Sp°rt jVERBOUWI i ujtveR I 8 Herman Landsman 4e man Skidive Texel Oude kleedkamers Texel'94 afgebroken .TEXELSE COURANT" Jeugddammers op weg naar NI Restaurant Rebecca heropend J^edrijvigheid jeslaagd ALU JAPONNEN VOOR mva/um f 3 VRIJDAG 11 FEBRUARI 2005 Gilst, het viertal dat Skidive Texel Dropzone gaat Schaaktoppers aan elkaar gewaagd Herman Landsman, Alexander Beetz, Arie Drevel Veelvoudig parachutespringer, in structeur en bedrijfsleider Herman Landsman is de vierde partner van Skidive Texel Dropzone. Vorige week mocht de naam van de Texelaar, die sinds 1983 bij Para centrum Texel werkt en tot nu toe bijna 12000 sprongen heeft ge maakt, nog niet naar buiten ko men, gistermiddag presenteerde hij zich met de andere drie. Binnen de nieuwe organisatie wordt hij verantwoordelijk voor het onder deel springtechniek. Reden voor Landsmans overstap is onvrede over het beleid bij het bednjf van zijn oude werkgever. 'Tweeën eenhalf jaar geleden dachten we dat het Paracentrum, dat niet is meege gaan in de toegenomen professiona lisering bij het springen, een nieuwe weg zou inslaan. Daar is toen door veel springers, vooral groepen, en thousiast op gereageerd. Maar lang zamerhand werd het weer terug geschroefd naar een oude situatie waarin een aantal betrokkenen, on der wie ik, zich met lekker voelden. Ik hpb daar tegen geageerd, maar zon der resultaat. Jammer, want we zitten nu in een neergaande tijd en daarin is het belangrijk dat de kwaliteit zo hoog mogelijk is. De grootste kracht van ons vieren is dat we elkaar aan vullen. We hebben op elk gebied van het springen een bepaalde know how. Dat versterkt elkaar en daardoor denken we dat we krachtig, doeltref fend en succesvol kunnen optreden. We hebben tijdens de zomer de kop pen bij elkaar gestoken en denken dat we zo'n bedrijf anders, gezonder en leuker kunnen runnen. Dat gaat niet met de mensen die daar nu het beleid bepalen.' Het viertal hecht er belang aan te benadrukken dat de veiligheid bij Paracentrum Texel wat hen betreft niet ter discussie staat. 'Wel maakten we ons zorgen over de in onze ogen te hoge druk die wordt uitgeoefend op met name de jonge vliegers bij Texel Air.' Landsman erkent zijn besluit niet zonder tegenstrijdige gevoelens te hebben genomen. 'Ik heb mijn springcarrière te danken aan het Paracentrum, dat van grote beteke nis is geweest voor het parachute springen. Ik ben hier begonnen en groot geworden. Ik heb over de hele wereld gesprongen en organiseer evenementen in het buitenland. Maar ik weet daardoor ook hoe het er bij professionele springbedrijven elders aan toe gaat. Door de perikelen hier werd het plezier in het springen min der. Verder is het zo dat bij het parachutespnngen de spoeling dun is. Je kunt maar op een paar plekken in Nederland aan de bak. Mede daarom denken we dat nu het mo ment is aangebroken om iets beters aan te bieden. We hebben de kennis en zijn enthousiast.' Binnen het nieuwe bedrijf gaat Landsman leiding geven aan het springen en alles dat daar in techni sche zin mee te maken heeft. Arie Drevel wordt verantwoordelijk voor onderhoud en beheer van het vlieg tuig. Wim van Gilst, eveneens oud medewerker van het paracentrum, wordt hoofd PR en marketing en Alexander Beetz wordt algemeen di recteur. Daarnaast zullen nog zo'n zes tot zeven medewerkers worden aangetrokken. Na de berichtgeving vorige week stroomden de reacties uit onder meer de springwereld binnen. Van Gilst: 'We hebben al heel veel aanmeldin gen gehad. Zoals het er nu uit ziet. kiest negentig procent van alle Ne derlandse springteams voor Skidive Texel. Bovendien hebben zich al veel instanties uit de mediawereld aange meld en staan evenementenbureau's in de startblokken om naar ons te komen.' Op korte termijn is er overleg met het bestuur van Zweefvliegclub Texel, over gebruik van de hangar. 