Sp°rt Topturners in Ons Genoegen TEXELSE y COURANT Eerste teams Tevoko doen goede zaken Arbiter nekt Mareis in titelrace Robin Waerts wint kampioenschap Karateka Robin Waerts (12) van IN budovereniging Shima is zondag H|jR Beverwijk Nederlands kam- pioen Wado-Ryu kumite voor |!jongens aspiranten geworden. Waerts kwam uit in de klasse 11- Ln 12-jarigen. Waerts kwam uit mee in de kumite- ïjasse, waarin de deelnemers met Ute karatetechnieken hele punten L halve punten kunnen scoren, pit mag alleen op basis van semi- ïtact. Ter bescherming dragen fe deelnemers gelaatsmaskers. De edstnjden duren twee minuten en orden door twee scheidsrechters eteid. Ie Texelse karateka won diverse jen en eindigde in een partij met gelijk aantal punten. Na optel- eg van alle wedstrijdpunten kwam uiteindelijk als eerste naar voren rzag hij zijn inspanningen beloond V bekroond met een fraaie beker jr de titel. Ook trainer Nico Waerts zeer tevreden met het behaalde jsultaat. Samen met zijn maatjes de Helderse karateclub Lavabu ehaalde Waerts vervolgens nog verdienstelijke tweede plaats. DINSDAG 5 APRIL 2005 Voetbaluitslagen Jeugdig G-team wint in Amsterdam Zaterdag 2 april Odin'59 A1 -Texel'94 A1 Geel Zwart' B1-Texel'94 B1 Texel'94 B2-JVC B3 Oosterend B1-HCSC B2 2-0 1-5 3-3 3-0 kankzij een overwinning van 0-4 ipOdin blijft het eerste dames van Tevoko in de race voor It promotie/degradatiewedstrij- len voor een plaats in de derde jvisie. Tegen de taaie ploeg uit Itemskerk kwamen de Texelaars leen in de vierde set in de pro- iemen. Het eerste herenteam leed dankzij een zege op WA 2 reneens goede zaken en kan aterdag in eigen huis het kampi- enschap binnenhalen. tewedstrijd tussen Odin en Tevoko <jj> i sporthal Oostzaan startte rom- j nelig. De thuisploeg had zich voor- ereid in een verkeerde zaal en wam pas laat opdagen. Tevoko epmet een goede blokkering snel &VE2reen voorsprong. Een minder ie periode in de Texelse pas- P* fe bracht Odin echter weer op 1 ja <e hoogte. Met alle viziers op ctep was de aanvalskracht van J Tevoko-collectief daarna toch hl wtuigend genoeg voor de set- TT ra(19-25). wfco had in de tweede set meer ns:3 met de services van Odin en (Ete op achterstand. Een time- zette de gasten weer oj> het jcae spoor. Geconcentreerd en (sul werkend en met meer aanvals- stoomde Tevoko door naar 9-25. Ook in de derde set was de verdediging van Odin bijna onpas- seerbaar. Met enorme inzet bleef de Heemskerker ploeg de bal terug brengen. maar individuele foutjes hielden Tevoko aan de goede kant van de score (21-25). De beperkte selectie brak Tevoko in de laatste set bijna op. Odin vocht voor een winstpunt en taai verdedigend bleef de nummer zeven van de ranglijst op gelijke hoogte en kwam bij 25- 24 zelfs op voorsprong. Koelbloedig pakte Tevoko uiteindelijk toch de setwinst (26-28), waardoor de eind stand 0-4 werd. Aanstaand weekend kunnen er beslissingen vallen ten aanzien van de tweede plaats in de promotie klasse. Dinto zal geen gemakkelijke wedstrijd hebben in de ontmoeting met het op de vierde plaats staande De Spuyt, terwijl Tevoko voor eigen publiek moet kunnen winnen van Voluit. Herenteam Doordat naaste concurrent Ardea met 