Sp°rt unicef# Golfen om Schuijlhuttrofee De Koog verspeelt zege in blessuretijd Texel'94 zakt naar staart ranglijst Regen aan clubrecords bij AV Texel grootvader sloegen de klemkinderen organisator Piet Schuijl als eerste af TEXELSE X hfer toeziend oog snte pde lp een zonovergoten golfbaan is sndag de jaarlijkse wedstrijd om Schuijlhuttrofee gespeeld. Het celtype was Texel scramble. De isdstrijd, die al jarenlang door de Wie Piet Schuijl uit Den Burg iofdt georganiseerd, heeft als doel sld bijeen te brengen voor de ejgdleden van de golfclub. Met opbrengst wordt bijgedragen de kosten van (les)materiaal en gmooien. Ben Zegeren, voorzitter 31 de jeugdcommissie, was zeer eguld met de inschrijfgelden van 64 deelnemers. Hoog op het ïlanglijstje staat een snagpakket. waarmee de jongste spelers (vanaf 4 jaar) op een speelse en veilige manier kennis kunnen maken met de beginselen van de golfsport. Voorafgaand aan de wedstrijd werd tevens een ballenbak in gebruik genomen, waar gevonden en over bodige ballen in gedropt kunnen worden ten behoeve van de jeugd spelers. De sfeer op de baan was uitstekend en mede dankzij het mooie weer en de uitstekende verzorging in De Schuijlhut had iedereen er zin in. De wedstrijd werd gewonnen door Paul Kuip en Geert de Geus, die met 49 punten de wisseltrofee mee naar huis mochten nemen. Dankzij behulpzame sponsors waren boven dien voor neary's, longest drives en nearests extra prijzen beschikbaar. Uitslagen: I.Paul Kuip en Geert de Geus, 49 punten; 2 Piet Zijm en Jos van der Werf, 48 pnt.; 3.Jan Winnubst en Martin Bódicker. 47. Nearest 9/18 - dames: Dieuwe Wiersma; heren: Paul Kuip. Neary 6/15 - Dames: Anne- miek Pronk: heren. Marius Kikkert Neary 8/17 - Dames1 Erna Dam. heren: Ruud Hamer. Longest drive 1/10 - Dames: Catharina Pluis; heren: Ed Pols Longest drive 4/13 - Dames Harriët Bödicker. heren: Arnold Wesselman. Longest dnve 9/18 - Marijke de Beer en Jos van der Werf. fcKoog heeft zondag in Oudesluis nee dure punten verspeeld. tijd leek de ploeg op een •nvoudige zege af te stevenen, alrerwege de tweede helft nam ploeg van trainer Hans van trPark een voorsprong van 2- Maar nadat de thuisploeg vijf nuten voor tijd met een doel- rt de spanning had terugge- racht, werd het na vijf minuten in iuretijd ook nog 2-2. /el De Koog door het ontbre- van de geblesseerde Pieter List loelf Siebinga aan kwaliteit had sboet, werd al snel duidelijk dat iidesluis met één punt tevreden zijn. De gastheren probeerden tor te vertragen alle tempo uit de Kistrijd te halen. Ze konden ech- niet voorkomen dat de Kogers al tl een paar mooie kansen kregen, rer Koorn kopte uit een corner fi Tristan Ellen op de lat en Ben snga schoot net naast. De Koog leerde in deze fase de wed- ■<J, terwijl Oudesluis niet verder dan de middenlijn. Gaande- fa begon de thuisploeg wat beter spelen, maar tot grote kansen We dat niet. De sterk keepende Steven van Beek trad een paar keer handelend op bij afstandschoten. In de laatste tien minuten zette De Koog opnieuw aan en kregen Ben Siebinga en Maurice de Groot grote kansen de score te openen. De Groot demonstreerde een mooie solo door het strafschopgebied van