'We gaan praten over het conceptplan, dat we daarna willen presenteren aan de le den van de zweefvliegclub.' Jaap Dros is de enige speler in de interne competitie van schaakclub En Passant die koploper Gerard van Es weerstaat. Ze speelden dit seizoen drie maal tegen elkaar en na deze week is de onderlinge stand anderhalf tegen anderhalf. Thomas Richter was in de 22ste ronde goed op dreef en won van Willem Otten. Dirk Rijneker verloor van Dick van Barneveld, maar be hield zijn vierde plaats in het klassement. Gerard van Es staat soeverein op kop, maar Jaap Dros laat in de onder linge ontmoetingen zien dat hij nog loert op het kampioenschap. In de 22ste ronde ontstond er een gevecht om de open c-lijn, dat beide spelers tot nauwkeurig spel dwong. Na drieëneenhalf uur schaak had zowel Dros als Van Es nog luttele minuten bedenktijd over en kwamen ze remise overeen. Thomas Richter hield de druk flink op de stelling van Willem Otten. Uitein delijk bezweek zijn tegenstander, waardoor Richter de derde plaats op de ranglijst steviger in handen kreeg. Hij werd daarbij geholpen door Dick van Barneveld, die de nummer vier, Dirk Rijneker, versloeg. Van Barne veld gaf eerst een toren voor een paard en offerde vervolgens een lo per, die hem een matcombinatie op leverde. JRinus Vittali bleef tegen Taeke van Lingen op remise steken. Van Lingen is dit seizoen onfortuinlijk op het schaakbord. Hij komt regel matig goed te staan, maar maakt daar onvoldoende gebruik van Mo gelijk is deze degelijke remise tegen Vittali, een sterke speler, een keer punt voor hem. Twee gastspelers, de broers Loek en Koen Vnends uit Utrecht, speelden tegen respectieve lijk Frans Eijgenraam en Piet Corne- lisse. Eijgenraam verslikte zich in de stelling, maar Cornelisse redde de eer van En Passant met een vol punt. Duco van der Kuijl heeft de laatste drie ronden heel zware tegenstanders tegenover zich gekregen. Tegen Tho mas Richter overtrof hij zichzelf door remise te maken. Een prestatie van formaat. Jaap Dros versloeg hem een week later op fraaie wijze, toen de pionnen van de oud-kampioen letter lijk op de koningsstelling van Van der Kuijl kwamen afstormen. Jaap de Wijk had goed notie genomen van de pionnenovermacht van Dros en won op soortgelijke wijze. Een half punt voor Van der Kuijl lijkt weinig, maar gezien de schaakkracht van de te genstanders is het geen slecht resul taat. Stand: 1 Gerard van Es, 2.Jaap Dros; 3.Thomas Rich ter. 4.Dirk Ri|neker; 5 Dick van Barneveld: 6.Piet Bakelaar; 7. Willem Otten, 8 Rmus Vittali; 9. Jaap de Wijk; 10.Piet Cornelisse KvVT 'i Eigenhandig zijn ze al bijna twee jaar bezig het gehele complex een nieuw interieur te geven. Maar het eind komt in zicht voor de familie Arends. Vandaag (vrijdag) wordt het restaurant van Hotel Brasserie Rebecca in De Waal heropend. Het restaurant was sinds begin dit jaar gesloten voor de aanleg van een nieuwe keuken. Deze week werd de laatste hand aan de verbouwde ruimte gelegd. De koks hebben er vanaf vrijdag de beschikking over nieuwe apparatuur en meer werk ruimte doordat een voormalig maga zijn bij de keukenruimte is gevoegd. 'We hebben er nu ook aan alle arbo- eisen voldaan en kunnen met het res taurant weer een frisse start maken', aldus Annet Arends, de moeder van Michel. Samen met haar man Rob hielp ze hun zoon twee jaar geleden Rebecca over te nemen van de fami lie Braspenning. Het echtpaar, voor heen eigenaar van de Worsteltent, was eigenlijk van plan te stoppen met werken, maar besloot zich toch nog een paar jaar met Rebecca bezig te houden om het bedrijf goed op de rails te zetten. Dat heeft geleid tot een verbouwd restaurant, de vernieuwde keuken, een volledig verbouwde bar, een weer voor iedereen