Van de Wetering dé verrassing Finale driebanden kent spannende ontknoping G-team wint op kunstgras Van Vliet wint op het nippertje veldritcompetitie ZDH wint tweede periodetitel TEXELSE 7 COURANT DINSDAG 15 FEBRUARI 2005 bel biljartkampioenschap Biljarter Wim van de Wetering -field zijn keu triomfantelijk pmhoog toen hij zondag tijdens je Texelse biljartkampioenschap- Sen in De Hof in De Koog zijn win- ende carambole had gemaakt, ijna te vroeg zo leek het, want genstander Nico Ooyevaar had >g de nastoot. Maar deze speler iam niet goed in zijn spel. En is mocht Van de Wetering als lerall kampioen driebanden de de Graaf Trofee in ontvangst jemen. Texels biljartkampioenschap dat voor de 17e keer werd gehouden en dat zaterdag en zondag aardig wat bekijks trok, al bleef het aantal toe schouwers wat achter bij voorgaan de jaren. 145 deelnemers speelden in het libre, bandspelen en drieban den. Ondanks de eer die ook in de laatste categorie op het spel stond, speelde Van de Wetering zijn par tijtjes ontspannen. Waar Ooyevaar ruim de tijd nam om aan te leggen, dacht Van de Wetering niet lang na, en legde dermate snel aan dat hij de fotograaf nauwelijks tijd gunde om naar geworden in de derde klasse en moest dus negen punten maken, als kampioen van de vierde klasse hoefde Ooyevaar er 'slechts' zes. Dat niet de beste biljarter automa tisch de overall-trofee, bleek in de halve finale tussen Ab-Jan Witte en Ooyevaar. Witte was de beste van de eerste (hoogste) klas.se, en moest dus twaalf punten maken. Ooyevaar moest er zes maken en was als eerste uit. Het driebanden was niet het enige onderdeel waarbij de spanning hoog opliep. Dat gold met name bij de strijd om de Cor Hoogenboombo- kaal, voor de overallkampioen in het libre. De finale werd gespeeld door Willem Vendel en Roel Terpstra, respectievelijk winnaar in de eerste en de vijfde klasse. Dientengevolge moest Vendel 80 punten maken en had Terpstra aan 20 voldoende. Vendel had de voorgaande partijen tegen Trudie Koomen en Henk Wit te. glansrijk gewonnen, maar tegen Terpstra liepen de ballen met zoals hij wilde, wat bevestigde dat ook bij het libre niet de beste biljarter automatisch overallwinnaar wordt, maar dat ook iemand met een lager gemiddelde met de bokaal naar huis kan gaan. De Jan Zoetelief, een nieuwe trofee voor de overallwin naar bij het bandstoten, ging naar Hans Kuipers. Aan het eind van de middag kon toernooivoorzitter Cees Bonne de vele tientallen prijzen uitreiken die al de hele middag op één van de biljarts stonden te glimmen. Hij zei terug te zien op een geslaagd toer nooi en nam afscheid van twee vnjwilligers van het eerste uur, Atie Hoogenboom en Wim Vendel. Uitslagen. Bandstoten 5e klasse 1 Hans Kuipers, 2,Ane de Veij. 3 Ries de Winter. 4e klasse. 1 Cees Mets sr. 2.Martien v/d Wetering. 3.Henk Aubertijn. 3e klasse: 1 Ab-Jan Witte, 2.John Sessink, 3.Mare Prins. Jan Zoetelief- bokaal: Hans Kuipers. Libre 55+: 5e klasse: I.Martien Boogaard, 2 Ab Kei|ser, 3. Joop Eelman. 4e klasse: 1 Hans Kuipers. 2.Dirk Bakker. 3 Frits Androg. 3e klasse I .Henk Witte, 2 Wim v/d Wetering, 3.Cees Maas Libre vnj 6e klasse: 1 Trudie Koomen. 2. Elly Rutten, 3-Christa Kamminga. 5e klasse. 1 Roel Terpstra. 2.Cees Room. 3.Remco Ses sink. 4e klasse. 1 Dick Raateland 2.Kick Smit, 3 Nico Ooyevaar. 3e klasse: 1.Peter Novak. 2 Jan Hoek. 3 Cor Elsendoorn 2e klasse geen. 1e klasse 1 Wim Vendel, 2.Frans Bik. 3 Nico Tessel. Cor Hoogenboombokaal' Roel Terpstra Driebanden. 