Oudesluis, maar besloot toen de bal af te geven in plaats van zelf op doel te schieten. Na rust was De Koog heer en mees ter en kon Oudesluis alleen maar verdedigen. Arnold Kaercher bracht met enkele mooie steekballetjes Pim Siebinga en Maurice de Groot in stelling. In de 55ste minuut kregen de gasten loon naar werken, toen Tristan Ellen de bal uit een corner met een kort tikje naar Peter Koorn speelde en deze direct terugkreeg. Daarop gaf hij een strakke voorzet richting tweede paal, waar de inlo pende Maurice de Groot eenvoudig kon intikken (0-1). De Koog was nog niet tevreden en ging voortvarend verder. Tien minuten later viel de tweede treffer, toen broers Pim en Ben Siebinga met een fraaie combinatie dwars door de verdediging van Oudesluis liepen en Ben vanaf de rand van het strafschopgebied beheerst raak schoot (0-2). De wedstrijd leek gespeeld, te meer daar Oudesluis geen vuist meer kon maken. Twintig minuten voor het einde werd Jord Hilstra vervangen door Yoni Houwing en tien minuten later kwam debutant Robin Schoo in de ploeg voor clubtopscorer Mau rice de Groot. Met nog vijf minuten te gaan verslikte Eddy Witte zich en profiteerde Oudesluis dankbaar (1- 2). De thuisploeg kreeg weer hoop en probeerde met verre trappen de spitsen in stelling te brengen. Tot kansen leidde deze speelwijze niet. Het wachten was op het eindsignaal, maar de scheidsrechter had er ken nelijk zin in, want hij liet maar liefst tien minuten langer doorspelen. In de 95ste minuut maakte Danny van der Park een inschattingsfout en kon de spits van Oudesluis alleen op het doel af gaan. Hij schoot beheerst raak. Zondag speelt De Koog thuis tegen Vesdo. Het tweede elftal verloor op eigen terrein met 6-3 van ZAP 6. Hoogtepunt voor de Kogers was de presentatie van de nieuwe trai ningspakken, beschikbaar gesteld door Mantje. to de aansluiting met de subtop behouden, was Texel'94 zon- jnt i"' Sg vastbesloten op eigen veld Nieuwe Niedorp te winnen, ft werd echter opnieuw een tolaag (1-2), de derde in zes ^strijden, waardoor de Texe- Fafzakten naar de onderste en van de vijfde klasse A. iten vormden voordethuisclub volkomen onbekende tegen- Wer, waar ook in het verre ver- nooit eerder tegen gespeeld fc Direct vanaf de aftrap toonden geelzwarten niet voor niets naar teiland te zijn gekomen. De eer- Dintfl- idoelpoging kwam op hun naam, na'»W geluk van Texel'94 bleef valW s treffer uit. Ook in het vervolg se'den de gasten met veel inzet overtuiging en lieten de Texe- R zich te makkelijk aftroeven. '9rote kansen deden zich echter voor. Na negen minuten kreeg ftaar Jacob Krijnen een kans na le set ■t rog k; s van 5 een pass van de linkerkant van Tim Kedde. Hij kon de bal echter niet vol raken. Door een misverstand in de Texelse defensie kwam één van de spitsen van de tegenstander na een half uur spelen oog in oog te staan met keeper Dennis Schouwstra, die Bart Graaf verving, maar ook deze kans ging verloren. Kansen van Tim Kedde en de spits van Nieuwe Nie dorp bleven even later eveneens onbenut. In het laatste kwartier van de eerste helft waren de gasten gevaarlijker dan de Texelaars, die danig in het nauw werden gedreven en alle zei len