3-1 verloren had, kon het man- nenteam van Tevoko in Alkmaar tegen WA 2 een stapje dichter bij het kampioenschap komen. Na een rommelig begin gaven de Texe laars meteen hun visitekaartje af. Spelverdeler Berry Koning wist de aanvallers goed te bereiken en WA was niet bestand tegen de snelle aanvallen van Marco Tuntelder en Erik Ie Roux, waardoor de eerste set in 10-25 eindigde voor Tevoko. De tweede set leek een kopie te worden van de eerste, totdat WA bij een achterstand van 7-16 ein delijk wat beter begon te spelen. Met veel servicedruk wist de tegen stander de aanval van Tevoko te ontregelen. Een mooie, aanval van Jabik Kooistra bracht Tevoko echter terug in de wedstrijd, waarna ook de tweede set door Tevoko werd gewonnen. Gewaarschuwd voor onderschatting speelden de Texe laars een goede derde set (12-25). Dat kon niet worden gezegd van de laatste set. WA narn' meteen een voorsprong en wist deze uft te bouwen tot 17-10. Tevoko zette alle zeilen bij en wist terug te komen tot 20-20. De Alkmaarders gaven echter niet op en konden met veel moeite het laatste punt in eigen huis houden (25-23). De eindstand werd daardoor 1-3. Door deze overwinning kan Tevoko zaterdag in Ons Genoegen kam pioen worden. Naaste concurrent Ardea moet dan met minimaal 3- 1 worden verslagen. Gemakkelijk wordt dit niet, aangezien beide teams elkaar weinig ontlopen. In de uitwedstrijd won Tevoko eerder dit seizoen met 2-3. Tevoko hoopt op veel publieke belangstelling. Texel'94 heeft zaterdag in Amsterdam het Noordhollands kampioenschap voor gehandi capte voetballers van 8 tot 15 jaar gewonnen. Het was voor het eerst dat Texel'94, dat in novem ber met G-voetbal voor de jeugd is begonnen, in wedstrijdverband in actie kwam. Afgezien van een oefenwedstrijd in de zaal hadden de spelers tot nu toe alleen maar getraind. Texel heeft nog geen volledig team en daarom deden de 15-jarige Simon Kramer van het bestaande G-team voor volwassenen en D- junioren Ruben Legierse en Julien den IJzerman in Amsterdam mee als gastspelers. Ondanks de onwennig heid nam Texel'94 in de eerste wed strijd tegen KGB direct het initiatief. Het bleek echter moeilijk dit over wicht in doelpunten uit te drukken. Halverwege de wedstrijd, die een kwartier duurde, scoorde Ruben Legierse de enige goal en dat was genoeg voor de overwinning. In de tweede wedstrijd speelde Texel'94 tegen HSV uit Haarlem, dat. zoals later zou blijken, op de twee de plaats eindigde. Het werd een gelijkopgaande strijd, waarin Texel een voorsprong wist te nemen. Vlak voor het einde kwam HSV op gelijke hoogte toen de bal uit een schot via een Texelse verdediger in het doel Duinrand MB1 -Oosterend MB1 9-4 Iers. werd een walk-over: 8-0 voor Texel'94 C1-Koedijk C2 Texel'94. Deze enorme overwinning Texel'94 C2-Succes C1 kwam mede tot stand door vier SRC C2-Texel'94 C3 doelpunten van Twan Weijers en Schagen C4-Texel'94 C4 een schitterende goal van Kees van WGW C2-Oosterend C1 N. Niedorp C1-De Koog C1 Texel'94 D1-Den Helder D2 N. Niedorp D2-Texel'94 D3 Oosterend D1 -BKC D1 wedstrijd tegen Only Friends 2, een Amsterdamse vereniging met meer dan honderd jeugdige G-voetbal- Voetbalprogramma MOnda Hkee ZDH na