Akkerman teert niet op oude successen TEXELSE 2 Na toernee door Rusland eerst naar Texel COURANT Tegelzetters samen verder oPIENie Texelse rock op Strenderpop Agenda v teso OR DINSDAG 23 AUGUSTUS 2005 'Na dertig jaar de sprong weer ge maakt.' Gitaarvirtuoos Jan Akker man, die begin zeventiger jaren als lid van de wereldberoemde forma tie Focus voor het laatst op Texel speelde, liet naar verluidt een uit nodiging voor een concert in Bra zilië schieten om op te treden in Question Plaza. Een zaal vol me rendeels oudere jongeren genoot er met volle teugen van. Hoewel Akkerman de naam heeft de pers liever op afstand te houden, gaf hij zonder aarzelen gevolg aan het verzoek van deze krant om vooraf gaand aan het concert het verleden nog eens de revue te laten passeren. 'Halverwege de zestiger jaren trad ik voor het eerst op Texel op. Ik zat toen in The Hunters. Als rock'n'rollband vielen we volledig uit de toon bij het bluesgeweld van die tijd. Blues Dimension, met wie we in hetzelfde programma stonden, speelde een soort funkrock. Ik herinner me Sarasani als een boerenschuur met veel hooi, onder het podium en er naast. Stampvol, dolgezellig, veel bier en - als je buiten liep - een hoop frisse lucht. Sterke verhalen genoeg, maar wij waren niet van die wilde jon gens. We dronken wel een biertje na een optreden, rookten soms een stickie, maar daar bleef het bij. Ik was altijd met muziek bezig. In 1968 heb ben we met Brainbox op Texel ge speeld en een paar jaar later met Focus, dat toen net bestond. Alle maal bands die ik zelf heb opgencht en waar ik ook zelf weer ben uit geknikkerd. Ik bewaar leuke herinne ringen aan het eiland, al bleef ik er nooit lang. Altijd weer ergens anders een optreden. Toen ik de uitnodiging kreeg om hier na ruim dertig jaar weer eens te spelen, dacht ik: leuk! Van middag (zaterdag, red.) heb ik een rondje gemaakt en misschien ga ik morgen wel even bij de Slufter kijken.' Met Focus werd Akkerman wereld beroemd. 'Vanaf dat moment ging ik de hele wereld over en dat doe ik ei genlijk nog steeds. Ik ben net terug uit Rusland. Moskou, Sint Peters burg, Jalta en nog wat steden. En nu Den Burg dus. Schitterend, een prachtige locatie en we worden hier als koningen verzorgd. En straks sa men muziek maken en hopen dat de anderen het ook leuk vinden. Daar doe ik het voor, de rest interesseert me niet zoveel.' De snarenvirtuoos die in de vijftiger jaren zijn eerste schreden op het muzikale pad zette, is naar eigen zeg gen zijn stijl altijd trouw gebleven. 'Altijd melodische rock'n'roll en R&B. Mannen als Little Walker, BB King en Fats Domino waren mijn voorbeel den, en dat is nog steeds te horen. Dertig of veertig jaar na dato sta ik met BB King op het podium en blij ken we nog precies op dezelfde lijn te zitten, terwijl ik heel wat anders in huis heb dan hij. Hij is bijvoorbeeld veel meer een showman dan ik.' Dat de wereldberoemde gitarist in Question Plaza met werd aangekon- concentreerde. Onderwijl toverde hij, ogenschijnlijk met het grootste ge mak, een breed scala aan muziek stijlen uit zijn gitaar, variërend van R&B en rock'n'roll tot funk, blues en moderne genres. Strak begeleid door een geroutineerde ritmesectie en toetsenist ging Akkerman op in zijn instrument en maakte de indruk nog met net zoveel plezier op het podium te staan als in de tijd van Sarasani. Maar hij teerde niet op oude succes sen, improviseerde en speelde num mers van zijn jongste CD, om de overgebleven bewonderaars pas te gen het eind van het concert te trak- Tegelzetters Erik Wuis en Jeffrey Kooger hebben zich verenigd in één nieuwe gezamenlijke onderne ming. Ze zijn samengegaan in VOF De Tegelmeester. Wuis: 'Op die manier zijn we flexibeler voor aan- Kooger en Wuis werkten-de afgelo pen jaren beiden als zelfstandig on dernemer. Wuis begon zes jaar gele den voor zichzelf en Kooger viereenenhalf jaar geleden. Daarvoor waren ze al eens collega's van elkaar bij de Tegelboet. Samengaan biedt de twee volgens Wuis de mogelijk heid om ook grotere klussen te kun nen aannemen. 