moesten bijzetten om een treffer te voorkomen. Toch kregen ze bij uitvallen nog een paar scoringskan sen, maar Jacob Krijnen en Jeroen Vlaming waren niet trefzeker. Ook na de rust zochten de gasten direct het doel van de tegenstan der Texel '94 liet zich echter niet verrassen en legde meer felheid en Dartcompetitie weer van start tig en Ved ontre-j ich!ft Ö8ren is de competitie van de 'O «else Dart Organisatie (TDO) weer na S°nnen. in deze competitie strij- t w >mS om de kampioenstitel, nist amaast wordt een bekercompeti- e wi ^Peeld. De finale hiervan wordt -sr'3a9 9 april gehouden in Bar ':"ef Naast deze competities li#: de TDO diverse open toer- Je c^n, de eerste zondag 16 okto- evcW' rr- - indé rs W nak# 81 Net Speelkwartier. Inschrijven Dil Het speelkwartier of via e- jhuizinga@texel.com. De zestien toernooispelers spe- ,°P 29 januari de Texel Masters Pelikaan. Meer informatie, het ^Petitieprogramma, standen en ^fnooiagenda zijn te vinden op «Site www.texeldarts.nl. Meiden Texel'94 laten geen spaan heel van opponent Het MA1-team van Texel'94 heeft zondag in Wervershoof geen spaan heel gelaten van WW MA2. Hoewel de Texelse meiden niet hun sterkste wedstrijd speelden, scoorden ze toch veertien doel punten, terwijl de thuisploeg geen enkele keer doel trof. Direct vanaf de aftrap zetten spitsen Tessa Betsema, Mascha Nooij en Asha Mechielsen de verdediging van WW onder zware druk. Dat resulteerde al snel in een doelpunt van Nooij, die even later ook de tweede treffer voor haar rekening nam. Daarna ging het snel en al bij rust stond het 7-0 dankzij doelpun ten van Betsema en Mechielsen. Na rust bleef Texel'94 er lustig op los scoren. Vooral Betsema, die in totaal zeven keer het doel wist te vinden, maakte een paar fraaie treffers. Keepster Marit Tuitman en verdedigers Katinka Eelman, Liske Slaats. Jette Oosterhof en Sanne Plaatsman konden ondertussen genieten van het heerlijke zonnetje, want alles gebeurde op de helft van WW. Anne Zegers. die was door geschoven naar het middenveld, slaagde er met een mooie actie in de score verder op te voeren en ook Mechielsen was trefzeker. In de slotfase pikte Lotte Koomen even eens haar doelpuntje mee, waar door de eindstand 0-14 werd. 7 COURANT Driebanden DVO Nu de eerste krijtdampen zijn opgetrokken blijkt Marco van der Vis een bliksemstart te hebben gemaakt bij de driebandenclub van DVO. Niet alleen staat hij bovenaan in het klassement, ook wist hij zijn gemiddelde met twee punten te verhogen. Om een par tij te winnen, moet hij nu minimaal twaalf caramboles maken. Het seizoen van de driebandenclub is een maand geleden van start gegaan en eindigt in april. Daarna wordt nog drie avonden gespeeld om de Piet de Graafbokaal. De club kent een maximum van achttien leden. Nieuw dit seizoen zijn Willem Vendel, Frans Bik en Jan Bakker. Per avond worden op drie tafels zo'n 25 partijen afgewerkt. Het aantal te maken caramboles wordt bepaald door het gemiddelde over 25 beur ten te nemen en daar 1 bij op te tellen. Elke vier weken wordt het gemiddelde opnieuw vastgesteld. Marco van der Vis wordt gevolgd door Cees van Lenten en Cees Bonne. Titelverdediger Willem van der