3 jaar 0% rente, 3 jaar gratis garantie én 3 jaar gratis onderhoud. 9 ^Tekening goed voor prijs jeslaagd Wal 'k zeggen wou... OPEL DEALER RENTENAAR Af - f j'HL Geslaagd .TEXELSE COURANT' model maond- fermijn 8.497.50 13.777,50 19.995,- 19.995,- De inzending Vreemde eend in de bijt van Joke Cofino kreeg tijdens de opening van de gemeentelijke thema tentoonstelling de publieksprijs uitge reikt. In eerdere jaren eindigde Cofino al op de derde en de tweede plaats voor deze prijs. De tentoonstelling werd door 660 mensen bezocht. Tijdens de opening reikte de advies commissie Kunst- en Cultuurbeleid twee prijzen uit. Eén aan Miep de Jong voor haar inzending Op zoek naar de 'rode' vogel. Dit werk werd uitgekozen om het kleurgebruik, de toepassing van het thema en de evenwichtigheid in de compositie. Daarnaast werd een prijs uitgereikt voor het ruimtelijke werk Lock Bird van Sjakkelien en Tanja Klaassen. Het thema voor 2006 wordt in sep tember bekend gemaakt. :moest er even op wachten, maar imiddag kreeg de 10-jarige Betsema uit Den Burg alsnog n prijs die ze vorig jaar bij een ac- van ABN/AMRO had gewonnen, het kader van een spaarweek had een kleurplaat gemaakt en die ileek goed voor vijf toegangskaartjes voor de Efteling (in totaal 120 euro) en een flesje wijn voor de ouders. Direc teur Nils de Goede van het filiaal aan de Parkstraat reikte de prijs uit. De fa milie Betsema gaat dit jaar in Zeeland op vakantie en dan wordt meteen een bezoek aan het pretpark in Kaats heuvel gebracht. (Foto Jeroen van Hattum) Vandaag neemt Eva-Lotta Buijs (22) uit De Koog het diploma Redactio nele Vormgeving in ontvangst aan de School voor Journalistiek, onderdeel van de Hogeschool van Utrecht. Beslan Met belangstelling heb ik het artikel gelezen over het bezoek van de scholieren uit Beslan aan Texel. De krediet vergoeding 0,- Merivo Enjoy 1.4-16V Agllo Enjoy 1.0-12V contante verkooppnjs 11.330,- krediet- bedrag aanbetaling/ looptijd in maanden effectieve rente op jaarbasis Astra GTC Enjoy 1.4-16V 14.996,25 memieke de Boer uit Den Burg sgde aan de Hogeschool van reterdam voor de opleiding ergo- (rapie. Hierna gaat zij de opleiding Kniefie Gezondheidswetenschap- volgen aan de Vrije Universiteit in "terdam. het Horizon College in Alkmaar ^3de Francien Panneman uit De Kg voor de opleiding Sociaal Juri- i sche Dienstverlening. Oosterend, S 318000, www.opelrentenaar.nl prijs bij verkoop op ofbetaling VRIJDAG 1 JULI 2005 Deze vergadering, die maandag wordt gehouden, begint al om 19.00 uur in verband met een presentatie door bezoekers van de overkant. Woensdag wordt in de raads commissie Welzijn gesproken over de nieuwbouw van de ÓSG. Aan de orde is de mogelijkheid tot nieuw bouw op één locatie. Ook op de agenda staat de invoering van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO). De commissie Middelen spreekt donderdag onder meer over een plan om de bedrijfsvoering van de politie op Texel te verbeteren en de bekostiging van de riolering in het buitengebied. Alle vergaderingen zijn openbaar. Aan het begin van elke vergadering wordt bovendien een publieke rondvraag gehouden. De vergaderingen zijn ook te beluisteren via Radio Texel, 106.1 FM. «n Slot (18) uit Eierland slaagde Met R0C in Den Helder voor de öding tot activiteitenbegeleider Zij vervolgt haar studie aan pAB0 in Alkmaar. r':i UIIVUO' was5^ J"riëtte Jonkergauw is aan de lurgislf "^-Hollandse Academie in Alk- Kt 15 «geslaagd voo het diploma JBicure/voetverzorger. Zij vervolgt en !?:jr slud|e met een opleiding voor hets^ 1,13 en Diabetes. ,'rös? I ïgurtft verba* ng- :eer W Roel de Boer (20) uit Den Burg slaag de aan het Hout- en Meubilerings college in Amsterdam voor de vier jarige middenkader-opleiding en mag zich nu ambachtelijk meubelmaker noemen. Hij vervolgt zijn studie tot industrieel ontwerper aan de Design Academie in Eindhoven. Anneke Lap (22) uit Den Hoorn heeft aan de Hogeschool van Amsterdam de opleiding HBO-V afgerond. Zij is afgestudeerd op een opdracht van het Academisch Medisch Centrum over afwijkingen aan de schildklier. Zij is als verpleegkundige werkzaam in het Gemini Ziekenhuis in Den Helder. (--y. 3 '21)Ult Koog is aan 5&vfCfl0°' 'nH°"an(J in Diemen j39ö voor de opleiding Financial Management. Zij vervolgt opleiding met en tweejarige fading Bussiness Studies Universiteit van Amsterdam. Esther Duinker uit De Koog is aan de Hogeschool Leeuwarden geslaagd voor de opleiding Cultureel Maat schappelijke Vorming. Haar afstu deeropdracht voltooide ze bij het Jeugd- en Jongerenwerk Texel. gastvrijheid van het eiland is voor de groep een onvergetelijke ervaring geweest. Het initiatief van de VW, de gratis overtocht met