'Waar vind ik weer zo'n mooie TEXELSE 2 COURANT Texelse gitaarvirtuoos op bluesfestival (W* ik zeggen Donker en magisch sprookje Tactiel stimuier» Fotografe treurt om herbouw Lombok SU Film Agenda teso VRIJDAG 14 OKTOBER 2005 Onder de drieëntwintig bands die komend weekeinde op het achttiende Texel Blues optreden, is er ook één met een Texel se voorman. Het is gitarist en zanger Randy Piersma van het Randy Pears Trio. De 35-jarige oud-Texelaar, die met grootheden als Hans Dulfer, de gebroeders Laporte van Barrelhouse en Her man Brood speelde en tegen woordig in Amsterdam woont, is vanavond met zijn optreden in café De Pilaar voor het eerst sinds een jaar of vijftien als muzi kant terug op Texel. Piersma stond al als kind als gitaar virtuoos bekend. Een jaar nadat hij op elfjarige leeftijd van zijn moe der zijn eerste gitaar had gekregen, speelde hij het technisch moeilijke Sultans of Swing van The Dire Straits perfect na. Hij maakte op Texel deel uit van diverse bandjes. Zo speelde hij met onder anderen Sidney de Haan, Wobbe Visser en Nicolaas Schoo in de reggae- en skaband Zulu Wail. Nadat hij op zijn zestiende bluesgitarist Ronald Abrams had zien spelen, richtte hij Feedback op, waarmee hij een swingende kruising tussen blues, rock en funk speel de. De altijd wat verlegen ogende Piersma verbaasde zijn publiek met weergaloos nagespeelde covers van Jimi Hendrix. Nadat hij de middelbare school had afgerond, verhuisde hij naar Alk maar, waar hij door zijn docent Jan Kuhne werd geïntroduceerd bij de broers Laporte van Barrelhouse, met wie hij samenspeelde in jamsessies. Soms gebeurde het ook dat Hans Dulfer zich bij hen aansloot. 'Ik ben gevraagd met Barrelhouse mee te gaan om in Duitsland op te treden, maar ik kreeg in die tijd andere inte resses en wilde bovendien niet alleen blues spelen', vertelt Piersma. Nadat hij naar Amsterdam was ver huisd, maakte hij kennis met gitarist Ronald Abrams, die zelf met groot heden als Muddy Waters en Jimmy Reed had gespeeld. In de lessen die Piersma van hem kreeg, kon hij vol gens eigen zeggen 'proeven van de zuiverste blues-bron die in Neder land aanwezig was'. Al snel werd hij Randy Piersma, de Texelse hel Randy Pears Trio. door Abrams gevraagd toe te treden tot zijn House-Band, die geregeld optrad in de niet meer bestaande nachtclub Naar Boven. 'Abrams was zo'n beetje de spil van de Amster damse muzikantenwereld, ledereen kwam bij hem over de vloer. Zo heb ik bijvoorbeeld gespeeld met Her man Brood, Lois Lane en de gitarist van Candy Dulfer.' Na het overlijden van Abrams, die slechts 39 werd, ging Piersma de spirituele kant op en verdiepte hij zich vier jaar lang in transcendente meditatie en yoga. Vervolgens werd hij toch weer actief in de muziek en trad hij met de coverband The Fuse op in cafés en op bruiloften en feesten in het hele land en verwierf hij de bijnaam Rubberhand Pears. Vorig jaar ontdekte hij dat hij toch 'gewoon' het liefst blues speelt en richtte hij samen met ervaren muzi kanten Ruud Graper (bas) en Wil van Dijk (drums) het Randy Pears Trio op. Met groot enthousiasme brengt de groep bekende blues covers van grootheden als Robert Johnson, Muddy Waters, BB King, Jimmy Reed, ZZ Top en Jeff Healey. Het Randy Pears Trio treedt van avond vanaf 22.00 uur op in café De Pilaar. De andere zalen waar wordt opgetreden zijn Question Pla