'Die kunnen we met zijn tweeën doen en dan kan er ook nog een keer een keuken of een bad kamer tussendoor komen.' Werk is er volgens de twee op gebied van tegel- zetten meer dan voorhanden op het eiland. Door samen te gaan, hopen ze ook mee te kunnen werken bij de bouw van nieuwe huizen. Kooger en Wuis houden zich onder meer bezig met de betegeling van badkamers en sanitair, de aanleg van terrassen, het aanbrengen van natuursteen, het le veren van tegels en het leggen van afwerkvloeren. De twee werken voor alsnog vanuit een loods aan de Mancoweg in Den Burg, maar heb ben plannen om over een half jaar een eigen schuur op het nieuwe bedrijventerrein in Oudeschild te ope nen. Gezamenlijk hebben de twee zo'n 25 jaar ervaring in de tegel zetterij. Hun bedrijf heeft een eigen website, www.detegelmeester.nl. Tegelzetters Erik Wuis en Jeffrey Kooger zijn Shima hervat les Budovereniging Shima hervat maan dag 12 september de lessen. De les sen vinden plaats in sporthal Ons Genoegen in Den Burg. Het rooster is als volgt: maandag - 18.00 tot 19.00 uur: nieuwe leden; 19.00 tot 20.00 uur: karate tot 12 jaar; 20.00 tot 21.00 uur: budotraining. Donderdag - 20.30 tot 21.30 uur: tai chi. Vrijdag Wadvondsten 'Kom op man, trékken, 't is je moe der niet!' Ik kan mijn oren met ge loven. Een uitdmkking die ik alleen uit de mond van mijn opa ken, zo maar in het wild hier aan de dijk. Al fietsend stuit ik ter hoogte van Oost op een groepje schoolkinde ren dat onder leiding van EcoMare het wad aan het ontdekken is. De ongeduldige uitroep komt van een jongen die op het trappetje aan de dijk zijn volgeschepte laarzen van zijn voeten laat trekken door een vriendje dat er een hele hijs aan heeft. Even later kukelt het hulp vaardig mens met laars en al ach terover, een golf zwarte, stinkende modder meenemend. 'Gétsie man, als je nog eens wat weet!' Het talud bi] de Krassekeet staat vol fietsen. Een hele horde kinde ren, ik schat ze op een jaar of tien, vermaakt zich zo te zien uitste kend. Laarzen aan en jassen op halfzeven. Een paar hebben zich, met schepnetten en hengels ge wapend, een eind uit de kant ge waagd, glibberend over het hier en daar behoorlijk gladde wad. Af en toe zie ik ze wat in een emmer doen, alle hoofden direct er boven. Ik hoor hun opgewonden stem men, maar kan vanaf de dijk niet verstaan wat er wordt geroepen. Het lijkt alsof ze een schat hebben ontdekt. Bij het sluisje is het een drukte van belang. Een heel kop pel is druk doende met kruis- netten, schepnetten, emmers en hengels. Flop, wier, stekelbaarsjes, garnaaltjes en krabben. Het lot van de zilverglanzende stekelbaarsjes is met benijdenswaardig. Zonder enig sentiment worden ze tussen een knijper aan een hengel weer te water gelaten om daarmee een krab te verleiden. Met succes: de één na de andere grijpschaar wordt boven water gehaald en met veel gegil op de kant tussen het gepeupel losgeschud. De jongens gillen al net zo hard als de meiden, constateer ik met enig vrouwelijk leedvermaak. Als ik weer verder fiets blijf ik nog een tijdje door mijmeren over de gehoorde uit roep. Ongeweten heeft de kleine wadonderzoeker een kostbare her innering bovengehaald. Pien Verberg digd, past dan ook precies bij deze teren op een paar oude Focus-hits, ingetogen