droomstart in problemen Zaterdag 9 april de indruk van de snelle achterstand IJmuiden A1 -Texel'94 A1 om serieus weerwerk te leveren en Texel'94 B1-W'meer B1 waagden zich maar sporadisch op Texel'94 B2-Den Helder B2 de helft van de tegenstander. lanks een bliksemstart met doelpunten in de eerste paar ftnuten is ZDH er zondag op igen terrein niet in geslaagd Zui- émeer te bedwingen. De gasten raren in de tweede helft veel en maakten hun achter land vrij gemakkelijk goed. Uit- ixfelijk mochten de Hoornders og blij zijn dat het 2-2 bleef. et vaak zal een ploeg zo goed zijn gonnen als ZDH zondag tegen ndermeer. Het eerste kansje, een uit een lastige hoek, was Hg voor de gasten, maar bij de irste de beste keer dat de Hoorn- üszich op de helft van de tegen- ander waagden, was het meteen De treffer was erg mooi. Spits imer Bomas speelde zichzelf vrij .krulde de bal vanaf een meter of fentwintig in de rechterkruising. iee minuten later werd het 2-0, an Joop Rommets, voor de geie- rbeid als rechtsback opgesteld, Wias vrij zag staan en hem met verre trap aanspeelde. De spits boot de bal eerst op de paal, aar toonde zich in de herkansing w de tweede maal trefzeker. Het as alweer zijn vijfde doelpunt in ar wedstrijden voor ZDH. jok in het vervolg waren de Hoorn- op dreef en speelden ze mis- shien wel hun beste eerste helft an het seizoen. Met soms erg fraai ombinatiespel werd Zuidermeer "der druk gehouden en werden en gecreëerd. Het enige waar- het schortte, was dat geen ^punten meer werden gemaakt, abedigend had ZDH weinig te vre- De gasten waren te zeer onder Oosterend B1-ZAP B2 12.00 15.00 13.30 15.45 Na rust was alles anders. Zuidermeer Oosterend MB1-Hollandia MB1 13.45 schoof een middenvelder door naar Texel'94 C1 -Berdos C1 11.45 de aanval en probeerde de spits Oosterend C1-Texel'94 C2 met voorzetten vanaf de zijkanten in Texel'94 C3-Callantsoog C1 stelling te brengen. ZDH reageerde W'meer C2-Texel'94 C4 geschrokken en had steeds meer Schagen D1-Texel'94 D1 moeite zich onder de druk van de Texel'94 D2-BKC D2 gasten vandaan te worstelen. Toch Texel'94 D3-W'meer D2 kreeg ZDH twee goede kansen de Oosterend D1-Cal!antsoog Dl wedstrijd te beslissen. Bomas was De Koog D1-Kaagvogels D1 dicht bij een treffer na een mooie Texel'94 MD2-Texe!'94 MD1 pass van Bernard Ipenburg. De ver- N. Niedorp E1-Texel'94 E1 moeidheid begon echter zijn tol te Texel'94 G1-ZCFC G1 eisen bij' de spits, die halverwege de tweede helft met kramp zou Texelse pupillencompetitie uitvallen en werd vervangen door ZDH F1-Espagnol routinier Jos Berbée. Daarna drong Barcelona-De Koog F2 Ivar van Elk verrassend op door het Real Madrid-SVO F1 midden, maar hij miste de controle Valencia-ZDH F2 Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 5 april Veld A 18.30 Pilaar-NIOZ 3 Albert Heijn 19.15 Albert Heijn-Swier NIOZ 3 20.00 OSG-Tevoko 2 CVI 20.45 Super de Boer-CVI Ecotiem 21.30 Lindeboom-Ecotiem TESO 22.15 TESO-Prinsen Lindeboom Veld B 18.30 Aeolus-Smash K. de Waal 19.15 De Waal-Bremakker Smash 20.00 Smash-Oostra Bremakker 20.45 Zeilmakerij-De Krim Oostra 21.30 Wessels-De Wit De Krim 22.15 Rab-L&R Wessels Ontwerpt! Slagerij Beverdam-Rabobank ver plaatst naar 3 mei Veld C 18.30 NBC-Natuurw. Jozefschool 19.15 Jozefsch.