Theaterprogramma nieuw seizoen Klif 12 3 .TEXELSE COURANT" m t Familieberichten verhuisd VRIJDAG 10 JUNI 2005 Theaterrestaurant Klif 12 in Den Hoorn heeft het programma voor het nieuwe seizoen bekend ge maakt. Op het programma be kende namen als Alex Roeka, a Carta en Jeroen van Merwijk. Te zien zijn ook Villa Zee zicht met de oud-Texelse Claudia Reij en Ayway, een a capellatrio Texelse vrouwen. Verder im provisatie en standup-comedy en enkele dubbelprogramma's. Re serveren is mogelijk via tel. 319633 of via e-mailadres info@klif12.nl. Meer informatie over de voos- tellingen in te vinden op website www.klif12.nl. Hier is ook informa- te vinden over Broadway Den Hoorn, dat in het pinksterweekend wordt gehouden. Zondag 17 juli De Zingende Decoupeerzaag Revue van Nu De Zingende Decoupeerzaag speelt een muziekvereniging uit Budel die voor het eerst buiten het dorp op treedt. Meer dan de helft van de le den is te laat, de dirigent is verdwaald ai domineert de groep door de tele foon. Stiekem en met een heel kleine bezetting besluiten de aanwezige le den toch de revue te gaan doen. Wonder boven wonder lukt hen dit. Het resultaat is een bizarre verzame ling van showelementen: een klassiek ballet, een poedelshow, een nog brume Michael Jackson, echte oud- Brabantse tradities, gevoelige liede ren en nog veel, veel meer - uitge voerd door zes enthousiaste hobby- en hun publiek. Aanvang 20.30 uur; entree €11,-. vriendenprijs Zondag 24 juli De Kip De Kip is een ensemble van acht tot bvaalf kleinkunstenaars met een avondvullend kleinkunstprogramma. De groep is opgericht in 2003. De avond heeft het karakter van een open podium met een gevarieerd, onvoorspelbaar en wispelturig geheel van veel losse nummers uitgevoerd door een solist, een duo of door de telegroep. De complete voorstelling fljurt tweemaal vijftig minuten. De rarme is dat het publiek aan het end van de avond denkt: 'Goh. daar ■ad ik tussen kunnen staan.' Aan- eng 20.30 uur; entree €11,-, tendenprijs €9,-. Zondag 31 juli Zeezicht - Wrakhout Wrakhout is de titel van de eerste CD van Villa Zeezicht: Jean Kooien, Kees van Velthoven en Claudia Reij. Ze balen hun liedjes van een plek waar te meeste mensen met durven te tomen. Jean Kooien: 'We breken eerst ons eigen hart - en dan het pjwe.' Aanvang 20.30 uur; entree f't .-, vriendenprijs €9,-. Jan j; 'aaP van der Wal en Vrijdag 5 augustus Theatersport toprovisatietheater in de vorm van een wedstrijd. Twee teams dagen el- >lew« ^aru'TTot het spelen van scènes. De ingrediënten van de scène - de karak ters, de relatie tussen de karakters, «plaats van handeling, de inhoud, testemming - vragen de spelers aan het publiek; Drie rechters beoordelen urn* samen met het publiek de prestaties, als de spelers is ook de pianist voortdurend aan het improviseren. He? samenspel tussen de pianist en spelers maakt theatersport een «g grotere uitdaging. Aanvang 20.30 uur; entree €11,-, vriendenprijs g 14 augustus papeda, cabaret en muziek A capella met Anyway, de Texelse ^uwen Insabella Bakker, Anneke irons en Ruthi Vazana. Dne- temmige stukken in verschillende ""uziekstijlen in arrangementen van ^termeer Lizzie Kean. Cabaret met van de Ven (30) en Jasper Smit In hun voorstelling vertellen ze "»ral waar zij om moeten lachen. Je W zeuren over dingen die vreemd pof met kloppen, maar je kunt er ™<om lachen. Muziek met het Mark JWzTrio. Dit trio brengt een mix van «nienco, samba, ballads en Ameri- pSe westkustfolk. Met: Mark bonds op gitaar en zang, Emile Vis- 58 °P cello en bas en Sjahin During to percussie. Aanvang 20.30 uur; rtfee €11,-, vriendenprijs €9,-. ^nderdag 1 september aas van der Eerden - Schaap Ntee derde theatershow van Klaas der Eerden, bekend als presen- JJ van onde meer Het Klokhuis en "A Laat, gaat over de wolf in ;aas-Een flitsende show vol verras- ti!