Wetering staat op de zestiende plaats. De hoogste serie tot nu toe staat op naam van Willem Vendel, die met zeven caramboles Ab-Jan Witte in een korte partij van tafel veegde. Bandstoten Nieuw bij biljartclub DVO is de com petitie bandstoten, een spelsoort die tussen het lïbre en het drieban den in zit en al twee maal onderdeel was van het Texels kampioenschap. Negen librespelers spelen eenmaal in de maand bandstoten. Van hen kwamen er de eerste keer slechts zeven in actie, omdat maar eén tafel beschikbaar was. Arie de Veij scoorde met een serie van tien het hoogst. Ook Cor Huisman bleek met een serie van acht op stoot te zijn. Als gemiddelde rekenen de bandstoters tweederde van hun gemiddelde bij het libre. Veldloop scholieren In samenwerking met sportservice Texel houdt Atletiekvereniging Texel woensdag 19 oktober voor het derde achtereenvolgende jaar een scholierenveldloop. Net als vorig jaar wordt een parcours van 1.000 meter gelopen op en rond de atle tiekbaan aan de Haffelderweg in Den Burg. De eerste start is om 15.00 uur. Deelname staat open voor alle leerlingen vanaf groep 3 van het basisonderwijs. Zij kunnen zich inschrijven met het formulier dat op de scholen is uitgedeeld. De deelname is gratis. Er wordt gestart in zes leeftijdscategorieën, voor elke categorie zijn prijzen voor jongens en voor meisjes beschik baar. Tevens krijgen alle deelnemers een herinnering. DINSDAG 11 OKTOBER 2005 SVO koploper zaalvoetballers SVO heeft door een overwinning op Jelleboog 2 (5-2) de leiding geno men in de hoofdklasse van het zaal voetbal. De Oosterenders hebben na drie wedstrijden het maximum aantal punten behaald. Ook Mantje 1Mantje 2 en Oosterend 2 hebben al hun wedstrijden nog gewonnen, maar zij kwamen eén keer minder in actie. Vrijdag speelt koploper SVO tegen Klif. Klif komt na een moeilijke start weer enigszins op dreef en versloeg De Krim 1 met 3-2. Mantje 1 won met 6-1 van Texel'94 2, dat nog niet kan imponeren. De Krim 2 versloeg Texel'94 3 met 6-3. Gevolg is dat beide teams van Texel'94 samen met Jelleboog 2 met nul punten onderaan de ranglijst staan. Texel'94 1 verloor in Heerhugowaard ondanks twee doelpunten van Ralph Koning met 4-3 van WMC. Het was al de derde keer dat de Texelaars met één doelpunt verschil aan het kortste eind trokken. Komende vrij dag speelt de ploeg in Den Helder tegen Old Stars. De eerste klasse van de Texelse competitie wordt na vier wedstrijden aangevoerd door drie teams. De Krim 3, Jelleboog 4 en Jelleboog 5 zijn met twaalf pun ten nog ongeslagen. Uitslagen: Oosterend E1 -Oosterend E2 15-0; ZDH D1- Sportshop D2 1-8. Klif D1-De Knm D1 1-13, Klif vr. 2-BKC 2 10-2; Klif 4-Nioz 1 5-7; De Krim 5-Texel'94 8 0-3; Klif 6-Texel'94 6 3-6; De Krim 01-De Krim 02 2-0; De Krim 6-Oosterend 4 1-4. Jelleboog 3-De Koog 2 6-3; Klif 3-Klif 6-3; Texel'94 9-Texel'94 7 0-7, Mantje 3-De Koog 1 3-1; Klif C2-De Koog C1 0-5; Texel'94 5-De Knm 4 4-3, Texel'94 3-De Krim 2 3-6; Klif 1- De Krim 1 3-2; Jelleboog 2-Oosterend 1 2-5; Mantje 1 -Texel'94 2 6-1Texel'94 4-Jelleboog 4 1-6, WHO-Texel'94 4-3. Mareis wint in nieuw tenue Gehuld in de nieuwe tenues, beschikbaar gesteld door spon sor en oud-lid