelijk opgenomen in een vanaf heden, tezamen met de agenda, ten kan tore van de vennootschap neergelegd afschrift en kan aldaar worden ingezien op maandag t/m donderdag van 08.00 - 12.30 uur en van 13.00 -16.30 uur en op vrijdag van 08.00 - 12.00 uur. Desgewenst wordt op verzoek een kopie van het voorstel kosteloos ter beschikking gesteld. Het voorstel is eerder aan de orde geweest in de buitengewone algemene vergadering van aan deelhouders van 4 februari 2005 en aldaar niet in stemming gebracht vanwege het ontbreken van het volgens artikel 29 van de statuten ver eiste quorum van ten minste drie/vierde van het geplaatste kapitaal. In de algemene vergadering van aandeelhouders waarop deze oproeping betrekking heeft, kan het voorstel worden be handeld en in stemming gebracht ongeacht het ter vergadering vertegenwoordigde gedeelte van het kapitaal. Toegang tot de vergadering hebben aandeelhou ders onder overlegging van een door de vennoot schap afgegeven aandeelhouderspas danwel van een op hun naam gesteld aandeel of van een door een bankinstelling afgegeven depotbewijs, in de beide laatstgenoemde gevallen steeds tezamen met een legitimatiebewijs. Uit het depotbewijs moet, onder vermelding van de aandeelnummers, blijken welke aandelen de betrokken bankinstel ling in bewaring heeft en zal houden tot na afloop van de vergadering. Het depotbewijs moet ui terlijk op 24 februan 2005 aan de vennootschap worden overgelegd. Aandeelhouders kunnen zich ter vergadering door één andere aandeelhouder laten vertegenwoordi gen mits onder overlegging van een schriftelijke volmacht en het betrokken aandeelbewijs of een (geldige) aandeelhouderspas, onverminderd het bepaalde in artikel 24 van de statuten. Texel, 4 februari 2005 Pontweg 11797 SN Den Hoorn Raad van commissarissen en directie Rits stuk? Wij zetten er een nieuwe in. Schoenmake rij Sleutelservice Van Osch, Weverstraat 88, Den Burg, tel. 313901. Weekaanbiedmg TCA: diverse CD en DVD spin dles voor bodemprijzen. Kijk op www.tcatexel.nl voor meer informatie. Nieuws uit het 2-wieler 4- takt centrum/50cc klasse: type Honda Zoomer; type Kymco/Activ; (verbruik v.a. 2.2 ltr/100 km). Prijs v.a. €1299,-. Duinker Mo- torsevice Oudeschild, tel. 313831. Voor tegels en tegelwerk: Tegelzetbedrijf Jeffrey. Tel. 0222-321815. www. tegelbedrijfjeffrey.nl Kinderpartijtje? Dat vier je het leukst in de bios natuurlijk! Diverse arran- gementjes. al vanaf 6 euro per kind. Bel voor meer info: 0222-312027 of kijk op www.cinematexel.nl. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Roodkokende stoof peren, 4 kg €3,-, Elstar, Cox. Goudreinet. 4 kg €3,-. L. Huisman, Fruit- kwekerij De Veen, tel. 06-22030389. 2e hands accu's, €25.-, 12 mndn. garantie. Karting De Koog, tel. 327000. Hoe ziet de toekomst van Texel op het gebied van duurzame energie? Discussieer mee op 9 februari, 20 uur in "Hotel Den Burg". Wij repareren alle merken TV, Radio, Video, DVD, CD, Platenspeler, Satel liet, Camera, Scanner, etc. met 3 maanden garantie - Service Center Texel - 311 777 - Laagwaalder- weg 39. Discussieavond Duurza me Energie: woensdag 9 februari, 20 uur in "Hotel Den Burg". Iedere donderdag Indo nesisch buffet in rest. het Stoombootkoffiehuis te Oudeschild, tel. 320014. €15,50 p.p. excl. cons., kinderen tot 12 jr. eten tot 19.00 uur gratis mee. T.h.: camper, diesel, alles aanwezig. Tel. 313866. Zie foto bij AH op prikbord. Onze kok Danny Wanei, voormalig eigenaar van Dunia Ketjil, bereidt iedere donderdag voor onze gasten een €i 5,50 per persoon (exclusief consumpties) kinderen tot 12 jaar eten tot 19.00 uur gratis mee. U bent vanaf 17.00 uur van harte welkom. Restaurant "Het Stoombootkoffiehuis" op de haven van Oudeschild. Graag reserveren: 320014. op de halve prijzen V^o des Weverstraat 55, Q 312692 Gratis Thermojetics krui dendrank t.w.v. €26.20 bij een basispakket Herba- life. Tel. 314875. Bij Hoevelaken linksaf! Qnipp kapsalon, Waal- derstr. 