-Schouwstra NBC 20.00 De Krim-B&B Schouwstra 20.45 Bar Sportief-Timmer B&B 21.30 Beverd. 2-Sportsh. 1 Bar S. 22.15 Durper D.-Klif 23 Beverd. 2 Wedstrijdleiding: Swier Groente Fruit en Dick (tel. 315096). Uitslagen 29 maart Smash'68 Piet Kooger-Bremakker 0-3; Rem- co Oostra Schilder-Foto de Waal 2-1; Paal 28/De Krim-Tatenhove 1 3-0; NIOZ 1-Kobeko 2-1; Maarco Bouw-Sportshop Texel 2 2-1; Texelse Autocentrale-Cocky's Kapsalon 0-3: Tevoko 2-Ecotiem 3-0; De Lindeboom-Rand stad 2-.1OSG-CVI 2-1; TESO-De Prinsen van Texel 1-2; Smash'68-Salon Martine/De Oorzaak 1-2. Langeveld de Rooij-Wessels Ontwerpt' 1-2, Sportshop Texel 1 -Klif 23 1- 2; Timmer's Bakkenj-Durper Drup 2-1. Bar Sportief-Slageri) lepe de Boer 0-3: B&B v/d Vis en Den Boer-Jozefschool 1-2; Schouw stra Transport-Natuurwinkel 0-3. Zeilmakerij Texel-NBC Eelman Partners 0-3 Boersen tweede in Friese tijdrit Wielrenner Robbert Boersen heeft zaterdag de tweede pnjs gewonnen Topturners als Yuri van Gelder, der Vis. De voorlaatste tegenstander was Only Friends 1. Texel'94 was opnieuw heer en meester en won eenvoudig met 3-0, vooral dankzij Den Helder D5-De Koog D1 het goede spel van Esmee Visser en Texel'94 MD1 -Alcmaria MD1 talent Koert Zegers. De laatste wed- Limmen MD1 -Texel'94 MD2 strijd tegen FC Uitgeest beloofde Texel'94 E1-VIOS W. E1 de spannendste te worden, omdat Texel'94 G1 -Waterloo G1 beide teams tien punten uit vier wedstrijden hadden en de winnaar Texelse pupillencompetitie het toernooi zou winnen, terwijl de Deportivo-Espagnol verliezer genoegen moest nemen Real Madrid-ZDH F1 met een derde plaats in de eind- Barcelona-SVC F1 rangschikking. De spelers begon- De Koog F2-De Koog F1 nen aardig vermoeid aan de wed- SVO F1-ZDH F2 strijd, maar Texel'94 was zo slim de Chelsea-Manchester nog behoorlijk fitte keeper Ricardo Bonne in het veld te zetten. Deze wissel had al direct succes, want binnen vijf minuten zette Bonne zijn team op een voorsprong van 2-0. Toen Ruben Legierse de voorsprong even later naar 3-0 vergrootte, kon Zondag 3 april Texel de toernooioverwinning niet Kolping Boys-Texel'94 meer ontgaan. Vlak voor het einde De Koog-Oosterend wist FC Uitgeest de eer nog te red- ZDH-Zuidermeer den door 3-1 te scoren. HSV 3-Texel'94 2 De begeleiders van Texel'94 hopen Texel'94 4-Watervogels 5 dat deze onverwachtse maar dik De Koog 2-Oosterend 2 verdiende toernooioverwinning een stimulans vormt voor de kinderen Recreatievoetbal Blackburn-ZDH E1 Liverpool-SVC E1 Arsenal-Fulham SVO E2-Everton SVO E1-De Koog E1 3-1 3-1 0-6 0-1 0-4 3-4 8-0 2-1 7-1 13-1 1-3 1-4 3-2 7-0 3-3 5-1 7-2 5-1 2-0 10-0 4-1 8-3 2-0 0-0 2-2 4-2 2-0 1-1 belandde. Eindstand 1 -1De derde en henzelf om op de ingeslagen De Koog-Oosterend weg verder te gaan. Nieuwe spelers zijn welkom. Basketbalvereniging De Mareis heeft zaterdag de wedstrijd tegen koploper FAC in Den Helder verlo ren. De Texelaars speelden vooral in het derde en vierde kwart een zeer goede partij, maar kwamen door een dubieus optreden van de scheidsrechter in problemen. De tegenstander mocht in de laatste twee kwarts liefst zestien vrije worpen nemen, waardoor het