4e klasse' 1 Nico Ooyevaar, 2.Ruud Beers, 3,Jan Burgman3e klasse 1,Wim v/d Wetering. 2.Hans Beverdam, 3.Rinus Vittali, 2e klasse: I.Cor Huisman, 2.Rob Bakker, 3 Olaf Witle. 1e klasse: 1 Ab- Jan Witte, 2.Nico Tessel, 3.Gerard Appelman. Piet de Graaftrofee- Wim v/d Wetering. overwinning werd de 73- biljarter dé verassing van het het toernooi de wetering in actie tijdens de Texelse biljartkampioenschappen Terwijl de wedstrijden van alle andere Texelse teams werden afgelast, konden de G-voetbal- lers van Texel'94 afgelopen week end wél spelen. Op het kunstgras van Koedijk, dat ondanks de vele regen prima bespeelbaar was, versloegen ze het tweede team van de thuisvereniging zaterdag met 0-1. De wedstrijd zou eigenlijk op Texel worden gespeeld, maar omdat de tegenstander maar liefst drie G-teams heeft en met voldoende begeleiders op de been kon bren gen. werd op verzoek van Koedijk in Koedijk gespeeld. Dat gebeurde op het kunstgrasveld van de ver eniging, want de andere terreinen waren onbespeelbaar. Texel'94 trad aan met een vrijwel volledige selectie, inclusief voorhoedespelers Annie Brouwer, Paul Bakker en Mei vin Molanus, die vorige week nog afwezig waren. Ook Peter Tuitman gaf weer acte de présence. Alleen Jan Frans Haveman en Chris Zijm moesten af bericht doen. Onder droge maar zeer windenge omstandigheden was Texel'94 ster ker, maar trof de ploeg in de keeper van Koedijk een tegenstander om rekening mee te houden. De doel man was 64 jaar, maar ondanks zijn leeftijd en brede postuur opvallend wendbaar. Hij had weinig moeite met schoten van Paul Bakker, Anme Brouwer en Raymond en Meivin Molanus. Omdat ook de Texelse verdediging op dreef was, telde de eerste helft weinig hoogtepunten Ook na rust had Texel'94 een over wicht, maar was de keeper van Koedijk vrijwel onpasseerbaar. Paul Bakker was met een mooi schot bijna succesvol, maar de bal ging via de kruising naast het doel Koe dijk was dicht bij een treffer toen Anton Staal de bal half raakte en deze in het eigen doel leek te ver dwijnen. Keeper Martijn Verbeeke bracht echter redding. Na een kwar tier viel toch de verdiende Texelse treffer. Schutter was Annie Brou wer, die een goede pass van Paul Bakker verzilverde. Het bleek de enige treffer, waardoor Texel'94 nu zeven punten uit vier wedstrijden heeft en weer meedoet in de strijd om de koppositie. Zaterdag spelen de Texelaars in IJmuiden-Driehuis tegen koploper Waterloo, dat even eens zeven punten heeft verzameld, maar daarvoor een wedstrijd minder nodig had. J Ruben van Vliet heeft zaterdag ^ade laatste veldrit gewonnen die ^meetelde in de wintercompetitie Hjtan Wielervereniging Texel. Een ^Belangrijke overwinning, want Jaardoor werd hij op het nipper tje ook winnaar van het eindklas- Hsement. Ondanks de slechte weersomstan digheden maakte een flink aan- mountainbikers z'n opwachting ip het drassige parcours aan de iiesbosweg. In de wedstrijd in de •poule bleef het peloton lang bij Ikaar. Pas op het moment dat iben van Vliet in de aanval ging, itte de groep uiteen. De aan val van Van" Vliet werd in eerste .jistantie succesvol gepareerd door toen Brouwer, maar na een nieuwe versnelling moest Brouwer passen en zakte hij zelfs nog terug naar de 'irde plaats. Thomas Boom legde op de tweede plaats, vlak ir Loek van Vliet. Jan Zijm kon "et van start gaan, omdat tijdens iet inrijden zijn