15, tel. 312227, met en zonder afspraak! Ruime keuze audio, video en witgoed in de winkel van Service Center Texel - Laagwaalderweg 39. Deze week worden de computersystemen van Rabobank Texel en Kop van Noord-Holland aan elkaar gekoppeld. Dit kan vertraging veroorzaken in de afwikkeling van onze diensten. Wij zijn deze week moeilijk telefonisch bereikbaar en vrijdagochtend zijn de geldautomaten buiten gebruik. Onze excuses voor het even tuele ongemak. Het is gelukkig maar tijdelijk! Rabobank PROVINCIE Noord -fmtolland KENNISGEVING WET MILIEUBEHEER/WET VERONTREINIGING OPPERVLAKTEWATEREN Deze advertentie geeft informatie over een project dat gevolgen kan hebben voor het milieu.Woont of werkt u in de buurt, dan kan het voor u van belang zijn deze advertentie te lezen. Ontwerpvergunningen NV Huisvuilcentrale Noord-Holland wil een nieuwe.de gehele inrichting omvattende, vergunning (zgn. revisievergunning) ingevolge de Wet milieubeheer ten behoeve van haar inrichting, Overslagstauon "De Hamster", gelegen aan de Vang 27 te Oudeschild. i Noord-Holland zijn van plan deze v Gedeputeerde Staten v gunning te verlenen. Vanuit de inrichting wordt afvalwater via de gemeentelijke riolering op het oppervlaktewater geloosd. Hiervoor is een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren nodig. Het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier is van plan deze vergunning te verlenen. U kunt de ontwerpvergunningen inzien De ontwerpvergunningen en alle bijbehorende stukken kunnen van 11 februari tot 12 maart 2005,ti|dens kantooruren, worden ingezien: - bij de afdeling Milieubeheer en Bodemsanering van de provincie Noord-Holland, kamer 1-30, Zijlweg 245 te Haarlem; - bij de sector Gemeentewerken van de gemeente Texel, afdeling Milieubeheer. Groeneplaae I te Den Burg van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur; - bij Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier, afdeling Vergunningverlening van de sector Waterbeheer, Gorslaan 60 te Purmerend van 08.00 tot 17.00 uur; - bij de Openbare Bibliotheek van Purmerend, Waterlandlaan 50 te Purmerend op- maandag en vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur; dinsdag, woensdag en van 10.00 tot 20.00 uur; donderdag zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur. Bovendien liggen de stukken ter inzage - bij de Openbare Bibliotheek van Texel, Drijverstraat 7 te Den Burg op: maandag en zaterdag dinsdag en vrijdag woensdag i 10.30 tot 12.30 u i 14.30 tot 20.30 u i 14.30 tot 17.00 u Heeft u bedenkingen? Als u het met een of beide ontwerpvergunningen niet eens bent. dan kunt u uw bedenkingen tot 12 maart 2005 schriftelijk bi| Gedeputeerde Staten van Noord-Holland (ta.v. het Milieu Informatie Punt). Postbus 205.2050 AE Overveen indienen. U moet hienn aangeven waarom u het niet met de ontwerpvergunning eens bent. Als u niet wilt dat uw naam en adres bekend worden kunt u dit ook aangeven. Wenst u overleg over de ontwerpvergunning. dan kunt u om een gesprek vragen.Voor dit gesprek zal dan ook een