Geslaagden OSG De Hogeberg .TEXELSE 2 COURANT" Goed en kwaad bij locatietheater OSG oud Papier texelse'^cou rant VRIJDAG 17 JUNI 2005 Schrijver Daan Dekker geeft aanwijzingen aan de meiden van de dans- en acteergroepen van de derde klas anders die vanavond een theatervoorstelling op de Groeneplaats en bij de eendenvijver aan de Elemert opvoeren. (Foto Jeroen van Haiiumi De Groeneplaats, de trappen van het raadhuis en de eendenvijver aan de Elemert vormen vanavond het decor van een bijzondere voor stelling van leerlingen van de derde klas HAVO en VWO van de OSG. Locatietheater noemen ze het zelf. De vijver en de Groeneplaats zijn onderdeel van het stuk en het publiek speelt er ongemerkt ook een rol in. De Woordvoerders Vragen stellen hoort bij het werk van de lokale journalist. In de hoop dat we de goede antwoor den krijgen. Het beste gebeurt dat in de regel aan de betrokke nen zelf, die doorgaans goed op de hoogte zijn van het onder werp. Maar steeds vaker worden we doorverwezen naar een woordvoerder of persvoorlichter. Alleraardigste mensen van wie wel wordt gezegd dat ze zijn ge traind om een ontwijkend ant woord te geven, maar die in de praktijk best behulpzaam zijn, behalve als het te technisch of te ingewikkeld wordt. In het gun stigste geval worden we dan doorgeschakeld naar de betrok kene, maar ook gebeurt het dat de voorlichter zelf navraag doet bij degene die wij graag hadden gesproken. Een antwoord kan weer een vraag opleveren en dan moet opnieuw ruggespraak wor den gepleegd. Zo wordt er heel wat afgebeld. Maar het kan nog erger. Maandagmiddag belde ik iemand van wie ik wist dat die mijn vraag kon beantwoorden. Maar ze begon te twijfelen. 'Ik moet eerst even navragen of ik u wel te woord mag staan. U wordt teruggebeld.' Kort daarna had ik een persvoorlichter aan de lijn. Die kon één vraag beantwoor den. Het overige moest ze aan haar collega vragen die ik al had gesproken. Helaas was ze net vertrokken. 'Morgen is ze er weer.' Voor de dinsdageditie he- Achter de schermen laas te laat. Het leger persvoor lichters en PR-functionarissen groeit snel, vooral bij grote instel lingen waarvan het hoofdkantoor elders staat. Op mijn bureau staat een bak vol met visitekaart jes, waarvan velen afkomstig van voorlichters en woordvoerders. Laatst kreeg ik er zelfs drie tege lijk. Dat was tijdens een interview. Het gesprek werd bijgewoond door twee PR-functionarissen en de regiochef van deze instelling. Zelfs ik voelde me belangrijk. Ook de politie maakt gebruik van voorlichters. Deze week wilde ik wat weten over de 'ontvoering' van een schaap, die door de po litie was verijdeld. De voorlichter van de regio Noord-Holland Noord spitte de mutaties door, maar er kwam mets uit. 'Ik moet weg, bel het bureau op Texel maar, misschien weten ze daar meer.' Dat leverde warempel een mutatienummer op. Weer naar de voorlichter gebeld, die inmid dels was afgelost door een ander. Het verhaal voor de derde keer verteld en het nummer doorge geven. Kennelijk was er iets mis gegaan met het nummer, want het had betrekking op een zaakje in Hoorn. Gelukkig vond deze welwillende voorlichter het ver haal dermate spraakmakend, dat hij zijn computer de sporen gaf en tot mijn verrassing op de schapenroof stuitte, waarna ik alsnog mijn stukje kon schrijven. Gerard Timmerman voorstelling is de afsluiting van een project waaraan ongeveer zeventig leerlingen sinds Pasen hebben ge werkt. Vanuit het niets moesten ze een complete productie met alles erop en eraan neerzetten. 