Ü?n' behulp van stand-up, sn hedendaagse muziek en naai in een hoog tempo. Aan- n9 20.30 uur: entree €13,-. r^vdenpnjs €11.-. fandag 19 september ^sdytrain .telprogramma met Jeroen van Merwijk het keurmerk van de stand-up comedy in Nederland en dé kweek vijver van nieuw aanstormend theatertalent. Krijgt bij standupco- medy een comedian doorgaans slechts tien tot vijftien minuten de tijd. vanaf 2003 biedt Comedytrain in de dubbelprogramma's twee comedians ieder een solovoorstelling van drie kwartier. Nieuw talent als Daniël Arends krijgt daarmee de kans door te stromen en theaterervaring op te doen. Geves tigde comedians als Jan Jaap van der Wal gebruiken het dubbelprogramma om hun theaterpersoonlijkheid verder te ontwikkelen en om te experimen teren. Aanvang 20.30 uur; entree €13,-.vriendenprijs €11,-. Donderdag 29 september Alex Roeka - Schemerdrift Het vierde programma van Roeka, die in 2000 de Annie M.G. Schmidt- prijs won. Vertrouwde thema's als onrust, nacht, jeugd en liefde zijn ook nu weer prominent aanwezig, maar het lijkt öf deze thema's zich nog steeds verdiepen en verhevigen. In felle, verstilde, vrolijke en melancho lieke liederen bezingt Roeka de stad. de liefde, de natuur, de tijd en zijn Brabantse jeugd. Door alle twijfel en het zoeken heen zindert steeds een zigeunerachtige hartstocht en le venslust. Alex Roeka wordt begeleid door een driemans band. Aanvang 20.30 uur; entree €14,-, vriendenprijs €12,- Dinsdag 18 oktober Comedytrain - Dubbelprogramma met Roué Verveer en Murth Mossel Roué Verveer is inmiddels een oude bekende in de Nederlandse theaters. Hij kreeg zijn zalen stuk voor stuk aan het lachen met Met Eigen Vermogen. Ook zijn nieuwe voorstelling Met An dere Woorden bestaat uit mooie ver halen en scherpe improvisaties. Murth Mossel kijkt in zijn programma Niet Vanzelfsprekend de wereld in en ziet daar meer dan genoeg aanleidin gen om zijn hoofd rond te laten gaan en daarover te spreken. Aanvang 20.30 uur; entree €14,-, vriendenprijs €12,-. Dinsdag 25 oktober Reinder van der Naait - Hudatso Reinder van der Naait heeft in de loop der jaren een eigen publiek opge bouwd, dat nog steeds groeit. Hij is geen Bekende Nederlander en is niet beroemd geworden door de televisie maar door mond-tot-mondreclame. Hij weet zijn trouwe fans keer op keer te verrassen met nieuwe elementen, maar gaat niet mee met de trend om grover en harder te worden. Ook in zijn zevende programma valt te ge nieten van typetjes, imitaties en ver rassende geluidseffecten. Aanvang 20.30 uur - entree €14.-. vriendenprijs €12,-. Vrijdag 18 november Jeroen van Merwijk - Dat kunnen alleen de hele groten Dat kunnen alleen de hele groten is het tiende programma van de jonge caba retier, avontuner en idealist Jeroen van Merwijk. Ook in dit programma zal hij zich weer vergeefs inzetten voor de leniging van de geestelijke nood in de samenleving. Na afloop van de voor stelling is er gelegenheid met Van Merwijk te discussiëren aan de bar. Aanvang 20.30 uur; entree €14,-, vriendenprijs €12,-. Vrijdag 2 december Magna Carta Al vanaf het begin in 1970 werd het karakteristieke geluid van Magna Carta gemaakt door twee akoesti sche gitaren en twee stemmen. De stijl veranderde in de loop der tijd, maar de afgelopen jaren werd terug gekeerd naar deze originele en suc cesvolle formule. Chris en Linda Simpson vermengen humor en ver halen met een brede variëteit aan muzikale stijlen, van country en folk, langs ballads en blues naar rock and roll, zo nu en dan gelardeerd met een vleugje jazz. Matt Barnhoom, speelt als gastspeler viool en mandoline. Aanvang 20.30 uur; entree €12,-, vriendenprijs €10,-. Daniël Arends r bijna vijftien jaar is Comedytrain Vrijdag 16 december Neske Beks - Woelf Neske