vertegenwoordiger van het bedrijf worden uitgenodigd, zodat u ook aan hem/haar vragen kunt stellen.Tijdens dit gesprek kunt u desgewenst mondeling bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gesprek moet vóór 5 maart 2005 zijn gedaan. U kunt hierover contact opnemen met de heer O.Toeset tel: 023 514 36 63.Voor informatie over de vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren kunt u contact opnemen met de heer O. Frankena tel: 0299 66 34 32. Verdere procedure Na de termijn voor het indienen van bedenkingen zullen Gedepu teerde Staten van Noord-Holland en het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier definitieve besluiten nemen. Hierbi| zullen zij rekening houden met eventueel ingediende bedenkingen Tegen de definitieve besluiten kan beroep worden ingesteld bij de Raad van State Dat is in principe alleen mogelijk voor degenen die tegen de ontwerpvergunningen bedenkingen hebben ingediend. STICHTING Ki N DEROPVANG kinderdagverblijven flexibele opvang peuteropvang voorschoolse opvang tussenschoolse opvang naschoolse opvang vakantieopvang gastouderbureau DEN HELDER WIJ HETEN U VAN HARTE WELKOM! Op zoek naar professionele opvang voor uw kind mét vergoeding van het Rijk? De kinderopvang op Texel wordt gelukkig voorgezet. Stichting Kinderopvang Den Helder start per 1 april een kinderdagverblijf en een locatie voor naschoolse opvang. Bentu benieuwd naar de mogelijkheden? Kom dan naar onze voorlichtingsavond. Wij stellen ons graag aan u voor! Voorlichtingsavond kinderopvang Texel: wanneer: 16 februari 2005 tijd: 18.30-20.30 uur waar: de kantine van Voetbalvereniging Texel '94 Haffelderweg 46 Den Burg Voor vragen: Stichting Kinderopvang Den Helder, telefoonnummer 0223 - 614 202 www.kinderopvangdenhelder.nl I Duurzame energie: Wat heggen Samso en Texel met elkaar gemeen? Kom woensdag 9 februari om 20 uur naar "Hotel Den Burg! Weekaanbieding TCA: DVD-writer 16x Dual- layer. Normaal €99.- nu voor €79.- OP=OP. Voor meer aanbiedingen www. tcatexel.nl Rabbit Habit, Kogerstraat 2 Vero Moda. elke week nieuwe collectie Voor een betaalbare rij opleiding. Rijschool Lan- gereis. Tel. 06-53690708. Tenten... meubilair... licht... geluid... beeld- voor ieder evenement passend materiaal. Stiehl 310 320. 300 paar nieuwe oorbel len v.a. €2.70. Tabaksshop M. v.d. Vis. Zomers bruin het voor jaar in? Zonnebankkuur 5 x voor €22.50. Mantje Life- stylestores De Koog. Gehoorbescherming op maat. Sonus/Silent com. Texel. Tel. 320630. Auto Service Centrum, Mancoweg 3, tel. 315588. De 12e Horecabeurs dinsdag 15 maart in Genoegen. Paal 9 alle dagen geopi vanaf 10.00 uur. VALENTIJN! Stel uw eigen valentijnboeket samen bij bloemistenj Tesselflower Zaterdag 12/2 uitgezocht, op valentijn bezorg; in Nederland i.s.m. Packs Flowers® en Kempers Pakketdienst 3 321999/06-45776416 De RAB Groep omvat bedrijven in verschillende delen van het land met activiteiten op het gebied van handel in bouwmaterialen en olieproducten, exploitatie van bouwmarkten en vervaardiging van dekbedden. De organisatie telt circa 750 medewerkers. De centrale administratie wordt uitgevoerd door RAB Beheer BV in Oudeschild. Onze afdeling Administratie verzorgt met ca. 25 mensen de centrale administratie van alle sectoren van de RAB Groep. Op korte termijn hebben wij werk voor een nieuwe collega: interessant en afwisselend werk met goede doorgroeimogelijkheden. Als financieel manager bent u als coach van een team van circa 10 mede werkers op de centrale financiële