'We heb ben ze ingedeeld in groepjes en daarna zijn we aan de slag gegaan met de voorbereidingen', vertelt docente culturele en kunstzinnige vorming Pieternel Geurtz. Leerling Daan Dekker zette zich aan het schrijven en nadat ook de meiden van de acteergroep zich ermee had den bemoeid, hadden de leerlingen een verhaal op de plank liggen waar mee ze aan de slag konden. Goeden kwaad is het centrale thema. 'Al is het tijdens de voorbereidingen steeds meer voor of tegen geworden', ver telt productieleider Mare Keijzer. Een van de meiden van de acteergroep, Laun Brons, speelt een zwangere vrouw. De rest van de meiden raakt verdeeld over de zwangerschap, waarna de voors en de tegens zich beginnen af te tekenen. Dat wordt onder meer uitgebeeld door de dans groep die door de leerlingen van de aankleedgroep in zwarte en witte kle ding is gestoken. Het spel wordt begeleid door een groep leerlingen die muziek maakt en de techniek is in handen van weer een andere groep. Geurtz: 'Thomas Stiehl helpt mee om een wagen in te richten voor het licht en het geluid. Die wagen rijdt ook mee op de ver schillende locaties.' Productieleider Mare Keijzer en zijn assistenten llona Eelman en Joren Zwaan waren de spil in het regelen van allerlei afspra ken en overleggen. 'We hebben con tacten met sponsors en zo gelegd', vertelt Mare. 'Ik ben er ook veel in mijn vrije tijd mee beziggeweest, maar dit is leuk om te doen.' Niet elke leerling was echter even enthousiast meer te krijgen. De derdeklassers zaten afgelopen schooljaar in de zogeheten derde klas anders, waarin de nadruk lag op projectonderwijs. Van maandag tot en met donderdag hadden ze 's och tends nog gewoon klassikaal les, maar de middagen moesten ze aan het uitvoeren van tal van projecten besteden. 'Dat was dit jaar voor het eerst', vertelt Geurtz. 'De derde klas anders bevindt zich nu nog in de ex perimentele fase, maar over een paar jaar wordt het landelijk ingevoerd en gaan er veel dingen veranderen.' De meeste leerlingen vinden het na het eerste experimentele jaar wel best en maken er geen geheim meer van: ze hebben even helemaal gehad met alle projecten. Voor het project locatietheater willen de meeste leer lingen nog wel een uitzondering ma ken. 'Dit is wel anders en leuk om te doen', vertelt Sijbrand Dros. 'Ik zie dit toch niet echt als les.' Een paar do centen begeleiden de leerlingen bij de voorbereidingen. De voorstelling, die Verboden Vrucht heet, begint vanavond om 22.00 uur op de Groeneplaats. Kaarten zijn vanaf 21.30 uur te koop bij drie kaart- hokjes op de Groeneplaats die even eens door de leerlingen zelf zijn ge maakt. Het publiek wordt tijdens de voorstelling geleidelijk van de Groeneplaats naar de eendenvijver geleid. De uitvoering duurt tot onge veer half twaalf. De leerlingen worden getoetst aan de hand van dossiers die ze de afgelopen maanden moes ten bijhouden.. Bij veel huishoudens werden don derdag de vlag en de boekentas in de vlaggenmast gehesen, ten te ken dat één van de gezinsleden is geslaagd. Eindexamenleerlingen van OSG De Hogeberg keken gis teren met spanning uit naar het bericht of ze geslaagd dan wel ge zakt zijn. In verreweg de meeste gevallen was de uitslag positief, wat volgens traditie een lange waslijst met namen van geslaag den oplevert. Nog niet geslaagd: vier leerlingen van het VWO, 8 leer lingen van de HAVO en vier leerlin gen van VMBO basis/kader 4 leer lingen. De meeste van hen proberen komende week door middel van een herexamen alsnog te slagen. VMBO - Bouwtechniek Hendrik Jan Bakker - DEN BURG VMBO - Consumptief Maris Barhorst - Den Burg; Roël Beijert - Den Burg; Esther Dorst - Oudeschild; Myrthe Ellen - Dc Koog; Vivian