gitarist, die zich tijdens het zoals het overbekende Hocus Pocus. optreden slechts een paar keer tot het publiek nchtte en zich volledig op Gerard Timmerman zijn gitaar en zijn medemuzikanten Jan Akkerman concentreerde zich tijdens het optieden volledig op zijn gitaar. -17.00 tot 18.00 uur: zelfverdediging voor dames; 18.30 tot 19.30 uur: ka rate vanaf 13 jaar; 19.30 tot 20.30 uur: karate volwassenen. Zaterdag - 9.00 - 10.00 uur: gehandicapten judo. De judolessen beginnen donderdag 22 september. Van 17.30 tot 20.30 uur wordt in drie leeftijdsgroepen ge traind. Meer informatie is te verkrijgen bij Jan Keesom, tel. 315640. Geld voor Cliniclowns De kofferbakmarkt die zondag bij Calluna werd gehouden, heeft €1200,- opgebracht voor de Clini clowns. Standplaatsen en collecte brachten het bedrag van €1182,17 op, wat door de organiserende IJs club De Koog werd afgerond. Klaverjassen in De Koog De klaverjasclub in De Koog is op zoek naar nieuwe leden voor het winterseizoen. De club begint bene den de twaalf leden te raken en dat wordt een te smalle basis. Veronica van Beek hoopt met nieuwe aanwas te voorkomen dat de club moet stop pen. De Koger klfcverjasciub richt zich volgens Veronica van Beek op men sen die op een ontspannen wijze wil len klaverjassen. 'Er zijn veel mensen die wel les hebben gehad, maar het daarna niet aandurven om te spelen, omdat het er vaak fanatiek aan toe gaat. Bij ons hoeft dat niet en gaat het erom dat je gewoon lekker aan het klaverjassen bent.' De club heeft wekelijks op donderdagavond van 19.30 tot ongeveer 23.00 uur een bij eenkomst in dorpshuis De Hof in De Koog. Spanning blijft bij ringsteken Met nog één wedstrijd te gaan, woensdag in Den Burg, blijft het spannend in de competitie om het kampioenschap ringsteken. Zondag werd alsnog de wedstrijd in De Cocksdorp verreden, die in op 31 juli was afgelast. De wedstrijd verliep grillig. De combinatie Lisanne de Leeuw en Petra van der Sar werd uit de wedstrijd gehaald, omdat het paard erg druk was. De organisatie wilde geen risico's nemen en zette de wagen aan de kant. Ook Mieke, de Shetlander van Amy van Groene- wegen en José de Graaf stond af en toe recht omhoog en maakte rare bokken voor de wagen. Dit resul teerde in een deukje in een auto, maar gelukkig bleef het daarbij. Het ringsteken zelf verliep erg goed. Aan het begin van de laatste ronde- was er één deelnemer met tien, en drie deelnemers met acht punten. Daarom moest een barrage verreden worden om de eerste twee en de derde en vierde plaats. Amy van Groenewegen en José de Graaf ein digden als eerste, Martin Witte en Kim Kooger als tweede. De derde plaats werd een prooi voor Jan Schaap met Alma Stendert, vierde werden Natasja Garritsen en Susanne Splinter. Deze laatste com binatie had problemen met de snel heid, die varieerde van 16,66 tot 21,34 seconde. Pas woensdag, als in Den Burg de finale wordt verreden, wordt duidelijk wie zich kampioen mag noemen. Deze wedstrijd wordt verreden op de Groeneplaats en begint om 19.30 uur. ik :eggen wou... Dank Wij willen de verkeersleiding en de walploeg van TESO ervoor bedan ken, dat zij er voor gezorgd hebben, dat ons gezin, ondanks de massale uittocht van vakantiegangers afgelo pen vrijdagmiddag met de boot van half zes naar Den Helder kon om op tijd bij de avondwake van onze vader en opa in Breezand te kunnen zijn. Ook in de moeilijke dagen ervoor, loodsten de opstellers op de boot ons steeds ongevraagd met een be moedigend gebaar naar een 'gunstig' plekje. Fijn, dat Texel en TESO nog groot zijn in die dingen. Bedankt voor deze VIP- behandeling. Familie Braam. Den Burg. Stijging diamanten bruiloften blijft uit Texel lijkt niet mee te gaan in een lan delijke opleving van het aantal dia manten huwelijken. Het is dit jaar zestig jaar geleden dat de Tweede Wereldoorlog is afgelopen en na de bevrijding traden redelijk veel men sen met elkaar in het huwelijk. Na vraag bij de burgelijke stand leert dat er tussen 25 mei en het einde van het jaar vijf echtparen op het eiland zes tig jaar zijn getrouwd. Voor 2006 wor den in totaal negen diamanten huwe lijken verwacht. 