toegankelijk grote Engelse tuin achter de bras serie en dertien van de achttien ka mers zijn inmiddels in de nieuwe huis stijl omgebouwd. Overal in het gebouw keert het gebruik van de zelfde speelse kleuren in vierkante blokjes terug. De blokjes zijn te zien in de tapijten in de bar. in de tegels van het sanitair, in de gordijnen van lunch was in de ogen van de contro leurs eenvoudig, maar ze zijn goed te spreken over het eten uit het restau rant. het interieur en laten zich lovend uit over de vriendelijke bediening. Het onderkomen van voetbalclub Texel'94 heeft de afgelopen weken een grondige verbouwing onder gaan. De zes oude kleedkamers, die nog dateerden uit de tijd van Texelse Boys, zijn gesloopt en ver vangen door vier nieuwe, luxe kleedkamers in het nieuwe com plex. Het clubgebouw van Texel'94 werd in 1999 opgeleverd. Uit financiële over wegingen werd destijds besloten om met de nieuwbouw de oude kleedka mers van de Boys te overkappen. Omdat de kwaliteit van deze kleed hokken niet meer acceptabel was en de houten wanden en betonnen vloe ren moeilijk schoon te maken waren, werd vorig jaar besloten te investeren in nieuwe kleedkamers. Op 16 de cember werd de slopershamer in de oude hokken gezet. Inmiddels is de Rob Arends en Bert Assink leggen de laatste hand aan de vernieuwde en vergrote keuken ruimte van Hotel Brasserie Rebecca. (FoioJaioan ..m nattum) nog graficus was. Om het kleur gebruik te benadrukken, wordt Re becca aangeduid als Full Colour ho tel. De verbouwde kamers zijn ook voorzien van nieuwe bedden, nieuwe stoffering en nieuwe badkamers. Het heropende restaurant is volgens Annet Arends voor zowel Texelaars als toeristen geopend. Michel, die de scepter in de keuken zwaait, wil vier keer per jaar van menukaart wisselen en met Texelse producten werken. Hij wordt bijgestaan door tweede kok Martina de Vries en leerling-kok Guus Hillen. Binnenkort komt ook Peter Bolier de gelederen versterken. De de kamers en zelfs in tegen de muur verbouw van de keuken werd voor re- gemonteerde tl-buizen bij de trap pen. Het kleurgebruik is afgeleid van een zogeheten brunnerstrip die in de grafische wereld op de zijkant van drukwerk wordt afgedrukt om te con- kening genomen door Kooger en De Ridder, de VEM, de Vier, Erik Wuis, Rob Slik en Bert Assink. Het restau rant heeft inmiddels een eervolle ver melding gekregen in het blad Special troleren of de kleuren goed zijn. Rob Bite dat hotels en restaurants in Ne- Arends werkte daarmee toen hij zelf derland en België beoordeelt. De 1741 CESCHAGEI n afspraak: Nieuwe Laagzijde 29 slechts 5 minuten vanaf NS-s Kampioenschap biljarten De Koog Zoals insiders al verwachtten, is Martien Boogaard kampioen gewor den m de vijfde klasse libre 55+ van het Texels biljartkampioenschap. De beslissingen in de andere klassen zijn gisteravond gevallen. In de vijfde klasse was gistermiddag nog alles mogelijk, in de vierde klasse ging de strijd tussen Dick Raateland, Frits Androg, Nico Ooyevaar en Kick Smit. Door een tekort aantal spelers in de tweede klasse, waren er in de derde klasse enkele spelers die duidelijk boven het klassegemiddelde uitsta ken. Van hen mogen Peter Novak, Jan Hoek en Cor Elsendoorn uitma ken wie kampioen wordt. De kampioenen strijden zondag ochtend om de Cor Hoogenboom- bokaal. Hans Kuipers (55+), die bij het bandstoten de Jan Zoeteliefbokaal in de wacht sleepte, is ook nog in de race voor de andere bokaal. Ook Arie de Veij. die vrijwel iedere jaar tot de finale weet door te dringen, is nog kanshebber. Gisteravond werd een begin gemaakt met het driebanden Deze wedstrij den duren tot zaterdagavond. Zon dagmiddag worden de finales ge speeld, samen met de stnjd om de Piet de Graaftrofee. Robin Koenen (21) is aan het Culi nair Instituut