za, Grand Café De Lindeboom, De Twaalf Balcken, De Zwaan, In den Grooten Slock, Bruintje Beer en de Smulpot. Zaterdag zijn er daarnaast ook optredens in het Schoutenhuys en de J'elleboog. Het festival wordt zondag afgesloten met een optre den van de Mary Stokes Band uit Ierland, die speciaal voor de gele genheid uit Dublin overkomt. Het concert begint om 22.00 uur. In verband met de beschikbare ruimte, adviseert de organisatie belangstellenden op tijd aanwezig te zijn. Een passe-partout voor het hele weekend kost €15,- en voor één avond €10.-. Voor losse kaart jes (per dag per zaal) moet €4,- worden betaald, met uitzondering van De Lindeboom, waar de entree voor meerdere optredens op één avond €7,- bedraagt. Meer infor matie staat in de gratis verspreide Blueskrant en op de website www. texelblues.nl. Het nieuws dat Lombok, het bouwval aan de Stuifweg, wordt gerestaureerd, klinkt menigeen als muziek in de oren. Maar niet Annemarie Vonk uit Oosterend. 'Een drama. Waar vind ik weer zo'n mooie locatie?' Als verwoed fotografe schoot ze menig repor tage in het optrekje, foto's die in bekende bladen en op internet zijn gepubliceerd. Annemarie Vonk, van beroep kap ster, heeft gevoel voor stijl. Het zijn. naast de lichtval, de tegenstel lingen in haar foto's die ze bijzon der en verrassend maken. Char mante dames, stijlvol opgemaakt en gekleed - soms schaars - in een typisch undergrounddecor van afgebladderde muren met schut tingwoorden, ramen met alleen de sponningen er nog in en een dak waardoor de zon naar binnen schijnt. Op zoek naar zo'n locatie reed ze een paar jaar geleden op haar motor het eiland over. 'Ik heb geen weggetje overgeslagen. Ik heb gekeken bij een schuur bij De Waal en bij de rotonde Eierland, waar die stolp staat met dat in elkaar gezakte dak. Maar ze haalden het niet bij het bouwval aan de Stuifweg. De ramen er half uit, heel mooie muren, een prachtige bende op de grond, een oude schouw en het ingestorte dak en mede daardoor een prachtige lichtval. Het was het hélémaal.' Modellen nam ze mee naar het bouwval om ze op allerlei plek- Annemarie Vonk (links) de Stuifweg een model, gefotografeerd in het bouwvallige Lombok aan ken in vele standen te fotograferen. Niet zomaar in het wilde weg, want in een tekenboekje dat ze altijd meeneemt, maakte ze tevoren een schets van de foto die ze in haar hoofd had. Ter assistentie nam ze ook een fotovriend mee, die bijvoor beeld het licht bediende. 'Ik werk het liefst met modellen die ik hier van de straat piuk. Ze hoeven er voor mij niet perfect uit te zien. Pro fessionele modellen zijn vaak wel perfect, maar weten dat vaak zelf maar al te goed en dat straalt van ze af. Ik heb een keer zo'n model meegenomen naar het boetje, en dat werkte dus van geen kant. We stonden daar alle twee te saggerij- nen. Een 'gewone' meid heeft vaak meer uitstraling. En dat vind ik juist mooi. Als we in de boet aan het fotograferen zijn, zijn we vaak wel een hele dag in de weer. We trek ken best bekijks. Er kwam eens een boert uit de buurt kijken en toeristen stoppen soms.' 'Fotograferen doe ik al vanaf mijn vierde. Ik heb er nog nooit een cur sus voor gevolgd en doe alles op gevoel. Ik laat mijn werk beoordelen door een vriend die er verstand van heeft en hij geeft mij advies. Hij zei ook: Volg nooit een cursus, want door de techniek die je daar aan leert, raak je je gevoel kwijt.' Trots toont ze foto's van meiden zoals die bijvoorbeeld in mannenblad FHM hebben gestaan, een nette variant van de Playboy. Op een enkele tepel na, is er mets te zien. 