onmogelijk voor De Mareis werd de winst naar zich toe te trekken. De teller bleef na vier kwarts steken op 54-49. De thuisspelende ploeg FAC had één in plaats van twee scheids rechters aangesteld. Dat bleek met voldoende in deze wedstrijd, waarin in feite het kampioenschap werd beslist. Bij winst hadden de Texe laars zicht gehouden op de titel. Dat feestje kunnen ze nu uit hun hoofd zetten. De Mareis speelde vooral in het eerste kwart erg slecht en had geen antwoord op de reeks driepunters van FAC. Het eerste kwart werd met een achterstand van 15-5 afgeslo ten. Ook in het tweede kwart pres teerde De Mareis matig. De ploeg kon de opgelopen schade niet inha len. Nico Kikkert, iedere wedstrijd goed voor minimaal twintjg punten, werd onder het bord stevig aan gepakt. De lange center werd het duwen en trekken spuugzat en nam in de derde periode zelfs plaats op de bank om af te koelen. Kikkert maakte mede daardoor met meer dan zes punten. Toch kwam De Mareis sterk terug. Vooral Chris Schlepers en Babis Papadopoulos konden vanonder het bord een aantal keren goed sco ren. Ene Venneker maakte ze vanaf de driepuntslijn, waardoor het gat na het derde kwart nog maar twee punten was. In het alles beslissende vierde kwart trok de scheidsrechter duidelijk partij voor FAC. De altijd zo rustige Kikkert kreeg zelfs een technische fout wegens praten. De thuisploeg benutte bijna alle vrije worpen en stelde daardoor de zege veilig. Scores: Nico Kikkert 6, Enk Ven neker 9, Pieter Dogger 3, Babis Papadopoulos 15, Chris Schlepers 10. Edo Kooiman 3, Jaap de Wijk 3. Programma zaalvoetbal Woensdag 6 april 17.20 SVO E1-J'boog E2 SVO 18.00 Klif MD1 -De Krim D1 Klif 18.45 SVO C1-Texel C1 Franchimon 19.30 Klif dames 1-Zeemacht 2 20.20 Mantje 4-Krim 3 Hoogendijk 21.10 NIOZ 1-Texel 6 Kuipers 22.00 Texel 4-Klif 4 Kuipers Zaaldienst: Texel'94 Donderdag 7 april 18.15 Klif C2-Sportshop C1 Arnout 19.00 De Krim C1-Klif C1 Arnout 19.45 Klif 3-J'boog 3 Van Beek 20.35 Koog 1 -Texel 3 Hoogendijk 21.25 J'boog 5-Klif 2 Hoogendijk Zaaldienst: Klif. Vrijdag 8 april 16.45 De Krim D2-RAB D1 De Krim 17.30 J'boog E1-Krim E1 J'boog 18.15 Texel 5-SVO 3 Franchimon 19.05 ZDH 1-Klif 1 Van Beek 19.55 Krim 1-Mantje 1 Hoogendijk 20.45 J'boog 1-Sportsh. 1 Kuipers 21.35 Mantje 3-Texel 1 Sangers 22.25 De Krim 2-SVO 2 Bakker Zaaldienst: Oosterend. in een tijdrit die rond Warns in Fries land werd gehouden. De Oudeschil der twijfelde vooraf over zijn vorm, omdat het voor hem de eerste wed strijd van het seizoen was. Hij reed echter uitstekend en rondde het 5.8 kilometer lange parcours af in wereldhouder op het onderdeel ringen, Jeffrey Wammes, wereld bekerhouder op het onderdeel vloer, en de gebroeders Herre en Epke Zonderland, de laatste Nederlands kampioen allround, waren afgelopen weekend pre- Deportivo-De Koog F1 SVC E1-Fulham Manchester-ZDH E1 De Koog C1 wint zaalvoetbaltitel eerste kampioen in het Texelse jivoetbal is bekend. Door Texel'94 roet 6-0 te verslaan werd De N C1 onbereikbaar voor de tocurrentie in de afdeling voor •junioren. Ook in de andere klas- ph zullen de kampioenen niet lang N" op zich laten wachten. In de Oofdklasse zijn nog vier kansheb- 6rs: J'elleboog 