Nederland in Utrecht ge slaagd voor de opleiding tot res taurantkok. Eerder al behaalde hij aan het Horizon College het diploma voor horecaondernemer. Komend seizoen is Koenen werkzaam in restaurant Bos en Duin, dat eigendom is van zijn ouders. Norbert Bakker (24) uit Den Burg slaagde aan de Hogeschool Inhol- land in Alkmaar voor de HBO-oplei- ding Technische bednjfskunde en mag zich nu bedrijfskundig ingenieur noemen. Zijn afstudeerstage betrof het voor de Europese markt gereed maken van een in Singapore gefabn- ceerd vacuüm recovery system, en behelsde onder meer het maken van een CE-rapport. Twee jonge Texelse dammers heb ben bij de Noordhollandse jeugd kampioenschappen van zich doen spreken. De 10-jarige Hasmik Sjachov uit Oosterend werd kam pioen bij de meisjes welpen, haar één jaar oudere broer Arman legde beslag op de tweede plaats bij de jongens pupillen. Beiden plaatsten zich daarmee voor de halve finales van de landelijke kampioenschap pen. In totaal deden drie Texelaars mee aan de provinciale kampioenschap pen, die uit meerdere partijen beston den. Arman Sjachov eindigde in de voorronden op een gedeelde eerste plaats, Ben Daalder weerde zich eveneens knap, maar kwam net te kort om zich te plaatsen. Hasmik Sjachov ging wel zonder problemen door naar de eindstrijd. De finales werden afgelopen week end gehouden in Purmerend. Het werd een grote triomf voor Hasmik Sjachov. Zij was net tien jaar gevit den en dat gaf haar kennelijk er zelfvertrouwen. Zij won negen v; tien partijen en veroverde daai de titel. Zij mag nu deelnemen a; halve finales van het Nederl; kampioenschap, die op 19 ma; Leeuwarden worden gehouden. Haar broer Arman kreeg te mal met een sterk veld deelnemers had de pech dat hij in de eerste ron nog wat onwennig met de klok ging, waardoor hij zijn bedenk overschreed en verloor. Maar daa toonde hij zijn klasse. Uiteindelijk! digde hij als vierde, met een p achterstand op kampioen Ewo Groot, die hij in een fraaie partij sloeg. Als de klok de jonge Texel, geen parten had gespeeld, was wellicht kampioen geworden, plaatste hij zich voor de halve fins van het nationaal kampioensch die voor 25 en 26 maart op het gramma staan. Zate Om verbouwing bijna gereed. Volgende week worden vier aanzienlijk ruimere en luxer kleedruimtes opgeleverd, die voor het grootste deel met vrijwilli gers zijn gerealiseerd. De club heeft zijn financiële reserves aangewend om de kwaliteitsverbetering te kun nen doorvoeren en de noodzakelijke hygiëne te kunnen waarborgen. 'Nu zijn we evengoed nog zo'n veertig duizend euro kwijt, maar als je alles moet uitbesteden, is het onbetaal baar", aldus voorzitter Werner van der Meer. De nieuwe kleedkamers, waarin zeshonderd vierkante meter tegels zijn verwerkt, zijn voorzien van vloerverwarming en praktische douches, die in de wanden zijn geïn tegreerd. Daarnaast zijn twee nieuwe toiletten aangelegd, waarvan één bestemd voor invaliden. Het totale aantal kleedkamers van de club komt nu op tien, twee minder dan in de oude situatie. 'Dat betekent dat we noodgedwongen de jeugd met dub bele teams in één kleedkamer moe ten onderbrengen. Dat is niet anders. Die keuze hebben we moeten ma ken.' De gemeente heeft via een investeringssubsidie aan de verbou wing bijgedragen. Dorpssteunpunt in Oosterend Afgevaardigden van de gemeente Texel, Corbis Plus. Stichting Wonen Texel, Stichting Welzijn Ouderen Texel en dorpscommissie Oosterend ondertekenen woensdag in dorps huis De Bijenkorf de intentiever klaring Wonen, welzijn en zorg. Met het ondertekenen van deze overeen komst spreken de betrokken partijen uit dat zij de intentie hebben in Oosterend een dorpssteunpunt op te richten. Ook zullen zij werken aan een gezamenlijk beleid op het gebied van wonen, welzijn en zorg. Met