'Dat wil ik ook niet. Met licht kun je veel camoufle ren en een foto wordt er spannen der door.' Andere foto's van haar stonden in kappersvakbladen en binnenkort komt er een aantal op een website voor kappers (www. hamedbinamar com). Toen ze in de krant las dat Bert Keijser 'haar' boet wil restaureren, was dat een schok. 'Bert heeft lange tijd met geweten dat ik er foto's maakte. Ik wist ook helemaal niet dat die boet van hem was en maakte er ongevraagd gebruik van. Het gekke was dat Bert al een hele tijd een foto van mij in huis had. Eentje die ik van de boet had gemaakt en die hem door een buurvrouw cadeau was gedaan. Zo kwam ik erachter dat hij de eigenaar was. Toen ik hem eens op de boot vertelde dat ik die foto had gemaakt en al een tijdje stiekem gebruik van maakte, moest hij er hartelijk om lachen. Toen ik hoorde dat hij Lom- Carla Schrama De ingezonden brief van Margreet Timmer over de kwestie Carla Schra ma is mij uit het hart gegrepen. Ook ik reageer laat, omdat ik verwachtte dat er een berichtje van de gemeen te zou verschijnen met de medede ling dat Carla Schrama een receptie aangeboden zou krijgen met een passend afscheidscadeau. Maar tot nu toe heb ik nog niets gehoord of gezien. Mijns inziens spelen de gemeente en Pharos elkaar de bal toe en nemen zij geen van beiden initiatief. Er moet op Texel van alles worden gerealiseerd, maar een wel verdiende beloning voor iemand die zich jaren lang met hart en ziel heeft ingezet zou er niet af kunnen? Als de gemeente werkelijk te krenterig is om een receptie te realiseren, roep ik de mensen op vanuit parti culier initiatief een receptie te orga niseren. Wij zullen de gemeente vnendelijk verzoeken om hiervoor gratis bijvoorbeeld Tusse de Banke beschikbaar te stellen, ledereen die het met mij eens is kan mij bellen, zodat we, indien de lokale overhe den hun verantwoordelijkheid niet oppikken, concrete plannen kunnen maken. Want die receptie moet er gewoon komen. Nora Steen, Oudeschild (tel. 312766). Postzegels In de Texelse Courant van 23 sep tember stond een stukje over Wendy Abma. Zij heeft taaislijmziekte (CF) en we hebben met het hele gezin ontzettend leuke Opkikkerdagen gehad, verzorgd door de stichting De Opkikker. Aan het einde van het stuk staat dat we postzegels verza melen voor deze stichting, maar dat klopt niet helemaal. De Opkikker heeft- ons deze dagen aangeboden zonder daarvoor een tegenprestatie te verwachten. Al zijn ze natuurlijk wel ontzettend blij met donateurs. De stichting is afhankelijk van giften, donateurs en sponsors. Wij hebben nu meegemaakt wat een fantastisch werk deze mensen doen en het geeft je als gezin met een chronisch ziek kind echt weer even die opkik ker die je af en toe nodig hebt. Totaal los daarvan staat dat wij al enige tijd postzegels verzame len. Eerder werd de opbrengst hier van gebruikt om vakantiekampen te organiseren voor kinderen met CF. Maar hélaas is door onder zoek vastgesteld dat de kinderen op die kampen vervelende bacte riën aan elkaar overdragen. Dus de vakantiekampen worden niet meer gehouden. Nu is er voor gekozen de opbrengst van de postzegels te gebruiken voor wetenschappelijk