1, Mantje 2, Ooste- 1 en Klif 1. J'elleboog 1 staat •n deze klasse het beste voor. In 'eerste klasse heeft J'elleboog 5 >9 maar twee punten nodig om kampioen te mogen noemen om de keeper te verschalken. Nadat één van de spelers van Zui dermeer in een vol strafschopge bied kans zag de bal in het doei te Cneisea-De Koog E1 jagen (2-1), lag het doel van Christi- Blackburn-SVO E2 aan Stolk voortdurend onder vuur. Liverpool-Everton De doelman van ZDH stak echter Arsenal-SVO E1 in een goede vorm. Des te zuurder was het voor hem dat hij zich een Zondag 10 april kwartier voor het einde verkeek op LSW-Texel'94 een ongevaarlijk ogend schot en ZDH-Jisp de bal zomaar in eigen doel duwde Oosterend-Twisk (2-2). Erger werd het gelukkig niet SSV-De Koog voor de Hoornders, die desondanks Kolping Boys 3-Texel'94 2 gemengde gevoelens aan de wed- Texel'94 3-Con Zelo 3 strijd overhielden. Zondag krijgen ze de kans de frus traties van zich af te spelen wanneer De Koog 2-Geel Zwart 4 ze bezoek krijgen van middenmoter Texel'94 MA1-Wiron MA1 Jisp. Recreatievoetbal Texelse Boys-Oosterend Texel'94 4-JVC 3 BKC 5-Oosterend 2 9.30 9.30 9.30 9.30 9.30 10.30 10.30 10.30 10.30 10.30 10.30 14.00 14.00 14.00 14.00 12.00 12.00 12.00 11.00 11.00 12.00 6.46.69 minuten, een gemiddelde sent bij de plaatsingswedstrijden van ruim 51 kilometer per uur. Hij voor het Nederlands kampioen- was minder dan vijf seconden lang- schap turnen voor heren, dat op zamer dan de winnaar, Marcel de 25 en 26 juni in Emmen wordt Koning uit Hippolytushoef. die vorig gehouden, jaar op Texel Nederlands kampioen tijdrijden bij de recreanten werd. In Plaatsingswedstrijden worden toe- de categorie senioren 20 tot 39 jaar gekend aan ervaren verenigingen waarin Boersen uitkwam, deden die bewezen hebben een omvang- vijftien renners mee. De wedstrijd rijk toernooi aan te kunnen. Gym- was georganiseerd door wielerver- nastiek Vereniging Texel is in de emging Snits. ogen van de KNGU zo'n verem- Oud-Texelaar Wobbe van den Kie- ging. GVT heeft een speciale wed- boom heeft dit jaar zijn comeback strijdcommissie die maanden werk gemaakt in het elitepeloton. Nadat heeft om dit weekend met behulp hij goede resultaten in trainings- van vele vrijwilligers organisatorisch wedstrijden had geboekt, deed hij goed te laten verlopen. In totaal zondag in het Westland mee aan kwamen 318 turners naar het eiland Hij complementeerde zijn spectacu laire oefening met dubbele salto's met schroefvariaties, waarvoor hij veel bijval oogstte. De eerste vijf van iedere categorie werden rechtstreeks geplaatst voor het Nederlands kampioenschap. De nummers zes tot en met tien krijgen een herkansing in de play-offs. Dit is het geval bij Texelaar Sil Gaaff. die er zaterdag hard aan moest trekken om met zijn sterke rivalen mee te kunnen komen. Aanvankelijk deed hij het niet slecht, totdat hij op het ondedeel sprong een verkeerde volgorde nam. Dat koste hem 3 of 4 punten. Met een tiende plaats mag hij het over drie weken in Vught nogmaals proberen. Het was te zien dat Marlon Marei regelmatig bij het steunpunt in Heerenveen traint. Met ogenschijnlijk veel gemak werkte hij zijn oefeningen af. Zijn favoriete toe stel