de oprichting van het dorps steunpunt wordt tegemoet gekomen aan de behoeften van de inwoners van het dorp, die daardoor in staat worden gesteld zo lang mogelijk in de eigen woonomgeving te blijven. De noodzaak van verhuizing naar het verzorgingshuis of verpleeghuis kan hierdoor zo lang mogelijk worden uit gesteld. De ondertekening van deze verkla ring is een belangrijke stap in de uit voering van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning, die op 1 januari 2006 zal worden ingevoerd. Gymwedstrijden Na enkele weken hard trainen hou den de leden van de gymnastiek verenigingen SVC (De Cocksdorp), ZDH (Den Hoorn) en Gyvo (De Koog) de komende week de jaar lijks terugkerende onderlinge wed strijden. De winnaars mogen begin april deelnemen aan het Ger de Jongtoernooi te Oosterend. SVC uit De Cocksdorp bijt zaterdag de spits af. Vanaf 15.00 uur wordt er in het Eierlandsche Huis gestreden om het clubkampioenschap. Dat er een nieuwe kampioen komt is zeker, want Mickey Wiggers zal haar titel niet kunnen verdedigen. Zij is uit het dorp vertrokken. In de sportzaal van de Drijverschool treden dinsdag de leden van ZDH aan. Omdat de vereniging enkele gro tere groepen rijk is. wordt een span nende strijd verwacht. De wedstrij den beginnen om 15.30 uur. Ook bij Gyvo in De Koog doen enkele grotere groepen aan de wedstrijden mee. Regerend kampioen Marinus Mets is inmiddels gestopt. Oud-kam pioen Jork Heijenk zal het vuur na aan de schenen gelegd krijgen door mei den die de afgelopen weken hard hebben getraind. De wedstrijden van Gyvo beginnen om 15.30 uur. Tevoko thuis Vier teams van volleybalvereniging Tevoko spelen zaterdag een thuis wedstrijd in sporthal Ons Genoegen. Van groot belang voor de strijd om het kampioenschap is het treffen tus sen de sterkste vrouwen van Tevoko en die van Croonenburg. Vorige week won de koploper uit Castricum. Wil len de Texelaars mee blijven strijden, dan zullen ze nu moeten winnen. De wedstrijd begint om 13.30 uur. Op hetzelfde tijdstip treedt het derde damesteam in het strijdperk tegen WSOV 3. Om 15.00 uur beginnen de twee laatste wedstrijden: die tussen het eerste herenteam en Woldhuis en tussen het tweede damesteam en Katapult 2. Records sneuvelen bij zwemmers De zwemmers Wouter Dogger, Simone de Wit, Jolanda van Strien, Kim Vlaming en Sverre Eschweiler namen zondag deel aan de Noord hollandse sprintkampioenschap pen in Zuid-Oost Beemster. Om aan deze wedstrijden deel te mo gen nemen, moesten limieten wor den behaald. Wouter Dogger kwam uit bij de senio ren en behaalde een derde plaats op zowel de 50 meter rugcrawl als bij de 50 meter vrije slag. De eerste wed strijd zwom hij een persoonlijk record van 0.29.96 minuten, de tweede een persoonlijk record van 0.25.52. Simone de Wit zwom bij de senioren op de 50 meter vlinderslag haar beste seizoenstijd (0.33.19 minuten), goed voor een zevende plaats. Op de 50 meter rugcrawl behaalde zij een vier de plaats in 0.33.27, slechts een halve seconde achter nummer drie. De 50 meter vrije slag legde zij af in een persoonlijk record van 0.29.13. Hiermee behaalde zij de zesde Jolanda van Strien, die ook bij de senioren uitkwam, zwom zich op de 50 meter vlinderslag naar de der tiende plaats in 0.35.28 minuten. De 50 meter schoolslag legde zij af in 0.40.19, goed voor de zevende plaats. Kim Vlaming kwam uit bij de junioren 2 (meisjes 1991) en behaalde een twaalfde plaats op de 50 meter vlinderslag, in een persoonlijk record van 0.37.70 minuten. Sverre Eschweiler behaalde bij de junioren 1 (jongens 1992) een per soonlijk record op de 50 meter vlinderslag (0.36.11). goed voor de vijfde plaats. Op de 50 meter rug crawl behaalde hij de derde plaats in een persoonlijk record van 0.36.55, op de 50 meter vrije slag de vierde plaats in een persoonlijk record van 0.30.77. Zone Om sie c kost gen i Dins Randstad om Eilandcompetitie brou Programma dinsdag 15 februari! '5ee' Veld A 18.30 NIOZ 2-NIOZ 3 Del 19.15 De Wit-L&R NI0 20.00 Paal 28-Autocentrale 20.45 NIOZ 1-Tatenhove 1 21.30 Maarco Bouw-Kobeko Ca 22.15 Cocky-Sportshop 2 Kob< Veld B 18.30 Smash K.