Jos Witte van camping De Bonte Koe, hebben de basketballers van De Mareis zondag de eerste overwinning van het seizoen geboekt. In de Burgemeester de Koninghal werd een kleine maar verdiende over winning (45-42) geboekt op Zee macht uit Den Helder. Met enig ontzag was uitgekeken naar Zeemacht, een nieuw team in de poule en naar verluidt zeer sterk. Dat bleek mee te vallen, want de Texelse basketballers gingen uitste kend van start. Met een verdediging die stond als een huis en een suc cesvolle aanval werd binnen vijf minuten een voorsprong van 9-0 genomen. Daarna werd de ploeg uit Den Helder echter wakker en knabbelde puntje voor puntje van de achterstand af. Bij rust was het weer helemaal gelijk: 19-19. Om niet verder in de foutenlast te komen en te voorkomen dat spe lers met teveel overtredingen uit het veld zouden worden gestuurd, werd Nico Kikkert even gespaard en mocht Perry Knijf laten zien wat hij kon. Knijf, die een half jaar lang niet Wad en Duin Menvereniging Tussen Wad en Duin houdt zondag 16 oktober de jaar lijkse boerenkoolrit. Deze is bedoeld voor leden, die zich tot woensdag kunnen opgeven bij Alma Stendert (tel. 310632). De start is om 13.00 uur op het Hoge Weitje. Deelname kost €3,-. had gespeeld, deed het uitstekend en ook zijn team kreeg langzaam weer vat op de wedstnjd. De Mareis liep uit naar 28-20 en leek zonder problemen op de overwinning af te stevenen. In het laatste kwart begon Zeemacht echter beter te verdedigen en lukte ook het schie ten van afstand steeds beter. Toen Chris Schleepers met vijf persoon lijke fouten noodgedwongen aan de kant bleef en de tijd begon te dringen, ging de ploeg uit Den Helder over op full court men to men. Daarbij wordt de tegenstander onder druk gezet en worden zelfs overtredingen niet geschuwd om tijd te winnen. Met nog één minuut te spelen stond het 41-32 voor De Mareis, maar doordat Zeemacht in die fase alles raak schoot, werd het nog even erg spannend, ook al omdat ook Eric Venneker met vijf persoon lijke fouten naar de kant moest. Mede dankzij een treffer van Babis Papadopoulos hielden de Texelaars echter net stand. Topscorer voor De Mareis was Papadopoulos met 14 punten. De andere punten kwamen op naam van Nico Kikkert (13), Eric Venneker (12), Pieter Dogger (4) en Erik Hey- enk (2). Kampioenschap bridge in De Hof In dorpshuis De Hof in De Koog houdt bridgeclub Groot Slem komend weekend het open Texels kampioenschap bridge. Er worden drie rondes gespeeld, vrijdagavond, zaterdagmiddag en zaterdagavond. Er hebben zich zeventig paren opge geven. De eerste wedstrijd begint om 19.30 uur. strijd in het spel. Zowaar konden de Texelse supporters na een kwartier juichen, toen Jeroen Vlaming zijn ploeg op voorsprong zette. Nieuwe Niedorp liet zich niet ontmoedigen en kwam na tien minuten door een goal van spits André Kamp weer op gelijke hoogte. Texel'94 had het in deze fase moeilijk, maar kreeg opnieuw kansen. Joey van der Vis was het dichtst bij een treffer, maar hij raakte met zijn schot de onder kant van de lat, waarna de bal het veld weer instuitte. Het steeds steviger en fanatieker spelende Nieuwe Niedorp kwam in de slotfase voor de tweede