onderzoek met betrekking tot CF. Na het artikel in de krant hebben al heel wat mensen postzegels naar ons opgestuurd, waarvoor onze dank. V. Witte (Duykerdam 29) heeft zelfs aangeboden een inzamelpunt in Den Burg te starten. Dus als u gebruikte postzegels heeft, ze zijn van harte welkom. Jolanda Abma. De Cocksdorp. Interdans Texel houdt instuif Volksdansgroep Interdans Texel houdt woensdag 19 oktober een instuif. Er worden bij die gelegen heid geen nieuwe dansen inge studeerd. Wel kunnen verzoekjes worden ingediend, ledereen - oud leden, collega-dansers en anderen die van volksdansen houden - is welkom. De instuif wordt gehouden in dorpshuis De Wielewaal in De Waal en duurt van 20.00 tot onge veer 22.30 uur. De entree is gratis. Informatie kan worden ingewonnen bij Corrie Maas, tel. 314583. Portret Picasso in muziekschool In verband met verbouwings werkzaamheden in de Muziek- en Dansschool wordt de presenta tie over Pablo Picasso verplaatst van woensdag 19 oktober naar 16 november. Docente en kunstenares Paulien Valk zal die avond in het kader van de serie Portrettengalerij een kleurrijke uiteenzetting geven over leven en werk van deze schil der. De lezing wordt gehouden in de voorspeelruimte (ingang Wilhelmi- nalaan) en begint om 20.00 uur. De entree bedraagt €6,- voor volwas senen en €3,- voor jongeren. bok - ik wist niet dat het zo heette - wilde restaureren, heb ik hem gesmeekt de boet zo te laten. Aan de andere kant begrijp ik hem wel. Maar het is ook jammer. Het is welis waar een bouwval, maar deze foto's tonen ook de schoonheid ervan.' Om ook in de toekomst foto's te kunnen maken, is ze op zoek naar een andere geschikte locatie. 'Wie iets weet, mag me bellen.' The Brothers Grimm, die deze week in Cinema Texel draait, is een donker en magisch sprookje, met veel dro ge humor, gemaakt door Terry Gilli am, de regisseur van Monty Python. Het verhaal gaat over Will en Jake Grimm, twee zwendelaars die van stad naar stad reizen en in ruil voor geld beweren het volk te bescher men tegen monsters en demonen. Wanneer de Franse overheid ach ter hun praktijken komt, worden ze gedwongen in de donkere bossen tussen Duitsland en Frankrijk enkele mysterieuze moorden te onderzoe ken. Groot is de schrik wanneer ze er geconfronteerd worden met ech te magische wezens. Ook nieuw is Het Schnitzelparadijs, een hilarische komedie over een Marokkaanse jon gen met een goed stel hersenen en een veelbelovende toekomst, die tegen de zin van zijn vader een baan tje als afwashulp neemt. Hij wordt smoorverliefd op het nichtje van de eigenaar van het restaurant. De kans op een afspraakje is erg klein, totdat twee collega's hem aan een paar handige versiertrucs helpen. In de serie De Volkskrant-filmavon den vertoont Cinema Texel dinsdag en woensdag Les temps qui chan- gent. Dit romantische drama gaat over Antoine, die naar Tanger wordt gestuurd om toezicht te houden op een werf. Daar komt hij Cécile tegen. Dertig jaar geleden waren ze gelief den, maar zij huwde in Marokko en sindsdien hebben ze elkaar nooit meer gezien. Maar hij heeft haar nooit kunnen vergeten. Een volledig overzicht, ook van de voorstellingen in bioscoop De Kie kendief, staat in de agenda elders op deze pagina en op de website www. texelsecourant.nl. Emmy Terwijn uit Venray geeft; 3 tot 7 november een cursus tac stimulering in De