'Er is geen hausse van diamanten echtparen in aan tocht, het is hier een normaal beeld.' Het archief van de burgelijke stand leert dat er in 1945 in de periode tus sen 24 mei en 31 december in totaal 54 huwelijken op het eiland zijn vol trokken. 'Naar de huidige maatstaven is dat normaal, maar wellicht waren het er destijds meer dan gebruikelijk.' Knutselen in Maritiem Museum Speciaal voor kinderen vanaf drie jaar houdt het Maritiem en Jutters- museum in Oudeschild dinsdag, woensdag en donderdag van 11.00 tot 17.00 uur knutsel- en spel- middagen. Kinderen kunnen hun ei gen piratenmasker, scheepskist of aankleedpop maken of het bordspel Een rondje Hoge Berg spelen, dat hen meevoert langs alle punten op het eiland die in de tijd van de VOC zo belangrijk waren. Spelenderwijs kunnen zij op deze manier kennis maken met de geschiedenis van de Rede van Texel, de VOC en de Gou den Eeuw. Er is begeleiding aanwe zig. Meer informatie is te verknjgen bij het museum, tel. 314956 of www.texelsmaritiem.nl. Htiliy *Kii^V*F J'dO wit'/: T:Vi rKT.M&'ft 400 w* KT.v.4 POPFESTIVAL Afgaand op deze foto, die is genomen in het Japanse Osaka, mag Strenderpop zaterdag op internationale belangstelling rekenen. Dertien Texelse bands bestijgen zaterdag 27 augustus van 13.00 tot 21.00 uur het podium van de muzieknis in de Oranjestraat in Oosterend. Een festival met een inmiddels lange historie, op een sfeervol terrein, vol afwisseling en waarop uiteenlopende muzikale genres ten gehore worden ge bracht. Iedere band krijgt 25 minuten speel tijd toegewezen van de organise rende Stichting Oosterender Pop. In volgorde van opkomst treden vanaf 13.00 uur de volgende bands op: Jugbros (akoestisch). Bloem Feeling (rock), The Protectors, Adam Ricketts (eigen werk), Intrude (rock), Flux (pret punk), MNS (akoestische rockcovers en eigen werk), Jugbros (elektrisch), Fudge (eigen werk/rock), Stockholm Syndrome (alternatieve rock), Thirsty Work (blues/rock), Lomp (rock), Flatbroke (rock covers), Bobby History and his shadows of the past (rock 'n roll/blues). De presentatie is in handen van Biem Vlaming. De toe gang tot het festivalterrein is gratis. LANGE TERMIJNAGENDA O Dinsdag 23 augustus: Om 19.00 uur begint op de wielerbaan aan de Haffelderweg een wedstrijd van Wielervereniging Texel. Om 19.00 uur begint in strandpaviljoen Paal 9 bij Den Hoorn een optreden van het Georgisch ensemble Dzmebi. De toegang is gratis. In de hervormde kerk van De Waal be gint om 20.15 uur een concert van Klaartje Broers (harp), Martin Rozema (fluit) en Frank Rutgers (cello). De toe gang is gratis, na afloop wordt een in zameling gehouden ter bestrijding van de kosten. In Cinema Texel draait de Nederlands gesproken versie van Herbie - Fully Loaded (aanvang 11.45 uur), Mada gascar (Nederlands) (12.00 uur), Sjakie en de Chocoladefabriek (Nederlands) (14.00. 