keer op voorsprong. Schutter was Frank Broersen (1-2). In de laatste minu ten zette Texel'94 alles op alles om op gelijke hoogte te komen en ten minste nog één punt te veroveren, maar doelpunten bleven uit. Zondag speelt de ploeg thuis tegen Con Zelo uit Waarland. van de spectaculairdere onderdelen Het hoogspringen het clubkampioenschap van AV Texel. Onder ideale omstandigheden hebben de leden van Atletiekver eniging Texel zaterdag de club kampioenschappen op de baan gehouden. Een temperatuur van even boven de 20 graden en een te verwaarlozen wind zorgden ervoor dat de atleten optimaal konden presteren. Maar liefst veertien clubrecords sneuvelden, terwijl er bovendien drie werden geëvenaard. Nikay Sangers werd clubkampi oen bij de pupillen C. Hij vestigde records op de 40 meter, die hij won in 6,4 seconden, en het versprin gen: 3.30 meter. Bij de meisjes ging de zege naar Michelle van Benne- kom Bij de pupillen B was Tiemen Haasdijk ongenaakbaar. Hij verbe terde twee clubrecords door de 40 meter in 7,1 seconde te lopen en bij het verspringen een afstand van 3,37 meter te overbruggen. Bij de meisjes wist Esmée van Loon met een clubrecord op de 40 meter (7,4 seconden) de overwinning veilig te stellen. In deze categorie verbe terde Kirsten Wilner het record bij het verspringen tot 2,95 meter en wist Dana Wiersma het record bij het balwerpen op 16,15 meter te brengen. Stijn Visser won de titel bij de pupil len A. Hij verbrak het record bij het kogelstoten en bracht het op 7,90 meter. Bij de meisjes vestigde Youra Sangers maar liefst drie records. De 60 meter sprint legde ze af in 10 seconden, ze sprong 3,26 meter ver en stootte de 2 kilogram zware kogel over een afstand van 6,25 meter. Joyce Vlaming werd club kampioen bij de meisjes junioren D. eveneens met een record. Ze gooide de 400 gram wegende speer 11,40 meter ver weg. Bij de jongens was sprake van een spannende strijd, met titelkandidaten die aan elkaar gewaagd waren. Uiteindelijk was Wout Kliek de beste, op de hielen gezeten door Axel Gommans en Arjan Polman. De junioren A, B en C en de senioren werkten vijf disciplines af. Hanneke Lemstra was het meest succes vol bij de A-junioren. Zij evenaarde het clubrecord over 100 meter, dat met 15,7 seconden op naam stond van Nienke Eilander. Bij de jon gens junioren B werd het wederom een spannende strijd, die Hendrik Tromp wist te winnen. Vooral met zijn beste speerworp van 42,09 meter, een clubrecord, was hij dik tevreden. Jelle Lubach werd twee de. Opmerkelijk was zijn sprong van 1,65 meter bij het hoogspringen, waarmee hij het record van Gijs Waverijn evenaarde. Ook niet onge merkt voorbij ging het record van Hans van Franeker bij het discus werpen. Hij wierp de schijf naar een afstand van 37 meter. Robert Witte werd clubkampioen bij de junioren C. Bij het hoogspnngen evenaarde hij het record van Floris van Schaik. Jaap Witte, ten slotte, werd bij de senioren gekroond als clubkampi oen. De loop over 5000 meter werd gewonnen door Lutz Lohse. Zijn eindtijd was 16,55 minuten. Snelste vrouw was Margot van der Ven in 21,01 minuten. Alle uitslagen staan op de website www.avtexel.net. Programma zaalvoetbal Woensdag 12 oktober 17.00 J'boog E2-Koog E1 J'boog 17.45 ZDH D1 -Sportshop D2 ZDH 18.30 Koog C2-Koog C1 Hoogendijk 19.20 Klif vr. 1-Zeemacht 2 Hoogend. 