stuur afbrak. Ook "ieo Boom had materiaalpech. Hij •rak tijdens de wedstrijd zijn zadel den, maar kon op een geleende (iets de wedstrijd toch uitrijden, poor zijn overwinning in de laatste leldnt werd Ruben van Vliet ook pinnaar van het eindklassement. De Bijzondere situatie deed zich voor öet de nummers één tot en met drie I Ruben van Vliet, Rien Brouwer Jordy Vinke - in het eindklas- iment allen 96 punten hadden lehaald. Volgens de reglementen fordt de uitslag van het klassement lan aan de hand van het resultaat fan de laatste wedstrijd bepaald, fan Vliet won deze, Rien Brouwer 'erd vierde en Jordy Vinke ging met in start >n Prins ging als een raket van ut in de B-poule, maar nog in eerste ronde nam Joost Hoog- •bosch de leiding over. Hoogen- leek op de overwinning af te stevenen, maar Arie de Ridder weigerde zich gewonnen te geven en sloop langzaam dichterbij. Vlak voor het einde kwam hij langszij en passeerde Hoogenbosch. die zich ondanks een felle eindsprint gewonnen moest geven. Simon Prins reed lang op de derde plaats, maar werd door een valpartij ver teruggeslagen. Winnaar van het eindklassement in de B-poule werd Otto Goënga, die al een erg grote voorsprong had opgebouwd en de laatste veldrit zelfs aan zich voorbij kon laten gaan. Arie de Ridder stelde met zijn overwinning in de laatst rit zijn tweede plaats in het klassement veilig. Piet Kingma eindigde op de derde plaats. De laatste wedstrijd in de jeugdca- tegorie werd wederom een prooi voor Erwin de Ridder. Halverwege de wedstrijd wist hij zijn concur rente Denise Betsema te lossen. Nieuwkomer Joep Whenes werd derde. Omdat Erwin de Ridder het merendeel van de veldritten had gewonnen, werd hij ook winnaar van het klassement. Denise Betsema en Mike Brouwer eindigden respectie velijk als tweede en derde. Uitslagen A-poule: 1.Ruben van Vliet; 2.Thomas Boom, 3 Loek van Vliet: 4 Rien Brouwer; 5,Robbert Boersen, Eindstand' 1. Ruben van Vliet, 96 punten; 2.Rien Brouwer, 96; 3.Jordy Vinke. B-poule: I.Arie de Ridder; 2.Joost Hoogen bosch; 3.Piet Kingma; 4.Töny van der Vis; 5 Hans de Winter. Eindstand: 1 Otto Goënga. 110. 2 Arie de Ridder, 100; 3 Piet Kingma 86. Jeugd: 1.Erwin de Ridder. 2 Denise Betsema: 3.Joep Whenes. 4 Katja van Dooyeweerd Eindstand 1 Erwm de Ridder. 121. 2 Denise Betsema. 113; 3 Mike Brouwer. 84 Door Sportshop Texel met 3-2 te verslaan heeft ZDH vrijdag de tweede periodetitel in de hoofd klasse van de Texelse zaalvoetbal competitie op z'n naam geschre ven. J'elleboog kan eventueel nog op gelijke hoogte komen, maar won al de eerste periode. Lang zag het er naar uit dat ZDH na zes overwinningen op rij Sportshop een gelijkspel moest toestaan. ZDH nam een voorsprong van 2-0, maar Sportshop vocht terug en kwam knap op gelijke hoogte. Een minuut voor tijd scoorde ZDH via het been van een tegenstander de derde en winnende treffer, waarna het feest om de periodetitel kon losbarsten. Texel'94 behaalde na lange tijd weer een overwinning en versloeg De Krim 1 met 5-2. De wedstrijd tus sen Oosterend 2 en Mantje 2 werd ontsierd door maar liefst vier gele kaarten voor Oosterend 2. Uiteinde lijk was de zege voor Mantje 2 (6-4). J'elleboog 2 maakte het Klif 1 wel erg makkelijk. Klif maakte dankbaar gebruik van het meevoetballen van de keeper van de tegenstander en plaatste de bal driemaal van grote afstand in het verlaten doel. Het werd 6-1 In de eerste klasse zit J'elleboog 5 steeds