16.30 uur). De Kameleon II (14.30 uur), Deuce Bigalow - European Gigolo (17.00,19.15,21.30 uur) en The Island (18.45,21.45 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakantie park De Krim vertoont de Duits ge sproken versie van Madagascar (aan vang 12.00 uur), Zoop in Afrika (14.15 uur), De Kameleon II (16.30 uur), Per fect Man (19.00 uur) en Mr. Mrs. Smith (21.30 uur). Woensdag 24 augustus: In EcoMare wordt een miniatuur theater gehouden, voor de aanvangs tijd, bel EcoMare, tel. 317741 De protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp is van 10.30 tot 16.30 uur open voor bezichtiging. Vrijwilligers vertellen over het meer dan 150 jaar oude gerestaureerde gebouw. Speciaal voor kinderen vanaf drie jaar wordt in het Maritiem Museum in Oude schild van 11.00 tot 17.00 uur een knut sel- en speelmiddag gehouden. Van 11.00 tot 12.00 uur wordt op de Texelse golfbaan op De Krim nabij De Cocksdorp een introductieles golf ge geven. In zwembad Molenkoog aan de Slingerweg in Den Burg begint om 14.00 uur het Texels kampioenschap bommetje duiken. Een smid geeft vandaag 14.00 tot 16.00 uur een demonstratie in het Agrarisch en Wagen Museum in De Waal. Bij het Agrarisch en Wagen Museum in De Waal gaat om 14.00 uur een twee uur durende huifkartocht over het oude land van Texel van start. Deelname kost €8,- voor volwassenen en €5,70 voor kinderen. Opgave via tel. 312951 In Den Burg begint om 18.30 uur de fi nale van het Texels kampioenschap ringsteken. In dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend begint om 19.30 uur een open bridge drive. Deelname kost €2,50. Van 19.30 tot 20.30 uur is in De Schuil hut achter de hervormde kerk van De Koog de bibliotheek geopend. In Cinema Texel draait de Nederlands gesproken versie van Herbie - Fully Loaded (aanvang 11.45 uur), Mada gascar (Nederlands) (12.00 uur), Sjakie en de Chocoladefabriek (Neder- lands)(14.00,16.30 uur), De Kameleon II (14.30 uur), Deuce Bigalow - European Gigolo (17.00,19.15, 21.30 uur) en The Island (18.45, 21.45 uur). Bioscoop-De Kiekendief op vakantie park De Krim vertoont de Nederlands gesproken versie van Madagascar (aanvang 12.00 uur), Zoop in Afrika (14.15 uur), De Kameleon II (16.30 uur), Perfect Man (19.00 uur) en Mr. Mrs. Smith (21.30 uur). Donderdag 25 augustus: In EcoMare wordt een miniatuur theater gehouden, voor de aanvangs tijd,.bel EcoMare, tel. 317741. Speciaal voor kinderen vanaf drie jaar wordtin het Maritiem Museum in Oude schild van 11.00 tot 17.00 uur een knut sel- en speelmiddag gehouden. Vrouwenvereniging De Kaarsvlam ver koopt in de protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp van 11.00 tot 17.00 uur zelfgemaakte kleding ten bate van het orgelfonds. Bij het Agrarisch en Wagen Museum in De Waal gaat om 14.00 uur (onder begeleiding van een gids) een twee uur durende wandeling door en rond het dorp van start. Deelname kost €5,- voor volwassenen en €3,- voor kinde ren (inclusief toegang tot het museum). Aanmelden via tel. 312951. De loodsbotter Texelstroom vertrekt vanuit Oudeschild voor een drie daagse zeiltocht naar de visserijdagen in Harlingen. Aanmelden via het Maritiem Museum, tel. 314956. Hoogwater te Oudeschild Di. 23 00.16 en 12.16 u. Wo. 24 00.45 en 12.56 u. Do. 25 01.04 en 13.25 u. Vr. 26 01.20 en 13.50 u. Za. 27 01.34 en 14.26 u. Zo. 28 02.10 en 14.50 u. Ma. 29 04.07 en 15.35 u. Di. 30 04.15 en 17.20 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eer der hoogwater De zon komt zondag 28 au gustus op om 06 42 uur en gaat onder om 20 41 uur; vrijdag 26 augustus laatste kwar tier; zondag 28 augustus doodtij. De laatste Hoornder Donderdag staa in het teken van het aloude Texel» volksspel 'Strijd om de man en oe vrouw'. Aanvang 19.00 uur. Recratief bridgen in dorpshuis De Hol in De Koog. Aanvang 19.30 uur, kos ten €2,50 per persoon. In Cinema Texel draait de Nederlands gesproken versie van Madagascar (aanvang 11.45 uur), Sjakie en de Cho colade fabriek (Nederlands)(12.00, 