Ellen - Oosterend; Roxi Jasper - De Koog; Wim van der Meer - Oudeschild; Mare Müller - Den Hel der; llja Nooij - Den Burg; Danny Ro bijn - De Cocksdorp; Leon van Sambeek - Den Burg; Pascal Veen- stra - De Koog; VMBO - Handel en Verkoop Charlie van Beurden - Oudeschild; Baruch Coutinho - Den Burg; Pieter Cupido - Oudeschild; Pieter Hooij- schuur - De Cocksdorp; Sascha Kleerebezem - Den Burg; Brigitte Landaal - Den Burg; Jeffrey Novak - Den Burg; Jette Oosterhof - Den Burg; Deneesh Ponmah - Den Burg; Randolph van der Stap - De Koog; Marco van der Star - Den Burg; Nairik Sukiasyan - Den Burg; Dave Terpstra - Den Burg; Anne Uitgeest - De Koog; VMBO - Metaaltechniek Roy Barhorst - Den Burg; Ben Boer- sen - De Koog; Koos Boersen - Oudeschild; Sander Diks - Oude schild; Ruben Duinker - Oosterend; Rik Gijsbertse - Den Burg; Danny Goènga - Den Burg; Jesse van Heer waarden - Den Burg; Roy Hin - Den Burg; Menno Hoogenbosch - Den Burg; Arjan Kager - Den Burg; Timmy Kamp - De Cocksdorp; Wouter Krab - De Koog; Robin van der Lugt - Oudeschild; Ralph Mattner - Den Burg; Jeneesh Ponniah - Den Burg; Maikel Pool - Den Burg; Adriaan Rik- kenberg - De Waal; Leon Ronckers - Oudeschild: Sjoerd Ruarus - Den Burg; Albert Schade - Den Burg; Nick Schagen - Oudeschild; Thomas Smidt - Den Burg; Rick Smit - Den Burg; Thijs Vonk - Oudeschild; Robbm Voorend - Den Hoorn; Arjen van der Wilde - Den Burg; Bart Witte - Den Burg; Steef Witte - Oosterend; Jan Sierd Wouda - Den Hoorn; VMBO - Verzorging Kim Alkema - De Waal; Juliët Bakker - Den Burg; Nicole van Beek - De Koog; Monique Boersen - Oude schild; Chiara Casciola - De Cocksdorp; Joyce Daalder - De Cocksdorp; Anne van Egmond - Den Burg; Marjolein Gottschal - De Koog; Annemieke Grootjen - De Koog; Angela Koster - De Cocksdorp; Lies Lemstra - Den Burg; Daniëlle Quartel - De Cocksdorp; Nathalie Rab - Oudeschild; Inge van Schaik - Den Burg; Sanne Sieprath - De Cocksdorp; Marieke van der Vis - Oudeschild; Mirjam Vlaming - Oosterend; Sonja Vrijdag - Den Burg; VMBO - Theoretische leerweg Wendy Bakelaar - Den Burg; Vincent Beens - Oosterend; Gaby Boel - Den Helder; Stefan Bremer - Oosterend; Marilyn Brouwer - Oosterend; Maar ten Eelman - De Waal; Peerke Elstgeest - De Koog; Ram van Erkelens - Den Hoorn; Morten Eschweiler - Den Burg; Tarana Haarsma - De Waal; Lars Hoogenbosch - Den Burg; Fabian Jilderda - De Koog; Saskia Kooger - Oosterend; Willem-Jaap Koomen - Den Burg; Michiel Kuip - Den Burg; Marissja Lakeman - De Cocksdorp; Marianne Langeveld - De Cocksdorp; Hanneke Legierse - Oosterend; Jorieke Meijer - De Cocksdorp; Samantha Pieterse - Den Burg; Dorian van Rijsselberghe - Den Burg; Floris van Schaik - De Waal; Cintha Sijtsma - Den Burg; Mark Slot - De Cocksdorp; Gerhard Smit - Den Burg; Rachelle Snijder - Den Burg; Jolanda van Strien - Oosterend; Daniël Stuurman - Den Burg; Laura Tjepkema - De Waal; Linda Trap - Oosterend; Merima Umisic - Den Burg; Chris Verra - Den Burg; Henk Vingerhoet - Den Burg; Othilde Vla ming - Den Burg; Steffan Vlaming - Den Burg; HAVO Merel Apeldoorn - Den Hoorn; Alwin Bakker - Den Burg; Marcus Bakker - Den Burg; Joeren Bergman - Den Burg; Jildou de Boer - Den Burg; Tho mas Boom - Oudeschild; Selene Brinkman - Den Burg; Jeroen Drie huis - De Waal; Erik van Es - Den Burg; Pim Frank - De Koog; Marieke de Goede - Oosterend; Bart-Jan Grismgt - Den Burg; Stephanie Keij zer - Den Burg; Jonathan Knippen berg - De Cocksdorp; Duco van der Kuijl - Den Burg; Andries Kuip - De Koog; Kim Lagerweij - Den Burg; Marieke Lap - Den Hoorn; Mark van Liere - Oudeschild; Bart Loos - Den Burg; Pim