vaster in het zadel in de race naar het kampioenschap. De num mer twee van de ranglijst. De Krim 3, werd met 7-6 verslagen. Uitslagen: De Koog C2-De Krim C1 1-10; Klif MD1-De Krim D3 1-8; Klif C2-Texel'94 C1 2-8; Klif vr 1-FC Klink 7-6; Texel'94 5-De Krim 4 4-8: De Krim 5-Texel'94 4 4-3; Sportshop C1-Oosterend C1 4-6: Klif C1-De Koog C1 0-7. De Koog 1-J'elleboog 3 3-3; De Krim 3-J'elleboog 5 6-7; Mantie 4-Klif 3 4-10; J'elleboog E2-De Krim E1 0-18. J'elleboog El-Oosterend E1 5-1, Texel'94 3-Texel'94 2 4-2; Klif 1-J'elleboog 2 6-1. ZDH 1-Sportshop 1 3-2. Texel'94 1-De Krim 1 5-2: Oosterend 2-Mantje 2 4-6; Klif 2-RAB 1 1-3. Dames Tevoko illusie armer Na een zinderende wedstrijd, waarbij het in groten getale opge komen publiek van goed volleybal kon genieten, moesten de dames van Tevoko hun meerdere erken nen in koploper Croonenburg. De Texelse ploeg kwam op alle fron ten net iets tekort. De 0-4 zege van Croonenburg betekent dat dit team vrijwel onbereikbaar is geworden op de koppositie en alvast voorzichtig het kampioen schap kan vieren. In de eerste set gingen de ploegen lang gelijk op. Tevoko kon goed omgaan met de sterke servicedruk van Croonenburg en verdedigend opereerde de ploeg sterk en actief. Een opstellingsfout van de Texelaars brak het ritme en enkele service- fouten brachten Croonenburg op voorsprong. De eindsprint, waarin met veel aanvalsvariatie het blok van de ploeg uit Castricum werd misleid, bracht de Texelaars niet verder dan 25-27. In de tweede set bleek Croonenburg. spelend met twee goede spelverdeelsters, de iets completere ploeg. Kleine foutjes en onnauwkeurigheden aan Texelse zijde bepaalden de score op 21- 25. In de derde set speelden beide ploegen op hoog niveau. Ook nu bleek Croonenburg flexibeler. Ook minder goed opgebouwde volleys werden nog scorend afgerond, ter wijl Tevoko veel aanvallen te gemak kelijk voor de bijna onpasseerbare verdediging van Croonenburg over het net moest brengen (18-25). De Texelaars verdienden een punt in de vierde set, maar zagen de winst op het einde toch nog teniet gedaan. De voortdurende drie pun ten voorsprong werden door een fanatiek strijdend Croonenburg op het einde nog ingehaald en bij 20-20 waren de ploegen weer op gelijke hoogte. Ondanks de ver bale ondersteuning van het Texelse Wind en regen voor sportvissers Onder slechte omstandigheden hebben de sportvissers zondag de vierde wedstrijd in de winter- serie gehouden. Ze troffen bij de asfaltmolen in Oudeschild twee uur lang harde wind en bakken met regen. Ook de vangsten waren met overweldigend. Het begon veelbe lovend, want al bij de eerste haal ving Rein Kuyper twee vissen. Daar bleef het echter lange tijd bij. Pas m het tweede uur wist iedere vis ser nog een visje te verschalken. Kuyper won met drie vissen met een totale lengte van 56 centimeter. Poul Verhagen ving één vis van 22 centimeter en werd tweede. Frans Bos en Johan Hopman deelden de derde prijs met elk een vis van 20 centimeter. Programma zaalvoetbal Woensdag 16 februari 17.20 Klif MD1-De Koog MD1 Klif 18.00 De Krim D3-De Krim D2 Krim 18.45 Krim D1-De Koog D1 Krim 19.30 Klif v. 1-Florateks Hoogendijk 20.20 Klif 4-De Krim 4 Hoogendijk 21.10 Klif 5-NIOZ 1 v. Putten Zaaldienst: RAB. Donderdag 17 februari 18.15 Klif C2-Knm C2 Franchimon 19.00 De Krim C1-Texel C1 Arnout 19.45 Texel 5-Texel 6 v. Putten 20.35 J'boog 4-De Krim 3 v. Beek 21.25 Texel 3-Klif 3 v. Beek Zaaldienst: Texel'94. Vrijdag 18 februari 16.45 Klif MD1-RAB D1 Klif 17.30 De Krim E1-J'boog E2 Krim 18.15 De Krirn 5-SVO 3 v. Putten 19.05 De Krim 1 -SVO 1 Bakker 19.55 J'boog 1-Mantje 1 Hoogend. 