Beks: 'Woelf gaat over van kleins af aan ingesleten patronen, over je daar tegen afzetten en over het opzoeken van extremen, over vrouwen die met wolven meelopen die later schapen blijken te zijn. Over het moment bereiken, dat je denkt dat je 't eindelijk allemaal snapt en weet. om er een moment later ach ter te komen dat je met lege handen staat... of niet. Er was eens... en er was eens niet.' Samen met twee topgitaristen brengt Beks een kriti sche en eigenzinnige mix van klein kunst, cabaret, muziektheater en ver halen. Aanvang 20.30 uur; entree €14,-, vriendenprijs €12,-. Vrijdag 6 januari Johan Hoogeboom - Hoogeboom maakt het bont Hoogeboom maakt het bont is het vierde avondvullende soloprogram ma van Johan Hoogeboom. Hij was lange tijd wekelijks te beluisteren bij Andermans Veren op Radio 2. com poneerde muziek voor televisie en films, geeft les en kinderconcerten met Herman Erbé, heeft drie kinde ren, twee katten en een vrouw. Hij maakte twee CD's: Het Geval Hooge boom en Hi-Ha-Hoogeboom. Aan vang 20.30 uur; entree €14,-, vriendenprijs €12,-. Donderdag 12, vrijdag 13 en zaterdag 14 januari Amsterdams Kleinkunst Festival Een deskundige jury zal tijdens de 'Texelse Finale' uitmaken welke van de negen tot twaalf deelnemers (so listen, duo's en groepen) doorgaan naar de finale in Amsterdam. Aan vang 20.00 uur, passe-partout €29,50, vriendenprijs €26,50 (alleen Vrienden van Klif 12 en abonnement houders kunnen nu al een optie ne men op een passe-partout). Vrijdag 27 januari Bert Klunder - Wie en wat er allemaal niet deugt In zijn nieuwe voorstelling richt Klunder zijn vizier op alle dingen die het leven de moeite waard maken. Vol goede moed besluit hij de eindstreep te halen. Bert Klunder was eerder te zien in het hilarische televisiepro gramma Mannen voor Vrouwen. Hij schreef columns voor de Esta en het Noord-Hollands Dagblad. Hij is tevens de vaste regisseur van Brigitte Kaandorp. Aanvang 20.30 uur; entree €14,-, vriendenprijs €12,-. Vrijdag 10 februari Comedytrain - Dubbelvoorstelling met Anousha N'Zumé en Colette Notenboom Anousha N'Zumé studeerde aan de Kleinkunstacademie en aan The New York Performance Works. Terug in Nederland durfde ze te kiezen voor haar grote droom: een solo voorstelling. Ze toerde tweeëneenhalf seizoen door Nederland met haar eerste voorstelling Eiland. Momenteel houdt zij zich vragend, antwoordend, zingend en dansend bezig met haar nieuwe theaterprogramma Voor- Spel. Colette Notenboom zat als echte Brabantse Hollandse op de kleinkunstacademie Studio Herman Teirlmck in Antwerpen. Colette was Coo in het duo Eeef Coo, dat in 1999 de jurypnjs van het Leids Caba ret Festival won. In 2001 gaat zij als soliste verder. Aanvang 20.30 uur; entree €14.-, vriendenprijs €12,-. Vrijdag 24 februari Ronald Goedemondt Als hij 24 is doet Goedemondt voor het eerst mee aan een open podium. Na een paar maanden auditeert hij bij Toomler en mag aan boord van de Comedytrain. Duidelijk meer beïn vloed door de Amerikaanse school dan het Nederlandse cabaret behan delt Goedemondt (inmiddels 26) zijn alledaagse wereldje. Soms geïrri teerd, dan weer vol bewondering plukt hij aan de hedendaagse pop cultuur. Aanvang 20.30 uur: entree €14,-. vriendenprijs €12,-. Vrijdag 10 maart Arno van der Heijden - Wie maakt me los? In Wie maakt me los?, het zevende programma van Arno van der Heyden, zit veel muziek, met Bas Mulder op piano en Hendrik- Jan Vermeulen op gitaar. Arno van der Heyden zingt en raakt een enkel in strument aan. Aanvang 20.30 uur; entree €14,-, vriendenprijs €12,-. Vrijdag 24 maart Dubbelcabaret met Jochen Otten en Pieter Derks Jochen Otten - In levenden li/ve - was één van de opvallendste nieuwko mers in het theaterseizoen 2003- 2004. In zeven maanden tijd werd hij tweede bij het Leids