de Lugt - Oudeschild; Sara Monster - Den Burg; Natascha Novak - Den Burg; Linda Reuijl - Den Burg; Saskia Rijk - Den Burg; Harold Russchenberg - Den Helder; Nick Rutten - Oosterend; Marleen Schel- linger - Oudeschild; Anne-Marie Schoo - Den Burg; Kester Slaats - Den Burg; Liske Slaats - Den Burg; Marieke van Straten - Den Burg; Michel Stroo - De Cocksdorp; Tom Verkroost - Den Hoorn; Ruben van Vliet - Den Burg; Frank Westdorp - De Raadsvergadering In het raadhuis wordt dinsdag de maandelijkse vergadering van de gemeenteraad gehouden. Deze be gint met zoals gebruikelijk om 19.30 uur, maar om 20.30 uur. De vergade ring is openbaar en wordt recht streeks uitgezonden via Radio Texel. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen 2. Vaststelling volgorde stemming 3. Vaststelling agenda 4. Vaststelling besluitenlijst van 10 mei 5. Vereniging NoordWest 8 6. Voorjaarsrapportage 2004 7. Financiële bijdrage N9 8. Opclassificatie Texel 9. Voordracht vertegenwoordiger Raad van Bestuur NV Lucht vaartterrein Texel 10. Verlenging parkeertijd centrum Den Burg en Lidl De Koog 11Vaststelling legesverordening 2005 12. Subsidieaanvragen 13. Dialysecentrum Texel 14. Lening vv Texel'94 15. Projectplan WMO 16. Wijziging bouwverordening 17. Voorstel tot fulltime benoeming van mw. De Porto in de functie van griffier per 1 juni 2005 18. Ingekomen stukken 19. Rondvraag 20. Sluiting Voordracht Geldorp Het artikel over de voordracht van burgemeester Joke Geldorp in de raad van bestuur van de NV Luchtvaartterrein Texel heeft de ton gen aardig losgemaakt. De kwestie ligt politiek gevoelig, maar op grond van de statuten van het vliegveld moeten twee leden van het college van b en w (momenteel wethouder Eelman en de burgemeester) zitting hebben in de raad van bestuur van de NV Luchtvaartterrein. Vraag op de poll van de website van de Texelse Courant (www.texelsecourant.nl) is of de statuten op dit onderdeel wijziging behoeven. Cocksdorp; Niels Witte - Den Burg; VWO Marcel Alderlieste - Den Burg; Roy Bakker - Den Hoorn; Gerja Bas - Oosterend; Jacco Boersen - Oude schild: Nienke Daalder - Den Burg; Lieke Dekker - Den Hoorn; Janko Duinker - Den Hoorn; Marianne Duinker - Oosterend; Tristan Ellen - De Koog; Marcel Gieles - Den Hoorn; Laura Graaf - Den Burg; Jort Hammer - Den Burg; Rosalie Jongeneel - De Cocksdorp; Gor Khatchikyan - Schagen; Marius Kooij - Den Burg; Peter Koorn - Den Burg; Wim Ridderinkhof - Den Hoorn; Niels Rutten - De Cocksdorp; Erwin Schell - Den Burg; Leon Schoorl - Den Burg; Regina Schrama - Oosterend; Cora Timmer - De Waal; Saskia Timmer - Oosterend; Guus van Raaphorst - Den Burg; Giske Veltkamp - Den Burg; Nina Willemse - Den Hoorn; Kim Zuidema - De Cocksdorp; Meiion van Abs - Den Burg (Luzac College Alkmaar) Collecte voor leverziekten De jaarlijkse collecte van de Maag Lever Darm Stichting staat dit keer in het teken leverziekten. Naar schatting 200.00 Nederlanders lijden aan hepa titis A, B of C, levercarcinoom of aan doeningen van de galwegen. De op brengst van de volgende week te houden collecte komt ten goede aan voorlichting en onderzoek. Daarnaast blijft de MLDS aandacht besteden aan talloze andere aandoeningen waaraan naar schatting twee miljoen Nederlanders lijden. Wie een col lectant misloopt, kan een gift over maken op giro 2737 in Nieuwegein. Wie zich als collectant wil aanmelden, kan contact opnemen met de stich ting via tel. 0900-2025625 of via website www.mlds.nl. Open dag bij Maartenhuis De werkplaats van leefgemeenschap het Maartenhuis aan de Ruijslaan houdt zaterdag 25 juni van 11.00 tot 15.00 uur open