20.45 Klif 1 -Texel 1 Kuipers 21.35 Mantje 3-Mantje 2 v Beek 22.25 J'boog 2-SVO 2 Sangers Zaaldienst: Sportshop Texel. Voetbalprogramma Zaterdag 19 februari Texel'94 A1 -Marken A1 Saenden MA1-Texel'94 MA1 Texel'94 B1-W'meer B1 Texel'94 B2-Den Helder B2 JVC B3-Oosterend B1 ZAP MB2-Oosterend MB1 Texel'94 Cl-Berdos C1 Oosterend C1-Texel'94 C2 Texel'94 C3-Callantsoog C1 W'rmeer C2-Texel'94 C4 Sint Boys C1-De Koog C1 Waterloo G1 Texel'94 G1 Texelse pupillencompetitie SVC F1 -Espagnol ZDH F1-Valencia De Koog F1-Barcelona Deportivo-ZDH F2 De Koog F2-Real Madrid SVO E1-Blackburn Everton-Chelsea Fulham-Manchester De Koog E1-Arsenal ZDH E1-Liverpool SVO E2-SVC E1 13.30 12.00 13.30 13.30 14.30 13.00 11.45 13.45 11.45 11.00 11.30 10.30 9.30 9.30 9.30 9.30 9.30 10.30 10.30 10.30 10.30 10.30 10.30 Zondag 20 februari Berdos-Texel'94 14.00 Oosterend-Twisk 14.00 SSV-ZDH 14.00 WGW 2-Texel'94 2 12.00 Texel'94 3-Succes 3 12.00 Texel'94 4-W'waard 3 12.00 Oosterend 2-Oudesluis 3 12.00 De Koog 2-W'waard 4 11.00 Recreatievoetbal Texelse Boys-Oosterend 10.30 Mareis verliest in strijd om kop Het seniorenteam van de bas ketballers van De Mareis heeft zondag met twee punten verschil (51-53) verloren van FAC, dat samen met de Texelaars de rang lijst aanvoerde. De teams waren aan elkaar gewaagd en in een spannende wedstrijd golfde het spel op en neer. Vooral in het eerste kwart werd er veel gescoord, waarbij FAC licht in het voordeel was. De Mareis maak te achttien punten, de tegenstander verzamelde er vijf meer. In het twee de kwart deden beide teams niets voor elkaar onder. Nico Kikkert was goed voor alle tien punten die de Texelaars maakten, FAC moest het met slechts één punt minder doen. Het derde kwart was voor De Mareis, dat goed op schot kwam. Chris Schlepers benutte nogal wat vrije worpen en ook Enk Venneker was trefzeker. Daardoor werd de kleine achterstand omgezet in een kleine voorsprong, die in het vierde kwart op zeker moment zelfs zeven punten bedroeg. Daarna begon FAC echter druk uit te oefenen en bezweek De Mareis. De ploeg beging nogal wat onnodige fouten en kwam in de laatste zes minuten slechts één keer tot scoren, waardoor FAC vanaf de vrijeworplijn de wedstrijd naar zich toetrok. De punten bij de Texelaars werden gemaakt door Nico Kikkert (22), Enk Venneker (11), Chris Schlepers (9), Paul Impijn (5) en Eric Heyenk en Ruud Verstraten (allebei 2). De Doorstoot neemt revanche Na twee achtereenvolgende jaren van De Gepikeerde Bal te hebben verloren, nam de Cocksdorper biljartclub De Doorstoot vrijdag in café In den Grooten Slock in Den Burg revanche. De uitslag over twee speeldagen was 21-19 in het voordeel van De Doorstoot. Er werden enerverende partijen gespeeld. Zo wist Jeanette Korff met één carambole verschil te win nen van Piet Zijm en eindigde de partij tussen Raymond Steenhuizen en Rick Fokkema in remise. Fok- kema kwam in de nastoot langszij. Martijn Former won de bijzonder spannende laatste wedstrijd van Willem van der Linden. Saillant detail is dat Van der Linden in De Cocksdorp woont, maar lid is van De Gepikeerde Bal Gerrit Sman van De Slock en Mar- tien Boon van De Doorstoot speel den met respectievelijk elf en tien caramboles de hoogste series. Uitslagen: W Otten-M. Boon 2-0. J. Koomen-J. Smit 0- 2. K. van Damme-W. Homan 0-2. G. Sman-C. Weel 2-0, R Fokkema-R Steenhuizen 1-1. J. Kortf-P Zijm 2-0, R. van Elk-H Laan 0-2. J. van Tngt-M Former 2-0. D. van der Slikke-M. Boon 0-2, W vein der Linden-M Former 0-2. publiek trok Croonenburg in een zenuwslopend spannende eindfase aan het langste eind (25-27). Tevoko 3 De dames 3 van Tevoko speelden zaterdag een goede thuiswedstrijd tegen WSOV 3, de nummer twee in de competitie. Er moest gewonnen worden om de mogelijkheid tot pro motie naar de tweede klasse open te houden. De rivaal uit Den Helder, bestaande uit zowel jong talent als ervaren speelsters, won in septem ber met 4-0. Tevoko was er dit keer dan ook zeer op gebrand om te win nen en ging voortvarend en gecon centreerd van start. De eerste set eindigde in 25-16. Al snel bleek dat de tegenstanders nauwelijks in hun spel kwamen. De tweede set ein digde mede door rake klappen van Inge van der Bent en Kitty Bakker in 25-15. Tevoko speelde degelijk en liet de tegenstander weinig ruimte. Middenaanvallers Yvonne Vlaming, Désiré van Faassen en invalster Vivian Kareis zorgden er veelvuldig voor dat het hele team met de one for all-yell een punt kon bezegelen. In de derde set, eindigend in 25-17, werd het spel geroutineerd verdeeld door Onnoline Zegeren en Irene Rijpstra. De vierde set eindigde toch nog onverwacht in 26-28. waardoor het net niet lukte de volle winst van vijf wedstrijdpunten in de wacht te slepen. Aanstaande zaterdag speelt Tevoko 3 in Oosterend de Texelse derby tegen Smash 68, de nummer één op de ranglijst. Zwemdiploma's In zwemparadijs Calluna is afgelo pen week voor de derde keer dit zwemseizoen afgezwommen voor het Zwem-ABC. Examinatoren wa ren Anita van Egmond en lenske Flier. De volgende kinderen slaag den voor hun diploma: A-diploma: Conn Rüngs. Den- nise Kaczor, Denise Schuijl. Isa- belle Witte. Jan van der Wal. Jesse Wonder. Kaylee van der Hout. Lars van Straten, Lisanne van der Ploeg. Merel Kikkert, Nando Reij, Nik de Bloois, Rick de Feyter, Rosanne Boekei, Salina Zijm, Samuel Pieters, Shandor Vermeulen, Sharon Holle mans, Sterre Hooyschuur, Suzanne Dijksen, Suzanne Kuiper en Vierge- Mne den Teurling. B-diploma: Amaya Vorsteveld, Bar bara de Vries, Cor Drijver, Chemène Eelman, Daniël Reij, Eddie Kalis, Guus Tjepkema, Hidde van Lingen, Jelle Burgman, Jonathan Sipkema, Joran Venema, Joyce Wassen- borg, Marijn Kuipers, Remco Bruin, Remco Hooijberg, Seb Venneman en Willem Rommets. Het complete Zwem-ABC werd afgerond door Jon Mattijs Boon, Romana Casciola en Rowan Brokken, Voetbaluitslagen Zaterdag 12 februari Koedijk G2-Texel'94 G1 0-1 Alle andere wedstrijden werden af gelast. Zondag 13 februari Alle wedstrijden werden afgelast. De Jong beste badmintonner Luuk de Jong heeft zondag in sport hal Ons Genoegen het open Texels kampioenschap badminton gewon nen. De Jong versloeg in de finale van de heren A-poule Marius Witte. Leo Maas werd derde. Bij de dames streek Anneke Bokma met de eer door m de finale van Esther Oostra te winnen. De derde plek ging naar Annemiek Hm. De heren B-poule werd gewonnen door Joran Tromp. Hans van Heenwaarden werd twee de, Jaap Jager derde. Er deden dertien mensen aan het kampioen schap mee. Ondanks het lage deel nemersaantal, was het een gezellig toernooi. t rake klappen uit tijdens het open Texels

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7