cabaretfestival, won hij de persoonlijkheidsprijs op Cameretten en de publieksprijs van de Holland Casino Podiumprijs. Hij valt op door de fysieke en grens verleggende vorm en de sterke gelaagdheid in zijn programma. De wondere mix van slapstick, religie en bloot resulteert in een humoristisch betoog over de mogelijkheden en onmogelijkheden van het lichaam, Pieter Derks - Jong-belegen - is pas 21 en derdejaars student van de kleinkunstopleiding Koningstheater- akademie in 's Hertogenbosch. Hij ziet er jong uit en maak dan maar eens geloofwaardig dat je volwassen in het leven staat. In april 2005 won Derks de publieksprijs in de finale van het Amsterdams Kleinkunstfestival. Aanvang 20.30 uur; entree €14,-. vriendenprijs €12,-. Door de tranen van dit uur, blinkt de glimlach der hennnermg Intens verdrietig zijn we dat mijn lieve, sterke •vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is overleden. Ze is in de vroege ochtendzon thuis rustig ingeslapen. Janny Bakker-Hin Johanna Cornelia Arnhem, 9 juni 2005 Janny is 63 jaar geworden. Den Burg - Texel, 21 september 1941 Arnhem: Henk Bakker Breda: Friso Bakker Hermi Bakker-Ottemann Sem Bakker Amsterdam:-Annelies Bakker en Jeroen Starrenburg Janny is thuis. U bent welkom om afscheid te komen nemen. Kemperbergerweg 195 6816 RR Arnhem. Op dinsdag 14 juni om 13.00 uur vindt de uitvaart dienst plaats in de Heilig Hart kerk in Arnhem, Bakenbergseweg 72. Voorafgaand aan de dienst kunt u in de kerk vanaf 12.30 tot 12.50 uur afscheid nemen. Aansluitend brengen we Janny naar begraaf plaats Vredenoord aan de Kemperbergerweg 611Arnhem-Schaarsbergen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant De Menthenberg, Schelmseweg 1 in Arnhem. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve dochter en onze oudste zus, schoonzus en tante Janny Geboren op de „De Witte Engel". Agatha Hin-Bakker Corry en Leo Tiggers Henk en Marjo Hin Gré en Wim de Porto Marian en Dirk Drijver Agda en Piet Witte Martha en Arie Koopman Anneriet en Kees Kuip Ina en Paul van Sambeek Peter en Rita Hin Jacqueline en Klaas Burgman en (klein)kinderen AMNESTY International Geef om vrijheid www.amnesty.nl postbank 4?4 000 Met heel veel verdriet hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve schoonzus en tante Janny Bakker-Hin Echtgenote van Henk Bakker A.P. Bakker-Bakker C.M. Bakker C.A. Binsma-Bakker W.J. Bakker C.A.E. Bakker-Witte Neven en nichten Texel, 09-06-05. Wij gaan trouwen! Tred Oosterkof Joyce van de "Wetering Op vrijdag 17 juni 2009 om 15.30 uur in liet gemeentehuis te 'Den 'Burg. Om dit te vieren Houden wij receptie van 19.30 uur tot 21.00 uur in café 0-fet Dorp te De "Koog. Cadeautip E3 Hoera, wij hebben een dochter Lieve 5 juni 2005 Pascal Riemens en Shirley Hoogenraad Padangstraat 22, 2022 RR Haarlem Tel. 023-5493531 Onze liefde kreeg handjes en voetjes. We noemen hem Tycho 8 juni 2005 Femke Verberne en Marcel Kuipers Gasthuisstraat 24 1791 GL Den Burg S 320499 Voor bezoek graag even bellen. Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Arjen Hij is geboren op 6 juni en weegt 3750 gram en is 52 cm lang. Marcel en Yvonne Bakker-Bremer Rianne en Jeffrey Commandeurssingel 5 1792 AT Oudeschild Q 0222-322087 Hoera! Op maandag 6 juni 2005 om 9.50 en 9.58 uur zijn onze 2 nieuwe wondertjes geboren! Denise en Sven 42 cm, 1790 gr 38 cm. 1525 gr Paul, Natasja en Nancy van Hecken Kogerstraat 64 1791 ET Den Burg Hun huis is nog een poosje het Gemini- ziekenhuis. Daarna kun je ze bewonderen bij ons thuis. tel. 0222-312610 Website: www.thetwins.tk rJexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €4,95 tot en met 3 regels Per regel meer. €1,65 (incl btw). Kippenmest tegen aan trekkelijke condities, ook biologisch. G.H. Platen. Ter Appel. 