-Smash S. Mart 19.15 S. Martine-Oostra Smash' 20.00 Aeolus-Bremakker Oos 20.45 Rabobank-Rab Aeo 21.30 De Pilaar-Wessels 22.15 Albert Heijn-Beverdam Pil) Veld C 18.30 Beverdam 2-Klif 23 Timi 19.15 lepe de Boer-Timmer Beverd 20.00 Sportshop 1-Bar Sportief Ki 20.45 Krim-Natuurw. Bar Spon 21.30 Schouwstra-NBC Natuu 22.15 Zeilmakerij-Jozefschool Wedstrijdleiding: Paal 28 en DickjJ 315096). Uitslagen 8 februari CVI-Super de Boer 2-1; Tevoko 2-De Lei IT boom 3-0; Randstad-TES01 -2; De Pnnser j Texel-OSG 0-3. Bouwcenter Rab-NIOZ 21 D i Wessels Ontwerp!'-Rabobank 0-3, NlOZj Langeveld de Rooi] 0-3; Slagerij Beveic^jjW|||j portk; Woe Om inliet 3177 Doni Om onde sen; Opgj Mare Swier Groente Fruit 2-1. Albert Hei|n-Da laar 3-0; Smash'68 Piet Kooger-Salon Marl De Oorzaak 1 -2; Foto De Waal-Smash'68ykunner Aeolus Uitzendbureau-Remco Oostra Seri terecht 0-3; Natuur,winkel-Zeilmakerij Texel 2-1;1 éen In Eelman Partners-B&B v/d Vis en Den B«i. ISchouwstra Transport-De Krirh 0-3; Sla» Beverdam 2-Timmer's Bakkerij 0-3, Sponsj'nstriJC Texel 1 -Slagerij lepe de Boer 1 -2; Durper Drjdelen Bar Sportief 2-1. king v schenk Veegers terug H» in top drie certific bar ku Gerda en Freek Veeger deden defcen leii week goede zaken door de aciDe ms tiende speelronde om het kaChip I- pioenschap van Klaverjasclub Djje Brij' Burg te winnen. Zij zijn hierdefen de weer terug in de top drie. Rjjeven Stapersma en Erik Boogaard bjjlemer houden de leiding in het algema|9.00 t klassement. na de Jonger Gerda en Freek Veeger hadden spc een IJzersterke opening van meercj 2200 punten genoeg om de zege te behalen. Met twee parti van ruim 1700 en een van 1600 w de winst veilig gesteld. Zij behaalc in totaal 7288 punten, wat weerv opleverde in het klassement, koste van Bart Weijdt en Willi Koomen steeg het duo naar tweede plaats. Bovendien nemen de leiding in de nog maar net nen derde periode. Erik Boogaard en Rob Stapersi pakten met 7011 punten de twee plaats. Stukje bij beetje neemt dito afstand van de concurrentie. Mete voorsprong van ruim 1000 punter er voor het eerst sinds weken serieus gat geslagen, zij het nogn erg groot. Carlo Bos en Cees Vs pakten met een score van 6954 pi ten de derde plaats. Dit duo spe een beetje wisselvallig, maar w zich uitstekend te handhaven in middenmoot. Zij stijgen van elf n negen in het klassement. Arend Dijker en Piet Moree hadö een wisselvallige avond, met t» hoge en twee lage scores. Dankzij uitschieter in de derde ronde, wa< bijna 2300 punten werden beha; pakten zij met 6792 punten de via plaats. Voor winst in het klassemi was het nóg te vroeg. Zij blijv m dé twaalfde, maar ze kruipen naar grote middenmoot. Gerard en Th Witte behaalden met 6764 punten; vijfde plaats. Ondanks dit goedei sultaat moest het duo toch plaatsje inleveren in het klassemfweek en staat nu tiende. Het gemiddel was met 6428 punten hoog; er den 27 marsen gespeeld. Gerda en Freek Veeger leiden mi tweede periode, vóór Boogaard Stapersma. Theo Stoelinga en R Fokkema bezetten verrassend derde plaats. In het algemeen klas ment leiden Boogaard en Stapersr haar met ruim 1000 punten voorsprong jumL Vlaming en Geus. Gerda en Fre sen Veeger staan derde, maar de va sprong op Weijdt en Koomen is klein. Cinei opnii mièr< de het In h ker f Gayh Stille geac de s Niro) inmic het v oude nen. hype zo g werk en m van zonn het Fock bara met 1 In de de f spotl din te w

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 8