Koog. Terwf therapeut en docent en voen> eigen praktijk. Tactiel stimulering is een ail? kingsmethode (een zachte vormt massage) om de zenuwuiteir 'an in de huid te activeren. Volg *9e Zweeds onderzoek heeft dit heilzame werking om de gezc heid, vermindert het pijn en ft 3,1 het een rustgevend effect. f®1' Deelnemers aan de cursus kri; tól[ een theoretische en praktis training. Na een oefenperiode tien weken - waarin minimaal behandelingen moeten wt gegeven - volgen in januari terugkomdagen om de ervaf te bespreken. Deelname aai] cursus kost €645.-. Opgeven kan bij Mirjam Spij 317705) en Caroline Sprenl (tel. 319820). ïo Vrijdag 14 oktober: Annette van Ruitenburg laat van 16.00 tot 20.00 uur in Keukencentrum Texel aan de Maricoweg in Den Burg zien hoe je Aziatische hapjes bereidt. In dorpshuis De Hof in De Koog begint om 19.30 uur het open Texels kampi oenschap bridge. Vandaag, morgen en overmorgen wordt in Den Burg het Bluesfestival gehouden. Met vanaf 22.00 uur optre dens in vrijwel alle cafés. Cinema Texel vertoont The Brothers Grimm (aanvang 19.00 uur). Johan (19.15 en 21.45 uur) en Het Schnitzel paradijs (21.30 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakan tiepark De Krim heeft vandaag geen voorstellingen. Zaterdag 15 oktober: In de schuren en op het erf van Axel Lap aan de Witteweg in Den Hoorn wordt van 9.00 tot 13.00 uur een grote rommelmarkt gehouden. De opbrengst gaat naar de restauratiecommissie van het Hoornder kerkje. Van 11.00 tot 12.00 uur wordt op de Texelse golfbaan op De Krim nabij De Cocksdorp een introductieles golf gegeven. In Tusse de Banke op de Groeneplaats in Den Burg is van 11.00 tot 17.00 uur een presentatie te zien van onder zoeksresultaten naar de Oude Blee- kerij. Irene Maas vertelt vanaf 14.00 uur over de totstandkoming van de plattegrond van de opgraving. Miriam Klaassen vertelt vanaf 15.00 uur over het bronnenonderzoek. In dorpshuis De Hof in De Koog worden vanmiddag en vanavond de tweede en derde ronde van het Texels kampioen schap bridge gespeeld. Vanaf 14.00 uur geeft Daan van Loen- hout een demonstratie muurschilderen in de Tegelboet aan het Vliegwiel in Oudeschild. Van 14.00 tot 17.00 uur wordt in de boet naast Semper Avanti op Zuid- Haffel informatie gegeven over het LETS-ruilhandelsysteem. Geïnteres seerden kunnen zich hier aanmelden voor deelname. Om 20.00 uur begint in de Burgemees ter De Koninghal in Den Burg een com petitieavond van Model Racing Texel Ook vandaag wordt in Den Burg het Bluesfestival gehouden. Met vanaf 22.00 uur optredens in vrijwel alle cafés. Cinema Texel vertoont Sjakie en de Chocoladefabnek (aanvang 14.00 uur), Laura's Ster (14.15 uur), de Neder lands gesproken film Wallace Gro- mit (16.00 uur), The Brothers Grimm (16.15, 19.00 en 21.30 uur) en Johan (19.15 en 21 45 uur). In Bioscoop De Kiekendief op vakan tiepark De Krim draaien de Nederlands gesproken tekenfilm Madagascar (aan vang 14.00 uur), De Kameleon II (16.00 uur) en Het Schnitzelparadijs (19.00 en 21.30 uur). Zondag 16 oktober: Op de parkeerplaats bij Calluna aan de Schumakersweg in De Koog wordt van 9.00 tot 13.00 de laatste koffer- bakmarkt van het seizoen gehouden. Verkopers zijn welkom vanaf 8.00 uur. In Tusse de Banke op de Groene plaats in Den Burg is ook vandaag van 11.00 tot 17.00 uur een presentatie te zien van onderzoeksresultaten naar de