20.10 Krim 4-Sportshop 2 Kuipers 21.00 Texel 9-De Krim 6 v. Putten 21.50 NIOZ 1-Klif 6 v. Putten Zaaldienst: De Koog. Donderdag 13 oktober 18.00 Sportsh. D1-Knm D1 Sportsh. 18.45 Knm C1-Klif C2 Franchimon 19.35 Texel 7-Klif 3 Douma 20.25 Klif 5-De Krim 5 Douma 21.15 De Krim 3-J'boog 4 Arnout 22.05 RAB 1-Texel 5 Arnout Zaaldienst: Texel'94. Vrijdag 14 oktober 17.15 Krim C3-Krim C2 v. Putten 18.05 J'boog 5-Texel 4 Bakker 19.00 SVO 3-Klif 2 Kuipers 19.55 SVO 1-Klif 1 v. Beek 20.45 Sportsh. 1-J'boog 1 Hoogend. 21.35 Texel 2-SVO 2 Douma 22.25 Mantje 2-Mantje 1 Arnout 19.30 Old Stars 1-Texel'94 1 Zaaldienst: Klif. Voetbaluitslagen Zaterdag 8 oktober Texel'94 A1 -Texel'94 A2 14-0 Texel'94 B1-Schagen B1 0-2 Oosterend B1-Wiron B1 0-3 BKC B1-De Koog B1 5-0 Texel'94 MB1-DTS MB1 4-0 Texel'94 MB2-DESS MB1 4-0 HCSC C1 -Texel'94 C1 2-7 Texel'94 C2-WGW C3 6-3 WGW C4-Texel'94 C3 1-2 W'waard C2-Texel'94 C4 0-1 Oosterend C1-Den Helder C2 3-2 Wiron C1 -De Koog C1 12-0 Texel'94 D1-BKC D1 2-5 Texel'94 D2-WGW D2 1-0 DWOW D2-Texel'94 D3 8-0 De Koog D1 -Texel'94 D4 6-1 Oosterend D1-ZAP D3 3-0 Texel'94 MD1-Texel'94 MD2 0-7 Oosterend MD1 -BOL D3 8-2 Hellas Sport G1 -Texel'94 G1 2-4 Texelse pupillencompetitie De Koog F2-SVO F1 2-3 ZDH F2-AZ 2-3 Roda JC-Vitesse 6-2 SVCF1-ZDHF1 1-4 Heerenveen-FC Utrecht 5-6 ZDH E1-Blackburn 7-5 Fulham-De Koog E1 4-2 Manchester-Arsenal 4-7 Chelsea-Liverpool 9-1 Zondag 9 oktober Texef'94-Nieuwe Niedorp 1-2 Callantsoog-ZDH 5-3 Oudesluis-De Koog 2-2 Texel'94 2-Den Helder 3 0-4 Texel'94 3-VZV 2 1-3 Texel'94 4-W'waard 3 10-3 Vesdo 3-Oosterend 2 2-6 Oosterend 3-Flevo 3 uitgesteld De Koog 2-ZAP 6 3-6 WW MA2-Texel'94 MA1 0-14 Voétbalprogramma Zaterdag 15 oktober WMC A1 -Texel'94 A1 Bergen A2-Texel'94 A2 Oosterend A1 -West Frisia A1 Texel'94 B1-BKC B1 W'meer B1-De Koog BI JVC B3-Oosterend B1 Callantsoog C1 -Texel'94 C1 Texel'94 C3-Wiron C2 Texel'94 C4-WGW C4 De Koog C1-W'waard C1 DWOW D1-Texel'94 D1 JVC D3-Texel'94 D2 Texel'94 D3-BKC D2 Texel'94 D4-Oudesluis D1 Callantsoog D1-De Koog D1 Den Helder D4-Oosterend D1 BOL D3-Texel'94 MD1 Texel'94 MD2-WS'46 MD1 Victoria MD1 -Oosterend MD1 Texel'94 G1-HOSVG1 Texelse pupillencompetitie SVO F1-ZDH F2 AZ-Roda JC Vitesse-Heerenveen ZDH F1-De Koog F1 FC Utrecht-SVC F1 Arsenal-Chelsea De Koog E1 -Manchester Fulham-SVC E1 Blackburn-SVO E1 Liverpool-ZDH E1 Zondag 16 oktober Texel'94-Con Zelo De Koog-Vesdo ZDH-Dirkshorn Wiron-Oosterend Texel'94 2-Zeevogels 2 Watervogels 2-Texel'94 3 Con Zelo 3-Texel'94 4 De Koog 2-VIOS W. 7 Oosterend 2-Winkel 4 W'waard 4-Oosterend 3 Texel'94 MA1-Zouaven MA1 MOC MB1-Texel'94 MB2 HSV DA2-De Koog DA Recreatievoetbal Oosterend-De Koog Texel'94-Texelse Boys 14.30 14.00 13.45 14.30 12.30 14.30 14.00 11.30 11.30 13.45 11.30 9.00 13.00 11.30 11.15 12.00 10.45 10.15 10.00 13.00 9.00 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.00 14.00 14.00 14.00 12.00 12.00 14.00 11.00 12.00 11.00 12.00 1000 12.00 10.30 10.30 KINDEREN EERST

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 7