0599-584123/06- 22906921. Leki wandelstokken. Grote collectie. Mantje Sport. Voor reparatie audio/vi- deo/witgoed met 3 maan den garantie - Service Center Texel - 311 777 - Laagwaalderweg 39 Tuinplanten in overvloed met deskundig advies bij tuinboerdenj "De Halm" van Lindy Stroo - Tuin ontwerp. Hoofdweg 41, tel. 311270. Open vrijdag zaterdag 10 tot 5 en op afspraak. Nieuwe sieraden en shawls, schelpentassen. fietstassen, hawaïkransen. etc.. etc Audrey H&G. Burgwal. T.k Toyota Corolla 1.3 XLi, hatchback, bj. '91, apkt/m april '06, goed on- derh., alle rep. en onderh. bonnen aanw., lekker pittig en zuinig wagentje, vrpr. €2000,-. Tel. 327300. Te koop hardhouten trap. €125.-: tv-kast, wit/gre nen, €45.-. Tel. 315015. Eureka voor al uw huis- en tuinplanten. Zeer groot assortiment. Eureka, een begrip voor de bloemen en plantenliefhebber. Wij verzorgen ook al uw bloemwerk zoals bruids werk, grafwerk, boeket ten, bloemstukken, etc. Eureka, Schorrcnwog 20, tel. 318364 LCD en Plasma tv te ho ren en te zien bij Service Center Texel - Laagwaal derweg 39 Ook nieuwsgierig hoe De Krim er nu uitziet? Speci aal voor Texelaars: Texel- weekend arrange ment 17 t/m 20 juni. Voordelig kamperen op De Krim met o.a. diner in nieuw restau rant, bioscoopkaartje en veel meer. €24.50 p.p. (bij minimaal 2 personen). Info:0222-390112. Geen knutselpc's met hoge marges! Sterke, maar fluisterstille Hewlett Packard computers, ge bouwd door mensen met vakkennis. Daarom met 3 jaar garantie. V.a. €625,-. incl. btw. Toetsenbord, muis, Windows XP profes sional, virusscanner (2x14 mndn licentie) anti-spy- ware. Open Office, etc. bij De Computerzwager 310356 of 06-53935770. Altijd gratis bij u thuis geïn stalleerd en uitgelegd (geldt ook voor losse hard ware). De Koopman Koerier voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Voor tegels en tegelwerk: Tegelzetbedrijf Jeffrey Tel. 0222-321815. www. tegelbedrijfjeffrey.nl Houtbouw „It Paradyske"B.V., Noord- bergum Frl Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt uit 32 mm gg vuren geïm pregneerd rabat. Alle ma ten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fabriek Info en folders 0511-474655, fax 0511-475711. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert. Badweg 19. De Koog. telefoon 0222- 317215. Tegelzetbedrijf Tema- tex voor al uw tegels, tegelwerk en advies. Pe ter Witte. 311242. www. tematex.nl Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Cursus digitale fotogra fie. Foto's bewerken en verzenden bij u thuis op uw eigen pc Daan Koop man. 310973 Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 Cocky's Kapsalon is maandags gesloten Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove. Oudeschild. tel. (0222) 313809. Permanent Make Up wenkbrauwen, eyeliner en lipcontour, tel. 315 206 www.bodycaretexel.nl Wij rijden dinsdag a.s. flessengas Prima Gaz. Verhuurbedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog. tel. 0222-317333. Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179,- Bos- en taludmaaiers v.a. €389.-. Tatenhove BV. IJsdijk 11. Oudeschild. Tel. 313809. Overbodige huisraad? Bel Effe Kieke. 06 53898264 www.delucht verfrissen nl Stoppen met roken Dagenlang wachten op een monteur, dat hoeft niet meer. Bel 327707 REGT Witgoed Service www. regtwitgoedservice.nl Weer volop leverbaar: 1e keus haardhout Bel Den nis Witvliet, tel 319801. Vaderdagtip: fotocard- reader ook voor op TV van €25,- voor €15,- TCA, Maricoweg 37a. van Verpleeghuis Den Koogh Verpleeghuis Texel T. Verijzer Werk aan uzelf en aan uw toekomst voor een opleiding uit het aanbod van de sector Educatie Wonen in Nederland (sociale redzaamheid) Werken in Nederland (voorbereiding op werk) •Toeleiding MBO (tmbo) Informeer naar de mogelijkheden!

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 3