Oude Bleekerij. Om 14.00 uur verzorgt handschriftdeskundige Maarten 't Hart een lezing, om 15.00 uur gevolgd door een presentatie van glasspecialist Cora Laan. In het Eierlandsche Huis in De Cocks dorp wordt van 11.00 tot 15.00 uur een gevarieerde markt gehouden. In de Dennen klinkt om 11.15 uur het startschot voor de jaarlijkse Herfst Bos en Duinloop. Met diverse afstan den en categoneën. Inschrijven vanaf 10.15 uur in appartementenhotel Bos en Duin aan de Bakkenweg. In Den Burg wordt koopzondag gehou den. Verschillende winkels zijn van 12.00 tot 16.00 uur geopend. In café Het Speelkwartier in De Koog begint om 13.00 uur een open dart- toernooi. Spelsoort is 501, de wed strijd telt mee voor de Texel Masters. Menvereniging Tussen Wad en Duin houdt vandaag de jaarlijkse boeren- koolrit. Start 13.00 uur. Opgave bij Alma Stendert, tel. 310632 Om 15.00 uur wordt in galerie Het Posthuys in De Koog een expositie geopend van Herman Smith, waar bij onder meer een schilderij wordt geveild. De Texelse baptistengemeente houdt vanmiddag de intrededienst van de nieuwe voorganger, Arnold Wesseling. Locatie is gebouw Eben Haêzer aan de Julianastraat in Den Burg. De dienst begint om 15.30 uur. Na afloop kan worden kennisgemaakt met Wesseling en zijn gezin. Het Helders Kamer Orkest geeft drie korte concerten op TESO-boot Dokter Wagemaker. Deze vaart als tussen- boot en vertrekt dus op de halve uren vanaf Texel. De optredens beginnen om 15.30, 16.30 en 17.30 uur. Het Texels kamerkoor Amici Cantus geeft vanaf 16.00 uur een najaars concert in de doopsgezinde kerk aan de Kogerstraat in Den Burg. Op het programma staan werken van Byrd, Britten, Poulenc en Fauré. Het Bluesfestival in Den Burg wordt afgesloten in café In den Grooten Slóck met een optreden van de Ierse groep Mary Stokes, .Band. Aanvang 22.00 uur. Cinema Texel vertoont Sjakie en de Chocoladefabriek (aanvang 14.00 uur). Laura's Ster (14.15 uur), de Nederlands gesproken film Wallace Gromit (16.00 uur), The Brothers Grimm (16.15, 19.00 en 21.30 uur) en de Texels getinte film Johan (19.15 en 21.45 uur). In Bioscoop De Kiekendief op vakan tiepark De Krim draaien de Nederlands gesproken tekenfilm Madagascar (aan vang 14.00 uur), De Kameleon II (16.00 uur) en Het Schnitzelparadijs (19.00 en 21.30 uur). Maandag 17 oktober: In Tusse de Banke op de Groene plaats in Den Burg is ook vandaag van 11.00 tot 17.00 uur een presentatie te zien van onderzoeksresultaten naar 'de Oude Bleekerij. Jeroen ter Brugge vertelt 's avonds over de vondst van een zilveren zijnaald. In de hervormde kerk van De Koog begint om 20.00 uur een dia-avond over Texel. Toegang €1,20. Om 20.00 uur begint in het raadhuis in Den Burg een vergadering van de raadscommissie Grondgebied Vollemaanmatrazingen in De Aleph, Weverstraat 54, van 21.30 tot 22.45 uur. ledereen is welkom. Entree €5,-. Informatie tel. 319449. Cinema Texel vertoont Sjakie en de Chocoladefabriek (aanvang 14.00 uur), Laura's Ster (14.15 uur), de Neder lands gesproken film Wallace Gromit (16.00 uur), The Brothers Grimm (16.15 en 19.00 uur), Johan (19.15 uur), Het Schnitzelparadijs (21.30 uur) en een sneak preview (21.45 uur). Bioscoop De Kiekendief op vakan tiepark De Krim heeft vandaag geen voorstellingen. Dinsdag 18 oktober: In EcoMare begint om 10.00 uur het kinderprogramma 'Zeehond binnen stebuiten'. Voor kinderen