TESO, de onver moeibare medewerkers van De Krim, dè 'verwendag' bij Grand Hotel Op- dum, het waren ontroerende tekenen van de betrokkenheid van de eiland gemeenschap bij het drama in de stad, die ongeveer evenveel inwoners telt als Texel. We kregen bericht uit Beslan dat het nieuws over de reis als een lopend vuurtje door de stad gaat. Het artikel bevat echter ook een kleine onjuistheid. Basisschool De Oostelijke Eilanden in Amsterdam is een openbare basisschool, niet aan gesloten bij onze parochie. Groep 7 van deze school besloot de actie voor Beslan te steunen nadat een scholier met een Russische vader erover had gehoord. Hildo Bos, Werkgroep Beslan van de Russisch-Orthodoxe Nikolaasparochie in Amsterdam. schap uit handen geven. Samen met Deuce B staat dit team met vijf wedstrijdpunten onderaan. Winnaar in deze poule was Deuce A (Marlon Petta, Maik Huisman, Niels Witte en Julie Wijnand). Beide teams van Heri Hodie teams gaven elkaar niet veel toe: Heri Hodie B eindigde met 14 punten als tweede, Heri Hodie A met 15 punten als derde. Tekencursus Vergaderingen raadscommissies gehad: (burgers als gast worden uitgeno- een raadsvergadering bij te wo eden of burgers inspreekrecht krij- en bij raadsvergaderingen, zijn inas' rderwerpen die dinsdag op de nse,lfi cenda staan van de raadscommis sie ieWerkwijze Raad. In deze vergade- kunl' rg wordt tevens gesproken over het ien'w laatsen van a-politieke advertenties 3ok 91 jorhet werven van nieuwe raadsle- m fei met het oog op de verkiezingen enhea gp volgend jaar. De vergadering at te gehouden in het gemeentehuis roegint om 20.00 uur. ca vergadering van de commissie randgebied wordt onder meer ge ren over het beeldkwaliteitplan wr nieuwe wijken, over de grond- fessw os'agnota en over het beleid voor ikml|komende agrarische bebouwing. Rosita Hin (18) slaagde aan het ROC in Den Helder voor de opleiding SPW 3, richting basisonderwijs. Zij vervolgt haar studie met de opleiding SPW 4 (activiteitenbegeleiding). Angelique Boon (21) uit Den Burg slaagde aan de Hogeschool Inhol- land in Diemen voor de opleiding Financial Services Management. Zij zet haar studie Rechten voort aan de Universiteit Utrecht. Kunstenaar Daan van Loenhout geeft zondag in de omgeving van Ooster end voor kinderen van 7 tot 12 jaar een workshop boerderijdieren teke nen. Dinsdag volgt in De Cocksdorp een workshop vogels schilderen en tekenen voor volwassenen, 's Mid dags trekt hij met beginners en gevorderden de Slufter in voor het maken van aquarellen. Voor opgave en inlichtingen: tel. 318575 of 06- 52447817. Teams Heri Hodie delen titel De zomer staat weer voor de deur. Tijd om er op uit te gaan. In het weekend naar het strand of met het hele gezin twee weken naar Zuid-Frankrijk: wat u maar wilt. Daarom introduceert Opel speciaal voor de vakantieperiode unieke 3x3 modellen. Hele speciale voor- raadauto's waarmee u profiteert van een financiering waar u 3 jaar lang geen rente voor betaalt, 3 jaar garantie en ook nog eens 3 jaar gratis onderhoud bij krijgt. 3x3 dus. Dit aanbod geldt op bijna alle nieuwe modellen uit voorraad. En omdat deze auto's uit voorraad leverbaar zijn kunt u al heel snel in uw nieuwe Opel rijden. Ga nu naar de dealer en vraag naar de voorwaarden. Wilt u weten welke auto's op voorraad zijn? Kijk dan op www.opel.nl De onderlinge competitie jeugd- tennis tussen Deuce, Heri Hodie en Oosterend werd zondag afgeslo ten met overwinningen voor Heri Hodie D en E en Deuce A. Heri Hodie D (Mike van Veen, Sabine van Beek, Jari van Manen, Geert-Jan van der Star, Emily Westdorp en Willem Lakeman) behaalde in de la gere school-poule zestien punten uit vier wedstrijden. Ook Heri Hodie E (Kevin Abma, Annet ter Hoor, Melanie Bonne, Sherida Westerlaken en Marco de Waard) eindigde op zestien punten. De onderlinge wedstrijd ein digde in 3-3, zodat beide teams het kampioenschap moeten delen. Derde werd Heri Hodie C met 11 pun ten. Deuce C (10) en Deuce D (7) ein digden als laatste. Publieksprijs voor Joke Cofino Bij de middelbare school-poule moest Oosterend het kampioen- jxlmool ttn flnondering per klont Mlnlmole oonbetollng von 25%. Looptijd 36 moonden. Financiering vlo GMAC Financial Services en toetsing bi) het BKR In Tiel. Vraag de Opel dealer naor de exacte voorwoorden. Prijzen lnel. BTW en BPM, exd. kosten rijklaar moken en verwijderingsbijdrage Gem brandstofverbruik en CO,-uitstoot, volgens Richtlijn 1999/100/EG Benzinemotoren kms/liter: von 9.4 tot 20,8. Liters/100 km von 10.7 tot 4.8 CO, gr/km. von 257 tot 115. Dieselmotoren kms/llter van 13,0 tot 20,7 Uters/100 km; 7.7 fot 4.4 CO, gr/km 208 tot 118.

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 9