administratie en de administratieve mede werkers op lokale vestigingsadministraties, verantwoordelijk voor het verzorgen van een juiste, volledige en tijdige financiële administratie van één van de sectoren. Naast het sturen en controleren van de grootboek- en deel- admimstraties, levert u een bijdrage aan de totstandkoming van de periodieke financiële rapportages, waaronder de jaarrekeningen en btw-aangiftes. U bewaakt de liquiditeiten en de debiteuren. Tevens adviseert u over verbeteringen van de administratieve processen en participeert u bij het doorvoeren van veranderingen op het gebied van de geautomatiseerde verslaglegging. U rappor teert aan en werkt nauw samen met de afdeling controlling. Wij verwachten dat u circa 20% van uw tijd besteedt aan managementtaken, en circa 80% van uw tijd aan de financiële vaktechnische zaken. Functie vereisten Opleiding op MBO-plus niveau HBO werk- en denk niveau (liefst aangevuld met SPD). Aantal jaren werkervaring in een vergelijkbare omgeving Kennis van MS Office, met name Excel. Flexibele instelling en leidinggevende capaciteiten. Bel voor meer informatie over de functie met Cees Goslinga (0222 36 24 51) of stuur je schriftelijke sollicitatie met c.v. naar RAB Beheer BV afdeling PBO, t.a.v. Dennis Schouwstra, Postbus 7, 1790 AA Den Burg, of pz@rabgroep.nl ONROERENDE t'.OFDKRKX TAXATIES HYPOTHEKEN - ASSURANTIËN C Ons actuele woningaanbod: www.texelvastgoed.nl Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 I790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P. Kuip Cin. Tel. 31 20 31 dhr. j.P. Couunho Tel. 3 I 44 «5 dhr. KR. Trip Tel. 31 92 42 Aangesloten htj TE KOOP in DEN BURG Weverstraat 3S Op een unieke Al locatie in het winkelcentrum van Den Burg gelegen royaal woonhuis met ruime achtertuin en schuur. Perceelsgrootte 256 m2 onder en bijgelegen eigen grond. Indeling hal/entree, trapopgang. originele kelder, woonkamer met openslaande deuren naar terras en tuin, keuken, bijkeuken met douche en apart toilet Op de verdieping overloop. 4 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, vlitotrap naar ruime beloopbare zolder Het woonhuis wordt verwarmd d.m.v. HR cv-instal- latie (2003) met boilerinhoud van 120 liter. Als woonwinkelpand ook uitermate geschikt Er is een bestemmingswijziging mogelijk naar detailhandel. Achterontsluiting naar 't Achterom. Aanvaarding in overleg. TE KOOP m DE COCKSDORP Kikkertstraat 42 In het centrum van het dorp gelegen een vrij staand woonhuis met winkel en verkoopruimte en vrijstaande recreatiewoning op totaal ca. 1000 m2 onder- en bijgelegen eigen grond. Indeling woonhuis: hal/entree met trapopgang en toegang tot de winkelruimte, woonkamer, slaapka mer. keuken (2000) voorzien van inbouwapparatuur, bijkeuken met wasmachine en drogeraansluiting. kantoor/slaapkamer en doorgang naar achter en naastgelegen 2e verkoopruimte met schuur en tuin op het zuiden gelegen. Verdieping: ruime overloop, douche en toilet 2 grote slaapkamers, vlizotrap naar de bergzolder. Indeling winkel/verkoopruimte: nette entree in winkel, de winkel is voorzien van systeemplafond, vloertegels, keukentje en een toilet. Op de verdieping de mogelijkheid tot het realiseren van een slaapkamer. Achter het woonhuis een vrijstaande recreatiewoning met de volgende indeling: hal/entree, douche/toilet woonkamer met open keuken en 2 slaapkamers Oplevering in overleg. Uitgebreide documentane op ons kantoor verkrijgbaar.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 4