van 9 tot en met 12 jaar. Deelname kost €4,50, opgave bij EcoMare, tel. 317741. Hoogwater te Oudeschild Vr. 14 05.50 en 18.44 u. Za. 15 07.06 en 20.10 u. Zo. 16 08.05 en 21.16 u. Ma. 17 08.54 en 22.00 u. Di. 18 09.54 en 22.40 u. Wo. 19 10.45 en 23.10 u. Do. 20 11.26 en 23.20 u. Vr. 21 11.56 en 23.46 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoogwater. De zon komt zondag 16 oktober op om 08.07 uur en gaat onder om 18.45 uur; maandag 17 oktober volle maan; woensdag 19 oktober springtij. In het bos begint om 10.3 familieprogramma 'Bosavontii Opgave bij EcoMare, tel, 317741. f Om 12.00 uur begint in EcoMarefl poppenkastvoostelling 'Jonas-JafflB de verdwaalvogel'. Nicolette van Kooten verzorgt® 13.30 tot 17.00 uur demonstta met een KitchcnAid-keukenmachl(j| Keukencentrum Texel aan de Maiij weg in Den Burg. Bij de Texelse Ambachtelijke C latier Looyer (Spinbaan 1 a, Den Bi wordt bij voldoende belangstelling® 14.00 tot 17.30 uur een cursus bT bons maken gehouden. Kosten fia" Opgave via tel. 313179 Op schapenboerderij De Noordto aan de Nieuwlanderweg nabij Dj Burg begint om 14.30 uur het boa rijtheater, een educatief vermaak het hele gezin. De toegang bedrg €3.50. Om 14.30 uur begint bij de Krassefce een familieprogramma over het Opgave bij EcoMare, tel. 317741 De gemeenteraad komt om 19.00 j B'të het raadhuis bijeen voor een cpe bare vergadering over de begroti voor 2006. 13 In Klif 12 in Den Hoorn begirt o 20.30 uur een dubbelprogramma® Roué Verveer en Murth Mossé.ï gang €14,-. Cinema Texel vertoont Sjakie en Chocoladefabriek (aanvang 1) uur). Laura's Ster (14.15 uur), lace Gromit (16.00 uur). The L thers Grimm (16.15 uur), Het Sen zeiparadijs (20.00 uur) en in de 'Volkskrant-filmavonden' Les Tem qui changent (20.30 uur). In Bioscoop De Kiekendief op vak; tiepark De Krim draaien de NederSi gesproken tekenfilm Madagascar(s 2jdi vang 14.00 uur), De Kameleon li (16.1 »orc uur), Johan (19,00 uur) en The Broth Grimm (21.30 uur). In verband met de verwachte drukte! TESO in en rond het weekend gere® een extra boot in. Dc tweede ba" n vandaag (vrijdag) nog tot 20.001 zaterdag en maandag van 9.30 tot 16 10 uur en zondag van 14.30 tot 20.001 De veerdienst verzorgt dan ieder haüi een afvaart, zowel vanuit Den Helde vanaf Texel. Desondanks moeten a mobilisten vandaag in beide nctw? rekening houden met wachttijden ongeveer een uur. Maandag moe Den Helder mogelijk een half uur win) gewacht. Meer informatie over de ve dienst is te verkrijgen via tel. 369603 website www.teso.nl. fe hi *S£ TEXELSE0COURAN Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Bom Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourantnl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Louise van der Sluis Buiten werktijd: Harry de Graaf Telefoon 31 72 66 of 06 - 53 73 33 8 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6-1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl zijn van toepassing do Regalen voor hol van de Stichting ROTA. gevestigd te AmstwUA gedeponeerd bi) de Kame.- va- Kocptwd" te Amsterdam onder "ummer J 19969?. -■*' an Abonnementsprijzen 2005: Per half |aar 34,65 33,05 «v»- tOSTE €67,50 65.35 woA» «.951 buitenland rif1 P -itt Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken vw afloop van de abonnementsperiode. :9f Kolli DeZ «tiet ^a,

Texelsche Courant | 2005 | | pagina 2