rek ging nagenoeg vlekkeloos, waarvoor hij werd beloond met een daverend applaus vanaf dé tribune. Bij ringen ging tijdens de oefening duidelijk moeizaam wat bij het intur- nen nog goed ging. Maar ondanks een mislukte afsprong bij paardvol- tige kreeg hij het voor elkaar zich met een vierde plaats rechtstreeks te plaatsen vooi het NK. de Omloop van de Glazenstad. In deze bijna 170 kilometer lange klas sieker verschenen enkele semi-pro- fessioneTe Nederlandse teams aan en drie containers met Olympische turntoestellen, die onder begelei ding van een medewerker van de fabriek tot op de centimeter nauw- de start. Van den Kieboom weerde keurig werden geplaatst. Ook de en in de tweede klasse gaat het al het hele seizoen tussen De Krim 4, De Krim 5 en Oosterend 3. De Krim 5 heeft hier de beste papieren Bij de D-jumoren strijden De Koog D1 en De Krim D1 om de titel. Beide teams hebben evenveel ver- liespunten. De onderlinge wedstrijd brengt waarschijnlijk de beslissing. Deze stond geprogrammeerd voor woensdag 20 april, maar wordt in verband met het schoolvoetbal ver plaatst naar donderdag 21 april. Bij de E-jumoren tenslotte gaat het tus- Beek. tel. 312583. sen De Krim E2 en De Krim E1. De Krim E2 staat er iets beter voor. Bridgeclub houdt kroegentocht Bridgeclub Groot Slem houdt zon dag 17 april een kroegentocht. Daarbij wordt rirt meerdere horeca gelegenheden gespeeld, te begin nen in De Lindeboom, waar de deelnemers om 13.30 uur worden welkom geheten met koffie. Opgave is tot 15 april mogelijk bij Jo van Uitslagen: De Krim D2-De Koog D1 4-5; De Knm D1-De Koog MD1 12-1: De Krim 4-De Knm 5 3-9: Texel'94 5-Klif 5 1-3; Klif C2-De Krim C1 0-9. De Koog C1-Texel'94 C1 6-0; Texel'94 6-Klif 4 5-7: Texel'94 4-NIOZ 1 6-9. J'elleboog 5- Texel'94 2 6-2. zich kranig en legde in de eindsprint van het peloton beslag op de 23ste Jeu de boules in Oosterend Nadat het jaarlijkse paastoernooi van jeu de boules-club Strend op tweede paasdag door het natte weer moest worden afgelast, is het evenement woensdag onder prachtige omstandigheden alsnog gespeeld. De stemming was prima en het toernooi spannend en leuk, bericht secretaris Lenie Bremer, die laat weten dat de overwinning naar het koppel Henny Amsing en Dirk Roeper ging. Aaf Brans en Fer van Tatenhove werden tweede. Piet Heerschap en Rinus Gurck legden beslag op de derde plaats. aankleding van de hal en de techni sche bijkomstigheden waren tot in de puntjes verzorgd. Verdeeld over twee dagen werden zeven wedstrij den van ieder zes rondes gehou den. Iedere wedstrijd werd afgerond met een pnjsuitreiking. Het had maar weinig gescheeld of Yuri van Gelder had niet aan wezig kunnen zijn. De turner reist vandaag af naar het Sao Paolo in Brazilië om deel te nemen aan een wereldbekerwedstrijd. Van Gelder kreeg vorig jaar in Bristol de troe telnaam Lord of the Rings na het verslaan van zijn sterke Griekse en Bulgaarse concurrenten. Datzelfde herhaalde hij niet lang geleden in het Amerikaanse Corbus. Jeffrey Wammes moet het meer van zijn sprongkracht hebben; vooral op het Su Gaafi tijdens onderdeel vloer is hij oppermachtig, enschap tumen

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7