dag. Bezoekers kun nen de diverse afdelingen bekijken, er worden rondleidingen gegeven en bij de weverij zijn activiteiten voor kinde ren. De werkplaats werd begin dit jaar heropend na een omvangrijke ver bouwing. De kaarsenmakerij en de bakkerij kregen nieuwe onderko mens, de buitenmedewerkers kregen een eigen ruimte en er werd een nieuwe ruimte ingencht voor onder meer creatieve therapie en sociale en praktische vaardigheden. Tijdens de open dag is er ook live-muziek, kan er geproefd worden uit de bakkerij en om 12.00 uur wordt een nieuwe bedrijfswagen overhandigd die door Texelse bedrijven is betaald. Meclische zorg Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feest dagen en van maandag tot en met vrij dag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: De Ruyterstraat 86, Oudeschild. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Thuiszorg: Thuiszorg Kop van Noord- Holland. Voor alle hulp. zorg en informa tie, ook voor het berekenen van de ei gen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Centraal Meldpunt 0223-650222. - Voor alle zorg, huishoudelijke en ver zorgende hulp: Schoonoordsingel Den Burg, tel. 321461. - Jeugdgezondheidszorg: Sch» oordsingel 44, Den Burg, tel. (ftt. 4636549. Spreekuur elke werkdag 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over on wikkeling, voeding, opvoeding enw zorging. - Uitleenmagazijn/servicepunt Schoonoordsingel 44, Den Burg. <5 314887. Geopend elke werkdag tusss 13.00-14.00 u. - Diëtiste: voor afspraken elke werka van 8.30-17.00 uur, tel. 0223-650222 Indicatie: Indicatie voor thuiszorg 1 voor opname in verpleeg- en verzorgna huis: Centrum Indicatiestelling Zorg vragen via tel. 0223-650270. Opnansj advies van huisarts of specialist. Mondhygiëniste: Natasia B tel. 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den tel. 312112. Maandag t/m vrijdag8l 17.30 u., zaterdag 10.00-13.00 15.00-17.00 u.; zon- en feest 11.00-12.00 en 16.00-17.00 u. Bi die tijden alleen voor spoedeisendej vallen. J-Julpverlening Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noord holland-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 17.00 u. Telefoon: 0900-8844. In spoed eisende gevallen: 1-1-2. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223- 642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Steunpunt Brijder- stichting, Wilhelminalaan 1Den Burg. Voor inlichtingen, advies, consultatie en preventie. Bereikbaar op di. en woe. tij dens kantooruren, tel. 314781; www. brijder.nl. Psycholoog: J. van den Berg, tel. 310386. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijdvoorziening, alarmering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9 00 tl 10.00 u. en van 14.00 tot 16.0( Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg.Tj] 312696. Kustwacht: Voor meldingen vansft pen en zwemmers in nood: tel. 31® Chemicaliën op het strand: Bés brandweer, 072- 5644444. Huiselijk geweld: Safehouse Te» crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222 321001dag en nacht bereikbaar. Jongeren Informatie PunfcvoonJ gen en advies over wonen, werken.S.1 die, recht, relaties, seksualiteit, vi vingen en vrije tijd. Openmgstijt dinsdag en woensdag van 15 00 til 17.00 uur; d'Ouwe Ulo, Wilhelmini 1, Den Burg, tel. 315582. Bureau Jeugdzorg: voor hulpaa geren bij problemen en vooropvoet ondersteuning aan ouders. Spreek elke donderdag in d'Ouwe Ulo, Wilt minalaan 1, Den Burg, Voor aanmeld informatie en advies: 0900 2223330,1 dag tussen 10.30 tot 12.30 uur Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden V Kerkdiensten Zondag 19 juni 2005 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker, viering Heilig Avondmaal. Gereformeerde kerk Den Burg: 10.00 u. ds. S.B. Rienstra uit Sneek. Hervormde gemeente Waal, Koog. Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. dhr. M.D. Kuiper. De Koog: dienst in De Waal. Den Hoorn: dienst in De Waal. PROTESTANTSE WADDEN GEMEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. P.C. Barnard: 19.00 u. dhr. M.D. Kuiper. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.C. Barnard. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooster end: 10.00 u. en 18.00 u. ds. T.M. van Dijk. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: 10.00 u. ds. C. Duinkerken-Visser, dienst in Oosterend. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ev. S. van Groningen uit Enkhuizen. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10.45 u. The Gospeltrain. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten: 6. Sluyscoog, Korfbaeck, Vuurbaeck, Verlaet, Duykerdam, Middelton, Buytengors. Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mall redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 82 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Opau Oosterend: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u.: Ve^1ro^#•'l vinden in al onze verdrukking, Wachttorenstudie, 11.20 u.: Waltë kent de opstandingshoop voorew' Een gemeenschap is als een huis: je steunt op elkaar als stenen in een 1L Werk aan de wel ot Van 20 tot 24 juni zijn de volgende* ivc gen afgesloten in verband met wen j a zaamheden (wijzigingen en incident: afsluitingen voorbehouden): Den Burg: Hallerweg tussen de Ly straat en de Kadijksweg, incl krusn Oosterend: Mulderstraat tussen 0 P_,Ê Bremerstraat en Vliestraat; ScliorïfMl weg tussen Genteweg en Zwh Oudeschild Trompstraat tussen Lm r singel en De Winstraat; Loodsangeü 13 sen Trompstraat en Heemskerckr» Eierland: Oorsprongweg nabij def. (jn sing met de Hoofdweg; Slufterwegv Hoofdweg richting Postweg (éénr^ tingsverkeer). De Waal: Polden sen De Staart en Laagwaalden Radiö Texel Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar 34,65 33.05 Per jaar 67.50 65,35 Bij verzending naar het buitenland zijn portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u Radio Texel actueel (meuvfl 19.00 u. Shopping met Bart en Peter jP (entertainment) 21.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u Wegdromen met een boe«^ 17.00 u Pietelepote (kmderprog 18.00 u. Muziek met Marco 20.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u Kerkdienst vanuit gerefom kerk Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en p< 12 00 u Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederti 15.00 u. Frans gaat het doen (mutwjj 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen er 18 00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Hervormde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Der Maandag: 18.00 u. Symphonlca (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Natuurwijzer (herhaling vans" 21 00 u Reggae on the move (muaet 23.00 u. Radio Noordholland 19.00 u. Op uw verzoek (verzoe 20 30 u Raadsvergadering (rechts vanuit het gemeentehui aansluitend- Radio N" Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderpn (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geBStelijk programma, met vanaf 1!® verzoekplaten) 19 45 u. Gelezen (Texelse) v< 20.00 u. Raadsvergadering (herbak? dinsdag) aansluitend. Radio Noo Donderdag: 18 00 u. Country time (muziek) 19.00 u Muziek 20.00 u. Radio Noordholland

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2