14.30 uur), De Kameleon 2 (14.00 uur), Zoop in Afrika (16.30 uur), de originele versie (Engels gesproken/ Nederlands ondertiteld) van Herbie - Fully Loaded (17.00 uur), Charlie and the Choco- latefactory (originele versie)(19.00 uur), Deuce Bigalow; European Gigok (19.15 uur), The Island (21.30 uur) en Mr. Mrs. Smith (21.45 uur). Bioscooo de Kiekendief op vakantiepark de Krirr heeft vandaag geen voorstellingen. In buurthuis Bethel in Zuid-Eierland begint om 20.00 uur een (open) klaver- jasdrive. In de hervormde kerk van De Koog be gint om 20.00 uur een dia-avond ovei Texel. Toegang €1,20. In de Maartenskerk in Oosterend begr om 20.15 uur een concert van het Ne derlands Fluitkwartet. Op het pro gramma staan werken van Mozart, Debussy, Ravel en Fauré. De toegang bedraagt €10,-. Vrijdag 26 augustus: De protestantse Waddenkerk in De Cocksdorp is van 10.30 tot 13.30 uur open voor bezichtiging. Vrijwilligers vertellen over het meer dan 150 jaar oude gerestaureerde gebouw. Het Zeemanskerkje in Oudeschild s van 14.00 tot 17.00 uur te bezichtigen. Om 19.00 uur begint op de dijk Oudeschild een tijdrit van Wieler vereniging Texel. In De Koog wordt vandaag en morge- het Sea Streetfestival gehouden. Met vandaag van 22.00 tot 04.00 uur live muziek in de diverse cafés en een op treden van de Rocky Brass Band in de Dorpsstraat. In Cinema Texel draait de Nederlands gesproken versie van Madagascar (aanvang 11.45 uur), Sjakie en deCho- colade fabriek (Neder!ands)(12.0C, 14.30 uur), De Kameleon 2 (14.00uur, Charlie and the Chocolatefactory(or- ginele versie) (16.30,19.00 uur)decr- ginele versie (Engels gesproken/ Ne derlands ondertiteld) van Herbie-Fuify Loaded (17.00 uur),Deuce B European Gigolo (19.15,21.30 uui)er Mr. Mrs. Smith (21.45 uur). Bioscoop de Kiekendief op vakarc- park de Krim vertoont de Nedertëa gesproken versie van Madagasz (aanvang 12.00 uur), Zoop in Afntó' (14.15 uur), de Kameleon 2 (16.30wi, Perfect Man (19.00 uur) en The Island (21.30 uur). Van 20.15 tot 22.00 uur bezichtigng boothuis KNRM station De Cocks dorp. De reddingswinkel is geopend en er worden films over de redding maatschappij vertoond. TESO zet donderdag 25, vrijdag 26 zaterdag 27, zondag 28 en maandag 29 augustus op gezette tijden ds tweede boot in. Donderdag van 9.30 tot 16.00 uur, vrijdag van 6.30 tot 20.00 uur, zaterdag van 9.30 tot 16.00 uui zondag van 9.30 tot 16.00 uur en maandag van 9.30 tot 16.00 uurvw- den halfuursdiensten onderhoude" Automobilisten moeten in Den Helder vrijdag tussen 13.00 en 18.00 uurre- j|W kening houden met een half uur wadi!- "oolv tijd, op Texel bedraagt de wachttijd brdr tussen 9.00 tot 13.00 uur één uur. Au tomobilisten moeten zaterdag in Der Helder tussen 8.00 en 16.00 uur everr eens een uur geduld hebben, op Te*8 worden die dag geen wachttijden ver wacht. Zondag bereikt de uittocht naa verwachting tussen 14.00 en 20.00 ui; het hoogtepunt. Gemiddelde wacht# op Texel: één uur. TEXELS E^COURAM ter kW Uitgave van Uitgeverij v/h Langeveld de Rooy bv Verschijnt op dinsdag en vrijdag Redactie: Warmoesstraat 45 1791 CN Den Buig Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.rt Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: deroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 5» Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2005: Per half jaar 34.65 33,05 Per jaar €67,50 65.35 Bi) verzending naar het buitenland w portokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 wekenvtf" afloop van de abonnementsperiode. a a özatei isch Den ede het twelve Kr het s*an| van 'eno fefonis *'36( iCSki ben,

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2